Rajons / Pilsēta, PilsētciematsPavisamLatviešiKrieviBaltkrieviUkraiņiPoļiLietuviešiEbreji ČigāniTatāriVāciešiIgauņi NezināmiCiti
TotalLatviansRussiansBelorussiansUkrainiansPolesLithuaniansJewsRomaniesTatarsGermansEstoniansNot listedOther

Latvija

2666567

1387757

905515

119702

92101

60416

34630

22897

7044

4828

3783

3312

689

23893

Rīga (pilsēta)

910455

331934

430555

43631

43641

16653

7012

18812

1109

2558

1054

1209

670

11617

Kirova55870266872160714401638929367211756996078792
Ļeņingradas1662535296985826866387482868120028851215101812222060
Ļeņina98873419704196343904697167889010642202711291571444
Maskavas2413808065012064011961106975102210852494876673093313179
Oktobra11537636912566447331735221288511453854091081271976
Proletāriešu232703927461038759846105093948159660441406022672942836

Daugavpils (pilsēta)

124910

16243

72775

11385

3903

16338

1118

1373

353

257

134

47

1

983

Daugavpils12491016243727751138539031633811181373353257134471983

Jelgava (pilsēta)

74105

36801

25736

4462

2871

1274

927

247

714

114

167

81

-

711

Jelgava74105368012573644622871127492724771411416781-711

Jūrmala (pilsēta)

60600

26789

25503

2955

2069

905

541

544

300

163

84

76

4

667

Jūrmala6060026789255032955206990554154430016384764667

Liepāja (pilsēta)

114486

44432

49316

5668

8611

1298

2663

390

30

281

198

115

1

1483

Liepāja114486444324931656688611129826633903028119811511483

Rēzekne (pilsēta)

42477

15839

23379

862

673

1166

102

211

14

32

35

16

-

148

Rēzekne424771583923379862673116610221114323516-148

Ventspils (pilsēta)

50646

21766

19934

2955

3237

516

339

122

978

195

62

52

-

490

Ventspils506462176619934295532375163391229781956252-490

Alūksnes

28884

21661

5260

253

751

99

48

16

33

48

16

397

-

302

Alūksne10913745725271434044419149403133-120
Ape16371328211201032-12--44-7
(lauku iedzīvotāji)16334128762522903375227212813220-175

Balvu

33913

24362

8306

280

431

102

32

17

101

25

67

23

1

166

Balvi934059302994124904114103911543129
Viļaka215210839462432723371-6-11
Kuprava14854088793910717321432-20
Žīguri105158942661621--111-8
(lauku iedzīvotāji)198851635230618718635122248911-98

Bauskas

55888

38249

8006

2638

1743

840

3537

15

91

73

70

37

-

589

Bauska1168486221721299197135550932191914-67
Iecava4166260596218316169116298411-36
(lauku iedzīvotāji)40038270225323215613856362871450464712-486

Cēsu

64335

52303

8266

1290

918

709

298

46

81

24

63

55

-

282

Cēsis2112316223373436629122077343972525-82
Jaunpiebalga12751177551016103------4
Līgatne176715031931551710114212-4
(lauku iedzīvotāji)401703340042848996064622081128153728-192

Daugavpils

47076

16922

19200

3302

907

5294

793

35

194

54

66

26

-

283

Ilūkste327514549881565053248221425-13
Subate104142545921726100--1---2
(lauku iedzīvotāji)4276015043177533125850473664533173496421-268

Dobeles

44391

28264

8315

2508

1604

759

2180

22

143

57

38

23

1

477

Dobele15023826743737278712082611849341781189
Auce33472648231764332304-5--2-6
Bēne13471036148431922512112---13
(lauku iedzīvotāji)2467416313356316626714971564278212113-269

Gulbenes

29930

23887

4644

412

429

222

105

14

69

21

17

21

2

87

Gulbene1034668932867175183592476191213-43
(lauku iedzīvotāji)1958416994177723724616381781258244

Jēkabpils

61048

37593

16566

2208

1349

1309

991

220

175

131

140

46

-

320

Jēkabpils30865149411172713429828272692131521156227-208
Viesīte260218844776737317436192-11
Aknīste14881102212211222109-13-1-5
(lauku iedzīvotāji)26093196664150778318429539416126916-96

Jelgavas

39135

23903

8335

3139

1028

926

1276

16

46

41

80

31

-

314

Eleja1845882534112107541201-312--20
Kalnciems284311001411137666629-4252-21
Ozolnieki34382618495104544486-31088-8
(lauku iedzīvotāji)31009193035895278680176210411539265521-265

Krāslavas

41490

17903

11356

8325

656

2499

168

56

196

30

25

11

-

265

Krāslava12434426038162765179112657471146107-47
Dagda3325180710342852714412542-1-4
(lauku iedzīvotāji)25731118366506527545012299947822153-214

Kuldīgas

40985

34591

3277

572

978

252

751

15

216

28

55

23

-

227

Kuldīga14225126219251101308010631903209-28
Alsunga11051060204775----2--
Skrunda523525711659201515401171212272-88
(lauku iedzīvotāji)2042018339673257326125523-2532810-111

Liepājas

54306

43026

4987

875

1441

276

3232

15

45

46

67

31

-

265

Aizpute6199578119937383777-21174-6
Durbe3843607-3310------1
Grobiņa45833902384676827104-2184-16
Priekule38342201827120205243622612176-52
Pāvilosta12991151981215313---2--5
Vaiņode257518573024911112216-144--19
(lauku iedzīvotāji)35432277743170590100117024501334281917-166

Limbažu

41119

35127

3305

612

740

325

262

13

197

31

195

118

1

193

Limbaži998581251174173159946741819719171
Ainaži12571089761112713-1--41-7
Salacgrīva3481306323635442831193220-9
Aloja1565146048217145-4--1-5
Staicele138011851461413135---31--
(lauku iedzīvotāji)234512020516253585051691418165911946-101

Ludzas

42495

22710

16333

1848

665

362

136

89

56

21

21

29

1

224

Ludza118535487542033120815073761116815-58
Kārsava311018011185392427395-23-12
Zilupe24415081545285423542-123-14
(lauku iedzīvotāji)250911491481831193391150562404981140

Madonas

49466

40694

6151

864

709

442

192

15

109

26

29

25

-

210

Madona9975729920652321278743638427-65
Varakļāni2798224047714301484-121-7
Cesvaine1970178812617118316-9--1
Ērgļi258022751814920336-722--5
Lubāna2114199274151617--111-6
(lauku iedzīvotāji)30029251003228537505299125458181316-126

Ogres

65813

46396

13243

2467

1462

975

496

115

56

58

146

68

-

331

Ogre2965618007839614076874872169817345846-203
Ikšķile34452671533983657186-612-17
Ķegums214814764617842452121211--9
Lielvārde59153511165226129071313-4314-57
(lauku iedzīvotāji)24649207312201623407315210638124516-45

Preiļu

45955

29192

13733

943

533

888

170

11

189

6

27

20

-

243

Preiļi94214816396416392167437112115-50
Līvāni122636261484047421530970323149-63
(lauku iedzīvotāji)24271181154929306226412571752126-130

Rēzeknes

43442

23146

18125

697

417

597

118

17

114

11

57

10

-

133

Viļāni46802165230279453812611103-18
Malta305912831461693312512157-21-15
(lauku iedzīvotāji)35703196981436254933943494105610456-100

Rīgas

150852

87589

44432

7523

4965

2528

1498

307

81

289

345

171

3

1121

Olaine1498949567093130466347414969104542182164
Sigulda11074882916151761691306218192214-29
Baldone20581496368722034344-833-16
Baloži40501753166627114277876-8165-19
Saulkrasti341826455676239403562154-12
Vangaži43661230231230625810731612343-85
(lauku iedzīvotāji)11089766680308115332367416661100198671952531241796

Saldus

39468

31845

2760

740

670

296

2808

17

47

18

38

22

-

207

Saldus12330103101157223169992841028257-36
Brocēni37242281864216153529321366-47
(lauku iedzīvotāji)2341419254739301348145243151813279-124

Talsu

50041

44947

2480

577

521

364

305

14

528

14

38

51

-

202

Talsi130311146974713414789521030361318-43
Sabile1790160845118714-89-2--6
Valdemārpils1581148540108815-7-21-5
Dundaga209219636216221282211--3
Roja282125961402531165-1-13-3
Stende21341851161332125151184-1-4
(lauku iedzīvotāji)26592239751285348284207196110831928-138

Stučkas (Aizkraukles)

44488

32808

7406

1249

696

590

1288

23

65

25

140

22

1

175

Stučka (Aizkraukle)10100596930624152681591231525236-53
Jaunjelgava241717274606244186635-242-6
Pļaviņas441527601227160688226-426302-12
Koknese2732234424250312724---4--10
Nereta15381100183351217183----2-6
Skrīveri31882847192453328222-1-6-12
(lauku iedzīvotāji)2009816061204048224025984431613594176

Tukuma

58575

46303

7087

1682

1327

601

627

56

474

58

55

26

3

276

Tukums21439140974849680839201144523594625141132
Kandava4631426615642293020-79--2-7
(lauku iedzīvotāji)325052794020829604593704634361230102137

Valkas

37364

27780

6492

989

734

328

180

4

52

42

101

301

-

361

Valka8230495123262492577433310843207-69
Smiltene6393589431633414614-81049-18
Strenči2222173933855171524-31106-14
Seda22392271605268512517-1575-28
(lauku iedzīvotāji)1828014969190738436816892130183774-232

Valmieras

62728

49259

8965

1609

1133

586

301

29

161

43

143

124

-

375

Valmiera2919021771543574843426412325105335935-158
Mazsalaca2105182418218251110-11194-10
Rūjiena398237591211928238-1-110-12
Zilaiskalns102827457611122167---92-11
(lauku iedzīvotāji)2642321631265171362427215345495573-184

Ventspils

15701

13493

1287

182

289

97

136

1

27

8

10

5

-

166

Piltene11931150177727------3
(lauku iedzīvotāji)14508123431270175282951291278105-163

© Tim Bespyatov, 2008-2017