ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb
TotalHungarianRomani, BoyashGermanRomanianSlovakianCroatianRussianSerbianUkrainianPolishChineseBulgarianArabGreekRuthenianArmenianVietnameseSlovenianOther

Magyarország

9937628

8504492

315583

185696

35641

35208

26774

13337

10038

7396

7001

6770

6272

5461

4642

3882

3571

3500

2820

95143

Budapest

1729040

1429697

20151

28818

8480

3257

2186

6158

2552

2128

2758

4982

2271

2759

2311

789

1530

2723

271

41438

Budapest

1729040

1429697

20151

28818

8480

3257

2186

6158

2552

2128

2758

4982

2271

2759

2311

789

1530

2723

271

41438

I. kerület241582001742678857534983115585232302037131167
II. kerület87744716482592307254172148477179105179691461091214516736214193
III. kerület1264781062127082240485266131476199174241157171128139408862142537
IV. kerület98284841611226957412157863471051251731271191229249547951538
V. kerület25210182012385841505658151883760253476522352871394
VI. kerület38319282644437052091026121198601017053986227631562250
VII. kerület56093433651140924428134103228268101951089315099377622102290
VIII. kerület762505875030509986221617725414612011054779301123435822982160
IX. kerület61553496621296108337614211826412010711212199197191255677162215
X. kerület8097864986170378663214010527075102122127680141149448646791289
XI. kerület143165121820435283052833120356725117123624115435516941155150303788
XII. kerület577094934213018081251221013041127510470795687249614122382
XIII. kerület11905794128144217646633241995882231721693991451901457399148203294
XIV. kerület1270101060591143189555720524156722518215238319021625556113265192995
XV. kerület79645677391063666440109511856199105263797685154925591100
XVI. kerület7118060532285937312198612465879125297947179413730361170
XVII. kerület8438171656403114536113884209496713427656976748395671030
XVIII. kerület984998296711081795438999226359851842021251051514464116201237
XIX. kerület5905549535822684262874911659527615961686928392878818
XX. kerület643585396412839004216253963879661077868292733368676
XXI. kerület750556302611851029335685511558597561168535423283210856
XXII. kerület537044585937311602748961107414968166042483357863
XXIII. kerület211551780437494311120151991313568158196
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Bács-Kiskun megye

520331

453789

11327

12341

1797

2018

3502

347

943

216

145

101

231

90

63

55

137

34

28

2882

Bácsalmási kistérség

16235

14061

258

695

17

6

466

1

67

-

3

2

3

1

3

-

2

2

2

33

Bácsalmás675357691292076158-21------13
Bácsszőlős34632838-----------3
Csikéria86677391106-5-----------
Katymár205317545098183-18--------5
Kunbaja15521389426359---------5
Madaras293625004522-8-10--3--3
Mátételke4684288-5-----------
Tataháza12611120174------------4

Bajai kistérség

71680

61064

1141

4069

126

49

1736

21

369

36

25

7

38

16

1

15

12

2

2

380

Baja362673022941915667434764111911112251389272
Bácsbokod2676233818315-100-63--5
Bácsborsód118311131552--------------
Bácsszentgyörgy1561533--3------------
Bátmonostor155413183330--21-8--------8
Csátalja14311210913237--------6
Csávoly185416249673596-5-------
Dávod196316132829-129---------
Dunafalva8868202593-11----------
Érsekcsanád2796239757136722-34--------18
Érsekhalma63959518-----------
Felsőszentiván18501548413544-4--------4
Gara233418594921021618------4
Hercegszántó2092173816407-325-84----------13
Nagybaracska2263206012122-416--------5
Nemesnádudvar188316337825-34413--------8
Rém1320123316176----3-----6
Sükösd36973318187553-1586---5--10
Szeremle142113157526-7-5---------3
Vaskút34152950194411082-4-------12
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Jánoshalmai kistérség

16021

13927

751

111

31

5

11

1

18

5

6

1

6

-

-

-

3

-

-

38

Jánoshalma90087768532686-4123-----27
Mélykút52004597211211855-633------6
Borota139611555176------------4
Kéleshalom41740735------------

Kalocsai kistérség

52339

44544

1800

2949

94

120

1005

34

50

12

11

8

8

12

6

1

30

2

2

247

Hajós31042609611458411--------14
Kalocsa17142146006663092318171191055624-107
Solt7019597237658415456----31
Bátya2094184710012102566--------4
Drágszél31130695------------
Dunapataj3172285193476---4-3----13
Dunaszentbenedek866739256----------7
Dunatetétlen5324645--------------
Dusnok293425934050-540-11--------16
Fajsz1709132929184-6-4--------4
Foktő158614202495-7-------3
Géderlak1015835215-----------
Harta3936330114282312543-------17
Homokmégy13661024117-------------3
Miske17111327499413733------8
Ordas4474298-------------
Öregcsertő8076801464------------3
Szakmár120510594425-----------7
Újtelek357255-4------------
Uszód1026904879---3---------5
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kecskeméti kistérség

171353

148580

1880

1867

788

108

143

220

214

92

52

48

103

40

38

18

63

18

13

1325

Kecskemét111411944291216144133495130181167724436883034164418131017
Kerekegyháza62845670323965-11----3--33
Lajosmizse110501012440383126385-35-3-53
Tiszakécske11430996912886267843--4--81
Ágasegyháza189318432129--5-------12
Ballószög3260283792214-5-------19
Felsőlajos88881945----------3
Fülöpháza83474613----------15
Helvécia445140082329554346-----17
Jakabszállás25912506191412------------3
Kunbaracs613593-64--------------3
Ladánybene16201385483-----3----4
Lakitelek44493978113511-77----3--32
Nyárlőrinc2300206413------------3
Orgovány33183079221746--3-------14
Szentkirály191118003948-------9
Tiszaug8947514123-----------
Városföld21561979153--------5

Kiskőrösi kistérség

54625

49828

1434

1524

370

1152

26

13

39

15

6

5

14

2

3

3

11

2

4

189

Izsák56505329831417-------4--8
Kecel8711809750093150344133---30
Kiskőrös142361279140219560110411613935465
Soltvadkert730965392421155973-10--6---26
Akasztó33543013261458------12
Bócsa1747149991912--------------15
Császártöltés237121251009104-----------3
Csengőd2052191090754----------3
Fülöpszállás21722088375------------3
Imrehegy715607-519--------------10
Kaskantyú99792513593-----------4
Páhi1217116183-------------4
Soltszentimre126911785104----------
Tabdi10701006117106----------
Tázlár1755156021204----------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kiskunfélegyházai kistérség

45165

39386

576

286

129

12

11

11

30

9

8

10

12

5

5

5

6

3

1

210

Kiskunfélegyháza30172256522611729581110236610114443138
Bugac270825675256------------9
Bugacpusztaháza260258--------------
Fülöpjakab11471069-12-------------12
Gátér968873----------------
Kunszállás16651532-11----------12
Pálmonostora18491562261417------------10
Petőfiszállás14981414-5---------11
Tiszaalpár48984459283448-3----16

Kiskunhalasi kistérség

43849

38161

1774

479

73

10

90

24

122

25

24

14

13

10

4

5

5

4

3

222

Kiskunhalas282852455915653783483523572117131143161
Tompa42673737601820-4742------12
Balotaszállás147314045894--------------5
Harkakötöny887650-7---6-------
Kelebia2583237191110--12-------9
Kisszállás2480218855153-5----------7
Kunfehértó215617561633--63----19
Pirtó94681311---------------
Zsana772683-7-------------8
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kiskunmajsai kistérség

18908

17271

829

213

85

1

2

12

19

10

2

1

5

1

1

2

1

1

-

102

Kiskunmajsa112291029873111746101094---63
Csólyospálos16811536-1522---3----------8
Jászszentlászló244821943245---4------7
Kömpöc705627109-------------4
Móricgát457427-17-------------6
Szank2388218985319---------14

Kunszentmiklósi kistérség

30156

26967

884

148

84

555

12

10

15

12

8

5

29

3

2

6

4

-

1

136

Dunavecse3881359691282955---3--34
Kunszentmiklós8561755940041113--33-----50
Szabadszállás6093537915720833-----18
Apostag205617941874-------3
Dunaegyháza1461132454128538--3-------9
Kunadacs149914064166-----------3
Kunpeszér680625-4-4----------5
Szalkszentmárton287726349499-353------8
Tass2890250565124---22----6
Újsolt158145---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Baranya megye

386441

328370

17585

25777

600

182

7185

286

794

101

213

113

204

208

149

80

94

47

34

3821

Komlói kistérség

37934

31412

1812

1637

71

22

83

16

29

10

17

4

15

9

20

5

5

1

2

246

Komló24394201051144673331667102599147195141
Bodolyabér235204714---------------8
Egyházaskozár805718-9614-----------
Hegyhátmaróc14714323--------------5
Hosszúhetény34992778921895364---4--39
Kárász3233092714--------------
Köblény2182171213----------------
Liget4163046233-------------
Magyaregregy7476405744-4-----------7
Magyarhertelend6405496437-------------11
Magyarszék10809364596----------16
Mánfa8236746728-4---------6
Máza121810126614211-----------
Mecsekpölöske388368817----------------
Szalatnak3221962267--------------
Szárász3636----------------
Szászvár2382201263180----------5
Tófű1269559--------------
Vékény1351166---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Mohácsi kistérség

47963

41352

2055

9336

52

28

1269

14

197

8

6

6

10

6

2

2

8

-

6

202

Bóly3957326010892530----3--16
Mohács178081500253717231797003874334--386
Babarc75066547269414----------3
Bár5664806126-----------
Belvárdgyula412408778-6-----------
Bezedek232220568---3--------
Borjád385367-92--4----------4
Dunaszekcső20101725822896466------9
Erdősmárok91711011--------------
Feked199184-123------------
Geresdlak8436905338-4-----------3
Görcsönydoboka377348-211-----------
Hásságy272258-124--4---------
Himesháza1033916522--5----------4
Homorúd64858771915-3----------5
Ivándárda230193-31--------------
Kisbudmér11610754------------
Kisnyárád1791592683----------------
Kölked103997922167-18-3---------3
Lánycsók24702056834233-48310--4---10
Lippó4874771593--340----------
Liptód21119961073-----------
Majs96282219136-2614---------
Maráza179161850--4-------------
Máriakéménd4834593477--3-----------
Monyoród15410023-13-------------
Nagybudmér193176838------------
Nagynyárád76663915320--34------------7
Olasz6285499182--55-3----------8
Palotabozsok93182916314-5----------
Pócsa185176356-------------
Sárok1191151736----3-----------
Sátorhely640561-26--5----------3
Somberek14321169580--512---------
Szajk847718831539---------6
Szebény35831013324-----------
Szederkény184016968586--86--------7
Székelyszabar5924774161--8-----------
Szűr277264132---------------
Töttös602512488--5----------3
Udvar14114078--5------------
Véménd139812372534264-----------3
Versend92189148757-96-----------6
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pécsi kistérség

185348

156193

4209

7933

308

101

3266

213

356

65

156

91

134

177

115

64

60

44

19

2768

Pécs156049131120314565652589519221933065812489122165106615442142551
Kozármisleny59985201683561511159-5-8---46
Abaliget5985028629---3-------22
Aranyosgadány3552643638-30----------
Áta19316944--9---------
Bakonya335318517--3----------3
Baksa7705994827------------
Birján520452-494-78-----------
Bogád107110081730-7-3-------
Bosta138132463--------------
Cserkút58549613---------4
Egerág9989271536--7-----------45
Ellend20617714--------------
Görcsöny156513712737-10-----------3
Gyód687629867--10----------7
Husztót6643---------------3
Keszü12739986774-44434--------6
Kisherend1871794-------------
Kovácsszénája774944--------------
Kökény620539323-133--4--------3
Kővágószőlős1309110316211--3---3------8
Kővágótöttös3373147415-4--------8
Lothárd23917557-26---------5
Magyarsarlós287155-16--21-------------
Nagykozár197516725129-90----3----13
Ócsárd40933923--3------------
Orfű97777016354-4----4---17
Pécsudvard731635-26-12815--------3
Pellérd23492003265710-36-3-7------19
Pogány1197107815181-12443-------18
Regenye15414140---------------
Romonya464407-3236----------
Szalánta119498386233-33635---4----11
Szemely436407413--85-4-------
Szilvás154140124--3-------------
Szőke143243---------------
Szőkéd36035341--26------------
Tengeri4646----------------
Téseny29627564---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pécsváradi kistérség

12389

10587

449

2472

7

5

137

2

14

1

7

-

6

1

1

1

1

-

-

54

Pécsvárad4047332879636-201053------20
Apátvarasd1241005-------------
Berkesd85673611377---------
Erdősmecske388376126------------
Erzsébet2672402431--------------
Fazekasboda204167640------------
Hidas21551792801633-----------3
Kátoly3172921036107-----------
Kékesd17116459--3-------------
Lovászhetény26724425-------------
Martonfa2021984--------------5
Mecseknádasd153613433771-------------12
Nagypall4033161288--------------
Óbánya11559-57---------------3
Ófalu328311-274----------------
Pereked1761555142--------------
Szellő1281256---------------
Szilágy2692525645------------
Zengővárkony436389437-----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Sásdi kistérség

13798

12423

1526

1030

20

1

11

1

5

-

1

-

2

-

2

-

2

-

-

74

Mágocs238821482143149------------5
Sásd32372801197220----------16
Ág177134407---------------8
Alsómocsolád311302722-------------8
Bakóca27126230-------------
Baranyajenő44242717811--------------
Baranyaszentgyörgy144121154------------
Bikal763643-98--------------
Felsőegerszeg1371318---------------
Gerényes248245863---------------4
Gödre91776077105-------------4
Kisbeszterce84844-----------------
Kishajmás20818122---------------
Kisvaszar337331180--------------3
Mekényes2852036223--------------4
Meződ134127104------------
Mindszentgodisa83677512252-------------6
Nagyhajmás3403275429------------
Oroszló29128089------------
Palé93925---------------
Szágy1451404044---------------4
Tarrós13311954--------------
Tékes239228524--------------
Tormás2982986652--------------
Varga1027822---------------
Vásárosdombó110710607520-----------
Vázsnok1311263---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Sellyei kistérség

13080

11653

2170

84

22

3

1379

3

6

3

2

1

6

-

5

-

2

-

-

26

Sellye278324048933217-----4
Adorjás181181131---------------
Baranyahídvég18818668-----------------
Besence11311322-----------------
Bogádmindszent418399164--4-----------
Bogdása27621067--8------------
Csányoszró679620805-8----------4
Drávafok4853941307--121-3---------
Drávaiványi189164131---------------
Drávakeresztúr1029817--41----------
Drávasztára403342133--194-------------
Felsőszentmárton95152373--714---------
Gilvánfa380380214---------------
Hegyszentmárton4144051069-8----------
Hirics237232108---------------
Kákics21821541---------------
Kemse59594-----------------
Kisasszonyfa17217228-3-------------
Kisszentmárton23623655---------------
Kórós22622423-------------
Lúzsok22021027---------------
Magyarmecske31327962---------------
Magyartelek21718023------------
Markóc646415---------------
Marócsa919136-----------------
Nagycsány147145----------------
Okorág16414249-5-----------
Ózdfalu16516586-----------------
Páprád1571498--------------
Piskó247244147-----------------
Sámod18517451-------------
Sósvertike173172264--12-----------
Vajszló18121691101710-31--------6
Vejti16716623---------------
Zaláta24822417-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Siklósi kistérség

35929

30781

2871

2273

44

13

721

17

168

11

16

2

8

8

2

4

10

1

3

170

Harkány401031471724757182336-3-3--56
Siklós95748051235308924495743--345
Villány25092140425334-21-13-----6
Alsószentmárton115611281140---------------
Babarcszőlős11711262-----------------
Beremend25111889248734-6-4------
Bisse232209710--3------------7
Cún245229343--4-------------
Csarnóta14910464-------------4
Diósviszló705652981163----------
Drávacsehi19919426---------------
Drávacsepely20519415-------------
Drávapalkonya27023053-------------
Drávapiski868620-----------------
Drávaszabolcs688627446-18-----------7
Drávaszerdahely18316444------------
Egyházasharaszti30416233-4-------------
Garé29524416---------------
Gordisa268178693--4-------------
Illocska242241114-3------------
Ipacsfa187181---7-----------
Ivánbattyán11911226--------------
Kásád278168----123-------------
Kémes485441453-----------
Kisdér117115----------------
Kisharsány5524641712-----------4
Kisjakabfalva13011735-------------
Kiskassa249226-92--3--------10
Kislippó26625679------------
Kistapolca189158--7-----------
Kistótfalu305289-83---------------
Kovácshida26825522---3-----------
Lapáncsa203172163----------------
Magyarbóly9758748107--40----------
Márfa1941854-5------------
Márok433416-153--------------
Matty326294258------------
Nagyharsány1500130114631-5----------
Nagytótfalu385360-5-----------
Old335264106-------------
Palkonya278276364-------------3
Pécsdevecser928331-------------
Peterd182173563-------------
Rádfalva19213916---------------
Siklósbodony13813325---------------
Siklósnagyfalu415389313-4---------
Szaporca23322115-------------
Szava3413255556--------------
Tésenfa1931939-------------3
Túrony27226263--7-------------
Újpetre102994052168--8----------4
Villánykövesd269249-110------------
Vokány85176956105-6-3----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szentlőrinci kistérség

14696

12425

920

519

32

4

103

7

12

-

-

6

5

-

1

2

1

-

1

70

Szentlőrinc66625820218263147578--4------36
Bicsérd103187529994----------
Boda42239285---------------4
Bükkösd11168556765-------------6
Cserdi38638215837----------------
Csonkamindszent16515212-------------
Dinnyeberki938633------------
Gerde541470406-------------4
Gyöngyfa13613050-----------------
Helesfa522384264-6----------
Hetvehely46637913195--------------
Kacsóta2732606---------------
Királyegyháza957715216-3------------
Okorvölgy805312---------------
Pécsbagota9079-------------
Sumony422171434--------------
Szabadszentkirály794708798-10--------6
Szentkatalin938335------------
Velény14013312------3-----
Zók307298-5------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szigetvári kistérség

25304

21544

1573

493

44

5

216

13

7

3

8

3

18

7

1

2

5

1

3

211

Szigetvár10614909024417912310281463359
Almamellék4073101633-------------7
Almáskeresztúr7672-7--------------
Bánfa18211118--------------
Basal175171----------------
Boldogasszonyfa41938727457-3------------14
Botykapeterd32331947-------------
Bürüs767317---------------
Csebény938816--------------3
Csertő38330514------------
Dencsháza60551681---------------
Endrőc36826329---------------
Gyöngyösmellék30128598-----------------
Hobol974822298-9----------
Horváthertelend706614---------------
Ibafa22819753-------------19
Katádfa16213932---------------
Kétújfalu708568536-5----------
Kisdobsza2442385--4------------
Kistamási1199427---------------
Magyarlukafa83777--------------
Merenye26319154------------
Molvány196177--------------
Mozsgó9787413614-5---------11
Nagydobsza656569120255-47---3--------8
Nagypeterd644603325----------
Nagyváty33632534-------------4
Nemeske23623526---------------
Nyugotszenterzsébet2412344-------------
Patapoklosi36117331-------------
Pettend13313293-----------------
Rózsafa351307704-----------
Somogyapáti4694157311--3----------3
Somogyhárságy4143623429---------------14
Somogyhatvan357277553---------------5
Somogyviszló2502303----------------11
Szentdénes30226118---------------
Szentegát370293334-6----------
Szentlászló8056691055------------10
Szörény60605--------------3
Szulimán21411712-------------11
Teklafalu3142855031--3-------------
Tótszentgyörgy1521434-----------------
Várad11110920---------------
Vásárosbéc1711585----------------13
Zádor310287554-6-----------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Békés megye

359948

307439

9541

3344

6240

8877

51

160

489

129

134

43

103

100

44

36

67

21

44

1668

Békéscsabai kistérség

72950

62567

573

419

457

3226

21

67

61

55

68

23

32

27

15

7

19

5

20

513

Békéscsaba62050527004413873962513216654556822302714718517477
Újkígyós51964721127173925-3-------13
Csabaszabadi3312885-83-----------10
Kétsoprony13591256-54359-----------4
Szabadkígyós2553219841248-----------3
Telekgerendás1461140436198----------6

Békési kistérség

42044

37139

2419

465

116

455

-

7

14

7

9

6

3

19

5

3

5

4

1

141

Békés200881821014027558813854431543--65
Mezőberény10632888557637028347-4-3-3-43
Bélmegyer100085063------------
Csárdaszállás4183967--------------
Doboz421737653103206-------19
Kamut1071991--9------------4
Köröstarcsa25892190108948-------------7
Murony124311424-----------3
Tarhos7867109---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Gyulai kistérség

41627

34700

808

1252

2382

160

7

18

21

10

11

-

8

8

7

7

17

1

4

243

Elek4927403339620627156-------14
Gyula3106725895102971974836181510107874133213
Kétegyháza3808317120766105016--6--------12
Lőkösháza182516011039875-------------4

Mezőkovácsházai kistérség

40550

34751

911

488

1021

402

3

10

334

19

4

-

10

10

1

5

4

-

2

123

Battonya60424704140195051233123----23
Medgyesegyháza3698341016981109-6-4---9
Mezőhegyes5712505110143721--5--------25
Mezőkovácsháza6177509283376919-57---4--28
Almáskamarás909820373-------------4
Dombegyház2003173523459--4--------
Dombiratos5515244-11--------------4
Kaszaper1969166110-127-----3-----6
Kevermes20281742199626---------
Kisdombegyház47144920-14---------------
Kunágota27772523102611--------4
Magyarbánhegyes24082012113726------------5
Magyardombegyház1891894-9---------------
Medgyesbodzás110793953175------------
Nagybánhegyes12481139611211--3--------4
Nagykamarás14631149558215------------
Pusztaottlaka351333935-------------
Végegyháza1447127911719-----------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Orosházai kistérség

57856

48511

678

264

177

1732

8

22

44

16

32

4

26

11

8

5

8

7

5

258

Csorvás506044883118165974-4-19
Orosháza290812373433516078119413278214176564160
Tótkomlós6016497612337391292-344-5--342
Békéssámson24252176-6810-3--------
Csanádapáca2637222819488--3----------14
Gádoros36153195100964-3---------4
Gerendás1314119812102133-------
Kardoskút884693----------
Nagyszénás50464277514624---------13
Pusztaföldvár17781546615-----------

Sarkadi kistérség

22908

19758

1821

53

1940

36

-

5

4

9

-

1

6

2

2

1

4

1

1

56

Sarkad1002086119412713010--32
Biharugra924804-9--------------
Geszt79077724844------------9
Körösnagyharsány5645408028-3----------
Kötegyán14511289142835-------------
Méhkerék209317996241637--3--3------10
Mezőgyán1104931211--------------
Okány2590203474463---3--------
Sarkadkeresztúr156313862146614----------
Újszalonta101100--10-------------
Zsadány1708148742-14-----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szarvasi kistérség

43130

36889

1130

283

105

2853

8

21

10

10

8

1

13

14

3

7

9

2

10

248

Gyomaendrőd1368011547613163232766--76-4-57
Szarvas1695414325489754018221557433335107
Békésszentandrás36963304714123433--------21
Csabacsűd18801634-230---------9
Hunya671541376-------4----10
Kardos6556093262--------
Kondoros5228459662619346---------41
Örménykút36633310-126----------3

Szeghalomi kistérség

38883

33124

1201

120

42

13

4

10

1

3

2

8

5

9

3

1

1

1

1

86

Dévaványa7899656853107-5----11
Füzesgyarmat57344823961011--------12
Körösladány467442651821064----------13
Szeghalom929078253303273-7----20
Vésztő6986615548853835--------27
Bucsa21971611274------------
Ecsegfalva1275112012-------------
Kertészsziget373366----------------
Körösújfalu45539113---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

686266

599650

58376

4210

652

2306

48

422

102

436

663

100

335

160

204

1457

153

42

17

3151

Abaúj-Hegyközi kistérség

14233

12998

2222

32

9

144

-

3

1

33

-

-

2

-

1

103

2

-

1

33

Abaújszántó31472979198154--29--------3
Gönc205918051254--------------
Abaújvár22121124---------------
Arka6058----------------
Baskó166166-3-----------59--
Boldogkőújfalu565529237---------------
Boldogkőváralja1067919153-----------25---
Fony31028043--3------------
Göncruszka65655578-11------------7
Hejce223216--------------
Hernádcéce20920883---------------
Hernádszurdok17217050---------------
Hidasnémeti1141954142-55-----------8
Kéked18918931-4-------------
Korlát300300118-----------------
Mogyoróska8072-------------10---4
Pányok6363------------------
Regéc8176---------------
Sima2121-------------4----
Telkibánya5614694--------------4
Tornyosnémeti47243640--49--------------
Vilmány143913145923----------
Vizsoly865859282-5---------3--
Zsujta16614922-5-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Bodrogközi kistérség

17035

15521

2692

16

10

31

-

8

3

12

1

-

2

2

2

3

1

-

-

14

Cigánd296327234437-3-------
Alsóberecki72967538-16-----------
Bodroghalom13811195107------------
Dámóc36234368---------------
Felsőberecki2642408--4--------------
Karcsa18241690177----------
Karos49443958--------------
Kisrozvágy15815812-----------------
Lácacséke329320131--------------
Nagyrozvágy63762717-----------
Pácin14481325190-3--------
Révleányvár438438------------------
Ricse17301448254-------------
Semjén451441157-------------
Tiszacsermely574550229-----------------
Tiszakarád2464224871433----------4
Zemplénagárd78966189-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Edelényi kistérség

34137

30332

6053

134

50

33

-

14

1

11

157

4

20

3

1

153

2

-

-

68

Edelény989684536073434-755783-71-18
Szendrő40653685867394--353-----7
Abod210210273-----------33----
Aggtelek580511---3----------
Balajt462451274-----------------
Becskeháza3636----------------
Bódvalenke186168103-----------------
Bódvarákó8767----------------
Bódvaszilas110197111221------------
Boldva235719403016-------------12
Borsodszirák11781078226----------
Damak244211------------------
Debréte1414------------------
Égerszög4747------------------
Galvács8884----------------
Hangács57549734---------------
Hegymeg11395------------------
Hidvégardó55054625-------------
Irota6868-------------42----
Jósvafő243219---------------
Komjáti23523415--12--------------
Ládbesenyő28026913------48-------5
Lak641569355-----------------
Martonyi441431199-12---------------
Meszes1881733-------------
Nyomár326321------------------
Perkupa837831169--------------4
Rakaca774774520--------------
Rakacaszend364362210-----------------
Szakácsi147146118---------------
Szalonna1078906203156----9----4--3
Szendrőlád19541478763712-----9------4
Szin785755302--------------
Szinpetri23622728--------------
Szögliget602595------34-------
Szőlősardó10497--------------
Szuhogy118810351135-----------
Teresztenye2121----------------
Tomor22920736---------------
Tornabarakony1313------------------
Tornakápolna1111------------------
Tornanádaska726688412---------------
Tornaszentandrás187187------------------
Tornaszentjakab20020014-----------------
Varbóc4242----------------
Viszló7171------------------
Ziliz357338----------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Encsi kistérség

23224

21560

5188

60

12

52

2

11

1

73

2

3

8

1

3

48

5

1

-

99

Encs6344589911281248-6-43-17
Abaújalpár7979-------3----------
Abaújkér768708119-----38-------
Alsógagy8686----------------
Baktakék772770312-------------3
Beret264256148-----------------
Büttös1751737-----------------
Csenyéte390390349-----------------
Csobád679637151-------------
Detek27025736---------------
Fáj3673677-----------------
Fancsal303292---------------
Felsőgagy195194575----------------
Forró248522919335--9--------3
Fulókércs380357142---------------
Gagyapáti1616------------------
Garadna398375--11-------46---
Gibárt3582973------------
Hernádbűd133128--3-------------
Hernádpetri22921453-----------------
Hernádszentandrás41432710-----------------
Hernádvécse971860415-------------
Ináncs1214109810429----14--------4
Kány4848------------------
Keresztéte444310-----------------
Krasznokvajda447436119-14-------------
Litka3130--------------
Méra174015492743----3-----3-
Novajidrány14041338343--4------4-----
Pamlény4545---------------9
Pere31730880--------------41
Perecse2727---------------11
Pusztaradvány25522772-----------------
Szalaszend1070949154------------
Szászfa13413312-----------------
Szemere372356149---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kazincbarcikai kistérség

58609

51354

3494

256

58

48

3

39

8

16

103

15

24

12

4

142

21

3

2

206

Kazincbarcika290102547083913125243171246151441815132
Rudabánya2583224632342-5---4-------
Alsószuha436422475----------------
Alsótelekes14614413-------------
Bánhorváti1395127717----4-------4
Berente11381046973---------7
Dédestapolcsány15251342223-----4-------10
Dövény30326641-------------
Felsőkelecsény367348393--------------
Felsőnyárád99384333---------------
Felsőtelekes70958355------------
Imola8382----------------
Izsófalva178216051534------------3
Jákfalva556508136---------------
Kánó1741593-----------------
Kurityán1677145411212---3-----------7
Mályinka467451--------------
Múcsony31092674226526--44---123--9
Nagybarca992815---------------3
Ormosbánya165013841395------------
Ragály66655771-------------
Rudolftelep756510235--------------
Sajógalgóc3393053------------
Sajóivánka61255648---------------
Sajókaza306127437789---------3-
Szuhafő1511457-----------------
Szuhakálló10099021013-------------
Tardona106194776-------------3
Trizs2192005----------------3
Vadna647531164-3--------
Zádorfalva438332137---------------
Zubogy555507--------------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Mezőcsáti kistérség

13974

12769

1309

45

6

4

1

2

-

3

3

1

7

1

1

1

6

1

-

48

Mezőcsát5980548746716---3-4--13
Ároktő11209732964------------4
Gelej598462-3---------------8
Igrici124611831093---------9
Tiszabábolna382379-3---------------4
Tiszadorogma361351---------------
Tiszakeszi2577235513015-----------9
Tiszatarján14071305307------------
Tiszavalk303274------------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Mezőkövesdi kistérség

41749

36673

2202

208

33

20

-

23

2

22

18

2

16

2

1

5

9

2

-

193

Mezőkeresztes38863465172173--------17
Mezőkövesd1655914206661871511-6514--5-92
Bogács1952176337422-5---4------9
Borsodgeszt252249---------------5
Borsodivánka746633163-----------
Bükkábrány16601533-9-------------8
Bükkzsérc996973-5-3-----------4
Cserépfalu1039895-3---3--------4
Cserépváralja386366------------------
Csincse592389---------------
Egerlövő5254801353--------------6
Kács470461-4---------------3
Mezőnagymihály1046975-------------9
Mezőnyárád161414365--------------3
Négyes251243-4--------------
Sály1949172157211---4---5-----6
Szentistván247520359983--8---------8
Szomolya167115612904-------------9
Tard13101167-------------
Tibolddaróc14361283-12-------------6
Vatta9348396---4-4------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Miskolci kistérség

262725

225793

12934

1291

288

1029

28

216

68

138

278

52

194

109

162

314

54

23

5

1713

Miskolc167754141951544191220842027191561221314713291151165361941312
Alsózsolca57664945716197-----3--20
Emőd500744161791612--369-5---18
Felsőzsolca661358047812073-334-30--12--45
Nyékládháza50234468122496--44-94--38
Sajóbábony28872419225575--------9
Sajószentpéter120121052894511233--6278---54
Alacska790734----------------
Arnót2597234022135-----3--6
Berzék11211036108---------------
Bőcs2730247428463---------9
Bükkaranyos144813125293---------19
Bükkszentkereszt1206980-53267--------6
Gesztely275824073663-----------4-5
Harsány21001879954----------7
Hernádkak172316263346------3----6
Hernádnémeti357833274551274-------32
Kisgyőr16421446975-----------8
Kistokaj20781718316--3---416---9
Kondó6115613---------------
Köröm13571304589--------------5
Mályi4124353219204-------26
Muhi500435-4-------------
Onga4858456398512---3----11
Ónod241022483319-3------12--5
Parasznya118088357------------3
Radostyán6315406---------------
Répáshuta445425-214--------------
Sajóecseg10519684--------------
Sajóhídvég1051971250-------------
Sajókápolna3833097---------------
Sajókeresztúr15491343717-------------4
Sajólád2936245127415-----8---16
Sajólászlófalva430318-------------
Sajópálfala744659----------55--
Sajópetri14801220131-----------24--3
Sajósenye4373959---------------
Sajóvámos218520331815-------------13
Szirmabesenyő443838745813-6-3--------20
Varbó10929517-----3---------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Ózdi kistérség

67811

58765

7860

230

31

60

2

35

6

20

24

8

19

16

14

5

14

6

1

173

Borsodnádasd3169270433813-------5
Ózd344812948237931512341-24513208977453-104
Putnok69055940568213---412
Arló377532497534--3--------3
Bánréve13371126695------------
Borsodbóta898785173--------------6
Borsodszentgyörgy11751037943-----------4
Bükkmogyorósd128124------------------
Csernely7917691834------------
Csokvaomány90981616---------------
Domaháza844810118---------------
Dubicsány270246--------------
Farkaslyuk193517308114------4----
Gömörszőlős7669------------------
Hangony162214551237-------------5
Hét499459---------------9
Járdánháza179816873053--------4
Kelemér53043135---------3-------
Királd87272812-----------3----9
Kissikátor307301--------------
Lénárddaróc277275---------------
Nekézseny769664----------------
Sajómercse2061946---4-----------
Sajónémeti537470165---------------
Sajópüspöki48043630---------------
Sajóvelezd8077581103--------------
Sáta112088197-------------4
Serényfalva1007865573-3------------
Uppony2872744---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Sárospataki kistérség

24946

21009

1502

629

24

51

1

15

6

29

8

1

6

1

2

359

3

-

1

142

Sárospatak1299110738383233172113424753-108
Bodrogolaszi9068004---3--------4
Erdőhorváti6124607873---------38---
Györgytarló55645462-------------
Háromhuta11599---14--------------
Hercegkút651583-362-----------
Kenézlő12341132100------------
Komlóska236228----------159----
Makkoshotyka8728332456------------
Olaszliszka17171463296-4---------3--10
Sárazsadány247243----------------
Tolcsva1801142498----------53---8
Vajdácska131510881514--------------
Vámosújfalu81769212-5---------52--5
Viss668597737-----------4
Zalkod208175----------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Sátoraljaújhelyi kistérség

22065

19808

2734

192

28

764

4

10

-

31

10

1

9

5

1

127

1

2

6

93

Pálháza1061945-3-61------32-313
Sátoraljaújhely157831398719371812625349-295521-61
Alsóregmec183176-65--------------
Bózsva173168----------------
Felsőregmec324324252--------------4
Filkeháza110108-------------54----
Füzér3783637-76----4--------
Füzérkajata111109----------------
Füzérkomlós32130494-------------
Füzérradvány328324105---------------
Hollóháza8468074-89----------
Kishuta273273--109------------7
Kovácsvágás657500257------------
Mikóháza55248214-53------7--20--5
Nagyhuta6360---20--------------
Nyíri40439354-----------------
Pusztafalu200192----------------
Vágáshuta7171---29--------------
Vilyvitány2272229---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szerencsi kistérség

41705

36980

3927

842

33

29

3

7

3

18

18

1

12

3

-

10

6

1

-

101

Szerencs9198795321714215144-59--3-51
Alsódobsza29828517-------------
Bekecs24942005512--------10
Golop562475-----5--------
Legyesbénye1548144532-----------
Mád22461971496-4---------
Megyaszó27282516306-------------
Mezőzombor237221062994-------------6
Monok173413971474------------
Prügy244423548423----------
Rátka952843-6404-----------
Sóstófalva2402317---------------
Taktaharkány361132015814--------5---
Taktakenéz12571147260-----------------
Taktaszada19191792555-------------
Tállya193016187858----------7
Tiszalúc530548784674----7----13
Újcsanálos867763658------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szikszói kistérség

18223

16875

3617

65

7

5

-

3

2

12

10

2

5

-

2

115

4

-

-

51

Szikszó56315104344354-610-67--35
Abaújlak7674------------------
Abaújszolnok177170118---------------
Alsóvadász156215155775------------
Aszaló188016683406-------------
Felsődobsza895737195---------------
Felsővadász522457210-3-------------
Gadna26025866-----------------
Gagybátor19419280----------------3
Gagyvendégi21421344--3------------
Halmaj181116462845------------
Hernádkércs29729156---------------
Homrogd931900257----------48---
Kázsmárk9669384245----6-------
Kiskinizs33832627-------------
Kupa15715532-----------------
Léh40939195---------------
Monaj22822832-----------------
Nagykinizs31931946---------------
Nyésta494914-----------------
Rásonysápberencs585556137---------------
Selyeb460440221-----------------
Szentistvánbaksa262248184--------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Tiszaújvárosi kistérség

32499

27365

2022

146

48

19

4

24

1

11

29

10

9

4

7

69

21

2

1

163

Tiszaújváros16500139091239524121982496444120--122
Girincs961880321--------------
Hejőbába1919148728334----------7
Hejőkeresztúr1028883143-----------26---8
Hejőkürt30128210-----------------
Hejőpapi1157768675-------------3
Hejőszalonta857765280-----------
Kesznyéten18631731497104------------3
Kiscsécs195174161-----------------
Nagycsécs804737161-------------
Nemesbikk98987110--------------
Oszlár38736114-----------------
Sajóörös13371109153---3-----3
Sajószöged22741888123--3-----10
Szakáld455385933-------------
Tiszapalkonya147211356553---------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Tokaji kistérség

13331

11848

620

64

15

17

-

12

-

7

2

-

2

1

3

3

4

1

-

54

Tokaj4530386360269-7-4---3--31
Bodrogkeresztúr1161101586-----------3
Bodrogkisfalud9047582843------------5
Csobaj72364510-3-----------
Erdőbénye11031075465----------
Szegi290283----------------
Szegilong2041893---------------
Taktabáj604580129---------------
Tarcal2901261526198----------12
Tiszaladány67260469------------
Tiszatardos239221611--------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Csongrád megye

417456

359909

5006

2556

2022

673

358

327

2041

151

186

136

171

233

139

53

117

64

17

3871

Csongrádi kistérség

22996

20366

305

91

54

9

-

6

23

1

10

1

8

-

5

2

2

2

1

83

Csongrád172421511123278208-621104-572
Csanytelek2776257665722------------10
Felgyő12251052-35---------------
Tömörkény17531627837-----4-----

Hódmezővásárhelyi kistérség

56560

48444

571

269

78

46

26

29

86

14

15

13

31

12

18

17

14

8

-

324

Hódmezővásárhely460473951641523066422625751314102871517136-290
Mindszent69145897151307-475--24
Mártély1315120093-----------4
Székkutas228418314----3-------6

Kisteleki kistérség

18185

15933

475

67

219

7

7

7

26

5

4

-

7

1

4

-

1

2

-

77

Kistelek710363421131237-410-3----16
Baks2005183832774------------5
Balástya34983152510130785--3---29
Csengele194718273232-----6-----9
Ópusztaszer2174177022512--4---------11
Pusztaszer1458100466-------------7
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Makói kistérség

46234

41601

1103

161

673

196

3

13

102

3

6

3

15

7

3

3

6

7

3

195

Csanádpalota292325527212396-8-----5
Makó23683211613848722030936386335-138
Ambrózfalva496461--47-------------
Apátfalva30402682254567-3---5----13
Csanádalberti447350510-----------
Ferencszállás62359249--3---------
Földeák309928627148----------4
Királyhegyes665644--7-----------
Kiszombor39353645651429-3--------6
Klárafalva473435----8-----------
Kövegy377373----------------
Magyarcsanád14881369259823810--30--------8
Maroslele211719182144---5----------12
Nagyér515489-67------------
Nagylak48843554295------------
Óföldeák456446-10--------------
Pitvaros1409118727677------------3

Mórahalomi kistérség

25624

23077

48

160

177

4

12

1

70

7

4

1

4

5

-

2

2

2

2

117

Mórahalom580453383528-25-----24
Ásotthalom4122377016342447------24
Bordány3230278312813-5--------18
Forráskút22871861417----------
Öttömös699627-53---3---------
Pusztamérges12121049136--3---------8
Ruzsa248023013321--64-------12
Üllés304627529149-4-7--------17
Zákányszék274425961756--13--------13
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szegedi kistérség

206529

174857

1935

1683

771

380

299

232

1714

93

138

117

94

201

92

21

85

41

11

2889

Szeged168048140914156515165883502472161408881281137818189197638102633
Sándorfalva7871692425235419--4---56
Algyő55084780103231657622-3----54
Deszk35603122152317815699-4-5-3--23
Dóc733699284------------
Domaszék48624196152252532-------34
Kübekháza1463122730124--8-------6
Röszke3086283571014-24--3-----10
Szatymaz465841671021104-225----36
Tiszasziget17081599103615311--4-----5
Újszentiván1670134429137356---55---14
Zsombó336230505112131013-----17

Szentesi kistérség

41328

35631

569

125

50

31

11

39

20

28

9

1

12

7

17

8

7

2

-

186

Szentes2850924460483934024938192761071684-159
Árpádhalom5264883---------------
Derekegyház16211428--33----------
Eperjes539462--------------
Fábiánsebestyén2039170523-------------8
Nagymágocs3103281324-4---------6
Nagytőke412304---------------3
Szegvár45793971578---------8
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Fejér megye

425847

362227

6497

7252

974

329

353

501

325

262

305

101

157

117

421

108

96

25

57

3080

Abai kistérség

23138

20424

856

87

60

4

4

9

1

4

6

-

4

-

3

-

1

-

4

56

Aba455138901012113--3------11
Csősz1015894-----------
Káloz234620504537------------4
Sárkeresztúr25202263515412-----------
Sárosd333929392621711--3--------47
Sárszentágota133212828-----4--------3
Seregélyes4516402993412--------16
Soponya1861162263-------------5
Tác1658145558-------------7
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Adonyi kistérség

24164

20239

194

182

52

9

8

11

19

11

8

5

8

8

313

4

7

1

1

191

Adony3717320510837--133-----23
Pusztaszabolcs6099519435258--11-29
Beloiannisz1068918511------293--68
Besnyő17521436963---------14
Iváncsa285422665166----3-73----12
Kulcs26622248829113435---44-28
Perkáta391132941041013--33-3-----14
Szabadegyháza2101167818----------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Bicskei kistérség

38748

32782

973

2079

129

36

21

32

61

24

13

17

20

23

8

12

11

5

3

184

Bicske111969518687176427893583313483-56
Alcsútdoboz14131175416--4---------4
Bodmér241211----------------
Csabdi12271064123------------9
Csákvár5218434346173-353-----16
Etyek425835249420530103697633-341
Felcsút187016525983-54----12
Gánt861524-176------------
Kajászó105890347------------
Mány246322031173219-4----9
Óbarok7876621632--------------
Szár16861441350935-----------12
Tabajd921817155-------------4
Újbarok428339110--4--------
Vál245921827256-8--85---7
Vértesacsa1777148012249104------8
Vértesboglár885744168-----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Dunaújvárosi kistérség

72351

61131

1142

730

167

69

76

133

104

84

83

20

26

25

47

56

14

7

2

599

Dunaújváros484844050958843194536111069655720151742475471
Rácalmás44193572377076152394-5--24
Baracs341928831637214-345-46----14
Daruszentmiklós13081020106-------------3
Előszállás2376208043813----------7
Kisapostag14021174417-33-5------9
Mezőfalva4721433414110520-4--31
Nagykarácsony134811891053---5-------
Nagyvenyim4874437029351856535---39
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Enyingi kistérség

20614

17755

293

151

16

6

5

11

7

11

6

5

7

1

2

-

3

-

1

57

Enying6835606416288433344---24
Dég216517991565-----------
Kisláng24492036254----------9
Lajoskomárom22482005-14---------4
Lepsény306927095016--4-----8
Mátyásdomb762493-9--------------
Mezőkomárom9398523--3----------8
Mezőszentgyörgy1310114128113-------------
Szabadhídvég83765610---6----------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Ercsi kistérség

24523

20719

1169

166

87

16

128

25

14

23

11

5

7

7

9

1

1

3

4

161

Ercsi82897234761342271148764-3--55
Martonvásár57324631254434433333----36
Baracska379731763073220334-33----27
Gyúró12611107-7--65-4-------11
Ráckeresztúr3360282768189448--6----12
Tordas20841744831----4----20
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Gárdonyi kistérség

27305

23687

52

329

78

18

21

21

15

10

20

9

20

14

6

1

8

3

7

319

Gárdony96668381231242968887768-4-5132
Velence547445413821656554-11--93
Kápolnásnyék354831821031135--3-----19
Nadap57250984-------10
Pákozd30872693346------26
Pázmánd20261839710---3------14
Sukoró12661150-346-6----23
Vereb76163455--------------
Zichyújfalu905758-4-----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Móri kistérség

34626

28819

237

1905

144

82

10

11

14

4

8

3

12

6

2

3

6

-

3

170

Bodajk42193398183610-5-------23
Mór1427211899163118171213465-4-33-60
Bakonycsernye305324893015954----------25
Balinka925736575------4----
Csákberény12011037-27-5--------9
Csókakő13261162-403------------21
Fehérvárcsurgó1947163614375---------11
Isztimér990811-101----------3
Kincsesbánya15561337420-------------5
Magyaralmás15561382-224------------5
Nagyveleg64045174------------
Pusztavám24412047535830-----------6
Söréd5004344------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Sárbogárdi kistérség

24444

20564

478

109

27

3

5

10

7

4

10

9

7

4

3

-

2

1

2

151

Sárbogárd12446102732465973831095--46
Alap1953147427157------------6
Alsószentiván6455036--------------3
Cece25982277939---4---------10
Hantos956903---------------3
Igar97882873------------
Mezőszilas21161948505-----------6
Nagylók108098055-----------5
Sáregres731626-3------------
Vajta9417524893---------69
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Székesfehérvári kistérség

135934

116107

1103

1514

214

86

75

238

83

87

140

28

46

29

28

31

43

5

30

1192

Székesfehérvár100570854698291274149696720975771112242251926364261007
Polgárdi6802569349379----3-32
Bakonykúti123119-------3--------
Csór178015391093--11------6
Füle878733-104----------9
Iszkaszentgyörgy196816895511-5-------13
Jenő12721127336----------3
Kőszárhegy1537129526105-----3---8
Lovasberény270824386193---4------7
Moha5574726-------------10
Nádasdladány17111523810-----------5
Pátka170914689110--3----------9
Sárkeresztes1518124510-43-------6
Sárkeszi5864743------------
Sárszentmihály30152605253034-5---33---13
Szabadbattyán46254106423293-------24
Úrhida23842198-28433--4-4--29
Zámoly219119144195------------10
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Győr-Moson-Sopron megye

447985

384941

3511

12203

923

1802

3028

277

173

159

196

116

256

127

60

49

82

35

111

2496

Csornai kistérség

34182

30182

375

432

60

25

12

9

7

8

4

4

10

-

2

4

7

1

2

100

Csorna105589027152861795644-5-37
Acsalag470461-3--------------
Bágyogszovát12851200-63------------4
Barbacs733675-53-----------
Bezi512472102---5--------
Bogyoszló61658788------------
Bősárkány2087188912103----------4
Cakóháza5754-3----------------
Dör659593138------------
Egyed538478-3------------
Farád19451666195--------5
Fehértó459404-15----------------
Győrsövényház80262137-----------4
Jobaháza5445015---------------
Kóny26612396-315---------9
Maglóca938913--------------3
Magyarkeresztúr428401-----------------
Markotabödöge4584144--------------
Páli359348----------------
Pásztori371291----------------
Potyond9586-6------------
Rábacsanak478465----------------4
Rábapordány104387145--------------
Rábasebes7570------------------
Rábaszentandrás4833474------------
Rábatamási98190510------------4
Rábcakapi163160----------------
Sopronnémeti267254----------------
Szany21331948866----------4
Szil13491179602613----------5
Szilsárkány6935931011-----------
Tárnokréti19417634--------------
Vág464437-10-------------5
Zsebeháza129124---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Győri kistérség

180736

154359

1255

2609

354

310

219

129

77

55

107

61

107

82

30

22

39

16

28

1237

Győr129527109475107219222272491991156046795380632621331521980
Abda3011274545333---4-------17
Bőny213116585410------------3
Börcs12551139-13-----------10
Dunaszeg19371714422----------
Dunaszentpál688634-43----------
Enese178715488129---------6
Gönyű2948264053565-3-7-----8
Győrladamér1556129928----------8
Győrújbarát5968539810275-687---62
Győrújfalu16081308-5253----------13
Győrzámoly240821604587----5-----10
Ikrény177514666354---7----11
Kisbajcs86678536-----3-4-----8
Koroncó200416733815125-----------6
Kunsziget12331039818-----3-----
Mezőörs93985634--------------
Nagybajcs940834-113-----------
Nagyszentjános18021637103--------
Nyúl418835681773116-----27
Öttevény291325684682373--------22
Pér232120764199-3------8
Rábapatona242322493158-3-3-----3
Rétalap557476------------------
Töltéstava2195187913144-----------14
Vámosszabadi15891376-233------13
Vének1671594-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kapuvár-Beledi kistérség

23494

20779

308

293

48

5

8

3

-

11

4

3

6

-

-

-

4

-

1

67

Beled263322957356----------8
Kapuvár104959333267123233--10-33----35
Babót111892216--------------3
Cirák5875401644--------------5
Dénesfa45335015---------------
Edve114108-9--------------
Gyóró37934543--------------
Himod616561364------------3
Hövej288263-8------------
Kisfalud748678-84-----------
Mihályi1079970-11----------------
Osli90079815-------------
Rábakecöl68455547------------
Szárföld899847-10-------------4
Vadosfa7554------------------
Vásárosfalu155142-3--------------
Veszkény944843-11------------
Vitnyéd1327117539------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Mosonmagyaróvári kistérség

74988

63179

272

3100

222

1368

1011

63

29

47

27

11

30

11

5

6

11

-

45

350

Jánossomorja592150471219937--6-----13
Mosonmagyaróvár320042719120912011092841863812241861654-30182
Ásványráró18531567-314-3--3-------7
Bezenye14541166-64-1314433-3-----3
Darnózseli15611377-9-6-----------
Dunakiliti19871647944412656-------9
Dunaremete246227-3--------------
Dunasziget14591275-60327----3-----12
Feketeerdő557408-26-35----------3
Halászi307024881310233-------10
Hédervár1170940-2843---------3
Hegyeshalom343529023235370103--3--49
Károlyháza536478118--3-----------
Kimle2300187527265311----3----8
Kisbodak355339-20--------------
Lébény31562702135--------10
Levél1807146793146033-----8
Lipót683646-14-53----------3
Máriakálnok1750141841395403-------8
Mecsér579535-4---------------4
Mosonszentmiklós237920542345---------13
Mosonszolnok16441509-27816---------6
Mosonudvar437362-46-----------
Püski664610-163-------------
Rajka27581938-28455352133------333
Újrónafő84665954517-3--------6
Várbalog377352-14--------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pannonhalmai kistérség

16660

14287

282

223

27

14

6

7

-

6

3

3

6

3

1

4

2

3

2

76

Pannonhalma369128054635845--------29
Bakonygyirót148132-8--------------
Bakonypéterd262254-7----------------
Bakonyszentlászló1825162865244----------4
Écs182916307475-------17
Fenyőfő106104-----------------
Győrasszonyfa4964264-------------3
Győrság143312843715-----------5
Lázi575461-6--------3-------
Nyalka445415-------------4
Pázmándfalu9668467324------------
Ravazd11891085616-3--------
Románd30527713--------------
Sikátor311296279--------------
Táp720657-3---------------6
Tápszentmiklós94279833---------------3
Tarjánpuszta392382--------------
Veszprémvarsány1025807137----3-----
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Sopron-Fertődi kistérség

99125

85283

736

5416

192

67

1772

59

58

24

46

30

88

29

22

12

18

14

32

609

Sopron605485145644934481314934847381929176621199141122442
Fertőd3261289411269-6----6---20
Fertőszentmiklós381834287128---------17
Ágfalva215119179366--123---3----
Agyagosszergény900821-12-------------3
Csáfordjánosfa200179-11----------------
Csapod544457-20------------
Csér2725-----------------
Ebergőc152150-63-----------
Egyházasfalu877785-10------------
Fertőboz294280-36--------------
Fertőendréd630539-3---3----------
Fertőhomok605458-54-103-----------5
Fertőrákos22081702642425--3------14
Fertőszéplak1256110034410---3-------
Gyalóka64618---------------
Harka18301628310610---4------10
Hegykő14331255-55-11----------4
Hidegség361336-32-70--4--------7
Iván1307103911915------------
Kópháza204117801183-885-3-------11
Lövő142513134178-----------6
Nagycenk18871661-633-13---64---45
Nagylózs993892420----------
Nemeskér211208-5--------------
Pereszteg14341302211914--------4
Petőháza1029934-42------------13
Pinnye329243-8------------
Pusztacsalád257221-4------------
Répceszemere284251104--------------
Répcevis360349-16--10-----------
Röjtökmuzsaj4204016-------------
Sarród1099968109-3-5----15
Sopronhorpács819739-213-25-6-------
Sopronkövesd11861075275-133----------10
Szakony40337137163----------
Újkér998813-15--3--------4
Und310169-9-190------------
Völcsej354332-3--3-------------
Zsira820751310-17----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Téti kistérség

18800

16872

283

130

20

13

-

7

2

8

5

4

9

2

-

1

1

1

1

57

Tét39543533893073----4------18
Árpás2592505--------------4
Bodonhely288259--------------
Csikvánd454441-3------------
Felpéc83674712---------
Gyarmat1279112273-----------7
Gyömöre12421079267--------------
Győrszemere325128061211733-54-----5
Kajárpéc12651147119---3--------
Kisbabot219205----------------
Mérges7979------------------
Mórichida82674073------------
Rábacsécsény577517--------------
Rábaszentmihály495479----------------
Rábaszentmiklós133132-6--------4-------
Sobor2732613---------------
Sokorópátka107896245----------------
Szerecseny810718712-----------8
Tényő14821395310---------7
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Hajdú-Bihar megye

546721

470526

18546

2398

2592

182

34

413

132

390

176

131

341

394

114

143

158

78

4

4643

Balmazújvárosi kistérség

28698

24679

1858

209

29

9

1

9

1

6

3

3

20

1

1

2

3

-

-

68

Balmazújváros17573157801379164107-3314-45
Tiszacsege4592343019794--5------11
Egyek5052415627414145-----5-----7
Hortobágy148113138223----------5

Berettyóújfalui kistérség

51337

43916

3368

112

1262

5

3

17

5

5

6

7

27

10

4

4

12

-

-

131

Berettyóújfalu154721294526054734103561266--63
Biharkeresztes3946335436110183--------17
Komádi5523428039399------------11
Ártánd4574081536--------------
Bakonszeg119210473620------------6
Bedő240226163117-----------
Berekböszörmény1836164335338------6-----
Bojt529477179-9-------------
Csökmő19281638773-----------
Darvas558538317--------------
Esztár1322120445-3-------------
Furta115710202111--------------
Gáborján880712536--------------
Hencida12281073313-7-------------
Kismarja1312119939-23-------------
Körösszakál825663182188------------
Körösszegapáti97483758137---------3
Magyarhomorog9198358-6-------3-----
Mezőpeterd5474663563-------------
Mezősas6625766438--------------
Nagykereki1253107762357-------------
Pocsaj259124265697124------------3
Szentpéterszeg1101995518-------3-----6
Tépe1117107821--------------3
Told30128253-20---------------
Újiráz5445125-------------
Váncsod1201103234-37-------------
Vekerd123120--3---------------
Zsáka159912539524-----------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Debreceni kistérség

215814

183159

1449

1312

764

127

23

306

78

262

98

99

166

346

95

98

99

72

3

3587

Debrecen21132017922913521303739126233057826297981663459597987233544
Mikepércs4494393097925-------43

Derecske-Létavértesi kistérség

34986

31405

2383

72

154

3

1

5

16

6

4

1

9

4

3

4

8

1

-

118

Derecske892280082041110----3-4-41
Létavértes696662092742859-8-----20
Álmosd1645153410311-------------3
Bagamér24762244394312---7--------4
Hajdúbagos197817908744------------17
Hosszúpályi578753079981234-------14
Kokad6696142113-------------4
Konyár21432029187------------3
Monostorpályi21511742125-----------
Sáránd2249192810359-----3---11
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Hajdúböszörményi kistérség

57631

49533

1085

152

46

6

1

18

7

42

4

4

20

13

3

7

12

2

1

203

Hajdúböszörmény3172527230701731610726810-4-119
Hajdúdorog8843751127223143-3-5--33-26
Hajdúnánás17063147921125616-5-113394558

Hajdúhadházi kistérség

60724

53625

4675

133

138

10

3

19

14

35

9

1

57

4

3

19

15

-

-

178

Hajdúhadház12588114882251307446-35-36--23
Hajdúsámson13128116026293746-4494---8-38
Nyíradony7585644556269--510--4-----23
Téglás6432567516196-3-3-20
Vámospércs5347479632457---9----20
Bocskaikert31632498131419--3------27
Fülöp17691537903---------5
Nyírábrány372232112881434----5-------4
Nyíracsád38613508281---5-----7---11
Nyírmártonfalva20751885363-------------7
Újléta10549801855------3-------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Hajdúszoboszlói kistérség

34208

29334

320

260

107

13

-

22

10

23

34

8

24

13

2

8

2

2

-

199

Hajdúszoboszló2393320038922268211-1791833887-159
Ebes44944078278-4-5---9----22
Hajdúszovát3048282622147------14---10
Nagyhegyes273323925310---------8

Polgári kistérség

14044

12212

857

69

20

5

1

6

1

3

5

3

4

2

1

1

1

-

-

38

Polgár80987021688381635-434--30
Folyás34931633---------------
Görbeháza24542173313------------3
Tiszagyulaháza7486811311------------
Újszentmargita149312491184------------
Újtikos9027723-------------

Püspökladányi kistérség

49279

42663

2551

79

72

4

1

11

-

8

13

5

14

1

2

-

6

1

-

121

Kaba5960538022247----------27
Nádudvar88537436298134-6--------10
Püspökladány14895128655913028--37----33
Báránd2614240878613-----4------4
Bihardancsháza176147-----------------
Biharnagybajom28582613380-7-----------4
Bihartorda952871125----------------3
Földes4062362345125------9-----23
Nagyrábé21271839138------------5
Sáp100392621355-------------
Sárrétudvari2901241197------------
Szerep14961036238---------------
Tetétlen138211081266----------6
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Heves megye

308882

267183

19467

1576

634

558

41

208

39

169

125

55

108

73

68

122

51

19

6

1636

Bélapátfalvai kistérség

12330

10539

869

52

19

13

-

7

1

1

1

-

2

-

1

-

1

-

-

31

Bélapátfalva309226932281375-----------10
Balaton1098100387--------------3
Bátor366293--------------3
Bekölce648566153------------
Bükkszentmárton31525947---------------
Egerbocs59149495--------------
Egercsehi137111291157------------
Hevesaranyos62759221954-----------
Mikófalva7706508------------6
Mónosbél370294----------------
Nagyvisnyó1000907196------------
Szilvásvárad168513231713--5----------3
Szúcs397336103-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Egri kistérség

84587

71859

3264

580

149

92

22

84

13

59

67

17

33

34

44

46

11

3

-

799

Eger565694719611124028775155994257112631383793-612
Andornaktálya28162359-30-33----27
Demjén606565583---------------4
Egerbakta14831402317--------------6
Egerszalók18891608156168---3--------7
Egerszólát1040907226------------6
Feldebrő10259422833------------8
Felsőtárkány3452309911716105-9-64------17
Kerecsend22422063777438-----------3
Maklár240621723663----4---14
Nagytálya892767-3-------------8
Noszvaj17931550261073-4------22
Novaj1380124053-----------8
Ostoros26662184194-6-3--------26
Szarvaskő325310-------------9
Tarnaszentmária217203----------3---
Verpelét37863292609219-----20
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Füzesabonyi kistérség

30416

25815

2775

272

109

14

2

6

2

10

8

5

5

2

2

3

4

2

2

88

Füzesabony788065943232834-54---35
Aldebrő702603-868-----------
Besenyőtelek267024242778-----------
Dormánd10649711476-------------
Egerfarmos680622213------------
Kál35142848379864-------
Kápolna15591377321425------------4
Kompolt203617782883734--------3
Mezőszemere120998111477------------3
Mezőtárkány15841360197811----------
Nagyút70758444--------------
Poroszló291024021772118------------17
Sarud118897442311-------------6
Szihalom194216514265---------5
Tófalu55945362---------------
Újlőrincfalva212193-------------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Gyöngyösi kistérség

73834

65039

3564

319

141

379

7

58

12

59

25

11

35

28

13

62

22

9

3

329

Gyöngyös31421274401200177364733428129182175796207
Abasár2537214153-3------12
Adács27292357188134-------6
Atkár1735160215-8---------
Detk11761044-7---3-------5
Domoszló199817936678----4-----
Gyöngyöshalász25572277134---6-------16
Gyöngyösoroszi15491326414---------------
Gyöngyöspata2586235831817163-3------3-
Gyöngyössolymos29232657101743-44-4-3--14
Gyöngyöstarján2425215512-----4----
Halmajugra12251059437--------------
Karácsond305427452047113----3------13
Kisnána1054945164144-------------3
Ludas796692465--3--------10
Markaz182816033264----------4
Mátraszentimre437421-8-172----------
Nagyfüged1636152328533----------3
Nagyréde314126403123--------8
Pálosvörösmart635590-16-------------4
Szűcsi15821476429-5-------
Vámosgyörk19171629125------------9
Vécs63459891-10-------------
Visonta113697477--3-------6
Visznek112399453-----------3--
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Hatvani kistérség

51246

44794

1254

197

114

27

9

29

9

22

21

15

18

9

5

8

6

1

-

225

Hatvan20519178104089346832261011127373-113
Lőrinci583148561281713643-3----28
Apc255123181332054--3-----25
Boldog3007280224834-----------
Csány21571902245126-------5----4
Ecséd320528904773--6-----6
Heréd19511713683----------9
Hort374633376713---------9
Kerekharaszt979897154-------------4
Nagykökényes603508--3------------3
Petőfibánya274423241313--------13
Rózsaszentmárton19771631864--4-------3
Zagyvaszántó19761806476--------------6
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Hevesi kistérség

35036

30343

5182

77

59

11

-

14

1

12

1

7

14

-

3

3

5

4

-

63

Heves1075398299512112-5-5-7103-15
Kisköre286920182748---5-------6
Átány14871363282-------------
Boconád132511633136--------------10
Erdőtelek3329304950893-----------3
Erk909840433---------------
Hevesvezekény636525----------------
Kömlő18491461590383-------------7
Pély13951218188---3--------
Tarnabod7286583294--------------
Tarnaméra1667141154-------------6
Tarnaörs1835153344245--------------3
Tarnaszentmiklós903658549--------------
Tarnazsadány121711576053-----------3
Tenk12039457------3--------
Tiszanána2505212550893----3-----5
Zaránk4263903-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pétervásárai kistérség

21433

18794

2559

79

43

22

1

10

1

6

2

-

1

-

-

-

2

-

1

101

Pétervására2326187416793-----------7
Bodony764597763-----------7
Bükkszék73364879-----------3
Bükkszenterzsébet109510141364------------
Erdőkövesd669572794-------------5
Fedémes309307---------------
Istenmezeje1647142568-3------------5
Ivád38434033--------------10
Kisfüzes126126-------------3
Mátraballa783671-3---------------6
Mátraderecske196217342233------------
Parád20531715146664-4---------17
Parádsasvár408369-4------------
Recsk27892522379166---------9
Sirok1883162719110----------11
Szajla583509129-------------5
Szentdomonkos44242292-------------
Tarnalelesz178316536967---3-------6
Terpes224214949--------------
Váraszó47045541-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Jász-Nagykun-Szolnok megye

386594

331558

19089

1609

620

144

32

340

68

171

122

63

172

101

120

52

54

30

8

1826

Jászberényi kistérség

84446

73508

5294

261

173

23

4

29

8

32

21

17

25

25

24

12

11

7

-

366

Jászapáti8889792792833113-46209--93
Jászárokszállás79296849263237--------11
Jászberény2708723008511945217-20139962044-163
Jászfényszaru568051634451332--8-------24
Jászkisér54674535710175----3-----13
Alattyán2103192730739--------------5
Jánoshida2472217132057-----3------3
Jászágó706569-3--------------
Jászalsószentgyörgy3550327717853-----------
Jászboldogháza1705149256-------------5
Jászdózsa21801870810----3-----5
Jászfelsőszentgyörgy192117815424---------
Jászivány388354---------------
Jászjákóhalma30072606182412--36-----9
Jászladány561447086887-----3---8
Jászszentandrás25092266364------21
Jásztelek1646152316634-------------
Pusztamonostor159314823873-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Karcagi kistérség

43226

37755

3421

114

49

9

1

23

8

12

4

3

16

13

4

4

9

2

-

166

Karcag2063218179162248208-8644933-111
Kenderes48094179248106--3-----4-6
Kisújszállás113979874470312277--11-32
Berekfürdő935782514--3--------13
Kunmadaras54534741107611--------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kunszentmártoni kistérség

36147

29687

1137

142

80

16

5

10

5

4

3

-

5

1

2

1

2

-

1

112

Kunszentmárton8714724811631114------20
Tiszaföldvár111299124238412443----47
Cibakháza4304369325813113---------10
Csépa16561368199415------------3
Cserkeszőlő2247171451910----------8
Nagyrév664392-8-------------
Öcsöd334927252584---------3
Szelevény115593643-------------3
Tiszainoka4123934034------------7
Tiszakürt14701184188-----------4
Tiszasas10479108--------------6
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Mezőtúri kistérség

28191

23576

618

89

30

14

-

12

-

15

4

2

11

5

1

3

3

6

-

126

Mezőtúr1751014162402541613-11-1131143-100
Túrkeve88787793216297--4-----24
Kétpó707625-5--------------
Mesterszállás7566785-------------
Mezőhék340318------------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szolnoki kistérség

118241

100632

3108

572

209

62

17

230

41

84

75

40

77

56

27

15

21

11

4

798

Szolnok7295361315159139014549718629646437424324131684639
Martfű65355440-335643----33
Rákóczifalva5434474517164-10---37----24
Újszász6321534427829115-63------13
Besenyszög333929053215--7-53-----15
Csataszög295264346------------
Hunyadfalva19514563----------------
Kőtelek162714364083-----------5
Nagykörű1592151322786------------9
Rákócziújfalu2001163264---------3
Szajol37953466121233-6-------11
Szászberek9999103-----------3
Tiszajenő1618139755-------------6
Tiszasüly1432123485------26----
Tiszavárkony152913941373---------3
Tószeg44373946761310--3----18
Vezseny6515763753----------3
Zagyvarékas34882970313124-373------11
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Tiszafüredi kistérség

37621

32717

2998

311

44

11

2

25

2

15

10

-

15

-

61

8

4

1

2

145

Abádszalók4180355417148--------4--22
Kunhegyes770467681682663-10--3-14
Tiszafüred11382929123017019520-105-----61
Nagyiván121411071473------------
Tiszabura2895284517333-------3-----4
Tiszaderzs1076985836-------------7
Tiszagyenda99887638-------------
Tiszaigar8337495114-------------6
Tiszaörs1345113863177------------6
Tiszaroff156914541794------------4
Tiszaszentimre21691927639-------------15
Tiszaszőlős154013757197---4--58---3
Tomajmonostora716648----------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Törökszentmiklósi kistérség

38722

33683

2513

120

35

9

3

11

4

9

5

1

23

1

1

9

4

3

1

113

Törökszentmiklós210711838159986257105320743-92
Fegyvernek65075501281194-------3
Kengyel36593253333---------6
Kuncsorba622561--------------
Örményes1079889--------------
Tiszabő198319041305---------------
Tiszapüspöki214319023184-------------3
Tiszatenyő1658129256-------------6
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Komárom-Esztergom megye

304568

257914

4371

10930

803

3537

109

211

104

163

215

61

162

68

91

35

85

26

26

1751

Dorogi kistérség

39287

33650

438

2713

121

1831

6

31

8

14

11

1

48

7

5

6

20

2

4

198

Dorog121991021616635147878-107204-9-65
Annavölgy94178081035-3---------4
Bajna1928177736184-----------9
Csolnok3230271191313515--------16
Dág932832329414------------3
Epöl643580817------------
Kesztölc2626233718351471553---4---4-5
Leányvár17041388323483--------7
Máriahalom67759781635----------13
Nagysáp1487123237154---------5
Piliscsév2356215232610639-3-20----22
Sárisáp2770245424635324-4--------19
Tokod41433539424596-----3--10
Tokodaltáró2963243674296----------14
Úny688619-115--------3--5
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Esztergomi kistérség

54497

46051

1163

1464

153

423

19

61

17

36

46

15

41

3

5

11

18

3

5

294

Esztergom28926241557295279324216361219361529810193
Lábatlan503342687852125-9-4------17
Nyergesújfalu7621671269379112693105-4-3-33
Bajót1538137620210-3----------4
Dömös1167910622-----------7
Mogyorósbánya862803-73116-----------4
Pilismarót1977181168161412--------9
Süttő2071171055784---------7
Tát5302430663281016-4--5---20
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kisbéri kistérség

20284

17378

353

199

44

23

7

3

7

7

8

-

2

2

1

-

11

-

3

72

Kisbér556447011174845--6-24
Ácsteszér682597375-----------4
Aka239193------------------
Ászár1716154991563--3--------3
Bakonybánk4333357------------4
Bakonysárkány98081158010----------6
Bakonyszombathely142011071210-------------3
Bársonyos7726553-3-------------
Császár18361590119-----------9
Csatka240208---------------
Csép3473185-------------3
Ete57753933--------------
Kerékteleki70060034-------------
Réde14101182-4-------------5
Súr12631112124810----------8
Tárkány1532139412753-----------
Vérteskethely5734875--------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Komáromi kistérség

39863

34121

352

250

57

168

10

18

4

40

22

6

16

8

6

-

6

2

5

188

Ács6875593473286145-6------11
Bábolna3808338472566--6--4---33
Komárom192841608512616330125103251257-44118
Almásfüzitő21441855221489-3------9
Bana164914529943------3
Csém421366----------------
Kisigmánd518465-3-----------
Mocsa21921947148--3--------6
Nagyigmánd297226331173---3---8
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Oroszlányi kistérség

26163

21761

498

708

138

181

13

8

13

13

23

1

12

4

3

4

4

1

-

104

Oroszlány184461508144823112717412511819104-80
Bokod206817982345----------11
Dad10339595-----------
Kecskéd198816497409----------8
Kömlőd11559251416---3------3
Szákszend1473134968-----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Tatabányai kistérség

85691

71561

1323

3883

228

464

39

57

39

37

72

20

30

32

52

11

12

16

8

569

Tatabánya677535612012411749179263314628335819202951108156458
Gyermely14401229497103-------7
Héreg100785413195---3-------
Környe446837366250148-------20
Szárliget23121987658---4---23
Szomor1100973120934-4---------11
Tarján260023699861313----4------13
Várgesztes549440-195-----------
Vértessomló133811264663----------5
Vértesszőlős31242727476161617-5---28
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Tatai kistérség

38783

33392

244

1713

62

447

15

33

16

16

33

18

13

12

19

3

14

2

1

326

Tata2357520103195638437313241111301411689-234
Baj27842413338334-----4-3-9
Dunaalmás15501244-144----------13
Dunaszentmiklós413361-199------------5
Kocs25562274710------22
Naszály238221181516-3---------12
Neszmély13441165134----3------14
Szomód208318151823057----------10
Tardos1605142123350-33----7---5
Vértestolna491478187-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Nógrád megye

202427

176901

15489

1384

269

2860

20

94

14

50

64

26

55

53

24

23

44

13

11

856

Balassagyarmati kistérség

40326

34861

1932

116

40

380

9

24

1

14

14

1

10

18

4

3

10

2

2

162

Balassagyarmat1639713757425659645191078154-92
Becske56149543-------------
Bercel2072187113048---------5
Cserháthaláp35731316---------------
Cserhátsurány83059851-------------
Csesztve32827216---------------
Csitár42741627---------------
Debercsény7777------------------
Dejtár14041247923-------------7
Drégelypalánk151613031948310----------
Érsekvadkert3557314417949-------5
Galgaguta62253313--89------------
Herencsény60756252------------6
Hont465426133-5------------
Hugyag904715152-------------
Iliny156156----------------
Ipolyszög646586863--------------
Ipolyvece77765646-5-----------
Magyarnándor1144105894-4------------
Mohora9298618212----3--------4
Nógrádkövesd6965876-----------13
Nógrádmarcal53849073-3-----------
Őrhalom104195160--------------3
Patak92078611-------------
Patvarc72763145-9------------4
Szanda64956027-4-----------7
Szécsénke198187----------------
Szügy14001246833-100---------3
Terény3813778-58---3-----5-
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Bátonyterenyei kistérség

24084

20975

2375

79

62

325

-

11

3

4

9

3

5

5

2

5

6

-

1

79

Bátonyterenye1284110961962423824-84335555-36
Dorogháza1129987144---------------5
Kisbárkány21321336---------------
Lucfalva6335911614-154------------
Márkháza24424084---------------
Mátramindszent852735953----------5
Mátranovák17941576513-----------18
Mátraterenye185716612213----------
Mátraverebély1971175438410164-----------5
Nagybárkány687662241--7------------
Nagykeresztúr25924647--9--------------
Nemti760686485-------------5
Sámsonháza25925731-78-----------
Szuha585406--41-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pásztói kistérség

31729

27673

2874

109

42

630

1

13

3

11

9

5

11

6

1

4

6

5

-

129

Pásztó9689811433849723-6465--51
Alsótold230226--73--------------
Bér36936474-89------------3
Bokor103102--921--------------
Buják220219462744----------
Csécse92280633--------------3
Cserhátszentiván140134-----------------4
Ecseg1169984175----------3
Egyházasdengeleg48247443-142-------------
Erdőkürt494476--141-------------
Erdőtarcsa51348155-7------------3
Felsőtold132132------------------
Garáb5252------------------
Héhalom99288482------------
Jobbágyi2175189138743---4-----13
Kálló15401459504-4------------6
Kisbágyon4283787--------------3
Kozárd155153----------------
Kutasó9392-----------------7
Mátraszőlős157011868485----------5
Palotás162814538-------------5
Szarvasgede409390-------------
Szirák11591025469-5-------3---6
Szurdokpüspöki18751761114-----------10
Tar1949172019493----------3
Vanyarc125999014174189----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Rétsági kistérség

24395

21569

839

841

48

1337

3

11

6

9

9

1

3

2

5

3

5

2

7

164

Rétság28222407942046--------16
Alsópetény6665504234114----------
Bánk643541-5-209---------6
Berkenye658632148----------
Borsosberény100785266-3-----------
Diósjenő28082612136241085------61
Felsőpetény6385778-164-----------4
Horpács157145----------------
Keszeg663620---------------
Kétbodony440390-------------
Kisecset1551487-------------
Legénd472371743-104-----------10
Nagyoroszi20981785291849----3----12
Nézsa11101003654296------4
Nógrád1448128735976-------------9
Nógrádsáp8877674-123--------
Nőtincs1149105511103------------3
Ősagárd317308-135-----------3
Pusztaberki12099---17--------------
Romhány21431737584614-----------6
Szátok587573157---------------
Szendehely160514645357812---------20
Szente3373283------4----------
Tereske725679883-----------4
Tolmács74063933-----------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Salgótarjáni kistérség

62766

54709

4893

202

62

150

6

29

-

7

21

16

21

21

5

6

12

2

1

269

Salgótarján3726232009200613637113325-61715151856821206
Bárna109098081-----------------
Cered112793074--------------5
Egyházasgerge765625653--------------
Etes142712891093--------------
Ipolytarnóc44534258-------------
Karancsalja155413754554--------3
Karancsberény905847-33-------------
Karancskeszi188317162831135---------5
Karancslapujtő2594231814075----------9
Karancsság12021119622-------------
Kazár18641625105-------------9
Kishartyán57051553--------------3
Litke870796343-------------
Mátraszele97985746------------
Mihálygerge60549926-------------3
Rákóczibánya65851117-----------------
Ságújfalu105395214510------------
Somoskőújfalu23532127399-14--------8
Sóshartyán933869288--------------5
Szalmatercs460434110---------------
Szilaspogony300298106-----------------
Vizslás137712246438------------6
Zabar49045268---------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szécsényi kistérség

19127

17114

2576

37

15

38

1

6

1

5

2

-

5

1

7

2

5

2

-

53

Szécsény5962512615520414-45-4--30
Endrefalva12371171363------------
Hollókő323290-------------
Ludányhalászi1535142721245----------4
Magyargéc897778146---------------
Nagylóc1590140129653---------3
Nógrádmegyer174515516344------------4
Nógrádsipek696655-------------
Nógrádszakál62656488-8-------------
Piliny61756567---------------
Rimóc18331633314-4-----------
Szécsényfelfalu41940461---------------
Varsány16471549240--------------6
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pest megye

1217476

1045276

20719

30176

5649

7463

980

1833

1620

844

1027

316

1052

576

593

351

452

216

107

12355

Aszódi kistérség

34670

30605

1696

951

149

38

1

17

10

14

8

3

5

4

3

23

9

4

1

156

Aszód6258540769534016118-22-342
Tura777469529253125--3---6--23
Bag3846340119522268-------20
Domony220617231461433-------------7
Galgahévíz24942287227813-----3---20
Hévízgyörk30292699102315---4------14
Iklad2071190211781115---------6
Kartal56024975211110--------22
Verseg139012599286-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Budaörsi kistérség

84301

72784

428

3653

421

229

75

241

86

69

103

29

60

91

69

39

83

27

5

1612

Biatorbágy124841094996337313121519615512775-168
Budakeszi1350211748366256218164889835358169-316
Budaörs267572302816212251314325110312629211854464313574
Törökbálint128411098263670691410151371231411646--205
Budajenő16871471311443-5437-----55
Herceghalom21351679641333533-4---38
Páty700962821381593014144911-4-3---98
Pusztazámor1168894833-5---15
Sóskút30572586143027111336--31
Telki36613165-1259762212-67-6--112
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Ceglédi kistérség

116929

99439

2304

1111

397

97

16

82

43

93

47

13

55

26

11

17

29

21

5

606

Abony149161258346543393354534-48
Albertirsa1201610637247514752398113474466
Cegléd3664530452597183107108451750184141061213179
Nagykőrös241342066345212464131614141416455163
Ceglédbercel434636747596118-3-3---16
Csemő404837172316183---8-----36
Dánszentmiklós28442446161232------------23
Jászkarajenő27512264215147--35----17
Kocsér189216645147-3---------23
Kőröstetétlen889693--------------
Mikebuda666569-5------------
Nyársapát1951168110736----4----5
Tápiószőlős29262461772220--4-------7
Törtel433336431558------3-----11
Újszilvás25722292351463-----------9
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Dabasi kistérség

43232

38005

2072

1363

206

1213

15

29

24

34

21

7

16

17

4

7

11

3

10

224

Dabas16386145783341148611571113112145757107
Örkény473041639557265-476----16
Hernád4092359010042135-----24
Inárcs439637991212922189-28
Kakucs2692240719753238--3----15
Pusztavacs13741124-------------6
Táborfalva333828527211193--3-------8
Tatárszentgyörgy1861150729073---4-----3
Újhartyán268525043107811134----4--7
Újlengyel16781481-2133--------10
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Dunakeszi kistérség

83526

70609

572

832

360

123

38

165

80

50

83

25

83

50

45

19

65

18

12

1007

Dunakeszi405453410419646014856178338133813522118112573473
Fót1906815863250137952863451317319184187197
Göd174761497392198642913303292071291942037262
Mogyoród6437566934375310185158-4-75
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Érdi kistérség

99444

83591

788

1292

621

226

142

180

161

79

100

43

76

29

139

35

39

12

10

1371

Érd63631531476508244195491106544858293920692627109795
Százhalombatta17952150192999811833489820161363486-154
Diósd905677793926660911224622-195193-336
Tárnok8805764670103611457455412334-86
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Gödöllői kistérség

110084

95100

2431

1417

446

976

73

238

54

93

119

54

87

64

44

29

39

29

10

1289

Gödöllő325222796740551795662211526495762331211514124552
Isaszeg11152969235755422267310-8377
Kistarcsa119531042515310153158715351087-3126
Pécel15168131843349360194307101026154573180
Csömör9293803722212491846103514117658-102
Dány44304069573222555-4-----3--24
Kerepes100688401183303581091311511117943101
Nagytarcsa39403205308201327473---25
Szada4721398745020516-9354--65
Vácszentlászló1993178341784---3----13
Valkó243621602531095--------7
Zsámbok24082190142719----3--3--17
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Gyáli kistérség

45910

38931

580

298

447

36

21

47

15

23

16

17

26

20

15

9

13

8

2

260

Gyál2333819695403172223151526101116101614867165
Ócsa89857634120395011-1088-4-----38
Alsónémedi5144449014335943--10--5--16
Bugyi5057430031289963---3-----19
Felsőpakony33862812122616-454----22
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Monori kistérség

111042

95335

1904

1740

724

622

33

129

45

81

69

17

65

37

38

34

29

18

7

892

Gyömrő162501341010189932162051061011358-157
Maglód117381005579817510359994313355-101
Monor17626154417109911320318513814-6-152
Pilis1156810279365451241571491296483
Üllő1142598111908348101436364343-59
Vecsés20088171251851146150161234821349913145-187
Bénye1179102212488---------7
Csévharaszt18871742919-----------10
Ecser37753273152817225--1035
Gomba28702368441583---27
Káva65858764------------5
Monorierdő4147354715029267--3-324
Nyáregyháza3719311621241485--3----20
Péteri220418011362652--------13
Vasad19081758162517--------12
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Nagykátai kistérség

73959

64033

2223

274

278

29

10

47

19

45

14

6

43

36

7

18

9

1

1

321

Nagykáta124671074354848323-15485186--49
Tápiószele59144835350241659----16
Farmos3506307420624-----3--16
Kóka433840381641324---33--16
Mende41313523113171084--3----31
Pánd1967163112545-------------
Sülysáp8195711618234417761043--33
Szentlőrinckáta188816274338------------9
Szentmártonkáta48934287584017-----18
Tápióbicske340429701411026---------21
Tápiógyörgye3445294366158---45----17
Tápióság2601225647410----------8
Tápiószecső6177521613622183-65-65---23
Tápiószentmárton52424904103912---------11
Tóalmás321026211061311-6--3------39
Úri25812249211216--3-4--93---14
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Pilisvörösvári kistérség

69636

60469

594

7988

193

1143

37

181

51

46

95

30

48

33

40

16

31

4

6

1170

Pilisvörösvár13667120441193804381233106513156-140
Zsámbék517444202633234111368343-54
Nagykovácsi709561027227165621124111697334--275
Perbál204617168159245-----17
Pilisborosjenő34782869618741432157665--52
Piliscsaba847273233485981912463810828-7334-130
Pilisjászfalu1568134863463-3-5-------18
Pilisszántó300226656610774--5-5-5-319
Pilisszentiván41653683-10346133-----42
Remeteszőlős779700194-4-----8----25
Solymár9886870881288222394141214641058-225
Tinnye160714303016938--------19
Tök13411083292065-----------18
Üröm7356637842041720313114-46--136
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Ráckevei kistérség

146180

123785

1982

4944

697

144

357

197

541

92

119

30

332

88

62

31

34

25

14

1188

Dunaharaszti20473169192481127106252635161725491010476146
Dunavarsány7363640787212331048386--62
Halásztelek92007813628647712107398222773-128
Ráckeve97558379286120291735303516383
Szigethalom16886138071541305816242516414315843-128
Szigetszentmiklós347082964233749022632377449362889829231015367
Tököl1085189112101954682261812097910498
Apaj1239100533------------
Áporka1110981141016------------6
Délegyháza33782763554922365----4-16
Dömsöd57065161272189-47-----20
Kiskunlacháza876375591504036735-4722-33-35
Lórév2732565--3-170---16-----3
Majosháza1482133818236----5-----13
Makád119010506103--4-----
Szigetbecse130110602813934----6----7
Szigetcsép225419109258834101-----18
Szigetszentmárton21271851353536-4-7----16
Szigetújfalu201417852839-----12
Taksony610751883613963471085728
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szentendrei kistérség

77802

68057

1030

2585

277

1093

118

172

444

55

144

10

79

34

55

23

39

24

15

1186

Budakalász106199172172682427133010662614610583178
Pomáz1662214414367412548814321639253181185535222
Szentendre25310222431154248474717711313645335281212456
Visegrád17181469-25253--12-------24
Csobánka315328564651331737639--4-3347
Dunabogdány303727121681124-733------28
Kisoroszi9277784117-3--------8
Leányfalu3385282666420567-65-53--60
Pilisszentkereszt225920133775547--5---3--28
Pilisszentlászló1223109531228938------31
Pócsmegyer185917131826115---4--25
Szigetmonostor2202192562066--3---11
Tahitótfalu54884841107522945310383368
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Szobi kistérség

12708

11020

409

224

52

93

1

8

3

3

9

2

4

1

1

1

1

3

-

58

Szob2794238032459-----------3
Bernecebaráti90177416-----------
Ipolydamásd3462474-------------5
Ipolytölgyes411398114104--------------
Kemence1025917-5----------
Kóspallag763645-3359-------------3
Letkés1109105749845-------------5
Márianosztra13891206140384-43----3-8
Nagybörzsöny7785505777-----------3
Perőcsény312305-3-----------8
Tésa7367--------3---------
Vámosmikola15921408129586---5--------
Zebegény12151066-913---------20
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Váci kistérség

70996

61296

1200

1245

208

991

29

60

20

48

58

18

45

33

47

34

12

13

5

695

Nagymaros467941175131655-4-----64
Vác3383128819390383107165183910382810272733306123374
Acsa141811781435122---------
Csörög1944174324120154----8--19
Csővár6275835-320----------
Galgagyörk10478829762117------------5
Kismaros202517424192373----------35
Kisnémedi6595974------7-------4
Kosd24652166182175---------13
Penc14661283610----3------
Püspökhatvan1457132213933148-----------4
Püspökszilágy752652--------------7
Rád18991560233811-----------7
Szokolya18001545896-3-3-3---26
Sződ368432202094553---4----28
Sződliget446437961044810-5-95---46
Vácduka13711260212315-----------12
Váchartyán17451539-811-----------8
Verőce366332925012531364----38
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Veresegyházi kistérség

37057

32217

506

259

173

410

14

40

24

19

22

12

28

13

13

16

9

6

4

320

Veresegyház15998136791331187822102615914111179156
Csomád1545143296246-4--3--321
Erdőkertes73076540176695175-36-734-75
Galgamácsa1918169818746----8------6
Őrbottyán710261594044245353-333-55
Vácegres8847721365100------3-----5
Váckisújfalu433385-55-----------
Vácrátót187015526519-3-4--------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Somogy megye

316137

270191

16794

5301

431

148

1547

197

140

155

121

55

96

84

62

31

86

24

30

1880

Balatonföldvári kistérség

11288

9736

97

364

19

5

15

8

9

2

6

-

3

8

2

2

6

-

1

103

Balatonföldvár2207179449044-3------29
Balatonőszöd487416-9--------6-----
Balatonszárszó190017198663--------10
Balatonszemes18171482167935-------31
Bálványos547497-8---------3--
Kereki5464473---------------
Kőröshegy13921235439-3---------7
Kötcse4534015187-----------
Nagycsepely3533391811-----------7
Pusztaszemes33931739------------3
Szántód56050317-----------4
Szólád4894506------------4
Teleki1981363311---------------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Barcsi kistérség

23793

19622

2426

553

11

11

1116

5

20

4

4

9

2

2

3

-

1

4

3

114

Barcs11420909191817061027411339-4-62
Babócsa158413302096-3-----------5
Bélavár37134840---------------
Bolhó78064710613--57------------3
Csokonyavisonta155713337021-5-5---------7
Darány925855974--73---------
Drávagárdony14011024---------------
Drávatamási38619223--52-----------6
Heresznye24022768---65-------------
Homokszentgyörgy1121763269-------------3
Istvándi5995723553-------------3
Kálmáncsa651540583--4-----------
Kastélyosdombó20820824---41-------------
Komlósd15113510---------------
Lad5625521249---------------4
Lakócsa5354561213--185-----------
Patosfa24620768----------------
Péterhida1441268-------------
Potony20718213--121----------
Rinyaújlak2592432210--------------
Rinyaújnép40383---------------
Somogyaracs19716173---------------
Szentborbás1049528--64-----------4
Szulok64355020225--43-----------3
Tótújfalu195160843-114------------3
Vízvár528501919--50---------5
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Csurgói kistérség

16862

14974

1448

71

21

4

40

3

9

4

2

5

4

-

2

1

3

1

1

24

Csurgó52144518223197333----10
Berzence2560219512689--------
Csurgónagymarton1481455-----------------
Gyékényes10149126415-4--------3
Iharos44842795---------------
Iharosberény1276116136315------------
Inke12101017893--------------
Őrtilos49748250---------------
Pogányszentpéter51144399-------------
Porrog22322258-4---------------
Porrogszentkirály28926956--3----------
Porrogszentpál8482----------------
Somogybükkösd928710---------------
Somogycsicsó16015412-----------------
Somogyudvarhely1042995---5------------
Szenta403388105--3------------
Zákány11399767255-7---
Zákányfalu55250120-------------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Fonyódi kistérség

23128

19222

338

666

36

20

46

11

9

58

19

8

8

10

7

7

7

2

3

142

Balatonboglár573647895146443-97532
Balatonlelle5217403311119749765-33--31
Fonyód47934040591767810-51435---43
Balatonfenyves180314902360737------3
Gamás78770433-15-----------4
Karád1537126510949-----------8
Látrány134011567730-3---------3
Ordacsehi81472614566------------17
Somogybabod474446-14--------------
Somogytúr4303978-------------
Visz19717656--------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kadarkúti kistérség

19995

18068

1966

339

18

8

26

9

4

9

9

1

5

4

1

-

8

-

3

97

Kadarkút26532476140253-6--------8
Nagybajom33302977252144--5------8
Bárdudvarnok111897444225----------13
Csököly1062104826513-------------9
Gige3733421744----------------
Hedrehely416341225------------
Hencse323319264---------------3
Jákó624583595-------4----4
Kaposfő16501535141168--------12
Kaposmérő2428220692223-6---6------13
Kaposújlak73763744--4-----------
Kaposszerdahely1000846686-3---------6
Kisasszond18116320---------------
Kiskorpád90784363143-4-3--------4
Kőkút558507815------------
Mike640556459------------
Pálmajor346346318---------------
Patca6161----------------
Rinyakovácsi14814851-----------------
Szenna7374943711-------------4
Szilvásszentmárton203187315---------------5
Visnye24023112-------------
Zselickisfalud26024820-------------
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Kaposvári kistérség

97963

84221

3470

1212

150

47

168

88

40

31

50

19

40

35

26

9

38

11

8

835

Kaposvár662455667614347558333141713215391729192443487661
Igal127010637653-----------6
Alsóbogát25023822------------4
Baté851662467---------------5
Bodrog40437395--------------
Bőszénfa54548897------------
Büssü3913781724------------
Cserénfa2051963-------------
Csoma43941212-----------
Csombárd262246----------------
Ecseny202178-30-------------6
Edde180170673--------------
Felsőmocsolád3893561016--------------
Fonó26223617---------------
Gadács7974-6--------------
Gálosfa25622417---------------
Gölle9958187118-----------16
Hajmás23018521---------------
Hetes116593984--3----3----5
Juta12041092136-----------9
Kaposgyarmat8584----------------
Kaposhomok4914497186----------5
Kaposkeresztúr3143025943-------------
Kazsok319305716--------------
Kercseliget386353546--------------
Kisgyalán202184156--------------
Magyaratád828670129-------------4
Magyaregres6325465773-----------
Mernye1423125333285--8---------13
Mezőcsokonya124710691009------------8
Mosdós102593466813-3-3-5----3
Nagyberki14401236104213---4------5
Orci561456-----3--------
Osztopán84969711215----------------
Patalom32930714-------------
Polány227170-12--------------
Ráksi45138085------------
Sántos55640675---------------5
Simonfa35334854------------
Somodor414374226------------
Somogyaszaló7756892920------6----15
Somogygeszti4694311223-------------3
Somogyjád160512387810-------------3
Somogysárd12601167877------------
Somogyszil7476777633-3------------
Szabadi2702371011------------
Szentbalázs31927817-------------
Szentgáloskér55844229113------3
Taszár1947166329194-3------22
Újvárfalva281242629---------------3
Várda455419--------------
Zimány60253555------------
Zselickislak32731655-------------3
Zselicszentpál392360--------------3
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Lengyeltóti kistérség

10657

9237

906

209

7

2

3

7

2

2

1

2

2

-

4

-

3

2

-

51

Lengyeltóti30502715252723----------5
Buzsák12839921847------------
Gyugy259244510--------------
Hács37335021--------------3
Kisberény15814735---------------
Öreglak1556139821511-----------
Pamuk24518993-----------------
Somogyvámos76871012114-5--------36
Somogyvár1796158114632-------------
Szőlősgyörök1169911-20-----------4
ÖsszesenMagyarCigány (Romani, Beás)NémetRománSzlovákHorvátOroszSzerbUkránLengyelKínaiBolgárArabGörögRuszinÖrményVietnamiSzlovénEgyéb

Marcali kistérség

35010

30137

2666

766

55

10

24

13

14

13

4

4

6

2

7

-

7

2

5

157

Marcali117361022540012719397633--50
Balatonberény11168611192------------15
Balatonkeresztúr1569130356-3-------
Balatonmáriafürdő643498-24-------------4
Balatonszentgyörgy1628129742555------------9
Balatonújlak469409925-------------10
Böhönye23282172141156353-----3-4
Csákány2381533228------------
Csömend294282487-------------
Főnyed827743------------
Gadány345341768---------------4
Hollád237205446------------
Hosszúvíz4544--------------
Kelevíz316314354-------------3
Kéthely2263183513528---------4
Libickozma2726------------------
Mesztegnyő1312120319111------------
Nagyszakácsi4073302115------