SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Slovensko

5449270

3038511

286907

218235

85271

50677

18553

16416

9044

3883

3440

3018

3001

1778

581

377

73

10811

6722

3862

4007

2007

975

311

16186

14685

1296142

353797

Bratislavský kraj

719537

306703

29615

7933

2551

3788

2215

1609

916

1017

881

399

353

274

183

75

9

2013

1862

1181

705

839

241

120

3526

3505

286730

60294

Bratislava475503179053193925416162227351295120360763572026227918314857415211395908466737182822499255820694544599

Okres Bratislava I

46080

15008

2341

458

162

319

81

94

56

68

131

35

30

23

30

5

-

218

195

100

36

245

19

12

212

303

19948

5951

Bratislava - Staré Mesto4608015008234145816231981945668131353023305-218195100362451912212303199485951

Okres Bratislava II

125179

48054

5000

1510

433

746

393

360

166

240

185

74

54

64

25

15

-

368

322

258

102

167

55

11

648

627

53323

11979

Bratislava - Podunajské Biskupice23464996374626210313292913074201432025-54563512157-1239191942320
Bratislava - Ružinov810043022035701044260487206222111134162464834238-261224182661424011404434350707595
Bratislava - Vrakuňa2071178716842047012795472532314310-2-53424124108-12110290592064

Okres Bratislava III

76270

27864

3182

841

253

466

238

194

119

97

105

44

56

20

37

6

1

227

294

166

80

99

24

22

408

415

33199

7813

Bratislava - Nové Mesto4445815529199548317027111069625671284213273112321110239691219253254196684778
Bratislava - Rača25733958210223057317111012343403214117103-877731372783135130110172635
Bratislava - Vajnory60792753165531024182141223----17633434-20312514400

Okres Bratislava IV

105245

40997

4305

1187

302

642

270

232

107

87

161

49

72

35

31

21

1

400

276

180

118

121

38

21

645

608

45853

8486

Bratislava - Devín191264967174204--2-1-----591361-1018966129
Bratislava - Devínska Nová Ves171536899542189359675702825161517427-45361622142310310173961395
Bratislava - Dúbravka362061384815044541091978263222638922101251140927550381314215181160042982
Bratislava - Karlova Ves35644132411621352115246867548276020222184-145102773549172246232158372956
Bratislava - Lamač7789344140710723441510654216-6--41176463-40402933586
Bratislava - Záhorská Bystrica6541291916468163981432535-35-24205482231362717438

Okres Bratislava V

122729

47130

4564

1420

472

562

313

323

159

143

138

60

67

41

25

10

2

308

308

204

130

105

46

16

586

605

54622

10370

Bratislava - Čunovo163595132877517-----1---35121-9655633
Bratislava - Jarovce27061426761568152-1------39-511-710104783
Bratislava - Petržalka1140004289342791330441526295312144131130596741241022962931961199542155595735109510033
Bratislava - Rusovce4388186017767182112561271-----933572111161924221
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Malacky

78136

43972

1371

627

177

249

340

123

32

33

44

28

7

35

12

7

4

100

113

64

71

16

19

24

272

244

24718

5434

Borinka8603609712-1412------2232-2-9638364
Gajary3163184032203727131-3---1-6313---54838365
Jablonové13858502719366101-51------3-----41140435
Jakubov17361161157424----------9--1---43407119
Kostolište1768106212182133--4-------21-1--15655187
Kuchyňa17691166209243----------1111-1-61345289
Láb20481133312068215----1---2311-1-11775065
Lozorno31421855412398941-4--13---6412-11156947192
Malacky1893596552691464069813511328274--17372120232584668151582
Malé Leváre151090718543141---1------111-1-47372170
Marianka2284112770242126723143-41--71251--1219832130
Pernek8955621021176-1-------33-1-1-2422170
Plavecké Podhradie698493543-----------3-3--1--611709
Plavecký Mikuláš74056564-11-1---1------4----2613811
Plavecký Štvrtok251313871331112531182----11--12221-166661230
Rohožník361620986525571114------1--4522--1241070300
Sološnica16711173219334-1---11---111--2-5739543
Studienka168512301535112-------1--21-----3435850
Stupava12595603228616142534319661453253120311216841849514811894
Suchohrad67326512114-4--2---1------2-1-1-33634
Veľké Leváre3719231013428671410--1------62111-12411940222
Vysoká pri Morave22731161311311425211-5-1---2223---39781216
Záhorie (vojenský obvod)14747101---------------------17513
Záhorská Ves188510462616116111---1-4-1-1213-1-47634109
Závod29782212372157141-1-------621--1-10257286
Zohor34482275362031085--21---1-6444---123805249
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Pezinok

69183

35786

4594

647

85

241

261

103

57

29

62

24

14

24

10

4

-

155

149

42

78

29

12

5

329

288

22084

4071

Báhoň187913453415-6661--------1111---7339854
Budmerice250616883028266411-----2--4--1--9364477
Častá236316386411221731---12---43--1--5557628
Doľany106682784--2-----1----11-----5420112
Dubová11427054112---3-----2---12-1-1-5531252
Jablonec10047111432111-5-----1--3----1-4220343
Limbach228793033046107719--1-----4913-1-912797110
Modra9346390315846411393276114451--332331553142412945573
Pezinok24900114021499268261031125662119102951-50591630133312111090441912
Píla34720383--5-----------2-2---121183
Šenkvice526032611503651511-2--1-11--14527---43171461228
Slovenský Grob52022776160499271877125221--2199242-19171696357
Štefanová388246105-2311-1---1---2-----3-10013
Svätý Jur59413047306469161831653733--1-1812585-128491985320
Viničné2687147016335326-2-1------56-4-1-176820146
Vinosady1473692166135639--1-1-----652---7545993
Vištuk13929422791943-----3----5-3---4732550
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Senec

96715

47892

4258

1243

667

563

319

180

220

320

55

85

53

32

13

7

1

237

205

167

90

57

28

9

426

415

32983

6190

Bernolákovo8801379139096215245874154832031-137228532133463309668
Blatné182812503320222414-1-----9222-1-85353127
Boldog48828442522-31--------22-1---3111120
Čataj1205663201812--37-1------11---11623277
Chorvátsky Grob68303037203116313296928112-1-1-141616125-345382796399
Dunajská Lužná76223488397102257411161037-13---818121067-30712777546
Hamuliakovo2568134683231515151-1-1-3---874--1-14797351
Hrubá Borša1323706491677341--54--1--2-1---6846835
Hrubý Šúr10386973811371-------1----121---4118064
Hurbanova Ves52923944723--7--------1-1----6-20613
Igram5904441242-4----------11------19724
Ivanka pri Dunaji6971305125070194322285-15336--83296113-44222795535
Kalinkovo146782030127610462---4---13211124451829
Kaplna9446721413124--2-1-----34-1---3318338
Kostolná pri Dunaji78154922135-12----------1------3115421
Kráľová pri Senci223312578021885-141------221----824642169
Malinovo3887184512156181881296-75--1-9145413-22171441265
Miloslavov40001416241652033148118546-----21615723-15261835167
Most pri Bratislave39131710125762321432-435-12-1749131-2091552318
Nová Dedinka3150182990521214161-44------7612---2614926146
Nový Svet922132-1---------------------2711
Reca16567741081117721225--4-1---4611-1-4645186
Rovinka51362310186819411820107121--1-14723-61-34132091260
Senec2011610201119326415013559475331037942--553048221241715559731678
Tomášov2715172371281651131312--2--64261--710693120
Tureň1214804324107943---21---13----16129630
Veľký Biel2975163899529109-4515-7-1-55522--513894204
Vlky415319333-64-2--------2-------694
Zálesie2228100810717517124-2-311--35-54--41394185
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Trnavský kraj

566008

347359

19302

3562

9662

1196

2335

1048

481

136

111

439

160

222

60

36

9

1017

745

432

425

210

100

23

1586

1528

139743

34081

Okres Dunajská Streda

124669

75961

2255

1200

8625

232

680

271

45

48

4

83

12

86

8

5

2

283

147

105

44

65

14

-

130

215

26896

7253

Báč546430911512------1----1------17411
Baka113693181412-7----1-----121-----410847
Baloň720528134442341----2---11-------8532
Bellova Ves326135112--5----------11-----1-1619
Blahová36020415314-1-1----11----1---1-11017
Blatná na Ostrove9816871781411-3----11--211-----221428
Bodíky274203335-51----------1------1457
Boheľov34312251146---1--------1-------15610
Čakany651491466331---------34--1--2-10720
Čenkovce10928451751914----------2--1----215541
Čiližská Radvaň1175374256315-109----11---231----1235669
Dobrohošť5172868232----12-----211----1117433
Dolný Bar81954118548122---1------111-1--418013
Dolný Štál19089053526558-98---1-----4-1-3---227878
Dunajská Streda230441292941619514726012761168-12-15-1-563726739--234453912109
Dunajský Klátov767504893713----------2--1----21946
Gabčíkovo5232396151501601137------9---12112-11-17675243
Holice2144167326114576-----21---2---1---432640
Horná Potôň211412353219149311----3-1---526--1-31537106
Horné Mýto9057026316-8------1---9-------113128
Horný Bar12449719325-1112--1---1-11-----1719218
Hubice62641914125-3--4-------51-1----115110
Hviezdoslavov2472104278781321111045-55-1--1766511-14171000132
Jahodná1654125481425981---1-3---213-----628138
Janíky9157531194-1--1-1--1-1-1------310128
Jurová480377471211-------------------6810
Kľúčovec36247712474-----------31------1438
Kostolné Kračany14191115161437-2----------6--11---221015
Kráľovičove Kračany109378361024-12-----1------31--1219267
Kútniky14669023615105223---------111-1---234748
Kvetoslavov1744755753713131512-6-----82-53--111174551
Kyselica2061327331-1----------1--1--1-551
Lehnice296519444042471018411-1-2---85-11--69710115
Lúč na Ostrove71155311320-2-------------------10616
Macov4462401172-31------1---6------115816
Mad57133387123-15---------1-------16428
Malé Dvorníky118284691070-4----------21-----4221222
Medveďov5323766528-14---3-----1--------9612
Michal na Ostrove103167022145528------3----4------219556
Mierovo44430812--2-----------1-----1110325
Ňárad6314382861-6----------1------1-1068
Nový Život2306173023196512561--1-10---713-1--41303105
Ohrady1359110619247152---1-----31-----1115416
Okoč370416054849902-103-3-4-4---96-----11907152
Oľdza5593332710324-----------------1115919
Orechová Potôň1705106019231891132-1-2-1---12-----3332065
Padáň91234116934813------3---3--1----116422
Pataš808307212335-3----1-----1-------112314
Potônske Lúky2711835442------------------114427
Povoda96468725251252---1-1------11---116817
Rohovce110877621428471-1-2-----1---2--1-22436
Šamorín13628740146616241939718037318443--381935513-253136371154
Sap5082529614821------------1----1-7513
Štvrtok na Ostrove17141332101112125-21-1------1-21--1127835
Topoľníky3116216021161122304-----4---62-----37636113
Trhová Hradská22111677137521107---1-----11-1-----37862
Trnávka5223641672-92---2----1--11---119322
Trstená na Ostrove578476158-11------------------1679
Veľká Paka98457469821484-1-2-----231-2--4226019
Veľké Blahovo15899153621159182---------1-1-1--43269168
Veľké Dvorníky1374892161146-7------1---41--1--3-259133
Veľký Meder84463445162701270815124--3-13-1-2451212-252571830
Vieska407290121711-1----------1------8211
Vojka nad Dunajom46029911321110----------1-------11814
Vrakúň279420553128755202---1-1---11344-5--2443104
Vydrany1783905321830528112-3---1-423-----340390
Zlaté Klasy3611285229272134911---2-3---614----11269332
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Galanta

95124

57538

3823

620

660

138

529

159

253

43

2

172

26

44

3

4

-

222

100

53

52

49

15

3

198

214

24706

5498

Abrahám1120819186212------1---4---2--2323921
Čierna Voda1424121712712-4----------31-------13335
Čierny Brod1645125729185-12-1----6---1511-1-1123967
Dolná Streda165410081111316413--81----311----4549282
Dolné Saliby202073832492526271-511---32--2--3881269
Dolný Chotár3611533034-65-2-------1-1-----112431
Galanta15052748461310414128109246831212611-583017122571423549101309
Gáň870582155213-----21-----2----1223222
Horné Saliby319813317542429123115--14-11--112-----76842145
Hoste4373421313-3----------44-----125113
Jánovce492284366123------1---213-----113319
Jelka4042286318037147112318129-515---133-1--166501191
Kajal155487770981682-1-3----114-----14409140
Košúty1793106441136425210--3-1----3-2---3454369
Kráľov Brod10587374461513----1------------1222919
Malá Mača5823285695-32----3----6-----11-15216
Matúškovo22621216192840251616--3-----6-1-71-2767664
Mostová1578112053165117-2--2-2-------1---128474
Pata32532483193211262---2-3-1-3--1---712529131
Pusté Sady60548982111-2------1--------128017
Pusté Úľany1824124650174321----------1-5---9743247
Šalgočka4653348---6--------------3----9915
Sereď1573784682397435296725811-381231--3619221343-554751031362
Šintava175411811891-67---------4--3---5845854
Sládkovičovo5415248130840308357181-5213---186324--11102108269
Šoporňa408126342022581841--2-----33-31--15121097233
Tomášikovo1736119617711-13-5--3-----12---1--1317162
Topoľnica7994414354-7------1---11-1---1-28212
Trstice386433092819393181---1-4---511--1-2333495
Váhovce2097153111971225----------21----32365138
Veľká Mača2614203831208-33-11--4-----72-----22338118
Veľké Úľany4665325215835282115-3-2-3----2-5---77973172
Veľký Grob1425541326151794612-2---1-3------2339499
Vinohrady nad Váhom16571072109423-91-1-----143-3-1-2742294
Vozokany11217842861024----2-2---12------121564
Zemianske Sady87063810722144---1------------1215930
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Hlohovec

44015

29285

1404

207

43

70

181

60

36

4

3

12

9

14

5

1

1

69

57

29

47

3

4

1

176

125

9591

2578

Bojničky142111068216131----------1--1--6223638
Červeník16851332196-141-----1---6--1---6323669
Dolné Otrokovce386307103--3-----------------21537
Dolné Trhovište610469188211-----------------119415
Dolné Zelenice592410183-25--2-5-------11----113410
Dvorníky202615342611159------------21---6434186
Hlohovec205561247644989273679352422241351132291224131846153581706
Horné Otrokovce86970344-152---------311-1--111339
Horné Trhovište590464851-1-----------11----319213
Horné Zelenice692319215-12----11------21----1111434
Jalšové48736832-124----------------318617
Kľačany1127815301-123---------5--3---2220954
Koplotovce785567103-------------1231---2217024
Leopoldov39732621781514961--12----13825---1824973192
Madunice22741582181352226---12----2113---1010485111
Merašice4263297---4-1---------1-5---2-6611
Pastuchov9766371478-11----2-----11-----11113729
Ratkovce350270-2127----------11-----1-578
Sasinkovo8424682004----9---1-----112---4110744
Siladice6733971154--11----------2-1---5112818
Tekolďany13211111-1--------------------117
Tepličky29920823----1---------2-----115625
Trakovice1581126715182381---------431--1-7522125
Žlkovce66352532115----------113-----19426
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Piešťany

63032

38830

2505

264

56

167

150

286

36

3

9

27

17

11

15

7

1

75

132

89

63

37

13

1

272

238

15625

4103

Banka215812095512-66142--3-----51061101-1413667124
Bašovce3402952---24----------------1-279
Borovce1080730264--17---------51-----2724057
Chtelnica25721997278141010------11-2441-1-11541768
Dolný Lopašov9967051610--21---------51-7---5220537
Drahovce25921930326-11815-1121-----52-1-1213386175
Dubovany1066815213-71-4--1-----121----1416738
Ducové4572881121-2-----4----1-1----1612614
Hubina51939263-413------------------9020
Kočín-Lančár519414101--3-----1-------3----16818
Krakovany146710963561121----------2-----6325262
Moravany nad Váhom244016347212-18101--2-24--5833---111760542
Nižná54544322-2-----------2-4-1---17612
Ostrov120488537211431--------51-----5622132
Pečeňady56547131-----------------1--146717
Piešťany276811457011741394086641642313146510-135794825208112410383902548
Prašník8121263402-112---1------1-3---2130824
Rakovice620401102-553-------1----1---5316915
Ratnovce1079763142--26-----------41---4320971
Šípkové30021417--1-4----1-------11--3256-
Sokolovce1368868316441112-----1---1--3---4536949
Šterusy4913991421262-1--------1-------4617
Trebatice13401021331-431-----1----1---1-5621944
Veľké Kostoľany2798215533102231---2---5-132-21-1111366188
Veľké Orvište1060735253-5-8----3----1141---76156105
Veselé122490321412-3--5-------416---1220863
Vrbové5739337143821418526-1-3-1---613652--36141515254
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Senica

59749

33998

5417

314

77

92

217

83

52

14

5

47

10

20

6

6

1

62

60

27

46

10

8

-

165

144

16280

2588

Bílkove Humence194151311-------------------1-352
Borský Mikuláš395331176828136174-1-------242111-65547130
Borský Svätý Jur16311177136468--711--1---3-3-1--435343
Čáry1269997107539--11-------------3120131
Častkov5631373621--------------------1-5111
Cerová11057853053-71---1-----6-1----5423324
Dojč1269883463111117---12----2-----3725843
Hlboké9801643059-------4-----11-21--7143550
Hradište pod Vrátnom6724741313-11----------11----1-15422
Jablonica2258134011926-135-11-1---1-1312---3669936
Koválov693536711------1------------651279
Kuklov7896564107-4-1-----1---------118222
Kúty4036305233214163334--1-----5615---1311632196
Lakšárska Nová Ves113082914106311-3---2---13-4-4-1-20939
Moravský Svätý Ján21501501247418------1---6-11---6550877
Osuské609274405-242-----1----14----1-19382
Plavecký Peter60845991--9----2---1--------1-10422
Podbranč62136399----2---3------1-----2215323
Prietrž7531004195-12----15------111----516538
Prievaly985790761-2----------31-1---4614321
Rohov38326753--------------1-------1034
Rovensko434227102--------2-----5---2---2877
Rybky41729940--------1--------1---1-714
Šajdíkove Humence1089774347-111-------1-211----5320652
Šaštín-Stráže497936307022653841----7-1-123-2---514933226
Sekule175512521111224----------31-----115349104
Senica198757276248810411312863361212874211225131562-724484191193
Smolinské90374195-11---1------1-1----1111922
Smrdáky58443410--------11-----------131313
Sobotište14243906871----2--1-----12-1---2-31522
Štefanov163812503685-24----1-----1--7---2926530
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Skalica

47525

27425

1705

214

42

153

153

62

18

8

-

26

17

5

8

8

3

58

53

14

32

6

10

-

167

99

13629

3610

Brodské23031655219102613--------36-312-54424148
Chropov382297131--3-----------3-1----1558
Dubovce614483772-1----------1------219218
Gbely492130333723222473---11---54-11--2091313435
Holíč112145306461336107492041-5112119123313-512040301084
Kátov6243525312-1----1-----211-----218523
Kopčany255513081245-35154--2101-2-4411-1-72905151
Koválovec144948---1--1--------1-----1-371
Letničie500401421-------------------1-829
Lopašov3323086-1----------1----------151
Mokrý Háj729524101-2-----------11-4---1314933
Oreské3953414-2-1-----------------1-451
Petrova Ves1082867104-192---1---1-1------4116417
Popudinské Močidľany9637162711--83------1---1-----2118211
Prietržka538385151--32---1-1---7-------109122
Radimov53541483--1-----------2-----239111
Radošovce17781410266211--5--1---1---4---1324671
Skalica155737888735941234371131-1441531251591234-603550981469
Trnovec285179461-1------------------2-488
Unín12069271231-311--1------2-3---6318756
Vrádište8525377891------1------1-----1119033
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Trnava

131894

84322

2193

743

159

344

425

127

41

16

88

72

69

42

15

5

1

248

196

115

141

40

36

18

478

493

33016

8451

Biely Kostol23761391492641411101----2---623-112810693142
Bíňovce65452654115-2----1-----1---12-987
Bohdanovce nad Trnavou146510272413-41----------5-11---13734227
Boleráz237016763561191-------2-512411-141253762
Borová46732133--11---------1------1312013
Brestovany262217902312437---212----51-31-1158527217
Bučany23861793271653135--4--1---6--22--10942268
Buková64246683316----------3--1---2111830
Cífer45003215632531110--176111--12416-2-198914190
Dechtice17901500163-115-2--------41-1---4122220
Dlhá441330621-------------------148116
Dobrá Voda803629114-11-----------111---2213218
Dolná Krupá2435178716922611--------3511---107428156
Dolné Dubové73659211112---2------21-1-1-441212
Dolné Lovčice8005961571118----------1-2---2-14620
Dolné Orešany13599781583471-343-----3--811-1-29128
Horná Krupá48840332--------1-----1-----2-6511
Horné Dubové36928441-11-----------------13668
Horné Orešany1934142015137211--2------12-1---5641939
Hrnčiarovce nad Parnou223716092021116112--9----54-1---6346987
Jaslovské Bohunice2337182011131482---------6---32-91039553
Kátlovce113398714122-------1-----1---5311115
Košolná8245791561-4----11-----3----13318819
Križovany nad Dudváhom17451352148--32--------1-2--1-181227962
Lošonec588448-21-4-5----1---1-14---121126
Majcichov21631690301821113----------52--1--8436514
Malženice156011741319233---14-1----6121-1-7327139
Naháč394305753--------1-----------16111
Opoj12698981482621---14----1315-1-6326647
Pavlice54443036-1-------------------1967
Radošovce4153331--1------------------45629
Ružindol16591102161423--1----1-1-1----1-2644960
Šelpice91761512322314---------2111--3620160
Slovenská Nová Ves54839183--1-----------1--1--3-12911
Smolenice32482202311149131--1111---13932---818795125
Špačince311022482744311--1-341---1143311-111169564
Suchá nad Parnou220214992991-8---5411---231111-96520101
Šúrovce22771743227445----------4276---66359102
Trnava63803349261456389761481948021745513827111-1201256676242212231261193366060
Trstín140510102531129-2---3----21----8530231
Vlčkovce13388782212655----------1------6333070
Voderady16091235141112513---31---11-2-1-2629525
Zavar238314423812583151---13--1-35104---66487261
Zeleneč26322068229-37---1---2--76921--71844525
Zvončín91761437314---1------51-----3625613
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Trenčiansky kraj

577464

335222

41278

2979

539

817

1943

967

540

61

159

236

348

127

54

36

7

1043

778

357

518

95

126

30

2095

1748

152586

32775

Okres Bánovce nad Bebravou

35967

22610

4230

176

16

50

73

20

55

8

1

14

45

10

1

2

-

53

29

19

22

2

6

1

100

75

6627

1722

Bánovce nad Bebravou17311102311630813202715385-79411-21181212241564137431329
Borčany2632315--1-------------1------25-
Brezolupy504341564--1-------------1---118910
Chudá Lehota2262011--------------1----1-1-192
Čierna Lehota110836-1--------------------3152
Cimenná10187------------------------131
Dežerice10196421246-43-3--12--1--21--1-2120323
Dolné Naštice5884451521-1----------311----118928
Dubnička1247618---2-------------------271
Dvorec475369102--------14----1--1-----6612
Haláčovce3693046--------------8------26349
Horné Naštice5062941121-2-2---------1------21865
Krásna Ves4962921072---1---1------1-----21827
Kšinná486543302-------51-----2-----11873
Libichava1421002---------------------23323
Ľutov17467583--------------------4-42-
Malá Hradná41134221-3-------------------4-374
Malé Hoste409313115317------4---1------11539
Miezgovce283166465------1-------1-------64-
Nedašovce435360822-2-------------------5110
Omastiná40818-----------------------14-
Otrhánky39435111--1-----------------21361
Pečeňany521384152---------1---5-1-----110111
Pochabany2582087-111-------------------373
Podlužany9344223152-10--------------3---1-16021
Pravotice34329972--2-------------------294
Prusy617457405--4-----11----1-----4-8618
Ruskovce519443214--2--1--4-----------1-385
Rybany15171199266--1----------211----3320372
Šípkov1491254---------------------1-154
Šišov51041962--6----------41-----1-6011
Slatina nad Bebravou4522651104----10----------------15210
Slatinka nad Bebravou198146182-2------1-------------236
Timoradza5042202184--4----------2--3----1493
Trebichava41267-----------------------53
Uhrovec15295555261013-112--7----3------4538229
Uhrovské Podhradie391416---------------1-------71
Veľké Chlievany498386153-2-1-----------1------828
Veľké Držkovce680552651-1-----6------1----229311
Veľké Hoste55446977--7----------1--1----15110
Vysočany109971--1--------------------10-
Žitná-Radiša44883267--3--3-----------------8111
Zlatníky681484132--1-------------1---2-15622
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Ilava

58058

38063

961

234

60

56

192

76

115

5

5

12

12

6

10

7

2

103

63

38

59

8

6

1

202

189

13802

3771

Bohunice773670-6-13--------1--1-1---2-799
Bolešov153512431611----3--3-----4--211-41120828
Borčice71250734----------------2---3-15835
Červený Kameň6705794---3----------1--4---525814
Dubnica nad Váhom22595132043849528258335491262135137371914231919664221949
Dulov9187946---14------1---3------2-6335
Horná Poruba1084961762-3------1----------52916
Ilava557239157012341459-2-322--125651--17101091384
Kameničany5634843-1-11------------------649
Košeca27341904124132195131--3----8143---61553587
Košecké Podhradie104782791--31----------1-1---2116635
Krivoklát238204---------------1-------1239
Ladce25141665388218125--1----1431----86559183
Mikušovce1050882143-4-----------2-1---3411432
Nová Dubnica1088459242575615223425152-12151-31872342-44323589784
Pruské231018322093162111-2----1212---67292121
Sedmerovec42637711--3-------------------386
Slavnica825693133-1-1------------1---1-1066
Tuchyňa80671153--------------1-----126716
Vršatské Podhradie222184-11-4----------11-----1-245
Zliechov580503-1-------1------1-----1-5518
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Myjava

25678

3021

11344

86

9

71

14

181

16

11

13

41

24

8

4

2

-

31

47

18

21

6

7

4

97

82

9137

1383

Brestovec97972570313114--216--1--4--1--1228710
Brezová pod Bradlom4848888162327134735-5-9-111-56121-121171935227
Bukovec43159231--1--------1---11-----11306
Chvojnica34629258-11---6-1------1-----1-3810
Hrašné481272173--110---1------1---1-2-2144
Jablonka470372592-1-1---1-1----2-----431518
Košariská41550249---------------1-----411046
Kostolné598922443---19--4-1-----1-2-1-1-21119
Krajné14341798395--15---28----9123---5931947
Myjava1098512204183296112679-718952--132111715-40364403880
Podkylava230281151---1----------2------16418
Polianka396422042-1-----3--------33-22211517
Poriadie682503644---1----------1-1---312552
Priepasné35437218--6-----1-----1------3-853
Rudník81751376--4-167--3------13---12333614
Stará Myjava762474162-4-4---------21-1---3224832
Vrbovce14501139785-528---1-1---13-2---5424280
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Nové Mesto nad Váhom

61840

28435

10234

291

43

84

133

126

169

5

65

64

51

19

5

2

2

87

84

36

52

7

12

2

243

175

18024

3390

Beckov143677923212---1---2-----31-2---7432172
Bošáca1360672353213----12-----44-1---11825345
Brunovce5934181443211-1--------1-1---2411328
Bzince pod Javorinou20514647802-3484--3------111---5567694
Čachtice3703231216112651762--2--1--753211-126915227
Častkovce163911396210-25-5--2-2---2-5--5-5-37322
Dolné Srnie99224330211-22-5--2-2---11-----3136255
Haluzice752911--12------------------2291
Hôrka nad Váhom774523313--2-5---------------5118519
Horná Streda138410532981353---1-------11-2-5122744
Hrachovište676312119111-2---1-1---2-3--1-3220324
Hrádok7374371036-------1------1------113454
Kálnica10242983913-2131--1-----1-16---1528129
Kočovce1631104011510-3--14---1----1421---5239637
Lubina144425557612-2324-75-1---57-32--101344295
Lúka701450734-------1-1---12-----2714218
Modrová47639981--5-5----------------5476
Modrovka2039166--1--------------------396
Moravské Lieskové2539900709172351172-431--113-1---12875297
Nová Bošáca10276292163-194-----------------115014
Nová Lehota207108591----1----------------2315
Nová Ves nad Váhom5483762111-3-13-----------1-----1266
Nové Mesto nad Váhom1964484332103961327414878-1071153-130291221212746270611474
Očkov472377116-------1---1--11------695
Pobedim11588892587-9-----------------2215660
Podolie19141336753149102111-3-1-3-51-1-6535195
Potvorice681462385-11----------11-----511606
Považany1236900592-11-1--14-----1-21--9221438
Stará Lehota17514721-1--------------------204
Stará Turá8724180528084041343311146262031--23181311-52203161629
Trenčianske Bohuslavice9686718042121----------3-----2316633
Vaďovce713180209211-3----12----1--1---3227325
Višňové17123801-1-----------1--4---2-545
Zemianske Podhradie764285313---2-1--1------11------14218
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Partizánske

44515

30206

626

264

77

44

170

23

30

2

4

16

16

6

3

3

-

112

69

24

35

9

13

-

153

100

10052

2458

Bošany406330896027371013----4---752711-1310654159
Brodzany8786521012-1----------11-31--3217724
Chynorany272522492514544117--------6113---8230877
Hradište1003821966-1-----------------4112431
Ješkova Ves49640741-31-------------------6911
Klátova Nová Ves16111259184113----2------212---11-28918
Kolačno885730-21-2-----------1-1---251383
Krásno52643471--2----2-----4------145021
Livina118911---------------------1-223
Livinské Opatovce2832652---------------1-------123
Malé Kršteňany52735423-12----12-----32----1313221
Malé Uherce7935451531-4-----2----12-----3220510
Nadlice59450034111-----2-----------216514
Nedanovce61249649--3----1-----5311---3-797
Ostratice77668278-11----1------11------6410
Partizánske2143912141391130432310014624810233-8739151378-705063921878
Pažiť504336812--------------------2212717
Skačany13371064851-8----1------2-1---3318952
Turčianky1401141-----------------------241
Veľké Kršteňany6004471322--2---------------2410235
Veľké Uherce19901422181241163---------15-3-3-13144345
Veľký Klíž877743384-6-----------3---1-47908
Žabokreky nad Nitrou1738136529113-542----------11---7329710
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Považská Bystrica

61617

44344

1088

284

51

71

175

45

22

-

4

5

44

8

3

2

-

117

69

22

56

8

14

1

220

251

11370

3343

Bodiná493381472---1---------3----1-1-516
Brvnište1214949772-102----------1-2---4317354
Čelkova Lehota148124----------------------1-185
Dolná Mariková14121142741-121-----1---2-13---6320029
Dolný Lieskov820703114-5-----5----1------477811
Domaniža160113072464-1412---11---1--1---11317154
Ďurďové1421321------------1----------8-
Hatné63654374-11-----------------416213
Horná Mariková57645713-13-1-----------4---237724
Horný Lieskov434387-1--1-3--------1------11381
Jasenica119195387511-----1----92---1-8614148
Klieština34629845-11---1-------------49194
Kostolec24819423--------1------1-----15203
Malé Lednice48044712-1-------------------1253
Papradno240719871101321---1-----12-21-1-51727786
Plevník-Drienové163912881962-12----------12-1-2-5726034
Počarová149136--1--------------------111-
Podskalie1251161-----------------------8-
Považská Bystrica38641255347411842957863811-3334631-7151153777115013987852648
Prečín15101163137-14-4--------114-1---6522467
Pružina203717611311--51---------3234-1-21418433
Sádočné1551361--1--------------------161
Slopná4844572---2-----------------24143
Stupné68459422--5-----------2-1---115125
Sverepec13561109815-23-----------1-----6316049
Udiča22471817247218-1---3----221111-68237125
Vrchteplá24855132--1--------------------4713
Záskalie194174----------------1-------154
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Prievidza

131693

69398

1608

709

168

174

764

371

25

21

7

39

43

33

9

9

2

285

186

69

140

20

40

5

476

420

47594

9078

Bojnice497826436415313221522-------121012831-20241788321
Bystričany178513202272-1292--------57-7-1-5536417
Čavoj488405-21111------------1---216211
Čereňany17541355166214----------3--4---6628665
Chrenovec-Brusno1391856127--61---------21-----4146536
Chvojnica242121----2----1--------2-----1133
Cigeľ12717612021291---------12-4---8541243
Diviacka Nová Ves17901327185213-----------1-----5338936
Diviaky nad Nitricou1761130312103113-1--1-----92-2---4334453
Dlžín16510813-3------------------1-3613
Dolné Vestenice249517222985361---------42-2-1-6762673
Handlová16199401922688211691934611015-2-26164945-543093722096
Horná Ves1072824314-120----------5--1---3615837
Horné Vestenice62949622-342-1-------5------3-8526
Jalovec56630183--2--1-------52---1-3122811
Kamenec pod Vtáčnikom17441332168-131----------12-1--12332836
Kanianka3974246626184-164----31-1-17514--11981204176
Kľačno106961418183-6-----2----1211----1435831
Kocurany523322311-32----------------3216818
Koš1041581136-12-----10----1211----5-31099
Kostolná Ves510336134-1----------12---1-1114613
Lazany1735116165129-1--------21-1-2-36432103
Lehota pod Vtáčnikom381527142113522261----1---62-2-1-158811185
Liešťany1204968614--3--1--2--1-1-3-----317230
Lipník56335353--2-----------2-2---3-1912
Malá Čausa69938365-42----1------1-6----924933
Malinová9724511071-10----------42--1---246816
Nedožery-Brezany21051226181727196---------10311-1-6871763
Nevidzany304250----------------1------2465
Nitrianske Pravno31631771612623146-3--12---6254---12121075158
Nitrianske Rudno1925148110105222--------141--11-1534950
Nitrianske Sučany1188917384252---------111----2322712
Nitrica1182924331152-1---1----3-2---3121220
Nováky419724645122129137---4-----76-1-2-19181292270
Opatovce nad Nitrou1552999177-186----2-1--5111-1-4746625
Oslany237217931264126---1--3---41-3---9344858
Podhradie29519436-----1----------------865
Poluvsie53533713116----------2------1215823
Poruba137690410321102---1----1-1-----4340232
Pravenec1305771188319----1-----21121--6340672
Prievidza45017191597422666374280191114516161972-899230456192193188191194379
Radobica55239725--4----------41---3-4-11913
Ráztočno1235541374-71------1--62-2---4859653
Rudnianska Lehota736566161-3-3------3-1------1212425
Sebedražie1715109318112301---------13-21--6250549
Seč39429731--1-------------1-----847
Šútovce44431381-1-----1------------1-1109
Temeš212143351--1------------2----2514
Tužina1208662171021114----6----1--9--16645517
Valaská Belá19941587861822---1-----7155--11-27584
Veľká Čausa51928141--5----1------3-----4-20218
Zemianske Kostoľany17331086288-4302-1-1-1---32152--3750544
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Púchov

44319

29843

4801

215

31

59

128

20

20

1

12

15

29

15

2

1

-

55

41

19

43

3

11

4

176

105

6612

2058

Beluša61624758803151018-----56---165215-1-3314903260
Dohňany185910635388-121----2----32-1---11-19631
Dolná Breznica10048791813-4----------1------127916
Dolné Kočkovce1205968403-35-2---------1-----7115421
Horná Breznica50544862--3-----------12------349
Horovce840727101-13----------1-11---216923
Kvašov65357565--1------------3-1--254114
Lazy pod Makytou120946855810-35----1-----1--2---2210552
Lednica9408131122652---1-----2--1--253769
Lednické Rovne396429467822531661--2511--2213---1212706140
Lúky9245782064-441---1------1-----219329
Lysá pod Makytou206517467281-5-1-1-1-1--11-5-1-7215458
Mestečko523149331----1-11-4----1--------278
Mojtín4323861---3-1--1------1-----2-343
Nimnica7164331263--3----1-2----11--1-1113013
Púchov1747210314198910772343914-102126-1-2025815272725534571272
Streženice1046776901-4-----------4------8413722
Visolaje9718571142------4------------2-5239
Vydrná297631991-------------2------2-291
Záriečie7031854191----1--2-----111--1-316621
Zubák829711121618-----------------217017
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Trenčín

113777

69302

6386

720

84

208

294

105

88

8

48

30

84

22

17

8

1

200

190

112

90

32

17

12

428

351

29368

5572

Adamovské Kochanovce8723892632----2---1--1--2-----2219315
Bobot745585103--1-----------1--1--1212417
Chocholná-Velčice169588839672------3-----31-2-1-4232561
Dolná Poruba791673531-4----------3------3-8118
Dolná Súča305925919203352-----1---21-2---111235146
Drietoma2233149920491951----10----9161-2-6337889
Dubodiel971859131--3-1----1---1--1---25831
Horná Súča3301284012151764---------12-1--134261143
Horňany42933293111-----------2-----3-6314
Horné Srnie270722032012225------1----141-1-811311125
Hrabovka42734323-------------3-------1678
Ivanovce103250327621---1-----------1---3321428
Kostolná-Záriečie6914955410-1-------------------41189
Krivosúd-Bodovka35862214----2---------5----1-5-672
Melčice-Lieskové16518354401214518-412--1-31-11--1430125
Mníchova Lehota1221916267311-------1--1125---4422920
Motešice782619143-22-1--------11--1--1-1343
Nemšová6335495350234521451-1-11--1363----1912901312
Neporadza783658851331------------1---228910
Omšenie18851588116--213---2--1------1-4-21254
Opatovce425344215---------------------4501
Petrova Lehota199158----3------------5----1-284
Selec100775385611-----111---1--11--341426
Skalka nad Váhom1166918156242----1-----53-2---3218221
Soblahov24081800309--137-11------1122---71047846
Štvrtok4241741161-------1-----4------3-1196
Svinná15911277243-16----1--1--2-1--1-5619172
Trenčianska Teplá422229278123398173--1-1---8746---1410951149
Trenčianska Turná35632507194344123----1----15351--131171563
Trenčianske Jastrabie125210227171122---------111----5216327
Trenčianske Mitice78762148--43---------21-1---211337
Trenčianske Stankovce3403177882420-116112-1--1--12541--9664090
Trenčianske Teplice39802345145212177110----2---410102---8201071305
Trenčín5474027008267240945131161555244319671413511121336548261011268200194543714
Veľká Hradná77164613113-----------41-----1-956
Veľké Bierovce708525725115-1--------21-----1-859
Zamarovce11636684763-1----------7513---3436946
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Nitriansky kraj

677900

413458

17825

4204

24210

975

2763

1522

638

684

676

309

175

412

50

52

6

1117

759

462

497

181

112

22

1817

1657

155832

47485

Okres Komárno

100952

45203

2437

804

13241

126

309

377

111

452

3

55

5

93

8

4

-

190

87

66

27

28

13

2

78

156

28779

8298

Bajč122368320143214222131-----11----12326127
Bátorove Kosihy3323183954276871213---1-6---114-----1567119
Bodza3818554130-21------------1---3112920
Bodzianske Lúky191126-114---------------------3911
Brestovec48523321083141-----1-----------11445
Búč1148305217598-1--1--------1------118528
Čalovec11142492417239-26---3-2---3--12--1-49471
Chotín13752632116673114-----1---31-----2130781
Číčov123137921835423----1-11--2142---1-329122
Dedina Mládeže43817715510135----------2------219523
Dulovce16481230201210192-1--------1-2---4630347
Holiare474667219717----------1-------516325
Hurbanovo746744581715339852331178-1251--17574-3-1291560623
Imeľ19821391384111-22822-2-----432-----236031
Iža17819075812110762-1-1-----11--1---3536135
Kameničná193410172722118-981--------331----12593129
Klížska Nemá44922964621-----------1--------12224
Kolárovo1057257492077132276054-2-7-4---1479----6103501542
Komárno32967113307822783345789112318105-23-3051-78492413231013668120864370
Kravany nad Dunajom71844282471-4-----1---1------1418027
Lipové1424132112-11-----1----------1-484
Marcelová3802220117335921121119-1-211-13-11--1213444445
Martovce69415617-337-25-----2---12-2----114425
Moča1132294103657112---1-------------111448
Modrany1315316258721--4-1-1-2-1-1--------15580
Mudroňovo12443338-1--------------------363
Nesvady5014331631523763262469183-2-7---9261---4390144
Okoličná na Ostrove14405572217287-55-----3---412----1449735
Patince527297356222--1-------53-------12027
Pribeta27451569138155511415-713-8---6-1-1--11294129
Radvaň nad Dunajom711322107238------------1-------212110
Sokolce12034032018249-2----------1--------42783
Šrobárová50537112412132-6-1--------------7914
Svätý Peter273517711302626421191127-2-4---6-------1333138
Tôň73718585176--1-----1-1-5-1-----232428
Trávnik683306171053--------2---1---1----25934
Veľké Kosihy9452442210248242--1------3-1-----234363
Virt3091526241--10-----------2-----2931
Vrbová nad Váhom5433093631-12-----2---1--------15335
Zemianska Olča23175466119721117---2-7---41------2764181
Zlatná na Ostrove242864629153733519-6--21----2-----141011311
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Levice

110469

61096

6208

728

4694

114

458

311

45

87

596

81

25

62

8

6

3

173

103

108

80

24

26

4

305

262

27157

7705

Bajka32814113810--6-1----------11---18561
Bátovce1184544244105114------1---2--4---2229956
Beša63531124812321131------1-3------3111925
Bielovce2251502-34------------1--------308
Bohunice1493864--------------4------4-327
Bory3211563037311--4----------1-----4210
Brhlovce29616936---12----------------1-798
Čajkov95778063411----------2------3-14512
Čaka74360693111----2------1-----318926
Čata1085624491259-1871--2-1---1--1-----25060
Demandice9666791536-23---1-1---1-11---1216684
Devičany4089419842-------------------228224
Dolná Seč52515979218-113-230------4211---1218723
Dolné Semerovce540431134--7----------4------3-4137
Dolný Pial911682113838--1-------12-5---1315231
Domadice24217714-12111-----------1-----2915
Drženice382206562--11-----1---1--3---128226
Farná134978312218145--10-----------------218881
Hokovce505381187-251----------------1-5139
Hontianska Vrbica61122878585-1----1-----1----2--117237
Hontianske Trsťany3062567---------------------3-328
Horná Seč57016077249--154-84-------------131687
Horné Semerovce64151646315-----------------124162
Horné Turovce5674831338-1-------------1---323815
Horný Pial2681414-49-5111----------------5511
Hrkovce2912161061-1----------1-------1523
Hronovce14866911102882272---2-3-----1--1-31432121
Hronské Kľačany140111111642-1---------15-2----5319952
Hronské Kosihy742570942-2---1---------1---4-11534
Iňa22913610-1------------1--------6813
Ipeľské Úľany27425615---------------------264
Ipeľský Sokolec82960444718-55-----------1----1-9450
Jabloňovce209100393---------------1----1-5114
Jesenské49272-1--------------------1162
Jur nad Hronom9833201784121-1---151-----1--2-4-4-26765
Kalná nad Hronom2073837202111031341-11------22-3-2-92603277
Keť577247612451-------1----11-----25022
Kozárovce20821634154617-5--------2214---513281102
Krškany79151043421-1-----1------------13099
Kubáňovo2562111-2--------------1------338
Kukučínov58729759413-131---31---2-3------14060
Kuraľany475386515-2-----------------115717
Levice319741436018051989365310986243239928171334-9054602417101122103108222604
Lok107349475945147--22--1---1------1283148
Lontov6624529214134----1-8-------1----9842
Lula175158-12---------------1-----121
Málaš48029029216-35----------1-1----19141
Malé Kozmálovce38118914320-21--11-------------210345
Malé Ludince170291290--------------------1389
Mýtne Ludany980419548166-2---113-------1----1123777
Nová Dedina14561157343112---4--2----4-2---2321823
Nový Tekov89746269239161-321-2----1-1----4122955
Nýrovce5202981157512----1------------1-9333
Ondrejovce44025596114-----------1-1------12726
Pastovce49519591122-51-----------------113823
Pečenice12791311---------------1---2-253
Plášťovce15041376107519-------2--2------1-7417
Plavé Vozokany774237223132420-1-------1--4---11116160
Podlužany7645722152--------1---11-----3314213
Pohronský Ruskov12416885311792-2---2-1---2-11---1-276122
Pukanec1777989258151211--21-11---116---63369119
Rybník14069942993142---------31-71--2431729
Šahy726751312043410224618---4-5---8512--2-9121110563
Šalov352183945212-1-------1-1----1--5641
Santovka65942837105-1--3---1----11-1--6-14124
Šarovce1606891361269174---3-------------12386185
Sazdice46530056-2-25---1------------216729
Sikenica62724440540-28-----4---1------41021356
Slatina312246411--1-----------2------3324
Starý Hrádok2077729316-2--15------1------145513
Starý Tekov14951169151052221-3--2---113-11-7420264
Tehla4652401726012-1--------1--1---219443
Tekovské Lužany2843958187183042131323517-1---222----521083206
Tekovský Hrádok38012517285--1-----2----2-----1-1387
Tlmače36371994161271151561--3-----47-2-312091074294
Tupá5684451621-11----------2-----318214
Turá21511032161---1----------------775
Uhliská180138361---------------------2210
Veľké Kozmálovce718571881-2--------------1--3-1195
Veľké Ludince14641056671933112---1-6--12-2----1112151
Veľké Turovce7425368213-12----2------11------8717
Veľký Ďur131988026916184---2--1----2----4227094
Vyškovce nad Ipľom6554995612-152----------------117737
Vyšné nad Hronom175553-48-----1---------------5612
Zalaba141644245---------------------251
Zbrojníky49824188547------------1------1-8926
Želiezovce675630122566263051730-221035-1-1073111113192151514
Žemberovce122963124076-7---3------1-2----9625562
Žemliare1501194-5------------11-------182
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Nitra

164788

106793

3446

1100

368

328

815

216

171

11

52

58

41

141

11

23

1

285

208

94

173

50

34

7

651

564

38247

10900

Alekšince169912492243-1494--4-12----322---63232130
Báb11958631183-2----1-----1311---111023842
Babindol76262812-1-2-----1----------128341
Bádice39026051--54----------------2210011
Branč216817211512115311---1-----2311---11931448
Čab7755935621-15----------1-1---2-1076
Cabaj-Čápor4295291929301152111--132-1-103-2-2-197872356
Čakajovce11638781551111----------21-----5-18955
Čechynce125510091281-32---------11-2---1419813
Čeľadice107877411173181-----4-----------223126
Čifáre5964431112-61---1-1----------5110123
Dolné Lefantovce702520521-2-1----1------131-3512235
Dolné Obdokovce114094636211-7--------1------2412047
Golianovo1892143435234541--414----33-4-113630650
Horné Lefantovce8616451321541---------5112-2--613439
Hosťová39233711222----------1------1-396
Hruboňovo52639122-22------1----------5-9625
Ivanka pri Nitre2868197930275312-16-2--1---7212-1-88571193
Jarok206516491531113-----112--23-----9531050
Jelenec2075160312335-631--3-----6-23---144258122
Jelšovce98872611103262----2------1----2117844
Kapince18413431-31-----------------1-401
Klasov1426112099--611---14-----1-2----5143115
Kolíňany155112451393171-----1---2156-1-6419155
Lehota2382166817161381-1-136---210-3---1213508109
Lúčnica nad Žitavou95773611--5-1---------11--1--1214157
Ľudovítová23917556--11-----------1-----1-382
Lukáčovce116796781-16---1----------1--4-14632
Lužianky30602155521632281-12--1---6415---111765996
Malé Chyndice386276331-3-------------------8218
Malé Zálužie266105106-----1----1---3--------3713
Malý Cetín45233272218-1---------------118512
Malý Lapáš1206859197171754----2---1--1---3126415
Melek49738424-31-----------------127327
Mojmírovce29221924532881826-3--2-8---41-11--611634194
Nitra78489435112006566161195430109934422914818911601416710740195343322233326694
Nitrianske Hrnčiarovce2196142145123141519-12-1-1-64-62--74511131
Nová Ves nad Žitavou1338999922-1----------1------33198120
Nové Sady12967642724131-2---1----3--2---5317461
Paňa39228312112------2----------318214
Podhorany108581410106213-1-------4211---3820613
Pohranice1112905461-10----------41-----2114038
Poľný Kesov654439133-11----1-------1-1--2-15735
Rišňovce2096162429162122-----111--211-216531980
Rumanová821653531-3------1----------1-1459
Štefanovičová32116829-1152----------------429118
Štitáre10286782072912-------1-1111---10226230
Šurianky58848416-3--------1----------336711
Svätoplukovo136889813219--41---7-----1--1---5-25644
Tajná27520736-11-----------------114411
Telince420292933-1------1----1-1----16939
Veľká Dolina683377127--2----1------------3124634
Veľké Chyndice33827024--34---------4--------3714
Veľké Zálužie4350325036191221784--1------3-41--1114686282
Veľký Cetín1626135581262412----1--------2-6115868
Veľký Lapáš1887136621122210-4--1-1----2-----6941536
Vinodol2061168314652142-1--15----11--2-5222655
Vráble85936060823316112816112--82-1-185-6---43281594629
Výčapy-Opatovce2197179515114-5-1--------131-----6427765
Zbehy2222155931185392-1-------2161---105399170
Žirany13601030774-6-6----1-9-8--3-1-4819769
Žitavce41226121111------------1----2111922
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Nové Zámky

138168

89079

1903

720

3244

144

630

321

159

120

14

57

22

43

6

13

1

221

182

92

57

55

21

8

296

279

30142

10339

Andovce1623937368166436---11---5411---31471119
Bajtava392290-16-21-----1---1-1------5039
Bánov369726432220331127--------32-313-164730224
Bardoňovo682360103143-2---2------11-----1413025
Belá3252211-5-2----------11-------7222
Bešeňov1621146118101912-1--1-----1-12----48317
Bíňa1433102671515-97-----1---1------14198149
Branovo579452624-231---------2-1----1987
Bruty578432257---31-------31------27151
Čechy3011331-10--7----1-----1------31396
Černík104883463523-------------1---2113259
Chľaba7055353411-2----------1--------13217
Dedinka677548521-1-----------------229125
Dolný Ohaj15051232124217-----------1-----4315386
Dubník15769121412513711-31-1---2------1648081
Dvory nad Žitavou49993470882345-2325112-3-4---72-2---66681601
Gbelce21231350321655-155---213----72-----4488143
Hul1212102112811111---------2--1---5211136
Jasová11518193102-82-4-1---1-73-----2-19891
Jatov71341519314101---------7-3-1--11120829
Kamenica nad Hronom1269831101621-23---1-1-1-41------3244131
Kamenín147910348630167-1----21-2-4--1--3202171
Kamenný Most106076551925-15-3----2---41------115763
Kmeťovo827689221--42--------2------449225
Kolta125792389311211--------3--1---2122468
Komjatice42233126302893333--12---1-52-1--196536427
Komoča955246223399-72----------1-----1220072
Leľa308266374--1------------------243
Lipová15241123184--21-------1-3---4--5929757
Ľubá404269743123------------------9025
Malá nad Hronom3983031-4-11----------2--------6116
Malé Kosihy379285--8--3--6------5--------4428
Maňa200416444558147-3--4-5---4171---4818856
Michal nad Žitavou672537221---1-----1---2-----1111311
Mojzesovo13461187103-13-1---------1-----128057
Mužla191212638840-812------1--310--3--31431121
Nána11987618432-7-2--------221--4-1129578
Nová Vieska65610713242112--17-1-----5------136914
Nové Zámky37791193688671817294414514294871181114121527930133764124109119963636
Obid114178111517-166---------41-------186114
Palárikovo427225735423111119-5--2-1---4515--114111164368
Pavlová2131901-1-2-------------------136
Podhájska1077828889245---13-----1-1---3116340
Pozba4567564277--84---------1-------747
Radava7576171031-1----------11-1---2210216
Rastislavice9516335415315----2------1-----1-21521
Rúbaň92673511112113----------221-----110929
Salka9747953917-52---------2-------16575
Šarkan371286147-2-------------------5912
Semerovo1332843157-513411-1-1----1--2--2338548
Sikenička4363428112-1-------------------4725
Strekov1926155171150-511--1-----1----1-1220688
Štúrovo9777568710054405950332515---2-37122467-19162483829
Šurany9562579510334121446521-51--1-71577-2-35142567889
Svodín24121808231538-19-4--1-----62------6308182
Trávnica1032813822-5----------2111---1215737
Tvrdošovce518340104730386309-1-12-13-5566-3116693279
Úľany nad Žitavou1533129285-3321--------2------3216745
Veľké Lovce1803124610212835-------------2---26191208
Veľký Kýr29802594181514211-----24---3521-1-11324747
Vlkas316277215-3----------1--------252
Zemné2136149031926-962--4-4---64-----1145786
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Šaľa

51477

28316

1564

335

2526

78

220

133

38

6

4

40

10

22

2

2

-

135

70

29

18

14

8

1

120

123

13708

3955

Diakovce2381133014122213-1214----2---2512----24505117
Dlhá nad Váhom91364011413513---3-----32--2--1420318
Hájske13469621010312-4--1-----11------28208124
Horná Kráľová186614438123-1021----2----2-1---76250119
Kráľová nad Váhom18281163261114491-1-2-----3212---6350377
Močenok435632752713632221-242----42-2---1316625337
Neded32151475224316202791114-2---63---1-82697121
Šaľa21183997564813324457113411831187112--57442291041687377791845
Selice287217723225169-5182--2-2-2-51-3-1---486347
Tešedíkovo37192782163206021442--2-1---621----12465192
Trnovec nad Váhom27841352741935219241-111---52-112-71930324
Vlčany322011471282383323491--3-1---162-1--41767248
Žihárec179410007212313-31---------931----1329086
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Topoľčany

70877

51823

1920

331

73

126

210

104

67

5

1

11

57

25

10

-

1

57

71

60

81

7

8

-

223

163

11406

4037

Ardanovce2041623-1146----------------11232
Belince364272841---------------4---215715
Biskupová24418111111------------1-------3612
Blesovce34626428-----------------1---114110
Bojná2028166922516213----1---321----16119798
Čeľadince4721611925--12----------19----138215
Čermany364304---------------2--------517
Chrabrany8507041516---22--------1--4----18520
Dvorany nad Nitrou79968022--1----------1--2---256836
Hajná Nová Ves3402552442-2--1-1------------2-3712
Horné Chlebany35932014111-----------------21217
Horné Obdokovce14901213410325-3----7---113----4417258
Horné Štitáre6074681611322---------1------119021
Hrušovany10929109512--4----2----1-1---5311435
Jacovce18051408304137-91--2----1232-1-5225668
Kamanová607480221--1----------61-----1-7520
Koniarovce64753342--4----------1------258016
Kovarce15791156316-18-1--------12-1---4329075
Krnča136675539912-116---1------------1415729
Krtovce29020692-8-10------------1---21447
Krušovce1745136312912442---5-1---112---45215114
Kuzmice753592521-1------------1--1-5-9847
Lipovník31527161--2-----------------2-312
Ludanice179414691414262---1-1---21-3---6219090
Lužany2251931-3-7-----------------5214-
Malé Ripňany5454591112221-----2------------5015
Nemčice97577012---10-----11------1---4314330
Nemečky309265411-1-1---------------11259
Nitrianska Blatnica12329702072-4----2-----23-----1318335
Nitrianska Streda7432572145--2-----1------1----5-24414
Norovce33525661-1-------------1-----15019
Oponice82062095--6-----------------2-12850
Orešany335226511-3-----1-------------8810
Podhradie2832042-1-5-7----2--11------1-518
Prašice20351654287132173--1--1---315---8824152
Práznovce974711151--10----------311----2-19634
Preseľany14791190126-25-2---1-1-----4---11218657
Radošina18891462401011210---1111--2212---71234110
Rajčany5354258---------------------117723
Šalgovce516365311138-----------26---2111211
Solčany255320883211-3111---1----2215---8631081
Solčianky2612251--12-----1-------------229
Súlovce53943451232------2---5--1-----768
Svrbice1861491---11-------------1----294
Tesáre73056610421353--1-------1-----2610413
Topoľčany252491635054012526486721293-44366--1938312745-736653482370
Tovarníky14881053297-136---------2-21---4330473
Tvrdomestice456390-23-1-----------1-----56435
Urmince140211378121-3-----------3-41--8-15966
Veľké Dvorany7486144-421-----------11111-228430
Veľké Ripňany210417612014245----------12------622762
Velušovce52445813--1-------------2-----4811
Vozokany35127642132-----------1-1-----574
Závada59649987-521----------------21638
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Zlaté Moravce

41169

31148

347

186

64

59

121

60

47

3

6

7

15

26

5

4

-

56

38

13

61

3

2

-

144

110

6393

2251

Beladice1666119015535231-----2--7--1---42325101
Čaradice51239611-34-1--4---------1--425639
Červený Hrádok41936933-2-------3----------15294
Choča501342617-7---1-------1---1-1211616
Čierne Kľačany1168103018224-----1--1----2---139518
Hostie120910044-1-1----1------------9-17019
Hosťovce7505794---2----------21-1---2-12039
Jedľové Kostoľany8876821061321----1-----1-2---4914619
Kostoľany pod Tribečom344266421-1----------11-----12569
Ladice75857422-25----1---2--2-7-----11150
Lovce69958796-1231---1-----1-----11806
Machulince110192945-1125---------------7212124
Malé Vozokany3332791-111-------------1---41386
Mankovce528448431-------------1-----325610
Martin nad Žitavou5354441--1------------------3-7313
Nemčiňany654477332242------1---------1111444
Neverice692519205--3-1-1-------1-5---1111520
Nevidzany58350256--1-----------1-----214520
Obyce15101271973-44111-------52121--4314339
Skýcov948774884-5----------11-1---1112816
Sľažany1712140188734------1---21-1---10419765
Slepčany81367334421-3--------21-2---1-7740
Tekovské Nemce10618081110----1---4----2------7615161
Tesárske Mlyňany1761133856-2101-----1---10-21---14239141
Topoľčianky27042148197499-1----1---15112---9841060
Velčice851693135214----1--1---4-2---131174
Veľké Vozokany44837524-----1---------1----32555
Vieska nad Žitavou463394-11-1-----2----21-1----2544
Volkovce10138051341631----------------5415714
Žikava528436-41---7--------1------125323
Žitavany1861144218-2162-----2---31-1---45246128
Zlaté Moravce11946780714162161234411514-61811-161281911-483224591191
Zlatno211166---------------1--------413
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Žilinský kraj

691613

454957

54399

3890

645

832

2159

1080

225

290

224

369

282

184

95

59

6

1500

726

365

518

110

112

16

2117

1780

133335

31338

Okres Bytča

31154

25229

786

158

41

20

188

15

3

-

8

12

8

2

1

1

-

31

23

7

22

1

4

2

90

82

3105

1315

Bytča1141487321475111107321-4112---8941013-38381535733
Hlboké nad Váhom975846741-116---1--1-------1-23857
Hvozdnica1199109761--6----1-----1--1---2-5826
Jablonové910834524-2----------11-----324412
Kolárovice182416371452-82----7----2------5113110
Kotešová2151174710105-1312--5-----42-2---10428155
Maršová-Rašov10228421951-10-----------6------29344
Petrovice1614132710125-15--------1-31-3---10616457
Predmier135711339131------------3-1----3512069
Štiavnik4014359411253424----3------313--259206121
Súľov-Hradná9772825302--21------------1---6212031
Veľké Rovné36973158182886243--41-----9112---610268150
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Čadca

88642

76267

361

381

126

67

314

114

17

5

-

4

19

25

8

9

4

162

64

18

59

6

12

1

215

156

6645

3583

Čadca233281842912910623221055451-17143424933611521616324511741
Čierne441940621420811114---------121-3-1-3518579
Dlhá nad Kysucou6195269212------------1-----124926
Dunajov113695411851--1--------221-1-5212923
Klokočov22872010632162----11-2--1---2-3116482
Klubina53747932--4-----------------1-3513
Korňa19811745410616--------1----4---5116731
Krásno nad Kysucou66765905292497192-1--3111-274-1---149468151
Makov171014267143757---------11-----2121620
Nová Bystrica268024079732141-1-------2--5---3613090
Olešná19291714315311----1--1--213--1-9112251
Oščadnica573651001822511010-1--51---33-6-1-196331194
Podvysoká13471175612-42---------1113---1110940
Radôstka79873711112----------41-----5-387
Raková563050502019531531--114-1213-5-1-169361109
Skalité52474799122362933--1--1--39249-2-16626248
Stará Bystrica274024871034-132---------11-1---4314467
Staškov276424139272-121----11---32---1-511175101
Svrčinovec3370303110131-2067---1----12-11--5522244
Turzovka7233598131351982821----22--9318---2615578484
Vysoká nad Kysucou257822341822101213---------11-1---84147107
Zákopčie1710154835-131-----1---31-----1-8558
Zborov nad Bystricou21872055965151---------3-1----257717
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Dolný Kubín

39026

24539

6344

211

22

42

68

24

4

6

6

19

10

6

5

-

1

56

47

23

20

1

7

-

111

98

5942

1414

Bziny578473171--3--1---1---1-------1728
Chlebnice1604154243--7------1----------34373
Dlhá nad Oravou14331339-71-22----------2------16316
Dolný Kubín180951033623571311228302024615635--2729161213-67443947994
Horná Lehota55749041111-----------------16484
Istebné13594155566-15-----------1-2---5326798
Jasenová42572305--------------11---1--1368
Kraľovany4301492196132-1---------1-----3-423
Krivá80874933--2---------1--3----11387
Leštiny296751791-1------------1-------354
Malatiná83477277-1-----------1--------2026
Medzibrodie nad Oravou57251952-------1------1-----11393
Oravská Poruba107934056531------------9------6613217
Oravský Podzámok135311451361-2----------42---1-2315618
Osádka1696283-----------------------177
Párnica9362834732--31----1-----231---52160-
Pokryváč17742121-----------------------95
Pribiš47846221--1-------------------84
Pucov900821117-------------1--2----54310
Sedliacka Dubová54248123-13------1---1------5-3213
Veličná1431736420432--1--------12-1---4222728
Vyšný Kubín7964602002--1----------31---1-269822
Žaškov16226867521-1-----31----311----1514324
Zázrivá2552209046142361-1--2----43-2-1-5727392
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Kysucké Nové Mesto

32699

25943

194

158

57

21

168

47

4

2

5

6

8

5

2

1

-

61

29

9

17

9

2

-

75

62

4043

1771

Dolný Vadičov513424261-1-------------1----1689
Horný Vadičov16791485467-11-1--------2------1311643
Kysucké Nové Mesto14660108261057925117318--13121--25183108--392923461037
Kysucký Lieskovec23782025542-10---21-11--7222-1-48187114
Lodno97187533215----------2------435122
Lopušné Pažite44139944--4-------------1-1-1-225
Nesluša31652544191523519---1---1-522-1--61291248
Ochodnica19221580586-25-1--------22-----1521572
Povina113894947137-1-1-------------1211547
Radoľa152112971343132----61---22-1---6414333
Rudina181414731792-9512-------72-2---5221860
Rudinka397283-3--3---1------6------118712
Rudinská101587767614----111---3------115848
Snežnica108590673-183----------12----5212621
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Liptovský Mikuláš

71935

22569

19499

617

24

130

128

376

23

161

35

101

72

21

10

-

-

258

97

37

69

20

7

3

270

238

23359

3811

Beňadiková5331031883-221---104----1-1-----32069
Bobrovček17070582--------------------1-363
Bobrovec19841337113211314---------44-2---61043840
Bobrovník13239314-2---------------1----505
Bukovina11247451--------------1-----1-134
Demänovská Dolina317103276-1------------3--1--12-13529
Dúbrava12286642888--14---------2--2-1-1123026
Galovany311821411---2----------------11803
Gôtovany4711352076-312-3-2------------1-10110
Huty1551314--211------------------133
Hybe14803217677--31---4-1---131-----7230845
Ižipovce89174111-------------------31241
Jakubovany37050203311-----------2---1--149113
Jalovec311791417-------2------3-----11743
Jamník477952106--1---1-------22----2513419
Konská22347118------5-------1-------1465
Kráľova Lehota5981842559-2-11-11-------1-----221246
Kvačany558424243-35-----1----4--------913
Lazisko372961691---1---1--------------104-
Liptovská Anna951936--------1--------------363
Liptovská Kokava9341196324--11-1-31----51311--4513616
Liptovská Porúbka124850130718-14293--111----4--1---2332538
Liptovská Sielnica605284142311----3--1------3---3-15113
Liptovské Beharovce804562--------------1-1----2221
Liptovské Kľačany378285251-1------------------15519
Liptovské Matiašovce31426871--1------1---1--------323
Liptovský Hrádok715418872218515881872351419-2--4011552-121242342438
Liptovský Ján109924234517-4114-1---2---33-----3741740
Liptovský Mikuláš305228243579325612674925958012411688--100521241116-125109129282289
Liptovský Ondrej6271163122-------3-1---2111---2-1815
Liptovský Peter13033223841411-714-------3-1---29447080
Liptovský Trnovec5831991892--5----1------------1314736
Ľubeľa121677716112215-1---------------2323022
Malatíny24411049------4-1-----1------1-5721
Malé Borové1241102-----------------------102
Malužiná221107452-3-2-----------4------553
Nižná Boca1632958--------------2------3-71-
Partizánska Ľupča13188411847-23----------421----3421849
Pavčina Lehota393681524-----1-1-----31-1---1214514
Pavlova Ves284124283---2-----2---5---1--211097
Podtureň109430828517-21--1--1----52111--4741741
Pribylina132745958816-6-2-214-----2-1----2619444
Prosiek226113633-1------------------11395
Smrečany6961393361--2--4-------16------6-17121
Svätý Kríž88727430519---2-4-1-----21--1--2-24927
Trstené22085522-1------9-----1-2-----671
Uhorská Ves5371381354----5--------11-1---3-23613
Vavrišovo67113328912-411-17---1---2--1---10218810
Važec2382828103615-3212-5-212---17213---63224220
Veľké Borové4037------------------------21
Veterná Poruba387562272-1----11-----31-2---2-829
Vlachy6193311228-------21-----------1-14014
Východná2222600116813-2252-61382---2-31---2732750
Vyšná Boca10628355-1-----1------------1-341
Závažná Poruba124820153010-117---1-----311----8544534
Žiar4771192232--41---1-----51------41134
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Martin

94376

31157

17685

676

52

135

273

132

74

2

18

109

89

23

41

5

-

366

117

114

111

19

41

2

367

319

36114

6335

Belá-Dulice123523357112-------------1-1----3236349
Benice351215342-------------3--1---1-878
Blatnica10212644043-------1-----111-11-2131328
Bystrička147642830612-4-13--5-----1049--2-10562849
Ďanová5591771971-------1------------1216614
Diaková4911171651-1-----1------1-4---2-18613
Dolný Kalník30195622--------------111----41332
Dražkovce10193132315--2----1------2-----5441541
Folkušová1503269-----------------------436
Horný Kalník18648902--------------------2-431
Karlová11151303-------1--------1---1-24-
Kláštor pod Znievom17571006170103241-----1---32---5-4747762
Košťany nad Turcom133641129891--5-----1---42-1---7-54255
Krpeľany108713373983116----------6------2213839
Laskár1205425--------------10------111910
Ležiachov1558311--------------11-3---5-51-
Lipovec89928917582-3----112---84-1--13336929
Martin52520164526574446309913710749-6695515322-20171846917251212196228974674
Necpaly9982483051--11-----2----2--3---5337345
Nolčovo255231741--1----1------------11503
Podhradie68211238321-2-1---2-1--6------5414815
Príbovce11024562527-1--1----1----3-1---3-31958
Rakovo381145902--1----1-----1-------31308
Ratkovo194311312--4----------51-------191
Sklabiňa645100291311------------------4120935
Sklabinský Podzámok18179601----------------------401
Slovany44125781---5-----------5------1848
Socovce239172144-------------2--------3710
Sučany4711205796728452228-65511--38316---14171309212
Šútovo509683581--3-----3----7--3---2-595
Trebostovo6002021922--2----3-----1----2--21877
Trnovo2808678--11-------------------10014
Turany4193128014883424172---311-1--13541---19141024271
Turčianska Štiavnička9543022809--2------11----64---2-32225
Turčianske Jaseno419632481----1-----------1---32964
Turčianske Kľačany10242143532-3-----5-11--31-----1939041
Turčiansky Ďur171125111--------------------1-249
Turčiansky Peter536253465-------1-------1--1-6117844
Valča1760107612112--11-------1---3-5---4147551
Vrícko4403291821------2--1-------1-116816
Vrútky751128129932631329131126710-23-3965513-30283152312
Žabokreky120623849961--1---1-----1111---5438859
Záborie17028101-------------------1---391
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Námestovo

63200

58411

198

179

48

27

127

43

1

1

-

6

8

14

1

4

-

19

25

13

14

1

1

1

99

64

2786

1109

Babín14441353632----------1-1-------15621
Beňadovo9389272-11--------------------52
Bobrov191317301741-1-----1----1-1--1-1-10649
Breza1627154155219----------1------423027
Hruštín317729541212231-----------3-1---9216018
Klin247523346103441-----2----------318027
Krušetnica973918412-------------------41394
Lokca238921911191--1-----1---4------2613330
Lomná94391027--------------2-----1399
Mútne3072298135-13----------1121---324821
Námestovo772262504731481814---22-1--7756---3017877396
Novoť3713356811112-10----------1--21--328319
Oravská Jasenica19221814652-3-------------1---217018
Oravská Lesná34453203813-919----------2-1---8713747
Oravská Polhora3974377710731141-1-1-1---1121---3210642
Oravské Veselé29962864762-7-----5------1----21929
Rabča51394752142871161---2---2--11----31205105
Rabčice20241901121-3----------12----13-7633
Sihelné2182205413314----1-----1------124863
Ťapešovo776712-6221-----------2-----1-455
Vasiľov840785411-2-----------1-------3313
Vavrečka16201466310-22------1------1---349632
Zákamenné55425257115211761----9----21----11513678
Zubrohlava2354216977213--------1--1-----2411641
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Ružomberok

57392

41659

1994

368

32

93

128

70

11

73

4

25

21

21

5

2

1

93

52

28

37

15

7

-

221

166

9644

2622

Bešeňová6574413363------11----22-----7-10457
Hubová1079912145227----------112-----2410612
Ivachnová680519156---8---4-1----1---1-3110318
Kalameny4503839---1------1-1--------12493
Komjatná15761487611-1--1--1-----2-1---3-5220
Likavka2987231111210-192-11-2-----53-1---94389118
Liptovská Lúžna27822396125121211-1---1--61-6---5726164
Liptovská Osada161712831811-221-1---------2---7222671
Liptovská Štiavnica13009241047-24----1-----24--2--3620734
Liptovská Teplá10317496215142--2-------3--1---1715727
Liptovské Revúce15361352814--88----------1-31--3412311
Liptovské Sliače3718334131212---3---11---53-11--111124640
Liptovský Michal301234102----------------------4510
Lisková2061158519816123----------31-121-10221521
Ľubochňa10747653010-5-1----1----2-1--1-31122618
Lúčky16511342363216------1---23-----6621033
Ludrová1000826215-1--------1---1-----141319
Martinček45238934--2-----------------113319
Potok983739--3--------------------181
Ružomberok274071709311592181567674255421716163114127251784-1277963271976
Stankovany1149981279-2--1---1----2-111--1128129
Štiavnička8696521761142-5-------511----3-15714
Švošov856765123---------1---4------2-672
Turík2792001412--4----------------1-534
Valaská Dubová7826924-----------------3---116021
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Turčianske Teplice

15956

6082

4018

119

12

16

32

10

47

1

6

43

4

5

2

2

-

19

14

14

14

2

5

-

45

45

4629

770

Abramová17868201--1-----------------1-5829
Blažovce1625446------------------1----547
Bodorová2408669-----------------1-----804
Borcová14667403--7----1------------1-27-
Brieštie1363960-11--------------------323
Budiš19634891----11-3--------1----1614
Čremošné792448-1---------------------51
Dubové6981563224-1-----6------1-4---2217822
Háj462126230122------------------218612
Horná Štubňa161883119681-3----3---1---12-1-2347789
Ivančiná902132-----------1--11-----1-321
Jasenovo1236040---2------------1------182
Jazernica3521524531------2------1-----3211924
Kaľamenová852929-----------------1----6173
Liešno561727--1-----1-------------19-
Malý Čepčín5452131324--1-3--4---1-43-1---211697
Moškovec702515-----------------------30-
Mošovce135733958517-1-21--1-3---21---1-3237029
Ondrašová923412----------1------------369
Rakša21976621--------------------126710
Rudno20046813-1-----1------------2-642
Sklené6864023112--41---21----2--1---4320023
Slovenské Pravno89130435813---1---1------------2-2093
Turček6193703923-71-----1----------1-16530
Turčianske Teplice64122435132341296542-6173-1--1079313-18211998452
Veľký Čepčín244748751-1----1-------3------684
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Tvrdošín

35856

31309

238

114

19

27

69

49

3

1

1

5

3

2

-

5

-

42

14

15

16

1

1

1

94

47

2879

901

Brezovica13671303-5--1-----1-----------4-485
Čimhová67564421-------------1-5----2-182
Habovka137412793--429---1-----1--3---4-608
Hladovka10471031112------------1--------92
Liesek2962281387225-1---1----21-----238332
Nižná3936313857153-42---1-----8-----1136477211
Oravský Biely Potok74069342121-----------------22285
Podbiel13041119681--3---------1-11---5210948
Štefanov nad Oravou697642141---------------------3811
Suchá Hora1455137527124----------2------2-2634
Trstená7213607553251516921-111-3-84631--2512763198
Tvrdošín8952739088313122621--11-1-2-13839-1-3119996296
Vitanová13211232311-6----1-----2------3-6012
Zábiedovo90084922--3----------2--------375
Zuberec19131726853-15---------11-----1312732
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Žilina

161377

111792

3082

909

212

254

664

200

38

38

141

39

40

60

20

30

-

393

244

87

139

35

25

6

530

503

34189

7707

Belá33382965116332141--2-3---12-1---5222583
Bitarová80868056--1--4----------1---6-9213
Brezany65752951--2----------411----311091
Čičmany119106------------------------13-
Divina2441215172031223------1---1-1---6119925
Divinka1022826114114------------1----1215120
Dlhé Pole193816311557382--1---12-21-41--9820434
Dolná Tižina1456130255-31------3----111---251198
Dolný Hričov16511336166-251---------63--1--5121554
Ďurčiná10961024-3--3--------7--1-----2-4610
Fačkov6536096---1---------------1-12312
Gbeľany14491111167212-------1--2113--14226926
Hôrky882671188--6----------11-11--2115715
Horný Hričov8356011351-4----2---1-1--1---6-1946
Hričovské Podhradie354301111-3--11------1-------1385
Jasenové614510631-1-----------1-----3-6920
Kamenná Poruba1856170526-2-8---------3162---4-10710
Kľače419360-1-12-----------1-----22473
Konská1650138620163231--5------2212---3-19410
Kotrčiná Lúčka5684311941-13-----------1-1----2933
Krasňany16141309179-616------4---103-1---3318449
Kunerad105095064-13--1-------11-----13754
Lietava160112641557234--3--1----5---1-5726415
Lietavská Lúčka18781278284626-1--114----4111--8646066
Lietavská Svinná-Babkov170213621092510--1-------12-----3122373
Lutiše761705-5---1-------------1---3415
Lysica871780521-5----------1--1----55813
Malá Čierna3312854---2-------------------319
Mojš1311907158112------1---16-----7731243
Nededza1070898544-7------------2-----112623
Nezbudská Lúčka386299446-10--4-2------------1-4214
Ovčiarsko709564104-31-----------2-----3111011
Paština Závada2442141-4------1-----1------2-147
Podhorie9497677-1-12------------111-2313825
Porúbka521359361--------1---1------629448
Rajec589747121081851751---211--6544--13015602369
Rajecká Lesná1234109432--5---1--41--5------131069
Rajecké Teplice28412084466461421--------215-1---9354396
Rosina3329244735194414---6------12511---15768178
Stráňavy1916146713173-71---------1-11---5-34456
Stránske889705864-3--13------42-----6712119
Stráža67361941--1-----------1-1----1405
Strečno2613220729241619------1---248411-5525145
Šuja3272791---7----------2------11324
Svederník16141129381433101--83-----1451----4835716
Teplička nad Váhom4379341359184528525--3--1-11462---1518638142
Terchová40093455172286221-----91--7211---1212262171
Turie205015681651-24----3-----2-4---9435676
Varín3896328825166335--11-11--2621---91743475
Veľká Čierna36533613--------------1-------168
Višňové30042264331536101--14---1-33-3---95515128
Zbyňov881730142-51---------12-3-1-4-11314
Žilina8265647819233954810817533914832211112331271318-263156499128204291325240345643
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Banskobystrický kraj

625601

314326

59482

7026

9153

1122

2145

2111

281

959

243

458

596

224

59

24

7

1413

699

372

560

138

116

45

1761

1560

180067

40654

Okres Banská Bystrica

108730

42443

13737

1286

90

293

249

206

97

210

148

85

260

22

15

5

3

435

184

72

114

47

27

21

463

430

41649

6139

Badín202869555723135--2-110----22-21--5963872
Baláže2211472---------------1-----2-69-
Banská Bystrica7601827608725110207224519314786176115571921512433591486281382218343314323915046
Brusno215314686818345-------1--63-2-1-121147378
Čerín4501161775-----61------51------411421
Dolná Mičiná4391591373-------2--------1---2111717
Dolný Harmanec261140163--11---1--------1---12923
Donovaly24910412--21-1---1-------1-2-1211012
Dúbravica41817512112-22-----------1-1--217733
Harmanec8483623991-532-11-----21-1-1-3-317100
Hiadeľ512368234-3-1---2------------411024
Horná Mičiná6411592608------4-1----4--1--13218315
Horné Pršany398100118-1--7---------11-1---611557
Hrochoť145222876410-219--42-1-1-82-1---12272144
Hronsek6542321636-21-----------114---4222711
Kordíky477269213--2----2-----21-----111741
Králiky69332098917-2-2--------22----212398
Kynceľová391146823-115---------11-----231406
Ľubietová12333005091---3-1-18----11-----5437821
Lučatín67129013211---3---1--------3---3221115
Malachov11172942626-1-5-101331----6------5146725
Medzibrod13821007564--11-1---1------2---1126938
Môlča412148954--1-----------------1-14815
Moštenica233120162--------------1-----12829
Motyčky105774-----------------------222
Nemce11423652334-144---42----31-3---4246349
Oravce1773910111--------------------1295
Podkonice914717219-11----------2-------114715
Pohronský Bukovec11678311-21---------11-----1-261
Poniky152946763218-69----------2------4237118
Povrazník1431589-------1---------------2216
Priechod1009726395--124--------5---5--4619814
Riečka8324619191-1---4------942----262366
Sebedín-Bečov358811539-1------------------219813
Selce212514591242322271191111---3-311-211443225
Slovenská Ľupča326515554642923833-34321--5816---527969164
Špania Dolina223114111-----42---1--31-2-1-226811
Staré Hory551302324-11----------1------2119017
Strelníky770715624-----31------1------811145
Tajov668360265-1---21------22--1--2324320
Turecká15910011--------------------21522
Vlkanová129350117210271--21312---11-1---4552455
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Banská Štiavnica

15649

8655

1160

87

15

12

51

32

6

26

4

3

23

4

1

-

2

75

28

10

10

4

5

3

44

38

4700

651

Baďan1674967-----------------------465
Banská Belá11717129654213---1--1--5--2---1-28256
Banská Štiavnica9628478462762105422462531143--246248644130333461403
Banský Studenec46332427-3---1--1----14------319413
Beluj1376936---1------------------1255
Dekýš1931618----1--------------1---184
Ilija350265101--1-----3------1------636
Kozelník1615472----1------------------313
Močiar1631353-----------------------223
Počúvadlo8618344----------------1--22-223
Podhorie3292741---------------------2-511
Prenčov637414113-----------------1----18820
Štiavnické Bane8135562621213--1--1----31----3-17340
Svätý Anton1222740596--5----15----101-----3230387
Vysoká1291006-----------------------212
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Brezno

59446

35626

2001

2292

46

124

291

142

23

28

9

24

21

18

5

4

-

141

28

26

63

3

6

7

161

147

14055

4155

Bacúch8976732215-2312-12-1---2------2215415
Beňuš11528202117233---1------41-1---1424826
Braväcovo680503851-12-----1-------2----313015
Brezno20061100021132241202676667831014421-8412431145666162751906
Bystrá16494101---------------------2516
Čierny Balog5062417343293420121--------3-51---179566176
Dolná Lehota681469332--2-------------1----215517
Drábsko17613211-------------1--------374
Heľpa24712187161811111-3----2--11-3---210113101
Horná Lehota5982507761-10-4--131---51-1---5120527
Hronec114666419122-13114-------1------2233590
Jarabá39184-----------------------161
Jasenie11388032610223---1--1----1------427015
Lom nad Rimavicou22820621---------------------1135
Michalová1291975257212----1-----22-----7120264
Mýto pod Ďumbierom52522294827-4------1--2-13---1216810
Nemecká173011214518-724-1--2-----63-3-1-6140290
Osrblie35724744--5----------2------1-859
Podbrezová36221759165321119-12-111-1-4556-1-12111252342
Pohorelá214117501037-1218-4------1-1-2----3122775
Pohronská Polhora1700137021631841--1-----4--2---31166109
Polomka29422279325137610--1-14---3-54---67417106
Predajná13017673813--5----11----3------8736692
Ráztoka27919051--6----------3--------713
Sihla1971703----------------1----11183
Šumiac13351739945-1115-----2---111-1---110579
Telgárt149917711695-313----------3------2-432145
Valaská3442170377212527191--4-4-1-41241-21161139408
Vaľkovňa4182891155-13-------------1-----3424
Závadka nad Hronom217414403741121119-1121-----2------57403192
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Detva

31034

21764

1163

185

29

46

56

44

4

25

3

7

4

12

8

1

-

60

20

16

18

2

6

1

65

72

5511

1912

Detva1395590474947916242827118-33731-211012713-213229641133
Detvianska Huta66157881---1------------2---215810
Dúbravy95372330142-3----------3------2-14828
Horný Tisovník1704783--1--------------------372
Hriňová718255181274959972132112--65-3-111118890511
Klokoč481350413--1----------7------3-679
Korytárky948790138--5------------------19140
Kriváň175213725152-3----------3---1--3328326
Látky5644583---2-------1--7--1----27812
Podkriváň5694133234-21-2--------1---1-32987
Slatinské Lazy5372581114-2-2---1-31--7------1212718
Stará Huta322243132---2------------1---414214
Stožok1074784278-1111--------5133-1-6220426
Vígľaš1546973958-723-4-1-11--1-11---9736369
Vígľašská Huta-Kalinka320210351-2------------3------1617
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Krupina

21517

14248

2997

100

30

48

24

29

5

-

-

4

18

8

1

1

1

38

31

13

31

1

3

1

68

36

2992

789

Bzovík1129863499--5----------211----7-1857
Čabradský Vrbovok235158475----------------1-----222
Čekovce45034926417--2-----1-1---------22622
Cerovo5722741522---8--------1---2---1311316
Devičie305121124--------------2--2---11513
Dolné Mladonice1269191--1-----------------2121-
Dolný Badín25022482-------------4------1-11-
Domaníky21319341----------------------132
Drážovce11954411---------1----1-------192
Drienovo1075050-1---------------------51
Dudince13806813371516221---1----22711--4426548
Hontianske Moravce7813522052-341----------36-1-113-12151
Hontianske Nemce142410987865-1-1---------2-1---2116564
Hontianske Tesáre8895451623--2-1---------11----2113536
Horné Mladonice186159321-------------------1-164
Horný Badín17715281----------------------142
Jalšovík18816761-------------1------2182
Kozí Vrbovok1561443-----------------------9-
Kráľovce-Krnišov1445550----1----1-----------1-342
Krupina75764752103829357132--41321--199416---32121242373
Lackov95854-----------------------51
Ladzany25889127---1-------------------383
Lišov2177010741---------------------2114
Litava75467913---1------3------1-1-1-496
Medovarce213160351----------------------143
Rykynčice26521018-----------------------298
Sebechleby11751013203-3-----------12-1-1-269825
Selce93842---------------------2-5-
Senohrad728622164--2----------22-----134333
Sudince855712-----------------1-----15-
Súdovce20916118----------1------------227
Terany5832311831--13---------1------1112932
Trpín10776-3--------------5-----1-157
Uňatín1771522-1-------3----1------1-116
Zemiansky Vrbovok784021-----------------4-----103
Žibritov733719-----------------------134
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Lučenec

70422

38640

6488

419

355

72

400

306

31

267

2

45

87

24

3

5

-

111

60

84

59

16

11

3

150

146

17111

5527

Ábelová219446521----2----------1-----8321
Belina617520516-132---------1--------2841
Biskupice113787310612116----1-----------1-14878
Boľkovce636426389-1-81----------------513315
Budiná20710876----------------------1166
Bulhary320265-51-110-----------------4286
Buzitka4783094333-1-----------1-2---1110410
Čakanovce112610096-3-53------------------8812
Čamovce581489243-3-------------------4535
Divín203014807991191212-1-1---1-13---15631593
Dobroč5961843002--24------------1---1-8517
Fiľakovo9949595015750130210384-7--211-1-1912332--8162478902
Fiľakovské Kováče909745308616----1------1-------8526
Gregorova Vieska14471322----------------------363
Halič16629732253110-11--2-----21-11--14235372
Holiša6704573714314-5---1---113----1-1456
Jelšovec331184841-92---1-1-1-4-1------5164
Kalonda198152612----4----------------276
Kotmanová27985132-111-----------1-------535
Lehôtka355120881---------1---1-------113112
Lentvora82961---------1-------------101
Lipovany246187103----------------------3511
Lovinobaňa1935101841710451843-34-----------5138963
Ľuboreč348138892-13-----1-----------229614
Lučenec259021061726471821203112011520144221349-2-453153211053647685093021
Lupoč206100473-1-----------11-----2-438
Mašková325110130----1---------1------1-7210
Mikušovce275176191-1--119-1------1-------497
Mučín763500245-1102-----1---121--1--2-17133
Mýtna116547237010-2116---1-------------423158
Nitra nad Ipľom38125330-1-165------------------6610
Nové Hony17911211-6-1-------------1----13512
Panické Dravce74345440-116-137--2--1-21-----2215142
Píla248829517------1--1----------3571
Pinciná2081709-1-------------------1-243
Pleš1911563---1-----3------11---1-196
Podrečany5272581332114--2-2---------1--1110813
Polichno1281817-1------19-------------3052
Praha752326-1--3-----1------------183
Prša19015752---1---------1--------213
Radzovce16021262161471195----66---1----1--222834
Rapovce9306353772-197-3-------12------3613168
Ratka329224137-1-------1----1151-----5511
Ružiná835600266--15-12--1-1-----2-1-1114335
Šávoľ5884905-2111------------------5632
Šiatorská Bukovinka28920451--------------------3-715
Šíd132910319792-1-1-1-------------1112155
Stará Halič638499154--2-------------2-1--18727
Šurice471371534-2----2------1-----21773
Točnica38813883----1---1------------3-15012
Tomášovce13745823809-1-2-5-------12-8---8-34432
Trebeľovce8675742853-12-----------1--1--1-20240
Trenč5583661913-82---2-1-----1------7481
Tuhár33926977--1-------------------469
Veľká nad Ipľom932612463413--31--2----5152---1215262
Veľké Dravce6985021532-------1-------------12451
Vidiná16948272571011--1--41-1--12110-3-6649369
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Poltár

20634

9478

3651

133

18

16

26

34

1

94

14

16

5

9

1

-

-

29

16

7

22

4

5

-

51

39

5954

1011

Breznička7254281121-------1-----2----1-231669
České Brezovo4441561533-1---2---1------1---111169
Cinobaňa20559393207--14-86-11-----211-1-36555127
Ďubákovo7958----------------------1-146
Hradište24078992--------------------1-537
Hrnčiarska Ves9656188451-14---1------1-1---1317768
Hrnčiarske Zalužany83252438811-5-----2---1--31--4621919
Kalinovo2226104344310-122-31412----712-11-6-61473
Kokava nad Rimavicou27611278394284269---6-5---6319----293177
Krná5415142--------------2------120-
Málinec13964226011412-2------1----1----3231631
Mládzovo10135271----------------------371
Ozdín2881241003-171----------------1-492
Poltár533321588393810535-1-521---831211-17121818403
Rovňany24610766-----1--------11-------5911
Selce11356141-1--------------------383
Šoltýska86683-----------------------87
Sušany418246161--2----1------21----1-1426
Uhorské515241137-1-2--2-------1----1---11416
Utekáč878484555-111------------51--4227643
Veľká Ves4242251061--------------1-----1-7119
Zlatno455175303-111---------3------5116174
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Revúca

38669

12324

4736

452

1768

77

57

397

8

143

7

76

42

17

2

5

-

42

20

14

22

11

7

1

42

59

15395

2945

Chvalová194689555--1------------------542
Chyžné4027012411-22-1--3-----1---1--117124
Držkovce591463576--7---4-------------17226
Gemer8992063257542-6---13------1------12795
Gemerská Ves10016431618201614---2-1----1------223938
Gemerské Teplice3655913563--------------11-----13822
Gemerský Sad2995426392--8---2--------1---1-9913
Hrlica561023-----------------------212
Hucín9399022899-192-----1---91------257638
Jelšava32097753346852444318-21------1-----31425524
Kameňany8421372794-------1-2------1-----38929
Leváre8069--3--4------------------13
Levkuška2399019151-1----3-------------1667
Licince795443511113-1254-25---3-4-------421622
Lubeník12572301511412-18-21------1--3---14727102
Magnezitovce455376151-31---3-----1--------3349
Mokrá Lúka540116114921---8---------11---2123352
Muráň123685443144313-3-11----43-1---32195101
Muránska Dlhá Lúka9185571775----18--------1-------11356
Muránska Huta17810964-4---1-1--------1-----466
Muránska Lehota199156113--1-------------3-----25-
Muránska Zdychava228186211-3-----1-----11------311
Nandraž27466312---1---2-------1----1-15911
Otročok33211410173--2---1--------------1256
Ploské712427-----------------------182
Polina89112144--------------------1291
Prihradzany7313312---------------1------251
Rákoš409112884---4-1-22--1----------1887
Rašice117111-73---------------1-----31-
Ratková622244168412110---3-1----1-----1-14145
Ratkovské Bystré30417190--1-1---3-----1-------1855
Revúca114843230139615842511456-52-142931--6585211261651581210
Revúcka Lehota3104178-11-2-494-5-----------111234
Rybník15810716--------1--------------277
Sása1862510-----------------------1456
Sirk1314841381---1---1------1-----11103848
Šivetice3609213224--1-------------11--11242
Skerešovo2167921160--1---1------------1-475
Tornaľa6971254142481101278111---11-911-164-484-2152219493
Turčok28733271---2----------------2-21210
Višňové59331-11---------------------14-
Žiar1112512-36--------------------137-
SpoluRímskokatolícka cirkevEvanjelická cirkev augsburského vyznaniaGréckokatolícka cirkevReformovaná kresťanská cirkevPravoslávna cirkevKresťanské zboryNáboženská spoločnosť Jehovovi svedkoviaApoštolská cirkevBratská jednota baptistovCirkev bratskáEvanjelická cirkev metodistickáCirkev adventistov siedmeho dňaStarokatolícka cirkevCirkev československá husitskáCirkev Ježiša Krista Svätých neskorších dníNovoapoštolská cirkevostatné a nepresne určené kresťanské cirkvibudhizmusislampohanstvo a prírodné duchovnoŽidovská obechinduizmusBahájske spoločenstvo v SRad hoc hnutiainébez náboženského vyznanianezistené

Okres Rimavská Sobota

80666

34147

6914

694

6591

64

201

640

25

87

12

100

30

46

1

1

-

128

65

36

30

18

2

-

121

95

24603

6015

Abovce62743571328-433--1------1-----12669
Babinec6011271--------------------1-191
Barca596480-13--44-----------------15710
Bátka8492002010347-620---2------1-------21924
Belín179128513--8------------------304
Blhovce78059511716-93---1------12------11025
Bottovo1971011924--------2------1---2-597
Budikovany62298---------------1-----1-221
Cakov3572031122--35------------------7718
Čerenčany5482086658-11---1------1-----1224113
Chanava70922117153341110---1-2---4--------976
Chrámec4581461210109-131----------------115916
Čierny Potok141755311--------1-----------55-
Číž686308361159-11-----1-----1-1----15621
Dolné Zahorany18816821-1------------1-------96
Dražice2541054941---------------------8015
Drienčany2203591-3---------------------7615
Drňa2151432333--9------------------1510
Dubno150126232---------------------125
Dubovec50630613749-28---2-----4-2------8033
Dulovo254454-20-110------------------1713
Figa4422096-15-18---1--------------17923
Gemerček9682--2---------------------12-
Gemerské Dechtáre4113143412-1----------51-------5912
Gemerské Michalovce8815--47---------------------242
Gemerský Jablonec7196317129-3------1------------479
Gortva47834132121-1-----1----1-----1-8728
Hajnáčka113985063221124----------------1-20040
Hnúšťa67621653885481562011319-1682-1-810581--13528851140
Hodejov1534102431214-96---2-2---2--------305137
Hodejovec172114213-1-------------------465
Horné Zahorany1134116-----------------------56-
Hostice10509274613-27-----1---1-------16226
Hostišovce229311351----------------------4319
Hrachovo799424128232-121-1-----1------2-21418
Hrušovo1723282----2----------------1-532
Hubovo128227762---------------------291
Husiná5362474121--------------------26516
Ivanice27710471082--7----1-------------3432
Janice2961832-72--7------------------1814
Jesenské23351155482115321441---1-1---10-1----11730156
Jestice1471401-2---------------------4-
Kaloša81856454723-4-----------------110560
Kesovce2711103-47--4------------------1016
Klenovec3026964110626785634314-8---24131--2276070
Kociha205130224----------------------445
Konrádovce323229412---------------------7611
Kráľ9325901126841-26--1-----1--------10722
Kraskovo13351241--1----1--------------541
Krokava2319-----------------------121
Kružno34720321-1-1-----------------1110514
Kyjatice6516191----------------------245
Lehota nad Rimavicou277105634--1-----------------1-8716
Lenartovce542301311166--------1------------546
Lenka2004953465------2------------3-24-
Lipovec90688-----------------------122
Lukovištia1636125---1-----------------11695
Martinová2231106334--2------------------5612
Neporadza28676101144-1-------------------4311
Nižný Skálnik1936330101-------------1-------862
Nová Bašta4833892610-2----1-----21-----1-5217
Orávka16173522-------5-----1-----12637
Ožďany162475323714121212-1-4-----3--11--32473105
Padarovce1493344-6-11---1--------------603
Pavlovce406292-3125-51---------4--------3810
Petrovce208177215-------3------------3143
Poproč23-7-----------------------16-
Potok2122-----------------------17-
Radnovce99043891198-133-----------------127633
Rakytník329383173------------1--------18924
Ratkovská Lehota45384-----------------------3-
Ratkovská Suchá42110-----------------------301
Riečka218632188--------1----1-----1-61-
Rimavská Baňa5282086310---1-----1----------2-22716
Rimavská Seč21488992257648-118----2----1--------46040
Rimavská Sobota220486943159316915033148166210530610---34322414132-524885162797
Rimavské Brezovo504185664--1----1-----2------3-2375
Rimavské Janovce13736388218115-113-4-1-4---4------4347214
Rimavské Zalužany350113421--1----------1------3-17514
Rovné1182345-------1---------------454
Rumince3668479112611---11-1---2---1--1-589
Šimonovce5463574596-1------2---1--------6911
Širkovce9574701017279-17-5--2-1---3-------28764
Slizké242187----2------------------215-
Španie Pole761916-2------------<