ObčinaSkupajSlovenciDrugiItalijaniMadžariRomiNeopredeljeniNiso želeli odgovoritiNeznano
TotalSloveniansOtherItaliansHungariansRomaniesNot classifiedRefused to answerUnknown

Slovenija

1964036

1631363

135619

2258

6243

3246

22141

48588

126325

Ajdovščina18095158897191202721095
Beltinci8256784268231060276
Benedikt208418434-25212
Bistrica ob Sotli146013103642684
Bled10899956742311124199586
Bloke157814511073278
Bohinj5222469313050102247
Borovnica3839313032358110218
Bovec31382797712362185
Braslovče49334522706122213
Brda57655341731952280
Brezovica9334812833962164641
Brežice2325319880125312421375041479
Cankova20671899715641677
Celje480813822141482966413623686
Cerklje na Gorenjskem636960041072854176
Cerknica10284898248058246518
Cerkno5040463413888297
Cerkvenjak204618653150
Črenšovci408037691031263619183
Črna na Koroškem36163278931579151
Črnomelj14580118571103851513451124
Destrnik24962374205592
Divača382929944048595251
Dobje10089471931
Dobrepolje35443256461434194
Dobrna2083187925149
Dobrova - Polhov Gradec669161721141476315
Dobrovnik1307549638616193467
Dol pri Ljubljani434137791553278297
Dolenjske Toplice329828631151782221
Domžale29902257881622152616831548
Dornava245922109642192
Dravograd8863780421531157656
Duplek593851496515118591
Gorenja vas - Poljane687763809119110277
Gorišnica58225449471083233
Gornja Radgona124161132010435198759
Gornji Grad2595242213527128
Gornji Petrovci221721182231658
Grad2302220110-2071
Grosuplje1566513650811148221835
Hajdina34923290281448112
Hoče - Slivnica962986002361949206538
Hodoš356161161159121111
Horjul2622235126745193
Hrastnik1012181111028158254570
Hrpelje - Kozina403834382894172198
Idrija119901081627080228596
Ig5445444342671164341
Ilirska Bistrica14234122815211582691005
Ivančna Gorica13567123312742761212689
Izola1454994562707430185525951239
Jesenice21620130385845216859761076
Jezersko6385712041924
Juršinci22061982366
Kamnik264772250918612854881334
Kanal5978516430749121337
Kidričevo650257289026228430
Kobarid44724042951768250
Kobilje5705371311-911
Kočevje16292125961851361271285201197
Komen35153223612043168
Komenda445140261072686206
Koper4753933826684071231168014993694
Kostel6295503632
Kozje3406314133538189
Kranj51225402576101291262415542689
Kranjska Gora524744283616598295
Križevci3663342816177
Krško2758624035106611371466011738
Kungota43173912632370249
Kuzma16831586231065
Laško137301223322467323883
Lenart1115910094931617202753
Lendava1115156534655391786137293413
Litija19120162129712015251211
Ljubljana265881196152342351072272186081895620457
Ljubno27012498301244117
Ljutomer117201045016019171920
Logatec1134310009540110202482
Loška dolina364033171401065108
Loški Potok195817792955788
Lovrenc na Pohorju3145293916-68122
Luče160915311552
Lukovica49724545902271244
Majšperk40053595237146234
Maribor1106688965075341570613106834928924
Markovci3798354824363160
Medvode14161118941096168288715
Mengeš6662565339984126400
Metlika8123618187690137305624
Mežica396634861063696242
Miklavž na Dravskem polju591550272522530275331
Miren - Kostanjevica4741413616042102301
Mirna Peč2702239135240
Mislinja4666431922497224
Moravče45084191811046180
Moravske Toplice615155424123511748132
Mozirje623156619139148292
Murska Sobota20080176371031138439100332980
Muta3640345911105
Naklo489944801692651173
Nazarje2711243788-69117
Nova Gorica3564029657203956114078262711
Novo mesto409253301629521756245811893310
Odranci1619154583459
Oplotnica386633989391365
Ormož170951527925612324101118
Osilnica33227930-1013
Pesnica7244632812212166616
Piran16758106062644698187656022141
Pivka5926485747599118377
Podčetrtek32242897571162197
Podlehnik1820168012101
Podvelka2709252614550114
Polzela5417483611421147299
Postojna1458110988193618416397844
Prebold4514393918553141196
Preddvor32002896101960134
Prevalje6621587022932163327
Ptuj2324220408643965181577
Puconci62815760189137866258
Rače - Fram585951509922168420
Radeče461741081423581251
Radenci52654840661253294
Radlje ob Dravi614856204410160314
Radovljica1816415759919139406941
Ravne na Koroškem1224810270686108349835
Razkrižje121510373177367
Ribnica926682354584972152349
Ribnica na Pohorju125411653-3254
Rogaška Slatina10544864870564341786
Rogašovci33993215615147112
Rogatec3191259226416152167
Ruše7351627021725269570
Selnica ob Dravi4587416934971304
Semič37103174164473898236
Sevnica1772615600332403101444
Sežana11842981484119166234787
Slovenj Gradec1677915164390106267852
Slovenska Bistrica292852569638610728652266
Slovenske Konjice136121219020642349825
Sodražica203818832433593
Solčava5485254-
Starše3955330962147132445
Sveta Ana2282210512137
Sveti Andraž v Slov. gorica120911505-1836
Sveti Jurij288326373338202
Šalovci1718149318616931026
Šempeter - Vrtojba6269526532838168470
Šenčur853178472191396356
Šentilj807471658215160652
Šentjernej65835917177981754418
Šentjur pri Celju1847016783231423721042
Škocjan3035263413-63325
Škofja Loka220931848516283154471218
Škofljica7119611834874146433
Šmarje pri Jelšah9662862810719188720
Šmartno ob Paki290926529276593
Šoštanj8254705861363159361
Štore4060328428152134309
Tabor14941362974175
Tišina4189388910986963119
Tolmin12198106914131086195813
Trbovlje182481442218453755551051
Trebnje18424165872071016532821295
Trnovska vas12081089-88
Trzin338529471392956214
Tržič15151122981529218317789
Turnišče34223201601329630125
Velenje33331235176065133470911251915
Velika Polana151113938-4106
Velike Lašče37353372452354241
Veržej1354117242-24116
Videm5283479638795347
Vipava518547011353462253
Vitanje2317206912-85151
Vodice38713495583377208
Vojnik782570127119112611
Vransko24572234211052140
Vrhnika17729147511308276429965
Vuzenica278626473082477
Zagorje ob Savi1706714557989202392927
Zavrč1338113639445114
Zreče6245539615321242433
Žalec20335173989431246121258
Železniki681162862094593178
Žetale136411536142
Žiri48684603191442190
Žirovnica4071384467646108
Žužemberk4579416436-39340

© Tim Bespyatov, 2008-2020