Apriņķis / PagastsPāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie
TotalLatviansRussiansJewsGermansPolesBelorussiansLithuaniansEstoniansOtherUnknown

Latvija

1844805

1354126

193648

95675

70964

51143

38010

23192

7893

7612

2542

Rīga

337699

198736

27648

39459

43792

13119

1587

7748

2332

2600

678

Rīga

337699

198736

27648

39459

43792

13119

1587

7748

2332

2600

678

I. policijas iecirknis120064149600323431682733218312321232
II. policijas iecirknis133456233903253927203333612914329217
III. policijas iecirknis41420180272405780310421100410836337186850
IV. policijas iecirknis34507224201885243857668979953027116536
V. policijas iecirknis1874913484110134314871190218704985569
VI. policijas iecirknis2577174724683825588426442241342749895
VII. policijas iecirknis38117193341791108303928110317552518816380
VIII. policijas iecirknis5239440135229225104739127211084229316338
IX. policijas iecirknis222599229819257265019843371107516869
X. policijas iecirknis193561442793235816657401158541167574
XI. policijas iecirknis40327278422041469707511335888646926292
XII. policijas iecirknis1523012443581901165418692057815526
XIII. policijas iecirknis42183541242181241286785724-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Vidzeme

404834

384291

5727

1908

4997

1206

266

575

4527

849

488

Rīgas

100195

95256

1613

359

1530

512

93

312

211

209

100

Sloka355231406323204268354481
Rīgas-Jūŗmala6514561218114136692175518302
Ķemeri72069782811-3--
Ogre82875619-34716221
Pļaviņas14571323421548161525-
Aderkāšu130112561613934216
Adažu3796346412610724411249153
Allažu1462140115428533-21
Aizkraukles12321203918231113
Baldones2047199620614113-15
Bebru1681160926720133-111
Bieriņu1699163315-187-223-1
Bīriņu167016563-81-11--
Doles21022061983525162
Dreiliņu83575447-715-291-
Ikšķiles2289215894251681212
Inčukalna11331068303106-5551
Jaunpils243123812516614214
Jumpravas171216224421612212--2
Kastranes124612299123-2---
Katlakalna243223013562421-162144
Ķēču11081083151-61---2
Ķeipenes9259073129--3--
Ķempju7777511048---4--
Kokneses2733263950721436-57
Krapes10911052102133225-2
Krimuldas1493144029-1254-1-2
Lauberes-Ozolu9829647163--1--
Lēdmanes8418276-52----1
Lēdurgas199719738-312-82-
Lielais1509145510332122-4-
Lielvārdes96793916114321--
Līves-Brambergas7056973-1-111-1
Lindes16791638131145-31-4
Mālpils19691913141175-3214-
Mangaļu1424139214-42--723
Meņģeles128511841795971-134
Mores110610916--3--141
Nitaures1480141727127--4-31
Nurmižu8037882-62113--
Ogresgala1325127923-77-531-
Olaines83381210-25-4---
Pabažu139113794-----251
Paltmales248023364368532212-
Piņķu2022193232-248310382
Plāteres9519251321532---
Rembates20231918401662817223
Rikteres76273711-13--28-
Ropažu2475231972103216113624
Salas750707125168--11-
Salaspils10341011624317---
Sējas1319128615-122--2-2
Siguldas238722903711199-115-5
Skrīveru1972172933131649-1110-3
Skultes228222636531-112-
Slokas17181693527612--2
Stopiņu9137779471410-91-1
Stukmaņu1540149522-101341-4
Suntažu1420136718172233161
Tomes6136005213-1--1
Turaidas77676491-2-----
Vidrišu159515744-9-1-3-4
Viskaļu60159331-1-2-1-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Cēsu

62312

60328

580

337

501

155

42

65

118

116

70

Cēsis8047723416626027133-1638218
Baižkalna6155915214----21
Brantu111311014-6--1--1
Briņģu24724111------4
Cēsu110610707-137-36--
Cirstu431428-2------1
Drabužu203519592532251415-1
Drustu17241675255104-11-3
Druvienas1046102114-712--1-
Dzērbenes1684165125--2---15
Ērgļu151114739113-11292
Gatartas11671136114433411-
Jaunpiebalgas47044607451322065-24
Jaunraunas6946833--4-13--
Jumurdas79676323-26-11--
Kārļu61358310-2513----
Katrinas4154023-64-----
Kosas16731660521--2--3
Lielstraupes142714191-2---5--
Liepas11531127111-7--511
Lenču7837774-------2
Līvu4914662-12-1-91-
Lizuma180217302417184-1431
Mārsnenu130512853--21-113-
Mazstraupes9639481-4----82
Nēķenu13171294618--32-3
Ogres1311125518323514-11
Priekuļu148114537-19-4421
Rāmuļu68366513-2-111--
Raiskuma7737347125---6--
Ramkas3227316619325621--5
Raunas3247319427312---173
Rozbeķu1032100441-9-1166
Sermukšu15241488933941151
Skujenes139713824-2--7-11
Stalbes8548341------19-
Unguru9959851-1---8--
Vecpiebalgas414340843114662126
Veismaņu111711091-21--1-3
Veļķu7687622-11-1--1
Veselauskas8988893-4---2--
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Valmieras

89916

87054

507

291

507

133

17

47

1085

174

101

Valmiera8141771610296103293749333
Limbaži3085283333987253313196
Rūjene483046002672591--511110
Ainaži93672018-2---194-2
Mazsalaca121412013-61--2-1
Salacgrīva9008802-7---10-1
Ainažu832629511--1193-2
Arakstu526505311---16--
Augstrozes583569--4----91
Bauņu207020449-32116-4
Braslavas7507426-------2
Burtnieku246924499-53--21-
Dauguļu125212358-44--1--
Dikļu161315725-194-1273
Duntes101510072-11----4
Idus720718--1---1--
Imantas7417308-1-----2
Ipiķu10139046211--99--
Jaunburtnieku8288066-123--1--
Jaunvāles9108838-28-621-
Jeru135813169-171--1131
Katvaru9879803----13--
Kauguru1208117723-211-121
Ķieģeļu115111342-5111214
Ķirbižu1579153341192-1136-
Koku1737168110-148-19113
Koņu9619356-----20--
Lādes7357273-----5--
Liepupes74672712132-1---
Limbažu13821363--2--2114-
Lodes5285097-1---9-2
Mūru7247155-2-1--1-
Nabes590586--11----2
Naukšēnu2611252127-8412444-
Ozolu7687524251--4--
Pāles31023027711634-161612
Pociema1068104131-11-219-
Puiķeles15761554-441-49--
Rencenu253625148122--72-
Rozenu3030289343-1912--585-
Rūjienas122712059-4---9--
Salacas27502637103101-187-1
Sēļu129512712-171--2-2
Skulberģu162916202-1---222
Stienes7407324-11----2
Svejciema17641730611---26--
Ternejas151014708--1--29-2
Ungurpils277327202-981422-7
Umurgas-Saruma114311331111-31-2
Vaidavas11411130--62--1-2
Vainižu9569521--1---11
Valmieras2617256822245-2257
Valtenbergas292028862-53-120-3
Vecates6836801------11
Vecbrenguļu7297157-14-2--
Vecmuižas1267123221123--17--
Viļķenes137213534-1--21101
Vilzenu595592-1------2
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Valkas

79469

72903

2014

628

436

129

12

66

3016

180

85

Valka333931183049481-58116
Smiltene3251293411254206-113210
Aluksne35072936971643517-7212363
Lejasciems598576813--6-4-
Ape98371199999--146--
Strenči17751579373559712331012
Alsviķu228422157-111-14036
Aluksnes121397715-----21173
Annas2464236110151127472
Aumeisteru2573250511235--41-6
Biļskas141113807-20--3--1
Blomu1209118712--3---7-
Bormaņu135613008-163--2513
Dūres4304147-24--3--
Ērģemes1874178811-192--54--
Ēveles178017349-71--4232
Gaujienas25642469112822-70--
Grundzāles6206074----18--
Ilzenes12561235--2--21313
Jaunlaicenes2820268110-97-61052-
Jaunrozes438379------4712-
Jērcenu126512382--4-120--
Kalnciema184818164-131--11-3
Kārķu1756165317-64-26311-
Kolbergas204518298-43-719211
Karvas10069798162--6-4
Lāzbergas21811810129-2--123711
Lejas238623582132---191
Lugažu138512353664-21101--
Mālupes25232364261912211161
Mēra832828-12-----1
Omuļu75257113-121--155--
Palsmanes3210316612546--17--
Pedeles4394132-21--21--
Pededzes248410301311-65--12327
Plāņu64761512-63128--
Rauzas5285243--1-----
Sinoles116811464-9-1-611
Smiltenes4303424524292-21135
Trikates333632164114215-51411
Valkas5914731-11--114-1
Veclaicenes1578115310-32--410--
Vijciema147414479-422-91-
Zeltiņu9439351-1----51
Ziemera1581143221-43--1192-
Zvārtavas146313414381-7981-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Madonas

72942

68750

1013

293

2023

277

102

85

97

170

132

Madona13571245343681542391
Vecgulbene254121491902646924151027
Adulienas127012569--1----4
Bērzaunes1416139852141--5-
Belavas158815764--4-21-1
Bučauskas80476710151-3-17-
Cesvaines17811670551818823241
Dzelzavas196919011911232-319
Galgauskas2609255725-24748-2
Grostonas102810164213----2
Grašu90185410-1123-219-
Iršu2832703161-11--
Iršu kolonijas187415193170711-1-1
Jaungulbenes45374437241713104105215
Kārzdabas595589123------
Kalsnavas2686262519713134122-
Kraukļu19111805186316274-32-
Kusas673660921-1----
Lazdonas10601008181926311-2
Ļaudonas301428666545234-137-
Ļaudonas-Odzienas18971794671341212-13
Lautera-Viesienas953925811342--9
Liepkalnu-Ozolu1059101216320-26---
Liezeres2055202318-7--5--2
Litenes258224594921147-28-22
Lubānes40043931374125--483
Lubejas9168915442-4231
Mārcienas137213201411-411-1110
Mēdzulas150214827232121-2
Meiranu189118422913-51--1-
Oļu-Apeltienas4514492--------
Patkules97794523121-1-4-
Praulienas16751593245278426-6
Saikavas25172468201337-1-14
Sarkaņu1873179553354822-1
Sausnejas6326244-21---1-
Savienas11751145195-2-12-1
Stāmerienas2191214915101111-3-1
Tirzas15671507151296111114
Vējavas418415--2-----1
Vestienas1984194925-42-2--2
Vecgulbenes2599253920161012893
Vietalvas12941264629731--2
Vietalvas-Odzienas146114296-174311--
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Kurzeme

286650

242193

3638

14883

15112

3148

393

3962

429

2492

400

Liepājas

109077

82764

2466

10175

7019

2571

202

3142

132

469

137

Liepāja60762366512265985161282459181263711838686
Durbe540512263--11-6-
Grobiņa12881091912644--5-112
Priekule10499561435203-9129
Aizteres571551--53192--
Aizviķu9748703211067462--
Asītes1788166723942-12-8-
Bārtas217120939-618-27216-
Bātas146413486173641381112
Bunkas9399093219-21-3-
Dunikas2632258015227-19--7
Durbes134713173-92-14-2-
Embotes1314123413571115-11
Gaviezas1500146191141462-2
Gramzdas127511888619124911-
Grobiņas25542485152818-191-6
Kalētu1538151122102-7121
Krotes60358131161-1---
Medzes2160211051263-8-43
Nīcas4696463483292-8--12
Pērkones161816143----1---
Priekules1319126444247-13-3-
Purmsātu8298042-5--18---
Rāvas5395043-146-12---
Rucavas513149842317775-19114
Tadaiķu130912973141-2--1
Talsu124312032129--6-2-
Vaiņodes20151801570627169---
Vērgaļu115711361575---3-
Vecpils1737158535761258-7-
Virgas10158236101666-3--1
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Aizputes

33384

30090

143

761

1944

90

3

255

7

22

69

Aizpute334623702262927611-29342
Alšvangas332432985421-6--8
Aizpules-Klostera8928155-57611-61
Aizputes-Pils11781085926314-5---
Apriķu9028814-16-----1
Basu8278085-45----5
Briņķu1631156138334-19-12
Cīravas12721206111362-12-22
Dunalkas95491916152-6--5
Dzērves100194511369-9---
Gudenieku15371530-1-3-3---
Kazdangas253520626-4445-42210
Lažas116110396-825-24--5
Nigrandas17211506129883-101--2
Pilsberģes1145111061012251-8
Rudbāržu17131405912724-16--6
Sakas2617254155721-8--3
Sieksātes6605885362---1-1
Tāšu-Padures1527117215-31910-1-73
Ulmales-Labragas8418203-132-2--1
Valtaiķu182416614281231-4--3
Ziemupes77676861------1
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Kuldigas

54854

48913

310

1276

3370

184

16

350

24

283

128

Kuldiga6912496863783962411986611
Saldus36932939243992365-1315521
Brocenu1068103021-75---5-
Cieceres9619512-62-----
Ezeres286126311613498-1384-2
Gaiķu186117051511229---9-
Griķu137613363-20--11141
Ivandes124510831-155----24
Kabiles26182522263321153169
Kuldigas224721742-4410-3-113
Kurmales11386685-448--11-15
Kursišu297128589-16--76282
Lielrendas5175111-31----1
Lutriņu298829596835-3-13
Padures14251162242342-5-124
Pampaļu21641990301043521022--7
Planicas961661-12971-1---
Raņķu1603147182108--8--6
Rendas174314375152144-161312
Sātiņu195417811111489-4---
Saldus153815032--4-3-251
Skrundas393238151416558-12-111
Snēpeles8518212-23----32
Turlavas15911452-81151-7-62
Vārmes1786174038183-2-66
Zvārdes2850274534123-38-405
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Ventspils

49592

44124

312

1444

1651

189

18

155

197

1461

41

Ventspils163841341919912761018136151323912921
Piltene919822359255---32
Dundagas8315728127304812241347689
Edoles2186214186223-32-1
Piltenes11071085--155-2---
Popes4713418713263021284413
Puzes23842188-2173---120-
Sarkanmuižas3220309792383-84581
Ugāles19561911318183---21
Usmas759709292112--24-
Užavas173316871211---428-
Vārves64358782421---12
Ziras1156113211192-1---
Zlēku1812177965183--1--
Zūru23052099531832-3271
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Talsu

39743

36302

407

1227

1128

114

154

60

69

257

25

Talsi407730802163723117-514711
Sasmaka10648791015613---5-1
Sabile135092616325604-6-13-
Kandava149712791585955-1116-
Ārlavas376436334823912921351
Cēres86455952295----3-
Jaunpagasta19781651153-2211361-14-
Kandavas274725722921101318-84
Lībagu994989-11---21-
Lubezeres122112025-8--123-
Mērsraga14871451-152--1216
Nogales103710077-26--141-
Nurmuižas3151305993156-23522
Pastendes158815267132-111127
Spāres86884213166-----
Stendes259125122063413-2-4-
Strazdes6806311113031-1-2
Talsu515512--1---2--
Upesgrīvas77777111---121-
Valdgales190318678-114-427-
Valgales9359071-108-1-8-
Vandzenes2408231915-361261352-
Zentenes22472128251622-21251
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Zemgale

275940

221615

14109

7665

6068

8106

7140

9735

155

892

455

Tukuma

41008

37480

282

1055

1630

125

39

135

25

225

12

Tukums71675507891025378432224952
Annenieku129712704-8347--1
Aizupes17251689-3252-2-4-
Bikstu9028654-24-18---
Blīdenes178017248-28--10253
Dzirciema3963891-2--2-2-
Engures14821425664515228-
Grenču1792172476378-33-4
Irlavas225121173335818-16141
Jaunpils2063197293584-31121
Lestenes157915164138414-11-
Matkules2501243110-251-2626-
Ozolnieku1737171113-14161--
Praviņu10169655-32842---
Pūres6546215-23--3-2-
Remtes179317654-16112-4-
Reņģes1192114233352-7---
Sēmes1254116820-512-616-
Slampes8657636-772152---
Slokenbekas1670154913-1002-4-2-
Struteles5525394-9------
Tumes1436134820-32961317-
Vānes107810572-111--16-
Vecmoku6486041330622---
Zantes94243712499--111-
Zemites1236118210-39--32--
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Jelgavas

92980

81081

1544

2282

3673

650

342

2749

95

408

156

Jelgava2832121180936199827603322386353715352
Dobele1551132918641011128-63
Vecauce26552327321575813-60215
Auru143113977-9324-72
Bēnes12181127189246323-8-
Bērzmuižas1974188311-1271131433
Brambergas103410086-22-113-2
Bukaišu1760157610-71-165--1
Dobeles2658255614-30121221211
Džūkstes-Pienavas2980289318-12151323-24
Elejas171916241851581471--
Emburgas1302124010-23431714-
Garozes1222119317-27-3---
Īles739728213111-11
Jaunauces1274109339365-9725-6
Jaunsvirlaukas2087198619319181271211
Jēkabnieku1185114213135318---
Kalnamuižas18831698635422784-9-
Kalnciema14041379712418-11
Kroņa-Vircavas1753163656-1114919224
Lielauces1554147115-411-12194
Lielplatones6756384-15-27---
Lielvircavas1336126612-203-31-13
Līvbērzes1131108118146212-61
Mežmuižas1641142012-21371504222
Naudites1726167320-15945---
Ozolnieku1828173633-8265162-2
Penkules128312265323311822-
Peternieku4994804-4217--1
Platones9919125-5174461-1
Reņģu1758148221762441841-2
Sesavas1999186816-1613-83--3
Sīpeles1116106914--3228---
Sniķeres6085207-1211661--
Svētes1726153731-3217149158-
Šķibes1115104813-15126-183
Tetelmindes83579522-15110--1
Ukŗu10868853--2-1932-1
Vadakstes9338182-556-52---
Valguntes145914356-33-12---
Vecauces238221071732413-212-15
Vecsvirlaukas99293426-23--81--
Vilces17481501152251515146128-
Zaļenieku240921842159488514331
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Bauskas

45274

41096

281

1208

404

201

43

1784

15

189

53

Bauska50933711389192493411197114
Šenberga6604523167122-24---
Bārbeles1602150812137-6713-
Bauskas1669156616-33-7137-
Bornsmindes215319675-6117147-91
Bruknas8737731--8-69-211
Budbergas3372295097675-297-1810
Ceraukstes2390217516-1493171-2-
Codes184317559-113-57-44
Grienvaldes1904185119-111119-2-
Iecavas303429172933811612117-
Jaunsaules129112372-42-37-63
Kurmenes133412372-23-90---
Mežotnes1981188610243257-143
Misas1170108142-32-23-172
Rundales2388214012-61241771351
Stelpes131112621-73-30-8-
Svitenes138712847-173468-4-
Šenbergas189117553-2741191--
Vecmuižas265925481952016120-624
Vecsaules191818385-164249-4-
Valles3351320321594286111-
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Jēkabpils

44972

39391

929

1792

186

331

669

1493

10

53

118

Jēkabpils5656374732480665122535211269
Jaunjelgava24501605666805284141713
Ekengrāve11248851415252631911-
Biržu3995389051312018--21
Daudzevas104997915315-42-4-
Dignajas2766272314311713--4
Erberģes1654158387124-40---
Ekengrāves1107106312215122--1
Elkšņu13961136132131232-17
Mēmeles1402127862212-90-12
Neretas25861990146262844661-15
Salas2023198120-2732-26
Saukas38273419101137199250-63
Seces236423033365592--1
Sēlpils20932067114-24-3-2
Sērenes1940184825210151228---
Slates1285124816--6-7125
Sunākstes181716491422413331--
Susejas-Kroņa12199275223492041224
Varenbrokas5234897241514--1
Zalvas14621385121462-42--1
Zasas12341196205-414-13
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Ilukstes

51706

22567

11073

1328

175

6799

6047

3574

10

17

116

Ilukste997303153306480205---
Subate1713435487485321512121---
Grīva264818714631631466950984--
Aknistes216315377200-11-408---
Asares105896038552-48---
Bebrenes36213223951491371141-1-
Bornes23354262143017346122956-215
Borovkas3264354145126558710655-131
Demenes2502294582143443984167159
Dvietas22612146161-88-6-4-
Garsenes116494671571721691--
Kalkunes54105802286321512303518823-31
Kurcuma1968240590-2619294220--3
Lašu2934171539531-472113071-2
Pilskalnes208711371001262618437---
Prodes21991650701426501386-11
Rubenes2385229387-44132---
Salanājas359010331333223378702-110
Skrundalienas30044711455171025576027-27
Susejas1166103072104-111--2
Stelles70221688-61306253--3
Sventes25351391228-460121693--2
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Latgale

539682

307291

142526

31760

995

25564

28624

1172

450

779

521

Daugavpils

203780

111213

36403

20080

684

16278

17582

724

50

378

388

Daugavpils4064011048694312657542782410393093219848
Krustpils35261873144133122408815211
Kraslava4485833445171613984428231411
Līvani3085182112810321774-7231
Preiļi19304273401005813311-15-
Višķi757759851017011-1-
Aiviekstas2880195711170161070-1231
Asunes684364079829-901993--17
Dagdas6859459182466810630108101107
Grāveru64323659169042779879-22
Izabelinas681028241015-3413303226--10
Izvoltas6225438217512320454-117
Jasmuižas7254594368613-6014214-
Kapiņu12372624136466881208112819-153
Kolupes6020506180862131110-1-
Kraslavas7509536914415942100316--29
Krustpils6663635822825491191--
Liksnas99958653956242320410--26
Livānu6877549713432-16-41-14
Malinovas1232924698958-2601282--134
Mežmuižas17481389346-52-6---
Preiļu908867062238182118----6
Piedrujas6595193521729105604211155
Pustiņas3936202610649082069222131
Rudzātu321328033172-88-1--2
Ungurmuižas378028088831213562-141
Višku78454944136077969971715-168
Vārkavas808466801155176194613274
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Rēzeknes

144931

90819

40009

6660

148

5243

1626

152

27

211

36

Rēzekne1262043483034391194111238329402
Varakļani20055764913562101--11-
Viļeni139868126239114124-142
Andrupenes916159002285281775141173101
Atašienes310124715888329---11
Biržgaļa66895977574111942471--
Bikavas373635291211627554-11
Borkavas5257507110360-1931---
Bukmuižas6232364499962370118611-14-
Dricanu428340601713-231421-9
Kaunatas934566312062984472672-81
Makašanu7723498825668-15012-71
Ozolmuižas5036186229846-177-511-
Rozenmuižas9647523237932425581421111
Rozentavas86425196219434958241110-521
Ružinas6769187148494-262--17-
Sakstagala7337403632212638771181
Silajāņu93143945456036023914663-1
Stirnienes22372151662213-12--
Varakļanu859776858558-352813-
Vidsmuižas84076207214131218153710
Viļenu7395475825326961117164
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Ludzas

90130

53235

20207

3649

97

3235

9392

85

12

141

77

Ludza5559178212561907234456419360-
Kārsava19635763269071412521-102
Eversmuižas64285787580-23733--16
Istras63201260147547111434117122
Janovales48421738301144585--247
Kārsavas9518805012496610109-52720
Landskoronas6605492648812481039399-8-
Michalovas11714799135926337713281
Nirzas542244548294128162-61
Pildas7346504219201433322762--
Posines925310942466461201124406022-24
Rundanu381261321624-609396111412
Zaļmuižas587156941341149-7--12
Zvirgzdenes54774228719172102408-1--
PāvisamLatviešiLielkrieviŽīdiVāciešiPoļiBaltkrieviLeišiIgauņiPārējieNezināmie

Jaunlatgales

100841

52024

45907

1371

66

808

24

211

361

49

20

Baltinovas1131990791909221-63114131
Bolvu11499834625384871354593665
Bokovas46203614220-520-5252
Domopoles760974614675316-3131
Gauru115374151078844235468-163
Kačanovas1010117028280112741658111
Kokorevas5715529233018534-312-3
Liepnas416836582507958-161673-
Rugāju5835488189744131-7-1
Tolkovas6824214654543521-5--
Viļakas11356102822844961320616113--
Višgorodas10258333982014940712923

© Tim Bespyatov, 2008-2017