Apriņķis / PagastsPāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie
TotalEvangelical LutheransOther protestantsRoman CatholicsGreek CatholicsOld believersOther ChristiansJewsOther non-ChristiansUnknown

Latvija

1900045

1057877

17069

450210

169625

96802

297

93741

255

14169

Rīga

377917

239187

4161

41586

32802

10656

104

41844

215

7362

Rīga

377917

239187

4161

41586

32802

10656

104

41844

215

7362

I. policijas iecirknis12150657015899476984934044158
II. policijas iecirknis1178771921678021023553231614215
III. policijas iecirknis41654263996632513320918646780648784
IV. policijas iecirknis34958255174202289297926812266621786
V. policijas iecirknis252671662615847452234485-4074608
VI. policijas iecirknis2908671211656522391720824892045310
VII. policijas iecirknis391542093426028532616328111135426772
VIII. policijas iecirknis551214180558840943941310-2962201401
IX. policijas iecirknis281941026619660424653582629242283
X. policijas iecirknis25632186913853634169829784018510
XI. policijas iecirknis4968738504710469837074287485211127
XII. policijas iecirknis20621160992411905165121021712340
XIII. policijas iecirknis460634635049540597-28-68
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Vidzeme

404823

347820

1752

13432

34712

2239

11

3068

18

1771

Rīgas

107423

89438

695

5167

9274

919

2

1264

3

661

Rīgas-Jūŗmala801366324843937655-2791183
Sloka528543943444228195-21-18
Pļaviņas263114496514031216-636-13
Sigulda14441277751863-7-13
Ogre12921030191176912-38-7
Ķemeri94283735246--3-1
Ādažu3123266910614513431213-23
Aizkraukles12801071375955-1-30
Allažu15911368-1146832-3-6
Babītes195017741120456---4
Baldones197518421977222-9-4
Bebru165411363934062-8-6
Bīriņu16351524265341-2-7
Birzgales230221057111488-5-18
Daugmales7747581105-----
Doles21862079460332-8--
Dreiliņu93973121095146----
Ikšķiles23071964287212779-5131
Inčukalna135311641814424-7-32
Jumpravas13331127161066514-5--
Kastranes12521001-322079-1-2
Katlakalna280223824322310921-10-14
Ķeipenes987830150891-14-2
Ķempju73667482520--7-2
Ķēču1123686-273831-5-21
Kokneses27262072116744212-26-6
Krapes9616844612074-1--
Krimuldas166515299623110-4-20
Lauberes913682-311904-6--
Lēdmanes890734-351103-4-4
Lēdurgas17691716-17331-1-1
Lielvārdes11639952479815---6
Līgatnes2399208060781551-11-14
Madlienas152812533701874-5-6
Mālpils1932159968520816-12-6
Mangaļu16401522849571---3
Mārupes171415331596595---6
Meņģeles12548512852942-15-5
Mores11748752462433-1-4
Nītaures1508981126542123-4-2
Ogresgala141712511267729---6
Olaines95182812583516---2
Pabažu133212611820237-2-1
Plāteres9547552351506-3-3
Pļaviņu1589119129628113--15
Rembates21431754615217131-9-20
Ropažu257421661216413380-8-11
Salas715594369237-17-2
Salaspils985904739331---1
Sējas13081239124382-4--
Sidgundas8337096178117---3
Siguldas13581213272638----
Skrīveru22081928191021304-10-15
Skultes229021861014661-7-6
Slokas139213486235----10
Stopiņu1187875201156190-12-14
Suntažu1566116414932030-1-1
Taurupes1170630-454753---17
Tomes70666512014--3-3
Turaidas10119822251----1
Vidrižu16501611111111---15
Vildogas98588163364--1--
Viškāļu618409-311752-1--
Zaubes2336128415695922-9-5
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Cēsu

60862

54623

171

1821

3497

294

1

284

1

170

Cēsis7692679962220345591171-35
Baižkalna65162019114---6
Cēsu849814514151----
Cirstu455440-213-----
Drabešu205218465511251-2-22
Drustu159814862402137-7-5
Druvienas1067976255238---3
Dzērbenes2002176151404734-8-7
Ērgļu1660982-7058011-6-11
Gatartas122211472023195-5-3
Jaunpiebalgas4548420022194646-2519
Jaunraunas648612-13191---3
Jumurdas776673-29694-1--
Kārļu565542-4153-1--
Katriņas539339-251692-1-3
Kosas1500924143525--1-6
Kūduma916904-102-----
Launkalnes122812022194--1--
Lenču786766288--1-1
Lielstraupes1409137921214--1-1
Liepas129412212471010-1-3
Līvu4284001198-----
Lizuma181816901358394-12-2
Mārsnēnu12541235-135--1--
Mazstraupes89283149471----
Ogres129586127334112---6
Pāvītes253237-1114----
Priekuļu14321373617311---4
Raiskuma735720-95----1
Rāmuļu850777-25394-4-1
Rankas31812980-135433-16-4
Raunas3232301111553218-12-3
Rozulas918889-1511--2-1
Sērmūkšu1287998120261--1-6
Skujenes13059922182861-1-5
Stalbes617613--4-----
Taurenes14641296160947---6
Vaives942915-11102---4
Vecpiebalgas38553603211101085-2-6
Veļķu697675-1191-1--
Veselavas95089469335---3
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Valmieras

84890

77939

398

666

5035

115

6

352

8

371

Valmiera8368765289115304192127555
Rūjena458241466518206--71-76
Limbaži293524594110310--105-10
Mazsalaca137213631-7--1--
Ainaži923580310320--7-3
Salacgrīva90971873178----3
Ainažu857574-22731-1-6
Alojas303928473141661-2-6
Arakstu484475-18-----
Augstrozes70267414642---2
Bauņu19951929-7441-1-13
Braslavas641628-110----2
Brenguļu696656-15163---6
Burtnieku21872139-16185--18
Dauguļu11591143-212----2
Dikļu15331464161134----8
Duntes924913126----2
Idus771755-115-----
Ipiķu854825-1017----2
Jaunburtnieku769729119910---1
Jaunvāles74270951655---2
Jeru136213323618-3---
Katvaru820749109483---1
Kauguru11471091412381---1
Ķieģeļu105010289742----
Kokmuižas164115956111811----
Ķoņu894884-18----1
Lādes654603-12331---5
Liepupes751726-518--2--
Limbažu1021970114341---1
Lodes52350112-9--1--
Mazsalacas2527248671220----2
Mujānu680656-8131---2
Mūrmuižas3343123512----2
Nabes598584-76----1
Naukšēnu244323321021396-3-32
Ozolu783741-1226--3-1
Pāles3054272839102557-3-12
Pociema977862171031---3
Puikules996924-4533-5-7
Rencēnu23872299631268-2114
Rozēnu32052795241334719-16
Rūjienas113910943436----2
Salacas272918304158591-1-19
Sēļu10331021-57-----
Skaņkalnes154014765651----2
Stienes6596141537--1-1
Svētciema17011223354611---8
Ternejas12751178117711---7
Tūjas1263120911337--1-2
Umurgas10929813898--1-1
Vaidavas102399531281-1-3
Vainižu9138932513-----
Valmieras22152122335399--16
Vecates549538-522---2
Vilzēnu767745-215----5
Viļķenes12091104-5941-2-3
Vitrupes149413401010130--2-2
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Valkas

78540

72338

227

989

3852

202

2

652

3

275

Valka3341305835181234-65-38
Alūksne3612306038462669-183-10
Smiltene359031842618643-217-78
Strenči1937180732356--34-14
Ape9477841414431-90-1
Lejasciems5004793312--1-2
Alsviķu227321668156213-1-8
Alūksnes154313667281351-6--
Annas23042206-2173--1-3
Bejas23632249-11102----1
Bilskas15261507-21411--1
Blomes12061168-20412---2
Cirgaļu23442288114291-7-4
Dūres607590-5111----
Ērģemes17921727220352--15
Ēveles16991614333396---4
Gaujienas25392463-3827112-7
Grundzāles769753-112--2-1
Ilzenes122211836217--4-1
Jaunlaicenes271825835171021-2-8
Jaunrozes411405-15-----
Jērcenu11591112-32132----
Kalncempju1680159099651---6
Kārķu170316371153017---3
Karvas10621017-14201-8-2
Lejasciema21241997744548-1-13
Lugažu15931503816613-2--
Mālupes2435216551201318-2-4
Mārkalnes197517724218211---4
Mēŗa821812-4---1-4
Omuļu845770-81252-1-2
Palsmanes28552780324443-1--
Pededzes29151315-3815571-3-1
Plāņu603560324113-1-1
Rauzas565555-71--2--
Sinoles12341182121192-8-1
Smiltenes355434101276447-2-3
Trapenes14591409-2713----10
Trikates308329093855215-3115
Valkas6385782648----4
Veclaicenes15441355114172----2
Vijciema14771428124181-212
Zeltiņu984962-710----5
Ziemeŗa1645159163329---4
Zvārtavas13441289-10422---1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Madonas

73108

53482

261

4789

13054

709

-

516

3

294

Gulbene21821363812055815-97-21
Madona357427491534534425-65-31
Adulienas1070998541161---9
Beļavas155712832122531---6
Bērzaunes13155731456841-9-2
Cesvaines2128165228933237-15-1
Dzelzavas180714978832028-5-4
Galgauskas215619831178665-5-8
Grašu75863371286--8-12
Grostonas10064102365522---4
Iršu178716641435215-6-6
Jaungulbenes46224078132215835-8119
Kalsnavas264114506131101914-17-4
Kārzdabas568391651541-3-8
Kraukļu174815342887238-10-4
Kusas716284-293897---7
Lazdonas1203550410346271-7-6
Ļaudonas28291803417476418-49-17
Liepkalnes100958615334418-5-2
Liezeres1956165330502018-4-10
Litenes2531222113623714-16-6
Lubānas43733434469012950-41-25
Lubejas88553923442711-4-3
Mārcienas13895911707053-19--
Mēdzūlas1482117416272561-3-5
Meirānu1997156623019411-22-1
Mētrienas18199291524857733-17--
Odzienas1283107613871005-1-1
Oļu4562714201439-6-3
Patkules839452-4532612-1-3
Pērses263215-1731-----
Praulienas17271053-15643572-3-8
Saikavas244517881335120934-33-17
Sarkaņu1425640112761539-1-2
Sausnejas734413238276--5--
Sāvienas1106906-3414712-6-1
Stāmerienas1988154711533601-7-9
Tirzas159414681703911-41-
Vecgulbenes2865258511708814-3-4
Vējavas458369836412-1-1
Vestienas179995818870231-4-15
Viesienas95348526237225---7
Vietalvas1289102724901403-3-2
Vīrānes776641270536-31-
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Kurzeme

288092

232423

8751

23532

6386

968

110

12804

6

3112

Liepājas

110880

84957

3919

8599

2768

302

49

8174

4

2108

Liepāja572383738116616025228024130782541791
Priekule129610901002221--24-39
Grobiņa1129911562811--116-7
Durbe55150322414--8--
Aisteres586547-2712-----
Aizviķu1001673174942631---3
Asītes183215121699428--3-26
Bārtas2000188313872--3-12
Bunkas94587453152--1--
Dunikas25842450328610--6--
Durbes1308123210434-19---
Embūtes138311668310424----6
Ezeres2973243387393249-14-13
Gaviezes15711481333215--1-9
Gramzdas1361110510711420--4-11
Grobiņas25982435825118----12
Kalētu1775160378788----8
Krotes61857192314----1
Medzes219320747527122-1-2
Nīcas4208406869257--6-33
Nīgrandes182014361928061--8-16
Pērkones151414178764-----
Priekules12791035168485----23
Purmsātu85878617424--4-5
Rāvas5224561584----3
Rucavas501548391063711--12-10
Tadaiķu1280116959238--1-20
Tāšu1084102936103----6
Vaiņodes365627474282428016-120-23
Vecpils171612534240592-4-1
Vērgaļu113911119671-5--
Virgas1066947484512--8-6
Ziemupes781740658----22
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Aizputes

31251

20918

795

8273

246

25

9

728

1

256

Aizpute343524208516866215801112
Aizputes92486914211--1--
Alšvangas3229298229157----7
Apriķu893615382153----22
Basu8091865618------
Cīravas131012223032102-5-9
Dunalkas9639151252--8-12
Dzērves1090939151273--1-5
Gudenieku164684-15504--3-5
Jūŗkalnes114389510324--11-2
Kalvenes223020405881109-10-22
Kazdangas199219141942121---4
Klosteres8925771128611--7--
Lažas1164940231894-8---
Nīkrāces172714215219618--7-33
Rudbāržu1733121824891110-1-2
Sakas26502017344149561-73-10
Sieksātes809791-83--6-1
Ulmales841645104855----2
Valtaiķu17711718-246--15-8
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Kuldīgas

53636

47762

603

2923

787

119

6

1247

1

188

Kuldīga69215472583882402-730-31
Saldus434937505082682-375-22
Brocēnu9337651311239--4--
Cieceres104397953325----1
Gaiķu190815701461787--1-6
Ivandes11941026-13010----28
Kabiles2839258141701756-5-6
Kuldīgas25002388843591-1--
Kurmāles14531386123112--8-4
Kursīšu284725622723913----6
Lutriņu27902685-7711--11-6
Padures1460137115644--5-1
Pampaļu2384186685377361-13-6
Planicas106897239542----1
Raņķu15671506-4810--3--
Rendas22781933451845138-14-13
Saldus14701396123919--1-3
Sātiņu22022120172420--8-13
Skrundas45094164914610112-53123
Snēpeles1330123429438162-7
Turlavas15231363141371--4-4
Vārmes2164207157161-4-6
Zvārdes2904260210253285-5-1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Ventspils

50588

42395

2633

2226

1371

55

-

1469

-

439

Ventspils1725313129105895560217-1258-234
Piltene788641601514--53-5
Ances3109286310233497-26-29
Dundagas8758760536324541011-64-60
Edoles22161812738210--5--
Piltenes105696158189--5-5
Popes17721690231114--1-33
Puzes2350208087118483-5-9
Sarkanmuižas297326161967067--2-22
Ugāles217819883145758-24-7
Usmas8848022330108-4-7
Užavas1971149731511923--7-10
Vārves76067935268--7-5
Ziŗas11789371219712--6-5
Zlēku1449137741149--1-7
Zūru1893171811348111-1-1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Talsu

41737

36391

801

1511

1214

467

46

1186

-

121

Talsi419231631495519432605-21
Sabile19141533161815310305-14
Kandava162814674223261-67-2
Valdemārpils11308563611624-161--
Ārlavas404834039035716326-4-5
Cēres121211331152131-2--
Kandavas25342225311747110143-6
Laidzes192717646164323-2-1
Lībagu11731131719101---5
Lubezeres131012241452540-2--
Mērsraga154313373610156--1-3
Nogales1122973354566-2--1
Nurmuižas3057279317131961-1-18
Pastendes13641223107356--2--
Spāres10901044712131-10-3
Stendes3159288654135514-13-16
Strazdes8937988778--2--
Upesgrīvas1165999125516-33-14
Valgāles901872-1891---1
Vandzenes2514234727804212-1-5
Virbu19841482207944339151-4
Zentenes187717385684617-1-2
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Zemgale

288086

199951

1642

58986

7604

11322

67

7387

12

1115

Tukuma

43426

38696

371

2292

790

155

-

1026

5

91

Tukums765861383516828120-970244
Aizupes1397132612527-----
Annenieku1307124864083--11
Bikstu1159104813691513-1--
Blīdenes2064172662921715-6-2
Dzirciema875694-16571-512
Engures16271571830121-5--
Grenču185517072108254-8-1
Irlavas2110181641866824-10-2
Jaunpils21741994371042710-1-1
Lestenes1587147241362216----
Matkules21742067227452-2-2
Milzkalnes167015443353302-1-7
Praviņu11361051-64125---4
Pūres672631-306--2-3
Remtes1702160158164-3-2
Sēmes12941180937537--17
Slampes797700841369-3--
Smārdes1823172686620----3
Struteles12341193-259----7
Tumes12011069490269-1-2
Vānes10681030-335-----
Vecmoku685622148112---1
Zebrenes12441126189223-3--
Zantes15801240116189285-2--
Zemītes13331176-12232--3--
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Jelgavas

98875

83071

742

9236

2185

730

14

2271

5

621

Jelgava3304825755344270813705121219793365
Auce290025505698293-151-13
Dobele215219281474299-80117
Auru14101228-152222-1-5
Bēnes155313853136125-4-8
Bērzmuižas196617132218273---3
Bukaišu17921429-34119-12--
Dobeles2526232111672510---2
Džūkstes290426973168194-9-4
Elejas19871767218326--6-3
Garozes1195112734793-2-4
Glūdas1020940-6691---4
Īles81776412365-----
Jaunauces13551091324114--1-5
Jaunsvirlaukas1970178210126267-1-18
Jēkabnieku128111417110203----
Kalnciema15311357979337-1-45
Lielauces161814344152241-1-2
Lielplatones68957481043-----
Lielvircavas1122981-128112----
Līvbērzes1111804-265356-1--
Mežmuižas16631370227116--4--
Naudītes1537135361302413---11
Ozolnieku166815443921016---3
Penkules12391081613316--1-2
Pēternieku59054813171-2--
Platones10228562153101----
Rubas1931141967357199-11-49
Salgales140513021861212-1--
Sesavas177915474196205---7
Sīpeles1051929395194---1
Sniķeres7085561131117-11-
Svētes11991078-8632--1-2
Šķibes10308971998111---4
Tērvetes233020379241284-8-3
Teteles965863967139-1-3
Ukru1072851-2153----3
Vadakstes909749414442---6
Valgundes1440122860733635---8
Vecauces25042058173902691--3
Vecsvirlaukas885808-664----7
Vilces183014942315161-1-1
Vircavas1684149620994026---3
Zaļenieku248722398193327-1-7
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Bauskas

44357

32273

143

10236

387

95

49

1028

1

145

Bauska48413292396099883770-22
Bārbeles178311082363310-51-3
Bauskas1848156272499142-14
Bruknas6872892396------
Ceraukstes2256180654176----22
Codes1434126731534----7
Iecavas338630847180567-38113
Īslīcas2187185510304151---2
Jaunsaules123493862822-5--1
Kurmenes1444212712159-1---
Mežotnes19491778314891---10
Misas12641137-693531--1
Paņemumes3075109751909111243-7
Rundāles204616722329249---10
Skaistkalnes2554399219801116152-3
Stelpes115098191503-2--5
Švitenes15781403-15717----1
Taurkalnes302924644487328147-13
Vecmuižas26642450316036347-1
Vecsaules18201451533910126-6
Zālītes21282028170221-2-4
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Jēkabpils

46612

35582

321

6375

1099

1278

2

1778

1

176

Jēkabpils5607310475550432641-794-11
Jaunjelgava22991356791181062-619-19
Viesīte125891011053025-187--
Ābeļu24952075182876334-1-17
Biržu4085349894415553-14-15
Daudzeses10969396101329-414
Dignājas3012220256612474-12-34
Elkšņu146810068429202-2-1
Mazzalves17901423243011113116-1
Mēmeles115994823154211-6-6
Neretas2923208177262711-70-1
Rītes12788903336442-2-1
Saukas31942523125473339125-14
Seces2295199722004839-5-4
Sēlpils20851889111234312-1-6
Slātes1272990-2481215---7
Sērenes20721713182605118-8-4
Sunākstes1854157536527181---3
Vārnavas525464-4369---3
Viesītes17941569-203143-2-3
Zalves174414841621259-10-8
Zasas130794612653546---14
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Ilūkstes

54816

10329

65

30847

3143

9064

2

1284

-

82

Grīva120294-9263884-58-2
Subata5282223121023332393-227-3
Ilūkste16962568447334952455--
Aknistes223314383580251-176-10
Asares107567613221046-18-2
Bebrenes34301042422621394-8-7
Dēmenes2956196-2013164574-8-1
Dvietas219861-213122-2--
Gārsenes11958465317614-6-1
Kaplavas2315268-1764119132-28-4
Kurcuma228213411457144544-2--
Lašu3081110871492118311-25-20
Laucesas4061227-23401061383-5--
Pilskalnes2101138-184912102----
Prodes21071005710132747-7-1
Raudas951137-7001490-1-9
Rubenes241641151942936-12-1
Salienas385673411610901593-4-13
Silenes3263237-14073921012-213-2
Skrudalienas32022081913485861024-16-1
Susejas12097672412710-11--
Sventas2705123124138477-2-5
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Latgale

541127

38496

763

312674

88121

71617

5

28638

4

809

Daugavpils

202384

20721

330

120963

10392

31678

5

17860

2

433

Daugavpils432266087891534350334774111585-314
Krāslava4283190121984209336-1549-3
Līvāni321970841128454115-1015-2
Krustpils3213140159271275514114921
Preiļi174773-46543273-892-1
Aiviekstes157913662141846-3-4
Asūnes658823-630220927-24-3
Aulejas636210-4723711553-4-1
Dagdas68566225033891000-668-2
Izvaltas878912-46981923874-7-6
Jasmuižas689053106140200476-9-2
Kalupes5626475-437364700-14--
Kapiņu1206972584792393150-95-29
Krāslavas7220452694094139----
Krustpils6194551355251194162-6-13
Līksnas10531144-86413811348-15-2
Līvānu7121388353001291288-5-8
Naujenes812853643715623126-4-6
Piedrujas6384191-544047175-203-4
Preiļu90236526729192201-7--
Pustiņas3919781367538119-7-1
Rudzētu3297210-2603135342-3-4
Skaistas6730393637549245-16-3
Ungurmuižas332922791253182781-15-7
Vārkavas744456-6185921067-35-9
Vīpes182510552229437416-1--
Višķu10792734499711474034-529-8
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Rēzeknes

144168

3351

129

92715

5735

36054

-

6015

2

167

Rēzekne12680141553432013091983-3555144
Vaŗakļāni16244255044230-996-5
Viļēni1370941059048232-396--
Andrupenes929833367672082257-8-22
Atašienes304616110223372551-17-2
Barkavas50514076435012389-76--
Berzgales700193176148611110-16-6
Bukmuižas652034-5352502620-714
Dricēnu41821437382895105-4--
Gaigalavas3552165-321114813-11-4
Kaunatas961532-73004611720-101-1
Makašēnu713352349636581451-3-3
Maltas8970941157322302528-356-19
Ozolmuižas50196-19481322906-1-26
Rēznas9688106254144923645-16-13
Ružinas661612-17932544518-39--
Sakstīgalas713914-3966313125---3
Silajāņu92905524217964571-348-1
Stirnienes224392-20612052-18--
Vaŗakļānu7576139-656648792-24-7
Vidsmuižas848278-6183362166-13-6
Viļēnu807384-52691192590-10-1
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Ludzas

90227

1722

63

59963

21512

3639

-

3274

-

54

Ludza535927172029899508-1630-15
Kārsava1843156149329334-866--
Brigu4784894122334365-27--
Ciblas6515738590748137-6-3
Istras7759591120495337249-50-4
Kārsavas943432797681134415-52-6
Mērdzenes1097811377232358232-9-3
Nautrēnu604261-57901531-26-11
Nirzas533016-4350735195-33-1
Pasienes8427369115416210269-458-2
Pildas728945-52411461533-7-2
Rundēnu385314-162210051201-8-3
Šķaunes663467-5974355144-94--
Zvirgzdenes59806254956329616-8-4
PāvisamEvaņģēliskie luterāņiPārējie protestantiRomas katoļiGrieķu katoļiVecticībniekiPārējie kristītieMozus ticīgiePārējie nekristītieNezināmie

Jaunlatgales

104348

12702

241

39033

50482

246

-

1489

-

155

Balvi158360343442383-387-4
Augšpils884638935271803136-59-25
Baltinavas12189344-941222185-207-3
Balvu10510254338471931486-19-37
Bērzpils624647612553311611-95-3
Gauru11249170384911050910-19-12
Kacēnu1033715766202850214-1-36
Liepnas44051354-1603140616-21-5
Linavas6713157813264057-2-2
Purvmalas65792022268608814-3-2
Rugāju71111967-3700129426-120-4
Tilzas6184186197337370789-46-11
Viļakas1239610601898518209-510-11

© Tim Bespyatov, 2008-2017