Total{Catholic}Roman CatholicGreek CatholicOther CatholicCalvinistLutheranOrthodox ChristianJewishOther church/denominationNot belonging to any church/denominationAtheistDidn't wish to answer, no answer
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Magyarország

9937628

3871922

3691389

179176

1357

1153454

215093

13710

10965

167231

1659023

147386

2698844

Budapest

1729040

517762

501117

16192

453

146756

30293

3710

7925

41155

342540

53424

585475

I. kerület2415890088808193721426696618852833978167344
II. kerület8774430666299816355075792215248939164513507311827827
III. kerület1264783864237460114735100422059200429260625541402742932
IV. kerület98284270802602110342581701309175239207723621320732406
V. kerület252107424722718891934436111316648350078810053
VI. kerület383191001896823251130655901323639856841132315002
VII. kerület560931494714348585144511868307675193310538186020454
VIII. kerület7625021051203257042265041018215340260114025225328243
IX. kerület615531795017349579225295893226231164312750204620519
X. kerület8097821906211547411167111127187115223917780223328680
XI. kerület1431654877047416131044124502993301584302925490495144597
XII. kerület577092185221393439205281159914550811358577215716455
XIII. kerület1190573038229249110429907316922731249265324096437045269
XIV. kerület1270103841137039132943109412349330833255324348414843097
XV. kerület796452337122585773137136136279164171817325220926281
XVI. kerület7118022736220316881760771801123184197513192192223170
XVII. kerület843812518824274900147372242397116214316612202928401
XVIII. kerület984992833827457861208821143613691254421032253633565
XIX. kerület5905517305167705241150028288888149512588172019941
XX. kerület643581799817377612961718036391164013718161522259
XXI. kerület7505519732187849311761937639969163419076213325356
XXII. kerület537041801417584424644458297798129910989155016403
XXIII. kerület211556973680316641841231321543239974137221
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Baranya megye

386441

181933

180749

1130

54

24774

4601

353

136

5721

62613

5824

100486

Bólyi járás

11956

7812

7785

26

1

667

228

1

-

84

772

68

2324

Bóly39572259224217-30142--31190451089
Babarc750505-5013--5252150
Belvárdgyula412230230--59--6454
Borjád385229229--2079--720228
Hásságy272230-11---315-13
Kisbudmér1165151--5--25-34
Liptód211150-7---2230
Máriakéménd4832952932-2616--286-58
Monyoród1547070--11----13-60
Nagybudmér193125125--8--9-48
Olasz6283933912-223--3675135
Pócsa185132132--9--10-33
Szajk847613-363--5332155
Szederkény184012631262-16862--71466288
Töttös602463-215-6797
Versend921804804--13--114052

Hegyháti járás

12744

8080

8067

13

-

311

278

5

3

83

1621

127

2236

Mágocs2388145814562-40100-33055402
Sásd3237201220093-84313529321758
Ág177104--5---24-44
Alsómocsolád311208208--74---88-4
Bakóca271192-11---635-27
Baranyajenő442359359--93--3--68
Baranyaszentgyörgy14487852-7--1135
Felsőegerszeg13790----28-18
Gerényes248108108--3--107206
Gödre917614614--224--83190
Kisbeszterce847878-------5-1
Kishajmás208116116--12--28-50
Kisvaszar337268268--4--41-22
Mekényes285124-16363-1787
Meződ13486----8-36
Mindszentgodisa836515515--29-131398130
Nagyhajmás340142142--1038-91-56
Palé934141--5--81325
Szágy145121121--4----8-12
Tarrós1339191---9---16314
Tékes239123123--15-354340
Tormás298226226--11--22-38
Varga1025454-----12-34
Vásárosdombó1107794-3122-13612111
Vázsnok1316969-----32-28

Komlói járás

35489

13144

13060

80

4

1192

607

17

8

437

9783

563

9738

Komló243947363730753385718414736281934636951
Bikal763318-2193--910711204
Bodolyabér235151151--3--30346
Egyházaskozár805489-11127--15245134
Hegyhátmaróc147105-627---5-4
Kárász323225225--1112---30342
Köblény218153153--14----4452
Liget416210204518--413152
Magyaregregy747492492--195-676157
Magyarhertelend640382-113---726166
Magyarszék108062161110-63561443237
Mánfa8233373343-375131547269
Máza12185355332-36551115114414
Mecsekpölöske388220-114--3298113
Oroszló291156156--175---47363
Szalatnak322159159--17--314128
Szárász362525--51---2-3
Szászvár2382106110592-4556--1161218579
Tófű1265959---20--640
Vékény1358383----11334

Mohácsi járás

35164

21215

21152

62

1

1582

275

68

8

279

3165

271

8301

Mohács178089671964723176816132518120451754770
Bár5663333294-204--6645134
Bezedek232172-10--51628
Dunaszekcső2010127412677-129191013126416
Erdősmárok916565--3----4-19
Feked199150150--16---1418
Görcsönydoboka377284284--14-4-963
Himesháza1033816-15-4235169
Homorúd6484484453-223--776587
Ivándárda230100982-287---60-35
Kisnyárád179104104--3---2543
Kölked10396616592-13458925133
Lánycsók2470149414886-66171220814658
Lippó4873573552-2414-41344
Majs9625305282-3933-990-288
Maráza1791171152-419--434
Nagynyárád766565-273--26142
Palotabozsok931667-40-374180
Sárok11957552-1783--32-2
Sátorhely640370370--295-433188
Somberek14321013-2933-4316343
Szebény358236236--141388
Székelyszabar592358358--243---235179
Szűr277197-26--62223
Udvar141127-7--1-4
Véménd139810491049--746--17354213

Pécsi járás

189036

78526

77799

684

43

9625

2589

173

100

3972

34880

4138

55033

Pécs1560496246461906528308142209416095355029336371046498
Kozármisleny59982466243630-292765912291131761
Abaliget59834133110-24-6543168
Aranyosgadány355197197--14-6333101
Áta19377734-136--4450
Bakonya335168-43--4741369
Berkesd856526526--207-1370219
Birján520257-348-760151
Bogád10715355323-6616442337169
Bosta1389292----423-17
Cserkút585159-2310--131879184
Egerág9986226175-5022161198160
Ellend206104104--3--4353
Görcsöny15658838776-1001072228333
Gyód6873773752-213--612315142
Hosszúhetény3499176017518110241--46514301006
Husztót6641392-5----10-10
Keszü12735365287174143-620721412
Kisherend1879898--4---419-62
Kovácsszénája773333--3--12-27
Kökény620347347--23-12745158
Kővágószőlős130966065010-5413--722311341
Kővágótöttös3371711683-11-361683
Lothárd239123123--7--2975
Magyarsarlós2879090--7--41-145
Nagykozár197586184516-10928--4736644520
Ócsárd409237-12--473109
Orfű9774454405-4217--815423288
Pécsudvard7313743704-46511929193
Pellérd2349108710834-133322646329578
Pereked176105105--11----14-46
Pogány119749047713-381282424422249
Regenye154104104--4---2023
Romonya4642612592-367--1061386
Szalánta1194777766746410--910224208
Szemely436158-12-18152590
Szilágy269188181-712---3432
Szilvás1547878--7---2541
Szőke1431515-----4-122
Szőkéd36021920910-418--6254

Pécsváradi járás

11931

6723

6703

18

2

1062

248

5

1

102

820

67

2903

Pécsvárad4047224022328-2799119356291031
Apátvarasd1244747-----22-53
Erdősmecske388311311--105--2734
Erzsébet267182182--7--3637
Fazekasboda204112112--4---2660
Geresdlak8435625602-234-60189
Hidas21557537512-474112--529011663
Kátoly317215215--12-62357
Kékesd171123-3--20-21
Lovászhetény267162162--7--9-85
Martonfa2029898--8---321369
Mecseknádasd1536111311103-421311546295
Nagypall403202200-240--308122
Óbánya1157474--5----1-35
Ófalu328281281--9----35
Szellő12871-45-19-28
Zengővárkony436177-140--26389

Sellyei járás

14192

8158

8112

46

-

2169

19

1

2

105

1586

56

2096

Sellye2783124012328-564526120679
Adorjás181139139--31--4-5
Baksa7703753732-17-1110911246
Baranyahídvég188123123--38---413-10
Besence1136161--19----18-15
Bogádmindszent41828327310-39--4647
Bogdása276125125--263--423392
Csányoszró6793323293-238-323379
Drávafok485302-121---1129-22
Drávaiványi1899292--22---2945
Drávakeresztúr1028383--1----11-7
Drávasztára403307307--17---3147
Felsőszentmárton951737737--16--1417163
Gilvánfa3808383------3294--
Hegyszentmárton414318318--20--41331
Hirics237129129--20----58-30
Kákics218108108--39---412-55
Kemse592727--17----12-3
Kisasszonyfa172114-14---329-12
Kisszentmárton2361581553-54----11-13
Kórós226149-23----33-21
Lúzsok220134134--27----50-9
Magyarmecske313182182--85---136-27
Magyartelek2171351287-37----4-41
Markóc642626--27----10-1
Marócsa916262--26----2-1
Nagycsány1477777--29----31-10
Okorág1647474--39--22-28
Ózdfalu165140140--7----9-9
Páprád15798953-19--13-26
Piskó247218218--23----3-3
Sámod1851221202-26--17-19
Sósvertike173144144--14---94
Tengeri462929--3----5-9
Téseny296131131--12---10645
Vajszló1812107210693-3413--181614213
Vejti16790-50---1610
Zaláta248139-68--18319

Siklósi járás

35929

18326

18189

134

3

4978

241

69

8

283

3672

241

8111

Harkány40101777175126-6082816-58318391166
Siklós957441184087301115456721292902770
Villány2509153715316-193259-1617713539
Alsószentmárton115611001100------320-33
Babarcszőlős1177777--8--16-13
Beremend25111180117361227165-626221794
Bisse232102993-51--45427
Cún245145145--47----38-15
Csarnóta1494747--236--37-63
Diósviszló7053323293-165--10598
Drávacsehi199109109--31--24-34
Drávacsepely20582802-37---5628
Drávapalkonya270148-41---2454
Drávapiski865959--16---18-2
Drávaszabolcs688260260--172-913158
Drávaszerdahely1836161--60-422-35
Egyházasharaszti30498-37--26139
Garé295160160--353-33161
Gordisa268121121--27--81695
Illocska242135135--345---58-10
Ipacsfa18781792-72---412-18
Ivánbattyán11966642-9--13326
Kásád278219219--18--20-19
Kémes485240240--132--152966
Kisdér1179292--5----10-10
Kisharsány5522412383-115--553136
Kisjakabfalva1307979--17---526
Kiskassa2491661642-27--32227
Kislippó266142-18--66-39
Kistapolca1898080--27---2159
Kistótfalu3051211192-11510--3028
Kovácshida268126126--566-103928
Lapáncsa2031211192-6----9-67
Magyarbóly97542841711-2004411-111025174
Márfa1945656--97--13-27
Márok4333113073141---1761
Matty326148148--99--42449
Nagyharsány15009028957-2143--139110267
Nagytótfalu385179-66---23114
Old335198198--51--3774
Palkonya278195-453--826
Pécsdevecser925353--5--21-12
Peterd1828787--31---437320
Rádfalva1928282--20--8-79
Siklósbodony138118118--4--3-12
Siklósnagyfalu4153503482-19--8432
Szaporca233124-58-23-25
Szava3411781726-61--64252
Tésenfa193133133--46----10-4
Túrony2729393--546-62650
Újpetre10296066024-119-8978189
Villánykövesd269184-24--1245
Vokány8514794745-1415--51014116

Szentlőrinci járás

14998

8222

8196

26

-

652

52

9

5

111

2042

119

3786

Szentlőrinc66623624361113-401284-56916741559
Bicsérd10315565515-288--161165302
Boda422256-12-771371
Bükkösd1116513513--29---31524415
Cserdi386349349--7----6168
Csonkamindszent1659393--7----44-21
Dinnyeberki937777-----4-11
Gerde541341341--13-384-98
Gyöngyfa1367474--21----29-12
Helesfa522193193--19--4100204
Hetvehely466326-13--21-103
Kacsóta273188-9415549
Királyegyháza957430-23---161340
Okorvölgy804343-----6-29
Pécsbagota9051----13-25
Sumony422100100--7---630-279
Szabadszentkirály794551-30310398150
Szentdénes302216216--13----24-49
Szentkatalin9348462-6--24-14
Velény1405959-----50-29
Zók307134134--104--13718

Szigetvári járás

25002

11727

11686

41

-

2536

64

5

1

265

4272

174

5958

Szigetvár106144736472115-970343-16316731132922
Almamellék4072422384-6--45-113
Almáskeresztúr7647452-9--12-7
Bánfa1829494--4--13-68
Basal175101101--50--11-12
Boldogasszonyfa419260-143-39641
Botykapeterd3232062042-70--3212
Bürüs765050--14---36-3
Csebény9358-4----13-18
Csertő383142142--53----88496
Dencsháza605252-76---151427113
Endrőc368240240--5--9-113
Gyöngyösmellék301185185--48--142825
Hobol9744754723-78--19413212
Horváthertelend705353--1----4-12
Ibafa2288989--11----84-44
Katádfa1627575--21----35-31
Kétújfalu708351-75-7964174
Kisdobsza2446666--78---870-22
Kistamási1196464--12--16-26
Magyarlukafa835757--4----16-6
Merenye263101101--43---2197
Molvány19675-62----16-43
Mozsgó9784384362-344--41393356
Nagydobsza656379379--88---6494130
Nagypeterd6442001982-100---27269
Nagyváty336154154--107--1753
Nemeske236131-35--52-15
Nyugotszenterzsébet241104-28----82-27
Patapoklosi3619898--34--46-181
Pettend1337171--10---1417-21
Rózsafa351138-47---11054
Somogyapáti4692072052-22--934140
Somogyhárságy414271271--28---5657
Somogyhatvan3577878--32----180-67
Somogyviszló2508989--51---8820
Szentegát370158158--15--665124
Szentlászló805436436--246-4120214
Szörény603838--15----5-2
Szulimán2149999--10--5-99
Teklafalu314234234--11---2145
Tótszentgyörgy1525555--39---440-14
Várad1117777--13----18-3
Vásárosbéc17196-243--338-7
Zádor310157157--61--3850
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Bács-Kiskun megye

520331

259822

258758

998

66

45933

13288

387

165

9114

62391

4436

124795

Bácsalmási járás

20094

12041

12019

21

1

1048

36

11

5

153

2016

138

4646

Bácsalmás67533720371181469124-66711661705
Bácsbokod2676169016891-7732823929608
Bácsborsód1183812812--53-21374173
Bácsszőlős346189189--27-466-59
Csikéria866528528--33-9435247
Katymár2053117211693-1347926713450
Kunbaja15529589562-86-71829307
Madaras2936179617897-1257152413745
Mátételke468330330--21-341566
Tataháza1261846846--23-10894286

Bajai járás

66501

36891

36793

90

8

2598

315

95

20

1769

7534

573

16706

Baja36267174341738742511822261819974536544610603
Bácsszentgyörgy156119119--7--7318
Bátmonostor1554958958--3262414414374
Csátalja1431931930586-1296299
Csávoly1854120812035-32-16170424
Dávod196313001300--255--281338464
Dunafalva886641639255-587121
Érsekcsanád2796118911863-372449618314537
Érsekhalma6394284217-32-5555112
Felsőszentiván1850116211593-3465-171107509
Gara23341305130311142025912619
Hercegszántó2092150014908232660-241086356
Nagybaracska2263177017664-404--231035318
Nemesnádudvar188314021402--228-1751379
Sükösd36972611260110-7888127919619
Szeremle1421720720--3876-1277217
Vaskút3415221322094-12916--2527421737

Jánoshalmai járás

17341

11378

11360

15

3

273

42

8

8

231

1414

80

3907

Jánoshalma9008563856307113431167756552222
Mélykút5200369536886167639319111057
Borota1396867866-11515-17819401
Kéleshalom4172712701-6----67271
Rém13209079061-514--81913156

Kalocsai járás

52497

25901

25773

121

7

5957

1299

19

13

607

5484

379

12838

Hajós3104229622924-6711--119512612
Kalocsa17142862985923258841297727022852034728
Solt70191777174730-1726120731378541887
Bátya2094145214502-5881016612386
Drágszél311205-20--33348
Dunapataj3172122412159-997442423224626
Dunaszentbenedek866355-3284--17158
Dunatetétlen532245245--3925--4585156
Dusnok2934235223466-2153-33534463
Fajsz1709107910725253---18632494
Foktő1586796796--3133--229210350
Géderlak1015682682--725--36218
Harta39361062104121-4799064044321981
Homokmégy13668128102-606--10649405
Miske17118828802-738--371176588
Ordas447168168--1949--3440
Öregcsertő807455-656-914185
Szakmár12057987962-985-13106184
Újsolt15878-232--92917
Újtelek357220220--18---15102
Uszód10263343322-36933-27773210

Kecskeméti járás

155481

70482

70032

424

26

15788

1575

112

75

2307

21788

1887

41467

Kecskemét1114114460844241346211139013057570173717685159032951
Kerekegyháza628436323617132664387-72457401374
Lajosmizse1105065576526301978311231221064902193
Ágasegyháza1893125912563-277133-22879223
Ballószög32601488148341312323-4745731890
Felsőlajos8884934912-68-2-119720197
Fülöpháza834373373--17785823185
Fülöpjakab11479089053-39---4717118
Helvécia4451214321301214045386672471040
Jakabszállás2591186418631-194113-412264248
Kunbaracs613400400--537469376
Kunszállás166512841284--256--6455294
Ladánybene16209139094-1135--102374338
Nyárlőrinc2300150915072-2368--221089408
Orgovány331817351735--7503910119210490
Városföld2156131613124-10819--1723915442

Kiskőrösi járás

54625

26821

26734

82

5

4473

8789

52

7

1681

3716

273

8813

Izsák5650316431604-988378052741811
Kecel87116107609710-238121265322638381216
Kiskőrös142363416339322152855968961112932586
Soltvadkert73092895288014180618844-176295171232
Akasztó33542275227041961632016017621
Bócsa1747986981321631335-187614352
Császártöltés237116091609--8624--71486491
Csengőd2052128912827-136177--571647222
Fülöpszállás21727937912-8909--2321210235
Imrehegy7154074052-28941398155
Kaskantyú9975295281-43245-947121
Páhi12178878861-69102--748896
Soltszentimre12698548477-12021--14726182
Tabdi10706116065-4717913707142
Tázlár1755999999--23589--26496351

Kiskunfélegyházi járás

37455

22542

22464

72

6

899

74

20

3

326

3512

276

9803

Kiskunfélegyháza3017217302172376146906516327430082548560
Bugac27081969196711041-331883400
Bugacpusztaháza26021120917----17-15
Gátér9686426375-171--21058193
Pálmonostora18491256125337-141105423
Petőfiszállás149811621161-128-3846212

Kiskunhalasi járás

43849

18978

18910

66

2

3565

376

23

24

781

8023

419

11660

Kiskunhalas2828510901108623722931283162144651923428153
Tompa42672439242811-1082314062823904
Balotaszállás14737267233-12423-94454160
Harkakötöny887383383--271--4642406
Kelebia2583146614615-76414233310548
Kisszállás2480148814862-4651443220474
Kunfehértó21566446386-12116--1073413618
Pirtó9463933912-9539--71565251
Zsana772538538--373--939-146

Kiskunmajsai járás

18908

13135

13116

14

5

639

74

17

1

241

1395

52

3354

Kiskunmajsa11229762776158430945160992292053
Csólyospálos168113181316303-1356260
Jászszentlászló2448165616547673310514555
Kömpöc705583583--182---15186
Móricgát457320320--495-62155
Szank23881631162815712292066345

Kunszentmiklósi járás

29998

9401

9357

43

1

8306

656

12

7

780

4363

186

6287

Dunavecse3881116811644-9765322882932589
Kunszentmiklós8561255325391312622402561088571941
Szabadszállás60931671166011-20632866872311360
Apostag20566856832-3591382730612528
Dunaegyháza14614064051-115353--5823514280
Kunadacs14998848822-161-41371655242
Kunpeszér6804244222-7071765690
Szalkszentmárton28778118083-106926--3841612505
Tass28907997945-87111--5338717752

Tiszakécskei járás

23582

12252

12200

50

2

2387

52

18

2

238

3146

173

5314

Tiszakécske114305142511624212211712818461252942
Lakitelek4449228222784-5091535559331012
Szentkirály1911129112883-31163-9654222
Tiszaalpár48983332331616-193144-583765916
Tiszaug8942052023-153---83006222
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Békés megye

359948

70307

69478

809

20

46366

27870

3491

74

6862

113094

4150

87734

Békéscsabai járás

83541

17821

17627

184

10

6031

9444

149

28

1376

26364

1289

21039

Békéscsaba62050108431069414094408801211528108419650102716883
Csorvás5060116211584-2253804-3420551711029
Újkígyós51962840282020-17219123-107819191025
Csabaszabadi3315757--742--81059103
Doboz42173493472-913232-89193926876
Gerendás13146446413-47246--1314514205
Kétsoprony13598788753-471231-3167-140
Szabadkígyós25538168041111271294-2486012581
Telekgerendás14612322311-85298--1462411197

Békési járás

37409

3367

3321

46

-

9393

1638

26

3

1241

13812

326

7603

Békés200881907187433-582320821-98573391883617
Mezőberény106329088999-1740133317738121062551
Bélmegyer100095-257883963232
Kamut1071151-32542--303644155
Köröstarcsa25891361342-88136--1792416579
Murony1243114114--22710--195152356
Tarhos7865656--14012-54627113

Gyomaendrődi járás

23943

4823

4806

16

1

3910

233

11

4

206

8315

224

6217

Dévaványa78998998927-2215114-682474452183
Gyomaendrőd136803466345871148318312646441703602
Csárdaszállás41819-59153--256759
Ecsegfalva127592-1312--38312214
Hunya671347347--22229110-159

Gyulai járás

41627

8722

8474

244

4

6191

625

1431

6

1177

11197

571

11707

Elek49271247115592-3946169-1181569891380
Gyula310675839572610945560507606678083044539012
Kétegyháza380886482836-18646748-24978711917
Lőkösháza18257727657-51118-3053718398

Mezőkovácsházai járás

40550

15730

15633

94

3

2272

1280

630

12

475

10704

350

9097

Battonya60422093207320-367323706315371555
Medgyesegyháza36981150113614-13054236-63116828581
Mezőhegyes57121512150291460805-5622611661172
Mezőkovácsháza6177212021137-34071343621663641820
Almáskamarás909344344--56153-93074171
Dombegyház200399898891852017-74695402
Dombiratos551351153118679
Kaszaper19696636603-67453-366814506
Kevermes2028105710498-54168236411443
Kisdombegyház471286286--389-1210322
Kunágota2777149114874-1361754605264534
Magyarbánhegyes2408127412713-88378-164294552
Magyardombegyház1894444--667--1040-22
Medgyesbodzás110762661610-3550111544225
Nagybánhegyes1248395395--1903054-51306213
Nagykamarás1463662659561262583464
Pusztaottlaka3511021524118-8010
Végegyháza14475625593-7443-646111326

Orosházi járás

51482

10548

10469

77

2

2329

6958

29

13

878

16045

654

14028

Orosháza29081480647644021295394715860495124268468
Tótkomlós601697696511-27612889-471856561508
Békéssámson24256656632-335258276218537
Csanádapáca2637132413195-441522338410698
Gádoros3615111111074-12221519137932736
Kardoskút884145-53952020616348
Nagyszénás50461083107013-132933691520911215
Pusztaföldvár1778438-72303144265518

Sarkadi járás

22908

1432

1360

72

-

7429

76

1200

1

845

6932

214

4779

Sarkad1002082180219-27574437-22337091302299
Biharugra92450-59716-30981141
Geszt79032-3585--23337332
Körösnagyharsány56422193-365101890454
Kötegyán1451100955-593712-1238219326
Méhkerék209356515-7731055-4782035216
Mezőgyán110460528-43741532722238
Okány25901049311-810-99255735
Sarkadkeresztúr1563108108--624682542911290
Újszalonta10112-49-4--9423
Zsadány1708674918-76245-1242310425

Szarvasi járás

28779

5510

5463

47

-

1191

7523

13

6

319

6860

278

7079

Szarvas169542629260128-70845318618440872004601
Békésszentandrás3696183218248-3401943-2055427726
Csabacsűd18801781708-37630--760814406
Kardos65561601-10291--9191489
Kondoros52287817792-9117382-981305281185
Örménykút3662929--5139--1115572

Szeghalmi járás

29709

2354

2325

29

-

7620

93

2

1

345

12865

244

6185

Füzesgyarmat57344054005-145114--982428481290
Körösladány46746676643-131730--18190133708
Szeghalom92905445377-1868308545011082153
Vésztő698629928811-226016--1323049291201
Bucsa21973753723-530-1057522683
Kertészsziget3732626--65--256-25
Körösújfalu4553838--1292--21554125
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

686266

282904

248033

34816

55

135677

3483

242

143

10115

83033

5821

164848

Cigándi járás

16042

3770

2510

1260

-

7958

12

2

1

423

1419

21

2436

Cigánd296331523877-1769-764413358
Bodroghalom1381554307247-343--2097366
Dámóc36220194107-109--31038
Karcsa1824483335148-954---92417247
Karos4941499059-215--45-84
Kisrozvágy158743242-67-39-4
Lácacséke329954847-141--64-27
Nagyrozvágy63712611214-4124-481234
Pácin144851241993-589-2-41481255
Révleányvár4381587187-261---64-9
Ricse173021315657-848--47242376
Semjén45145405-326---2319-38
Tiszacsermely57419317914-174-13145-47
Tiszakarád246437729483-1501-381265415
Zemplénagárd78927595180-249---11116-138

Edelényi járás

33314

17695

15213

2480

2

6666

27

8

1

272

2251

120

6274

Edelény989646773850826118551384745732445
Szendrő406524002299101-526---1142611691
Abod2101434499-23--25117
Balajt4622772734-116---2145
Becskeháza361313--20-----
Bódvalenke186111-30----43
Bódvarákó8749454-33---29
Bódvaszilas110165958970-262--157156
Boldva235780874761-526-2431311673
Borsodszirák117887883443194--757141
Damak244352114-121---1374
Debréte1410-4-------
Égerszög47--41----
Galvács88705515-12----4
Hangács57527121853-181---522-96
Hegymeg11319811-62--7-24
Hidvégardó55047546213-47---1710
Irota68602238-3----4
Komjáti2351241204-94---104
Ládbesenyő28013311221-94--21-31
Lak64138936821-150---1188
Martonyi44130125942-118--4-17
Meszes18880728-62---414-28
Nyomár32614211824-144-4--6-30
Perkupa83748046515-274---1838423
Rakaca774650158492-15----106
Rakacaszend364321114207-40------3
Szakácsi147211011-5----20-101
Szalonna107864355885-195-646-186
Szendrőlád19541237121126-204---45464
Szin7853303264-195---26194-40
Szinpetri23635323-165-916-9
Szögliget6024444395-116---1127
Szőlősardó1048-88----7
Szuhogy118853151615-367-3694213
Teresztenye2133--10---6-
Tomor229763541-79---68-60
Tornabarakony131248-1-------
Tornakápolna11--7-----
Tornanádaska7262882844-15---1466-343
Tornaszentandrás1871801737-6-----
Tornaszentjakab20015914613-25----10-6
Varbóc4277--29----5
Viszló7171863---------
Ziliz35772666-242----5-38

Encsi járás

21390

13537

11519

2013

5

3371

277

2

-

170

868

41

3124

Encs634438923424468-115597--3325819890
Alsógagy8656524-23---25--
Baktakék772375139236-1917--1636129
Beret2641118328-413--1037-62
Büttös1751529062-9------14
Csenyéte39035732829-8---24-
Csobád67950141091-88---111375
Detek27017013337-5915--84-14
Fáj3673243204-6----20-17
Fancsal30313210923-42891--13-26
Felsőgagy19515813523-20---27-8
Forró24852053195796-10611--15132285
Fulókércs38027219478-591---17-31
Gagyapáti16853-----4
Garadna39829820890-475--442
Hernádpetri2291661579-26---124-12
Hernádszentandrás414846222-121---219-188
Hernádvécse9716956336023615--245-196
Ináncs1214950780170-89---28144
Kány4845342-3-------
Keresztéte44362115-3----3
Krasznokvajda447383281102-451---3312
Litka3114131-14----
Méra1740898744152237031-20531394
Novajidrány14046455509414335--261144177
Perecse2723158------
Pusztaradvány25520819513-5----40
Szalaszend107031126249-30021--19118-301
Szemere3722202164-68--2258

Gönci járás

19275

10988

9817

1171

-

4325

65

2

-

127

598

35

3135

Abaújszántó314718731633240-77316--3910610330
Gönc20591019100712-6212--17674329
Abaújalpár7924195-35------20
Abaújkér76844738166-150---4222143
Abaújvár22132293-141----45
Arka6037-10----5-8
Baskó16616210152-3-----
Boldogkőújfalu56545041832-30---1766
Boldogkőváralja106762053189-421-573341
Felsődobsza89547646511-206---334-176
Fony3101881835-423--312-62
Gibárt3581551487-913--998
Golop56232730522-1203---41107
Göncruszka6563743704-1154--811-144
Hejce2231411374-63----8-11
Hernádbűd13352484-618---3-9
Hernádcéce20911810414-663---15-7
Hernádszurdok17284804-79----3-6
Hidasnémeti114153644789-2741---523275
Kéked1891581553-20----8
Korlát30021118625-62---324--
Mogyoróska8054846-2---37-14
Pányok637-49----6
Pere31724620046-46--3-19
Regéc81593524-6---310
Sima211248-5----3
Tállya19301199113960-247171-6743383
Telkibánya5611069511-2821--1314-145
Tornyosnémeti47229525243-103---211-61
Vilmány1439757653104-399--1115256
Vizsoly86569966534-106---98241
Zsujta16670682-76----18

Kazincbarcikai járás

66470

20582

17135

3444

3

14222

422

13

5

1149

12810

790

16477

Kazincbarcika29010744463311111252711518543473165747807
Rudabánya25831182113943-43919--3530411593
Sajószentpéter1201241853622563-2463173-1482120972979
Alacska790746311-5461--1181-77
Alsótelekes1461091072-15----2-20
Bánhorváti139550248616-6333--22613171
Berente113848144833-2252-2296193
Dédestapolcsány152538537114-722--1990305
Felsőtelekes70940739215-831--1335-170
Izsófalva178265056882-41120--533432303
Kurityán167744641234-30744--3152412313
Mályinka46740355-3501--619-51
Múcsony310915465381008-29815--1938519827
Nagybarca99218317112-4833--119201
Ormosbánya165050847038-1858--2436311551
Rudolftelep75617114031-685--92008295
Sajógalgóc3391721666-343--1739371
Sajóivánka61217014426-199----778158
Sajókaza30611178113939-503113--29420015758
Szuhakálló1009563234329-1196--61161198
Tardona1061706010-6002--511010264
Vadna647116991612687---777172

Mezőcsáti járás

14446

3764

3625

139

-

6239

14

4

-

193

1396

53

2783

Mezőcsát59801802174656-252054-58476261089
Ároktő112057956316-2321--657-245
Gelej59898971-315---2154164
Hejőpapi115714913514-3192--1413114528
Igrici124623422014-6484--10256193
Tiszadorogma36152475-263----10531
Tiszakeszi257748746423-12842--883123401
Tiszatarján140736335310-658---15139-232

Mezőkövesdi járás

42434

22530

22312

212

6

6163

55

3

1

518

3274

228

9662

Mezőkeresztes38861613159518-964-1543218843
Mezőkövesd16559931292377058682024811901214799
Bogács195213751368611188--211156309
Borsodgeszt25241374-186--714
Borsodivánka7463093045-67--14618202
Bükkábrány16608838794-394---5563319
Bükkzsérc9963303246-493--674263
Cserépfalu10391411347-631-16435202
Cserépváralja386311311--6--16-52
Csincse59215113912-105--683261
Egerlövő52563621-278--1048124
Kács4703883862-27----19-36
Mezőnagymihály104639537916-411--7100130
Mezőnyárád161499998712-149-4917362
Négyes251160160--303---31-27
Sály1949117611733-4135--5403307
Szentistván24751382137111-1236--2321917705
Szomolya16717997963-97454218297
Tard13109929839-36-24444209
Tibolddaróc14369479389-196---11505227
Tiszabábolna3823123084-31---115-23
Tiszavalk30338371-215----12236
Vatta9344134049-325--969115

Miskolci járás

250530

90927

80143

10765

19

44505

1925

170

108

3937

35919

3197

69842

Miskolc1677545575249161658011256061485135104249628301263451241
Alsózsolca576620511853198-118113507606431363
Emőd500724842299185-836551392431193
Felsőzsolca66133350277857119054414-40639581563
Nyékládháza502319761812164-10473235569541307
Sajóbábony2887893789104-6094--646318894
Arnót25971222939283-392119--2521026603
Berzék112159853464-241--2471185
Bőcs273060252082-13378--9321317460
Bükkaranyos144848145823-4409--918910310
Bükkszentkereszt12066776707-5643-29924341
Gesztely27581251118071-6738--923613568
Harsány2100103799344-457103318013368
Hernádkak172375972435-447-2319912281
Hernádnémeti357818601754106-10119--1817910491
Kisgyőr164230728621-858-5810910298
Kistokaj207859549699-475116325517659
Kondó61114611630-328--55179
Köröm13571163112537158--60-74
Mályi412415141361153-6492837675571162
Onga485821801953227-10953556416181057
Ónod2410116611036034996--282044503
Parasznya118018614244-443-3411611388
Radostyán63172666-312--2388132
Répáshuta4453353341-17--104140
Sajóecseg105134531431-437-7576198
Sajóhídvég105139236824-371---125813205
Sajókápolna38346424-170----283136
Sajókeresztúr154955746591143418--1312121385
Sajólád2936153214201111333-631859813
Sajólászlófalva43031247-230---18473101
Sajópálfala744491272219-65--275154
Sajópetri1480837466371-907--291366375
Sajósenye43720516540-141---2267
Sajóvámos21851123865258-6158--22926319
Sóstófalva24082757-936---15-44
Szirmabesenyő44382376201635915491124357371083
Újcsanálos86715012822-39436--41007176
Varbó10921037726-611--31120226

Ózdi járás

54285

25396

24485

909

2

3548

305

2

9

1424

9949

459

13193

Borsodnádasd3169164116329-84266046620871
Ózd34481130721228878222585250-394480233869218
Arló37752534251717-365--6827310849
Borsodbóta8985545522-31---15478243
Borsodszentgyörgy11758618529-18--973213
Bükkmogyorósd1288585--12--31017
Csernely791525525--5261212964
Csokvaomány9095755696-46-7645210
Domaháza8445755732-7--16594
Farkaslyuk1935102496856-8710833517371
Hangony1622128212793-39--386208
Járdánháza17981308129117-675--359914270
Kissikátor307267267--7----5-28
Lénárddaróc277180180--17---2019-41
Nekézseny76971701-383--13455125
Sáta11206386335-58--2864330
Uppony287204204--19---2041

Putnoki járás

19290

7027

6735

291

1

5326

107

3

3

341

2148

79

4256

Putnok69052675261065-116645147983451841
Aggtelek580998217-364-20-94
Alsószuha4361129022-246--38-39
Bánréve13375935533912418--311337324
Dövény3031251223-724--820-74
Dubicsány2707373--96--4948
Felsőkelecsény36713611521-163--2142
Felsőnyárád99330626739-3388--4429286
Gömörszőlős7655--59----4-8
Hét4991191118-264--42-72
Imola836-66----9
Jákfalva55623722611-13911--1727-125
Jósvafő24329-158---944
Kánó17413-119----12-30
Kelemér5301601564-1883--6293141
Királd8722011938-46-114197187
Ragály6663042995-1874--516-150
Sajómercse206174174--13----8-11
Sajónémeti5373543486-17-1056-98
Sajópüspöki4803303246-335--736-69
Sajóvelezd8072172152-404-345294
Serényfalva100746344617-2183--5282-189
Szuhafő15142393-68----11-30
Trizs2192929--148----40
Zádorfalva4381431394-157--22-113
Zubogy55582748-3563--1498

Sárospataki járás

24946

11714

8376

3331

7

5600

36

5

2

325

1009

100

6155

Sárospatak129915458398614702315422198543663547
Bodrogolaszi906431297134-192-35217219
Erdőhorváti61226317192-1273--314-202
Györgytarló55623316568-152-9353123
Háromhuta11585823-4------26
Hercegkút6514984917-40--8-103
Kenézlő12347585372183178-8614223
Komlóska23621513202-2---72-10
Makkoshotyka87252651610-266---1167
Olaszliszka171771755815724824--271143370
Sárazsadány24716410361-48---1616
Tolcsva1801992679313-186334711557
Vajdácska1315579306273-387---1227-310
Vámosújfalu817298169129-286--632193
Viss668371217154-87--1351144
Zalkod2081268640-9--27-45

Sátoraljaújhelyi járás

23058

11135

8372

2762

1

4885

45

11

6

355

2001

106

4514

Pálháza1061571432139-3033---153166
Sátoraljaújhely1578369405059188013055361152731827853551
Alsóberecki72928520877-268-14243132
Alsóregmec1831526785-7----21
Bózsva17383767-64---45-17
Felsőberecki2641398752-88---926
Felsőregmec32428821276-27--4-3
Filkeháza110942569-4----9
Füzér37830924168-48---317
Füzérkajata11127234-76----7
Füzérkomlós32117413737-63---2754
Füzérradvány32821218032-69---510-32
Hollóháza84666864226-613--523581
Kishuta27324623016-14----4-9
Kovácsvágás65717816315-227---29103210
Mikóháza552342230112-104-517380
Nagyhuta6358-2------3
Nyíri40416012040-173---614-51
Pusztafalu20023194-158---73-9
Vágáshuta7156-4----10
Vilyvitány22713010921-70----26

Szerencsi járás

38106

18124

16714

1410

-

9433

51

2

1

400

2083

121

7891

Szerencs919842093742467-183519118599572360
Alsódobsza29860537-1963---13-26
Bekecs24941179969210-33441616510785
Legyesbénye1548731605126-4483--12473304
Mád22461433137063-413-5287359
Megyaszó272891586253-13174-20112358
Mezőzombor237215541298256-274-44866407
Monok17341088106127-1657--12906366
Prügy24441076105026-899--44181242
Rátka9527036985-38-5243178
Taktaharkány36111475141461-8633--3417371056
Taktakenéz12574394345-510--2761218
Taktaszada1919100696244-521-2465-302
Tiszalúc53052256219660-16204--3943917930

Szikszói járás

17507

9511

6979

2529

3

4254

46

2

-

110

733

44

2807

Szikszó56312847224660011409122-52221191069
Abaújlak76624121-4---36
Abaújszolnok17714732115-8---16-15
Alsóvadász1562500366134-745--11160142
Aszaló188099291379-510--1173291
Felsővadász522411283128-15--984
Gadna26025324229-3----1-3
Gagybátor194897514-90----12
Gagyvendégi2141359243-581---5-15
Halmaj18119498668123079--7485486
Hernádkércs2972412356-34----20
Homrogd931749386363-68---723480
Kázsmárk966537277260-201---45179
Kiskinizs33812210715-153---116-46
Kupa157674423-70----5-15
Léh40928222359-42--25-57
Monaj22818614244-102--411-15
Nagykinizs3191801737-1082--510-14
Nyésta49392316-1---15-3
Pamlény4522166-2----3-18
Rásonysápberencs58528418896-19910--228359
Selyeb460288142146-86---1669
Szászfa134804040-43----8-3
Szentistvánbaksa26249454-88---2116106

Tiszaújvárosi járás

31842

10549

9443

1102

4

5746

55

6

2

287

5479

338

9380

Tiszaújváros1650043303889438327383716936712365314
Girincs96153552213-94-6813240
Hejőbába191992790522-278-19968590
Hejőkeresztúr1028455337118-171-4938296
Hejőkürt3011741695-43--26-56
Hejőszalonta85751548233-129-5433161
Kesznyéten186340033466-816-172578364
Kiscsécs195941777------85-16
Muhi50026324023-43--764113
Nagycsécs80445539263-56--1003187
Nemesbikk98933632016-399-3586186
Oszlár3871401382-125---6059
Sajóörös133744239844-204-1528223370
Sajószöged2274797670127-2866--2331627819
Szakáld45521918236129--946150
Tiszapalkonya147246744819-335-151896459

Tokaji járás

13331

5655

4655

998

2

3436

41

7

4

84

1096

89

2919

Tokaj453017711314457-9082930334541403
Bodrogkeresztúr11616495201281205-5534243
Bodrogkisfalud904544412132-94-6596194
Csobaj72313411915-29035140-149
Erdőbénye110362157546-348-453-75
Szegi29018112952-30--20452
Szegilong20412110219-28---1141
Taktabáj60417215814-290-468-69
Tarcal29011223112993181461926113564
Tiszaladány672967719-383--846101
Tiszatardos23914312023-46-813-28
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Csongrád megye

417456

165955

164060

1855

40

29289

3488

923

263

7278

90836

6585

112839

Csongrádi járás

22996

13412

13380

31

1

621

63

7

3

235

3165

179

5311

Csongrád1724295769549261458523220824831524308
Csanytelek2776184218384-7724-193699454
Felgyő1225742742--405-14163-270
Tömörkény1753125212511-464--415018279

Hódmezővásárhelyi járás

56560

13789

13699

88

2

8059

369

53

43

1181

16606

771

15689

Hódmezővásárhely46047933592538117158319414210991443971412900
Mindszent6914358535823-28822601099371811
Mártély13152872843-181101851510293
Székkutas22845825801143218--455310685

Kisteleki járás

18185

11215

11185

30

-

464

52

31

1

152

1928

142

4200

Kistelek71034365435015-183251-66731581674
Baks20051318-194192837353
Balástya3498240423959-1381624-4030641529
Csengele1947154315412-534161125211
Ópusztaszer21749929902-4432-926315846
Pusztaszer1458593-27---223316587

Makói járás

45138

17365

16535

827

3

5187

411

292

26

649

11672

464

9072

Csanádpalota29231599158712-110227-3846317667
Makó236836709601469323701113382233371483325287
Ambrózfalva496101-3564-1685120
Apátfalva30402090205634-116611-4624711513
Csanádalberti4471571525-5329--4972105
Földeák30991550154010-2709--2664024580
Királyhegyes6653953932-294-187344
Kiszombor3935181517862812811370106425661
Kövegy3772642595-311-55-22
Magyarcsanád148866864622-984219-282615205
Maroslele2117102710234-19910--2851115327
Nagyér51546-7413--64234381
Nagylak488160-41237159788
Óföldeák4562682608-574---98425
Pitvaros1409516-9296--734011347

Mórahalmi járás

28986

18988

18942

44

2

666

75

42

4

421

2762

228

5800

Mórahalom5804400640006-109197-96522431002
Ásotthalom4122249424895-112145457235835
Bordány3230203720316-5334127526793
Forráskút22871483-35451443611
Öttömös6994764715-1643-12623123
Pusztamérges1212755755--543--19793299
Ruzsa2480178517832-5475-3019915385
Üllés3046213321312-4527-3523120573
Zákányszék27442065-8244719721326
Zsombó336217541736162106158248159853

Szegedi járás

204263

79614

78826

762

26

9328

2105

457

180

4353

42459

4187

61580

Szeged16804861804611626202281431954318165371635454379552699
Sándorfalva78713777375522-180311101648792039
Algyő55082439241326-24835841141228511381
Deszk3560151114664141441654112078274858
Dóc733448448--14-161464103
Domaszék4862259025846-149109378730631230
Ferencszállás6233203146-3946-8154785
Klárafalva4732182153-211-11911139
Kübekháza14636326257-58-2128418449
Röszke3086204820435-92127-5233317525
Szatymaz4658226322558-118224382916471203
Tiszasziget17089319238-517163328362
Újszentiván167063362310-71431936123507

Szentesi járás

41328

11572

11493

73

6

4964

413

41

6

287

12244

614

11187

Szentes2850967906717676413028537523983504678206
Árpádhalom526139139--2112--3278271
Derekegyház1621428-11011-11064115405
Eperjes539196-3425--8163-113
Fábiánsebestyén2039581-16135--867712565
Nagymágocs3103961961--197383-3139914488
Nagytőke4128383--8221-5883148
Szegvár4579239423913-2295--116481011191
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Fejér megye

425847

152234

150883

1292

59

46154

7143

418

148

5376

82975

6427

124972

Bicskei járás

34370

12477

12328

145

4

5955

400

21

8

434

5025

400

9650

Bicske111964032398743218429816415701543325
Alcsútdoboz14133983917-36011--162038417
Bodmér24163-701--1391057
Csabdi1227407-32128--151522302
Csákvár52181767175512-91317130779531504
Etyek42581442141230-4782510357836681339
Felcsút187069167615-340183929015476
Mány2463106810626-52512--1729428519
Óbarok7872482426-7210--2621210209
Szár168691190011-129111520421394
Tabajd921269-409712645154
Újbarok4281701673-22-9544166
Vértesacsa177756455572374-2825413542
Vértesboglár885447-1004--5749246

Dunaújvárosi járás

94414

28413

27992

405

16

5240

1043

226

31

1273

27842

1915

28431

Dunaújváros48484121431189125112763670431476515801118415101
Adony371714981487101139136-15838331175
Pusztaszabolcs60991895187916-40426691613792007
Rácalmás4419115711498-22245741406941407
Baracs3419114111261321443366105925946
Beloiannisz106818518131491140-1521536427
Besnyő17526726684-10065-1235932566
Daruszentmiklós13083763724-515-3123899463
Előszállás2376106110449810643357910582
Iváncsa28541021101110-42034139143931
Kisapostag140235534951671171037018464
Kulcs266276374716-174242777050852
Mezőfalva4721213121229-17327261254351071
Nagykarácsony13487117092-40852158359
Nagyvenyim487417031674272266427914972321051
Perkáta39111601158318-122193-241086271029

Enyingi járás

13024

6010

5987

21

2

2339

526

6

1

75

1430

63

2574

Enying683533063288162124510649781331312
Dég2165876876--46731--728911484
Lajoskomárom2248955-3673531017711374
Mezőkomárom939532-135283-3905143
Szabadhídvég837341-1258--6933261

Gárdonyi járás

29406

11083

10971

110

2

3314

233

12

22

387

5067

480

8808

Gárdony96663381333843-9749241014418192023040
Velence54741889186324255959968401191906
Kápolnásnyék35481335132312-487294666542938
Nadap572248248--6953-7526182
Pákozd30871164115410-528123350036813
Pázmánd2026132513223-106151813416411
Sukoró12664554469-24091516834343
Szabadegyháza21017437367-12771-194708726
Vereb7612382362-1775--5938235
Zichyújfalu905305305--47---43269214

Martonvásári járás

28040

9221

9104

112

5

3104

721

15

22

418

5312

380

8847

Ercsi82892912287339-51931431132059992549
Martonvásár573217441715281505978210181042178
Baracska379794993316-6201996744691292
Gyúró126137236372251255171216238
Kajászó1058264261324231115511269
Ráckeresztúr33601281126912-2442327619151142
Tordas20844944886-200261-55837952635
Vál245912051202441121421724544

Móri járás

33070

12715

12651

60

4

2844

2290

22

10

360

4622

380

9827

Bodajk4219173917271024595426556341347
Mór142726056602926193352413622012354176
Bakonycsernye3053641640-112110283-11327220855
Balinka925322-4940--1018320301
Csákberény1201399-4026--13934284
Csókakő1326680-6217132105337
Fehérvárcsurgó19476706664-37454-4182098610
Isztimér9904314283-148761268263
Kincsesbánya15565034967-13719--540018474
Nagyveleg640107107--17166--2613284
Pusztavám24419359287-1103711225519732
Söréd500232232--324--6566164

Polgárdi járás

19790

7620

7593

22

5

2558

100

7

3

189

3210

140

5963

Polgárdi68022213220211-80241461238462414
Füle878313313--16245939291
Jenő12727107079924-214016299
Kisláng2449119011846-26615122826676
Kőszárhegy1537487487--1329--5427225558
Lepsény306913601357569132145011644
Mátyásdomb762220220--749--101632284
Mezőszentgyörgy1310434433258---1819412394
Nádasdladány17116936901967--2137813403

Sárbogárdi járás

28296

11748

11707

37

4

5000

242

8

3

293

3559

134

7309

Sárbogárd12446437943651041978180971913733819
Alap19539929893-1519121786603
Alsószentiván645360-67---2591156
Cece2598893-877-18886714
Hantos9565555514-913--111629125
Igar9783843813-1913--138260
Mezőszilas21167787735-64812--532111341
Nagylók1080468-10514102319242
Sáregres7312602573-2774--9434134
Sárkeresztúr2520148614824-35141-182347419
Sárszentágota1332737-1987--31134270
Vajta941456456--66--10879226

Székesfehérvári járás

145437

52947

52550

380

17

15800

1588

101

48

1947

26908

2535

43563

Székesfehérvár100570354553515928115825113627947148519913213231846
Aba45511663165012193371-32712471156
Bakonykúti1235151--15--28522
Csór17806396363-28210--3533611467
Csősz1015360-3501--4887205
Gánt861319-3841-2972398
Iszkaszentgyörgy1968639639--296174-2234724619
Káloz234612961296--4013--116211472
Lovasberény2708121312067-65184626628495
Magyaralmás15565895836-3699--192529309
Moha557178178--979-983171
Pátka17096096081-292131123024528
Sárkeresztes15184554514-30213--718022539
Sárkeszi5861791781-11932-6792196
Sárosd3339167416668-17020--1753925894
Sárszentmihály30151159114316-39820--4657733782
Seregélyes45161593157914-824161-27884331138
Soponya1861846-4093--101899395
Szabadbattyán46251820181181567-53776421339
Tác16584924911-493121-1420217427
Úrhida23849729648-136268-6747237666
Zámoly21917467424-40744148112499
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Győr-Moson-Sopron megye

447985

244355

243196

1066

93

14741

21062

165

146

3952

41179

4683

117702

Csornai járás

32970

22705

22664

34

7

388

1987

4

4

164

1170

153

6395

Csorna105586669664718412440858425642807
Acsalag470438---511-12
Bágyogszovát128510511050-12016--3337155
Barbacs7336096072-186-7882
Bodonhely288205-335--538
Bogyoszló616521521--18-512750
Bősárkány208716971695-2536-1032305
Cakóháza572727---23---6-1
Dör659540540--418-4784
Egyed538430430--6--1681
Farád1945982-1834514477532
Jobaháza544352352--1274--612385
Kóny26611941-3947--148520515
Maglóca937373--3---13
Magyarkeresztúr428206206---109--1892
Markotabödöge4583483462-1114-11469
Páli359304304--510-6429
Pásztori371183183--3--9784
Potyond953232--28--14-20
Rábacsanak4783983962-4---2647
Rábapordány1043786-1111--16216
Rábasebes756161------11
Rábaszentandrás483161-11147--17146
Rábatamási9817477452-1425--5276157
Rábcakapi1634141--99--15-6
Sobor273184-359--1016
Sopronnémeti267109109--3100--2529
Szany213317481748--1751-463266
Szil1349952-17488826234
Szilsárkány693469469--1165--3173125
Tárnokréti1943232--112---1729
Vág464372372--249-71338
Zsebeháza1293737--58--12-21

Győri járás

190146

92924

92361

525

38

7844

8349

57

80

1863

21134

2391

55504

Győr129527585115815233920530855993472136416394194740298
Abda301117541738115811211628840706
Bezi5121601573-10189-532113
Bőny213194092416-21959259812777
Börcs125573272210-3279--713522248
Dunaszeg19371306129511-3619--1217712375
Dunaszentpál688479479--1057576123
Enese17879989944-23179--169910462
Fehértó4593253205-620-31193
Gönyű29481497148215-13456--1638717841
Győrladamér1556778773418335--1510411530
Győrság14337797772-21297--19636257
Győrsövényház8024694663-846-427246
Győrújbarát59683149313514-1694244-74596741478
Győrújfalu1608687683561494115112511
Győrzámoly2408141814108-6252--2723927583
Ikrény17758198109-69742315520612
Kajárpéc1265575575--33420-441189
Kisbajcs866547547--15104-13538216
Koroncó200411361130514433--1520910557
Kunsziget1233829827167--4576314
Mezőörs939474474--252131-2321164
Mosonszentmiklós237914461441234061--141108700
Nagybajcs9406792295414179
Nagyszentjános180295592827-12869--91926443
Nyúl4188251425085111799--39281301108
Öttevény2913171217054391144--1220019735
Pér232112681266204461813317632
Rábapatona242318591857-238376687406
Rétalap5573553487-504---36-112
Sokorópátka1078792792--834-747187
Tényő14829989926-3470--176018285
Töltéstava21959989917-186421337316566
Vámosszabadi158988043461117414420
Vének167106106--52---14238

Kapuvári járás

23778

16983

16948

31

4

253

1298

1

3

153

546

101

4440

Beled2633147314693119428148225591
Kapuvár104957667765015210916686282482134
Babót1118807807--416-810272
Cirák587475-520-3875
Dénesfa453303303--15--423105
Edve11480782-15---15
Gyóró379291291--35---941
Himod616508-415-5478
Hövej288226226--54---50
Kisfalud748435435---201--105493
Mihályi1079690690--6231-413133
Osli900725-102--7181137
Rábakecöl684494493-169--12161
Répceszemere284212--9--359
Szárföld899721-2010--13131
Vadosfa751111--1033-----21
Vásárosfalu1556161--64--322
Veszkény9447637585-1011-274127
Vitnyéd13271041-4014--4303195

Mosonmagyaróvári járás

72609

39885

39705

163

17

2018

1653

30

16

465

8084

804

19654

Jánossomorja592139283905167143314-27411341343
Mosonmagyaróvár3200415199151306721003682121027748634939465
Ásványráró185312701263344119-7611434
Bezenye14549659605-157---9919349
Darnózseli156111021102--364--8494358
Dunakiliti1987135413477-4318615112402
Dunaremete246172172--6-414444
Dunasziget145910881088--17--92256
Feketeerdő557316316--138---219190
Halászi307020852078612722--712516788
Hédervár11707036949-24812504367
Hegyeshalom3435165116465-104124--1554830963
Károlyháza5362992954-219-599138
Kimle2300145814553-2175-181099673
Kisbodak355246246--8---330662
Lébény3156173117263230472--711410792
Levél18077187135-144721822812613
Lipót6835925911-4--12568
Máriakálnok17509319247-39301022123495
Mecsér579443443--29--233387
Mosonszolnok164410821074719723815612264
Mosonudvar4371601555-194-1165130
Püski664461461--115-68116
Rajka2758137113665-55791626562908
Újrónafő8462712665-8914--191403310
Várbalog377289289--6--34639

Pannonhalmi járás

15227

8692

8656

36

-

1177

599

2

7

139

826

53

3732

Pannonhalma36912122210814-731964164151232
Bakonygyirót1488383-----10-53
Bakonypéterd262201201--47--415-31
Bakonyszentlászló18259649604-74245--241613354
Écs1829126612615-5518-47906383
Fenyőfő1068888---5--82
Győrasszonyfa496335-193--27110
Lázi5753933894-119-13145
Nyalka4452742722-27--37103
Pázmándfalu966447447--2076--6796215
Ravazd1189793793--3589587277
Románd305233-87---25-32
Sikátor311141141--9118--1428
Táp720269-2627--9233147
Tápszentmiklós942313313--33413--649-227
Tarjánpuszta392309309--11--761
Veszprémvarsány10254614574-48128--3467332

Soproni járás

98841

55943

55662

258

23

2544

4545

67

32

1029

8703

1132

24846

Sopron60548292172900719713184431974927741692690717640
Fertőd3261235123446164315-2315621610
Fertőszentmiklós3818288628823143481211316697
Ágfalva215111361136--62389--2016810366
Agyagosszergény900723723--4-4316130
Csáfordjánosfa20013925--329
Csapod544410410--133-52290
Csér271212---121----2
Ebergőc152111111--6--1021
Egyházasfalu877713713--68--416-130
Fertőboz2941971925-3--2861
Fertőendréd63046945514-86-10134
Fertőhomok6053681210-519190
Fertőrákos2208115711543-3644--2223717695
Fertőszéplak12569069033-18134-8608239
Gyalóka645353---3---7
Harka183010161014761722713432371
Hegykő143311001099-21914--5445245
Hidegség361263262-155-3253
Iván1307960957-3-15-87316
Kópháza2041146514634049271168335
Lövő1425106510633627--76118211
Nagycenk1887129012837-4548--179021376
Nagylózs9936666643121-1250210
Nemeskér211126126--54----29
Pereszteg14341005999513915--25625283
Petőháza10297127102015--76416195
Pinnye329210210--5--9-102
Pusztacsalád257208208--4--7-36
Répcevis360317317--63---7-27
Röjtökmuzsaj420343343--7--43726
Sarród109980580313184437208
Sopronhorpács819619619--1013-32141
Sopronkövesd11868863528154110170
Szakony403235235--7108---6344
Újkér99860460213116-925229
Und310268268--48--66-18
Völcsej354271271--36---12458
Zsira820661661--97--19122

Téti járás

14414

7223

7200

19

4

517

2631

4

4

139

716

49

3131

Tét39541636162844961081-3431548933
Árpás259134134--541--1365
Csikvánd454139139--20213---20458
Felpéc8363313292-222734523150
Gyarmat1279892-2474--11294245
Gyömöre1242810810--2982-393277
Győrszemere3251158315749-1982373-4832013849
Kisbabot2193939---133--639
Mérges792121--542--43-4
Mórichida8263273252-6284-1322172
Rábacsécsény577383383--1926-213123
Rábaszentmihály495387387--45644-39
Rábaszentmiklós133113113--12--113
Szerecseny810428-8887--6325164
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Hajdú-Bihar megye

546721

86084

53697

32359

28

158513

1086

862

197

10133

147001

6416

136429

Balmazújvárosi járás

30191

4839

4674

164

1

5562

17

11

1

395

11484

393

7489

Balmazújváros17573104497767-38604--16788953303273
Tiszacsege459261959029-117535-37828331892
Egyek505223492306421217531137799151526
Hortobágy148115714314-2045--1275411338
Újszentmargita149367065812-106-3-422084460

Berettyóújfalui járás

44995

3480

2996

484

-

19399

86

618

8

667

9703

262

10772

Berettyóújfalu154721089947142-60072527438531504051
Biharkeresztes394642137447-1576656-61801241001
Komádi552330228319-2147399-361337181635
Ártánd45740373-22672551-107
Bakonszeg119242402-6553402033245
Bedő24016727140-28-58-30
Berekböszörmény183698908-96032172424257
Bojt52928262-306-4-1791-83
Csökmő192883803-839335689420
Darvas558764333-156-17-7267431
Furta11572041977-3824103526198
Gáborján88027-428-8191-224
Hencida122838326-675--24281207
Körösszakál82534295-202-176343366
Körösszegapáti97477716-52810421414198
Magyarhomorog91938362-572-51435154
Mezőpeterd54785823-243-42438134
Mezősas66230282-421-58611107
Nagykereki1253997029-674618-131074332
Szentpéterszeg110140373-699-62015148
Told30140382-178-6-1726-34
Újiráz544267267--63-3916113
Váncsod120149427-797846114221
Vekerd12317-40-4211-12
Zsáka1599897811-5975673759464

Debreceni járás

224448

35782

24422

11339

21

56252

820

159

166

5246

58858

3975

63190

Debrecen2113203419523413107622052459812154165479454909387759955
Hajdúsámson1312815871009577137938514523949983235

Derecskei járás

41701

5410

2872

2537

1

18989

23

21

7

577

8603

235

7836

Derecske892262856365-4150-1142235691723
Létavértes696617954571338-2950589803251298
Esztár1322804931-917---91261189
Hajdúbagos197815211339-941-2552213324
Hosszúpályi5787893729164-25123111125533978
Kismarja131210277241743-6-162638174
Kokad6691172988-377-685-83
Konyár21431049311-954-3170810334
Mikepércs449442933495-1434343911367411122
Monostorpályi215125820157-9676-31426510628
Pocsaj259168482602-13754312143278
Sáránd224914612521-846-3756918631
Tépe111722202-823---3191474

Hajdúböszörményi járás

40568

8779

1692

7087

-

8822

22

3

-

821

11548

445

10128

Hajdúböszörmény31725270512841421-8514153-729111764248159
Hajdúdorog884360744085666-3087--92372211969

Hajdúhadházi járás

22183

2462

1413

1049

-

6972

21

4

-

1036

6498

188

5002

Hajdúhadház12588588358230-426872-9034459742287
Téglás64321430769661-187451-991278681677
Bocskaikert3163444286158-83091-34761461038

Hajdúnánási járás

29614

6698

6141

555

2

6463

21

9

2

236

8833

219

7133

Hajdúnánás1706312188004162542867212058031634316
Polgár80983516342690-646102-811790432010
Folyás3491471461-27---1152-22
Görbeháza24541115108926-1945--186822438
Tiszagyulaháza7483062988-70---621310143
Újtikos90239638214-98---101931204

Hajdúszoboszlói járás

43061

3124

2607

517

-

11291

51

11

12

416

17235

388

10533

Hajdúszoboszló2393319681646322-67843591220581142676539
Nádudvar885346344617-208471-803863442311
Ebes4494454310144-122051-73187248821
Hajdúszovát30481111029-7553--38178112348
Nagyhegyes273312810325-4481--20160517514

Nyíradonyi járás

29534

12677

4191

8485

1

8242

9

9

-

428

2777

84

5308

Nyíradony7585452313703153-116214-11439691375
Vámospércs5347663384279-2507-791007231066
Álmosd164530996213-8612--2919514235
Bagamér2476315139176-123832-553799475
Fülöp17691179407772-142---25100-323
Nyírábrány3722199576512291581-3524813847
Nyíracsád386127277761951-508---335010533
Nyírmártonfalva2075889214675-631---131986338
Újléta1054774037-612---45204-116

Püspökladányi járás

40426

2833

2689

142

2

16521

16

17

1

311

11462

227

9038

Kaba596028325528-20253552135491409
Püspökladány14895177817383825211129642151403438
Báránd261424423014-1661-11282412
Bihardancsháza17688--104--4-55
Biharnagybajom2858735815-930-2014964332
Bihartorda95249463-488-7237-170
Földes4062928111-1966-56110610831
Nagyrábé212768653-1160-143719502
Sáp100366642-606---173155
Sárrétudvari2901685414-1132-57989887
Szerep149641374-599---223403491
Tetétlen1382635310-639--18305356
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Heves megye

308882

162014

160885

1098

31

14729

1084

108

64

4722

43193

3298

79670

Bélapátfalvai járás

8978

4246

4218

28

-

1274

20

-

2

94

1081

65

2196

Bélapátfalva3092164516369-1675-11150530728
Balaton1098734-351--31485172
Bekölce648410410--232--13572141
Bükkszentmárton315241-7----16-51
Mikófalva770486-232--651-202
Mónosbél370160-20---2254159
Nagyvisnyó100013512510-5263--49837197
Szilvásvárad16854354305-4737-11019617546

Egri járás

87939

40397

39948

441

8

5241

281

34

24

1443

13897

1465

25157

Eger5656924109237623398314923122228239256117217785
Andornaktálya2816140814035-1364--2857437629
Bátor366215215--12--264106
Demjén6063283262-37---2652172
Egerbakta14831262-303-848130
Egerbocs591423-153-412131
Egercsehi13714574525-5061835117471
Egerszalók1889101099614-884--3026818471
Egerszólát10406316292-404-5294216
Feldebrő10255795772-58--19183183
Felsőtárkány34521996197620-18465041039766
Hevesaranyos627476476--13--46387
Kerecsend2242102010182-52-1876098364
Maklár2406110410995-183-1435835711
Nagytálya8924494454-55---415810216
Noszvaj179337936910-775-3913615446
Novaj13807737703-66-142169301
Ostoros26661241122615-14554-2142235793
Szarvaskő325155155--283--1069753
Szúcs397227-8--1148102
Tarnaszentmária217153-35--816329
Verpelét3786200219939-1144--9753242995

Füzesabonyi járás

30416

15809

15694

113

2

1539

45

20

4

587

3711

185

8516

Füzesabony78803753372230127891641178552439
Aldebrő7023733703-42-9569211
Besenyőtelek2670171417077-72-361647674
Dormánd1064626626--46-291389213
Egerfarmos68033032841--1125181
Kál3514200119974-60365336131035
Kápolna155988187823311118013347
Kompolt20361128111711-4743629415511
Mezőszemere120973970633-413--51034314
Mezőtárkány15849809737-61101417914322
Nagyút707413413--2839626185
Poroszló29109579516-64343038911875
Sarud1188487487--41-541663434
Szihalom194210069997-734--1323520591
Tófalu55929329216---7844155
Újlőrincfalva212128128--27--42229

Gyöngyösi járás

73834

39722

39490

225

7

2675

214

28

10

1044

10725

891

18525

Gyöngyös3142114035139111195128110611540060715788934
Abasár2537148714798-10294-1426132628
Adács2729176417604-793--1221212647
Atkár1735104710425-63-1722411372
Detk117668967910-68-12983305
Domoszló1998137913763-67-231149404
Gyöngyöshalász2557141314094-85-4735923627
Gyöngyösoroszi1549784-3410693526293
Gyöngyöspata2586183518332-68103-1091445412
Gyöngyössolymos29231690168361103142837436676
Gyöngyöstarján2425156515587-4516--1822614541
Halmajugra12255345295-13---423686262
Karácsond3054165716516-12475749018700
Kisnána1054710-21-7866223
Ludas7963993945-303--151169224
Markaz1828119111829-74-1912616399
Mátraszentimre437341341--207---24837
Nagyfüged1636840-60-552268445
Nagyréde3141189618915-63102130821820
Pálosvörösmart635314314--32-157813182
Szűcsi15821169-27---117314288
Vámosgyörk1917114811435-82-3012620509
Vécs6344504455-41-367567
Visonta11365605573-6433-191399339
Visznek1123825814101295--1639191

Hatvani járás

51246

28787

28620

159

8

1601

398

8

16

607

6755

397

12677

Hatvan2051910539104756047502363825427952205714
Lőrinci58312802278715-1842490967511708
Apc2551142614206-89104930213660
Boldog30072223221661419842133433
Csány2157157715707-44-119313417
Ecséd3205224322375112519--2320012583
Heréd1951136113592-5141--4964394
Hort37462444242913286142138414782
Kerekharaszt9795785708-458--181237200
Nagykökényes6034204173-163--3301130
Petőfibánya27448628566-5714--2698943753
Rózsaszentmárton19771062104418-72-1626113550
Zagyvaszántó19761250124010-411783023353

Hevesi járás

35036

19112

19045

64

3

1932

66

9

5

440

5095

158

8219

Heves107535689567118-45528-31191946802433
Kisköre2869118811853-9445154514971
Átány1487173-657-364433174
Boconád13257807782-151--113911378
Erdőtelek33292489-775642713419
Erk9096666615-2213--595-108
Hevesvezekény636359358-116---4304223
Kömlő1849667-47---295208578
Pély13958138094-30-7211330
Tarnabod7282412392-15---46192-234
Tarnaméra166710541053-117-1512213444
Tarnaörs1835124712434-273--18785457
Tarnaszentmiklós9033463424-443-9221277
Tarnazsadány121787385913130--854250
Tenk1203744744--42--531377
Tiszanána2505147214693-3247--191689506
Zaránk4263113083-20--42960

Pétervásárai járás

21433

13941

13870

68

3

467

60

9

3

507

1929

137

4380

Pétervására2326131313112-3933-10118613668
Bodony7644464433-21756-230
Bükkszék733539537-223-4364125
Bükkszenterzsébet1095804-30--1753188
Erdőkövesd6694604573-5--54-146
Fedémes309256-10---1911-13
Istenmezeje1647124412422-203--3495323
Ivád384243-9-1722389
Kisfüzes12683---1713-12
Mátraballa783567567--18--736152
Mátraderecske1962134713443-6112--1316912348
Parád2053117111656-6471626319512
Parádsasvár40820219111-26--473126
Recsk278916401625141691510541247500
Sirok1883100298913-246--5331017471
Szajla583389389--10--4228112
Szentdomonkos442358358--4---2947
Tarnalelesz1783132213193-223721125245
Terpes224181-5-49-24
Váraszó4703743713-7--43449
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Komárom-Esztergom megye

304568

111919

110656

1227

36

30517

4505

117

86

3898

61384

4262

87880

Esztergomi járás

93784

42934

42524

396

14

6018

555

51

29

1343

14400

1127

27327

Dorog1219944254377471695748326226632113858
Esztergom28926132911312716041647211201147538074189046
Lábatlan50331660164613157129261140491557
Nyergesújfalu76213797376530247064941201101811975
Annavölgy94124924828-33526299
Bajna1928127812761966--51497287
Bajót153898597510-4093-391529301
Csolnok32301758175666-4134135976
Dág93257657340--596209
Dömös11675685608-1165--128910367
Epöl6434204173-38-4445131
Kesztölc2626158615806-95101832623565
Leányvár17048398309-14273315921501
Máriahalom67731530213-46-121279166
Mogyorósbánya8625585561931-1935182
Nagysáp1487568567359--7130418
Piliscsév235614721450202134163720616474
Pilismarót1977110711025-283104014110384
Sárisáp27701074106410-9681679934742
Süttő207110181015173122-1519511645
Tát5302239123731712742769690911758
Tokod41431750174010-19516--42747301363
Tokodaltáró296399898315-178274173933946
Úny6882512429-117-201146177

Kisbéri járás

20284

9058

9010

47

1

3145

1013

3

5

182

1649

119

5110

Kisbér55642635262014153021433528451574
Ácsteszér6824334312-1624-59-145
Aka239145145--75--476
Ászár17168818774-21791--71418371
Bakonybánk433175175--2641-593127
Bakonysárkány9805355287-621141146247
Bakonyszombathely14205905891-67227-8715423
Bársonyos772453453--3013-263245
Császár18365375343-69537--1417715361
Csatka2401811801-133--19-33
Csép347101983-1233---40-80
Ete57776751-37513--5259
Kerékteleki7004044022-4310-515183
Réde14103353323-6665--14358347
Súr12635425411-21263-7525335
Tárkány15328518492-1445-4166359
Vérteskethely5731841813-11048--7763145

Komáromi járás

39863

13637

13489

141

7

7013

427

11

6

410

6496

441

11422

Ács68752499248513115314154899471802
Bábolna38081591156526-36163--13636401104
Komárom192845603553760629552185526336162936326
Almásfüzitő21446416347-273242156038586
Bana16497617583-25863--361669356
Csém4212302237-24---170294
Kisigmánd5182032003-143---478189
Mocsa21929439376-658361726403
Nagyigmánd29721166115016-81015122995662

Oroszlányi járás

26163

7525

7375

147

3

2284

1277

12

7

379

6879

418

7382

Oroszlány1844645804445134111406348631157683535646
Bokod20685555505-234329--2442622478
Dad10333603572138227146210175
Kecskéd198811391135318617--2121713495
Kömlőd11552342313-2268--328615383
Szákszend1473657657--21626261205205

Tatabányai járás

85691

25106

24726

375

5

5560

809

26

25

1179

25470

1620

25896

Tatabánya677531761517314297440456881814100121779137021223
Gyermely14406246213-2849-31113618355
Héreg10074734712-158-98231246
Környe44681591154348-3464240889631495
Szárliget231256856431178194092236547
Szomor11005635603-95891008312
Tarján2600150415013-216111330314534
Várgesztes5493063033-215--11392165
Vértessomló13387497481-33-1024412283
Vértesszőlős31241113110112-18414--3597666736

Tatai járás

38783

13659

13532

121

6

6497

424

14

14

405

6490

537

10743

Tata2357575227432846323133681226145324307243
Baj27841283127310-18624--3147131758
Dunaalmás15504584544-34913--191979505
Dunaszentmiklós4132592581-32-735-77
Kocs25566116092-117510-25027475
Naszály23827577507-61611--2638910573
Neszmély13444364324-41911271525292
Szomód20838748686-41791230411453
Tardos1605108410831-6351312110306
Vértestolna4913753732-9--39461
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Nógrád megye

202427

112640

112241

389

10

4167

7858

45

59

3568

24717

1740

47633

Balassagyarmati járás

40326

24829

24781

45

3

681

2561

6

22

582

2049

335

9261

Balassagyarmat163978475845817-321107526312062644773
Becske561367-44648-130
Bercel2072136713643-3582--23649492
Cserháthaláp357290290--54-10-47
Cserhátsurány830531531--815-36266
Csesztve328157157--577---11-78
Csitár427362362--185---22-20
Debercsény776060--33--12-8
Dejtár140410061006--71730305308
Drégelypalánk1516105910572-346-30100285
Érsekvadkert3557264926445-5341--581246626
Galgaguta622172-7259-4120122
Herencsény607479479--8-937964
Hont465392392--7--952
Hugyag9046486453-5-721-221
Iliny156137137--43-3-8
Ipolyszög646382-4105--27136109
Ipolyvece777506506--1274-29151
Magyarnándor1144946944-2826---194141
Mohora929650649-12244-1426172
Nógrádkövesd6964164124-1449-830177
Nógrádmarcal538414414--715--513-84
Őrhalom1041783-915-1448171
Patak920670670--214--18204
Patvarc727423-11993298153
Szanda6494714674-17123175123
Szécsénke198149149--9--14-24
Szügy1400671671--15379--27637238
Terény3811971952-23128--1714

Bátonyterenyei járás

21789

10453

10400

53

-

398

189

7

2

275

4468

219

5778

Bátonyterenye128415339530138-24614321030741603663
Dorogháza11297087062-18-141266255
Mátramindszent852561-204-785173
Mátranovák1794101710134-369--1726411440
Mátraterenye18579979934-2681641312384
Mátraverebély1971107510723-3914536811457
Nemti760434434--117--510515183
Szuha585322-2--133223

Pásztói járás

31729

18594

18513

79

2

467

2014

8

8

604

2731

212

7091

Pásztó96895489546029-128164-3112977982718
Alsótold230167167--3154-2316
Bér36988868188-253127
Bokor1032525--847--97-7
Buják2202168816853-1629--18503398
Csécse922567565155--111023219
Cserhátszentiván1401009836--319-9
Ecseg1169668610--871024292
Egyházasdengeleg4821601573-9251-93318
Erdőkürt494223223--5170-81868
Erdőtarcsa5133891115-20472
Felsőtold1329999--33-12311
Garáb524545----2-1
Héhalom992727727--22243394171
Jobbágyi21759299236-472714039830603
Kálló154011201112715432-2199213
Kisbágyon428279279--38-524-79
Kozárd1551025---2422
Kutasó93353314---1130
Mátraszőlős1570859615--291218532
Palotás1628115911562130--14735326
Szarvasgede4093307-16-51
Szirák11596456414-12213--304818193
Szurdokpüspöki1875127112638-4212--1919212327
Tar1949119511923-2822332506411
Vanyarc12592357676--21403277

Rétsági járás

24395

13646

13567

77

2

1339

1749

15

6

330

1743

168

5399

Rétság2822133513296-94179--3932231822
Alsópetény666419-2410--5156187
Bánk643112112--29310--10326144
Berkenye6584704673-24111462670
Borsosberény10076616538-228--67011229
Diósjenő2808122612197-710343616813617
Felsőpetény638145145--1624289324109
Horpács1579999--1---223428
Keszeg663507-1116-123581
Kétbodony440149149--4177---22682
Kisecset155112112--35--1023
Legénd472190-8129--29115
Nagyoroszi2098115911509-6820925321565
Nézsa1110825818612247-334175
Nógrád14488078043-701413-10829326
Nógrádsáp887652-1019--3254174
Nőtincs114975674214-38354-8675236
Ősagárd3172828--12237--320-17
Pusztaberki12060-8--7-43
Romhány214311181111614974--4312816715
Szátok587435435--811-65174
Szendehely1605107410722-6030--1410910308
Szente3372972934-7--624
Tereske725527527--166-137586
Tolmács7404834794-2563666149

Salgótarjáni járás

64601

30966

30846

118

2

1136

1182

6

19

1443

12682

750

16417

Salgótarján372621476514683802815432614973876558710905
Bárna1090593593--123--42687203
Cered1127747747--20---12726270
Egyházasgerge765493493--4---6272233
Etes1427777-2411-12430011279
Ipolytarnóc445280-33--632-121
Karancsalja1554736736--2912--3332719398
Karancsberény905703703--2310---61-108
Karancskeszi1883114511432-229--2225617412
Karancslapujtő2594145614506-1661-24241321583
Karancsság12029719692-75--41484126
Kazár18648668633-2512-1455448363
Kisbárkány213193193--16---1-12
Kishartyán5703843813-91--26293118
Litke870623623---2--74441126
Lucfalva633148148--1352--3834159
Márkháza244210210--21---26-5
Mátraszele9795845813-123--1412214230
Mihálygerge6054224202-63--4254141
Nagybárkány687592592--321---16-55
Nagykeresztúr259159159--238--516-39
Rákóczibánya658213-72--51833245
Ságújfalu1053774-414--41212134
Sámsonháza2594444--3158--121131
Somoskőújfalu2353108310794-5516-12355630589
Sóshartyán933746746--12--235-147
Szilaspogony300241241--6----25-28
Vizslás13776626539-205--382409403
Zabar490356356--4---175-54

Szécsényi járás

19587

14152

14134

17

1

146

163

3

2

334

1044

56

3687

Szécsény5962403740306149853-85284381381
Endrefalva1237988-96--3496-104
Hollókő3232432412-9--28-42
Ludányhalászi1535114011373-119--12918264
Magyargéc897578578--415-65-234
Nagylóc1590102510232-166-10396340
Nógrádmegyer174511101110--56-56211355
Nógrádsipek696623623--4---859
Nógrádszakál626491491--4--517106
Piliny617459-714-38-97
Rimóc18331345-53--31582389
Szalmatercs460367-8--17-65
Szécsényfelfalu419325325--69--1563
Varsány164714211421--95--3201188
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Pest megye

1217476

445106

435717

9235

154

134848

32564

1796

947

26485

200430

19869

355431

Aszódi járás

37472

20398

20268

122

8

1596

4020

8

8

670

2495

271

8006

Aszód6258231922793733541084137678731612
Tura7774524652182712257678431571660
Bag38462484247851138968921429795
Domony22066045995-67667-43017612646
Galgahévíz24941864185410-62303014510350
Galgamácsa1918107010619-8689--5912614474
Hévízgyörk3029133913318-2935544118213606
Iklad2071326318536011702015617321
Kartal56023729371910-180147102272291139
Vácegres8843963942-6493--74685184
Verseg1390102110174-6714--104712219

Budakeszi járás

83670

29681

28763

904

14

9708

1160

123

164

1934

14614

2060

24226

Biatorbágy124844282421269119611363730420732413477
Budakeszi135025073487719421522218204237420333353885
Budaörs267579100875334252216460573772254087727985
Zsámbék51742232219042-576466-79640821513
Budajenő168773672115-135237132523448466
Herceghalom213568064136322327573934135778
Nagykovácsi70952398232373263010273511013922432178
Páty70092248216484-15437010916011291401700
Perbál204690589411-14851833525608
Remeteszőlős7792982962-5119415926221
Telki36611403137032128141613806841001053
Tök13413263224-42213--1918613362

Ceglédi járás

88952

32171

31892

268

11

10632

3987

55

27

1175

14304

781

25820

Abony1491672977268272903208-1442109864349
Albertirsa1201634093356503824303133114721322808
Cegléd3664599909863124362154512720451670645212333
Ceglédbercel43462147213511133513162417201232
Csemő404891690511-565304617468735
Dánszentmiklós2844132013137-2082223829720731
Jászkarajenő2751156315611115741323813762
Kőröstetétlen889390390--434--10754363
Mikebuda6663002928-6548--15965137
Tápiószőlős29261194117915-661253-1330614710
Törtel433324212416413141331399111143
Újszilvás25721224121410-34282144316517

Dabasi járás

48289

23774

23568

203

3

4579

948

44

24

645

6181

426

11668

Dabas163868477841661-1541715251214814241313913
Örkény47301957194116-2872193146068841
Bugyi50571799177821-14023035483281272
Hernád409219891959291308385772030948
Inárcs43961874184430-29350189651521281
Kakucs269215161504111122202832229654
Pusztavacs13747227193-66955411506
Táborfalva33381466145313-26572271431832
Tatárszentgyörgy18619659623-834--1611616661
Újhartyán26851954194410-109143715818392
Újlengyel1678105510486110340157912368

Dunakeszi járás

78634

23404

22690

694

20

7736

1772

82

104

1640

15560

1950

26386

Dunakeszi4054511763113853699355359240467958856108913811
Fót1906852575080177-2562463152748533693806510
Göd1747660335883139111522308222931830994475698
Csomád15453513429-99409524223634367

Érdi járás

116510

36241

35197

1026

18

10218

1375

239

108

2782

24630

2585

38332

Érd6363119189185256521257808059256166613047135221644
Százhalombatta179524966485011421380147103529946634255964
Törökbálint128414724462698-1337148202124821812763886
Diósd90562761268972-718168121631221972312641
Pusztazámor1168381372815291819021491
Sóskút305713861368162238225945258838
Tárnok880528342767661713768418019002222868

Gödöllői járás

139826

51043

49899

1128

16

14691

3871

133

110

4001

22780

2584

40613

Gödöllő32522117331145827233561886492486852036789520
Isaszeg111525395532174-857894831112691413078
Kistarcsa1195340933988101412872376424722872393553
Pécel15168465344921592192221411884225472944677
Veresegyház159984816471110142165228132138730553554958
Csömör92932887281571168289972226415901862756
Dány4430283628231212062811229727921
Erdőkertes73072060198179-9801315322917841511964
Kerepes1006835473434113-8521508425516802063366
Mogyoród643729212854661579134198120960941602
Nagytarcsa394076173328-24975279696801316
Szada47211176114432-96184147792921464
Vácszentlászló19931321131110-11962418310329
Valkó2436127412686-1109--4626316718
Zsámbok2408157015664-161247017415391

Gyáli járás

40853

11869

11425

442

2

6383

291

31

19

1201

7626

573

12860

Gyál233386554626029312774203171561649893927778
Ócsa8985247223947711684554011580902697
Alsónémedi51441907188126-1528209-75383311191
Felsőpakony338693689046-39713109674601194

Monori járás

64016

15471

15023

438

10

10641

5536

56

26

1747

10395

852

19292

Gyömrő162504690452415972076264181546729342495537
Monor1762641444073701398849019655529542365234
Pilis115682149205792-989319439216421423046
Bénye11791191118-10449645976311
Csévharaszt188752951117141934--694109417
Gomba287059257022-943874133633836
Káva6582372361-7083--7785178
Monorierdő41471054102826-53015459784671497
Nyáregyháza37191207118818162026130466521079
Péteri220440639412-202426--5831623773
Vasad190834433113-700472437830384

Nagykátai járás

73959

37980

37697

277

6

5474

1527

45

16

1190

8408

556

18763

Nagykáta12467701969883016051131811147813310
Tápiószele59142632261913-495794-82772291821
Farmos3506172317167-2151615641714917
Kóka43382816279026-246146445347694
Mende41311871183337125125868477431158
Pánd19673663642-55516--2143118560
Sülysáp81954200417624-44765632631056862069
Szentlőrinckáta1888102710243-8652223512499
Szentmártonkáta48931600158713-12252776464441451
Tápióbicske34041925190124-17255--2856012652
Tápiógyörgye34451830181416-210313136233947
Tápióság26011484146915-16618--4426414611
Tápiószecső617733253297271258283365783571655
Tápiószentmárton5242291129083-2736088443032901
Tóalmás32101683166515314829337332521925
Úri25811568154622-122203223213593

Nagykőrösi járás

27977

7406

7368

37

1

6388

93

16

18

425

5393

236

8002

Nagykőrös241345711567734-58317791840846752317174
Kocsér18921184118219971-21153381
Nyársapát195151150935896-156032447

Pilisvörösvári járás

53201

23848

23458

384

6

4318

652

78

76

1153

7577

979

14520

Pilisvörösvár13667772376586237288813413512691693538
Pilisborosjenő3478108910543413166093131660851125
Piliscsaba84723839378752-81114616315810201512328
Pilisjászfalu156861458826-160221826623463
Pilisszántó30021356134412-173263850872828
Pilisszentiván4165215121351512233249487361180
Solymár988643284246811886138193129614562302502
Tinnye160754153011-292152131432386
Üröm73562207211691-729125132730715971812170

Ráckevei járás

35732

13063

12868

195

-

8123

150

254

14

459

4199

318

9152

Ráckeve97553865382540-1774552471611188882593
Apaj12393953896-2467--515912415
Áporka11102382299-4248--1812413285
Dömsöd57061785177411-20061696565421195
Kiskunlacháza87633251322130-2234226467820842275
Lórév27362611-202141--17-31
Makád11902092027-597381447220
Szigetbecse13015685608-14745-1013910418
Szigetcsép225496192239-212371-3323818718
Szigetszentmárton212774972524-249243448827551
Szigetújfalu201498096020-21462731717451

Szentendrei járás

77802

29034

28351

665

18

9305

959

354

128

1744

12811

1607

21860

Budakalász1061937813679102-1119154831825519082423059
Pomáz1662256905454233319821751282540628903784948
Szentendre2531092759052212112498386985655947535847101
Visegrád17189689635-128151413817437
Csobánka31531124111311-2743120461497841058
Dunabogdány30371920190812-312208-2420224527
Kisoroszi9273383353-185798626273
Leányfalu33851209117633-422386663505701066
Pilisszentkereszt2259133713334-125111516826575
Pilisszentlászló12236926857-89143511515256
Pócsmegyer185941740611-447168442132439
Szigetmonostor22027547468-371444134942594
Tahitótfalu54881529150124413534834178779671527

Szigetszentmiklósi járás

110448

32188

30519

1665

4

12343

995

188

56

2666

24274

2206

35532

Dunaharaszti204736679648819011966280241550033564077246
Dunavarsány73632412237339-873643-13614411182316
Halásztelek920026222282340-10398422121341712886
Szigethalom1688639903650339117051359538844893425823
Szigetszentmiklós34708834178474922447226581171018900781710690
Tököl1085139473774173-9198921522521921993254
Délegyháza337887285022-4321175721551201
Majosháza148229328013-440133824117438
Taksony61073032297557-4975465693801678

Szobi járás

24875

13439

13316

118

5

2078

405

10

11

392

2456

258

5826

Nagymaros46792710269415126234--37497701069
Szob2794131513087-14739--2831918928
Bernecebaráti901689686287-712156
Ipolydamásd3461778--716136
Ipolytölgyes411327327--123-2739
Kemence102570240-32669173
Kismaros20251033101914-95153322939578
Kóspallag76354953712-226--3265152
Letkés11098106619-345173
Márianosztra138961159714-5413342234012330
Nagybörzsöny77834424146-256231
Perőcsény3124442214--82320
Szokolya18006326248-485218413514426
Tésa735252--3---411
Vámosmikola159210039994-175211311612251
Verőce366317561729261372609748050845
Zebegény121568567311171141710712308

Váci járás

68234

28657

28378

274

5

5286

3426

35

26

1773

8525

964

19542

Vác338311448214341137423248742320791454452510248
Acsa1418292-25677--27934300
Csörög19447347277-14635--8724729666
Csővár6278383--20432-121366
Galgagyörk1047313-26410-2944223
Kisnémedi659394-341--17643146
Kosd2465125012446-409298616415510
Őrbottyán71021951190348-10631404526813511872133
Penc14666576507-30247--628010380
Püspökhatvan145710421034713453--32664226
Püspökszilágy752472-359-1838179
Rád18999339285-772084311911507
Sződ36841747173215-20633--103436471112
Sződliget44641725170421-3168075715791472
Vácduka13716166115-11220--8122917296
Váchartyán17457267233-312251818214466
Váckisújfalu4331481471-8132--14195107
Vácrátót1870109210848-109211-1012111505

Vecsési járás

47026

15439

15037

395

7

5349

1397

45

12

888

8202

663

15031

Maglód1173833083220862135684112426319731823799
Üllő114253599351188-14231377416823441693574
Vecsés20088709669241684220733619435133332656477
Ecser377514361382531363837-106552471181
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Somogy megye

317307

168634

168041

551

42

21267

5818

101

114

3625

35757

3072

78919

Barcsi járás

23793

13418

13402

15

1

1625

70

17

2

140

2307

152

6062

Barcs11420581158055158245781296943497
Babócsa1584960960--25-42276360
Bélavár371316316--4--51330
Bolhó7805865842-21-319-150
Csokonyavisonta15578308273-24333805392
Darány925449-2054--171178125
Drávagárdony1405353--26----21-40
Drávatamási386134134--18--45223
Heresznye240190190-----15-32
Homokszentgyörgy1121550-73-51063383
Istvándi599414-58---8539
Kálmáncsa651344344--86---3559154
Kastélyosdombó208134134--48--16-7
Komlósd1515757--24--30-37
Lad562426426--76--35617
Lakócsa535349349--7--223153
Patosfa246148-8---2069
Péterhida1449797--7--12-27
Potony207178178--5----6-18
Rinyaújlak259148148--55--18432
Rinyaújnép402424--12--3--
Somogyaracs197104----24-68
Szentborbás1047777----175
Szulok643493493--15---15117
Tótújfalu195151151--7-77319
Vízvár528395395--17--4368

Csurgói járás

16862

10462

10432

29

1

1235

1012

1

-

82

922

58

3090

Csurgó52142761274516-577234--31437271147
Berzence25601821-6523--6915549
Csurgónagymarton1487777--4512--25-7
Gyékényes10146366333-24140--3625144
Iharos448347-627--514-49
Iharosberény1276815-25186--15353197
Inke12107787762-12528--6213249
Őrtilos497410-152---29338
Pogányszentpéter511330330--59--28-92
Porrog223111111--876--1016
Porrogszentkirály289127127--695---14-47
Porrogszentpál844444--25--7-5
Somogybükkösd926565--9--7-10
Somogycsicsó1601101082-815--1610
Somogyudvarhely10426316292-2678---254107
Szenta403323323--159--847
Zákány1139677676-142431-7905274
Zákányfalu552399399--321--423-102

Fonyódi járás

33785

19161

19075

86

-

1811

737

7

13

477

2865

275

8439

Balatonboglár57363159313623-29715174453491551
Balatonlelle52172487246621-34312061464441696
Fonyód47932482245824-277844436559801267
Lengyeltóti305019771977--9163--2739018484
Balatonfenyves1803909909--9020-6614624602
Buzsák12838688653-1312--3465336
Gamás7875325311-395--5626138
Gyugy259184184--69--3323
Hács373207207--1283-50-20
Karád15379489435-5319126712425
Kisberény1588484--51---31-37
Látrány13407057005-21214--25445335
Ordacsehi814526526--5516--10637137
Öreglak1556109510923-4013--201146268
Pamuk245168168------1957
Somogybabod474331331--3625--228448
Somogytúr430181181--914--928-117
Somogyvámos768377377--1358-1748163
Somogyvár179611851185--7519--71084398
Szőlősgyörök11696236221-5220--3716394
Visz197133133--111---8143

Kaposvári járás

118496

59356

59170

168

18

7543

1736

52

60

1680

16919

1522

29628

Kaposvár6624529715295901151036031006314797810834114318888
Igal12707207166219--1212711319
Kadarkút2653164316403-28719-5602738358
Nagybajom33301955195331317--3631114684
Alsóbogát2501851836--63318
Bárdudvarnok111857857614312415214211
Baté851476476--204--8723268
Bodrog40420910-6624-94
Bőszénfa54538722--47382
Büssü3912882835-13-358324
Cserénfa205166166-----2313
Csoma439287287--19--3593
Csombárd262152152--10--10386
Csököly10627522105-54336
Ecseny2025151--1293-4337
Edde18015615471---2-14
Felsőmocsolád389164164--8718-124859
Fonó262180180--14--31-35
Gadács792929--16--19-13
Gálosfa256190190--5--4-55
Gige373274274--52----11-36
Gölle995686243--5577213
Hajmás230116116--3--58-51
Hedrehely416146146--93---59116
Hencse323195195--37--94139
Hetes1165500500--127-3211410379
Jákó624340340--49-4664160
Juta120467341141717130256
Kaposfő165010081007-115381717411278
Kaposgyarmat856767-----7-10
Kaposhomok49131631417--75577
Kaposkeresztúr314267267--3--21-21
Kaposmérő242812591259--31727--3531422454
Kaposújlak737318316486--2311310219
Kaposszerdahely1000492492--398271499275
Kazsok319182182--28-634-66
Kercseliget386226416---333545
Kisasszond1817373--32----24-52
Kisgyalán202144144--6--1732
Kiskorpád907554554--882351134118
Kőkút558362362--345--799-51
Magyaratád828331947--81326250
Magyaregres632306306--789-1184114
Mernye14238615379--2611510279
Mezőcsokonya12475725693-1248771549301
Mike64041715---50157
Mosdós1025644644--626--131348158
Nagyberki144083351156-917013343
Orci561288288--405-377147
Osztopán849500500--133--12757239
Pálmajor346316316--1----272-
Patalom329215213285---43533
Patca612626--13--11-9
Polány2279292--632--3261
Ráksi4512522018--13156127
Rinyakovácsi148118118--10----9-11
Sántos55623717---8814209
Simonfa353249249--106--2362
Somodor414171171--1114--5915117
Somogyaszaló775315315--11219--91424174
Somogyfajsz5383322010-197977
Somogygeszti469319319--12-1363-60
Somogyjád160576876615014--181576492
Somogysárd12608588544-27-72166145
Somogyszil74745645439103--5690
Szabadi27017884--969
Szenna737225225--1228--12654301
Szentbalázs319194194--124--4166
Szentgáloskér558284284--813--57194
Szilvásszentmárton203106106--49----18-30
Taszár19478618574-92111536225578
Újvárfalva28119476--428-42
Várda455275275--43-43980
Visnye2401401373-21----60-19
Zimány602353353--29-51033108
Zselickisfalud26012249--56427
Zselickislak327203203--10--36840
Zselicszentpál392264264--9--28684

Marcali járás

34472

21731

21681

45

5

827

407

6

7

272

3477

231

7514

Marcali117366992697616-28966349313901292770
Balatonberény1116666664212420857292
Balatonkeresztúr15699679644512128812432
Balatonmáriafürdő6433452185419213
Balatonszentgyörgy162810071003313114--139316454
Balatonújlak469346346--54-42386
Böhönye2328148014728-142231932318322
Csákány238109109--84-44-72
Csömend294244244----32-13
Főnyed826464-----6-9
Gadány345271271--113-31325
Hollád237167167--6--12-51
Hosszúvíz452727--3--10-2
Kelevíz316263262-13--23-25
Kéthely226312831283--368-38216681
Libickozma271919-------5
Mesztegnyő1312988986295--79410179
Nagyszakácsi40725825643--5289
Nemesdéd737416416--47-817-248
Nemeskisfalud1244816--4-54
Nemesvid77547912--8132141
Nikla71750648--9245161
Pusztakovácsi8436574--668106
Sávoly49535996--6753
Somogysámson748540540--57--94100
Somogysimonyi785959---5---6-8
Somogyszentpál7885335--117127
Somogyzsitfa792471188--100192
Szegerdő210197197-------12
Szenyér299112112--11--158313
Szőkedencs251199199--22---324
Tapsony729461461--145--5553186
Táska402362362-------38
Tikos11338-----71
Varászló147117117--411---5-10
Vése75742910146-1330127
Vörs4122522505---30123

Nagyatádi járás

26003

15477

15445

30

2

1983

139

4

2

136

2661

198

5403

Nagyatád1103254585434231609908415751423070
Bakháza180123123--6---1633
Beleg631437-70--60458
Bolhás412304304--52--41-13
Görgeteg1091755755--90-233216
Háromfa789590590--9--52-136
Kaszó1056464--5---926
Kisbajom417232231-1117--40324
Kutas1412908908--1265--141023254
Lábod19641298-261-612610261
Nagykorpád598272272--1054--36180
Ötvöskónyi951607-85--57196
Rinyabesenyő192161161--3----1-27
Rinyaszentkirály390254254--38---3363
Segesd24831695-1438--142809334
Somogyszob1573923-18916--99114331
Szabás604403-53----393106
Tarany1179993-224-48075

Siófoki járás

51099

22513

22340

163

10

5348

1049

13

30

658

5571

571

15346

Balatonföldvár220786785611-218791727127724
Siófok25045100839987906191646561925129713678967
Zamárdi2386128912836-218323124024550
Ádánd2121105610485333616--3324312425
Balatonendréd13568128111-1709-762294
Balatonőszöd487215-833--31386111
Balatonszabadi2971163216256134645726022658
Balatonszárszó190085984910-3521182616014369
Balatonszemes18178348322-1153814514619518
Balatonvilágos11703273225-91111025416460
Bálványos547261-93---60129
Kereki546300300--37--49155
Kőröshegy13927137103-2372171697237
Kötcse453150-65120-92879
Nagyberény13237187126-11410--247715365
Nagycsepely353122122--13214-17-66
Nyim2861671607-45----14-60
Pusztaszemes339188188--106--7558
Ságvár18307587544-280132515515582
Siójut6163043022-1355-57591
Som707292292--12211--141143151
Szántód5602462442-55796310167
Szólád489233233--14816-19368
Teleki1988787--306--1162

Tabi járás

12797

6516

6496

15

5

895

668

1

-

180

1035

65

3437

Tab4533198419773073511-35416361403
Andocs10687052512--4391282
Bábonymegyer84630711771--4362309
Bedegkér437190190--2236--59128
Bonnya2571511740--134-14
Fiad14610051---13-27
Kánya414203201204--4591123
Kapoly6672841098--7385216
Kára46392----4-1
Kisbárapáti401295295--21--53839
Lulla1885353--610--17-111
Miklósi209149149--67---7-40
Nágocs678280609--48992180
Sérsekszőlős1488888--59---9334
Somogyacsa15693903-26---20134
Somogydöröcske1246363--715---4-35
Somogyegres183139139--5--10-26
Somogymeggyes486197197--2331--6530-140
Szorosad1057171--73--914
Tengőd462278278--778--236655
Torvaj247144144--1334--2530
Törökkoppány410258258--11--20117
Zala238172164---1144
Zics348273273--123--2235
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

559272

182097

108666

73419

12

193697

11030

389

117

10250

44173

2468

115051

Baktalórántházai járás

19123

7893

4302

3590

1

6893

44

2

1

331

565

20

3374

Baktalórántháza391615631030533-13126--412325757
Besenyőd669915635-3202--15-250
Laskod10041405387-587---62343178
Levelek28801774885889-33312-2868662
Magy917602345257-1209-207688
Nyíribrony105718113150-591-278-247
Nyírjákó87026417490-418--827150
Nyírkércs794302201101-377----4-111
Ófehértó25151433786647-621541393372
Petneháza17858472585881534-69323298
Ramocsaháza1517440270170-9194--1921-114
Rohod1199256113143-761--1519147

Csengeri járás

13485

2872

1089

1783

-

8244

7

55

-

174

434

11

1688

Csenger4853879402477-3024629-911276691
Csengersima70317010565-442-5-876
Csengerújfalu78532562263-359---521-75
Komlódtótfalu10527252-63--19
Pátyod608299128171-177-6-1713-96
Porcsalma2672548164384-165717-251452287
Szamosangyalos488682444-325-5-35181
Szamosbecs360382315-252--24-44
Szamostatárfalva302211110-217----10-54
Tyukod2003234110124-1471---2372-203
Ura60626335228-257---68-72

Fehérgyarmati járás

37259

4798

2951

1847

-

23258

327

39

2

992

1935

80

5828

Fehérgyarmat78931033750283-4555523-85411501704
Botpalád61026197-493-3-22--66
Cégénydányád633554114-385-13274147
Csaholc546402515-368-371978
Császló3401175859-200--6-13
Csegöld63148382401-98-6--41
Darnó14821174-99---1412
Fülesd43130255-301--3-95
Gacsály8771274780-482---1721-230
Garbolc129211110-94---10
Gyügye2311055-192--8-18
Hermánszeg23614113-195-3--23
Jánkmajtis1633475248227-753-412759213
Kérsemjén2801919--184--33439
Kisar105848399-606-52783117
Kishódos784-71------3
Kisnamény302441628-212----45
Kispalád53618153-3756--2311-103
Kisszekeres56238335-456-24-40
Kölcse130423018644-603216--1644-195
Kömörő539271710-451---310-48
Magosliget27117-197---3020-7
Mánd24717107-199----25-6
Méhtelek712783543-412--6611143
Milota894361620-7103--2537-83
Nábrád885342410-653---9404145
Nagyar684422814-449--308774
Nagyhódos1001046-89-----
Nagyszekeres56046433-423--2364
Nemesborzova826-55---314-4
Olcsvaapáti27213-192---66
Panyola59720146-461--3-111
Penyige710553520-4774-1036126
Rozsály78423885153-37341766382
Sonkád67160582-39015-56148
Szamossályi706472621-463---11133169
Szamosújlak35523185-289----8-35
Szatmárcseke147338636026-832--2538189
Tiszabecs1028733142-7933--4935-75
Tiszacsécse2204-183--1119
Tiszakóród757704723-545-3918-84
Tisztaberek667996732-354--2070121
Tivadar170761-153-43
Tunyogmatolcs2424957124-16507-60145464
Túristvándi688128128--417---1152-80
Túrricse664702941-418---2557-94
Uszka3941284-111---17368-30
Vámosoroszi46621912-3544--63-78
Zajta3901798396-161-47-37
Zsarolyán391321418-282---818-51

Ibrányi járás

23679

7592

5575

2017

-

8835

92

11

1

459

1936

71

4682

Ibrány680115051227278-285821--288705431381
Nagyhalász563214001088312-24472191311101347
Balsa843407227180-1991-52181
Buj22771135688447-4162333687324
Gávavencsellő357420731490583-788143-92054478
Paszab122117312845-5734-46114310
Tiszabercel1894454344110-10215-2071321
Tiszatelek143744538362-5333--31103340

Kemecsei járás

22066

7241

5443

1798

-

8356

92

7

6

347

1175

55

4787

Demecser424619461557389-998318415912942
Kemecse474413061037269-16854029313131355
Berkesz86422315271-419-370-148
Beszterec107531425262-406---121214218
Gégény1951633456177-8896--51303339
Kék1968565448117-1021--320356
Nyírbogdány28701005715290-9332534371128743
Nyírtét1056402235167-47910-12165141
Székely1066379264115-4111--1934177
Tiszarád55564559-298-12118359
Vasmegyer1671404272132-8173-13123309

Kisvárdai járás

56114

20817

13770

7046

1

23908

77

32

6

806

1888

117

8463

Dombrád395464256874-23158425118640
Kisvárda16986665546851970-609840124196947762958
Ajak362527612007754-384-13174444
Anarcs1860760409351-827-1142215
Döge2107473322151-125241856-302
Fényeslitke239084876682-117061928316
Gyulaháza1889435276159-1074-16534305
Jéke706412232180-168-1110-103
Kékcse153841139516-801-5234-238
Lövőpetri4451387464-2772--31-24
Mezőladány1056399220179-393-7842-142
Nyírkarász232015237597631464--944278
Nyírlövő677242100142-355--31066
Nyírtass2017983568415-413--1334573
Pap1802630357273-832-54384242
Pátroha2871692529163-18206--3560-258
Rétközberencs111219415539-707---5556-100
Szabolcsbáka1167206106100-806--1512126
Szabolcsveresmart1684496272224-990---12184
Tiszakanyár161622619927-88886-6787-334
Tornyospálca25761243432811-1005--2028278
Újdombrád70928727611-326----13-83
Újkenéz10071616398-543--3413254

Mátészalkai járás

64015

15959

7695

8264

-

31809

48

31

6

2086

3884

163

10029

Mátészalka17195385321491704-790420553131316973682
Nagyecsed6374735324411-3735-1339013866
Vaja3608704374330-2371475598386
Fábiánháza175937371302-1041--11738188
Fülpösdaróc30430255-184---1870
Géberjén49029263-374--17365
Győrtelek15731177047-913-595-442
Hodász337015793061273-9074--3251374414
Jármi1290301104197-761-18356167
Kántorjánosi2152728139589-757-350117-197
Kocsord281417110566-2060-1839010296
Mérk212911191001118-608-6-1826-352
Nagydobos215643389344-1198---561797283
Nyírcsaholy214115741018556-2844--14314230
Nyírkáta1791662210452-579-1621314251
Nyírmeggyes2612420194226-17265-5874326
Nyírparasznya939404112292-307---1241-175
Ópályi2906958200758-1184--70325366
Ököritófülpös1826734429-1181--1282474
Őr142519010981-1075---23145118
Papos799277146131-340---33146
Rápolt1551495-127----1-13
Szamoskér38921174-299----31-38
Szamosszeg1890683335-1416--13550219
Tiborszállás989477197280-365---32112
Vállaj93964962326-113-10-311-153

Nagykállói járás

30403

15491

7763

7728

-

5607

148

14

5

214

1602

96

7226

Balkány6387340916731736-14347--32204151286
Nagykálló9702354022541286-189511211595798523194
Biri1395878317561-1491--6282331
Bököny319522657681497-3912--25210-302
Érpatak1646961297664-11211--151793365
Geszteréd17441192885307-23041-24432248
Kállósemjén3598214711041043-50162-87415845
Szakoly27361099465634-8955--9667655

Nyírbátori járás

43040

21094

8556

12538

-

11364

45

11

3

300

2317

105

7801

Máriapócs208516335251108-98-4845258
Nyírbátor12719452223322190-4293241031006452723
Nyírlugos2789212610191107-145---61073402
Bátorliget662350144206-48---57205
Encsencs1934547125422-1226--829121
Kisléta1849891260631-517--9214215
Nyírbéltek294721796981481-209-1849488
Nyírbogát30981017405612-12807361048645
Nyírcsászári1136579201378-248--350254
Nyírderzs624439147292-97---1471
Nyírgelse1113674148526-215--729186
Nyírgyulaj20031069372697-405-51473372
Nyírmihálydi2142445198247-1284--13222175
Nyírpilis81239530365-303--38-73
Nyírvasvári18841023280743-171-7069547
Ömböly378306160146-45---818
Penészlek874703139564-91--16-62
Piricse1777574165409-549-33424592
Pócspetri161612901029261-107-1131173
Terem598332179153-33--9221

Nyíregyházi járás

168118

61853

40165

21678

10

27914

10039

149

70

2857

19125

1450

44661

Nyíregyháza119746378822513212742819662839112768202116143129734155
Nyírtelek665433052359946-5344093-67715481573
Rakamaz455528362473363-376127734311899
Újfehértó12931651229003612-29396322119492122790
Apagy2255975619356-782851627368
Kálmánháza19181045611434-111259--151107371
Kótaj444718341214619151440271355171414
Nagycserkesz181651741899-112687-24228247
Napkor36622580187370613043827748629
Nyírpazony34441145670475-857769132021933
Nyírtura1801554302252-59319469015482
Sényő1396652377275-375203965270
Szabolcs34516010951-1545---6-20
Timár1336997422575-98541537179
Tiszanagyfalu1812859686173-5037--24853331

Tiszavasvári járás

27684

5877

4181

1696

-

7040

70

9

4

335

7011

198

7140

Tiszalök615713901143247-150412801624491493
Tiszavasvári12848225411431111-2711334-1663917993664
Szorgalmatos9691038023-2524--142296361
Tiszadada227251847543-8453292988570
Tiszadob286952049525-81552177034702
Tiszaeszlár25691092845247-91313-1251732350

Vásárosnaményi járás

35323

7111

4775

2336

-

19834

31

13

12

950

1576

63

5733

Nyírmada47131403846557-23606642776592
Vásárosnamény847116141283331-394213208553282104
Aranyosapáti1997840372468-719--59116262
Barabás755734924-523--530123
Beregdaróc80822654172-431--79132
Beregsurány54923519540-200--61096
Csaroda53840319-424---1854
Gelénes559281513-474----56
Gemzse816896920-379---7425-249
Gulács87960528-669--424120
Gyüre119921288124-791-7063-61
Hetefejércse28799--272----5
Ilk1199996336-872---8553-90
Jánd764452916-567---2050-82
Kisvarsány1001735221-609--3544239
Lónya71565614-539-1219-78
Márokpapi41814413410-228--8530
Mátyus246301614-205---36
Nagyvarsány146820715354-822---93345307
Olcsva643503713-39934039-111
Pusztadobos1362711500211-462-1663162
Tákos32314131-297-3-8
Tarpa20921399940-1502-3256358
Tiszaadony6401505496-371---2194
Tiszakerecseny969242242--603-1312494
Tiszaszalka84819517025-508---38103
Tiszavid499483018-247--893974
Vámosatya565705911-419--32843

Záhonyi járás

18963

3499

2401

1098

-

10635

10

16

1

399

725

39

3639

Mándok41911154760394-208044336-872
Záhony4062882605277-1678532217271219
Benk42333267-356--7322
Eperjeske11811249430-660--1351331
Győröcske12928244-63----5-33
Komoró126636732542-683--631178
Tiszabezdéd1870398263135-1057--2793294
Tiszamogyorós67523158-556-48-81
Tiszaszentmárton1133463511-923-715-141
Tuzsér3318395222173-215737-2482264278
Zsurk715493217-422--1240190
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Jász-Nagykun-Szolnok megye

386594

124331

123208

1106

17

42968

1127

153

91

4068

108247

4651

100958

Jászapáti járás

33172

19433

19370

61

2

1751

56

9

8

455

3807

153

7500

Jászapáti8889535853499-201141631104651982
Jászkisér54672231222011-1144923590141453
Alattyán2103142114129-43362328388
Jánoshida2472140114001-57-153738615
Jászalsószentgyörgy3550261926163-764612594525
Jászdózsa2180138313729244-718511547
Jászivány3882712665-14----21181
Jászladány5614313331258-9918170739231431
Jászszentandrás2509161616106-7351030419478

Jászberényi járás

51274

29156

29029

122

5

1557

70

18

7

553

6109

453

13351

Jászárokszállás79294716469618211212471020621959
Jászberény27087138241376062210083510533334502988124
Jászfényszaru56803694368113-1051057654231133
Jászágó706443443--21-23410193
Jászboldogháza17051126-543121035401
Jászfelsőszentgyörgy1921143714343-45-391437248
Jászjákóhalma30071698167522197-2939330758
Jásztelek1646115211502-87-915813225
Pusztamonostor15931066-285--251545310

Karcagi járás

43226

5894

5816

78

-

9969

48

19

11

533

16198

535

10019

Karcag206322489244841-5101254830477632724666
Kenderes48092035202411-6401--19971301113
Kisújszállás1139770168714-2147143311954841452781
Berekfürdő9351171152-3346--92808181
Kunmadaras545355254210-1747212-821700801278

Kunhegyesi járás

20045

4742

4712

30

-

4010

19

5

1

183

7496

106

3483

Abádszalók41801177116710-109142095625906
Kunhegyes77049459414-1828-1013073551699
Tiszabő19839679661-27---2837-150
Tiszabura28955955914-338744165116243
Tiszagyenda9983363315-141-3266184
Tiszaroff15694504446-500133894210
Tomajmonostora716272272--853-264-91

Kunszentmártoni járás

36147

10103

10055

48

-

4281

220

8

8

333

10888

376

9930

Kunszentmárton8714335733516-42228--5721921162542
Tiszaföldvár11129153115256-14821233-7546781583079
Cibakháza43041711169615-26617-729135218904
Csépa16561012100012-88141815310360
Cserkeszőlő22476836794-235101351124770
Nagyrév664108108--9910-7126311
Öcsöd33493033021-9237118103610950
Szelevény1155565565--42--2106329
Tiszainoka412126126--131--9456
Tiszakürt14704124084-285643329421
Tiszasas1047295295--308-920421208

Mezőtúri járás

28191

2609

2575

34

-

5688

103

6

2

177

12292

316

6998

Mezőtúr175101639161326-3849888266582374952
Túrkeve88783973907-15934864965681763
Kétpó7075454--1222--53947123
Mesterszállás7564764751-6491-4922108
Mezőhék3404343--60----183252

Szolnoki járás

118241

36277

35678

589

10

7721

525

75

46

1306

35231

2257

34803

Szolnok72953190161853247774648362573492423128175823026
Martfű65351262124713275849--5423971051910
Rákóczifalva5434180117956-2801547321693661536
Újszász63212963293726-3191253914502004
Besenyszög3339190418967171-3348818823
Csataszög2951061051-27--10058
Hunyadfalva1954444--15---5973
Kőtelek16279439403-514631113298
Nagykörű15927197172-8712--1349959203
Rákócziújfalu20014264242-9942491116520
Szajol3795142414204-208164-43111450936
Szászberek9994244213-24-112933243
Tiszajenő16186476434-1709--2133913419
Tiszasüly14325435367-625--75508257
Tiszavárkony15295735712-20071241010315
Tószeg44371867184522-4151138931501120
Vezseny6511541513-1655---1503174
Zagyvarékas3488146114547-1229--3294432888

Tiszafüredi járás

19559

5389

5318

71

-

4211

37

9

7

232

4047

145

5482

Tiszafüred113822773274033-2041176612622241174072
Nagyiván12147807764-58---321616177
Tiszaderzs10761361342-365---44186147
Tiszaigar8332592572-260--22144147
Tiszaörs13456636612-1067202427299
Tiszaszentimre21694854823-743723547360
Tiszaszőlős154029326825-6386--53117280

Törökszentmiklósi járás

36739

10728

10655

73

-

3780

49

4

1

296

12179

310

9392

Törökszentmiklós210715516546254-2605324-19071382475339
Fegyvernek65072761275011-4065-1291218352052
Kengyel36599989935-23910--38165211711
Kuncsorba6221521511-212---1169-88
Örményes1079213213--122---74452290
Tiszapüspöki21438098072-991--2478910411
Tiszatenyő1658279279--971--77685501
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Tolna megye

230361

108755

108392

331

32

18533

6800

88

39

2607

35803

2194

55542

Bonyhádi járás

31567

18574

18535

35

4

1295

1452

11

2

254

2938

247

6794

Bonyhád136307463744120248081412215161673062
Nagymányok23381333133178140--4122619501
Aparhant1055815815--2716--43152
Bátaapáti387220220--2122--7647
Bonyhádvarasd4313523514--963
Cikó858584584--1610---948146
Felsőnána613334334--4240---64-133
Grábóc1678686--113--2737
Györe668484480311211-345111
Izmény490377377--2619--3730
Kakasd162812461246--20197764255
Kéty718408408--2720-1034217
Kisdorog768581581--254-321132
Kismányok329136136--259---13-119
Kisvejke392200198930--11140
Lengyel594359359--1111-44203
Mórágy781289289--1037-6186188
Mőcsény371228228--136--3241087
Mucsfa367245245--544-1050
Murga643737--46--313
Nagyvejke170112112--3--5-49
Tevel14499579542721-581356
Váralja857200200--208113--371593137
Závod268228228--8--920
Zomba2174130012955-6475916514546

Dombóvári járás

32331

18368

18332

34

2

1163

761

8

6

372

4363

275

7015

Dombóvár1901010185101642016383975622828002154536
Attala858615615--195--11805123
Csibrák300182143-35936
Csikóstőttős86440425109--101543159
Dalmand1274775538--416911254
Döbrököz203313421342--5313--1826610331
Gyulaj986661659275--121554122
Jágónak238149149--8--11-69
Kapospula9295475443-2815--6905238
Kaposszekcső1508750441711-391629332
Kocsola1318956956--553--846-250
Kurd12196896876222--242102210
Lápafő1686361673--1519
Nak589344344--214--7655143
Szakcs89463463233--573165
Várong1437272--16--2428

Paksi járás

49433

19191

19103

82

6

6507

2447

14

7

834

7681

615

12137

Dunaföldvár87753793378013-47111933561798982434
Paks19369739673444841525110037631752495538
Bikács430192192--3748--846-99
Bölcske2834125612505165927131919677
Dunaszentgyörgy25644974925-781334856030613
Gerjen1202511-2886--3620524132
Györköny9501591572-96417--1392-173
Kajdacs1235495495--29222-1445275
Madocsa18913213174-10347--321893305
Nagydorog2561985985--678120--1762366360
Németkér172810731073--9712--1310213418
Pálfa1567689689--13129-249162305
Pusztahencse949455-9049--51572191
Sárszentlőrinc1082303303--95307--32184152
Tengelic229610661062312331515131910465

Szekszárdi járás

60122

24039

23929

100

10

5042

1106

43

17

679

12526

681

15989

Szekszárd3429612627125675642398818131244175775059905
Bátaszék63703094307915-4683778862531773
Alsónána7202052023-509-2773174
Alsónyék7472582562-108-1377232
Báta174910801080--1036--423011315
Decs38391630162343435355692819734
Harc901507507--4117--91643160
Kistormás328138138--174--66100
Kölesd149252251732280110133249233
Medina827245245--1661942293159
Őcsény24088728666-3458--1549424650
Pörböly5502832776-30--906139
Sárpilis6691141122-986-7205237
Sióagárd1228801800-1517--514210212
Szálka585285285--1966156107
Szedres22759879843-323253141611481
Várdomb1138391391--11014--422912378

Tamási járás

38705

20345

20280

58

7

2472

928

7

4

306

5429

248

8966

Gyönk2052548304299--820313677
Simontornya405715561551414003816902301113
Tamási834944484428182286102631220852141
Belecska3911001537-164-72
Diósberény3271791763-264--8631
Dúzs2541421404--56834
Értény7985935885-173--451-130
Felsőnyék10614454431859501276237
Fürged702398398--9---186105
Hőgyész2908166916666061--4435913702
Iregszemcse275713731372-125318--233488734
Kalaznó15810416--286
Keszőhidegkút209109109--1355--1613
Kisszékely309221221--12--2943
Koppányszántó333255255--3--3239
Magyarkeszi1293865865--457-1467221
Miszla2791091066-21332
Mucsi418186186--38---45146
Nagykónyi113275028--1445202
Nagyszékely39613482--813931
Nagyszokoly8774474443-15122--10713173
Ozora164411601158405--271398265
Pári681525525--8--52985
Pincehely22531338133610251-20012548
Regöly11686376351911--5998389
Szakadát2391581553-85--4026
Szakály140287648101012515317
Szárazd2419898--2151-34819
Tolnanémedi104835710877--92228267
Udvari3341953516---29-59
Újireg275196196--11--3231
Varsád3601741713-1928--358-78

Tolnai járás

18203

8238

8213

22

3

2054

106

5

3

162

2866

128

4641

Tolna111265045502715374776531131852983187
Bogyiszló2195876-8109--251854286
Fácánkert671341-429--91126152
Fadd4211197619715-45512--15717201016
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Vas megye

256629

150953

150616

276

61

7125

15263

99

63

1925

13621

1895

65685

Celldömölki járás

24630

11718

11688

24

6

565

5570

3

3

137

766

124

5744

Celldömölk111135213520193335220667440662785
Boba831322322--45226--7464181
Borgáta1144040--645---4-19
Csönge381168168--5179--919
Duka223100100--368---48
Egyházashetye307189189--361--411-39
Jánosháza2529171017073-4481325411596
Karakó187128128--3--348
Keléd706262-------5
Kemeneskápolna885050--11----26
Kemenesmagasi834203203--6441-528149
Kemenesmihályfa486122122--10202-414132
Kemenespálfa399235235--6101-3746
Kemenessömjén589145-13306---23597
Kemenesszentmárton1924848--352--780
Kenyeri873670670--560--134
Kissomlyó20999972-1157--1524
Köcsk262160160--31--11-58
Mersevát602299299--9109--7177
Mesteri2567878--32--79128
Nagysimonyi10014063985319321--32311218
Nemeskeresztúr274203-11---553
Nemeskocs2987070--8134---4-82
Ostffyasszonyfa807382382--12241--13156
Pápoc290243243--37---7-30
Szergény3102828--3232--540
Tokorcs343100100--3137-1386
Vönöck7622452423-5216--6288

Körmendi járás

27177

15792

15766

21

5

2871

1447

17

2

191

1091

131

5635

Körmend119507141712810357049384613782968
Őriszentpéter117837036721357422-11394353
Bajánsenye497153153--23731--1210-54
Csákánydoroszló1746137627227489256
Daraboshegy1007777-----7-13
Döbörhegy133105103--34-19
Döröske826767--3------12
Egyházashollós556362362--1016--617-64
Egyházasrádóc1339755755--246263-11214273
Felsőjánosfa203151151--7--931
Felsőmarác247190190--3--13534
Halastó998484------10
Halogy267210210--64-3635
Harasztifalu148109109--11--421
Hegyháthodász1693333--570---6-55
Hegyhátsál156128128--3---21
Hegyhátszentjakab273131130-12443-3862
Hegyhátszentmárton564545--2-2--2-5
Ispánk902020--40---74-19
Ivánc698425425--246-314223
Katafa345201201--2158--1252
Kemestaródfa222155---5-59
Kercaszomor1935757--9510---7-24
Kerkáskápolna772424--35--5-10
Kisrákos2025252--548--777
Magyarnádalja221166166--65-5730
Magyarszecsőd444268268--3310--515-113
Magyarszombatfa2694343--15728--2415
Molnaszecsőd4322512474-103214-547
Nádasd135585529191--5613211
Nagykölked147103103--7---826
Nagymizdó1159494--3--9-6
Nagyrákos2757878--1473--511724
Nemesrempehollós284235235--710--1021
Őrimagyarósd2294141--12132---4-40
Pankasz470263263--1447--2133
Pinkamindszent154110110-------41
Rádóckölked275139139--674---6-59
Szaknyér5188--2911---1-2
Szalafő1983737--1057--1434
Szarvaskend213108108--670--424
Szatta781212--444---4-14
Szőce321208208--933--34-64
Vasalja302244244--95--1032
Velemér701313--34----7-16
Viszák2489595--4670---4-33

Kőszegi járás

25090

14300

14275

23

2

424

1722

12

5

197

1365

175

6890

Bük33011715170861493502620630919
Csepreg3286223222302-3052--1310530824
Kőszeg116665832582110126383063103840783711
Bozsok342266266--56-8450
Cák274142142--936--726549
Gyöngyösfalu1126699699--1935--5287333
Horvátzsidány795670-418--911380
Iklanberény362424---4---6
Kiszsidány853737--32---13
Kőszegdoroszló2467575--104--4358
Kőszegpaty2118787---6--6111
Kőszegszerdahely470285285--1118--8266116
Lócs1339797--34---9-20
Lukácsháza1035615-1581--10483263
Nemescsó298125125--110--41244
Ólmod957272--5----16
Peresznye645527-6--10-98
Pusztacsó148126126---10--36
Tormásliget309247247--6---550
Tömörd264203203--5---845
Velem3252242222-54--1278

Sárvári járás

38684

24648

24606

32

10

543

3200

8

5

196

1197

177

8710

Répcelak257510721072--29676106510712
Sárvár1477791039086125238766925981063870
Bejcgyertyános441364363-144---66
685504-718-56144
Bögöt3943273----61
Bögöte2762332316---1619
Chernelházadamonya188152152--48--320
Csánig346121121--3154--859
Csénye7104584553-713-1018203
Gérce109962061712202-529229
Gór294186-624--1463
Hegyfalu772434434--868--13245
Hosszúpereszteg660577576-1418-52431
Ikervár180112191219--3020-759463
Jákfa490287287---74---184107
Káld10998058031161--5294184
Kenéz263228228--6--6-21
Megyehíd319256256--6--8-45
Meggyeskovácsi691400399-1108--3276237
Mesterháza1499696--1121--317
Nagygeresd2689898--118--445
Nemesládony1296060--22---442
Nick486363363--30-2166
Nyőgér322260260--7--11340
Ölbő73953835-718167
Pecöl796586586--1811-254151
Porpác1411194---314
Pósfa263223223--126---21
Rábapaty1651104110391115812435380
Répceszentgyörgy1169797--63---9
Sajtoskál411306306--626441549
Simaság613378-651--3133159
Sitke6824312189--19119
Sótony657532532--3--4114
Szeleste661556556--520--672
Tompaládony303175175--697--319
Uraiújfalu8804124098224--2283203
Vámoscsalád286238238--414--33-24
Vásárosmiske344225225--638--865
Vasegerszeg371197197--7111--846
Vashosszúfalu353269269--36-8561
Zsédeny183102102--22--848

Szentgotthárdi járás

14961

10487

10474

12

1

380

202

13

2

75

621

87

3094

Szentgotthárd8678550254947130916862502682055
Alsószölnök369289289--48---9-59
Apátistvánfalva364308-----1044
Csörötnek914677677--34-5221
Felsőszölnök572484484-----777
Gasztony430345345--9--52248
Kétvölgy1057878--3----3-21
Kondorfa515448448--165--1529
Magyarlak782620620--74--5145
Nemesmedves171616--------
Orfalu613636-------22
Rábagyarmat805657-143--7122
Rátót242211211--3--3418
Rönök414282-4--103113
Szakonyfalu356275----11366
Vasszentmihály337259-75--1054

Szombathelyi járás

112320

63800

63623

144

33

2158

2899

43

45

1029

8213

1149

32984

Szombathely78884412844114411921156021362239822679996925253
Vép3534255625467364491012317709
Acsád676351351--22133-19-148
Balogunyom1197824824--1321--19465269
Bozzai319219219--11-617362
Bucsu579462462--106--4158
Csempeszkopács305220220--818--1048
Dozmat220116116--75--1376
Felsőcsatár459315315--108-3191
Gencsapáti276215971586653838--3121028820
Gyanógeregye148122122-----4-19
Horvátlövő190159----624
Ják259618191819--4216--181046591
Kisunyom423288288--9-20100
Meszlen220150346--316
Nárai1249862862--4710---5511264
Narda469394394--8--4852
Nemesbőd633428427-1124---83178
Nemeskolta354199199--1190-51335
Perenye697491491--7-227165
Pornóapáti364268268--8-8-572
Rábatöttös200168168--7----22
Rum1149787785109-356301
Salköveskút485316316--109-319127
13777537512752167812438
Sorkifalud655453452-11767-410103
Sorkikápolna266154154--3115--1152
Sorokpolány821560560--369--15535143
Söpte7925505473-1218-314175
Szentpéterfa987905905---3--74
Tanakajd723564564--69--31112
Táplánszentkereszt2586138413823333--1313825960
Torony193710202619--2914623674
Vasasszonyfa36229128936-51244
Vaskeresztes336268268----10-53
Vassurány818629629--1126--16134
Vasszécseny138410121012--191610393283
Vasszilvágy380267267--148--781
Vát688527527-----8-149
Zsennye966868--54--99

Vasvári járás

13767

10208

10184

20

4

184

223

3

1

100

368

52

2628

Vasvár438731723165433856--3113918933
Alsóújlak619477105--12112
Andrásfa27822121933--1733
Bérbaltavár544322322--4-3224188
Csehi256202202--8----44
Csehimindszent364326326--9----13-16
Csipkerek327261261------657
Egervölgy3392872854--539
Gersekarát627468468--3--1-7-148
Győrvár641532532--74-17474
Hegyhátszentpéter162129129------526
Kám400326326--9--131039
Mikosszéplak323275275--4--9628
Nagytilaj1439898--35--630
Olaszfa39631331030---68-39
Oszkó672483174--33125118
Pácsony272217217--5----47
Petőmihályfa226186186--6--624
Püspökmolnári8815745713-11126--44125
Rábahídvég99467176-146287
Sárfimizdó887979------44
Szemenye2972612583-4---625
Telekes5313283----8-192
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Veszprém megye

351898

167045

166275

714

56

30400

12802

159

92

4114

42917

3899

90470

Ajkai járás

39160

21871

21792

69

10

1731

1100

30

5

282

3706

372

10063

Ajka291061524715182569133796727521230833257903
Csehbánya281188188---5--1176
Farkasgyepű3671981971-454--2096
Halimba11286416401-3729--9959308
Kislőd1190868868--447-557207
Magyarpolány1181889880812727--15445174
Nyirád1890128312821-5519--111705347
Öcs189114114--3319-3-16
Szőc416159159--42--126-224
Úrkút2056134913481-10116-12313446
Városlőd13569359341-485--22764266

Balatonalmádi járás

24330

8982

8909

72

1

3583

421

5

6

345

4097

376

6515

Balatonalmádi85223520349723-9252034517812581452284
Balatonfűzfő4225148514759145170--40854811244
Balatonkenese32281065104718-67569--1844946906
Balatonfőkajár13524934912-2857--82394316
Csajág869308308--22661181307182
Felsőörs15556506464-17423--3224827401
Királyszentistván455113113--625--131541692
Küngös503178178--1232--6881105
Litér208669668313-31934--2241238565
Papkeszi15354744713-3432--2026511420

Balatonfüredi járás

23849

10242

10157

84

1

3097

734

7

11

409

2903

276

6170

Balatonfüred1297952005152471170236816618001493588
Alsóörs15415715656-209351924222441
Aszófő4002312301-3114-41869
Balatonakali6583043004-4141-395226
Balatoncsicsó2071311301-8--71344
Balatonszepezd341168168--3911--3686
Balatonszőlős6401901891-1086-14511174
Balatonudvari292151151--37--15582
Csopak171575674214-255242918817442
Dörgicse2481041031-2356--2835
Lovas4191951941-8913-51761
Monoszló1003535--356-8-15
Óbudavár494444-------3
Örvényes1548686--66--1934
Paloznak423238238--6613--1026565
Pécsely5092192181-10928-229119
Szentantalfa40986851-5034--13719182
Szentjakabfa1107676--92--31-19
Tagyon875858--5--13-9
Tihany13688408346-1201396413307
Vászoly236164164--213--1826
Zánka964395395--13650--711518243

Devecseri járás

15079

8800

8783

14

3

1273

1011

1

1

85

858

60

2990

Devecser444130083005124832135622826
Adorjánháza365115115--14555--2026
Apácatorna157112112------42
Borszörcsök38030830679-111035
Csögle624131131--26954-32134
Dabrony388164164--15101---26-82
Doba6323743732012-1312198
Egeralja2457070--12626---5-18
Iszkáz353258258--208-11-55
Kamond4282322312054--229-91
Karakószörcsök269155155--1241---48
Kerta6154024012243---145
Kisberzseny887675-3---6-3
Kiscsősz1047979--33--313
Kispirit782424--2710---15
Kisszőlős127100100---4-5-16
Kolontár703402402--65--4183265
Nagyalásony47320720633171--1842
Nagypirit2604747--15928---22
Noszlop9975825802-14132--4728158
Oroszi1309797--9--4-19
Pusztamiske404162162--1835--525-159
Somlójenő282196196--54-18-58
Somlószőlős64427527320169--23155
Somlóvásárhely11216876843416-10714259
Somlóvecse844141--1715---8
Tüskevár553420420--1316--1786
Vid1347676--812--2212

Pápai járás

59310

28473

28407

61

5

7049

5510

25

8

515

3884

355

13491

Pápa3184513995139553823761206317333925512728844
Adásztevel833174174--41522-323195
Bakonyjákó649390390--685-5-179
Bakonykoppány1881371361-19---424
Bakonypölöske3752502491-138--2081
Bakonyság522323-------27
Bakonyszentiván209166166--33-8-27
Bakonyszücs3172452405-103-20-38
Bakonytamási638340340--10177-43967
Béb243178178--134--2026
Békás219133133--1418-4643
Csót9856176161-1974-7114151
Dáka6441741731-16743--30225
Döbrönte248171171--236---5-43
Egyházaskesző5533703664-2614--8205110
Ganna237185185--2512---13
Gecse4021921911-16126--855
Gic382260260--38-23-87
Homokbödöge6922742731-155115-94987
Kemeneshőgyész4801191181-14272--1063
Kemenesszentpéter659497497--728-18-107
Kup466261261--5529-92388
Külsővat774451451--46105--18151
Lovászpatona1195679678-117222-697200
Magyargencs498159159--19256--1845
Malomsok5062012001-17192--117-78
Marcalgergelyi385106106--18173---34-54
Marcaltő781442442--4571--9729133
Mezőlak1045339339--365158--39143
Mihályháza759162162--253179-62-101
Nagyacsád637179179--124133-435160
Nagydém354242242--951---21-31
Nagygyimót561344344--7281--1221-31
Nagytevel503378378--4426--1735
Nemesgörzsöny7271971961-26086--48135
Nemesszalók941444444--1051823-7275168
Németbánya8556551-73-349
Nóráp211128128--2410--713-29
Nyárád902417415-225636-1631145
Pápadereske2729797--5821--787
Pápakovácsi567339339--6831-242678
Pápasalamon3642922911-19--22-25
Pápateszér11547617601-1622-1098234
Takácsi867323323--199179--28129
Ugod1435102210211-844911603201
Vanyola557280280--14105--32123
Várkesző162120120--37---5-27
Vaszar1519104010391-5044-458328
Vinár233124124--2150---7-31

Sümegi járás

15358

10466

10444

20

2

310

169

9

9

90

1009

58

3238

Sümeg63733821380912-1266734519411757
Bazsi365313313--8---317-24
Bodorfa1059191---3---8-3
Csabrendek304220742068426420282756569
Dabronc4453883871-5--5-43
Gógánfa8116696681-513-12-106
Gyepükaján335249249--133-43628
Hetyefő825555-----519
Hosztót645454--3----3
Káptalanfa848575575--154--25227
Megyer221414------4
Nemeshany3902312301-1223--18105
Rigács176131131--417---21
Sümegprága6024954941-10--7484
Szentimrefalva201156156--4----10-31
Ukk331230230--8--4779
Veszprémgalsa267212212--59--325-13
Zalaerdőd276242242--9----4-21
Zalagyömörő433351351--11--1355
Zalameggyes462222-------20
Zalaszegvár1449393--4--19-26

Tapolcai járás

34256

20408

20349

56

3

1027

562

11

7

268

3297

267

8409

Badacsonytomaj2135129812917-4725--914512599
Tapolca159888727870421248718816119541724293
Ábrahámhegy459333333--126--1884
Badacsonytördemic8445405382110-5110206
Balatonederics1020797796155-206171
Balatonhenye108646314--22-8
Balatonrendes11858553-89-8-34
Gyulakeszi69447046917--433164
Hegyesd156122122--8---1310
Hegymagas263132132--63-63480
Kapolcs347226226--1037--2547
Káptalantóti454343343--116--3062
Kékkút7442411----325
Kisapáti3182222207--34-50
Kővágóörs7983393381760--81294
Köveskál340226226--786---10-20
Lesencefalu304191190355-3164
Lesenceistvánd964760759194-641130
Lesencetomaj1130677676214--156267
Mindszentkálla260195195--66--420-29
Monostorapáti1155871871--2013--3533192
Nemesgulács8925995954-16--833232
Nemesvita315263263--12--1423
Raposka217147147--64---12642
Révfülöp10964844795-4363--38810405
Salföld613838-----3-17
Sáska289230230--8--31928
Szentbékkálla19112612510---2818
Szigliget8225675662710-498152
Taliándörögd7073933914773--13180
Uzsa327130130--5---44145
Vigántpetend190151151--55--817
Zalahaláp122064764617-182047321

Várpalotai járás

37882

13209

13132

72

5

2711

1384

12

11

696

8023

509

11327

Berhida5839251225066-469393-1241112581522
Várpalota207566311625848515776789642050223236410
Jásd7225525457-183--8343104
Ősi20678828793-15318--2826619701
Öskü2254909909--79422--4317124606
Pétfürdő4768139713916-275113-5701296691543
Tés8444124102-24103--3575240
Vilonya632234234--1168---658201

Veszprémi járás

83288

34241

33977

240

24

7171

1687

56

28

1051

13997

1515

23542

Veszprém6172124225240231891343441323492382911381130818239
Herend3403160516021502715389301183
Bánd67237937534--679178
Barnag1336463-130--18-18
Eplény525248248--146--54199
Hajmáskér2977116211557-292562756536838
Hárskút675469469--156-439130
Hidegkút416224224--206-448113
Márkó12276036018511-15184319
Mencshely23199954-1741---12656
Nagyvázsony17479619479513491131527388
Nemesvámos262210721061101614383-7426420537
Pula189144143613---4121
Sóly472189189--1148---72485
Szentgál27411076107581015--3329123493
Szentkirályszabadja1946774760131272202834028483
Tótvázsony1254703703--20816-9104205
Veszprémfajsz256188188--123--646
Vöröstó815656-----7511

Zirci járás

19386

10353

10325

26

2

2448

224

3

6

373

1143

111

4725

Zirc69963871385910237612489470651995
Bakonybél12429369333-238--202310222
Bakonynána10416076052-474--49331
Bakonyoszlop437286286--266-32480
Bakonyszentkirály8814214201-1869-716236
Borzavár7454694663-24-9624175
Csesznek5513213183-925--630493
Csetény1911306306--87723--1301213451
Dudar16463793772-67715-94159319
Lókút428304304--15---3077
Nagyesztergár11838528511-263--37260
Olaszfalu10747677661-436-748200
Pénzesgyőr328201201--8---2295
Porva443288288--146--3234105
Szápár480345345--1412-21-86
Összesen{Katolikus}Római katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusOrtodox keresztényIzraelitaMás vallási közösséghez/felekezethez tartozikVallási közösséghez/felekezethez nem tartozikAteistaNem kívánt válaszolni, nincs válasz

Zala megye

282179

177072

176721

313

38

7000

3928

104

96

2263

23119

2272

66325

Keszthelyi járás

49421

29774

29688

79

7

1398

676

39

27

511

4139

451

12406

Hévíz47152831282110-1635553240441319
Keszthely206191128311245326660330142023721362465693
Alsópáhok13769999963-42106-14505250
Balatongyörök10225065006-2121--5729388
Bókaháza268178178--45--2455
Cserszegtomaj2824150215011-113473529326804
Dióskál4713193172-53-535103
Egeraracsa298235-7--11-42
Esztergályhorváti431363-7--28626
Felsőpáhok640461461--129-838110
Gétye976767-----11-15
Gyenesdiás34111983197391121805-2838633775
Karmacs823534534--1557324224
Ligetfalva493535--3---55
Nemesbük7014294263-2212-1444177
Rezi11418488435-265--16565185
Sármellék1847131013082-3121141237338
Szentgyörgyvár296249249--4--11822
Vállus1299696------41-28
Várvölgy1040732732--18-10504224
Vindornyafok1246464---4--1045
Vindornyalak685353--3----5-7
Vindornyaszőlős331277277----7-42
Vonyarcvashegy21211171-5028--2815315676
Zalaapáti1632106310612-278--511516398
Zalacsány981709-199-598175
Zalaköveskút231616-------4-3
Zalaszántó973685685--15616814165
Zalaszentmárton583939----12-4
Zalavár912737737--105-474108

Lenti járás

19789

13560

13540

18

2

762

117

3

-

115

959

109

4164

Lenti7940512551177119037--60531681929
Alsószenterzsébet5688--42----1-5
Baglad483333------59
Barlahida1245858--1535--411
Belsősárd957575-------3-17
Bödeháza454343--1------1
Csesztreg851595595--537---165175
Csömödér643438438--75--3163171
Dobri161133---19-6
Felsőszenterzsébet1655--3----6
Gáborjánháza655454-------7
Gosztola421111-------29
Hernyék9957552--------42
Iklódbördőce276215215--3---3620
Kálócfa161140140--10--4-5
Kányavár1219191-----7-19
Kerkabarabás277211-6--41935
Kerkafalva1063535--404---4-23
Kerkakutas122104104--6----11
Kerkateskánd166120120------1726
Kissziget1821241222-----452
Kozmadombja484040-------7
Külsősárd675555--4------8
Lendvadedes2911---------28
Lendvajakabfa221515------33
Lovászi12488538493113--565310
Magyarföld3388--14--4
Márokföld4399--22----9
Mikekarácsonyfa269212212--6--42521
Nemesnép1167474--27---310
Nova838532532--178--29251
Ortaháza11287-6--3-14
Páka1146879879--10-4194229
Pórszombat304260260--3---535
Pördefölde533737------57
Pusztaapáti302626---------4
Ramocsa3588--9----17
Rédics939717717--202--4169171
Resznek286236236--4---737
Szécsisziget216198198-------14
Szentgyörgyvölgy399154154--171--566
Szijártóháza301616--4----6
Szilvágy197140140--3----10-44
Tormafölde318278-3---2113
Tornyiszentmiklós621465465--9--403103
Zalabaksa682498498--306--583132
Zalaszombatfa433838-------4
Zebecke694949-------18

Letenyei járás

16410

12330

12316

13

1

170

51

4

2

61

703

45

3044

Letenye4192302030164-48102329020778
Bánokszentgyörgy6424535--87499
Bázakerettye842443443--56---624322
Becsehely2102171220104644287
Borsfa74547934-622228
Bucsuta219195195--3---515
Csörnyeföld402308308----2562
Kerkaszentkirály221192192------25
Kiscsehi168121121----7-35
Kistolmács175152152-------22
Lasztonya917676------104
Lispeszentadorján291216216--9--32339
Maróc836262------317
Molnári721555555--63--12144
Murarátka252194194-----1737
Muraszemenye656410410--6----13-227
Oltárc281215215-------64
Petrivente364312312--10----19-23
Pusztamagyaród593495495--205--963
Semjénháza599520520----964
Szentliszló275257255-2---2-14
Szentmargitfalva896363--3----3317
Tótszentmárton83662362013--8188
Tótszerdahely1100879879--4--514196
Valkonya563937-----4-13
Várfölde183126126-----547
Zajk232213213------314

Nagykanizsai járás

78252

49300

49229

65

6

1376

1665

16

24

573

6063

584

18651

Nagykanizsa4902627833277834559288191020435496648313532
Zalakaros17561057-4425177718517
Alsórajk351331331--3--59
Balatonmagyaród441381381--73--2523
Belezna747576575-1815--27120
Bocska310268268-------40
Börzönce524141-------10-1
Csapi433108108--6--164298
Eszteregnye714513-44-534152
Felsőrajk766627-133-710105
Fityeház667531531--4---8122
Fűzvölgy123111111-------10
Galambok1239869869--7214--118610177
Garabonc707562562--96--38-119
Gelse1117790790--166-448252
Gelsesziget282181181--3---1185
Hahót10768468415-196-154185
Homokkomárom225166166-----1244
Hosszúvölgy171109109--4--1043
Kacorlak200173173--53--98
Kerecseny227196196------426
Kilimán226209209-----12
Kisrécse170108108----28-31
Liszó381250250--558--1351
Magyarszentmiklós255192192----4-54
Magyarszerdahely515377-143--3683
Miháld809671-1813--2580
Murakeresztúr17481373-678287317
Nagybakónak393243243--10---32106
Nagyrada450408408--77--917
Nagyrécse10988118065-176--19474194
Nemespátró28677-178---1020
Orosztony438311311--11---3283
Pat206131131--1239---21
Pölöskefő381328328--3--3116
Pötréte256231231--6---610
Rigyác394334334--6---547
Sand402131131--487---5-175
Sormás901612612--1313-6815177
Surd619314314--5209--484
Szepetnek1611115711552-3387--15824233
Újudvar988668668--5-5546248
Zalakomár296524202420--1517--1070-433
Zalamerenye173135135--3--1319
Zalasárszeg1255959--5--13-46
Zalaszabar553475-43-1551
Zalaszentbalázs851676676--144--6303118
Zalaszentjakab327246246--715--1444
Zalaújlak1018484-------13

Zalaegerszegi járás

102798

61626

61484

121

21

3070

1284

33

37

909

10048

995

24796

Zalaegerszeg594993132831224861817276371930658774476416592
Pacsa1711132213202-146--2010914226
Zalalövő30062143-9631--101668552
Alibánfa433347-136--1549
Almásháza593939-----14-4
Alsónemesapáti729490490--18--365179
Babosdöbréte490335334-11110--23110
Bagod1288905905--178--95611282
Bak163310571057--176--14728459
Baktüttös329235--419364
Becsvölgye822369369--16611-539231
Bezeréd147109109--9----13-16
Bocfölde12087837803-2069806302
Boncodfölde330219219--84-26567
Böde303263-10-12-14
Búcsúszentlászló816599-166--18174
Csatár560402402--8--443101
Csertalakos242222--------
Csonkahegyhát332177177--826-3855
Csöde764040--194---4-9
Dobronhegy143100100--7---1320
Egervár1030779779--116-535174
Gellénháza16161005-24163-1012320415
Gombosszeg351515------711
Gősfa307264264--6--11-23
Gutorfölde1069741741--9-373274
Gyűrűs948686------5-
Hagyárosbörönd341267267--3--1749
Hottó339159159--11---6163144
Iborfia1177-------
Kávás239151151-----122253
Kemendollár525382-9---23108
Keménfa917373----410
Kisbucsa446286286--9--1019121
Kiskutas191134134--85--1528
Kispáli298235235----16339
Kustánszeg477182182--2303---13346
Lakhegy447392392--75--537
Lickóvadamos205172172--5--5317
Milejszeg306201201--39---2141
Misefa287211211--123---12-49
Nagykapornak8995765724-1711-8713193
Nagykutas443331-133---24369
Nagylengyel4993433403-166--831392
Nagypáli465329-7--53668
Nemesapáti5004414392-13--19421
Nemeshetés248201201--3---612-26
Nemesrádó313199199----25-85
Nemessándorháza305203-3-10383
Nemesszentandrás265216216--5--2337
Németfalu188156156--10------22
Orbányosfa1229999--3----6-14
Ormándlak1228282-----34-4
Ozmánbük190173173---4---11
Padár1178585--12---316
Pálfiszeg1587171--50----34
Pethőhenye441303303--84--467649
Petrikeresztúr356259258-183-52158
Pókaszepetk963694694--1834--5724136
Pölöske817694694--711-32468
Pusztaederics162116116--19----23
Pusztaszentlászló595293-9131--41119
Salomvár6214824802-205-72284
Sárhida806596596----6203178
Söjtör14861043-1824-1025291
Szentkozmadombja665656-----6-
Szentpéterfölde125117117------5
Szentpéterúr10375365351-84--24693393
Teskánd1111730730--4316--6758233
Tilaj182148148-----8-23
Tófej700509509--126-34165
Vasboldogasszony6155215174----5-87
Vaspör379321321--167--67-22
Vöckönd856363--3----9-10
Zalaboldogfa352247247--4---2869
Zalacséb535367367--73---273128
Zalaháshágy354301300-1810-5425
Zalaigrice1129393------69
Zalaistvánd341147-9138---19-28
Zalaszentgyörgy406315315--125--2150
Zalaszentiván1075714714--27205686233
Zalaszentlőrinc281192192--4--8372
Zalaszentmihály974687687--194-324227
Zalatárnok695551-73-73293

Zalaszentgróti járás

15509

10482

10464

17

1

224

135

9

6

94

1207

88

3264

Zalaszentgrót66264067405610170735469719541565
Batyk384340340-----15-28
Döbröce665353-------12
Dötk251616-------7
Kallósd8360------20
Kehidakustány11896706655-317-14739394
Kisgörbő167113113--3----16-35
Kisvásárhely493838-------10
Mihályfa348307307--9--1019
Nagygörbő180154154--7---106
Óhíd601450450--11--63796
Pakod921634634--2312--43206
Sénye281818------5
Sümegcsehi621497497--45--2094
Szalapa200133133-----6-57
Tekenye417352352--7---2035
Türje16371223-339413110222
Zalabér727519519--613-735145
Zalaszentlászló870509509--44--63289
Zalavég370329329--11---719

© Tim Bespyatov, 2008-2016