spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený
TotalSlovakHungarianRomaniRusynCzechUkrainianRussianEnglishGermanPolishVietnameseItalianChineseSerbianArabicSpanishRomanianCroatianBulgarianFrenchAlbanianTurkishKoreanYiddish or HebrewPersianSlovak sign languageOtherUnknown

Slovensko

5449270

4456102

462175

100526

38679

33864

7608

4947

4365

3959

3821

2905

1465

1434

1229

1226

1119

1056

923

907

828

678

492

326

273

212

1835

3952

312364

Bratislavský kraj

719537

618161

21319

253

1219

7382

1551

2052

1205

1104

664

1003

532

568

465

430

550

361

569

491

399

285

137

123

45

82

390

1479

56718

Bratislava475503403043119581398985488107616479219065087794414953253474452264844123532171121053573303119742570

Okres Bratislava I

46080

36627

1080

11

76

622

152

280

236

208

60

16

122

8

36

50

117

29

31

59

101

32

19

21

4

25

10

254

5794

Bratislava - Staré Mesto460803662710801176622152280236208601612283650117293159101321921425102545794

Okres Bratislava II

125179

104684

4569

42

238

1335

283

322

186

203

122

174

117

266

84

95

129

64

63

108

67

74

24

15

11

18

88

283

11515

Bratislava - Podunajské Biskupice2346418719189017372255527142922136241291516922896-1222312224
Bratislava - Ružinov810046859119391416191717126414515475141103185437311040487556551814812492257318
Bratislava - Vrakuňa20711173747401140193573127202520857291348611310-12417271973

Okres Bratislava III

76270

63836

1344

16

125

913

241

313

163

112

91

556

71

122

54

73

75

50

31

48

85

29

30

33

3

5

36

240

7575

Bratislava - Nové Mesto4445836730874678532132208117766427453983744604024287222173313311544650
Bratislava - Rača25733217554098443239295353120181172115181083141275-223512552
Bratislava - Vajnory60795351612358171011571011321152461-8---235373

Okres Bratislava IV

105245

91840

1793

17

223

1372

193

437

192

188

116

17

74

39

71

66

55

51

96

134

47

31

25

31

5

20

60

211

7841

Bratislava - Devín1912167732--275187101-1-21-11411-4---10109
Bratislava - Devínska Nová Ves1715315164244224225224717492341011448104863922-1114291116
Bratislava - Dúbravka3620631487695585456711497244341119724209624331138911216602835
Bratislava - Karlova Ves35644307416528804977518167584123431263632211631202513112719822836
Bratislava - Lamač7789691911512196181510108-8-4217514--2--912521
Bratislava - Záhorská Bystrica65415852551137122719179-2-1356222-251-218424

Okres Bratislava V

122729

106056

3172

53

236

1246

207

295

144

195

119

16

57

60

80

63

69

32

263

63

53

51

14

5

12

5

109

209

9845

Bratislava - Čunovo1635141265-118342202----51-721------1325
Bratislava - Jarovce27062325121432036222--4-5---125-2---1--162
Bratislava - Petržalka11400098513277049225117919427512012111616476073576531575944501321151081999541
Bratislava - Rusovce43883806216-72971020321-6-2131937113---6217
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Malacky

78136

71546

332

42

66

710

99

78

78

54

57

55

22

17

45

15

15

52

18

17

13

23

7

-

1

4

24

46

4700

Borinka8607735-242151---1------11-----163
Gajary3163274661-26--3223--1--10----1-1-42355
Jablonové1385132136316--4-2---1------------227
Jakubov1736167371-132--2----1--211-------132
Kostolište176816805-195111--3-2-------1----158
Kuchyňa1769165333-163-41-----13-----------82
Láb204819537-29183321---1--12-------253
Lozorno31422914911328532--1-1--224------51151
Malacky1893516911101812202261856134591118732265-10----5131479
Malé Leváre1510138324281--11-----------1----1106
Marianka2284206913-426814526--1111--1-1----13127
Pernek8958217--3--2-2----1----1-1-----57
Plavecké Podhradie6986792--8---1------------------8
Plavecký Mikuláš7407253--32--------------1------6
Plavecký Štvrtok2513227381-16324-3-1--11----1------199
Rohožník3616327382129--142---2118--------13280
Sološnica167116078--123---2------2----------37
Studienka16851628411102121--2-------------1-32
Stupava1259511349813231252020312012-441016461563--447846
Suchohrad6736293--8--------------3------129
Veľké Leváre37193463193650222121--2----12-----13159
Vysoká pri Morave2273204071-22-11-1---1----1-------1197
Záhorie (vojenský obvod)147134---3----------------------10
Záhorská Ves188517463531322-33-1-4--11--1------97
Závod297828747222711-2-5-----1-1-------253
Zohor3448322911-32082214-1-11--1-12----22157
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Pezinok

69183

64000

351

9

84

483

96

105

69

37

30

41

29

6

25

12

33

23

30

28

10

6

2

-

5

2

25

52

3590

Báhoň1879180014-6613-211--2--1-1--------41
Budmerice250623917-4242-61----4-----1-----2-64
Častá236323074--6225-231-------------5323
Doľany106610471-14------1----1--1------19
Dubová114210864--4-1--------------------47
Jablonec10049533--5--1--1--11-1----------38
Limbach2287210919-116313371-----1--5-1---1-1106
Modra9346858357157217161044-12-513-4222--2-28534
Pezinok249002254812863620537441514112396821114612212-2-9221727
Píla347339---1--2-------2-----------3
Šenkvice526050002016281232--2-1-3-43-1----42177
Slovenský Grob5202471131-9341014512132-14218-21----27342
Štefanová3883598-16----1-----------------13
Svätý Jur5941556641-739157844-1-1471542---1116216
Viničné2687250071524-1611---1-42-1-------1132
Vinosady147313715-1661412---1------------174
Vištuk139213302-23211-1-1----23---------44
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Senec

96715

79572

8678

63

171

701

280

222

137

107

69

128

40

50

70

56

57

60

37

34

23

39

16

18

4

3

38

184

5858

Bernolákovo8801783792321493210156684133458-5573-1-610648
Blatné182816828-113---1----2111----------118
Boldog4882252297-33--1--------------1--118
Čataj120511169132-1--1-----------------72
Chorvátsky Grob6830615861-2046131515894732-72-1415154-1612375
Dunajská Lužná76226543240814674942132811-3199389613--1--22532
Hamuliakovo2568188755321195773----11121-5------8848
Hrubá Borša13231147106-1111625--2-1-1-1-1------434
Hrubý Šúr1038522438-17-2-------------------761
Hurbanova Ves529471351-6-1------------2------211
Igram5905554-12--11----------------1124
Ivanka pri Dunaji6971618268376219121211243121741314-1----412491
Kalinkovo14671191223--115722---------------1-223
Kaplna9448956--21--1-4----1-----------34
Kostolná pri Dunaji781470282-441---------------------20
Kráľová pri Senci2233197459--1593221---1--11--------2163
Malinovo38872968568-8267286312517311--1--1---11248
Miloslavov4000363190283417121131024--433---1----211152
Most pri Bratislave3913342768111371676-21332321312-1----11305
Nová Dedinka31502560411-8172433-----111-1--1---11135
Nový Svet92813-------------------------8
Reca1656110943710-9712---1----1--------3175
Rovinka51364563129-15461725597-365512232111-21-514248
Senec20116157002259243415459543111121043281110244811168-12371610
Tomášov27151647911-4195-1-1----223---1-----2117
Tureň1214590581-255-------2--11-2------322
Veľký Biel2975220152513215615312-1-----23-----6189
Vlky415155253--4---------------------12
Zálesie2228208530-41025-11-5-11-1-1---3---375
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Trnavský kraj

566008

405908

119866

1974

231

3875

590

445

351

300

242

346

132

67

264

145

66

195

58

69

82

44

33

28

31

31

173

404

30058

Okres Dunajská Streda

124669

26617

88795

1488

47

539

136

123

61

78

43

47

16

18

30

32

14

22

10

11

14

7

10

-

5

23

39

94

6350

Báč546121411-----------3-------------11
Baka113693998--1--1-----21---1--------39
Baloň72029658---1---------------------32
Bellova Ves32625560--5----1---1------------13
Blahová360235101124----------------------17
Blatná na Ostrove981246708--322--1-------11--------17
Bodíky27465205-----1-------------------3
Boheľov34332305-------------------------6
Čakany651220406--3-----------1-2--------19
Čenkovce1092177874--31---------------------37
Čiližská Radvaň11756610751-5---1----------------1125
Dobrohošť517220260--3-----------3----------31
Dolný Bar819146654--72-------1-----1-------8
Dolný Štál19081261729--3----------------------50
Dunajská Streda230443559172142410942444916932111892221323-21025261902
Dunajský Klátov76785668--2--32-------1----------6
Gabčíkovo52325384411--2326--4---6-1-1-------21237
Holice21442811817--551511---1------------423
Horná Potôň21145151481-1711-21----11-----------103
Horné Mýto905568253-3-1--------------------17
Horný Bar12442729511-7----------1----------111
Hubice626258355313-------1--------------5
Hviezdoslavov24722128160262188234-1--6221-------11116
Jahodná16542161385111331221----------1-----127
Janíky915248644--12--1------------------19
Jurová48063405--21---------------------9
Kľúčovec36234315--131--------------------8
Kostolné Kračany14191301266--41--1-------2----------15
Kráľovičove Kračany1093153882--3---11-1---1-----------51
Kútniky14662211178--141111----1-1----------245
Kvetoslavov17441399246132383211-----21-1----2--249
Kyselica20664133--41---1-1--------------11
Lehnice2965135314598316152--1--1------1----13111
Lúč na Ostrove71155637--1-1------------------3-14
Macov446306102-120---2-----------------69
Mad57145501-------------------------25
Malé Dvorníky11821261029--2--31-----------------120
Medveďov53270445--5----------------------12
Michal na Ostrove10312717031-61--1------121---1-----43
Mierovo44494323--3-1-------------------122
Ňárad63135582-12-2-------------------18
Nový Život23065681509118-84--3----1---1-2-2----387
Ohrady1359781268--331--------------------6
Okoč37042043353415----14----------------132
Oľdza559308231-21--1-----------------2-14
Orechová Potôň17052861351-14---11-----------------61
Padáň912888051-21-------------1-------14
Pataš80879712--3-----------1--------2110
Potônske Lúky27154185--2-2-5------------------23
Povoda964160778--9-1-1--------1---------14
Rohovce1108197866--123311---------1-------33
Šamorín13628534269951287633251573356-132213314-1--191049
Sap50837460------1----2-------------8
Štvrtok na Ostrove1714469116435-861133--------11------220
Topoľníky31161752822--42--311----------------108
Trhová Hradská221116119744-23-2--3---1-1---------159
Trnávka522163342-1----2----1--2----------11
Trstená na Ostrove57871497--1----------------------9
Veľká Paka984586369-13112-2---1------------315
Veľké Blahovo158928911195-653-1--2-1-----------1-157
Veľké Dvorníky13741121121--7---2-----1------------131
Veľký Meder84468076868231494216321----1-1-------5672
Vieska40758336--1----1--------------1--10
Vojka nad Dunajom460137296--61311------------------15
Vrakúň2794296234918-63333-11----11------12-394
Vydrany17832361448-23---22---------12-----186
Zlaté Klasy361110501016122217--1---3-------1-----13306
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Galanta

95124

58921

30324

163

32

427

58

47

43

52

35

89

29

1

32

20

13

53

6

12

5

5

5

9

3

2

15

44

4679

Abrahám11201078151-11131--1-----------1--116
Čierna Voda14242251186--1--112-------1---------7
Čierny Brod164535212181-6------1----1--------2262
Dolná Streda1654153623--101221-51-11-1---------169
Dolné Saliby202054614001-42-32-------1-----1----60
Dolný Chotár361146181--11-------1-------------31
Galanta15052930242213067422206511304-138610161113-2371259
Gáň87081134--11---------1----------121
Horné Saliby319811711841221584---13--1-1-1-1-----11136
Hoste4374192--2--2-------------------12
Jánovce49238486--24-2-----1------1-----111
Jelka404216722105512131-1123-111-12--------21173
Kajal15545818145261-22-----------------4137
Košúty179310386672-921--11--1-1-1-----1-1-67
Kráľov Brod1058180852--3-2--------------------21
Malá Mača582312242--9--3------------------115
Matúškovo22629991199-39-----4--------1--2---342
Mostová157829312112-2---1--1--------2------66
Pata325331068--1411-12------9----------111
Pusté Sady60557831-3----1-2----1----------16
Pusté Úľany1824173632-29--1-5------2-4------1230
Šalgočka4654473------2------11----------11
Sereď157371434516557100410562234-5727-1-12---141031
Šintava1754168711--9---11-------2-------1240
Sládkovičovo541538461375171213179175--1-12-----2---5102
Šoporňa40813804262221--2-11--3---------1-1-217
Tomášikovo1736250131117-7--------------1-------150
Topoľnica799485298--3--1-1------------1---19
Trstice3864301343913-162----31-1------------187
Váhovce209778411751-9---1-2--11-1----------122
Veľká Mača261466418202-6--111---1-----------21115
Veľké Úľany466519742485111613-42-3-11-2---------3168
Veľký Grob1425128233215211-1------1-1-------194
Vinohrady nad Váhom165715407-112-1-1--5-1-------2----186
Vozokany11212238285-41---------------------60
Zemianske Sady8708248224---1-----1-2--1-------25
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Hlohovec

44015

41144

80

45

14

212

21

15

16

8

19

13

9

10

16

7

1

6

4

6

4

7

-

-

1

-

19

19

2319

Bojničky142113941-13----1------1----------20
Červeník168516111--5--1---1-11------------64
Dolné Otrokovce3863772--1----------------------6
Dolné Trhovište610590--23-1--1-----------------13
Dolné Zelenice59257111-4-22-11--------1-------8
Dvorníky202619169-110132-1-1-1----1-2-----177
Hlohovec20556186603741710710757810310122-24323--1-18111586
Horné Otrokovce86985521-111--------------------8
Horné Trhovište5905742--2----1---1-----------1-9
Horné Zelenice6926671-12--------1----1--------19
Jalšové4874661--31------------1--------15
Kľačany112710751--4--2------------------144
Koplotovce7857581--1----11---11-----------21
Leopoldov397337577-123--3------1-1---------1179
Madunice227421593111421-11---------11-----287
Merašice4264115--2----1-----------------7
Pastuchov9769492--51----------1----------18
Ratkovce3503372--42-----1--------1------3
Sasinkovo8428031--3----------------------35
Siladice673651---3----1------1---------116
Tekolďany132124---1----------------------7
Tepličky299273--------1-----------------25
Trakovice15811541---63-1-1----1-----------226
Žlkovce66362511-5-----13--1------------26
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Piešťany

63032

57906

147

64

29

547

71

94

67

34

23

61

17

6

32

45

7

12

11

5

13

8

10

2

4

1

14

44

3758

Banka2158196813-12336111-71-111----12----2116
Bašovce340332---1----------------------7
Borovce108010432--6--------1-----1-------27
Chtelnica257224895--72-1--1--1--1-------1--64
Dolný Lopašov996954---5-------1------------1-35
Drahovce2592235462711329--1-2-------1-1---1-174
Dubovany106610353-233-----2--------------216
Ducové45743311-6---1-----1-----------212
Hubina519492---6--1-1-----------------19
Kočín-Lančár519496---3-----------3--1-------16
Krakovany14671416--171--------1-----------239
Moravany nad Váhom244023491-1201323--1--2----------3153
Nižná5455301-11--3-------1-----------8
Ostrov1204117111-6--11--------11--------21
Pečeňady565548--------1---------1-------15
Piešťany2768124399891016355456935181248552629589457724-5272437
Prašník812767-18-3-2----------1---------21
Rakovice620593---431--2---------------1115
Ratnovce107999351-5--1-2-1--4------------67
Šípkové3002921--5---1----------------1--
Sokolovce136813061-112-22-2----------------141
Šterusy491473---11-1-----------1-------14
Trebatice1340128241-4---1-4---1----1-------42
Veľké Kostoľany279825956-1101-------3-----2-----13176
Veľké Orvište106093232174-44--2--3-----------197
Veselé122411552--111--1-----1----------1-52
Vrbové57395509333234253213--2-----------2174
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Senica

59749

56505

89

115

31

573

31

32

40

37

26

20

15

2

15

5

3

25

1

3

5

9

1

-

5

-

17

32

2112

Bílkove Humence194193--------------------------1
Borský Mikuláš395338022-1271544--1-------1------3102
Borský Svätý Jur1631156561-2511-3-------2----------27
Čáry12691215461131---2---1-------------26
Častkov5635531--1----------------------8
Cerová1105106911-5--2-1-1--1--------1-1-22
Dojč12691223---12--2-------1----------229
Hlboké980923---4212-------------------48
Hradište pod Vrátnom6726374--61--2------------------22
Jablonica225822012-31331--11--2--2---1----1126
Koválov6936781--4---1---------1------1-7
Kuklov78976832121-----1---------------11
Kúty4036378261-4014813---111----1--1--1184
Lakšárska Nová Ves11301082---124-12------------------29
Moravský Svätý Ján215020457--18-1331------2--------1168
Osuské609589-3-511-1----1-------------8
Plavecký Peter608582---1---2-----------------320
Podbranč621596---4--11----------2-------17
Prietrž7536961-37-2----1-1-------1----437
Prievaly985953---13-----------2------1---16
Rohov3833731--31----1----------------4
Rovensko434425---5----------------------4
Rybky417410---2--------1-------------4
Šajdíkove Humence10891036---12--2---------1---------38
Šaštín-Stráže497946627774592-26445-2--3--------52135
Sekule175516632-619-4------1------------159
Senica198751834135710236121211413135252114-227--2-7131119
Smolinské9038873-14---1-1---1------------5
Smrdáky5845753--5----------------------1
Sobotište14241384--113--231----------------119
Štefanov16381597-17-3---3--1-------------1-16
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Skalica

47525

43203

77

43

15

894

78

31

32

29

12

12

13

2

6

2

5

29

2

6

5

1

1

-

3

1

15

19

2989

Brodské2303208734165-31---1------1-------2135
Chropov382374---21---------------------5
Dubovce614590---5--------------1-------18
Gbely49214411913-5011---1----1---------9-425
Holíč1121499971971026861189162-21121411-1--1-42786
Kátov6245972--13--2-1------2----------7
Kopčany2555234534-49--142-1----3-4-------3136
Koválovec144136---4------3---------------1
Letničie500487---8--2-------------------3
Lopašov3323251--4------1---------------1
Mokrý Háj7296842--11-1-2-------2----------27
Oreské395383---9--------------2-------1
Petrova Ves108210515--6--12--4---------------13
Popudinské Močidľany96392816-12--25112---------------5
Prietržka538517-1-3---2------------------15
Radimov535527---4----------------------4
Radošovce177816913--15-1221------1---------260
Skalica15573138492784345147119181-51271-2-1-21291256
Trnovec285273---11-11------------------8
Unín120611401--13----------------------52
Vrádište8528111--7---1-----------------131
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Trnava

131894

121612

354

56

63

683

195

103

92

62

84

104

33

28

133

34

23

48

24

26

36

7

6

17

10

4

54

152

7851

Biely Kostol237621639-51514121-123-3-21-21-1---25134
Bíňovce654644---1----1-1-------------1-6
Bohdanovce nad Trnavou146514412--6--1-1---------1-------13
Boleráz2370227391-1811225---1-----1-------56
Borová4674551--1--1-------------------9
Brestovany262223945-2104---2----1-1---1--1--1200
Bučany238623284--9131-----2-----2------333
Buková642619---61---5---1-------------10
Cífer450042949-126715-56--21-2121-----12134
Dechtice179017633--5------3-----1--1-----113
Dlhá44142622------------------------11
Dobrá Voda8037732-1624-1----------------1-13
Dolná Krupá2435227911-5--11-------1-1-------2143
Dolné Dubové736725---5-1------------------3-2
Dolné Lovčice800775--321--1--1---------------17
Dolné Orešany135913172--91---1------1------1-5121
Horná Krupá488471---5-----------1----------11
Horné Dubové3693571--1-1--------------------9
Horné Orešany1934187421181---1-1----1-1-------241
Hrnčiarovce nad Parnou223721223--5-1-2-171---1--1-------183
Jaslovské Bohunice23372266311153-----1-1---------1--144
Kátlovce11331113--1----------------------415
Košolná8248033112---1------------------13
Križovany nad Dudváhom174516637-26-1-2-31----1-----1---157
Lošonec5885752--3--2-------------------6
Majcichov216321107-111822-211-1--1--1--1---311
Malženice156015061--9--1------1---2------2-38
Naháč3943831--1----------------------9
Opoj126911916--8-42112-----3-1------2345
Pavlice5445273-1421--------------------6
Radošovce415404---4----1--------1--------5
Ružindol16591569612121-1-152-1--11-1------253
Šelpice91783831-6-1---42-1--1----------60
Slovenská Nová Ves5485323--1------1-1-----1-------9
Smolenice32483078612192112315----1-111-----25107
Špačince311030343--8--3-1----11---1------553
Suchá nad Parnou220220892-1112-1-15-----2-1--1---3281
Šúrovce227721559--3-33-1-1-11-1--1---1---97
Trnava6380356694210362737360554744512411286027171919132152156330745832
Trstín140513565--5-2-2-13----2----2----225
Vlčkovce133812584-14111-1------1--1-------65
Voderady16091558310-12--11-1--2-----1------119
Zavar238319326-5138315---17--56-171-1----1127217
Zeleneč263225852-28-42-21---2----------1419
Zvončín9179004-32--1--------1----------6
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Trenčiansky kraj

577464

540262

1044

163

193

4676

304

320

425

326

257

129

134

75

103

125

65

132

46

69

38

30

36

17

26

15

257

308

27889

Okres Bánovce nad Bebravou

35967

33943

41

5

10

202

27

8

25

14

8

12

8

2

8

2

6

7

1

1

-

2

6

-

1

-

10

25

1593

Bánovce nad Bebravou17311158272316975712569323-33-1-16---5121274
Borčany263259---2--------11-------------
Brezolupy5044862--2--3-------------------11
Chudá Lehota226222---21---------------------1
Čierna Lehota110108---1----------------------1
Cimenná101100--------------------------1
Dežerice1019984---81--1----1-1----1--1--120
Dolné Naštice5885561--1----11---------------127
Dubnička124122---1----------------------1
Dvorec4754571--6---1------------------10
Haláčovce369358---3----------------------8
Horné Naštice5064971--11-------------------1-5
Krásna Ves4964901--2---------------------12
Kšinná486478---4--------1------------12
Libichava142135---3---1------------------3
Ľutov174172---2-----------------------
Malá Hradná411405--11--1-------------------3
Malé Hoste409400---11----------1----------6
Miezgovce283281---2-----------------------
Nedašovce4354241--2----------------------8
Omastiná4040---------------------------
Otrhánky394390------21------------------1
Pečeňany521505---5--------------------1-10
Pochabany258251-1-2-----1----------------3
Podlužany934895---88-----4--------------118
Pravotice343339---1----------------------3
Prusy6176001--21-11------------------11
Ruskovce519511---3--------------------1-4
Rybany1517144723-7----1---1------------155
Šípkov149144---1----------------------4
Šišov510496--12--------------------1-10
Slatina nad Bebravou4524381-11----------------------11
Slatinka nad Bebravou198192---11-1-------------------3
Timoradza504495---41--------------------22
Trebichava4138--------------------------3
Uhrovec152914734-1131-24-11----21--------422
Uhrovské Podhradie3936---1----------1-----------1
Veľké Chlievany498489---111-------11-----------4
Veľké Držkovce680667---3--3------------------16
Veľké Hoste554543---1-----------1--------1-8
Vysočany109108------------1--------------
Žitná-Radiša4484301--15---------------------11
Zlatníky6816552--4----------------------20
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Ilava

58058

53969

74

25

20

531

20

36

37

23

21

10

14

5

9

11

1

4

3

9

7

2

1

5

4

1

19

28

3169

Bohunice773765---4-1--------------------3
Bolešov153514951-19------------1-----1---27
Borčice712669---5---------------------434
Červený Kameň670640---16-----------1---------112
Dubnica nad Váhom22595204063215215141415111476334112841-31-7131804
Dulov918888---3--1-----------------1-25
Horná Poruba10841074---6----------------------4
Ilava55725204732542121-21212---1-----123281
Kameničany563552---3--2-------------------6
Košeca2734266551-10-1-21-2--------------245
Košecké Podhradie104710061--4---11-----------------34
Krivoklát238234---1----------------------3
Ladce25142353-16111---11-1--1-1----------128
Mikušovce10501002-2-21-----11-----------1-2-20
Nová Dubnica1088410041252101383181473-3-44----11121-54597
Pruské231021772-117-12-1------1--------21105
Sedmerovec426423--------------------------3
Slavnica825813---31-------------2-------6
Tuchyňa806789---7--1-----1-------------8
Vršatské Podhradie2222111--2----------------------8
Zliechov580562---2----------------------16
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Myjava

25678

24014

38

2

11

317

32

10

24

6

8

6

7

1

10

5

4

35

2

3

1

-

3

-

2

1

11

7

1118

Brestovec979956--1122-13---------1--------3
Brezová pod Bradlom484845344-2442216-1-1-5--32---2--111218
Bukovec4314141-151-1--1--11-----------14
Chvojnica3463281--8-----------1----------8
Hrašné481469--25--1--------1---------12
Jablonka4704485-271--1-----------------15
Košariská415401---5--3-2-----------------4
Kostolné5985721--5---1-----------------118
Krajné143413901--14----1----1------------27
Myjava10985100461921143265-455123224-1--1-1-71704
Podkylava230213---1--1------------------114
Polianka3963612--13--------1-13----------15
Poriadie6826712--5------1-1----1--------1
Priepasné3543411-13122-------1-----------2
Rudník8177961--41-21------------------12
Stará Myjava762735---10--------------1-------16
Vrbovce14501339--133212--------3------1-3-65
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Nové Mesto nad Váhom

61840

58091

99

25

11

663

45

26

28

33

26

17

11

13

17

15

13

22

12

27

6

2

4

-

2

4

23

38

2567

Beckov14361377---11-1-1------1--2--------43
Bošáca136013061--1211--------------------39
Brunovce5935612-12--------1---1---------25
Bzince pod Javorinou205119232--2913-21----------------189
Čachtice37033462541274-2--11-1--1---------4190
Častkovce163915971--107---1----2------1---1118
Dolné Srnie9929361--131----------1----------40
Haluzice7571----------1-1-----1-------1
Hôrka nad Váhom7747531--5--2-------------------13
Horná Streda1384134311-711------11-1-2------1123
Hrachovište6766451--52-3-1---------------2-17
Hrádok7377171113----------------------14
Kálnica102410023--4--------1-----------1-13
Kočovce1631158711-10-1522----1-----------120
Lubina144413383-11221-31----------------380
Lúka7016805--3------1---------------12
Modrová4764623--3---1-----1------------6
Modrovka203198----1---------------------4
Moravské Lieskové253924223-13811111------3--------1165
Nová Bošáca10279972--13---1-----------------212
Nová Lehota207197--121---1-----------------5
Nová Ves nad Váhom548539---6--1-------------------2
Nové Mesto nad Váhom19644180403813284161231310105111049149225---2412171090
Očkov4724631--1-1-------1------------5
Pobedim1158110411-72-------------------1141
Podolie19141798115-61---1----2-----11---1-87
Potvorice6816644--6---1-----------------15
Považany1236119711-7---1-41---------------24
Stará Lehota1751681--3---------------------12
Stará Turá8724804213-2113131064--221311--12---23512
Trenčianske Bohuslavice9689212--8211------1-111------1-28
Vaďovce713678---5----312---------------24
Višňové171167---1----------------------3
Zemianske Podhradie7647361--71--1-1---1-----------115
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Partizánske

44515

41732

118

23

14

199

11

19

38

18

28

8

14

4

4

10

6

15

2

1

3

5

6

-

1

-

10

21

2205

Bošany40633902111-15-1315-1-1111---1-----3115
Brodzany87884421-6--------------1-------24
Chynorany2725263521-102-21--2---11-1-------166
Hradište10039681--3--2-1-1---------------27
Ješkova Ves496485---2----------------------9
Klátova Nová Ves1611157411262--4-----1-5----1-----14
Kolačno885878---2----1----------------13
Krásno52649752-2----------------------20
Livina118116--------------------------2
Livinské Opatovce283280---1----------------------2
Malé Kršteňany5275002--1---------1-1----1---1-20
Malé Uherce7937822--5---------1--1---------2
Nadlice59457711-2----1-1-1-------------10
Nedanovce61259821-1-----------1---------27
Ostratice776758--11---11------2----2-----10
Partizánske214391935159151010631522413444263----41-1-8111793
Pažiť504488---1--1------------------113
Skačany1337129922--7--224-------1----------
Turčianky140137---1----------1-----------1
Veľké Kršteňany600565---43---------------------28
Veľké Uherce199019294-113-23-2-3----2--------1228
Veľký Klíž8778631--31-23------------------4
Žabokreky nad Nitrou173817063--7-112-42----2--2-1-----7
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Považská Bystrica

61617

58133

55

8

12

394

28

38

44

17

31

6

8

-

7

13

4

3

5

3

5

3

2

5

6

2

23

30

2732

Bodiná493482-1-2----1-----------------7
Brvnište12141156---6----------------------52
Čelkova Lehota148147--------------------------1
Dolná Mariková141213833--5-1-----------1--------19
Dolný Lieskov8208022--7-32-------------------4
Domaniža16011532---91121--1-------------3150
Ďurďové142141---1-----------------------
Hatné636627---1----1-------1---------6
Horná Mariková576542---10--3-------------------21
Horný Lieskov434430---1---1-----------------11
Jasenica11911132--16-------------1----1-2-48
Klieština3463391--11---------------------4
Kostolec248245---2----------------------1
Malé Lednice480473---2----------1-----------4
Papradno2407231922-93---2-1--1-2-1-------164
Plevník-Drienové16391593---7--31--1------------1-231
Počarová149148---1-----------------------
Podskalie125124---1-----------------------
Považská Bystrica38641359834351127921292572354-67312-23253115212135
Prečín151014351--111-22--------1-----1-1154
Pružina20371973---11117321---2--1-3-----1130
Sádočné155153---1----------------------1
Slopná484479---1------1---------------3
Stupné684660------------------------1-23
Sverepec13561300---12--------12------------41
Udiča224721153--7-1--2----1--------1--2115
Vrchteplá248231-----2-2------------------13
Záskalie194189---1----------------------4
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Prievidza

131693

121799

376

55

30

732

59

98

80

160

62

44

36

33

11

26

11

26

10

8

4

10

7

3

6

1

49

52

7905

Bojnice4978456017--321421352-66-3-1--1-----2-305
Bystričany1785176521-8--2------1-----------15
Čavoj488482---1-1--------------------4
Čereňany175416902--511111-----------------52
Chrenovec-Brusno139113511--4--1-2-1---------------31
Chvojnica24223032-3--------------------1-3
Cigeľ1271122111-22-31----------------2137
Diviacka Nová Ves179017662--411--------1---------1-14
Diviaky nad Nitricou176117192--102--12-----------------25
Dlžín1651501-----------1-------------13
Dolné Vestenice249523933--331-1--------1--------4257
Handlová161991388387527819620931521171--1--1-742065
Horná Ves10721050---1-11-------------------19
Horné Vestenice6296002--3----------1---------2-21
Jalovec5665472--2--21-----------------111
Kamenec pod Vtáčnikom17441716---9---3-----------1------15
Kanianka397438397--2121122----1------1---1294
Kľačno10691009-1-6--1191-1--------1-----129
Kocurany523509--11---------------------111
Koš104193711-61-------11----------2-91
Kostolná Ves510494---3-11-------------------11
Lazany173516473-16---1-11--1-----------173
Lehota pod Vtáčnikom381536185--1111-11-------1-------11174
Liešťany120411771--62--------1------------17
Lipník5635592--1---------------------1-
Malá Čausa699674---2-1------1------------120
Malinová972950---3--18-----------------19
Nedožery-Brezany210520355-13-123221--1------------49
Nevidzany304298---2----------------------4
Nitrianske Pravno316329499--1812129223-----1--------2144
Nitrianske Rudno192518882--11112-1----------------118
Nitrianske Sučany118811682--4-1421-1------1--------4
Nitrica118211553--6---2------------------16
Nováky419739377--251165111-------11-----3207
Opatovce nad Nitrou155215272--6--31--------------1---12
Oslany237223332113-1-2-----1----------1126
Podhradie295287-------11-----------------6
Poluvsie5355092--1---331----------------16
Poruba137613383--81-11--1---------------23
Pravenec1305122161181--13-1--------------260
Prievidza4501740277171402031920503328253312225148166625633120223850
Radobica5525411--1---2-----------------16
Ráztočno123511713--8---21----------------149
Rudnianska Lehota7367092--2----------------------23
Sebedražie171516553-17--2---2-----11--------43
Seč394391---3-----------------------
Šútovce4444361--21---------------------4
Temeš212207----1---------------------4
Tužina120811671-16-1-1511-----1--------2-12
Valaská Belá1994189922-123-1-1----------------173
Veľká Čausa519501---3-1----1-----------1-3-9
Zemianske Kostoľany173316645-113111---3-11-----1------41
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Púchov

44319

42015

28

7

19

348

7

17

37

14

19

3

7

4

15

7

2

10

4

4

-

1

-

2

2

-

20

18

1709

Beluša616259422142123--3---221211-------5170
Dohňany185918172-111----------------------28
Dolná Breznica1004994---2----1-----1-----------6
Dolné Kočkovce12051169-1-11--1-----------------1-22
Horná Breznica505494---1---------------------19
Horovce840813-1-----2--1----1----------22
Kvašov653636--161--------1------------8
Lazy pod Makytou12091139-1118--11------------------48
Lednica940921---611------1-----------316
Lednické Rovne3964381121227-2612-1-1--4-1------3199
Lúky924886-1-91---------------------27
Lysá pod Makytou206519942--47--33-------11-------1112
Mestečko5235091--2--3-------------------8
Mojtín432426---2-----1------------1---2
Nimnica716694--18--11--1--------------19
Púchov174721603617171571102061122494-222-1-21-1281155
Streženice104610141-26-1--2-2-1-------------17
Visolaje971935--------------------------36
Vydrná297291---31-1-------------------1
Záriečie703683---5--1-------------------14
Zubák8298111--6--------1-------------10
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Trenčín

113777

106566

215

13

66

1290

75

68

112

41

54

23

29

13

22

36

18

10

7

13

12

5

7

2

2

6

92

89

4891

Adamovské Kochanovce87286011-5--11------------------3
Bobot745731---5---31-----------------5
Chocholná-Velčice169516122--19-3----------1-------2-56
Dolná Poruba791769---7--5------1------------9
Dolná Súča305930001-482151----------------41221
Drietoma223321205-326-2--1---31---1------3-68
Dubodiel971958---9---2-----------------11
Horná Súča3301315111-116-411-------1--------1-114
Horňany4294141-131----2----------------7
Horné Srnie27072545--142123------1------1---11109
Hrabovka427420---2----------------------5
Ivanovce103210012--51-1--1--------------2-19
Kostolná-Záriečie6916741--8--5-------------------3
Krivosúd-Bodovka3583501--2--1-------11----------2
Melčice-Lieskové165115892-121212-1-1----11--------128
Mníchova Lehota122112022--5--1-1-----------------10
Motešice782771---51-11----1------1-----1-
Nemšová633559789--434-4334--1-31-4------61271
Neporadza783776---3---------------------13
Omšenie188518191--15---13-1--------------144
Opatovce425422---2--1--------------------
Petrova Lehota199190-------1-----4------------4
Selec1007987---9-41-------------1-----5
Skalka nad Váhom116611343-110-3---------1----------14
Soblahov2408235421-18-11-1-1--11-1---1----322
Štvrtok4244091--7--1-------------------6
Svinná159115442-15--1-2---------1------233
Trenčianska Teplá4222409483128234-2-2-2----1------3366
Trenčianska Turná356334683-420-13---1--------1----1655
Trenčianske Jastrabie12521236---111-1-------1-----------2
Trenčianske Mitice7877791--5--------------------1-1
Trenčianske Stankovce3403328351328--511-1--1------------74
Trenčianske Teplice3980362611-34344555236661---1------8241
Trenčín54740497481387418365237581933819792111447103422666463542
Veľká Hradná7717541--73--1------------------5
Veľké Bierovce708698--111-1------------------15
Zamarovce116311001--11-2-1-6-----1--------2138
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Nitriansky kraj

677900

462859

161343

3841

218

3397

458

371

400

233

364

335

195

188

105

116

101

144

70

70

46

84

99

17

24

12

197

421

42192

Okres Komárno

100952

24634

66339

1104

14

414

67

44

45

43

38

78

26

8

9

16

16

7

14

13

3

1

9

7

3

-

36

43

7921

Bajč12235305546-61-----------1-------11123
Bátorove Kosihy332345827252-13--3--1---3-111-------1114
Bodza38145316-------------------------20
Bodzianske Lúky19117163--1----------------------10
Brestovec485134631-11-------1-------------5
Búč1148761041111--1-1-----------------26
Čalovec11142348073-6---1--------------1---62
Chotín13751301167--22--1-------------1----72
Číčov1231891010-1482-1----------------11114
Dedina Mládeže4381412692-2---------------------222
Dulovce16481510727-8-1311-------1--------143
Holiare474294212-1----------------------21
Hurbanovo746733473171316127111-6----24-----42--21581
Imeľ19828321106--10-13------1-----------128
Iža17814281194--106-321-1-1------------1134
Kameničná1934284148521-10--111-------------1--1129
Klížska Nemá44940393--1-1-11-----------------12
Kolárovo10572165383075514814443125-11-8-1-1---75460
Komárno329679350187051817164412721201475113471043711341-17164270
Kravany nad Dunajom71895594--6----------------------23
Lipové14211020--51---1-----------------5
Marcelová380235829844-9--1-1------1-2------3-439
Martovce694695963-----2------------------24
Moča1132381032--7-1-2--1-------------1-50
Modrany13156111721-4----------------------77
Mudroňovo12410614--2----------------------2
Nesvady501417592701484-171---1-6------1--1---2437
Okoličná na Ostrove14401621234--6--11413-111---------1-24
Patince527674321-1-11-------------------24
Pribeta274561619913-4--1-1-1-1------------1126
Radvaň nad Dunajom71150647----1-1-----------------39
Sokolce12035810553-3----1-----------------83
Šrobárová50545627-133-----1---------------14
Svätý Peter27356621926--5-1---------1-1-------1138
Tôň73779633--6---------------------118
Trávnik68369582-------------------------32
Veľké Kosihy945130752--1-2-------1----------1-58
Virt30991214--1---1---------1-------1-
Vrbová nad Váhom543424697231---1---------1-------17
Zemianska Olča23171721956--9-114----1------------1172
Zlatná na Ostrove242817819391-7----------------------303
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Levice

110469

75903

25134

1107

32

571

84

41

64

36

61

43

42

41

13

16

10

18

8

15

7

9

27

-

7

5

24

67

7084

Bajka32824849-------------------------31
Bátovce118411085115--1---2----3--1------156
Beša63539519312124-------1-----------1-26
Bielovce22528186--2--------------------2-7
Bohunice1491361--3--5-1-----------------3
Bory32121594--1--1-------------------10
Brhlovce2962881--5----------------------2
Čajkov9579392--11-1-----------1-----1-11
Čaka7436881121-1----------------------22
Čata108534466110-4-----------8----------58
Demandice9666891853-4------1-------------1-83
Devičany4083782--8------------------1---19
Dolná Seč5254523111-3--1---1-----1--------223
Dolné Semerovce540108190203-2----------------------37
Dolný Pial911842253-94-1-1-----------------26
Domadice24222131-11---------------------15
Drženice38234743----1-----------1-------26
Farná13493089598-5-1-1----1------------165
Hokovce505282177--53--1-1----------------36
Hontianska Vrbica611420148--41---1-----------------37
Hontianske Trsťany3062982-----11------------------4
Horná Seč57048970111------------------1--16
Horné Semerovce6412722972-31---1-2---------------63
Horné Turovce567183372----1--------------------11
Horný Pial268181692-5----------------------11
Hrkovce291134150--2--1-------1-----------3
Hronovce148671556370-148-1-------------1----2112
Hronské Kľačany140113376--4-1-------2------------51
Hronské Kosihy74268384-3--1-212----------------29
Iňa2292049--3----------------------13
Ipeľské Úľany27433235-------1-1---------------4
Ipeľský Sokolec82921251149-4----1-2--1------------49
Jabloňovce209195---4----------------------10
Jesenské49451---------1---------------2
Jur nad Hronom983650258-110----------------------64
Kalná nad Hronom2073154821717-814-2-11----1---------1272
Keť57749501--5---------------------121
Kozárovce208218281214027--11-3---------------187
Krškany79174910-13----1-1---------------26
Kubáňovo256521897------------------------8
Kukučínov587418100--5----2-----------------62
Kuraľany47543417--6---3------------------15
Levice319742601228691064204292221112617132823346141526-3-11312503
Lok10738039234-2--------3-----------1-138
Lontov66224530074------2-----------------41
Lula1751667--2-----------------------
Málaš48027014618-3-1--1-----1-----------40
Malé Kozmálovce38132113--4---------------------340
Malé Ludince17030131-------------------------9
Mýtne Ludany9806422533-2----------1----------277
Nová Dedina14561408811101-111-2-------------2-20
Nový Tekov897794461-3---------------------152
Nýrovce5201833011-2----------------------33
Ondrejovce44034861---2-2-----------1-----1-25
Pastovce495128343--7----------------------17
Pečenice1271221--1----------------------3
Plášťovce15045609165-31----2--------------2-15
Plavé Vozokany774529768-6-1--2--------1--------160
Podlužany7647435--2--11-----------------111
Pohronský Ruskov124147758844152211------------------120
Pukanec17771627127-13-2-12-3--1-----1-----1107
Rybník140613584-112-27-2------1--------1117
Šahy72672331445536-182--16232141--------5-7393
Šalov352682423-1----------------------38
Santovka65959035-24---2--1--------3-----121
Šarovce16067036973-131--11-2----1----------184
Sazdice465197231-211-3-1---------1-------28
Sikenica627408160--4----------------------55
Slatina312172116--1----------------------23
Starý Hrádok20716629-----12-----------------18
Starý Tekov149514226--32-------1------------259
Tehla4653476612-1----------------------39
Tekovské Lužany2843190269019222--2-1-1-1------------2201
Tekovský Hrádok380228140-41----------------------7
Tlmače363732983425212231133---3-------1--2256
Tupá568397156--------1----------------14
Turá21513076--1--------3-------------5
Uhliská1801691--1---1------------------8
Veľké Kozmálovce7187046--2------------1---------5
Veľké Ludince146427911177-61--------2--------1---51
Veľké Turovce742291434---1--------1------------15
Veľký Ďur13191188251-92-4-1-2--------------186
Vyškovce nad Ipľom65517341527-4----------------------36
Vyšné nad Hronom17584772------------------------12
Zalaba14123117-------------------------1
Zbrojníky498338138--1----------------------21
Želiezovce67563183294165220621421-11-1----1-----11514
Žemberovce1229114215-147-1------1------------58
Žemliare1505988-------1-----------------2
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Nitra

164788

145287

7513

614

81

931

119

143

114

67

140

80

70

46

35

40

36

41

16

22

14

29

16

1

6

4

61

157

9105

Alekšince169915564--5--12-----21----------2126
Báb1195113611111--1----------2-------240
Babindol762589127--31-1-2------5----------34
Bádice39034725--6---11----1----1-------8
Branč2168162743343-1111-22--------------1-146
Čab7757662-----1--------11---------4
Cabaj-Čápor42953902147-19----2-112-11--------21342
Čakajovce116310951--9111111----------------52
Čechynce1255841401--2--12------------------8
Čeľadice1078103711--3----1-1---1----------123
Čifáre596458112--22---------------------22
Dolné Lefantovce7026631--1---1--------------1--134
Dolné Obdokovce1140541552--2----------------------45
Golianovo1892180927-293---1---2-1---------1136
Horné Lefantovce8618088-122211--1-------1-------34
Hosťová392174210--2----------------------6
Hruboňovo526502---2-1--------------------21
Ivanka pri Nitre2868263321--12-2115-1----1--21------188
Jarok206519929-17----2-------------1-1151
Jelenec20751450488117--4-4--------1-------3116
Jelšovce988889531-8----1-----------------36
Kapince1841803-1------------------------
Klasov1426969328--16-----------10-1-------1101
Kolíňany1551864627--231------------------1152
Lehota2382224510-171142122--------------1105
Lúčnica nad Žitavou9578905--323---1----------------53
Ľudovítová2392333--1----------------------2
Lukáčovce116711351--411------------------2-23
Lužianky30602924824163322--3-2------1-----189
Malé Chyndice3863651--2-1-2------------------15
Malé Zálužie2662491--1--1-1-----------------13
Malý Cetín45240138--2------------1---------10
Malý Lapáš1206116714-1912--1---1-------------10
Melek4974612--16---------------------27
Mojmírovce2922268915-12119111---------------11181
Nitra78489706679482315756073997237847054412127241581882113133341025198
Nitrianske Hrnčiarovce21961783259-21212411-2---1-1--------4123
Nová Ves nad Žitavou133812014--311-12-------1--------1123
Nové Sady129612206-18-1---4--1-----------1-54
Paňa39235519-16----------1-----------10
Podhorany1085101652112------1-2------------19
Pohranice1112646423--4---11-1-------------1-35
Poľný Kesov6546064--6-1-111---------------133
Rišňovce209619908-16-141--11--------3---2-78
Rumanová8218033--9----------------------6
Štefanovičová3212956--1----------------------19
Štitáre1028816162-19531-1------1--1-------28
Šurianky5885713------1-----------------211
Svätoplukovo13681271741-4--3-1---------------2138
Tajná2752611--1--------1-------------11
Telince42034332--2--4--------1--------1-37
Veľká Dolina68364031-5----1-----------------33
Veľké Chyndice33828836-------------------------14
Veľké Zálužie4350404412--9----7-1---31------1-26264
Veľký Cetín1626587970--41---2-----------------62
Veľký Lapáš1887181324-14-24-1-----3-1--1------33
Vinodol2061168257272-6--112-----------------40
Vráble859376222731114265147-132--32-12----61600
Výčapy-Opatovce21972007107--4---------10--1-------31253
Zbehy22222028821112--111--1--1---3-----6156
Žirany1360761529--41---1----------------262
Žitavce4123841--11---1------1--------1-22
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Nové Zámky

138168

80607

47011

427

36

661

64

70

73

42

47

73

22

46

16

23

19

13

18

8

8

12

33

7

7

1

37

87

8700

Andovce1623769726--3-31----1----------1---119
Bajtava392223341-1----------------------34
Bánov36973415444-17-2-12-1----1---1-----3206
Bardoňovo682461197--2---------------------121
Belá32555252--2---------------------115
Bešeňov16214231173--5---1----1------------117
Bíňa143314011461------------------------146
Branovo57953729--2--4-------------------7
Bruty57860467--1----------------------50
Čechy30128510--3----------------------3
Černík10489726-17-211------------------58
Chľaba705122567--1----------------------15
Dedinka6776496-16----------------------15
Dolný Ohaj15051402134-51--1-------------1----78
Dubník1576631844--13--121-1-------------1-82
Dvory nad Žitavou49991510281074211-1-1---11-1--1-4------582
Gbelce212348814864-6-1---4----21--1-------130
Hul1212116411-13---12-----------------30
Jasová11511029251-6-21---------------1---86
Jatov713649311--2-21----1---1-------1-24
Kamenica nad Hronom12691759431-43---1------1----------141
Kamenín1479185110921121-1-------------------168
Kamenný Most10601078852-4--------------------1-61
Kmeťovo8277937--4-1--------------------22
Kolta1257116319-19-1--1-----------------63
Komjatice4223376623--18-31---2----------1----409
Komoča955208668--6--------------------1-72
Leľa30834269--1---1------------------3
Lipová1524144713--8--1-----------------1-54
Ľubá4045330616--1-------------------2-26
Malá nad Hronom39829355-------------------------14
Malé Kosihy379293181-----------------------130
Maňa20041900116-8-11-13---134-1-1-------54
Michal nad Žitavou6726554--7----1-----------------5
Mojzesovo134612815112----------------------56
Mužla1912227156621-10--11--1-1------------480
Nána1198252862--6--2-------------1----174
Nová Vieska65651591-------------------------14
Nové Zámky37791258518783561321841242912214363271465117458-1110332550
Obid11411308837-7----1-----------------113
Palárikovo4272376480303221133-22--11-----1---15352
Pavlová21312195-------1-----------------5
Podhájska107799412--10-3---6---------------1735
Pozba456116333--3----------------------4
Radava7577324--3--3-------------------15
Rastislavice95191911--3---1-----1------------16
Rúbaň92619068124-3--31----------1-------23
Salka97454855--3-1-1------------------60
Šarkan371106253-------------------------12
Semerovo133211994918-83--21-2-2-1-------1-1-45
Sikenička436143971------1-----------------23
Strekov1926187162224-4-----1---------------286
Štúrovo9777229667031167147261-8--211-1115-1-56647
Šurany95628505623185152101382221111---54--25850
Svodín241253617291182---1-------------1-1-132
Trávnica10329816--61----1---1--1----1----34
Tvrdošovce518318562978171221515-732-11-----3---83269
Úľany nad Žitavou1533147651-711--1------2--------1-38
Veľké Lovce1803143712337-4-11------------------1199
Veľký Kýr298013971523--11-1-1-----1--2-----1--340
Vlkas3163112--1----------------------2
Zemné213640615913917---1--2----1---1----1-86
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Šaľa

51477

32013

14886

291

18

249

34

15

35

14

21

29

12

27

20

6

4

4

8

4

3

7

9

2

-

-

9

17

3740

Diakovce238193913162-52-----2--11----1-----3109
Dlhá nad Váhom913408475-15--32--2---------------17
Hájske13461213116-111-6-----------------2-96
Horná Kráľová186615621798161-1-----2-------------106
Kráľová nad Váhom18287489921-71-1-12----2---11-----170
Močenok435639445310-193--11---11------------323
Neded321512561725112-82-3-1----------------1107
Šaľa2118316279281413151191715119131962711414841572--681765
Selice287212821099120-221---1-----------------347
Tešedíkovo371981827101110--6113--2-----------1-165
Trnovec nad Váhom278421083264-201-3-111-2------------3314
Vlčany3220899204510-125--1141-1-------2----1238
Žihárec179455711414-5--1-1---1-----1-------83
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Topoľčany

70877

66397

131

14

27

356

65

40

41

16

28

29

18

8

5

10

9

59

6

4

9

24

3

-

-

2

14

28

3534

Ardanovce204196---1-2------------1-------4
Belince3643521--1-----------2----------8
Biskupová244229----1----------1----------13
Blesovce3463281-25----------------------10
Bojná2028191641376-3--1---1----------1184
Čeľadince4724451--3--1-----------19------12
Čermany36435411-11---------------------6
Chrabrany8508081--72---1------16----------15
Dvorany nad Nitrou799759------3-----------3-------34
Hajná Nová Ves3403301--2-----------1----------6
Horné Chlebany359355----------1-----1---------2
Horné Obdokovce149014294--6-2-------------3-----145
Horné Štitáre607576-1-311------1--2---------121
Hrušovany109210505--2-1---------6----------28
Jacovce180517412-1142-----1--1-----1----1140
Kamanová607596---1----------------------10
Koniarovce6476311-1-------1----2----------11
Kovarce157914903-15211-------2----------272
Krnča1366133441-41-112-1---------------17
Krtovce290275---124---1----------------7
Krušovce17451623-1-611-11---11-5---------3101
Kuzmice7536991--2--2--11--11-----------45
Lipovník3153102-------------------------3
Ludanice1794168661-81-1--------2----------89
Lužany225224---1-----------------------
Malé Ripňany5455271--1----1---1-------------14
Nemčice9759461--2------------1---------25
Nemečky309306--------------------------3
Nitrianska Blatnica123211893--3--1------------------135
Nitrianska Streda7437191--8----1-1-------------1-12
Norovce335314---4-1-------1------------15
Oponice8207642--3-2--------------------49
Orešany3353221--5----------------------7
Podhradie283274---1----------------------8
Prašice203519675--27---1------1-1--1----446
Práznovce9749331--314--2-1-------11-----126
Preseľany147914153-25----------12----------51
Radošina188917626--13--4-------------------104
Rajčany535516---1----1-1---------------16
Šalgovce5165012--21---------------------10
Solčany255324783--4-1311---2--6-------11-52
Solčianky2612512--1--1-------------------6
Súlovce539530---2----------------------7
Svrbice186181---1----------------------4
Tesáre7307051-54-1----------2---------12
Topoľčany2524922709568518426171811122478-4510233102--110122102
Tovarníky148814091-18--11------------------67
Tvrdomestice456446---14---------------------5
Urmince140213301-13-----1-----1----------65
Veľké Dvorany748713---2---11------1----------30
Veľké Ripňany210420221-59121-2-1----1----------59
Velušovce5245081--2----1-2---------------10
Vozokany351343---11---1----1------------4
Závada5965811--14----1---------------17
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Zlaté Moravce

41169

38018

329

284

10

215

25

18

28

15

29

3

5

12

7

5

7

2

-

4

2

2

2

-

1

-

16

22

2108

Beladice1666154792-612-1-----------------296
Čaradice5124702-----1----------1--------38
Červený Hrádok4194053--33-------------1-------4
Choča501482---2----2-----------------15
Čierne Kľačany116811426--5113------1--------1---8
Hostie1209117211-10----1-1--------------320
Hosťovce7507033--4------2---------------38
Jedľové Kostoľany8878611--51---1-----------------18
Kostoľany pod Tribečom3443326--2------1----1----------2
Ladice758525184--21---------------------46
Lovce6996823-33----1---1-------------6
Machulince110110612--10--1-1---------------2-24
Malé Vozokany33332311--2---------------------6
Mankovce5285161--1---1-----------------27
Martin nad Žitavou535522------2------------------110
Nemčiňany654597110-51-1----------1--------38
Neverice6926633--7--2-------1-----------16
Nevidzany5835645------------------------113
Obyce151014581--7--2-1-----2-----1----236
Skýcov9489136--10--11----------------1-16
Sľažany1712163411--512-1----------------1-57
Slepčany8137653--42---1-----------------38
Tekovské Nemce106110021--5--3--1-------1--------48
Tesárske Mlyňany17611612411711-------11-----1----1130
Topoľčianky270426053-11612631---2-1----------261
Velčice8518304--6--2-1---------------215
Veľké Vozokany448441---11---------------------5
Vieska nad Žitavou4634535--4---------------------1-
Volkovce10139946--2321--1-----1----------3
Žikava5285001--2---21-----1-----------21
Žitavany186117213--712--21----------------124
Zlaté Moravce119461031748269574562616-112431--112----1061157
Zlatno2112062-----1-------------------2
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Žilinský kraj

691613

654039

779

868

255

4763

398

334

467

283

655

149

116

159

85

94

87

37

46

61

65

37

37

139

44

28

203

343

27042

Okres Bytča

31154

29816

20

2

2

146

7

10

8

12

10

10

3

-

2

-

1

2

5

8

1

1

-

1

3

-

3

11

1070

Bytča114141069681-573645692-2---2311-1--13603
Hlboké nad Váhom975964---5-----1----------------5
Hvozdnica11991172---1------------1---------25
Jablonové910897---------------1----------12
Kolárovice18241807---82--1-------1-1-------13
Kotešová215121167--10----1-----1-----------16
Maršová-Rašov1022970---3----1-1-------------1343
Petrovice1614155211-13--111-----------------44
Predmier135712741-17-21-1----------------367
Štiavnik401438781--16--14--------12----2-11107
Súľov-Hradná9779501-----1---------1---------24
Veľké Rovné369735401-12622-1---------2----1---121
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Čadca

88642

84465

46

14

13

633

51

47

32

13

62

10

12

16

14

6

2

5

3

4

4

5

1

1

3

5

17

20

3138

Čadca233282134414641872115821571161-1-2-12--35371663
Čierne441943203-127-4-1212-------------1156
Dlhá nad Kysucou619573--1137---------------------25
Dunajov11361101-2-421--2-1-----1---1-----21
Klokočov228721831-135---1----------------2-64
Klubina537522---2-1--------------------12
Korňa19811929---18--2--------1---------130
Krásno nad Kysucou667664886-23553322-1-111-1-1------31111
Makov171016503--2922-11-1----1-2--------18
Nová Bystrica268026082--1112--1----1------------54
Olešná19291853--1233-111----1------------45
Oščadnica573655112--293141911-------------12171
Podvysoká13471307-1-6--1------1-1----------30
Radôstka798785---5---------------------17
Raková563055212-235-26-61--1----1------2-51
Skalité524751713--28-4--6----11---------2130
Stará Bystrica27402684---11----1---------2-----1-41
Staškov276426451--29--232------------1---279
Svrčinovec337032971--2221--6-4---------------37
Turzovka7233669335-5346312-1-------13----1-457
Vysoká nad Kysucou257824654-118-3--1----------------284
Zákopčie171016521--7121-2----------------242
Zborov nad Bystricou21872163---6--1-3---11-1--------1-10
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Dolný Kubín

39026

37555

36

1

11

196

21

21

29

15

38

5

7

8

5

10

1

1

7

1

7

1

1

-

1

1

9

22

1016

Bziny578567---2--1-----------1-------7
Chlebnice160415991--2--------------1---1----
Dlhá nad Oravou143314101--4--1-------------------17
Dolný Kubín1809517114251914219121652344839-131511--1913666
Horná Lehota557550---1----2-----------------4
Istebné135912882--41---1----------------261
Jasenová425418-------11-----1-----------4
Kraľovany430425---1-1--1-----------------2
Krivá808796---2---1--1--------------35
Leštiny296289---3----------------------4
Malatiná834803-----212------------------26
Medzibrodie nad Oravou5725641--1-1--1-----------------4
Oravská Poruba10791061---2----1---1-------------14
Oravský Podzámok135313203--5----1-------2---------22
Osádka169162--------------------------7
Párnica936926---5--31--1----------------
Pokryváč177170---1--1-------------------5
Pribiš478473---1----------------------4
Pucov9008861--1--22------------------8
Sedliacka Dubová542522---1--1-3-1--------------212
Veličná143113951--5-1--1-------1--------225
Vyšný Kubín796767--12--1-3-----------------22
Žaškov16221599---61----1--11--1---------12
Zázrivá255224511-15-423------------------85
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Kysucké Nové Mesto

32699

30994

27

-

7

200

11

6

12

9

14

12

8

5

-

3

6

1

-

4

-

3

-

-

2

-

8

14

1353

Dolný Vadičov513505---2----------------------6
Horný Vadičov16791627---5-1--2-1---------------43
Kysucké Nové Mesto146601373416-51088155101155-231-1-1--2-45728
Kysucký Lieskovec237822442--15-1---1---1-----1------113
Lodno971947--111---1-----------------20
Lopušné Pažite4414322--1----------------------6
Nesluša316529072--16--11--1---3--3-1----11228
Ochodnica19221867--114--1-----------------2136
Povina11381096---6122---1---------------30
Radoľa152114802--8---21-----------------28
Rudina181417431--131-2-----------------1647
Rudinka397384---1---1------------------11
Rudinská1015972---4---------------------138
Snežnica108510562--6-11-------------------19
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Liptovský Mikuláš

71935

66607

143

636

55

763

43

57

74

44

62

18

7

17

11

6

6

4

1

4

4

4

4

-

4

1

22

36

3302

Beňadiková5335161-18--1-1----1----1-----1-2
Bobrovček170166---1----------------------3
Bobrovec19841932---75---11----1---11-----233
Bobrovník132125--11----------------------5
Bukovina112107---1----------------------4
Demänovská Dolina317282--13-1-1----------------1-28
Dúbrava122811962--61---------------------23
Galovany311309--------------------------2
Gôtovany4714521--42-------------------1110
Huty155149---1--1------------------13
Hybe1480140836-10--516----------------140
Ižipovce8988--------------------------1
Jakubovany3703532-11--1-------------------12
Jalovec311304---3----1-----1-----------2
Jamník477450-2-5----1----1------------18
Konská223217---2----------------------4
Kráľova Lehota598557121-6----5---1------1------6
Kvačany5585492---3-2-----------------2--
Lazisko372368---2--1-1------------------
Liptovská Anna9589-------3------------------3
Liptovská Kokava9349152--4--1------------------111
Liptovská Porúbka12481167137152-1-2-3-------------1127
Liptovská Sielnica605587---6---1------------------11
Liptovské Beharovce8077---1--1-------------------1
Liptovské Kľačany378365-----1-1----------------2-9
Liptovské Matiašovce314310---2----------------------2
Liptovský Hrádok715466701084773454211-54---11----1-12341
Liptovský Ján109910411--7-112-1----------------135
Liptovský Mikuláš3052227454863043144316302823215412534--3122-3111152015
Liptovský Ondrej6276181-15----1-----------------1
Liptovský Peter1303119133122-1--1----------------180
Liptovský Trnovec5835421--51--1------------------33
Ľubeľa121611883--41---2----------------216
Malatíny244218---2--2------------------121
Malé Borové124122--------------------------2
Malužiná221212---1----1----1-1---------23
Nižná Boca163160---2----1------------------
Partizánska Ľupča13181270--261---1-----------------38
Pavčina Lehota3933661--12----------------------14
Pavlova Ves2842652--4----4----------------27
Podtureň10941048---13-1--------------1-----31
Pribylina132712502559-6522------2----1----137
Prosiek2262161--21--1------------------5
Smrečany696668--13--4-------------------20
Svätý Kríž8878502--72---1---------------1-24
Trstené2202151--2---1------------------1
Uhorská Ves537520--11--1--1----------------13
Vavrišovo6716422516--42------------------9
Važec2382199641471151-213------1----------211
Veľké Borové4039--------------------------1
Veterná Poruba387377-1------------------------9
Vlachy6195912-173-------------1-------14
Východná22222080397171-413-----------------25
Vyšná Boca106103---1-1--------------------1
Závažná Poruba124811932--14-111----1-----------1232
Žiar4774641--7--2-------------------3
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Martin

94376

86784

177

79

65

856

33

40

89

61

70

25

14

19

9

28

16

7

5

11

6

3

10

1

4

7

24

98

5835

Belá-Dulice12351201-116--1------1------------24
Benice351346---1--3-------------------1
Blatnica10219933--71-42------1----------19
Bystrička147613973-3161-31----222---1-----1-44
Ďanová5595432--7----4-1---------------2
Diaková491473--13---11-----------------12
Dolný Kalník301296---2---------1------------2
Dražkovce10199611-193211------2-----------38
Folkušová150146---1----------------------3
Horný Kalník186185--------------------------1
Karlová111111---------------------------
Kláštor pod Znievom17571685-116--132-------------1---57
Košťany nad Turcom133612661--1121111-----------------52
Krpeľany10871071---1---3----------------1110
Laskár120116--------------------------4
Ležiachov155153---1--------------------1--
Lipovec899855--116-12-1-----------------23
Martin525204689212912465702330523437241219516934833612713894471
Necpaly9989542-16--1-------------------34
Nolčovo2552491--1-2--1-----------------1
Podhradie6826651-12--2-----------------1-10
Príbovce110210421-11-1--------------------56
Rakovo381371---2----------------------8
Ratkovo194193--------------------------1
Sklabiňa645607---2---2------1-----------33
Sklabinský Podzámok181178---2----1------------------
Slovany4414281--2---2------------------8
Socovce239228------2-------------------9
Sučany4711446539139--11511---13----------181
Šútovo509504---1----------------------4
Trebostovo600594--13----------------------2
Trnovo2802641-12----------------------12
Turany4193392752115--113----2-1-2------21230
Turčianska Štiavnička9549251--6---------5-----------314
Turčianske Jaseno419408---2--3-1---------------113
Turčianske Kľačany1024995---8----1---1-----1-------18
Turčiansky Ďur171162--------------------------9
Turčiansky Peter536488--14---21-----------1----138
Valča17601685--117--315---------1-------47
Vrícko44041741-2---11----------------113
Vrútky75117033175327633854---11--11--3-1-4-295
Žabokreky120611431--6----1-----------------55
Záborie170169--------------------------1
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Námestovo

63200

61761

32

1

6

159

19

9

30

7

114

3

9

6

4

1

1

3

2

1

4

4

4

-

-

2

24

8

986

Babín144414212--2--1-7---------------1-10
Beňadovo938934----1---1-----------------2
Bobrov191318541--2--2-12---------------1239
Breza162715872--4----3---------------3127
Hruštín317731521--61-1-4----------1------11
Klin247524331--5--4-1---1-----1-----1127
Krušetnica9739691-----------------------2-1
Lokca23892338--18--316-2-------------1-29
Lomná943924---51---7-----------------6
Mútne307230332--5----41---1------1---1-24
Námestovo772272425-231474217-361--1-1313--161381
Novoť371336611-1173-12101-----1--------1-14
Oravská Jasenica192218962--2----2-------1-------1-18
Oravská Lesná344533843--151-2-4----------------135
Oravská Polhora397439082--131--26----------1----1-40
Oravské Veselé2996297111161---4-------1--1----2-7
Rabča513950231--10--7-3-3---11----------90
Rabčice20241982---3----5---------------2-32
Sihelné218221101--311--21---------------162
Ťapešovo7767661--32---1-----------------3
Vasiľov8408232--2----------------------13
Vavrečka162015832-132-1-3-----------------25
Zákamenné55425459---71-3-7---1----------11161
Zubrohlava235423081--7-11-5-1-1-------------29
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Ružomberok

57392

54441

81

83

15

263

54

27

27

13

36

22

7

10

11

4

10

2

4

2

12

-

3

-

1

2

32

27

2203

Bešeňová6576033--1-41-1----------------143
Hubová107910591--31-1-2-----------1----29
Ivachnová680658---5--1-----------------1114
Kalameny4504422--3----------------------3
Komjatná157615541--1---1----------------1-18
Likavka298728645--10--1-3------1----------103
Liptovská Lúžna2782271421-421213---------------2-50
Liptovská Osada16171537---7---2------------------71
Liptovská Štiavnica130012711216--1-1-----1--1--------15
Liptovská Teplá103110043--4---11-1---------------17
Liptovské Revúce1536152021-21---2-----------------8
Liptovské Sliače37183670-127--2-1----11---------1-32
Liptovský Michal301290--1-----------------------10
Lisková206120301--10-21-1---1-------------15
Ľubochňa107410543--9----------1---1-------6
Lúčky1651161121-41131-1--------1-------25
Ludrová1000993---2---1----1-----------1-2
Martinček4524381--3------1---------------9
Potok9890-----4------------3-------1
Ružomberok2740725207497610163441510420214109351317-2-1124231694
Stankovany114911101--62-2-------------------28
Štiavnička8698472-14---2--1-----1------1--10
Švošov856844---6--1-------2---------2-1
Turík279272-1-1----1-----------------4
Valaská Dubová7827592--23-1-------------------15
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Turčianske Teplice

15956

15055

16

2

7

84

4

4

13

48

5

-

1

6

2

2

1

-

-

1

2

2

1

-

-

-

8

5

687

Abramová178145---2--2-------------------29
Blažovce162158---2----------------------2
Bodorová240233---4---------------------12
Borcová1461431-----2--------------------
Brieštie136125--1----7------------------3
Budiš196192---2--1-------------------1
Čremošné7976---1--1-------------------1
Dubové698674---1---------------1----1-21
Háj462452---2---------------------17
Horná Štubňa161815191--2--115------1---------1-78
Ivančiná9087---1---------------------11
Jasenovo123118---2----1-----------------2
Jazernica352327---2------1-------------1-21
Kaľamenová85831-------------------------1
Liešno5656---------------------------
Malý Čepčín545540-1-3----------------------1
Moškovec7069------1--------------------
Mošovce135713164-311-21-----1-----2-------17
Ondrašová9282---1----------------------9
Rakša219219---------------------------
Rudno200196---2--------1-------------1
Sklené686649---7---4----------------1124
Slovenské Pravno891884---4----1--------1--------1
Turček619579-1-4---8------------------27
Turčianske Teplice641258949-331424143--6-1-----11---41434
Veľký Čepčín244239-------------1------------4
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Tvrdošín

35856

34628

13

1

5

133

14

7

37

6

142

1

4

1

6

2

10

3

1

3

2

1

-

-

-

-

10

12

814

Brezovica136713541-11----1----------------27
Čimhová675664---11-6-2---------------1--
Habovka13741352---6-11-4----------------19
Hladovka10471030---3----12----1------------1
Liesek296229271--5121-6---1-11----------16
Nižná393636915-114-2634---1--21-------41201
Oravský Biely Potok740725---1--1-8-----------------5
Podbiel13041253---7--3-------2-----------39
Štefanov nad Oravou697688---2---------------------16
Suchá Hora14551385------1132----------------234
Trstená7213692711-27118137111316--1------12192
Tvrdošín895285735-3491115128-2-1----221----42262
Vitanová13211308---4----------------------9
Zábiedovo900889---2--2-6-----------------1
Zuberec19131862---11--3-2-1---1----------132
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Žilina

161377

151933

188

49

69

1330

141

106

116

55

102

43

44

71

21

32

33

9

18

22

23

13

13

136

26

10

46

90

6638

Belá3338324331116-----------11---------72
Bitarová8087901--3--1-------------------13
Brezany65764821-3--------1-------------2
Čičmany119118---1-----------------------
Divina244124123--12--------------------1112
Divinka1022987---6---18----1-----------118
Dlhé Pole193818941--131111-----1----------1-24
Dolná Tižina14561439--13----1----1-----------47
Dolný Hričov165115871-17--1------------------450
Ďurčiná10961078---21--23-----------------10
Fačkov653642---8------------------1---2
Gbeľany144914071--7--1--11-----2----4--1123
Hôrky8828621--6----1-----1-----------11
Horný Hričov8358262--2----------------------5
Hričovské Podhradie354349---2----------------------3
Jasenové6145911--5----------------------17
Kamenná Poruba18561837--13--2------6----------1-6
Kľače4194071--5--111------1----------2
Konská165016192-451---2-------1----1--1311
Kotrčiná Lúčka568565-1-1----------------------1
Krasňany16141513-118311-2------1-----37-1--45
Kunerad10501032---9----2-1-------------2-4
Lietava160115761--9-2----3-----------1--18
Lietavská Lúčka187817973--61-3-22--11-----------161
Lietavská Svinná-Babkov17021621--14--1-112---1--1--------69
Lutiše7617501--2-1-1------------------6
Lysica8718521--6----------------------12
Malá Čierna331321-1-1---2--1---------------5
Mojš131112561--81-3-1---2-------1----137
Nededza10701042---4--------------------1-23
Nezbudská Lúčka386372---5-------------1--------8
Ovčiarsko7096911--21-------1------------58
Paština Závada244238--------------------------6
Podhorie9499324--62---------------------5
Porúbka521518-------1------------------2
Rajec58975536514-33-12-3134-11-1-----2-31286
Rajecká Lesná12341215---6--7-1---------------1-4
Rajecké Teplice284127185-2222-412-111-1--11------277
Rosina332932224--213341312-----------2-1359
Stráňavy191618425--13--211-1-1-----2------147
Stránske8898691--2---1-----1------------15
Stráža673664---2--1-------------------6
Strečno26132529---191121-32-22-1111--1---145
Šuja327319-1-21---------------------4
Svederník16141579---142-1---2------11------212
Teplička nad Váhom4379422611-16556--121---1-------3-5106
Terchová400938144--143-3-113-----1-------21162
Turie205019811-15--21----------------1-58
Varín3896379552123941--23---11--1---1-1-46
Veľká Čierna365354---3----2-----------------6
Višňové300428502-314-1113------------3--11124
Zbyňov8818641--2--12------------------11
Žilina8265675744123265293910486643762301765121828311171713129019628514982
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Banskobystrický kraj

625601

505794

75861

3984

263

3271

531

405

334

347

323

180

123

152

82

88

84

89

51

44

73

49

75

1

31

17

159

270

32920

Okres Banská Bystrica

108730

101216

432

59

73

927

101

184

103

75

66

31

26

23

29

25

32

22

21

17

13

8

12

-

13

1

16

61

5144

Badín202819633127-1-1-----11-----------48
Baláže2212171--2----------------------1
Banská Bystrica760186983036143577717315063555431192222202621181412512-10110474271
Brusno215320603--61531-------1------1--171
Čerín450433---1----------------------16
Dolná Mičiná43941811-2----------------------17
Dolný Harmanec261255---4----------------------2
Donovaly2492211--14-311-----2----------312
Dúbravica418379-1-2--2-----------------1-33
Harmanec84874831-5-2--1-----------------88
Hiadeľ512504---2--2-------------------4
Horná Mičiná6416143-18--111-2---------------10
Horné Pršany398387---21-------------------1-7
Hrochoť1452131841-4-2--------------------123
Hronsek6546305-16--1---------1-11--1---7
Kordíky4774662--4-111---1--------------1
Králiky693673-1-1743-------------------4
Kynceľová3913771-25-21-------------------3
Ľubietová123312041--31-111-1---------------20
Lučatín671650---2--1---1--------------215
Malachov111710705-1113-2-----1------------123
Medzibrod138213451--3---1------------------32
Môlča412391-3-1-1------------------1-15
Moštenica2332223-------------------------8
Motyčky105102---1--1-------------------1
Nemce114210952--3--2-----1-------------39
Oravce177172--------------------------5
Podkonice914886--16--13----4---2--------110
Pohronský Bukovec116114---1----------------------1
Poniky152914952--6-412--1--------1-----116
Povrazník143130--------------------------13
Priechod1009999---3---------------------25
Riečka8328123--4--521----2------------3
Sebedín-Bečov358349-1--1-------------------1-6
Selce212520795--915--1----11--1-1------21
Slovenská Ľupča32653113113123212-3-1---1----------2102
Špania Dolina2232051--2--122-----------------10
Staré Hory5515242--3-11-1-1--------------117
Strelníky7707602--2----------1-----------5
Tajov6686431--32141----1----2----1---9
Turecká159155-------2-----1------------1
Vlkanová1293120853785411----------------2-49
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Banská Štiavnica

15649

14942

63

19

5

73

8

8

12

16

10

1

6

1

3

1

-

6

-

1

-

-

-

-

-

4

7

11

452

Baďan167161-1------------------------5
Banská Belá1171110212-103---1-----------------52
Banská Štiavnica962891584910547451111714131-6-1-----419290
Banský Studenec463443-5-1-3------------------5-6
Beluj1371301-----------------------1-5
Dekýš1931921--------------------------
Ilija350346---2--1-------------------1
Kozelník161159--------------------------2
Močiar1631582-------------------------3
Počúvadlo86811--1----------------------3
Podhorie3293251------1-----------------11
Prenčov6376252--1----1-----------------8
Štiavnické Bane8137812--61--41-----------------18
Svätý Anton1222115431-5------2--------------156
Vysoká129127--------------------------2
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Brezno

59446

54264

99

1398

34

295

45

16

31

24

24

22

11

5

5

7

2

2

4

1

2

3

-

-

-

-

13

21

3118

Bacúch8978744--5--2--------1----------11
Beňuš11521121--17---1------------------22
Braväcovo6806601--21---------------------16
Brezno2006118564446071236967112145221---11----5111171
Bystrá164154---2--2---------1---------5
Čierny Balog5062439964791171-115-1-12-11---------146
Dolná Lehota681659---4---1------------------17
Drábsko176174--------------------------2
Heľpa24712347-13167-221---------------2288
Horná Lehota59856631-13---1----------------122
Hronec1146106411251--1------------------71
Jarabá3937---1----------------------1
Jasenie113811221--4---1----------------1-9
Lom nad Rimavicou228227--------------------------1
Michalová129112293-13-1--11--1---1--------149
Mýto pod Ďumbierom5254915-4441621-----------------7
Nemecká1730163432211---4----------1-------73
Osrblie3573451-3---4-------------------4
Podbrezová36223242107220111---1-111-1--2-----1330
Pohorelá21412037-39--11-1---------1--------61
Pohronská Polhora17001561-23110----------------------105
Polomka29422633617029162212----2----------1-96
Predajná13011218--16--2-1-3---------------70
Ráztoka279271---4------2--------------11
Sihla197197---------------------------
Šumiac1335875336456-1-------------------378
Telgárt14991206-14513----------------------144
Valaská3442306574-282--11---------------21331
Vaľkovňa418390-5-1----------------------22
Závadka nad Hronom21741902185-132-31----------------2-165
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Detva

31034

29432

54

31

9

158

20

18

10

6

16

10

8

6

1

1

1

1

8

2

7

3

-

-

-

-

8

7

1217

Detva1395513089322477414722710361--172-1----45657
Detvianska Huta66164211-2--5---2---------------8
Dúbravy9539311--5--------------------1-15
Horný Tisovník170165----11--1-----------------2
Hriňová71826757812321--33-3-------31----2-366
Klokoč481470---1---------1------------9
Korytárky9489081--4-1--1---------------1-32
Kriváň175217192--9121---------1---------17
Látky5645511--1---1----------31-----15
Podkriváň5695524--6----------1-----------6
Slatinské Lazy537515---5-2--------------------15
Stará Huta322306-1----1-------------------14
Stožok10741043---4-11-1---------1------122
Vígľaš1546148034-834--------------------44
Vígľašská Huta-Kalinka3203041--7----3-----------------5
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Krupina

21517

20420

104

132

8

64

31

6

22

10

14

6

12

-

1

2

1

8

1

-

1

-

4

-

-

-

2

11

657

Bzovík11291084232-4----------------------7
Čabradský Vrbovok235229-2-1------1---------------2
Čekovce450413-18------------------------19
Cerovo5725581------------------------310
Devičie3053001-----------------1-------3
Dolné Mladonice126126---------------------------
Dolný Badín2502481--1-----------------------
Domaníky213210-1------------------------2
Drážovce11911212-1---1------------------2
Drienovo1071052--------------------------
Dudince1380126947-297424------------4-----32
Hontianske Moravce7817026-352411-2-----------------37
Hontianske Nemce14241322-38-1--2-215-1--7----------45
Hontianske Tesáre889846-2-4--4------------------231
Horné Mladonice18618212------------------------1
Horný Badín1771731-------------------------3
Jalšovík188182-2----3-1------------------
Kozí Vrbovok156156---------------------------
Kráľovce-Krnišov144133-10------------------------1
Krupina757671333315224--6365---2--1-------13342
Lackov95931-------------------------1
Ladzany258250---3----1----------------13
Lišov217196-5----------------------1213
Litava75474613------1-----------------3
Medovarce2132091--2----------------------1
Rykynčice2652561-------------------------8
Sebechleby117511451-14--31--6----1----------13
Selce9393---------------------------
Senohrad728694---2----1-----------------31
Sudince8585---------------------------
Súdovce209201-------1------------------7
Terany5835532--2-11-------------------24
Trpín107101--------------------------6
Uňatín177170---1----------1-----------5
Zemiansky Vrbovok7875--------------------------3
Žibritov73701-------------------------2
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Lučenec

70422

46092

18866

107

19

269

46

26

32

54

22

10

14

25

13

11

13

10

-

7

5

16

28

1

4

-

31

29

4672

Ábelová2191962-----------------------1-20
Belina61757534--2------------------1---23
Biskupice1137179876-111-----2--------------176
Boľkovce6365181011-2---3----------------2-9
Budiná207201---1----------------------5
Bulhary320212931-2----------------------3
Buzitka47841248--6--3-------------------9
Čakanovce1126113992--7--2-----------------1-11
Čamovce581824681------------------------30
Divín2030199242-11-1-31----1------------15
Dobroč5965773--3----2-1---------------10
Fiľakovo99492469686291284329521102514--111-1--3525
Fiľakovské Kováče909408485--2----------------------14
Gregorova Vieska1441338-------------------------3
Halič166215831131611-11--2--------------241
Holiša6703263302-2-4--------------------6
Jelšovec33123727--71--1----------------2-56
Kalonda19883110--11---------------------3
Kotmanová279272---1----------------------6
Lehôtka3553383--1--1-------------------12
Lentvora82782-------------------------2
Lipovany2462382--3----------------------3
Lovinobaňa193518648--331-2---------1--------53
Ľuboreč3483304--2-11-------------------10
Lučenec25902202682363461210716111410883154462-531514-1-16152936
Lupoč2061971-11----------------------6
Mašková3253211--1--1-------------------1
Mikušovce27521651--1----1-----------------6
Mučín7636011179-111-------------------132
Mýtna116511292--41-121-1-------------1122
Nitra nad Ipľom381140228--5----------------------8
Nové Hony17915520-----------------------1-3
Panické Dravce7434732262-3---1-------1--------1-36
Píla2482413-11--------1-------------1
Pinciná20812776--1----------------------4
Pleš19112755--1---------1-----------16
Podrečany5274989--5-1-1------------------13
Polichno1281151-------------------------12
Praha75703--1----------------------1
Prša19036150-------------------------4
Radzovce16024331139--7----1------1----------21
Rapovce930511354--81---------------------56
Ratka32928519--1----1-----------12-----11
Ružiná83580371-2----------------------22
Šávoľ5881124373-2----------3-----------31
Šiatorská Bukovinka28924832--1---1----------------115
Šíd13291659993-1--11----6--1----------152
Stará Halič6385814---12219------2---1--1----25
Šurice47185382---------------------1---3
Točnica3883762-----1-------------------9
Tomášovce1374132019-2311---------1----------27
Trebeľovce8676911361-5--1-1----------------131
Trenč558429541--------4-------------1-69
Tuhár3393252--2--------------------2-8
Veľká nad Ipľom9325443152-52------------1--1-----62
Veľké Dravce69819044717-1--1------------------141
Vidiná16941573393-82---1-----1---------2263
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Poltár

20634

19513

118

25

4

64

2

12

8

10

6

8

1

-

2

1

-

3

2

-

1

2

1

-

1

-

2

8

840

Breznička7257076--2---1------------------9
České Brezovo4444351-------------------------8
Cinobaňa20551912111-6--------1---1---------123
Ďubákovo7975--------------------------4
Hradište240230-1-3----------------------6
Hrnčiarska Ves965867912-6--3------------------167
Hrnčiarske Zalužany83279414-13---3--1---------------16
Kalinovo22262139181-5---------1-1------1--159
Kokava nad Rimavicou2761268952-7-7-21------1---------443
Krná54453-1---4-------------------1
Málinec139613513413-11-----1-------------31
Mládzovo101100--------------------------1
Ozdín2882831--1--------------------1-2
Poltár5333491128411721-328-----1--121---12348
Rovňany246234---1----------------------11
Selce1131038--1----------------------1
Šoltýska8679--------------------------7
Sušany4184062--3----1-----------------6
Uhorské5154945----1-1------------------14
Utekáč878844---5-2--2-----------------25
Veľká Ves4244062-------------------------16
Zlatno4554092--1------------1---------42
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Revúca

38669

25973

8425

1255

15

130

36

21

16

10

13

1

6

11

1

6

2

2

1

2

2

3

1

-

2

-

5

15

2715

Chvalová19491100-1-----------------------2
Chyžné402353321-1----------------------24
Držkovce5911224431------------------------25
Gemer8991397532-1----------------------4
Gemerská Ves100123870423-2----------------------34
Gemerské Teplice36532812--2---------------------122
Gemerský Sad29911712544-1----------------------12
Hrlica5653---1----------------------2
Hucín93971716912-2---------------------138
Jelšava32092762413628-1-12-1---11------1-1-351
Kameňany84279145-12----1-----------------29
Leváre80770-------------------------3
Levkuška23934197------------------------17
Licince79537138515-2----------------------22
Lubeník125711082423-44--21-5------1--------85
Magnezitovce4554451-------------------------9
Mokrá Lúka54047643-51---------------------51
Muráň12361073251121--12----------------499
Muránska Dlhá Lúka9184878361-6--1-------------------55
Muránska Huta17816911-1----------------------6
Muránska Lehota1991923--4-----------------------
Muránska Zdychava2282241-------1----------------11
Nandraž274261-1-1----------------------11
Otročok332762501------------------------5
Ploské7169--------------------------2
Polina892760--1----------------------1
Prihradzany7372--------------------------1
Rákoš40939624-1----------------------6
Rašice1174113--------------------------
Ratková62253592822----------------------46
Ratkovské Bystré3042889--1-1--------------------5
Revúca11484939318259084423157531-5121----31-1-441191
Revúcka Lehota3103003--2-1--------------------4
Rybník1581482-----1-------------------7
Sása186180---1----------------------5
Sirk1314125654-3----------------------46
Šivetice3603221716-1-----------1---------12
Skerešovo21611099--1----1-----------------5
Tornaľa6971189945211211672712--6-4--112------2487
Turčok28727421------------------------10
Višňové593028----1---------------------
Žiar1113673--2-----------------------
spoluslovenskýmaďarskýrómskyrusínskyčeskýukrajinskýruskýanglickýnemeckýpoľskývietnamskýtalianskyčínskysrbskýarabskýšpanielskyrumunskýchorvátskybulharskýfrancúzskyalbánskytureckýkórejskýjidiš alebo hebrejskýperzskýslovenský posunkový jazykinýnezistený

Okres Rimavská Sobota

80666

39028

36643

669

13

256

41

14

24

29

20

18

6

34

3

5

5

9

1

3

7

2

9

-

3

9

17

18

3780

Abovce6271155071------------------------4
Babinec6057---1----------------------2
Barca59620565--1----------------------10
Bátka8491306965-11--------------------115
Belín1799481-------------------------4
Blhovce7801056611-4----------------1-----8
Bottovo19717811--3----------------------5
Budikovany62565-------------------------1
Cakov35763331------------------------17
Čerenčany548505265-2----1-----------------9
Chanava70941661-1-----------------------6
Chrámec458583831-7----------------------9
Čierny Potok1411336--11----------------------
Číž6861355381-1------------------1---10
Dolné Zahorany18822158---11--------------------6
Dražice254116129--1----------------------8
Drienčany22020811--1-----------------------
Drňa21528176--1----------------------10
Dubno15021123---1---------------------5
Dubovec50638434------------1------------33
Dulovo25427222--2----------------------3
Figa442166262--1----------------------13
Gemerček962075--1-----------------------
Gemerské Dechtáre41113387-----------------------1-10
Gemerské Michalovce881670-------------------------2
Gemerský Jablonec719756301-22---------------------9
Gortva47880390--31-------------1------12
Hajnáčka1139141956--2----------------------40
Hnúšťa676259624338224231426-71--2---24---52652
Hodejov15343661117--71-------1-----------1-41
Hodejovec1727987--2----------------------4
Horné Zahorany11310931-------------------------
Hostice1050449725-1-----------1---------225
Hostišovce2292175--2----------------------5
Hrachovo79976314-123---------------------16
Hrušovo1721654--1----------------------2
Hubovo12818109-------------------------1
Husiná53691426--3----------------------16
Ivanice277162476-2----------------------6
Janice29610272-------------------------14
Jesenské23356851392172-51-1----2------------1-76
Jestice1476141--------------------------
Kaloša818716905-4----------------------48
Kesovce27121244-------------------------6
Klenovec302626333316171--1----11----------1-61
Kociha2052002-------------------------3
Konrádovce32341271-------------------------11
Kráľ9321657543-3----1-----------------6
Kraskovo1331301--1----------------------1
Krokava23211-------------------------1
Kružno3473289--3---2-------3----------2
Kyjatice6560-4------------------------1
Lehota nad Rimavicou2772663------11------2---------13
Lenartovce54217518--1----------------------6
Lenka20079116--31---------------------1
Lipovec90825-------------------------3
Lukovištia1631514--1--1-------------------6
Martinová223191901-1----------------------12
Neporadza28640243-------------------------3
Nižný Skálnik1931845--2----------------------2
Nová Bašta483494171-6----------------------10
Orávka16114015--1----------------------5
Ožďany162412232923-8-1--3-----------------94
Padarovce1498162-1-----2-----------------3
Pavlovce40633363--1-----------