Apriņķis / PagastsPāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie
TotalLatviansRussiansJewsGermansPolesBelorussiansLithuaniansEstoniansOtherUnknown

Latvija

1900045

1394957

201778

94388

69855

59374

36029

25885

7708

8566

1505

Rīga

377917

227842

29696

42328

44105

16574

4751

6817

2443

2812

549

Rīga

377917

227842

29696

42328

44105

16574

4751

6817

2443

2812

549

I. policijas iecirknis1215041156473447316937836161861065
II. policijas iecirknis1178752388412339255431839721332449
III. policijas iecirknis4165418792249278249675110516334837884136
IV. policijas iecirknis349582304717252711536895320545524721928
V. policijas iecirknis2526717643165041118191808827625118119247
VI. policijas iecirknis290868886508089881028318160410469116814
VII. policijas iecirknis39154198061865115443753124218340317416816
VIII. policijas iecirknis5512142760205630124367143031368427420421
IX. policijas iecirknis281941226287339378072730145110369310342
X. policijas iecirknis25632195451153406210894732384912513838
XI. policijas iecirknis496873531024595127755167330778950232753
XII. policijas iecirknis2062116822766168153957017526014214633
XIII. policijas iecirknis46063616229291632391258980297
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Vidzeme

404823

379756

6605

3072

4849

1864

1848

1140

4336

1168

185

Rīgas

107423

99411

2066

1276

1724

976

629

654

215

387

85

Rīgas-Jūŗmala801367462382894151134661285621
Sloka528543472612138312260327502
Pļaviņas2631184850635361295531-
Sigulda144413673171674264-
Ogre1292108528384960204332
Ķemeri9428763339113331-
Ādažu31232810741473561837392-
Aizkraukles12801252516713-41
Allažu159114702331412362913-
Babītes1950184126-131919284--
Baldones197518856917711182191
Bebru165415911881813-1122
Bīriņu163515788271551316-
Birzgales230221931852261632-91
Daugmales7747641--11-16-
Doles218621379866413111
Dreiliņu93979081-722-2793-
Ikšķiles230721481046617610451
Inčukalna13531273337911101261
Jumpravas1333125213516221311--1
Kastranes125211965-6526518-
Katlakalna2802251663103351136426206
Ķeipenes98792831422613-1--
Ķempju736703675174-3-
Ķēču1123109085-64118-
Kokneses272626044926132154-31
Krapes9619151411636-42-
Krimuldas1665155113518925133244
Lauberes9138916622411--
Lēdmanes8908747423-----
Lēdurgas176917491123733--
Lielvārdes1163112413-3611411-
Līgatnes2399216184119481511186
Madlienas1528148885186-2-1-
Mālpils193218493412113215132
Mangaļu1640159218186211-2-
Mārupes1714164020-101432412-
Meņģeles125411681815378-3131
Mores11741144613617-6-
Nītaures1508138751411162011251
Ogresgala1417135610-81913227-
Olaines95189622-2118111--
Pabažu1332130272-14826-
Plāteres954924634745-1-
Pļaviņu1589153214-813165--1
Rembates21431994459173927345-
Ropažu2574232710683140132010163
Salas715633241722843-13
Salaspils9859576-24312--1
Sējas130812691038653211
Sidgundas8338039-33-4-11-
Siguldas135812704315158934-
Skrīveru2208196535101541685105-
Skultes2290225727-416112-
Slokas139213656-10416---
Stopiņu118710031171262481133-
Suntažu1566151617112493121
Taurupes1170113117-12-43-12
Tomes706688231-36--3
Turaidas101110061-1-12---
Vidrižu165016122-54229-14
Vildogas9859134614510312-
Viškāļu618603611151---
Zaubes23362266269261682-1
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Cēsu

60862

58687

633

278

451

226

233

105

87

150

12

Cēsis76927007133170250331844433-
Baižkalna6516392-514----
Cēsu8498161-91218101
Cirstu4554522--1-----
Drabešu2052196232224158162-
Drustu1598151433763251261
Druvienas1067104213-822----
Dzērbenes20021898648-6166-13
Ērgļu16601605461324--17-
Gatartas1222117614510651113
Jaunpiebalgas454844114020320176-301
Jaunraunas6486381-321-12-
Jumurdas77674512114841--
Kārļu5655477111521--
Katriņas539536111------
Kosas15001481113472--1
Kūduma916902--11-651-
Launkalnes122812213111--1--
Lenču78678311-1-----
Lielstraupes140913725153---23-
Liepas12941257131112-91--
Līvu428409--52-39--
Lizuma181817621812991421-
Mārsnēnu1254124311-144---
Mazstraupes89286821--3-----
Ogres1295123217-224118-1-
Pāvītes2532467--------
Priekuļu1432139814-24653--
Raiskuma7357181-15----1-
Rāmuļu850829104221--2-
Rankas3181307118163482010-22
Raunas3232312441124355101--
Rozulas91889412411-6---
Sērmūkšu128712568164111---
Skujenes1305128941132--5-
Stalbes617617---------
Taurenes1464136957-107113-7-
Vaives9429371-1-2-1--
Vecpiebalgas3855381313211196---
Veļķu69769411-1-----
Veselavas95091418-2182-5-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Valmieras

84890

81864

411

355

449

150

204

143

1018

253

43

Valmiera8368787790127114323243854-
Rūjena458243092873586135648-
Limbaži29352692281056136317182
Mazsalaca13721359119-----2
Ainaži9237291575111164--
Salacgrīva9098911-4---13--
Ainažu857687113-1-1595-
Alojas303929893210249182-
Arakstu4844582--12-21--
Augstrozes7026715-3--1418-
Bauņu19951974613-415-1
Braslavas6416343----1-3-
Brenguļu6966855-1-14---
Burtnieku218721625-65-4311
Dauguļu115911483-3-3-2--
Dikļu1533149210-116722-3
Duntes9249191-22-----
Idus771764--212-2--
Ipiķu8547492-11--1001-
Jaunburtnieku7697244-75151310-
Jaunvāles7427164-2748-1-
Jeru1362132712-22-613--
Katvaru8208074-12123--
Kauguru114711189-1-14131-
Ķieģeļu105010372-41-42--
Kokmuižas1641158824-114-473-
Ķoņu894851--4--138--
Lādes6546358-21-62--
Liepupes7517287222126-1
Limbažu102110015-3-273--
Lodes523504614---8--
Mazsalacas252724882-51--283-
Mujānu6806661-1-5-34-
Mūrmuižas3343261--16----
Nabes5985942-1---1--
Naukšēnu24432352103682130130
Ozolu783773-32---5--
Pāles305429828453811231-
Pociema9779701---42---
Puikules9969687531-210--
Rencēnu238723378216912102-
Rozēnu320530721392273213352-
Rūjienas113911172-101117--
Salacas27292595711058-102-1
Sēļu103310103-153-11--
Skaņkalnes154015292-133-11-
Stienes6596491151-2---
Svētciema170116603-12521972
Ternejas1275122917-14-1221-
Tūjas12631233-172-6113-
Umurgas1092107731-12512-
Vaidavas10231006216431---
Vainižu9138902--2-1315-
Valmieras2215215815--5141085-
Vecates549547-------2-
Vilzēnu7677621--2--2--
Viļķenes1209118442-1-279-
Vitrupes149414652283158--
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Valkas

78540

71295

2357

654

400

175

365

150

2912

203

29

Valka33413068386551835994-
Alūksne3612299313618432482182701
Smiltene359032991821734722911
Strenči193717971934418322931
Ape9476772090136-150--
Lejasciems500484213--334-
Alsviķu227321893611410230--
Alūksnes15431199416213612543-
Annas2304217018113613-6815-
Bejas2363206137-84-5248--
Bilskas152614977-9-63211
Blomes120611867--373---
Cirgaļu234422717723122391-
Dūres6075789-211-16--
Ērģemes1792170914-1041124011
Ēveles169916288-291016917-
Gaujienas25392460521644534-
Grundzāles76975533---16-1
Ilzenes12221188143612143-
Jaunlaicenes271824726123051111315-
Jaunrozes4113522-1---56--
Jērcenu115911197--8115711
Kalncempju168016507-834-7-1
Kārķu170316056-931814417-
Karvas106210091583---261-
Lejasciema2124208691223--201
Lugažu15931450272527397--
Mālupes243522421821115819633
Mārkalnes19751676106-115411351-
Mēŗa821818-11-1----
Omuļu845639261181352122-1
Palsmanes285528304142--14--
Pededzes291512621519361-31192-
Plāņu60356461-113135--
Rauzas56555912-1-2---
Sinoles123412136841--2--
Smiltenes35543474182194736174
Trapenes145914108-38--2514
Trikates3083291836341221140723
Valkas6384987-361-123--
Veclaicenes154411326--211-393--
Vijciema1477142111281036151-
Zeltiņu9849761---2---5
Ziemeŗa1645148415-422-138--
Zvārtavas134412279-42-4935-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Madonas

73108

68499

1138

509

1825

337

417

88

104

175

16

Gulbene3574308815265231167542625-
Madona2182197841971216111521-
Adulienas107010632--111-11
Beļavas1557151837--1--1--
Bērzaunes1315130229---2---
Cesvaines212820074015221720313-
Dzelzavas1807179621-21-311
Galgauskas215620951557710-98-
Grašu758703138926-116-
Grostonas10069903-33-6-1-
Iršu17871972361535814112-
Jaungulbenes462245074971181311610-
Kalsnavas2641257314178514325-
Kārzdabas56855713-----7-
Kraukļu17481670429365319-
Kusas71669912--22-1--
Lazdonas1203109862718481-5-
Ļaudonas2829271821471419523--
Liepkalnes100994416514-227-1-
Liezeres19561920134-4112-2-
Litenes25312320981625221-271111
Lubānas4373417458412111375521-
Lubejas885868142-35-2-
Mārcienas1389132812198984-1-
Mēdzūlas14821469432-3-1--
Meirānu1997195318221-2--1-
Mētrienas181917272817410285---
Odzienas128312597187---1-
Oļu45643646-33-13-
Patkules839817131-3-212-
Pērses2632571-13--1--
Praulienas17271611733199111---
Saikavas244523494733-1031-11
Sarkaņu14251374381129----
Sausnejas734712351021--1-
Sāvienas1106106177-5222-2-
Stāmerienas198819203475315-31-
Tirzas15941533224611122112
Vecgulbenes28652808403351221-
Vējavas4584482131-3---
Vestienas179917392949622-8-
Viesienas95390926-3582---
Vietalvas1289125383146131--
Vīrānes77675153139211-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Kurzeme

288092

246309

3162

12900

14215

3378

992

4348

372

2325

91

Liepājas

110880

87149

1941

8258

6548

2591

443

3340

116

440

54

Liepāja57238369451652790856532473294183410133840
Priekule129611881324302-8130-
Grobiņa11299526116355-3-111
Durbe55152428211-3-1-
Aisteres5865374-33255---
Aizviķu10018575-103517311-
Asītes1832172218331-949---
Bārtas2000189413136173-9-
Bunkas9459251141112---
Dunikas258424899512177---
Durbes13081280--11311012-
Embūtes1383121319-613185-1-
Ezeres29732557321444412296581
Gaviezes1571154441311161--
Gramzdas13611205361831410624-
Grobiņas259825369-249-20---
Kalētu17751690--152260-6-
Krotes6185886-8257-11
Medzes2193212281326214--8
Nīcas4208416186182-11-11
Nīgrandes182014745788862184-1-
Pērkones151415063-21-2---
Priekules127912002-268-3814-
Purmsātu8588003471-43---
Rāvas5224801-232-15--1
Rucavas501548711212716-25-18-
Tadaiķu12801255-1622131--
Tāšu10841069--11-13---
Vaiņodes365631863712095173116514-
Vecpils1716163211493-56--1
Vērgaļu113911205552-2---
Virgas1066857881583-311--
Ziemupes7817702-1-71---
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Aizputes

31251

28251

88

719

1741

109

60

185

6

87

5

Aizpute343525381757225821412211-
Aizputes9248258-801-10---
Alšvangas322932112-22-7113
Apriķu8938543-283-5---
Basu8097971-42-5---
Cīravas13101226153912281151
Dunalkas963927-72315----
Dzērves1090104562218-8---
Gudenieku16461637131--2-2-
Jūŗkalnes11431110611-9-61--
Kalvenes2230177712103845322-17-
Kazdangas199216327-335715-5-
Klosteres89282817291014-12-
Lažas116410412-993117-1-
Nīkrāces17271639-71831443-3-
Rudbāržu17331536-113682022-10-
Sakas26502520157313873110-
Sieksātes809700261001-----
Ulmales8418182-192-----
Valtaiķu17711590215152326--1
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Kuldīgas

53636

47547

222

1244

3273

286

184

550

15

297

18

Kuldīga692150934272892045578685
Saldus4349361832377223122141691
Brocēnu93388915412101--2-
Cieceres104310244-2-75--1
Gaiķu19081700121789-4-131
Ivandes11941087--975---5-
Kabiles2839266837536342917-112
Kuldīgas25002443-1312631112
Kurmāles14538703854324-1-4-
Kursīšu284726466-66118011-
Lutriņu27902760211191312-
Padures14601199252385-10-1-
Pampaļu23842127151340711293-13-
Planicas1068743--3173-2-3-
Raņķu1567144763913111-5-
Rendas2278200851416412464322-
Saldus147014335120414-2-
Sātiņu2202203468142444---
Skrundas4509422227527185753-136
Snēpeles133012772237322-5-
Turlavas15231446-1615-4-6-
Vārmes216421223420824-1-
Zvārdes29042691952347125-40-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Ventspils

50588

45301

317

1486

1629

205

101

155

185

1199

10

Ventspils1725314244209127510811284791361402
Piltene78869115321----22-
Ances3109262612273869683761
Dundagas87587903546326165351255256
Edoles2216218235152-4-5-
Piltenes1056103315121-4---
Popes17721713111023-141-
Puzes23502182551251412223-
Sarkanmuižas2973287772221489430-
Ugāles217820955241963--26-
Usmas884858242112212-
Užavas19711915372211-616-
Vārves760718372921----
Ziŗas117811511615----5-
Zlēku144914303174-1111
Zūru18931683711858-117-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Talsu

41737

38061

594

1193

1024

187

204

118

50

302

4

Talsi4192329619609166844878-
Sabile191415036306601-5429-
Kandava16281432166892322112-
Valdemārpils113093317161813-7--
Ārlavas404838545045221361696-
Cēres121285572333626-1-
Kandavas25342355443612727836-
Laidzes19271882621361161--
Lībagu117311535-6711---
Lubezeres131012484724-2115-
Mērsraga154315172137-2110-
Nogales112211122-2-1131-
Nurmuižas30572863812741719487-
Pastendes1364132312122-7-17-
Spāres10901032510223-3213-
Stendes315930561214332612312-
Strazdes893828323899--22
Upesgrīvas11651153131---43-
Valgāles9018781-2214-13-
Vandzenes25142423513782213122
Virbu198415583311259457-8-
Zentenes187718076127-29--7-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Zemgale

288086

233212

13800

7384

5649

7860

6132

12627

162

1181

79

Tukuma

43426

39437

364

1024

1623

268

238

219

21

226

6

Tukums765859379596844841442211902
Aizupes139713585-283-2-1-
Annenieku130712632-24539-1-
Bikstu1159100712110415711-2-
Blīdenes2064198576151012151121
Dzirciema87581915462-1-1-
Engures162715651511618129-
Grenču18551773784013581--
Irlavas2110194853102929925-7-
Jaunpils217420661016231081121
Lestenes1587150713-214244113-
Matkules2174208652262418823-
Milzkalnes167015731114518139---
Praviņu113610745-246137-61
Pūres6726373220226---
Remtes170216614317485---
Sēmes1294118346-422116121
Slampes797711233324213---
Smārdes182317873-889611-
Struteles123411962-2943----
Tumes12011100181492029-2-
Vānes106810391-2122-21-
Vecmoku6856424-29136---
Zebrenes12441184143171-24-1-
Zantes1580108732425392031--
Zemītes1333124916330382-22-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Jelgavas

98875

85599

1625

2270

3311

820

551

4113

98

453

35

Jelgava33048256951161197725674952686294719316
Auce290026041715177613554-
Dobele2152191811809281818151
Auru1410134418-215715---
Bēnes155314201042210285---
Bērzmuižas1966183314-1017439-49-
Bukaišu1792154862352224-11
Dobeles2526241320-2818223121-
Džūkstes2904282611959831-32
Elejas19871808662155129-7-
Garozes1195116542282111--
Glūdas10209851-111513-31
Īles8177912-85-11---
Jaunauces1355116031725153231-
Jaunsvirlaukas1970185115110815691--
Jēkabnieku128111877-7111059---
Kalnciema15311448161392823-21
Lielauces1618150111118185613--
Lielplatones6895897-1222761--
Lielvircavas112210214-106279---
Līvbērzes1111107141-5722-1-
Mežmuižas166313954464823822-
Naudītes1537142811112151547-35
Ozolnieku1668157832-209622-1-
Penkules1239109481523115-11-
Pēternieku590566426-111---
Platones10229096-611288---
Rubas19311616911453123628-
Salgales140513401716102281--
Sesavas1779160311-468144-21
Sīpeles105110068-16426---
Sniķeres708558111621107121-
Svētes11991089121178522-432
Šķibes10309896-44719-1-
Tērvetes233021039831128134-25-
Teteles96589731921438-1-
Ukru1072856--43-2054--
Vadakstes9097313-3612136---
Valgundes1440136351--7511-21
Vecauces2504213520-4855291---
Vecsvirlaukas8858204-1414-3021-
Vilces1830150451251616234227-
Vircavas1684155433-7112545-81
Zaļenieku248722871027561581173
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Bauskas

44357

39713

233

1026

358

147

83

2554

17

213

13

Bauska4841363550768222261118615-
Bārbeles1783151691733222-211
Bauskas18481669321221156111
Bruknas687644---1-32-10-
Ceraukstes225619942-710-243---
Codes143413323-22174-182
Iecavas3386316427387162581721-
Īslīcas218719428-932202-21-
Jaunsaules12341133--6-184-10-
Kurmenes14441349---2-93---
Mežotnes194918044-52-132-2-
Misas1264116053-74119-191
Paņemumes307527741043165-227---
Rundāles2046177021-35123916-
Skaistkalnes2554224431527--136-12-
Stelpes115010771-11169---
Švitenes157814644-102188-81
Taurkalnes3029283577103530100-23
Vecmuižas26642517971916563-28-
Vecsaules1820163546732146-134
Zālītes212820551521983026-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Jēkabpils

46612

39774

1504

1781

196

399

291

2556

14

84

13

Jēkabpils560736558297967516739171271
Jaunjelgava22991588166203556122132
Viesīte12589644118793941031-
Ābeļu249523963411261812331
Biržu408539177214-141646-15
Daudzeses109610021051122439-3-
Dignājas3012284945122434317--1
Elkšņu14681127142233315-2-
Mazzalves1790157012161464168---
Mēmeles1159960116412175---
Neretas292321391070212510647-1-
Rītes1278933452251283151
Saukas31942656522591119402218-
Seces22952188224584522-1-
Sēlpils20852047171-51122--
Slātes20722007685122311---
Sērenes127212197-111328-21
Sunākstes18541622192-14728---
Vārnavas52548112-17-23-1-
Viesītes1794162972142142-61
Zalves17441563121071-151---
Zasas1307126238---16---
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Ilūkstes

54816

28689

10074

1283

161

6226

4969

3185

12

205

12

Grīva5282888246622819991364299-27-
Subata1696458517455201382106---
Ilūkste120260911258113521427-19-
Aknistes22331627101765197387-11
Asares10759611318862148---
Bebrenes343031531028663196-1-
Dēmenes295680255888657763123-37-
Dvietas219820965218416-3-
Gārsenes119598116641811681--
Kaplavas2315715224284580718422-2
Kurcuma228253757022720260183-8-
Lašu308123301432521331981931506
Laucesas40611307134051360021857125-
Pilskalnes21011523112-13098967---
Prodes2107162260720407351---
Raudas9514381001738112253-2-
Rubenes241623353712-15214--1
Salienas385614849904-4998653-11-
Silenes3263130111562137515049-22-
Skrudalienas320210051435162038730814-161
Susejas120910459922413161-
Sventas27051472992152451094-21
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Latgale

541127

307838

148515

28704

1037

29698

22306

953

395

1080

601

Daugavpils

202384

110901

38528

17911

770

19108

13544

659

55

464

444

Daugavpils43226116578425116365799007100625637252371
Krāslava42837065291550201266177121193
Līvāni321919481371010277314415-
Krustpils32131717171114928525817318-
Preiļi17474083028924112123-14-
Aiviekstes15791422854-359---6
Asūnes658860572282321141127-3411
Aulejas6362336815905225811342-12
Dagdas68564296106466821700695-1617
Izvaltas878944254043771161763-57
Jasmuižas68905693676844994321-
Kalupes562647277561429639-136
Kapiņu12069621831639715124212849-365
Krāslavas72205576222-294840665--1
Krustpils6194586717651249743251
Līksnas10531860116771541616010--3
Līvānu71215696133051741041--
Naujenes812837273642446331099---
Piedrujas63841066119204761643548--10
Preiļu9023664821787614534-5--
Pustiņas39199412007475020131-3-
Rudzētu329728343503-10631---
Skaistas6730299826216213781854219-1-
Ungurmuižas3329243149516-3380--4-
Vārkavas74446056114735718514-81
Vīpes1825138342813334---
Višķu107924435513353075191481-19-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Rēzeknes

144168

89393

40172

6032

134

5307

2679

62

24

314

51

Rēzekne1268046032977357784120918189311
Vaŗakļāni1624555409951114--153
Viļēni1370616265396-53181-21-
Andrupenes92986004215781731369111214
Atašienes304624465521721315--1-
Barkavas5051486310174-11-2---
Berzgales70016132641161938213311
Bukmuižas6520342110718741115897-6-
Dricēnu418239631984-17-----
Gaigalavas355234091911-11121-836
Kaunatas9615679421091018502812-18-
Makašēnu7133487320723114637-1--
Maltas8970522627273559605135-246
Ozolmuižas5019185630691-76-9-8-
Rēznas96884831408016270031133210
Ružinas66161768476239-311--15-
Sakstīgalas713939253040-1331221215-
Silajāņu9290376846513482507112--1
Stirnienes2243215958166--22--
Vaŗakļānu7576666480724-6261-111
Vidsmuižas84826229219713622322-8
Viļēnu807352882579103631044121-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Ludzas

90227

52147

25142

3272

78

4538

4786

49

14

121

80

Ludza535915811302163422647989-5016
Kārsava184352729486513119231-1-
Brigu47841422325727214551-6-
Ciblas651559393737969111313-
Istras77599246179501296258--1338
Kārsavas943480151228526106105471
Mērdzenes10978730734609-531435--1
Nautrēnu6042584011226454821-4
Nirzas5330423375733-1361652-4-
Pasienes8427884241945871814281616247
Pildas728950011954732685212-1
Rundēnu385355423828-665232--111
Šķaunes66345549479885694244115-
Zvirgzdenes5980437194686277351-3711
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Jaunlatgales

104348

55397

44673

1489

55

745

1297

183

302

181

26

Balvi158399614138691483179-
Augšpils884662280195994638228194
Baltinavas12189984519732072443953737-
Balvu10510791715681966888563317
Bērzpils624661101795256137-
Gauru11249418105141922002070-6-
Kacēnu103371818842111191224896
Liepnas44053800343214554713122--
Linavas671325064272-29-212-
Purvmalas65797605751344112-152
Rugāju7111597483412111113229261
Tilzas618457612334653933241411
Viļakas12396111264325101017465532195

© Tim Bespyatov, 2008-2017