Apriņķis / PagastsPāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie
TotalEvangelical LutheransOther protestantsRoman CatholicsGreek CatholicsOld believersOther ChristiansJewsOther non-ChristiansUnknown

Latvija

1950502

1075641

19146

476963

174389

107195

136

93406

136

3490

Rīga

385063

245080

4253

44717

33728

11525

25

43558

110

2067

Rīga

385063

245080

4253

44717

33728

11525

25

43558

110

2067

1. statistikas rajons15346883420213781061117136761166
2. statistikas rajons2731216921394195121951371553616161
3. statistikas rajons3956725102526268730742612773326156
4. statistikas rajons4422124430324363728173519125411696
5. statistikas rajons51537139062841182079107739197862269
6. statistikas rajons419853271846633702955309318525307
7. statistikas rajons20215156952701452189416315373200
8. statistikas rajons507932573097950269-226-16
9. statistikas rajons123757634642712106428042841332
10. statistikas rajons2649183437411244103-12-8
11. statistikas rajons280424971513211532-6-7
12. statistikas rajons1547828648216760-4--
13. statistikas rajons2733206664137182191236-28
14. statistikas rajons8113658810474356341-43130
15. statistikas rajons11080912514482682353-54154
16. statistikas rajons182412481724523053-29-2
17. statistikas rajons1168849417910127-5-3
18. statistikas rajons309624883128724532---13
19. statistikas rajons12715351240921097-8--
20. statistikas rajons2302109616349476354-10-1
21. statistikas rajons1370749430515055-107--
22. statistikas rajons1298297721311714963180-157-65
23. statistikas rajons23359182634452139184016512662238
24. statistikas rajons543441294069640282-82-3
25. statistikas rajons8964703610980169894-103-123
26. statistikas rajons747550351211388698182-45-6
27. statistikas rajons7124412194589-7-1
28. statistikas rajons317023164841630864-14-4
29. statistikas rajons1158888291091108-7-7
30. statistikas rajons1931821262----
31. statistikas rajons5249-12-----
32. statistikas rajons886729886581-1-3
33. statistikas rajons279923003119919213-55-9
34. statistikas rajons684611132292---9
35. statistikas rajons606146877965648346-73136
36. statistikas rajons825463931411068488157-5-2
37. statistikas rajons13851115451346910-1-11
38. statistikas rajons26091922444014843150-1
39. statistikas rajons12928124151198115-75-
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Vidzeme

406247

347710

2180

16467

34321

2808

-

2460

11

290

Rīgas

109914

91381

802

6725

9006

1195

-

694

-

111

Rīgas-Jūŗmala786367587740938637-181-15
Sloka465138934637123882-10-11
Ogre172713612314711332-50-1
Sigulda161814451463753-15-3
Pļaviņas14961146149418621-35--
Ķemeŗi1149101010603921-9--
Ādažu333828649418913051-9-1
Aizkraukles1301108041029322----
Allažu1525130931117513-1-13
Babītes1993172321926112-1-2
Baldones2113189717130396-24--
Bebŗu16751192410335117-8--
Bīriņu17561628979382----
Birzgales24392154-1895042-4--
Daugmales85980454082----
Doles22862124295498-8--
Dreiliņu1102784-1685957-34--
Ikšķiles244220583110814787-8-3
Inčukalna1444125521766513-14--
Jumpravas149912101512010739-8--
Kastrānes12731066-411579----
Katlakalna26042254431918713-16--
Ķeipenes1013847-471052-12--
Ķēču1153701-573921-1-1
Kokneses30422145437644839-27-3
Krapes98966857821718-3--
Krimuldas174815467746029-4-28
Lauberes110779635922614-9--
Lēdmanes862736-33858----
Lēdurgas16131563-26202---2
Lielvārdes184115111316312612-16--
Līgatnes307626946911417013-16--
Madlienas1550126614831744-9--
Mālpils2052170671411789-11--
Mangaļu163715272821533-4-1
Mārupes18891658121307810---1
Meņģeles12448606433086-21--
Mores12179163792124-3--
Nītaures140595411353966---3
Ogresgala1435119291376828-1--
Olaines103587424108272----
Pabažu135812822140131-1--
Plāteres928740-411443----
Pļaviņu16951263812726710-17-3
Rembates16821379212613537-3--
Ropažu26392213420611983-5-9
Salas7286022741415-21--
Salaspils10919433111268----
Sējas13441271-36248-4-1
Sidgundas9127547884122----
Siguldas1488124841357813-9-1
Skrīveŗu232019622717412320-13-1
Skultes241122901125621-22--
Slokas15011442212810-----
Stopiņu1237902111527286-13-1
Suntažu17211212114132637-4--
Taurupes1221698-4546610-2--
Tomes763696140185-3--
Turaidas1033970133118----1
Vidrižu17061630538261---6
Vildogas981871342623----
Viskaļu70644995018513----
Zaubes23881389-9388120-5--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Cēsu

60521

54065

219

2012

3570

334

-

279

3

39

Cēsis874876129035641881-173-18
Baižkalna64760772166----
Cēsu8617979241910-2--
Cirstu417401-312--1--
Drabežu2030184046610115-4--
Drustu152114022582134-4--
Druvienas11301018369293-8--
Dzērbenes182516709765017-3--
Ērgļu2281142616874810-26-2
Gatartas12181125173142--3--
Jaunpiebalgas4514412942637029-18-1
Jaunraunas689663-1772----
Jumurdas792679-21884----
Kārļu628594-21102-1--
Kosas15579703585203---3
Kūduma874862525-----
Launkalnes1186116051263----
Lenču752737-94--1-1
Lielstraupes13951352823102----
Liepas12621172-51307---2
Līvu3933705144-----
Lizuma179116571158468-7-4
Mārsnēnu12321203-2351----
Mazstraupes846781512461-1--
Ogres12698481833307----
Priekuļu13921330-27341----
Raiskuma7517261159-----
Rāmuļu797724-22483----
Rankas32122971-1596011-11--
Raunas293027781703935-7--
Rozulas822778-12311----
Sērmūkšu1228987-202145-2--
Skujenes127610042312381----
Stalbes636615-515--1--
Taurenes13031181232776-221
Vaives920864-30233----
Vecpiebalgas376634882411211812-417
Veļķu710679-256-----
Veselavas920865-133111----
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Valmieras

84744

77890

539

1037

4804

150

-

292

5

27

Valmiera8482773916113931630-93-4
Rūjiena4337401252371671-62-6
Limbaži287024224326278--100-1
Mazsalaca1492144732112-----
Salacgrīva921738123164--4--
Ainaži9185807123153-1--
Ainažu143694912044323----
Alojas297627932251522-2--
Augstrozes73869513326----1
Bauņu1989193911732-----
Braslavas6616441-16-----
Brenguļu668625-27133----
Burtnieku2082200525320--11-
Dauguļu1105108127122---1
Dikļu15601507171916--1--
Duntes9289121411-----
Idus747732-114-----
Ipiķu832808-1311-----
Jaunburtnieku733703-2262----
Jaunvāles76872033492----
Jeru1307127546211----
Katvaru9769011015491----
Kauguru14201348837251---1
Ķieģeļu1037101221742----
Kokmuižas15961553217157---2
Ķoņu88587012111----
Lādes715667112341----
Liepupes77674327201-3--
Limbažu1013940130411----
Lodes943934-27-----
Mazsalacas253624612121271---5
Mujānu603572-19101--1-
Nabes581537-1925-----
Naukšēnu250424131031423-4-1
Ozolu73469521324-----
Pāles3096276832162696-5--
Pociema101291528851---1
Puikules97591519442-4--
Rencēnu23592289246163-111
Rozēnu32972913164728430-7--
Rūjienas103899744303----
Salacas241817727156231----
Sēļu10191002-3131----
Skaņkalnes1456138119847--1--
Stienes7136471953--3--
Svētciema172012563104483----
Ternejas13301261-1356-----
Tūjas12591195-13492----
Umurgas110210064686-----
Vaidavas9839546203-----
Vainižu937898-831-----
Valmieras212720101048469--22
Vecates563549-122-----
Viļķenes1184107661784----1
Vilzēnu681667329-----
Vītrupes16061447912138-----
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Valkas

78699

71916

311

1327

4261

206

-

618

1

59

Alūksne438537075513929810-176--
Smiltene375434112431625-221--
Valka326829975954953-57-3
Strenči1763162982047--27-32
Ape922780111831--82--
Lejasciems46644411010--1--
Alsviķu21141987-199612----
Alūksnes126411848567-----
Annas23382182231123-----
Bejas23442187-341191-3--
Bilskas144814332661----
Blomes125411935262010----
Cirgaļu24342373218341-6--
Dūres715680-13201---1
Ērģemes1709165667382----
Ēveles16811577340582-1--
Gaujienas24872387-32414-9-14
Grundzāles706679-819-----
Ilzenes128112202261914----
Jaunlaicenes2163206571476--1--
Jaunrozes1014888-41153-2-2
Jērcēnu11401071-36312----
Kalncempju195318041521112--1--
Kārķu166016092543--1--
Karvas9619223428--4--
Lejasciema202619051152476-1-4
Lugažu15941506122054--2--
Mālupes2481223068213423-6--
Mārkalnes19491719-52205----
Mēŗa865857232----1
Omuļu76274231142----
Palsmanes271626032229602----
Pededzes30401321-53163330-3--
Plāņu619575132101----
Rauzas548541-61-----
Sinoles12971234236191-5--
Smiltenes33803157121208011----
Trapenes13941342134161----
Trikātes3035278641515831-5--
Valkas5985565333--1--
Veclaicenes15971456711123-----
Vijciema159414961522614-212
Zeltiņu986976-37-----
Ziemeŗa1630155479528----
Zvārtavas13641295-464--1--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Madonas

72369

52458

309

5366

12680

923

-

577

2

54

Gulbene381929551236436338-84-3
Madona235714551713960124-116-5
Adulienas1076980268232-1--
Beļavas152412051323281--2--
Bērzaunes12625311476666-11--
Cesvaines20961528216531774-613
Dzelzavas1700142087517813-5-1
Galgauskas209419141581812-1--
Grašu706580-35833-3-2
Grostonas951403-524897----
Iršu17001636223361-2--
Jaungulbenes46724005143717834-17--
Kalsnavas25731458415392519-11-3
Kārzdabas582415761474-3--
Kraukļu174515301869032-5-1
Kusas6522651423386----
Lazdonas1146495-11944978-4-1
Ļaudonas28171826322768028-45-8
Liepkalnes99558744134714-1-1
Liezeres19721665325518126-13--
Litenes20801819-72175--14--
Lubānas42063385555714250-65-2
Lubejas938544304628613-15-4
Mārcienas135960495664921-20--
Mēdzūlas1414110924212534---3
Meirānu2084154553868639-22-1
Mētrienas1790913129554623-12--
Odzienas128210801387983-1--
Oļu4352664181406---1
Patkules841448-5132318-1--
Pērses231169-21355-1--
Praulienas16781005-19241661-3-1
Saikavas246317152241123745-33--
Sarkaņu1406610-18454269---1
Sausnējas7204069442485-5-3
Sāvienas1122896-6413819-3-2
Stāmerienas21921669860447--6-2
Tirzas157814451733617-4-2
Vecgulbenes29712603116814638-15--
Vējavas4233241634481----
Vestienas1772100798065516-41-
Viesienas94548714037438-1-4
Vietalvas12569422610815811-11--
Virānes744614-604910-11--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Kurzeme

292659

236990

9794

24913

6994

1358

95

12002

8

505

Liepājas

111687

87106

4401

8552

3079

368

95

7731

5

350

Liepāja57098389071705595524842699573645314
Priekule1347113513425162-34-1
Grobiņa1074862792810--95--
Durbe5254932202--8--
Aisteres576541-2410--1--
Aizviķu977638184883332-2--
Asītes175114661739216--2-2
Bārtas2039195212667--2--
Bunkas1014913761382-2--
Dunikas25502410656011--4--
Durbes132511802310763-6--
Embūtes13371125698657-----
Ezeres30562521923634722-10-1
Gaviezes157814764637142-3--
Gramzdas1380117110666281-8--
Grobiņas265524311226725--5-5
Kalētu18801712698214--2-1
Krotes795747222031-2--
Medzes214419939632161---6
Nīcas416040031052919--3-1
Nīgrandas1716142820211385-11-3
Pērkones14921370951971----
Priekules130710931385714--2-3
Purmsātu904804325941-4--
Rāvas53744198241----
Rucavas5021476417557105-10--
Tadaiķu140112547450161-2-4
Tāšu11221039502452-2--
Vaiņodes407930584992769710-135-4
Vecpils1812134959385172----
Vērgaļu12801224627154-4--
Virgas9998954733151-6-2
Ziemupes756711171211--2-3
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Aizputes

32148

21476

893

8704

320

59

-

676

2

18

Aizpute34182494107206706-5341-
Aizputes9518978338--4-1
Alšvangas33653438298919--3-3
Apriķu866623362023--2--
Basu87417746921-----
Cīravas140013053035164-10--
Dunalkas97491923771-8--
Dzērves109695961263--2--
Gudenieku16621001154613--2--
Jūŗkalnes115311141006715-10--
Kalvenes225320876067258-6--
Kazdangas21502004201011410-1--
Klosteres8435634257141-4--
Lažas126710052722411-----
Nīkrāces1784149740192493-1-2
Rudbāržu17311230248892----
Sakas29062046417322418-711-
Sieksātes798772-192--5--
Ulmales86563411211531----
Valtaiķu179217105475--13-12
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Kuldīgas

55808

49395

753

3395

947

188

-

1092

-

38

Kuldīga71805780754092523-649-12
Saldus4410382269965826-329-10
Cieceres2028181414141516-1-1
Gaiķu195816081431968--2-1
Ivandes120110382013561-1--
Kabiles3143281492166733-4--
Kuldīgas27322550871943-6--
Kurmāles1306124110438--4--
Kursīšu28192474362732113-2--
Lutriņu295427854132213-9--
Padures14031304126519--3--
Pampaļu24841925117380561-5--
Planicas1076958307891----
Raņķu1631157913713----1
Rendas24372091421824665-9-2
Saldus154414352955231-1--
Sātiņu230822062052232-5--
Skrundas48984530818511010-45-10
Snēpeles13391222544831-11--
Turlavas155113831613893-2--
Vārmes228921654101105-4--
Zvārdes31172671323624011---1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Ventspils

49633

41616

2749

2266

1348

141

-

1457

1

55

Ventspils156711201398585152428-1246-24
Piltene73762248715--45--
Ances33022982132876213-2114
Dundagas9160784351730740933-44-7
Ēdoles219217737384182-7-1
Piltenes1038939562418--1--
Popes1961181033601833-6-1
Puzes204118828323387-8--
Sarkanmuižas3061267022876791-7--
Ugāles218319752340863-56--
Usmas934874-26920-5--
Užavas1947142636713515--1-3
Vārves78569850278--2--
Ziŗas122798510511812--5-2
Zlēku14281381218201-3-3
Zūru196617431138317----10
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Talsu

43383

37397

998

1996

1300

602

-

1046

-

44

Talsi41163196145701941-500-10
Sabile18171479251913--281--
Kandava171815384336237-68-3
Valdemārpils1135839571961--159--
Ārlavas4257348515541517321-2-6
Cēres133312141777176-2--
Kandavas26382310341976828---1
Laidzes188316755877608-3-2
Lībagu121511621815127-1--
Lubezeres1390123048243849-1--
Mērsraga1696148252161403-3--
Nogales123910624460711---1
Nurmuižas3162287214189795-2-1
Pastendes1514132416110611-2--
Spāres1186109210401921-4--
Stendes3272296650157709-11-9
Strazdes96685589371---2
Upesgrīvas1276109313423231-1-1
Valgales924901-1931----
Vandzenes25692308331218317-4-3
Virbu196913832511153397----
Zentenes21081931121083218-2-5
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Zemgale

299369

203496

1942

64704

8644

12922

7

7382

5

267

Tukuma

45652

39535

490

3472

935

201

-

1006

1

12

Tukums814464638836925115-957-1
Aizupes14391359155293-1--
Annenieku136512247103256----
Bikstu126511149115167-4--
Blīdenes20821695123292912-3-2
Dzirciema91672541611610----
Engures1773164912672712-5-1
Grenču1961173481683015-6--
Irlavas21321800122286223-7--
Jaunpils2355206143207323-8-1
Lestenes1610141955992214-1--
Matkules22432087369822-----
Milzkalnes179516363674443-1-1
Praviņu11801049-982112----
Pūres79172235492-1--
Remtes16431512192304---4
Sēmes12611132253666-11-
Slampes8647323842912-4--
Smārdes195517466158396----
Struteles14431371144252----
Tumes121510646106343---2
Vānes11011049-40101-1--
Vecmoku716605-861510----
Zantes17131295126274135----
Zebrenes13421165-153164-4--
Zemītes1348112751604311-2--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Jelgavas

104388

85365

832

11958

2660

1069

7

2346

4

147

Jelgava34099262963993254136365972043-78
Auce33202879282104012-147-4
Dobele24702150341335214-72-15
Auru145212032178631-4-1
Bēnes16811438221791915-8--
Bērzmuižas2009169862572918-1--
Bukaišu18511447-38698-1--
Dobeles2660234427231497---2
Džūkstes3086274932722816-15-3
Elejas208217492283362-10--
Garozas126411467791911---2
Glūdas11771004-147223---1
Īles9398081887195-11-
Jaunauces143010828316201-3--
Jaunsvirlaukas213918848194409-2-2
Jēkabnieku129211314122229-1-3
Kalnciema1795155311476322-4-5
Lielauces1664140512004115-2--
Lielplatones6915675101126----
Lielvircavas1148959-17613-----
Līvbērzes12378885294446----
Mežmuižas166513862237314-4-1
Naudītes1550129021915017----
Ozolnieku208818057212488---8
Penkules135111004217255----
Pēternieku682594156219---1
Platones10909016158192-1-3
Rubas20231543873412813-11--
Salgales1552133519125658----
Sesavas188715727278241-1-4
Sīpeles10178333151246----
Sniķeres7185471152123--3-
Svētes14521225-1862215-3-1
Šķibes114591623182168----
Tērvetes2607219753295110-9-6
Teteles976859786149-1--
Ukŗu1047828-208101----
Vadakstes987805217441-1--
Valgundes1470127751193930----
Vecauces24691954224422919-1-2
Vecsvirlaukas932835-65208---4
Vilces187114977342204---1
Vircavas17581462171855935----
Zaļenieku25652224252762614----
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Bauskas

44686

32080

205

10715

470

153

-

1023

-

40

Bauska49043300506581081-781-6
Bārbeles1582104917505101----
Bauskas182415428249104-9-2
Bruknas6592603393---2-1
Ceraukstes2217181110380102-4--
Codes144112491174115---1
Iecavas3434304072249117-47-8
Īslīces21951823334816--1-4
Jaunsaules1258932183026-----
Kurmenes150321531263184----
Mežotnes19981777320692---1
Misas12051082257-64----
Panemumes3006105891894131-29-2
Rundāles200515938378222---2
Skaistkalnes25754057202471-130-1
Stelpes1183101091583--1-2
Svitenes16671439-202193-1-3
Taurkalnes31592460245874627-9-6
Vecmuižas28842591122363012-3--
Vecsaules188815064358141-5--
Zālītes209919387119276-1-1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Jēkabpils

48006

35631

331

7275

1390

1613

-

1721

-

45

Jēkabpils58263080106651512680-793-4
Jaunjelgava21531309621091052-561-5
Viesīte1340963101173026-193-1
Ābeļu25322129152636752---6
Biržu40783363185266687-17-1
Daudzeses1246975101565942-3-1
Dignājas2956216917282529-2-2
Elkšņu151110761404822----
Mazzalves19661515283583818-9--
Mēmeles116893613184282-5--
Neretas311322625729338-76--
Rites13958698446660-5-1
Saukas348726241866940117-13-6
Seces23381953-2478547-3-3
Sēlpils22131962121604126-11-1
Sērenes219517551227911422-8-5
Slates1274911-3123114-6--
Sunākstes19651576-13330222-1-3
Vārnavas549460-66716----
Viesītes1802147152383058----
Zalves1677139372252313-10-6
Zasas1222880-2751250-5--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Ilūkstes

56637

10885

84

31284

3189

9886

-

1286

-

23

Grīva5546262-21283342574-243-5
Subata1489218638727464-387--
Ilūkste130012919723096-71-1
Aknistes2427155016202431-199-2
Asares1054674-3111045-14--
Bebrenes348112652207810109-17--
Dēmenes352521722285192810-15-4
Dvietas229690-2184514-2-1
Gārsenes1105799-27884-11-5
Kaplavas2383300-1763156135-29--
Kurcuma2548104-177388575-8--
Lašu3093111341514116320-26--
Laucesas40022981020641701446-14--
Pilskalnes21781667188317105----
Prodes2163958610782285-14--
Raudas1035125-7878115----
Rubenes251641862053618-15--
Silenes3365279-13703931126-197--
Salienas383976471557870636-2-3
Skrundalienas33352262313996041061-22--
Susējas12518299381922---1
Sventes2706101-24199095---1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Latgale

567164

42365

977

326162

90702

78582

9

28004

2

361

Daugavpils

212668

23125

414

126229

10205

34791

9

17623

2

270

Daugavpils45160724815016190501951851111162249
Krāslava427621492087172349-1445--
Krustpils365816264150134010341041-2
Līvāni352775231148669205-981-3
Preiļi166275-44829263-847--
Gostiņi9933542621823-507--
Aiviekstes160513654301961-8-1
Asūnes684372-654119024-16--
Aulejas73361215110702137-3-3
Biķernieku490310-1374384318----
Dagdas71016135254901074-619--
Izvaltas733126149741042209413--
Jasmuižas66294885896153511-13--
Kalupes5996502-459640837-21--
Kapiņu124746728755893467-93-1
Krāslavas7943912757958197-16--
Krustpils6477566344355188216-7-4
Liksnas10759187388033421400-22-2
Līvānu7795449957901191420-8--
Naujenes6171541739882541842-16--
Piedrujas67932331583142878-221-1
Preiļu951478-7032222376-6--
Pustiņas4274867398160134-5-1
Rudzētu3355236-2606127378-6-2
Skaistas6788561643945239-8--
Ungurmuižas3186210741105190719-23-1
Vārkavas75237216106271268-49--
Vīpes23661269132048722-6--
Višķu1023011211526812163116-507--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Rēzeknes

151679

3752

165

96679

5815

39453

-

5757

-

58

Rēzekne13139164161479512971992-3338-15
Vaŗakļāni166155-5843335-953-1
Viļēni133366753138295-396--
Andrupenes100214967307852568---6
Atašienes33031766245958592-11-1
Barkavas52354104450113997-80-4
Bērzgales739398196457660139-17-3
Bukmuižas712436-5813549718-8--
Dricēnu42661497390676121-5-2
Gaigalavas3683178-331815611-20--
Kaunatas1002833-74955361854-108-2
Makašēnu7622791151296691720-6-8
Maltas9913134762561892936-389-2
Ozolmuižas529725219921593116---3
Rēznas102721111057415523833-23-2
Ružinas712913-18202365060----
Sakstagalas752728-4053493393-2-2
Silajāņu970945234405984809-325-4
Stirnienes222765-20891843-11-1
Vaŗakļānu75821551648645862-31-2
Vidsmuižas87159416277312296-16--
Viļēnu8500112-52651422963-18--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Ludzas

93170

2096

87

61925

21976

3992

-

3072

-

22

Ludza5546399102136955521-1522-3
Kārsava1870168258330428-785--
Zilupe15662192441837652-475-2
Briģu4947934133735053-5--
Ciblas6740893608653514-12-1
Istras804465822365420269-45-1
Kārsavas98423659802213926-39-9
Mērdzenes11287156107408366239-9-3
Nautrēnu636864-61051665-27-1
Nirzas533040-4353713197-26-1
Pasienes711219975157170137-11--
Pildas752759153191453678-16-1
Rundēnu426124-179010831359-5--
Šķaunes66797945989348167-92--
Zvirgzdenes60517754986363617-3--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticīgiePārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Jaunlatgales

109647

13392

311

41329

52706

346

-

1552

-

11

Balvi2024787175662714-379--
Jaunlatgale12422451617873111-61--
Augšpils822023044158775523-10--
Baltinavas81953164664310378-187--
Balvu110382459514841361840-23-6
Bērzpils6456499857331361-79--
Gauru10857167644881009423-18-3
Kacēnu107131622513189522-1--
Liepnas47681499-1708150340-18--
Linavas69131742112665796-7--
Purvmalas662119917251613216-6--
Rugāju7262194923833131117-150--
Šķilbēnu642316714354186726-8--
Tilžas66401999613671724106-78-1
Viļakas122751080-8648199623-527-1

© Tim Bespyatov, 2008-2017