Religious composition of Hungary 2001

ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz
TotalRoman CatholicGreek CatholicOther CatholicCalvinistLutheranBaptistAdventistOther ProtestantRumanian OrthodoxRussian OrthodoxGreek OrthodoxSerbian OrthodoxBulgarian OrthodoxOther OrthodoxOther ChristianJewishReligions based on other faiths of GodPreaching the eternal universal lawNot elswhere classifiedDoesn't belong to any church/denominationDidn't wish to answerOther, non-response

Magyarország

10198315

5289521

268935

505

1622796

304705

17705

5840

34530

5598

3502

2473

1914

508

1303

24340

12871

4287

7736

1544

1483369

1034767

69566

Budapest

1777921

808460

28901

187

224169

46449

3390

1013

7983

245

1576

1039

368

238

357

4314

9468

1984

3419

568

347209

267959

18625

I. kerület2591413453314332961008342212131717577252052458236963257340
II. kerület9252045913115330110343368101233472110257531129153102072236221435313796626
III. kerület1316056013619376153833086113544401313348141521285459792502426056212851768
IV. kerület1034924316519078124581886215553622882375417290234112153232547316005973
V. kerület28948136884695365384942131701958292613326355971811148504045202
VI. kerület4413719131686658611093454925710554133712149573811273883086989586
VII. kerület6413727910113158211160211338418456378651720510717614433127729625578
VIII. kerület817873663914271611026174214760491126372115273194801782155314647127731384
IX. kerület62995289081120786641422108393901265819691843309218735123368504487
X. kerület80852341531416119648163581463498674321019241124106236251831413488830
XI. kerület1444416804019991817327408823462586201801083333322296563573145326076219562040
XII. kerület6176330873732772232247953723797268217599586601252197918602846
XIII. kerület114353471721877141392026171406047518164542853730614711032313424951192541422
XIV. kerület12351055011206841575733391448351311130831425191748541172253524008196681228
XV. kerület85232396541534411439224017329358245311351123120990109201715711173687
XVI. kerület710283464112412903528381726937714522361082921393510617118709576505
XVII. kerület79989364581270210094356333411044535871654158865580121480911702664
XVIII. kerület96353428491611413274217524154459114751510131919457146282004914013971
XIX. kerület6381029671988879691432121182514432976101648264137141220110123468
XX. kerület65295300121127194781338216282986179-51313384529814118379964565
XXI. kerület809823354517932105281383116262811047241115312665983292033011588743
XXII. kerület525482674176224620911763742826351917237927334631697906337513
XXIII. kerület2069710211302-247529630885249--3188913831303902184
Kerület megjelölése nélkül153348637-207261210------1512140533415
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Bács-Kiskun megye

546517

358685

1605

14

60317

17099

1560

249

2634

32

80

30

101

9

59

1409

202

88

269

51

49819

48486

3719

Bácsalmási kistérség

18578

14694

49

-

1009

47

4

5

44

-

1

1

2

-

4

41

3

1

13

1

1088

1425

146

Bácsalmás7650567223-551284423-1---419112-57468459
Bácsszőlős441346--262---------5----41201
Csikéria9758213-324---------3--1-38649
Katymár235918647-1294--8---1--62-9-5924426
Kunbaja175613868-1301------1--3----10211114
Madaras327827487-914--12------1---119119627
Mátételke643551--232-----1---1--1-34255
Tataháza147613061-272-11------3----49815

Bajai kistérség

76906

56519

175

1

3718

409

268

33

758

4

8

2

87

-

6

128

37

7

38

3

7553

6705

447

Baja379162520390-1623268116213452523-65527422355074343271
Bácsbokod304525769-9161-4------8221-19113321
Bácsborsód127710474-7371--------3-11-64688
Bácsszentgyörgy1951501-41--4-------1---232-
Bátmonostor173514202-54835--------5----132754
Csátalja169113782-838------------1-1189110
Csávoly207416745-7471-42-----4--1-15313910
Dávod224419552-3592811----2-----2-99974
Dunafalva10448352-319---------5----531018
Érsekcsanád28211507--471238-347------19--1-2401897
Érsekhalma7005585-442--------------47422
Felsőszentiván201217834-4091-1------11----69859
Gara268319341411578--6------22-1-10743813
Hercegszántó232920063-36724-1---82--1--2-87719
Nagybaracska247522566-3845113------91-1-91446
Nemesnádudvar206217597-517--5-2-------1-521762
Rém139412252-6732---1-------1-542811
Sükösd403134738-961712-19-------3-2-16620035
Szeremle15759471-4834--1------3----10234-
Vaskút360328338-167234-8------31-1-21931917

Jánoshalmai kistérség

17885

14768

16

-

308

58

72

2

21

2

1

2

-

-

-

43

10

2

8

1

1088

1391

92

Jánoshalma995180368-2074568114212---33816-64581460
Borota159114403-2221-1------1----574618
Kéleshalom5574262-4----------1----11851
Mélykút578648663-7511316------8212126852613

Kalocsai kistérség

57656

37135

185

2

8801

1879

48

20

189

3

10

2

6

3

9

71

14

9

26

7

4561

4343

333

Kalocsa187891289058-12942001139514-1-59348423221738139
Solt7013246730-27191995619--1-2117--5-78373524
Bátya227219214-66141-1-111--34-4-9014219
Drágszél3863091-172---------3----3321-
Dunapataj358816095-1492741-15-3--1-31-3120116316
Dunaszentbenedek9514431-4654--------------15167
Dunatetétlen6324321-6339--2-----------6728-
Dusnok330430693-322--28---3--1-11-471098
Fajsz1903167131572--4------8--12361108
Foktő17131037--5006---------6----787313
Géderlak10839322-846--------------23333
Hajós3544301113-929--2------5--1-2733747
Harta4542151146171412771-4------7441-53342415
Homokmégy156613282-745---1--1--2--2-2411710
Miske186714666-103103916-1----6----1279111
Ordas5052021-2604--5-----1-1---16132
Öregcsertő9767465-9611--4-1----1----68395
Szakmár141611972-9410--3-------1---24823
Újtelek516451--311---1----------1121-
Uszód10904432-5484--1-----2-----36513

Kecskeméti kistérség

167450

105048

640

10

22400

1672

232

83

267

15

30

16

4

4

24

574

72

38

116

7

16842

17836

1520

Kecskemét107749630354896149761384146611671023144317431572587413159125001151
Lajosmizse11034818333-906305-4223---118126-444129167
Tiszakécske117717049213158024-812-11-15302-4-1543139493
Ágasegyháza1916148718-2944-31------11---35684
Ballószög267218355-373181-5------19----16523714
Felsőlajos9356515-811--6------2--43381413
Fülöpháza9265934-22917---------12-61-30304
Helvécia388627496-44163716------8612-17440913
Jakabszállás261922172-20715316------4-11-78759
Kerekegyháza5995475812-644321-411----212-4-14935016
Kunbaracs6784973-452---------1----35896
Ladánybene1716137610-13161-7-2-----1-1-99793
Lakitelek445330056158115112------7114-28946970
Nyárlőrinc239218943-2647245------7--1-3316111
Orgovány350221487-91329654---1--131---1511709
Szentkirály203215264-3527---2-------2--496426
Tiszaug9033034-247----------3--1-1781652
Városföld227117428-13618--4------7----19314419

Kiskőrösi kistérség

58956

33469

116

-

5517

11138

653

32

697

6

8

4

-

-

10

129

9

4

10

27

2324

4477

326

Izsák6097395413-136642127-----218112-9754942
Kecel916271527-165121512353-----341-2136698089
Kiskőrös15352422449-704711944222377-54--731231261072121153
Soltvadkert7679354415-909236712612821----172---18844930
Akasztó351928845-691743-312----1----7029017
Bócsa18541360--1621745-------11--1-637710
Császártöltés270024391-6623--8------22-1-73787
Csengőd231016554-18122140-2------11----99898
Fülöpszállás2455106910-1181301-1------7----96573
Imrehegy8605281-4916---------3----7616918
Kaskantyú10806141-523342-5------2----24397
Páhi12879904-791301-4-----------10627
Soltszentimre1392948--147176617-----------302192
Tabdi11957806-632398-9-----------42444
Tázlár20141328--32413113-1------21-3-1816429

Kiskunfélegyházai kistérség

52042

41996

160

-

1696

154

3

27

61

-

4

2

1

-

-

130

14

12

23

5

3335

4138

281

Kiskunfélegyháza3263225012104-96110412041-111--91111217528883206156
Bugac311827626-1638--2-1----91---548824
Bugacpusztaháza3553051-201---------1----3168
Fülöpjakab114210621-20----------2----28263
Gátér10629693-132--7------6----16397
Jászszentlászló262322471-798--1--1---8--1-9417112
Kunszállás169415513-192---------5--1-40658
Móricgát593480--822221-2----1----5151
Pálmonostora206818547-661---------3--1-36964
Petőfiszállás170714474-253----------2---4117411
Tiszaalpár5048430730-24823-59------4--3-13024247

Kiskunhalasi kistérség

47488

27292

111

-

4995

563

175

13

235

1

11

-

1

1

2

148

23

13

17

-

9092

4557

238

Kiskunhalas299541541671-413743297559-10--1110320610-65782851157
Balotaszállás1654105911-15381-2------9----27711915
Harkakötöny10186611-483---------11-1-672296
Kelebia2999214510-9913312901-----6-3--2193755
Kisszállás28752145--5951-4-1---151-2-32031714
Kunfehértó22889795-193165--------4----89717613
Pirtó10115721-129491-4------3--1-209402
Tompa4828357712-1293139670---1--17143-49542023
Zsana861738--486--6-----------30303

Kiskunmajsai kistérség

17261

14618

21

1

522

60

57

1

39

1

6

-

-

1

1

39

7

-

13

-

608

1198

68

Kiskunmajsa1204210075161304424113816--1-246-13-45695661
Csólyospálos190717693-242--1-----111----31605
Kömpöc824754--92--------------1049-
Szank248820202-1851416--------41---1111332

Kunszentmiklósi kistérség

32295

13146

132

-

11351

1119

48

33

323

-

1

1

-

-

3

106

13

2

5

-

3328

2416

268

Kunszentmiklós9103355039-33035395142-1---2357---90398965
Szabadszállás6827245534-305939114------361-1-75941126
Apostag210710301-5782611-12------6----164522
Dunaegyháza14833716-121582-11------19----14122516
Dunavecse4187151023-1363102231153--1--12411-73616799
Kunadacs175712588-22741-4------1-11-7215921
Kunpeszér6935473-5913---------1----243313
Szalkszentmárton299711026-145634612------41---2221594
Tass2955120211-1155266245------2--2-28621521
Újsolt1861211-3051-------------2161
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Baranya megye

407448

261445

1894

28

35436

6156

744

158

1138

23

78

62

131

9

40

821

210

204

312

61

54509

41868

2121

Komlói kistérség

41913

22988

164

-

2112

741

86

12

88

1

3

7

1

-

2

113

13

7

21

2

10769

4509

274

Komló2708112668114-154432358875135--11077416293062671168
Bodolyabér3072452-73--------------2624-
Egyházaskozár8996522-1214714-5-----------24367
Hegyhátmaróc2181444-2126------------1-1246
Hosszúhetény333824912-138337-5-------611-2623839
Kárász396311--1112---------2----9447
Köblény288211--231--------------1835-
Liget4612947-112------------1-54911
Magyaregregy8625941-105--------------1822014
Magyarhertelend670481--174--------------281364
Magyarszék112682918-882-----11----1--1037013
Mánfa9365978-597331--1--1--11-186653
Máza1406771--28493-2------1--1-22731311
Mecsekpölöske442358--165--------------5652
Szalatnak431319--221-1------------47410
Szárász9774--81--------------851
Szászvár265817075-90841--------1----42432818
Tófű1431051-433-----------------
Vékény154137--33---------2----45-

Mohácsi kistérség

53364

41992

169

-

3284

682

19

15

54

3

5

4

49

-

8

61

19

19

24

-

2492

4182

283

Bóly3911286314-3955146----1--211--8746818
Mohács192231438361-11921912245-2226-629121510-1507165781
Babarc7916294-5418--1-1-------1-12665
Bár6064895-3712--2-----------28276
Belvárdgyula4242661-955---------1----20342
Bezedek2832291-23-------2--2----719-
Borjád4502891-211085--1-1---1----1310-
Dunaszekcső222417797-14833121--15-1-2-1-1191186
Erdősmárok10382--12---------------27-
Erzsébet343282--57----------1---1929-
Feked246201--64--------------5273
Geresdlak95780211-359------------2-34577
Görcsönydoboka4433762-10-------1-------351-
Hásságy290266--62-----------11-914
Himesháza122010912-181------------1-9953
Homorúd7316041-323-4------------28572
Ivándárda2661803-2712---------1----1528-
Kátoly346295--112---------2----1026-
Kékesd2181781-14--------------14191
Kisbudmér134102--161---1----------14--
Kisnyárád232207--8---------------16-1
Kölked11235892-193311---------1--213084
Lánycsók2694227813-107201-1------1----14511612
Lippó5594592-354------10-------11326
Liptód240212--31---------------24-
Majs11069053-6810---------3----38763
Maráza218137--827--------------3385
Máriakéménd5484405-3927--------------2755
Monyoród1921524-23---------------139
Nagybudmér255215--175--------------117-
Nagynyárád8717891-364--------------2354
Olasz609506--302------2-------34323
Palotabozsok10859652-625----------111-16239
Pócsa1861503-9---------------7152
Sárok1651252-235--------------91-
Sátorhely6975623-4831-----------4-23458
Somberek160114513-373---------21---17825
Szajk7976701-5023--------1--1-9537
Szebény505391--272---1----1-----16616
Szederkény186915324-89691-1-------1---856423
Székelyszabar6575541-258----1---------3614
Szellő1781372-179--------------841
Szűr318262--44---------------471
Töttös6395164-261----1---------1891
Udvar196182--52------2-------14-
Véménd17021408--1006--3------7--2-271409
Versend913812--111---------9----125117

Pécsi kistérség

207442

126959

1088

17

14999

3536

596

96

743

15

58

41

39

6

21

466

141

106

226

53

33534

23685

1017

Pécs162498950388179120423007556876461154393761939512890198382940119084796
Szentlőrinc7202517128-514564-13------25325147787726
Abaliget65848912-337--------------47691
Aranyosgadány3672081-12-------------1-341074
Áta2311134-2024--------------664-
Bakonya4163437-44---------1----20334
Baksa7614832-195--------------3419424
Berkesd8437232-1710--3------1--6-3546-
Bicsérd9837647-46310-9--------113992614
Birján4403411-351----------1-3-4774
Boda4163271-1131-3-----------42253
Bogád7155045-7312-36-----------70411
Bosta14691--23--------------941-
Bükkösd12899842-463--11-----21-1-1331114
Cserdi3521552-71--------------128572
Cserkút4102704-314--------------68321
Csonkamindszent166129--101---------1-1--618-
Dinnyeberki11295--3---------------77-
Egerág101077212-4423-----2----1---66891
Ellend229186--41--------------2117-
Gerde5584182-494----2---------6617-
Görcsöny1623129410-117161--------11---102765
Gyód58440011-205--------------49963
Gyöngyfa13871--36---------------1912-
Helesfa548281--28---------------182201
Hetvehely5324677875-----------2-319122
Husztót67511-21--------------102-
Kacsóta287180--104--2------3----17692
Keszü7715773-4472-5---------1-98331
Királyegyháza10348102-352----------1-1-87879
Kisdér138114--3---------------912-
Kisherend2081611-91--------------5301
Kiskassa2982134-441---------3----21102
Kistótfalu3351353-15911--------1-----1592
Kökény547430--2325---------1---67181
Kovácsszénája6953--2---------------59-
Kővágószőlős13309837-629---------1----1541113
Kővágótőttős2892161-223-213-----2----3252
Kozármisleny4090241831-28358714------21-3165457156
Lothárd265188--143--------------35223
Magyarsarlós3422592-187--1-----------4663
Nagykozár13067302-7611--7-------1---1033715
Ócsárd4283121-202---------4----36503
Okorvölgy9770--4--------------2417-
Orfű6985176-408--------------10621-
Pécsbagota10692--2-----1---------110-
Pécsdevecser115901-6---------------1521
Pécsudvard6205032-3511-2------13----4122-
Pellérd1907133416-146222-12------101-212021509
Pereked1891621-44------------1-4121
Peterd205122--37----------61---2811-
Pogány10235559-41119--12---------1-186100-
Regenye1741363-9---------------2321
Romonya4213451-244--1-----------14302
Siklósbodony15072--1-1-------------1732
Sumony495349--18----------1----45802
Szabadszentkirály8066273-4621--------1----36891
Szalánta11519398-59114-----2----81267491
Szemely4333141-224--5-1----2-1--5132-
Szentkatalin1371021-14--------------21611
Szilvás178111--810--------------1831-
Szőke1591242-5---------------208-
Szőkéd39930717-272--------------2719-
Tengeri6144--11----------------6-
Téseny3212661-21---------------258-
Újpetre11538615-1455--10--------1--69525
Velény1771341-6---------------2871
Vokány95261515-19391--------2--1-65501
Zók284221--195112-----------2510-

Pécsváradi kistérség

11126

7878

25

-

1514

251

-

12

21

-

2

-

4

-

2

19

1

1

4

-

477

892

23

Pécsvárad4147316110-47956-12-1-4---11--1942307
Apátvarasd133851-6---------------3110-
Erdősmecske425234--62--------------3180-
Fazekasboda214139--13----------------611
Hidas231211575-679166-919-----115--1-1141424
Lovászhetény329244--94--------------9621
Martonfa202150--101--------1---3-23131
Mecseknádasd166414698-459-2--1----2----23996
Nagypall443321--723--------------3017-
Óbánya147106--1---------------5332
Ófalu367352--46--------------23-
Szilágy3282661-112--------------15321
Zengővárkony415194--1792---------2----2810-

Sásdi kistérség

15583

12171

41

-

484

500

10

1

38

1

-

1

-

-

-

12

7

1

2

-

1121

1083

110

Sásd355828355-10835--17--1---43---22930813
Ág197108--42--------------53246
Alsómocsolád323258--113--------------3957
Bakóca337260--13----------4----42171
Baranyajenő528470--155----------1---5302
Baranyaszentgyörgy2081677-152--------------314-
Bikal885503--271327-2-----------681388
Felsőegerszeg153136--11--------------12-3
Gerényes2662181-510--4-----------2431
Gödre9778607-199----------2---51281
Kisbeszterce9385------------------71-
Kishajmás2191771-182--------------1533
Kisvaszar337169--24--------------121464
Mágocs269621162-46116--2-------1-1-23715223
Mekényes3301982-3954---1-----1----2924
Meződ1661321-511-2-----------177-
Mindszentgodisa10238084-345214--------1--846020
Nagyhajmás4383322-2636------------1-33-8
Oroszló3292541-207--------------2027-
Palé11792--10---------------213-
Szágy1941741-8---2-----------72-
Tarrós119961-114--------------142
Tékes2752014-624--2-----------8291
Tormás361270--17---1------1----5517-
Varga1411121-41--------------185-
Vásárosdombó11581037--2834---------2----28263
Vázsnok1551031-23--2-----------2222-

Sellyei kistérség

13579

9030

63

8

2611

30

4

4

15

-

-

-

-

1

2

28

5

2

3

-

631

1061

81

Sellye321318679-7729242-----1441--20231917
Besence14361--25---------------552-
Bogádmindszent42623110-371---------111--241191
Bogdása3522512-601---------2----14202
Csányoszró7223739-2903--------------18272
Drávafok5123131-1562--1------1--1-16201
Drávaiványi242153--56---------------8223
Drávakeresztúr161154--4----------------21
Drávasztára477412--1821-------------11312
Felsőszentmárton10501004--173--2-----------4182
Gilvánfa375350--2---------------11012
Hegyszentmárton4773961-29---------------2130-
Hirics2351781-461--1-----------611
Kákics233147--58----------3----196-
Kemse6637--22----------1----15-
Kisasszonyfa230173--14----------1----23181
Lúzsok2201611-42-------------2-761
Magyarmecske3361864-64-1------1-5----9597
Magyartelek2351553-51---------------6191
Markóc6825--26---------------881
Marócsa11776--32----------------9-
Nagycsány16783--411--------------3093
Okorág1871091-33----------5----1524-
Ózdfalu173122--7---------------935-
Páprád2001466-39---------------63-
Piskó284224--29----------5----1835
Sósvertike21977--21---1-----1-----121043
Vajszló19441265984525--8-----------7011215
Vejti2091112-70---------------179-
Zaláta3061904-982--------------111-

Siklósi kistérség

36321

22695

263

-

6668

335

19

13

58

1

8

8

37

-

2

68

16

64

23

3

2691

3140

209

Harkány3305195831-74933521-222--63285-20824228
Siklós10338601696-1758861422-5418-1218277-1064114456
Villány2753209413-256371-3--12---1---16416219
Adorjás183127--382--1-----------105-
Alsószentmárton109287310-31--------------231766
Babarcszőlős15679--12-1-------------23401
Baranyahidvég234176--542----------------2
Beremend2833182218-329212514---3-1-----28032810
Bisse242923-732--------------15561
Csarnóta15782--4013------------1-1731
Cún2581663-60---------------26-3
Diósviszló706428--236----------1----22172
Drávacsehi2501581-60----------2--1-25-3
Drávacsepely2441501-71---------------22--
Drávapalkonya277167--8031-------------12104
Drávapiski9540--19---------------1323
Drávaszabolcs7443102-21421-3--------6--641402
Drávaszerdahely2111081-71----1----------426-
Egyházasharaszti3361703-972--------------24337
Garé3422341-413-----------33-4215-
Gordisa2942241-4811--------1----162-
Illocska2691664-614--------------286-
Ipacsfa210991-911----------1---16-1
Ivánbattyán1691152-224---------2----1662
Kásád377318--162--2-----------19164
Kémes5462965-1762--1-----------31314
Kisharsány5703481-1652--------------37161
Kisjakabfalva1691022-211--------------835-
Kislippó3191793-334-2------------1934
Kisszentmárton3011952-652--------------15202
Kistapolca2141272-501--------------13201
Kórós247185--42---------------1631
Kovácshida2951951-637--------------272-
Lapáncsa2081754-18-----------1---73-
Magyarbóly110452115-306596-4-1112--8----107577
Márfa241883-1041------------2-3013-
Márok5504561-571---------1---312181
Matty3752041-1343---------31-1-2611
Nagyharsány1703118610-3043--1------7----968511
Nagytótfalu3682332-877--2-----------2215-
Old414315--87-------------1-821
Palkonya3032441-33----------------232
Rádfalva2251582-415---------6----13--
Sámod226196--25---------------2-3
Siklósnagyfalu4281937-27----------10----181667
Szaporca2671256-941----------1---10264
Szava3562371-681--1---------1-2126-
Tésenfa221139--593--3-----------1052
Túrony2511482-7212------------1-124-
Villánykövesd3452781-381--------------8172

Szigetvári kistérség

28120

17732

81

3

3764

81

10

5

121

2

2

1

1

2

3

54

8

4

9

3

2794

3316

124

Szigetvár11353712029-1411321-811111-1232-621261132753
Almamellék5003646-132--------------71053
Almáskeresztúr98632-141------------1-17--
Bánfa2141851-9---------------1342
Basal189100--364--1-----------1731-
Boldogasszonyfa54637410-285---------31---84374
Botykapeterd3962381-961--------12----27255
Bürüs10257--272---------------16-
Csebény102392-----------------1150-
Csertő451270--83---------------62342
Dencsháza6173471-109-1-9------15-1-154772
Endrőc4163112-7---------------591-
Gyöngyösmellék324247-153---4-----------415-
Hobol10467946-114--------1------8150-
Horváthertelend10338--1-7-------------2334-
Ibafa248110--18---------------7545-
Katádfa165801-33---------1---1-12352
Kétújfalu7103941-11821-----------1-14179-
Kisdobsza2741522-93---1------1----2041
Kistamási14476--34---1------1----239-
Magyarlukafa10976--65--------------193-
Merenye338219--87---------------14171
Molvány22068--63---------------1970-
Mozsgó11067312-614--1-----------9320212
Nagydobsza6874461-143--15------13---35502
Nagypeterd6753731-1521--1----1------89552
Nagyváty362184--140--2------------15201
Nemeske2901621-392--------------84-2
Nyugotszenterzsébet226140--362--------------3810-
Patapoklosi397178--87---2------2----7949-
Pettend158103--28---9-----------1521
Rózsafa405286--71----11----5----21173
Somogyapáti567296--331--------------182541
Somogyhárságy53439062262-----------2--57481
Somogyhatvan412227--62-----------1---151043
Somogyviszló26281--662-----------1--41062
Szentdénes350306--22---------------1093
Szentegát451284--313--1------1----56741
Szentlászló8907262-447-22-------1---64411
Szörény80461-28---2-----------3--
Szulimán287181--22---1-----------18614
Teklafalu374298--21---------------14401
Tótszentgyörgy19398--511--------------8323
Várad13292--20----------------20-
Vásárosbéc2361461-371--------------12345
Zádor3812362-911--------------20301
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Békés megye

397791

106309

2035

7

72843

45125

1935

763

1654

3695

105

293

248

13

73

676

75

189

133

37

121421

37745

2417

Békéscsabai kistérség

169192

41680

1135

4

32687

21376

1396

521

772

1980

83

216

10

9

31

287

35

155

80

30

48473

17272

960

Békéscsaba6796816470329-739913935196952186274363213153151334715214246983366
Békés21663275461-9034348415131352325-2318411986768164194
Elek54802098213-688105141614202-24---3--2-118590016
Gyula330418879375487447373271807948971414486512714289893720254
Mezőberény11389136835-294322126840----112612-43614105375
Bélmegyer11741793-371144-21----------559383
Csabaszabadi391111--221232-------------685411
Csárdaszállás528337-14333--3--4--------1551419
Kamut11611572-40046-305-----------3032117
Kétegyháza435412187-2517630313301215--3--31-2-62157932
Kétsoprony155910565-63167--3------1----931683
Kondoros592111755-124247168202---------1-129973620
Köröstarcsa28091535-1432498-1------3----9531996
Murony14492163-498451-2-----58-1--5857510
Szabadkígyós2951132322-20525131732-6---1112184724125
Telekgerendás16473864-1354631-21----------5161318
Újkígyós5707410459-2353014811165----161-3-49440221

Mezőkovácsházai kistérség

48156

26286

319

-

3579

2135

46

86

98

355

9

21

238

1

3

81

15

8

10

-

10129

4445

292

Battonya6806347759-50445521017915235-114--4-150272637
Mezőhegyes6399254020-682169-266311--152---241949241
Mezőkovácsháza7006369318-56914816215-42111126-1-185063136
Almáskamarás9795576-10423-4-------31---222545
Dombegyház2396145818-10613--41-5---4----42634714
Dombiratos7535491-276-132------2----56934
Kaszaper211010938-149904--2------211-56018614
Kevermes2433184225-7112---------81-2-19625422
Kisdombegyház5994641-474-12------1----76-3
Kunágota298320084-172141739------1----47323727
Lőkösháza2040104130-73242-22-----10--1-5243238
Magyarbánhegyes2783193617-184972-2211---4--1-36314924
Magyardombegyház294773-16621211-----------284-
Medgyesbodzás1247918--4872---20----------116703
Medgyesegyháza4098187869-198971134923-7---327--59128520
Nagybánhegyes14904986-2873731-----1---1---1381814
Nagykamarás1686120431-7616-32-----------2091396
Pusztaottlaka437133--214011-138----------14872
Végegyháza16179203-9516--12----14----36618722

Orosházai kistérség

63874

19204

194

1

4374

12626

49

98

403

14

4

11

-

-

10

107

12

7

21

3

20038

6375

323

Orosháza317647571125-218566522459262425--85484141112523379155
Tótkomlós6547136510-396193411274----2132-4-189586438
Békéssámson263713065-60943-5371----------4681585
Csanádapáca287920004-65244--11-----1--3-2582957
Csorvás5761183412-4107869213-6-------2234531932
Gádoros407417981012273411168------1011--120439516
Gerendás1565845--6038411-1-----8-1--1491078
Kardoskút9762446-105167--13------3----32110512
Nagyszénás5704166415-213160532811-2----141---164846337
Pusztaföldvár19675777-104470--3------4-1--49829013

Sarkadi kistérség

26289

1831

135

1

9853

137

352

24

221

1340

1

42

-

3

20

33

2

9

1

1

10254

1853

176

Sarkad1081888549-3722655493118111--314181-499285698
Biharugra11153217-851431-4--1-3------15688
Doboz45474388-139830-21-----1613-1--230631222
Geszt877404-4924-71------1---1310143
Körösnagyharsány670189-5601103------------49155
Kötegyán157811132-98863-24-3--11----340798
Méhkerék2315468191621611791240----------1953302
Mezőgyán1315493-64054222-1---3----4621357
Sarkadkeresztúr18441684-10101530--73-24----1---442689
Tarhos107924--4314-1------1----9771414
Újszalonta131201-58----3-2--------2522-

Szarvasi kistérség

42195

12310

129

-

4156

8688

11

7

20

-

5

1

-

-

4

112

8

5

9

1

12409

4024

296

Gyomaendrőd15381557645-27293572-5-----452335-49111551138
Szarvas18497342757-8726664767-41---46413-56611632105
Békésszentandrás4107231317-460215-16------4111-80826317
Csabacsűd20772026-436882-1-1----1----71739521
Hunya8146301-3629--------------51589
Kardos793923-9488--1------9---1136531
Örménykút52670--7247--------------125725

Szeghalomi kistérség

48085

4998

123

1

18194

163

81

27

140

6

3

2

-

-

5

56

3

5

12

2

20118

3776

370

Dévaványa88881451913692241855-----2121151294263881
Füzesgyarmat642857322-2190172486--1--113----324422946
Szeghalom1019876427-3098452215-----213233-533480574
Bucsa25185398-7515212--1---------10561359
Ecsegfalva1429882-1761------------2-87127910
Kertészsziget4579--16---------------41319-
Körösladány512982113-1812256317-2----6--11220118041
Körösújfalu718784-958---3-1--------3901345
Okány29699314-139347210------1----84158024
Vésztő757149117-38422723-161-----6-11-254852474
Zsadány1780917-112971-12-----5----2782536
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

744404

351286

54699

31

194494

5914

770

337

2186

23

127

91

2

47

99

3332

266

195

239

84

69719

56841

3622

Edelényi kistérség

36584

20231

3387

1

9484

54

29

6

54

-

4

2

-

1

2

77

3

3

8

6

1296

1694

242

Edelény1108456801211-251529214-21-1237-15588267135
Szendrő42533229158-68421-4-1----61111468434
Abod27661180-21----------3----173
Balajt42712410-181----------2----11918
Becskeháza5312--38---------------3--
Bódvalenke1781122-60---------------4--
Bódvarákó14410510-94---------1-----123
Bódvaszilas12568105213231--16---------1-2491
Boldva24221157118-8648212-------2----1428721
Borsodszirák118595485-1101-1--11---51---12122
Damak276257-2051---------2----13194
Debréte30159-6------------------
Égerszög8711--69-1-------------15-
Galvács1107130-8-----------------1
Hangács69831486-26711-------------5231
Hegymeg135713-82---9-----------816-
Hidvégardó69460919-51-------------1-266
Irota1173870-6----------------21
Jósvafő3383018-237---1------2----16331
Komjáti3451769-1503--1-------1---14-
Ládbesenyő33814848-135----------------7-
Lak60734637-207---------------116-
Martonyi53328740-161---------------10323
Meszes2219126-94----------------10-
Nyomár33413428-1651--2-----------211
Perkupa92747427-385---8------2----2146
Rakaca890255539-16-1-------------7693
Rakacaszend41625394-49----------------1010
Szakácsi1414635-24---------------13203
Szalonna1063624100-2581--------------1754
Szendrőlád1700126844-292----------4-1--12862
Szin7603814-263---7------9----58362
Szinpetri249418-163----------1----432-
Szögliget76358111-1551--------------4101
Szőlősardó13992-125-1-------------11-
Szuhogy122559721-5121---------1----4863
Teresztenye264--21-1----------------
Tomor2777177-112--1------------781
Tornabarakony281116-1------------------
Tornakápolna121--11------------------
Tornanádaska6564984-22---------------71223
Tornaszentandrás29627114-6----------------14
Tornaszentjakab27220928-28---------------1-6
Varbóc6712--50--1------------211
Viszló96589-------------------2
Ziliz440748-343---2-----------346

Encsi kistérség

35163

20630

3698

-

7857

424

11

42

5

-

1

-

-

1

2

112

3

-

6

1

724

1520

126

Encs68704107637-1502116521----1-241-2-17626828
Abaújalpár103378-491--------------35-
Abaújkér72242263-1261---------2----6939
Abaújvár323752-2201--------------2311
Alsógagy1042843-222---------3----6--
Arka117759-16----------1-----16-
Baktakék740182271-21616---------9----21241
Beret25312142-773--------------136
Boldogkőújfalu58146934-423--------------1311
Boldogkőváralja1185796124-701--------------161744
Büttös25614589-9----------------13-
Csenyéte396133186-572--------------14-4
Detek30414246-8223--------------371
Fáj28924213-12----------4----927
Fancsal34912133-59128--------------611
Felsőgagy1619449-18------------------
Fony41531118-724-1------------72-
Forró23552031127-9716--1---------1-106111
Fulókércs38024312-81-1-------2---1-337-
Gagyapáti1575-21-----------------
Garadna489295128-404--------------5116
Gönc2252126430-8021-121-----------46915
Göncruszka71351816-1403-7----------1-1243
Hejce27818812-68---------------361
Hernádbűd167768-6610--------------412
Hernádcéce24310629-924--------------210-
Hernádpetri27720224-37--2-------------84
Hernádszentandrás38812033-20414-1-----------1114-
Hernádszurdok2301206-100----------------31
Hernádvécse900641102-6427---------3----15408
Hidasnémeti1208701113-3233-2------------47181
Ináncs1194878200-882---------1----1492
Kány861956-4----------------7-
Kéked24420119-181---------------5-
Keresztéte281711--------------------
Korlát32419335-68--1------------522-
Krasznokvajda50933382-53---------------7313
Litka732814-25---------------15-
Méra1760963170-48561--------3----36951
Mogyoróska751359-21-----------------
Novajidrány1453687108-5297---------26--1125681
Pamlény54369-5----------------31
Pányok103161-80---------------33-
Pere40424492-452-1--1---------613-
Perecse291810--1-----------------
Pusztaradvány1999728-4----------------70-
Regéc1055442-41--------------13-
Szalaszend1092330103-49529---------342---77175
Szászfa1767139-64-----------------2
Szemere39322014-1122--------------17262
Telkibánya68712819-4221-12------------41001
Tornyosnémeti60438297-96---------------1019-
Vilmány1399860119-299----------2----37793
Vizsoly91473558-104---1-----------124-
Zsujta195951-90--2-------------7-

Kazincbarcikai kistérség

65231

22969

4978

2

20645

812

91

86

157

-

15

3

-

2

22

184

17

7

9

13

9267

5585

367

Kazincbarcika3235610502195828670283795580-103-215811446569903388209
Aggtelek64712016-4383----2--------1111838
Alsószuha53612914-3755---------1----66-
Alsótelekes1611135-15---------------1261
Bánhorváti159262233-8206--9-----26--1-40485
Berente107755145-2903----1---------95911
Dédestapolcsány163950939-9652--9-----232---445014
Dövény31414910-1095--18-----------9410
Felsőkelecsény40315819-2033---------2----1224
Felsőnyárád105747249-46220----1----1----18295
Felsőtelekes82055631-128---------------9933
Imola12782-113----------------4-
Izsófalva189973394-612181231------1----2811287
Jákfalva48227411-15019--12--------1--564
Kánó207134-179---1------1----27-
Kurityán1844604108-44988---------35----3182366
Mályinka574436-489----------1----12221
Múcsony34958621630-481313---------1---21925810
Nagybarca106624423-5495----1---12----811591
Ormosbánya1783728111-29814-210------12----4421606
Ragály6853548-2817---------3----131-
Rudabánya2916180577-71832---------4----1691056
Rudolftelep78233192-21317---------9----93261
Sajógalgóc3672449-52-7--------3----20311
Sajóivánka60020548-2463---------4---744385
Sajókaza3403173368-815216-615------1-21-18734118
Szuhafő208577-103---------------17231
Szuhakálló1026313397-162131--------4--1-54792
Tardona1164883-9503--------22----42722
Trizs280612-2111---------------5-
Vadna59512325-3409--2-----------2769-
Zádorfalva53320513-275----------6----5254
Zubogy5936021-4846---------2----1352

Mezőkövesdi kistérség

46514

31340

335

-

8611

91

78

1

125

3

3

-

-

-

2

151

17

2

6

1

2519

3035

194

Mezőkövesd1783613571105-1080356-911----134132311276153780
Bogács2062159113-1459--3------17----1481279
Borsodgeszt312463-2521--1-----------351
Borsodivánka7574699-604--------------74141-
Bükkábrány1801120713-4342--1-----------1711611
Bükkzsérc11203644-608-15--------53----6367
Cserépfalu11081495-89021--1-----10----17312
Cserépváralja562522--15---1------3----588
Csincse62631023-217----------1----30405
Egerlövő605893-4891--3------1----955
Kács6445942-31---------------512-
Mezőkeresztes4129218743-14907--1------112-1-1702089
Mezőnagymihály11915569-541----------1----47298
Mezőnyárád1713134723-2125----1---------5768-
Négyes3312612-374---------1----11132
Sály201311148-5794--3-----181---1031884
Szentistván2672210630-1614--6------7----2041495
Szomolya181412387-1221129-14-2-------2-1772084
Tard146413583-28117---------1---21269
Tibolddaróc154012314-233-6--------4----351611
Tiszabábolna4964386-39---------------11-2
Tiszadorogma466577-348-1-------------152711
Tiszavalk334381-26113--------------30-
Vatta91849712-339--111----------21451

Miskolci kistérség

282754

124283

19087

24

70889

3222

397

121

1029

5

71

78

-

39

36

1091

188

153

158

41

33819

26698

1325

Miskolc1841257797212255194141526522859653645773-2627723172125130342739919212913
Felsőzsolca70273627981-124553-2--83-7-18-63-68337120
Sajószentpéter131575526802-38433526133-11--16523521286147649
Alacska8839716-6955--------------39301
Alsózsolca6044263332711941241-247-1----22-5--28753916
Arnót25571147376-511176--10------6-1--1351896
Berzék102958856-294----------3----31552
Bőcs267353981-182420913-----------110797
Bükkaranyos139350964-5676--1------6-1--11511212
Bükkszentkereszt127493916-832-33------31-1-571579
Emőd54143300258-117051-111----5022-222435839
Gesztely2901134195-83815--1-1----4----7750227
Girincs88753635-1351---------1----138383
Harsány2063115029-6124--4-2----13--1-1171283
Hernádkak143169357-4761-2-----2---62-103818
Hernádnémeti36862150132-11366-21------1----12510825
Kisgyőr160934720-9614-166------7----110903
Kistokaj1868616156-70921--41------41---1551587
Kondó64514440-43921-----------1-612-
Köröm1245110878-482---------------36
Mályi41521973225-878334-------296-2244454628
Muhi54036439-813----------1---20311
Nyékládháza49062285233-131824--18------13-21-49349821
Onga47612200299-146946--3--1-2-46----24444110
Ónod2463149093-71014--------9----539211
Parasznya128719763-64738-32------7--1-1491773
Radostyán6588321-465-1-7------2----343510
Répáshuta5514802-301---------151-1-1272
Sajóbábony31371305226-10177-23------1--1-34422110
Sajóecseg106533058-59143-2------3-1--38296
Sajóhidvég109441243-49913--------1----61722
Sajókápolna4387110-30611--------5--1-24163
Sajókeresztúr1513577139-58281--------11--1761261
Sajólád29621980167-4167-9-------431-2-13119610
Sajólászlófalva473439-37119-3-----------2593
Sajópálfala786383288-847--------------12102
Sajópetri1486657455-1376--1------1----1318117
Sajósenye43321141-150---1------1----1964
Sajóvámos2235104630547524--5-----62-12-207711
Szirmabesenyő47293112469-65026222----1-4--4-19425013
Varbó117412228-794538-5----1-2----98801

Ózdi kistérség

75720

44648

2495

-

10068

715

80

20

556

6

3

1

-

2

2

584

6

11

19

3

10370

5821

310

Ózd38405195891924-45454803214415331-121602315376443452117
Putnok75153860162-1866944-321---1-5121--68473027
Arló4123362633-6113418------38-2--1082236
Bánréve144984935-30213-22------2--1-711657
Borsodbóta9347276-56---6------8----39875
Borsodnádasd3592283735-214581210------37----26310629
Borsodszentgyörgy1365124517-231--------------17566
Bükkmogyorósd1921449-14---------------13111
Csernely99881017-636---------2-31-463515
Csokvaomány10148233-8711-1------8--1-462023
Domaháza10278059-15----------13----132521
Dubicsány3371262-1423---------10----648-
Farkaslyuk2035112489-1766--3------1412--45815012
Gömörszőlős9542-721--------------115-
Hangony1781156214-612-1-------1----79583
Hét5711522-282----------12----21201
Járdánháza1933144130-939--1------241-1-252729
Kelemér5431882-2543---------7----4823
Királd94541419-13012---------1----2579616
Kissikátor3683415-8---------------1112
Lénárddaróc4002975-26-38--------2----2552
Nekézseny919971-559---43------142----56192
Sajómercse2602282-201--------------144
Sajónémeti60451010-371---2-----2----16242
Sajópüspöki58346910-395---------2----28282
Sajóvelezd90227813-5381---------22----4091
Sáta1402115016-983--5------15----46636
Serényfalva102361422-2432--29------9----27707
Uppony4053381-44---1------2----8101

Sárospataki kistérség

27931

11963

5368

-

7928

58

11

1

14

-

5

-

-

-

2

235

7

3

6

11

914

1260

145

Sárospatak1469457772524-45793711-12-5---11486341069879584
Bodrogolaszi952404210-2592---------23----29205
Erdőhorváti657285146-2034---------11---449
Györgytarló605246113-1971---------13--1-1915-
Háromhuta16513024-41----------------6
Hercegkút73367422-23--12-----------443
Kenézlő1395671348-279----------3----23656
Komlóska33015298-5----------1----272
Makkoshotyka98955116-367----------3----21274
Olaszliszka1816811221-6435---------29--11464514
Sárazsadány27910579-74----------6----510-
Tolcsva19551068420-2574---------3----191795
Vajdácska1394393457-488---------------13412
Vámosújfalu916297173-3981--------15----9302
Viss743370223-1293--------------783
Zalkod30816694-23---------------1510-

Sátoraljaújhelyi kistérség

43953

14527

6056

2

17360

85

11

31

94

2

9

-

1

1

8

458

6

5

14

4

2317

2764

198

Sátoraljaújhely1828275463068-4418694264329-11185621311358156960
Alsóberecki801224109-388---2------9----32361
Alsóregmec22278123-12----------------63
Bodroghalom1401361352-513--1-------18----86646
Bózsva2239416-87--2------------321-
Cigánd319324899-232727-------689----25913422
Dámóc438115169-128----------2----13101
Felsőberecki32610689-119---------------381
Felsőregmec2047117-34---2-----------65141
Filkeháza1205258-8-----------------2
Füzér579412116-50----------------1-
Füzérkajata165334-117--11------------81
Füzérkomlós39521040-791---------3----1448-
Füzérradvány38623138-95----------3-----145
Hollóháza101878949-862--1--------2--19628
Karcsa1980457222-1139---34------18---348545
Karos4779380-299---3-----------2--
Kishuta35130224-16----------------54
Kisrozvágy21257361104----------3----101-
Kovácsvágás62615022-352----------17----15691
Lácacséke43157671275---------------724-
Mikóháza565258171-972---------7--1-5618
Nagyhuta8679--5-----------------2
Nagyrozvágy73811647-5022---------57----581
Nyíri45113144-265--1-------2----251
Pácin1486427120-7431--3------5----181681
Pálháza1104493154-4003---------9-1--8297
Pusztafalu270156-231----------5----112-
Révleányvár636109131-366----------1----15104
Ricse1874201120-12262--2------57----13010729
Semjén436327-330---2------29----18162
Tiszacsermely60821420-295----------9----53116
Tiszakarád254036788-17641---------27----822056
Vágáshuta8469--2----------------13-
Vilyvitány31914263-94---1-----------613-
Zemplénagárd926188287-394---------13----4013-

Szerencsi kistérség

63920

33268

4505

1

19586

268

29

7

66

1

5

1

-

1

12

194

12

6

4

-

2383

3210

361

Szerencs100195278844-269930247------431---58248247
Tokaj49882058694-137728--8-3---183---33943930
Abaújszántó35452059305-94026--2------47-21-93628
Alsódobsza4128611-2864---------1----231-
Baskó23414205-5----------------64
Bekecs25031409364-4549--2------4----1301238
Bodrogkeresztúr1286731191-295---1---------1-182920
Bodrogkisfalud986595166-119----------3----50467
Csobaj81218427-5123----1----22---481914
Erdőbénye13527416014403---------2----48498
Golop67845831-1684--------------5102
Legyesbénye1646811177-4841---------5----451158
Mád2627185385-5641---------42---406117
Megyaszó302979464-15835---------221---25827329
Mezőzombor25451603388-344------1---15--1-4313218
Monok1809151535-1769-2-------6----22395
Prügy2526117440-1173----------7----82437
Rátka1089101415-3111-------------6183
Sima1925-12------------------
Sóstófalva2759211-1484--------------659
Szegi31716470-431--------------11271
Szegilong24214033-571--------------56-
Taktabáj59921518-3473---------2----3101
Taktaharkány40742358122-13293--18-----------6616414
Taktakenéz120943112-4664--------------3023036
Taktaszada2046109362-780---------------24834
Tállya2240174980-29934---1-----4----262621
Tarcal33291518188-1135139-7-----241---7236713
Tiszaladány7208524-535---------811---5448
Tiszalúc56142693132-2223917119-1---16141-22826513
Tiszatardos27518621-471--1------1----594
Újcsanálos87516525-51571--1----1-7----21672

Szikszói kistérség

20081

9549

2891

-

5797

71

15

1

14

-

1

1

-

-

2

40

-

2

5

-

342

1242

108

Szikszó60072772790-1915181413--1--116-13-9733738
Abaújlak984054-----------------31-
Abaújszolnok1515968-9----------3----12--
Alsóvadász1532418139-79041--------10----1814111
Aszaló20081076118-6958--9------4--1-21679
Csobád705444119-126---------------1141
Felsődobsza93960211-3072---------1----97-
Felsővadász530302180-161----1-------1-425-
Gadna24346129-5---------------4581
Gagybátor2839535-145----------------53
Gagyvendégi24013663-361----------------4
Halmaj18921169185-4044--------12----62641
Hernádkércs3472908-361---------------57
Homrogd1002448388-61---------------22749
Kázsmárk1002285105-2256--1--------1--33346-
Kiskinizs35414610-1795--1------1----435
Kupa1837223-82---------------24-
Léh511309116-743--------------351
Monaj29519273-141--------------96-
Nagykinizs3501904-1333---------1----4-15
Nyésta701915-10----------------26-
Rásonysápberencs56316699-23414--------------11381
Selyeb479170155-141---------------292
Szentistvánbaksa2971034-160----------2----217-

Tiszaújvárosi kistérség

46553

17878

1899

1

16269

114

18

21

72

6

10

5

1

-

9

206

7

3

4

4

5768

4012

246

Mezőcsát6537226782-31806-31-1----65--2-45841953
Tiszaújváros172076342809143806794203131--6163143829161152
Ároktő12517546-38611-3--1--------20709
Gelej7011341-4951------------1-6558
Hejőbába1934111635-4461---------111---16214715
Hejőkeresztúr1122501229-20211--------1----13948-
Hejőkürt3212577-42----------4----56-
Hejőpapi123734923-68671---1----10----75814
Hejőszalonta79838728-1791-4------------22177-
Igrici126027914-8555197------6----6996
Kesznyéten185426145-11152--2------2----1103143
Kiscsécs21017212-14---5------------7-
Nagycsécs89754782-762--------------3012535
Nemesbikk103538218-525----26----1----325019
Oszlár4291647-205---------------3221-
Sajóörös1138508125-20223-1------3----224619
Sajószöged23221123238-345112--111---8----19538215
Szakáld56333770-81----------4----4427-
Tiszakeszi270174223-15966-129------18----10616911
Tiszapalkonya155376837-4531--3------6----782016
Tiszatarján14834888-806---1-----96----132321
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Csongrád megye

433344

238119

2873

11

44694

5165

404

472

1776

377

177

110

289

6

59

1241

264

237

286

73

86029

48408

2274

Csongrádi kistérség

25225

19499

78

-

813

105

2

34

33

6

6

-

2

-

2

26

7

1

6

-

2118

2359

128

Csongrád187871408672-661872282913-2-125715-1708197693
Csanytelek300825702-617-5143---1-----19214715
Felgyő148210922-558-131--------1-1651477
Tömörkény194817512-363---------1----538913

Hódmezővásárhelyi kistérség

60669

20692

195

1

13332

530

29

44

459

4

13

9

3

1

8

117

26

6

20

8

18947

5608

617

Hódmezővásárhely49382139691771119314462844438499318105245178168764715564
Mindszent7317527213-39335--11-3----8213-88466428
Mártély13394573-26811--3------2----541522
Székkutas26319942-740381-7-1----2----64617723

Kisteleki kistérség

19467

15330

45

3

453

51

14

16

59

3

1

3

1

-

2

23

8

-

15

-

1105

2213

122

Kistelek7491585411-18921815341--1--143-1-32795359
Baks236617844-377--7------31---24526216
Balástya3663303415-95176-10-13---34-12-18525523
Csengele2037177843292--1------1----231942
Ópusztaszer2290161210-623--52----22--2-18239018
Pusztaszer162012681-411-12-----------1431594

Makói kistérség

50209

24338

1105

-

8196

699

43

87

149

292

15

3

21

-

3

212

19

5

16

7

9999

4743

257

Makó258028986960-604217273293176-1--9917115666372566145
Ambrózfalva5251043-45113-12-----------1411151
Apátfalva3287266922-13211-183----21-2--18523516
Csanádalberti4752285-96512-3-----------8622
Csanádpalota323524337-16049--7-1-1--25----32221416
Ferencszállás6594399-647-7---------2--81473
Földeák3327204912-349113292------7----5203369
Királyhegyes7345215-423---2----------128285
Kiszombor4172256336-40527489353---45----85020014
Klárafalva4853383-28--1--------1--171366
Kövegy4673463-552-4-------2--1-30195
Magyarcsanád164689223-13492131267--19--141---12412414
Maroslele218213026-226256-5-----111----2763159
Nagyér6211051-17022-118------2----412592
Nagylak5972286-5656----3---------1181246
Óföldeák4953102-673---------2----8823-
Pitvaros15008252-125138--1------4----3011004

Mórahalomi kistérség

17603

14246

23

-

353

56

-

-

64

1

4

-

1

-

2

69

1

4

6

-

979

1748

46

Mórahalom5472431510-8027--2913----33-2--30065517
Ásotthalom437932486-10019--18---1-28-23-32962122
Öttömös803675--174---------3----67361
Pusztamérges135211232-492--4------1--1-461204
Ruzsa279624175-603--7------131-1-1501372
Zákányszék28012468--471--6-1----11--1-87179-

Szegedi kistérség

214321

124836

1292

6

12830

2933

274

248

933

71

124

73

260

5

39

727

197

214

209

58

42137

26017

838

Szeged16827391671106261128227112291948546111463100528566184189190433671021301710
Algyő5862362158-313473115221--43121221100373113
Bordány3145269610-923---------10--1-1691586
Deszk3238187020-16919610166-7115--2615--5264384
Dóc8235651-133--3------5---11744414
Domaszék416631658-11467-21112--312--614094028
Forráskút229520192-337---1-----1----1261033
Kübekháza15358494-5961--------5-11-25034415
Röszke316625356-98147101-3----41-3-2312494
Sándorfalva7803537244-2072841417------422---1002105021
Szatymaz4276294730-15949283-1----10412-51353116
Tiszasziget170013537-585--1---1-13-21-1361311
Újszentiván165098316-103112-1---43--8-2-33651103
Üllés315628673-445-1--2-1--3213-911258
Zsombó3233232321-861913101-1---3111-943230012

Szentesi kistérség

45850

19178

135

1

8717

791

42

43

79

-

14

22

1

-

3

67

6

7

14

-

10744

5720

266

Szentes316381118710717421483353067-14201-3535614-81913812188
Árpádhalom6093481-3133-3-------1----107796
Derekegyház17917891-15516---------7----31449910
Eperjes6652952-6268--6-----------1001293
Fábiánsebestyén227812613-33567--1------1----3842188
Nagymágocs343516667-3031001-2------1-1--95336338
Nagytőke521139--1245--1--1---1----158911
Szegvár4913349314-286196102--1---31---53752912
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Fejér megye

434317

225206

2257

7

66796

9993

461

224

962

40

118

237

30

12

41

893

185

162

240

68

76424

47922

2039

Bicskei kistérség

36917

18331

252

3

8952

519

41

18

57

1

6

7

2

2

4

48

13

53

28

2

3930

4347

301

Bicske116735299822264311221114-14--12634814215681689143
Alcsútdoboz152260314-56410--4------5--2-15614222
Bodmér253795-142---1-----------6164
Csabdi11645497-41950-9--1---1--11-45774
Csákvár5201247828-141022012-4--12-19-13-61636848
Etyek354618743516042911611--2-1312-50645721
Felcsút167184517-45116-53-----13----1271958
Gánt8575303-6161---2-------2-332172
Mány2250120712-62318--2-------2-1-13324210
Óbarok79143410-107131-5------3----123923
Szár1689110819-171103----------21-15619920
Tabajd9402841-50891-1-----------84511
Újbarok3412484-48------2------1-17201
Vál234814133-57813126-1-----5---1311887
Vértesacsa17447168-4708--10---------1-1783503
Vértesboglár9276644-1535--1------1----51444

Dunaújvárosi kistérség

112086

53125

733

-

9233

1654

33

33

248

18

32

197

19

5

12

326

57

37

60

20

30604

15078

562

Dunaújváros5530921495410-45671078241415114261932920842234711200936841232
Ercsi8445495070-862462-272-131-11-1-4153289538
Adony3761243822-230251-7-1-----1---38064214
Baracs3215182923-24942--2--12--14--1-62741411
Beloiannisz118529210-674--31-170-1----2-2959511
Besnyő185395510-17010----21---7----11252363
Előszállás3797236610-222261-12-----37---243869317
Iváncsa2788132018-57091-61-2---4-6--18465116
Kisapostag11994313-107151-1---------11-2882106
Kulcs1787103913-20529-15------511--3431405
Mezőfalva4951302112-19239111----1-116-13109854816
Nagykarácsony150710083-7611---------1--1-1972037
Nagyvenyim4814239816-298461120-1----6211-148150240
Perkáta4105268130-21734-1--1----2112-64147816
Pusztaszabolcs6295306036-60438-98--2---352-2-175269948
Rácalmás3872183725-29441243-1111--13121-108054610
Ráckeresztúr3203200522-30325-13------2111-32949812

Enyingi kistérség

24409

13289

48

-

5372

653

13

7

45

-

4

1

-

-

-

11

2

1

4

8

2108

2698

145

Enying712633786-14371173625------2--1-712140039
Dég23221253--67537-11-----------256936
Káloz253817002-5874--1--1---3----1259421
Kisláng2645176012-38611--2---------1-11933618
Lajoskomárom236111476-43041310-1-----------18815313
Lepsény3227174412-85121--7------52-1-29126726
Mátyásdomb8094292-1465-------------8155622
Mezőkomárom10717162-17335----2------1--51838
Mezőszentgyörgy13286416-442---6-----------1111184
Szabadhidvég982521--24510--2-2----1--1-100928

Gárdonyi kistérség

36611

18836

262

-

6798

1172

87

9

44

2

8

5

1

1

2

54

29

14

15

7

5026

4081

158

Gárdony8540441154-12009111-6-1---117412-1500119843
Baracska3916169140-11284623322-11181662253841212
Gyúró12094601-3243322---2----2----51296
Kajászó9863849-48127---------1----4440-
Kápolnásnyék3180190224-6482375--1----6---32972613
Martonvásár5166252857-76311710114-11---641--636101215
Nadap4332866-635------------3-3535-
Pákozd2672141618-69320--14------2-2--29819217
Pázmánd198917212-1267--------------615814
Sukoró83843810-2829--1------21---523310
Tordas17325318-2194208-4--1------5-457754
Velence4979249633-7987247-2-11---9441294453530
Zichyújfalu971572--733-----2---1--2-1132014

Móri kistérség

28379

15387

95

-

2927

3053

1

4

132

9

1

-

-

1

3

20

2

2

7

-

3711

2948

76

Mór14728870659-1252552--234----216113-2289178733
Bakonycsernye31897807-1381395--872----------3893847
Balinka9475323-7176--2-----------1221383
Bodajk4047250914-64095126------1--1-48027919
Csákberény12255331-5672-11-------111-70452
Csókakő10458631-4520--4----1-2--2-74321
Nagyveleg6991691-30369-1------------82461
Pusztavám249912959-184544--931---11----20523710

Sárbogárdi kistérség

30199

17046

76

-

7389

377

2

13

37

-

7

2

-

1

4

16

11

2

12

1

3054

2047

102

Sárbogárd13532733836-3115282-528-51--295171179186937
Alap213115651-22313----1----2----1221977
Alsószentiván6845362-822--1-----------32281
Cece281311523-134211----1---113-2-1061847
Hantos9946843-923--1-----------171391
Igar10955323-3536-------1-1--2-141551
Mezőszilas222210246-90914--------11----15010611
Nagylók11245386-10613-8------------1493013
Sáregres8273326-3906--2-----------5239-
Sárkeresztúr245715863-4425-----1------1-25214621
Sárszentágota138310261-247161-1------231--41422
Vajta9377336-8861-4-----------474111

Székesfehérvári kistérség

165716

89192

791

4

26125

2565

284

140

399

10

60

25

8

2

16

418

71

53

114

30

27991

16723

695

Székesfehérvár1063465722358241285920692426930695022817328614892192093711016394
Polgárdi6368325710-1249231321-11--114--1-88886533
Aba4506210724-131113-2-------5----46455822
Bakonykúti11281--81------------2-191-
Csór1659839--32624--8-1-----1-1-19824417
Csősz10363802-53591-2------51--37325-
Fehérvárcsurgó18868566-53571-2--1------1--16521138
Füle864459--2204--2-----------441332
Iszkaszentgyörgy172398358-27825--3-1----1----2211485
Isztimér9786791-1918--1-----1---1-63321
Jenő12419713-912----------2-1-106587
Kincsesbánya15696796-15716--1-----3111-15849722
Kőszárhegy12416481-2019--1------15--121981614
Lovasberény271515854-72113-378-----11--1-1541819
Magyaralmás1537718--53314--2------7--1-1787410
Moha401165--13711------------1-61251
Nádasdladány185311643-354166-3------1----1681344
Pátka167385614-483122-1------4----2167510
Sárkeresztes15136803-51925--4---------1-231473
Sárkeszi5412222-1956-33------5----7629-
Sárosd344523387-19936-12------8--1-26156923
Sárszentmihály280315077-560163102------1----2664265
Seregélyes4592235720-1189331048-2--123-14462730126
Soponya192710832-5964-21------7----1231036
Söréd4322895-424--31--------1-44412
Szabadbattyán4502266013-90345416------3311148835518
Szabadegyháza222014264-1749-23-----------3202766
Tác14666544-56321--2--2--------1051141
Úrhida159610813-12310544-4-----2-3-20013720
Vereb7723074-2821---------2--1-391315
Zámoly21999383-5911510-2-----17-1--4741561
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Győr-Moson-Sopron megye

434706

321458

1298

11

16754

26666

218

70

847

29

44

18

7

3

27

653

162

90

211

104

28965

35254

1817

Csornai kistérség

36445

29972

60

-

422

3144

2

11

34

4

2

-

-

-

2

36

11

3

12

24

774

1802

130

Csorna10704871513-129495--1131----14533-50377336
Acsalag5124891-23---------1----4102
Bágyogszovát13761300--422--------------3425
Barbacs7606782-167---1-----5----6441
Bezi4341614-8245---------2----815
Bodonhely332281--340--------------44-
Bogyoszló6615912-7181-------1----24773
Bősárkány22212086--746--4-1-----1-3-144415
Cakóháza6637---21--------------53-
Dör5685284-56--1------4----8102
Egyed595560--108--------------1142
Farád195412583-2751316-------22---231109
Fehértó4934474-923--------------253
Győrsövényház8306974-477--3-----------13311
Jobaháza559433--1389---------2----9112
Kisbabot243501-3175--6-----------323
Kóny262024403-3248------------2-17726
Maglóca10186-------------3----471
Magyarkeresztúr493274--3173--6---------1-81810
Markotabödöge5024303-1722---------1----3251
Páli3983701-411--1-----------38-
Pásztori407279--112--------------21112
Potyond10454--247---------------1-
Rábacsanak575543--29--1-----------119-
Rábapordány113610772-1519------------1-715-
Rábasebes113105---2--------------15-
Rábaszentandrás529271--7249--------------2--
Rábatamási10008772-1334-5-------2----19471
Rábcakapi17838---109--------------526-
Sobor334245--570------------1-625
Sopronnémeti2761351-4130--------------15-
Szany233421871-2362----------3---123313
Szil138411863-1851--------1-----35891
Szilsárkány7214312-571--------------6206-
Tárnokréti217463-4151--1---------1-10-1
Vág5615231-198--------------73-
Zsebeháza15464--178--------------29-

Győri kistérség

175076

122232

712

8

8766

10039

99

35

579

6

30

7

1

1

7

262

95

52

100

61

15369

15882

733

Győr1294128604354086658786053345215197117216824590181347413144586
Abda2939237710-761241-2-1-----2-1-14418516
Bőny2208146525-37486---------112---7116113
Börcs100679311-29107--------------30333
Dunaszeg162914541-2920----1-----3---64507
Dunaszentpál589533--56---------4-1--71617
Enese175512878-422817-11----------40808
Gönyű2929222522-18669--1------31-1-2411755
Győrladamér1218996--5138--7---------1-54656
Győrújbarát4409314212-1384012111-2----61-1-31037012
Győrújfalu10977251-2822330-1--------1--32542
Győrzámoly15611321--38342-3--------2-43565111
Ikrény155212427-6258--9---------3-8982-
Kisbajcs7536341-19151-2-----------47322
Koroncó188216245-4438--7-----------451172
Kunsziget11831100--2225--1---------2-15171
Mérges8021--253--------------22-
Nagybajcs888805--1814--1-5---------23184
Nagyszentjános1865117637-15068--------------623702
Nyúl377132096-9382--3-2----1012--1312248
Öttevény278522449-70177--1------2-1--1641125
Pér238818663-32961---------5--1-3390-
Rábacsécsény601521--1028--------------10311
Rábapatona24792266--3340---------5----211104
Rábaszentmihály521454--7521-------------25-
Rétalap5414409-695--------------810-
Töltéstava180512303-15857--5-------1---14119614
Vámosszabadi10678851-20172-2-------2---52824
Vének1631541-6---1-----------1--

Kapuvári kistérség

25617

21752

20

-

214

1606

2

-

25

1

1

1

-

-

-

29

5

3

4

-

372

1473

109

Kapuvár1065995205-1061791-151-1---18413-22551961
Agyagosszergény925866--96----------1---4327
Babót119910684-69---------3-1--1494-
Beled294420861-20618----1----1----371764
Cirák6605631-112---------------785
Dénesfa5043391-481-------------37114-
Edve1491161-426----------------2
Gyóró402342--239---------------154
Himod726698--28--7-----------191
Hövej310297--9----------------4-
Kisfalud834560--1248---------2-1--2191
Mihályi1144777--8290--1---------1-11551
Osli9459201-94--------------551
Rábakecöl819615--48--------------21882
Szárföld8658032-52--------------2483
Vadosfa8822---63---------------3-
Vásárosfalu14372---65--------------33-
Veszkény8928293-112--------------3431
Vitnyéd140912591-1319--2------5----266816

Mosonmagyaróvári kistérség

72525

54781

209

1

2408

2323

43

9

71

10

-

5

1

-

8

113

23

11

34

4

6489

5687

295

Mosonmagyaróvár304322053972-1153954298528-41-35518616-43563018140
Ásványráró19411736--5314------------1-40889
Bezenye169513628-374------------1-11315911
Darnózseli15801505--294--------------8313
Dunakiliti177116202-2017--------------33709
Dunaremete241191--23---------1----7361
Dunasziget143712481-26----2----------181393
Feketeerdő398325--67--------------12471
Halászi287926782-2222---------2----69759
Hédervár111110181-109---------1----25434
Hegyeshalom3549236516-1371841-4-------2-2-46335718
Jánossomorja5975513830-14346--6------12-12-27329727
Kimle2842236524-5626--2-----37-2--8225619
Kisbodak382320--12--------------257-
Lébény316421995-55645---------6-12-611864
Levél1710109651180103-12--1---1-114177137-
Lipót6656332-92------------1-1125
Máriakálnok144511244-46205-------1-----901523
Mecsér619578--74---------3--1-917-
Mosonszentmiklós250721358-59713-3------42-1-901238
Mosonszolnok157012477-113274-------16----68934
Püski6565281-67--------------55572
Rajka262520269-77144----------1-6-2549612
Újrónafő83038012-1535--1------15----1511121
Várbalog501425--831-1-----------22392

Soproni kistérség

93780

71111

228

2

2316

5440

63

15

105

6

8

5

5

-

6

116

24

20

53

14

5232

8611

400

Sopron5617538789188-16993947559885145-6891915421145406411252
Fertőd34163036727741--2-3-----111-10012718
Ágfalva203111772-37387----4----1--1-493721
Csáfordjánosfa259175---28---------------56-
Csapod581559--34--------------735
Csér3918---20---------------1-
Ebergőc1341182-6---------------521
Egyházasfalu906863--671-1-------1---5211
Fertőboz2732331-24--------------17151
Fertőendréd6286051-31--------------5112
Fertőhomok483433--52---------4----6303
Fertőrákos220516543-6029-1-------12--2-8933619
Fertőszentmiklós387235943-3744--1--1------1-5211821
Fertőszéplak117310961-311------------1-17431
Gyalóka7574---1-----------------
Harka153010661-64180-4---------1--801331
Hegykő12691210--813--1-----------14212
Hidegség304291--46---------------12
Iván13651304--319----------1---14213
Kópháza18821760--2328---1-----4----28335
Lövő14241272--2233--1--------12-22701
Nagycenk1829160310-51461--------1-11-32803
Nagylózs9108362-219111------1----1424-
Nemeskér236139---791-------------755
Pereszteg140212241-2817--3------1----28982
Petőháza10108771-2816--1------2----11704
Pinnye349333--57--------------112
Pusztacsalád294283--5----------------24
Répceszemere350260---19---------------683
Répcevis400386--11-------------1182
Röjtökmuzsaj479412--52---------------573
Sarród111910261-2311------------1-12414
Sopronhorpács8808071-1316--------------12283
Sopronkövesd124811072-27292-2--------1--8646
Szakony521323--8178---------1----614
Újkér1108856--231801-4-------1---10285
Und362260--29--------------586-
Völcsej410384--58------------1-543
Zsira8496681-981---------1--2301218

Téti kistérség

31263

21610

69

-

2628

4114

9

-

33

2

3

-

-

2

4

97

4

1

8

1

729

1799

150

Pannonhalma3907312114-8531--5------581---7049329
Árpás282183--869--------------1471
Bakonypéterd272246--115------------1-63-
Csikvánd5281781-16283---------5----1431
Écs174415957-2420--2------4--1-29602
Felpéc8183471-13396--------------13462
Gyarmat13061133--4076---11----1----30159
Gyömöre136710923-45130---------2----20732
Győrasszonyfa5034511-264--------------1191
Győrság14599266-313109--3------3----30618
Győrszemere298619987-265307--41---2-81-2-2261569
Kajárpéc13827203-47546----1---2-----302112
Lázi634524--917---------4----25487
Mezőörs9486154-28512--------------6197
Mórichida865439--12378--5-----------11182
Nyalka4213625-256--------------9131
Pázmándfalu903590--2576--4------1--2-121813
Rábaszentmiklós146136--3----------------7-
Ravazd11781002--2512---------3----61228
Sokorópátka10519421-1326--1---------1-16483
Szerecseny936593--140134----1---11-1--23411
Táp7093181-35831-------------820-
Tápszentmiklós948416--47911--1------1----7267
Tarjánpuszta379334--96--------------7221
Tényő142812125-2390---------4----20731
Tét4163213710-9714378-8-----122-119933723
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Hajdú-Bihar megye

552998

73305

47259

48

236065

1653

1785

503

1962

771

64

206

2

39

109

1755

256

153

274

58

135436

47131

4164

Balmazújvárosi kistérség

30256

6387

299

-

8817

32

9

-

59

3

-

-

-

1

2

122

1

2

12

1

11203

3114

192

Balmazújváros17974134885-6054126-10----1198122-84541771129
Tiszacsege4975102466-207332-8------15----123153221
Egyek55353759111-32410--383----19--10-56667628
Hortobágy177225637-36671-3----------195213514

Berettyóújfalui kistérség

66087

5074

1906

1

39432

203

363

51

110

734

4

137

-

5

32

132

5

11

10

2

11943

5444

488

Berettyóújfalu161161202286-82773911582113440--134288-43781522158
Biharkeresztes4230527331240362427--12-219----76540236
Derecske913670392-5408367110-----719-3--1623114654
Ártánd550508-4151-32--1---4----46173
Bakonszeg12403116-800-21--1-----2----13222116
Bedő31718235-29-1-4----------28191
Berekböszörmény18499220-137826-21-2---4----2616516
Bojt59035--4345--1-----------21904
Csökmő217114712-14432-------176----33820411
Darvas650667-252-1--2-67--------216381
Esztár13673957-10092713-----1-----801599
Furta118232311-55011--5-----4----214712
Gáborján928395-688-3163--1--------152183
Hencida13183618-93325322-----22--1-229641
Kismarja14008347-988252------16----2183810
Komádi601542850-379110016610--1--17--1-115740938
Konyár226310625-1378-911--2---8----49021825
Körösszakál911766-413491-237---1------96635
Körösszegapáti984458-60814042193------1---482410
Magyarhomorog917397-61929-------2-----177557
Mezőpeterd586985-285--3667-1--------49693
Mezősas680294-567---1--7--------49221
Nagykereki136110239-1024-4-5-----------808918
Pocsaj273399870-13461515-------762---272956
Szentpéterszeg12523514-9248--3------6----197632
Tépe11752811-9872---------2----1052416
Told353482-202-5-1------12----62192
Újiráz5963922-1104---------1----71151
Váncsod1348349-11142--2--1-12-----1471521
Vekerd167112-46----80-----------28-
Zsáka17021135-1011---4135-2--------2621628

Debreceni kistérség

296541

42338

33094

43

119486

1210

1078

277

1577

30

46

64

2

29

53

1050

238

131

210

35

65380

27581

2589

Debrecen21103432539172263815831104804216796284557219358112311271862652281208832032
Hajdúhadház1270946236039602512340453-----545--33470647875
Létavértes70453261676-368417325----116--1132796134
Nyíradony770117023929-125961-13------9--7122149360
Téglás62137481127-25935649------141-1-112454338
Álmosd1694116290-1017129821----------841424
Bagamér241861305-1584121-9------1----14327716
Bocskaikert2410332192-110272-7--2---61-7-5691812
Fülöp18955611075-1832--2-----15----32304
Hajdúbagos197212846-1099311-1----1-5----33232224
Hajdúsámson106771294955-504811455204-1--4458-1--216580676
Hosszúpályi5471823238-2825213151----112721--73671634
Kokad7012999-379-1--------4--113014215
Mikepércs3465262130-2110154-11-4--28---162927820
Monostorpályi219127156-153775------1371---1909716
Nyírábrány395210591659-6883--2--1-1-51-3-15135524
Nyíracsád39827782383-521-37-1------5-1--5617822
Nyírmártonfalva2165254849-805618--------2-1--7713518
Sáránd231018861-140239-7------12----45415915
Újléta10712766-728-21-5----------1184309
Vámospércs54653783721331454519----11201-1188937551

Hajdúböszörményi kistérség

59511

3474

10515

4

22482

54

193

90

69

-

4

1

-

1

3

235

3

6

25

8

17234

4804

306

Hajdúböszörmény3199317932250-13821281768656-21--3147345-110522406160
Hajdúdorog9463607765843619--4------48-216-21149944
Hajdúnánás180551074607-8300171749-2--1-40--4859711899102

Hajdúszoboszlói kistérség

33719

2758

772

-

14832

87

52

57

17

1

3

4

-

1

4

88

4

-

6

-

13286

1604

143

Hajdúszoboszló234252181463-1089787435511-34-14304-5-82251308104
Ebes4480366212-1653-424------34----202516515
Hajdúszovát31499135-1499-5-21-----14--1-1427668
Nagyhegyes266512062-783----------10----16096516

Polgári kistérség

14805

9054

294

-

1596

23

27

15

4

-

4

-

-

-

1

53

4

1

3

10

2543

1071

102

Polgár83734871158-8001614133-3----373127168469269
Folyás43024116-50----------9----1077-
Görbeháza2641168747-28061-1-----1---1-35024720
Tiszagyulaháza82852916-125-11--------1----13610-
Újszentmargita1602109525-1981-1--1----5----1788711
Újtikos93163132-143-11-------11--388282

Püspökladányi kistérség

52079

4220

379

-

29420

44

63

13

126

3

3

-

-

2

14

75

1

2

8

2

13847

3513

344

Nádudvar9074697134-344482130-----321--1-410858342
Püspökladány159462331106-8041192216-2--1221-23-3893141293
Báránd269227817-2139--76-----13--1-137994
Bihardancsháza2189--161---1-----------3971
Biharnagybajom29368111-12952-173---------1133517624
Bihartorda988496-80813-3------5----84227
Földes433811125-300581-35------4--1-89922128
Kaba636936341-3429440-17-1--1-17----207333548
Nagyrábé2367929-1846---2----------13108819
Sáp1051557-857-221---------2-98189
Sárrétudvari3009768-225411-6-----841---45316433
Szerep1628405-990-3-2-----------23833515
Tetétlen14633810-115119-------------1805321
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Heves megye

325727

233682

1844

6

20183

1471

254

140

742

26

65

17

1

2

24

891

92

39

254

26

36127

28508

1333

Egri kistérség

95596

62058

709

1

8841

461

132

38

215

18

36

11

-

1

16

308

22

6

147

8

14258

7914

396

Eger5833136438495-451636847257942410-17701551398106095201270
Andornaktálya2661203410-14042-17------2-1--3588013
Bélapátfalva3466248217-23015--2-----14--1-2434647
Bodony8507114-483---------131---27421
Demjén6764815-691--2-----------60562
Egerbakta1550142921401--------------20498
Egerszalók1975123211-10621---1---------4271923
Egerszólát11229282-5112524-----1-----55458
Felsőtárkány3209253317-2044-56------61---29312614
Kerecsend219814883-8711-55-1----8--2-3022455
Maklár235917728-23322-------11----2081275
Nagytálya8366954-6011-2-----1-----5913-
Nagyvisnyó112914212-7442--2------66----124352
Noszvaj167037714-1023-32-3-1---49----1207710
Novaj1416103511-782--61-----91---1141572
Ostoros2399167216-15112----2-----1-2-3262152
Parád2172173313-971155111---112--1-10617510
Parádsasvár58629013-271-16126-----1---138883
Recsk3023230425-1051416-16--1---532---3421369
Sirok2076151918-5414--1------17--2-20023516
Szilvásvárad18927639-7782--13------38----1271566

Füzesabonyi kistérség

37722

28523

199

-

2545

72

15

13

75

1

7

-

-

-

3

51

9

6

15

-

2740

3296

152

Füzesabony8300573852-429181-26-4----113-5-871112220
Aldebrő7936504-401112------4----5436-
Besenyőtelek2953266614-871--2-----2-----96805
Dormánd10048035-551--3-------1---72604
Egerfarmos6885364-701--1------2----48224
Feldebrő11328958-6721-15-------11--102382
Kál3664293016-1055--7------7--1-14243219
Kápolna159814136-519------------2-45675
Kompolt2154178418-718--3-1----10--2-811733
Mezőszemere126610714-551-6------------1610013
Mezőtárkány167312468-743---------5--1-1062237
Nagyút7446093-262-4--------1---30681
Poroszló305913677-106743-91--------1-38120316
Sarud13299677-361--------------20210511
Szihalom2098161313-7362-2-1---12351-16518130
Tarnaszentmária2902383-522-2-----------13241
Tófalu6495793-24----------2--1-15241
Újlőrincfalva312200--5611-------------3618-
Verpelét4016321824-1546423-1----8--1-26532010

Gyöngyösi kistérség

76528

56104

463

1

3409

319

38

43

206

2

11

5

1

1

2

183

32

15

46

18

8359

6964

306

Gyöngyös3354821091248-18122001732621941-1741913221856564109159
Abasár3218255220-13216241-1----5--1-25521514
Adács294026868-807--2-------1-6-558015
Atkár1724140681633--10---------2-149775
Detk124194617-93---2------1--1-74107-
Domoszló214818334-9048-3------12-1-6812311
Gyöngyöshalász2591200113-1174--1------711--2012423
Gyöngyösoroszi160312006-7111--51------51---159963
Gyöngyöspata276124358-4912--291-----17-12-1088910
Gyöngyössolymos3153236613-10216-13--1---4--2-23240112
Gyöngyöstarján247919968-466---------42---1632531
Halmajugra127893010-27-1-12-----17--1-203824
Karácsond3154248017-1615-46------12----23021722
Kisnána11229741-21----------14----29785
Ludas83962017-5252-7---------2-96362
Markaz190415838-7248---------2---941312
Mátraszentimre5574623-198--------------22376
Nagyfüged183214966-733-23-------3-1-144983
Nagyréde335227697-807--3----1-8--3-18028014
Vámosgyörk2071174015-1041--4------20--2-918410
Vécs7346116-281--7------4----2948-
Visonta10408188-783----1---------100302
Visznek1239110912-393----------1---21513

Hatvani kistérség

56422

41135

264

-

2090

523

37

12

82

5

5

1

-

-

1

116

17

6

30

-

6015

5838

245

Hatvan2290615581115-96328936331-1---458411-2887287683
Lőrinci6206421633-25151291121----1131-2-80277617
Apc277619619-13314-322-----162-2-20241713
Boldog31662825--443--11------3--2-7718615
Csány2293196412-503--21-----5--1-6516129
Ecséd3529297219-14117-12------7--2-1412225
Heréd205217284-67532-2--------2--909212
Hort3870326220-104171-2------86---15428511
Nagykökényes6215711-183--2-2---------177-
Petőfibánya3121140011-14134111-3----1--8-11943206
Rózsaszentmárton2071147025-7711--2------12--1-12930737
Szűcsi168715251-292--2------6----50648
Zagyvaszántó2124166014-72261-9---------1-2071259

Hevesi kistérség

36817

27012

122

4

2624

48

1

1

34

-

6

-

-

-

1

167

10

6

10

-

3280

3350

141

Heves11294803925455410--16-3---128435-1377118342
Átány15763056-10172---------1----2032913
Boconád133811513-333---------1-1--47945
Erdőtelek3545296313-682--4------181---17928413
Erk8317454-303-1--1---------17264
Hevesvezekény714598--15-------------1-5941
Kisköre309417759-1302---------38111-4696653
Kömlő1866117018-512--1------27----27431013
Pély153412773-42-----1----392---108557
Tarnabod6925164-271----------1---83591
Tarnaméra175414992-2231-2--------1--6015311
Tarnaörs1838170412-275--1------3----25556
Tarnaszentmiklós10378018-606--4-1----1----97581
Tarnazsadány135512243-262---------1----25713
Tenk12071051--50----------3--2-36623
Tiszanána2657176310-4597--6------71---26912312
Zaránk4854312-13-------------1-6293

Pétervásárai kistérség

22642

18850

87

-

674

48

31

33

130

-

-

-

-

-

1

66

2

-

6

-

1475

1146

93

Pétervására2539192210-698--52------1----16130115
Balaton124310913-491---------1----56411
Bátor4372963-132--------------70521
Bekölce8086526-54216-1-----------38381
Bükkszék8397352-2631-------------164511
Bükkszenterzsébet119711102-221------------1-18403
Bükkszentmárton3753454-12---------------491
Egerbocs642563--18-------------1-8493
Egercsehi159083515-8810--2------15--1-4431765
Erdőkövesd6976351-16---------------12294
Fedémes396336--11-217----------1-2126
Hevesaranyos7266282-6----------3----66192
Istenmezeje181717371-172--------------18393
Ivád4483912-163--18-----------14-4
Kisfüzes1691261-6-2-17-----------125-
Mátraballa8577764-262---------7--1-2687
Mátraderecske226618374-7972-1------19----235766
Mikófalva8317074-352--1-----------3151-
Mónosbél4232915-32---3-----------7121-
Szajla6645841-1118-23-------2-1-7242
Szentdomonkos574439--10---------------61604
Szúcs4393593-15---5------3----40104
Tarnalelesz1831167414-334-163------17----362410
Terpes227198--8---4-----1-----610-
Váraszó607583--2---------------517-
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Jász-Nagykun-Szolnok megye

415917

189547

1817

3

69446

1910

210

119

940

37

65

22

2

12

44

626

115

104

199

23

106482

40944

3250

Jászberényi kistérség

88775

67905

288

3

4308

173

20

9

222

5

5

4

-

1

5

121

28

24

37

2

6549

8475

591

Jászapáti9672762724-20913117-----4193-4-77493848
Jászárokszállás8220690624-11815--182-----74-1-30178638
Jászberény282032025698312728316469131---28112010228363251239
Jászfényszaru5833477532-10916-112-1----17-1--32850536
Alattyán2060180210-472---------12---7910611
Jánoshida268019779-683--3-1-----2---2004098
Jászágó7265941-28-------------1-296211
Jászalsószentgyörgy383631618-536--7-------4-1-27329627
Jászboldogháza182615696-941------------1-2811314
Jászdózsa221919195-573-13-----------6115020
Jászfelsőszentgyörgy180316445-372--3---------1-88167
Jászivány4333513-4----------1----15563
Jászjákóhalma315023446-10631-91-2---2--2-48817610
Jászkisér5778289019-1747102213----1-1-12-41563144
Jászladány6194487215-1527--73--1---391212-42456135
Jászszentandrás2683221817-636--11----1-1---8227221
Jásztelek177514803-103---2------2--1-7210012
Pusztamonostor168415203-413--2------4--1-56477

Karcagi kistérség

76799

11443

235

-

24446

287

85

13

148

7

6

-

-

8

16

139

21

4

19

-

31001

8203

718

Karcag22574343882-738145547531----94716-6-95401699196
Kisújszállás12726111836-36831722122-3--634112-61901487130
Mezőtúr19329236161-6735194222423--2322138-72592430217
Túrkeve1004759532-25611931344-----38--1-5460124158
Berekfürdő8581185-437---------------277174
Kenderes546231108-108981-2-----161-2-81140221
Kunmadaras580370311-256043213------222---146492792

Kunszentmártoni kistérség

40520

16425

85

-

7937

503

12

13

55

1

5

5

-

-

7

57

4

4

10

-

10709

4384

304

Kunszentmárton9707504615-65735168-32---141-1-2512131690
Tiszaföldvár11975277010-30213358214-----220-18-45961085103
Cibakháza450825529-44034--4------11-1--68174729
Csépa1902147213-133161-31-2---1----1101446
Cserkeszőlő2190110010-33521-2--1---1511--50019023
Mesterszállás7965971-975--13-------1---24535
Mezőhék3961021-136---------------11542-
Nagyrév8242807-231182----------1--1671117
Öcsöd37475366-168625-210-1---241---112333714
Szelevény12027272-644-1------1---1-358368
Tiszainoka4421341-1511--------------381116
Tiszakürt16046577-4805--3--1--1-----2961486
Tiszasas12274523-5064---------2----189647

Szolnoki kistérség

122129

57812

900

-

12083

772

44

70

376

22

37

13

1

2

12

173

52

57

111

16

36058

12534

984

Szolnok7763132370730-76165523657283193312121013247409012266518323615
Martfű7261219544-1285991132------20134-283771524
Újszász6824471624-444191115--1---31-1-99754160
Besenyszög3489269116-722-11-------11--31836917
Csataszög330214--106--------------73252
Hunyadfalva2321525-213---------4----4331
Kőtelek1817144610-636-1-------31-1-184966
Nagykörű173510592-932--1-----------27626933
Rákóczifalva557432428-48715251821----3-122-140933434
Rákócziújfalu20366418-1806-13---------5-72443236
Szászberek961679--293--3-----------1428817
Tiszajenő169610198-2447-311------3--1-1972003
Tiszasüly177711504-1145--2-----12----3729235
Tiszavárkony17299298-325113-31--------1429513514
Tószeg4684273412-6307--2-1---11-16-78243572
Vezseny6342011-29913--------------64542
Zagyvarékas3719237420-171161-2-2----21---69442313

Tiszafüredi kistérség

40754

14259

180

-

13238

72

18

5

77

-

3

-

-

1

3

87

5

1

10

3

9357

3153

282

Kunhegyes8520181211-315718-26----1-352---285556754
Tiszafüred13747458894-4442312333-2---226311330021409105
Abádszalók4598174220-1617101-9------8--3-89027919
Nagyiván123010073-49---------------95706
Tiszabura2749133811-5296--2---------2-65518521
Tiszaderzs13571998-663---1------1--1-405763
Tiszagyenda10775324-194-2-2-----------295453
Tiszaigar9213214-39814-6-1---------139407
Tiszaörs1507102611-154---11---------2-2276313
Tiszaroff19335885-79722-5------5--1-28121730
Tiszaszentimre23566729-105347-2-----112----39518219
Tomajmonostora759434--185---------------118202

Törökszentmiklósi kistérség

46940

21703

129

-

7434

103

31

9

62

2

9

-

1

-

1

49

5

14

12

2

12808

4195

371

Törökszentmiklós22883913970-47884429924-7---127258267211821186
Fegyvernek6949469422-56291-4-1----6111-95664150
Kengyel436218765-47115---------9-1--138956927
Kétpó81597--1887--4-----------452598
Kuncsorba750249--313---------------168119
Örményes11853604-248---4-----------45910010
Szajol4021234913-39111--1221---------95026329
Tiszabő203211184-641--1---------1-52529523
Tiszapüspöki210612366-1238---------2271-34035724
Tiszatenyő18375855-28681-13---1--5--1-848795
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Komárom-Esztergom megye

316590

167680

2237

32

43204

6614

208

93

810

10

69

11

3

9

17

786

92

74

130

20

59931

32568

1992

Dorogi kistérség

40408

25179

267

-

3604

267

35

26

108

2

4

1

-

1

1

127

21

9

9

2

5932

4609

204

Dorog12609724091-112410131760111-1152983-2414141468
Annavölgy9954545-5061-----------1-3011761
Bajna203615626-2305--1-------1---6615213
Csolnok3406242912-127143-13-1----121-1133343722
Dág9918135-493---------2--1-48664
Epöl6384681-541---------1----2786-
Kesztölc255619519-10215--2-1-----1---12134212
Leányvár1671110632-221141-11------5----1431371
Máriahalom70342910-934--------------90752
Nagysáp15107643-5158--------------761422
Piliscsév2314186325-12914-41-1-------2-12213518
Sárisáp2918159513-12912--1------13---183629919
Tokod4344262726-3293117-6------5511-65062719
Tokodaltáró3071156329-26738105111-----18----62947822
Úny646315--1851--2------194---76431

Esztergomi kistérség

55594

36630

414

-

5181

589

48

20

148

2

21

3

1

5

6

131

11

8

31

2

6764

5192

387

Esztergom2945219365257-218435233168819--547210423235003307220
Nyergesújfalu7752528939-782926-21-11----16122-92751054
Bajót151813179-559---1----------1041013
Dömös11017899-1327--4-----------102562
Lábatlan5397278448-92141--4--3---11-12-92662432
Mogyorósbánya8827254-393---------1--1-25813
Pilismarót195012446-34911--19------10--1-208966
Süttő2034135711-23917----1-1--4-1--24314614
Tát5508376031-480579412-----217--2-72936243

Kisbéri kistérség

21412

12953

96

-

4188

1437

1

1

88

-

2

-

1

-

-

19

8

4

5

-

1002

1493

114

Kisbér7483488241-1056404--7---1--4643-42061837
Ácsteszér7326164-32361-------------29122
Aka2712291-225--------------1031
Bakonybánk526336--4075--------------9624
Bakonysárkány9607449-7318-15-----------51509
Bakonyszombathely15418895-108323--1------1--2-781286
Bársonyos8556781-4917--1------3----187612
Császár19047516-85937--2-1----51---1161197
Csatka3172752-1612--------------192
Csép3641487-1552--------------162610
Ete600891-45510--4------1----24151
Kerékteleki7245892-3017---------2----33501
Réde15704906-89325--6-----------301164
Súr13607552-47371--61-----------476611
Tárkány159311686-20411--1-----------711266
Vérteskethely6123143-14974----1----31---49171

Komáromi kistérség

41346

21166

250

-

9758

642

38

6

72

-

6

-

1

1

2

98

3

2

6

1

5823

3197

274

Komárom196169196116-410933034629-6-1--44313-36691932137
Ács7196373928-2218563-5----117-1--55354143
Almásfüzitő2417110714-434381-14------5--1-62516414
Bábolna3933264640-48999--15---------2-41920518
Bana1733107910-35892--5------39----116286
Csém4653389-43---------------51231
Kisigmánd5262512-1903--------------67103
Mocsa227412057-8476--1------2---11365811
Nagyigmánd3186160524-107018--3-----11----18723641

Oroszlányi kistérség

28220

11181

223

31

3260

1889

27

7

60

2

8

-

-

-

-

119

4

3

8

1

8306

2823

268

Oroszlány2028073911993118729722273526----93435172992236102
Bokod224887910-3264754-2------7----39312527
Dad10834174-43036---------7--1-102842
Kecskéd191914505-10426--9------7--2-18811117
Kömlőd11512674-28611-13-2---------216246115
Szákszend15397771-242379--1------5----108215

Tatabányai kistérség

89826

41044

778

-

8473

1235

35

31

250

2

21

7

-

1

5

257

32

34

58

12

26084

10936

531

Tatabánya7247030614623-6539109331292262166-1322429325011236148924403
Gyermely12907348-33013--1---------3-771168
Héreg10425992-2228--3--------1--107946
Környe4336239082-514531-7-----181---67756339
Szárliget214389013-22417-2-------111-2-60835619
Szomor108975214-13062----1-------190867
Tarján2812196311-2697--6-2----1--2-15137624
Várgesztes4874052-176--1------31---221713
Vértessomló129810495-35141-------------93101-
Vértesszőlős2859164818-19318--6-3---110-11-64530312

Tatai kistérség

39784

19527

209

1

8740

555

24

2

84

2

7

-

-

1

3

35

13

14

13

2

6020

4318

214

Tata2459811391140-43324318264-4--12271369147603252155
Baj2761176719-27743--12------2-61-39721918
Dunaalmás15166174-614204-2-----1---1-171766
Dunaszentmiklós4113384-221--------------2026-
Kocs265176231154518--1------2-1--1131987
Naszály2239104311-80017---11----2----2171434
Neszmély14445704-5651112-5------2--11951717
Szomód2003118013-48910---1-------1--1571457
Tardos162913963-684----2-------1-67808
Vértestolna5324638-28---------------2382
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Nógrád megye

220261

157651

690

2

5681

11096

412

130

532

12

13

5

1

1

8

319

87

52

116

82

23074

18725

1572

Balassagyarmati kistérség

43424

33720

87

1

851

3567

71

9

53

2

4

1

1

-

2

66

27

11

28

1

1844

2711

367

Balassagyarmat18474129723614861736254114-1--44152511364166395
Becske6235163-109---------1----64434
Bercel205716269-291106-------------10642129
Cserháthaláp416382--94--------------4134
Cserhátsurány986865--1114--------------1896
Csesztve332220--299------------1-82-
Csitár461427--159--------------28-
Debercsény10297--12--------------2--
Dejtár149913761-1514--1------53-1-125318
Drégelypalánk165815083-3216---1-------1--76183
Érsekvadkert378934186-65303-2------5118-831589
Galgaguta7382753-736549-5------2--1-9175
Herencsény7136791--13----------1---4132
Hont595516--121---------2-7--143310
Hugyag9048201-65---------1----4616
Iliny199174--76---------------12-
Ipolyvece8536741-6122--------------14288
Magyarnándor12271130--8211----1--2-1-9-14328
Mohora980768--2485-21-------2---21689
Nógrádkövesd6975344-31526---------1---1554-
Nógrádmarcal5434971-112--1---------1-4251
Őrhalom10649354-915--------------10883
Patak10199236-248---------33---1042-
Patvarc6504591-7129--------------15372
Szanda7306574-1217---------2--1-19162
Szécsénke2702471-18--------------67-
Szügy14177901-1749142-------1--1-18866
Terény4282351-4174--2-----------327

Bátonyterenyei kistérség

27540

18280

101

-

679

972

50

8

10

-

-

-

-

-

-

87

4

5

10

63

4846

2245

180

Bátonyterenye15043937174-471222259------69424134681236105
Dorogháza12938492-165---------4----363513
Kisbárkány255222--219--1-----------38-
Lucfalva6151371--38146--------1----92614
Márkháza257203--32--------------5431
Mátramindszent949810--97---------1----55643
Mátranovák202614678-47922-------4-3--2262535
Mátraterenye202415524-4424---------6--1-2451417
Mátraverebély222016675-487---------1--1623207831
Nagybárkány6896342-329-1------------6131
Nagykeresztúr294175--238--------------8683
Nemti8224952-168---------1----1021953
Sámsonháza308681-6218------------4-452
Szuha7456302-123--------------32642

Pásztói kistérség

34058

25814

97

-

620

2774

105

7

125

2

3

-

-

-

4

59

8

10

31

1

2054

2172

172

Pásztó10296790029-17524427539-3---3198411189887753
Alsótold270214--118---------1----2367
Bér436109--428218-4-----------1225
Bokor13235--26513-------------881
Buják237421701-2425--3------8--2-329415
Csécse10059022-2081-----------1-30365
Cserhátszentiván168155--29---------------2-
Ecseg12821038--107--392----------94866
Egyházasdengeleg5261722-53112--------3----13153
Erdőkürt6113021-172565-------------7176
Erdőtarcsa6115364-2025-----------1--1492
Felsőtold185149--2161-------------98-
Garáb7963---1--------------69-
Héhalom10489514-2324--1---------3-3309
Jobbágyi2306139317-71331-13-----14--4-5082556
Kálló147712688-6335-2----------1-3268-
Kisbágyon485404--447--8------------193
Kozárd1891721-33--------------64-
Kutasó11465--135--------------76-
Mátraszőlős171514582-152228-1--------11-791053
Palotás171615206-38381--------9----21776
Szarvasgede4543751-94--4------1----5541
Szirák11996974-17339--7------7----23987
Szurdokpüspöki198117548-4281-1------4-4--9069-
Tar201516774-3441--1------3--8-9813217
Vanyarc13843353-188787-4-----------368617

Rétsági kistérség

25929

18422

110

1

1631

2412

125

3

20

6

-

-

-

-

2

26

7

4

3

-

1506

1490

161

Rétság3015197013-138247--2------4-1--36125623
Alsópetény770648--114---------71---18612
Bánk678137--32440--1-----13----6508
Berkenye5835043-1811---------4----3193
Borsosberény104388918-3692--------1----61243
Diósjenő278214096-909395-1-----13--1-2889228
Felsőpetény7662361-11335105-1-----------2849-
Horpács191184--22--------------3--
Keszeg7206481-816-23------11---13243
Kétbodony5292172-13236--1-----------23343
Kisecset214182--371-------------2172
Legénd5853131-12219--4-----------10206
Nagyoroszi2512178319-11439--12-----1----35219011
Nézsa116610095-24361-------------116911
Nógrád156111056-90209--21------21--63802
Nógrádsáp8958082-632-11--------11-4381
Nőtincs121310086-34444--------1----38762
Ősagárd35330--7294---------1----5151
Pusztaberki12191--45--------------9102
Romhány2396200510174129--33------21--746232
Szátok526422--55------------1-28632
Szendehely1461122111-34347-------------291241
Szente3723531-35--------------253
Tereske7166521-1310--------------18211
Tolmács7615984-305----------1---46761

Salgótarjáni kistérség

68833

43868

276

-

1694

1135

26

93

225

2

6

4

-

1

-

67

38

19

38

17

12244

8507

573

Salgótarján4496425106217-13238632184144234-1-422914294105206128430
Bárna1151887--83---------4--1-1864913
Cered124811052-13---1------3-4--32871
Egyházasgerge836671--113--------------161332
Etes143511973-3811--7-------3---127472
Ipolytarnóc5314551-83--6-----------6475
Karancsalja160210262-4227---------7-11-3071881
Karancsberény991814--228-------------1357356
Karancskeszi193815879-3814-52------15---1321432
Karancslapujtő287821966-361211-11------1--1-32316517
Karancsság116810462-143--2------2--3-35601
Kazár206711497-3110--8---------3-22360927
Kishartyán6305025-172--5-----------15822
Litke9127882-53--18-----------17754
Mátraszele10327324-99-2-------7----911771
Mihálygerge6956034-89--------------764-
Ságújfalu1004742--820--11-------1---331881
Sóshartyán917869--1---------------26201
Szalmatercs5014311-166--------------24221
Szilaspogony382342--41----3---------1814-
Vizslás1391108011-33184210-----------1001276
Zabar560540--91--------------19-

Szécsényi kistérség

20477

17547

19

-

206

236

35

10

99

-

-

-

-

-

-

14

3

3

6

-

580

1600

119

Szécsény6634551010-871431523------92-2-28852331
Endrefalva1234824--7---1-----------313701
Hollókő375340--1---------------2275
Ludányhalászi160513722-1523-----------3--441424
Magyargéc8557201-21141-------------206810
Nagylóc176115043-154--48---------2-221558
Nógrádmegyer17631463--1333215------5----4316929
Nógrádsipek758750--31---------------4-
Nógrádszakál645567--12--9-----------43221
Piliny648564--1126-41-----------18231
Rimóc192318042-71--10---------1-305711
Szécsényfelfalu5024191-514--------------32301
Varsány17741710--2051-2-------1-1-71017
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Pest megye

1083877

574202

13232

52

173602

41346

3506

581

4923

98

458

219

689

72

167

3003

683

339

752

133

129983

126871

8966

Aszódi kistérség

38428

26329

177

1

1657

5072

192

9

66

5

1

2

-

-

-

59

17

15

13

1

1615

2981

216

Aszód6428288156-401123841413------15111-667107732
Bag3969332715-116784-741----3613111527414
Domony195876811-108851--1------2----1485811
Galgahévíz2527225710-5543--2------12-11-508412
Galgamácsa1983142711-116128--15------4-101-9716212
Hévízgyörk297517485-313697924------741--828617
Iklad213538910-5914742-6------7--3-107708
Kartal5711483019-1781416633--1---3--1-11929552
Tura80436782361183961-9------5411-18370140
Vácegres8265043-4611269-6-------1---1669-
Váckisújfalu445209--9191---------1----12149
Verseg142812071-7323---1-1----1-2-19919

Budaörsi kistérség

125909

63050

2529

10

17193

2157

241

59

654

13

72

56

76

2

20

429

112

71

133

26

21066

16723

1217

Budaörs2428211702525531445095012131228141-2104443627744763231232
Érd56567278581235280411026132423657221414-82193923631393277706411
Százhalombatta166027574300-208822215452112206128367111338562196133
Diósd57852988111-6918617139111---181572864849103
Pusztazámor95671111-90101-3-1-----1-1-664813
Sóskút2843190453-29847--12-----11021--26821037
Tárnok75964238104-10201037-13-1---192231103695898
Törökbálint1127860751903182115419-39277---3316321-11731525190

Ceglédi kistérség

120650

57632

470

5

26916

5812

161

31

352

9

70

7

1

-

26

242

53

24

50

16

14829

12984

960

Abony156791010525-133332223922-1-219225420841832186
Cegléd38055157191961104607171161324642--345271214149015430310
Nagykőrös25543823494-944911455294221--1710214518445492586201
Albertirsa11280407551-91041838518251----2453223738104394
Ceglédbercel458332232614531922116-1----14--3-23338137
Csemő4186197517-1176652-10--------11-69621132
Dánszentmiklós2728181311-1903031-3--1---81-3-15520831
Jászkarajenő299224435320862-1--------1-41331779
Kocsér199015362-23211----------1---7712110
Kőröstetétlen9096343-59--11---------1-3016812
Mikebuda7974175-9366---------3----136716
Nyársapát17556363-54318--4-1---1---1-511343
Tápiószőlős3013162215-905571113--3---31-1-19918210
Törtel452434514-48136--4------121--14838412
Újszilvás2616174913-42412--10-----122-1-2391567

Dabasi kistérség

42042

29091

189

2

3738

1179

17

17

200

3

15

4

-

-

7

123

5

5

19

-

3833

3315

280

Dabas158411049569218999154733282--330334-9941244124
Hernád3544244923-26158--511---224-14-40628128
Inárcs4042261631-2994951107-----1131-6-35652631
Kakucs259221253-114172-3------14----13615127
Örkény4950294120-410443-38-1----27112-113631313
Pusztavacs1521118610-7310---------2--1-711653
Táborfalva3292195411-40114--1-11---9----55133811
Tatárszentgyörgy1813145011-7511--4-----------11413315
Újhartyán276524652-91113-9-21--1-----4411224
Újlengyel168214109-11550-9--2----4--2-25524

Dunakeszi kistérség

61788

28709

960

11

9657

2082

232

10

255

9

20

13

9

4

14

184

46

26

53

27

10247

8671

549

Dunakeszi29453136874973413655145212651273-21402216282154914434225
Göd15224783419642006339916047261-24175822132246998
Csomád8351599-684881-1-----1-----306513
Fót16276702925843447704177768-14-311207517425941703213

Gödöllői kistérség

116302

63144

1362

10

16707

4467

677

156

767

11

87

16

5

3

11

301

71

56

97

13

14396

12951

994

Gödöllő3110516160371345949697940137460833683152026347563532233
Pécel12696590221942512273255212331411-126871441450167090
Veresegyház102564920108-20851859135311---1231132315021079185
Csömör7266366497-794113680425--1---201114277161838
Dány421936886-183226-64--1---11-1-851538
Erdőkertes554325051153931148151049------29194-109659137
Isaszeg10256685679-926114186462111--13454261106394951
Kerepes82694153102-97214416823-41---139211-9721734105
Kistarcsa91984907136-1416261153584221-126462-1015128356
Mogyoród4755319451-4911481310-4----4223-44737124
Nagytarcsa278869426-2639761-12-4-------1-53725420
Szada3174109921-11444896-10-2---111-11-40826270
Vácszentlászló198116274-1086--1-5----4--1-1191024
Valkó2424191512-134163-4------10211-8817761
Zsámbok2372186015-154211-26--1---172---8717612

Gyáli kistérség

97660

46419

1591

3

20981

2712

327

94

453

7

28

19

-

4

23

324

24

14

47

9

11241

12513

827

Gyál211969153537-40462315713124175-171517814-32413461132
Alsónémedi4829232613-197217--18-1---52-11-17727620
Bugyi5152226917-177238448--1-12---12329466364
Ecser3250183269-4281041118-16---13-2-234640720
Felsőpakony2938153359-55930533-1---1141-2-3553666
Gyömrő133576473231-27494331141124353--1405-7214791644106
Maglód97434055150216991181510381-3-1312-319221475191
Ócsa8699353079-252190235-36-1--1419412-133778158
Üllő98255114120-210120371122-21---32111-1094103877
Vecsés18671101343161313438521162210----52415119962402153

Monori kistérség

40233

13644

406

-

9896

6767

180

4

158

4

5

3

3

1

7

242

22

3

14

-

4874

3603

397

Monor205607427174-638797710931102322161226110-30382038142
Csévharaszt184577218-58177--2------38--1-270779
Nyáregyháza3604174224-7593787-3--1---32---30836017
Péteri187845025-265743--8------143---19511560
Pilis106892867164-105045216313022-1-1501113-910912100
Vasad16573861-854711-5------15-1--15310169

Nagykátai kistérség

78142

52058

473

-

8318

3021

110

56

375

11

11

2

-

-

-

237

32

13

27

2

5050

7795

551

Nagykáta12574865457-637155363213----40312-710218684
Bénye11701915-123669---------19----965710
Farmos3630252915-262218118333----161-3-14439816
Gomba270084447-1206129-2-------13----23318937
Káva6743356-87129-2-------3----594013
Kóka4172331531-249141-33-4----273-1-17929619
Mende4145272139-362392372------16--2-25329256
Pánd191452013-93939215------22---296923
Sülysáp7674561147-547693231631-1---6419-66148138
Szentlőrinckáta192415874-924--1------4----821455
Szentmártonkáta4659216921-15463437551-1---212---30348034
Tápióbicske3311257518-26361--11------9-41116518914
Tápiógyörgye3656276729-23330-18------25-3-27127928
Tápióság2653199920-17823-316------13-3-12725822
Tápiószecső6370465750-41243--184-----113-1-55057942
Tápiószele5822385118-6221212-18-1----2521-155555649
Tápiószentmárton5287346412-30483971421-----20--1-17339033
Tóalmás3198206921-1452816-14------2111-8878131
Úri2609220020-11124674-------35--10510717

Pilisvörösvári kistérség

85856

47642

1227

1

13144

1283

105

40

485

3

33

11

-

4

9

187

102

26

136

13

10157

10325

923

Budakeszi128186453264-2047310388831101---2531223318761504139
Pilisvörösvár12514916997-76892--161-----17341326881513131
Biatorbágy8293419490-203611751573-21-129538-90678046
Budajenő129177919-12120--3-5-------3-1611755
Herceghalom1372732551255251611-5----1-2-14112620
Nagykovácsi5244243171-561935-14-41---6151711141780113
Páty5264200977-17095412137-----5298---70657839
Perbál2029127812-23519--3-2-----8-4-22020246
Pilisborosjenő3077162451-427556-27----1-13224-38144242
Piliscsaba6425393876-8111151324-5---1114-6160680221
Pilisjászfalu99352537-1573--6------1---21241371
Pilisszentiván4014272524-280373-1-1----6-742-27357639
Solymár89125261117-111617512235-23-1-211145-111495479
Telki189279310-15735--7-1----156-21345414106
Tinnye128866015-329111-6-------131-10613916
Tök137050511-62316-21---------3-1287011
Üröm45231811121-72972201129----1-195-7382473744
Zsámbék4537275580-783341219-1---1152-6-41739625

Ráckevei kistérség

118219

55109

2270

1

24878

1218

455

39

537

10

47

30

301

33

23

363

57

41

50

7

15340

16609

801

Dunaharaszti165619084250-2399331144199212-3238113411510258492
Ráckeve8674490564-2310521517-5312-425432-54969815
Szigetszentmiklós233598379516-499224317413181458941357161216248413694180
Apaj12746247-30892----2--------1811356
Áporka114330524-62812--13-----23----4110510
Délegyháza2412123933-550155-2------222-1-35417217
Dömsöd5624203417-25232176-18--1---14--1-38049049
Dunavarsány5721301659-1036803-32------81--150594535
Halásztelek70612819373-11065766262201-14-42242-1461106654
Kiskunlacháza8590441675-3040401016-5--1-21464140252533
Lórév307692-321------17110------220-
Majosháza121129617-5491211-------------15615713
Makád126226711-7652--1--1---41---761304
Szigetbecse128384017-21712--1--4---3-3--85974
Szigetcsép2317117258-25897-5--2102-----1-1255699
Szigethalom12145432841512029133-9522241--577110221222801169
Szigetszentmárton179692327-293152-8------10-1--3351775
Szigetújfalu2051119018-25512-25-1--1-8----24630112
Taksony5869409773-499586-23-51--14343-54250545
Tököl95595106214-10891048248-316-147646-1427143849

Szentendrei kistérség

69609

36347

1000

5

11197

1026

328

27

277

9

32

51

294

21

12

83

98

17

76

10

8918

9114

667

Pomáz14404710134222333163155471811126443221314219462093131
Szentendre227471121032423068444895811182432641138629238493243261
Visegrád1657126211-129251-1----1--51315514814
Budakalász94764653168-14461532858952210771624315112491389123
Csobánka2840147121-2964114-17--828--321--34757021
Dunabogdány2934212215-38113--101-41---2---11725612
Kisoroszi7493714-23292-1-----------51736
Leányfalu241211072414864814-11-1--31-233-33633339
Pilisszántó2120158727-12216-10-------12-2-17117111
Pilisszentkereszt2170179013-11622112---------43911216
Pilisszentlászló9587393-6316------------2167652
Pócsmegyer11134046-4271827---1---1221---117818
Szigetmonostor156775714-43323413--2---3--1-1761437
Tahitótfalu4462177328-166535133-1512---151-3-34642826

Szobi kistérség

13632

9662

89

1

1150

393

10

1

48

1

12

-

-

-

-

10

3

6

5

-

749

1440

52

Szob29651932241217652-5-------1---23347411
Bernecebaráti9447742-36-1-1-----------11263
Ipolydamásd3772963-133--3-----------192416
Ipolytölgyes4444162-92--2-----------751
Kemence11039354-385--20------3-12-63284
Kóspallag793654--248-1-------21-3-5932
Letkés119610595-6017--2-1---------7423
Márianosztra161083230-118111-2-11----315--2293634
Nagybörzsöny8654974-49235--11----------2553-
Perőcsény393511-31121-------------1116-
Tésa10596--52--------------2--
Vámosmikola165812197-206282-10------1----85973
Zebegény11799017-64153-2------1----621195

Váci kistérség

75407

45366

489

2

8170

4157

471

38

296

3

25

5

-

-

15

219

41

22

32

9

7668

7847

532

Nagymaros4385320491232461-4---------1-43340945
Vác3495120762257132651068183291151232--1096271720650403796233
Acsa15014681-378726--1-----8----42606
Csővár689107--6470---------11----3839
Galgagyörk10623272-75343-1-----------491345
Kismaros1799134013-119261-11----1-1--110118410
Kisnémedi6585633-368------------1-15257
Kosd224014385-4732850-11-----23----5815616
Őrbottyán5323225750-1351183103210-1---2251-5-47681542
Penc13738616-2833519-7------15-1--49511
Püspökhatvan158714017-23612-4-----------22625
Püspökszilágy7216243-26522-2-----------18192
Rád161611357-81251-18------3----39838
Sződ4330292141-3425226-30--3---3122--30754429
Sződliget4230243839-4317616437-1----13221259853535
Szokolya173075010-7072232-1-------1-1-818342
Vácduka9937037-78305-37------104---535016
Váchartyán17169805-40034--19-----------552194
Vácrátót168613927-10415-1-------12-1-451162
Verőce2817169517-42441219------31-2-18442315
ÖsszesenRómai katolikusGörög katolikusTöbbi katolikusReformátusEvangélikusBaptistaAdventistaTöbbi protestánsRomán ortodoxOrosz ortodoxGörög ortodoxSzerb ortodoxBolgár ortodoxTöbbi ortodoxTöbbi keresztényIzraelitaMás istenhiten alapuló vallásokAz örök világtörvényt hirdetőA felsoroltak közé nem tartozóEgyházhoz/felekezethez nem tartozóNem kíván válaszolniIsmeretlen, nincs válasz

Somogy megye

335237

236153

942

13

29501

7703

438

137

1008

19

45

17

2

4

32

384

145

102

274

18

29209

27026

2065

Barcsi kistérség

26824

19523

43

-

2526

135

13

10

74

2

8

1

2

-

2

23

1

6

5

1

2629

1678

142

Barcs12316859519-829881-59-4-2-214152-175685782
Babócsa188316001-624--1------4----8011714
Bélavár4633791-12----------3----19481
Bolhó838729--272--------------3545-
Csokonyavisonta176012474-39081-1-3---------72277
Darány10244453-2886114-----------851874
Drávagárdony16584--541--------------1862
Drávatamási399199--32---------------150153
Heresznye2902731-22--------------462
Homokszentgyörgy12499452-1085--9---------1-85913
Istvándi6434403-118-----1----2----57175
Kálmáncsa7064842-1451--------------24491
Kastélyosdombó320150--77115------------6719-
Komlósd210132--511-----------1--12112
Lad6925031-1071-4------------20542
Lakócsa580509--20-------------1-35114
Patosfa3132841-19---------------423
Péterhida203169--16--------------11223
Potony289259--10---------------164-
Rinyaújlak3482314-82---------------265-
Rinyaújnép7043--22---------------5--
Somogyaracs2442211-32---1-1--------12-3
Szentborbás135119--1---------------510-
Szulok737675--216--------------6281
Tótújfalu265236--9-9--1--------1-81-
Vízvár682572--217--------------1666-

Csurgói kistérség

18957

13826

34

-

1675

1366

9

-

14

-

-

-

-

-

-

19

6

1

2

1

820

1039

145

Csurgó5946384117-798271--4------11-11-48048438
Berzence272924743-7131----------4---359219
Csurgónagymarton20980--10222--------------41-
Gyékényes10757581-21192--------------285718
Iharos5114201-753---------4----11123
Iharosberény13649132-322376--------2----82819
Inke135610131-180363-9-------1-1-13981
Őrtilos6825961-126--------------32314
Pogányszentpéter5134041-297--------------8-1
Porrog243113--13109--------------431
Porrogszentkirály364177--18154--------------852
Porrogszentpál10359--238-------------1-3-
Somogybükkösd11491--115--------------313
Somogycsicsó228182--1115----------1---1153
Somogyudvarhely11597834-3146--------------22228
Szenta4664151-2815--------------331
Zákány189515072-6369--1------2----7614134

Fonyódi kistérség

27493

20791

97

-

2053

545

12

20

49

2

2

-

-

-

3

29

18

6

13

4

1335

2319

195

Balatonboglár5928439727-394171245-----14444-30957626
Balatonlelle4935355510-45115361671----16----21847536
Fonyód5055363719-344781-1112---15924-41148644
Balatonberény11699165-4613--1---------21441329
Balatonfenyves1806135616-11123--3------13--3881984
Balatonkeresztúr155613235-5015--2------3----1813010
Balatonmáriafürdő505400--1813--6-------2-1-262118
Balatonszentgyörgy165514385-469------------2-1412021
Balatonújlak630549--202--6-----------103112
Gamás8757073-4952-1-----------69381
Látrány13949565-32312--2------6----55314
Ordacsehi823663--65101-3-----------29511
Somogybabod5274142-3232---------1----24157
Somogytúr418304--856--1------3----1252
Visz217176--193--1-----------810-

Kaposvári kistérség

124653

83442

344

8

10550

2275

209

48

568

3

21

2

-

1

4

145

60

34

64

4

14461

11608

802

Kaposvár6869743946205750101441134372862162--3994926452102796646462
Alsóbogát2842676-1-----------1--2-25
Bárdudvarnok12067734-17013--7------4----981361
Baté8307271-313--------------3