ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai
TotalHungarianGipsy, Romani, BeaGermanSlovakianCroatianRomanianUkrainianSerbianGreekPolishSlovenianChineseArabicBulgarianRutheneHebrew, JewishArmenianAfrican

Magyarország

10198315

9627057

205720

120344

39266

25730

14781

7393

7350

6619

5144

4832

2915

2367

2316

2079

1691

1165

321

Budapest

1777921

1631043

14019

18097

4929

1525

2637

2055

1851

3410

2044

643

2289

1312

1207

735

1199

655

192

I. kerület25914241175341579413124413745148935325163
II. kerület925208419415119343119814112317416014136423565351496012
III. kerület13160512058934313663607316016611622417543975411244553211
IV. kerület103492957637826984328213813261196119228654564843219
V. kerület28948267283615557251155568386681130613338102291
VI. kerület44137394223804921564810065135124581950442434732613
VII. kerület6413758718115754010295113962101268032856154281172811
VIII. kerület817877338827716592495622312810416799414431125148633130
IX. kerület6299558618107053020860938665225442866645933512914
X. kerület8085273016812484166651311093919411436504804133244714
XI. kerület14444113204123317944761451831931752591715114426611560628019
XII. kerület61763563808110861548555538010581244521443174476
XIII. kerület1143531039978641074294114226130181267132612159348861575513
XIV. kerület123510113581964120246418119314413836912850155911194175438
XV. kerület852327995575549218442112664416499216851282521141
XVI. kerület710286655319350292446963226364276636421924112
XVII. kerület799897389425557317141575427898619172029131934
XVIII. kerület96353883254916273633779842817610724504654332321-
XIX. kerület638105817340845589518574341157320493030236258
XX. kerület6529559912877514100249152265948233438362513101
XXI. kerület80982748445785901493810367351095119242388208135
XXII. kerület5254849240185774170486773286945151017331213147
XXIII. kerület2069718150155706815291531916614932--
Kerület megjelölése nélkül1533144510035713228-1-22----
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Bács-Kiskun megye

546517

519794

6763

7781

1663

3215

350

347

795

115

150

117

50

30

49

78

22

21

7

Bácsalmási kistérség

18578

17660

152

384

8

401

23

9

56

1

5

2

-

-

1

1

-

1

1

Bácsalmás7650715568229512519424142--11--1
Bácsszőlős441441-7---------------
Csikéria97596519-58218----------
Katymár23592166147412051112----------
Kunbaja17561674154161-6-1------1-
Madaras32783172617-5--5----------
Mátételke64363112-2-------------
Tataháza14761456621--31----------

Bajai kistérség

76906

72563

532

3296

82

1416

58

47

411

16

29

16

3

4

8

6

3

5

1

Baja379163546417610414949521251701111123362121
Bácsbokod304529814155156--11-2--------
Bácsborsód127712411131151-6-----1-2--
Bácsszentgyörgy195170-8-8--1----------
Bátmonostor17351679720221-11---------
Csátalja1691164111083841-----------
Csávoly207420121501573510----------
Dávod22442204761101142---------
Dunafalva104495786-1-------------
Érsekcsanád2821267852329414----------
Érsekhalma700682581-----1--------
Felsőszentiván201219445322411221------3---
Gara268322481727632823228-5--------
Hercegszántó2329218342713653-111-11---1---
Nagybaracska24752460126-2-28----------
Nemesnádudvar20621814185127227--------1-
Rém13941375135112---1--------
Sükösd403139362084616--5-7--------
Szeremle157515624032292-4-1--1-----
Vaskút3603333217583942106202-3--1--2-

Jánoshalmai kistérség

17885

16786

435

49

7

13

3

13

5

3

1

2

9

-

1

1

-

-

-

Jánoshalma9951916332832663712119-11---
Borota15911579512-3-2-1---------
Kéleshalom5575551----------------
Mélykút57865489101514-44--1-------

Kalocsai kistérség

57656

54867

1341

2197

190

1242

30

29

83

15

15

14

-

3

7

14

1

4

4

Kalocsa1878917880645218315391033866-267-14
Solt70136636911213--6--11---5---
Bátya22722151231313144-6-1--------
Drágszél386380-6----2----------
Dunapataj3588347523188--323----11---
Dunaszentbenedek951941811--1-1----------
Dunatetétlen632629-8-------1-------
Dusnok330432001516-8481115-1--------
Fajsz19031827561217-161---------
Foktő1713166013616--1111-------
Géderlak108310492-1--------------
Hajós35443129321350323-3-21-----1-
Harta4542424623051243624132-1-112-
Homokmégy15661518142--3-1----------
Miske1867173370101232117--2-------
Ordas505495111--------------
Öregcsertő97695734214-2-1---------
Szakmár141613825721--2----------
Újtelek516500-1--1------------
Uszód1090107962-213-----------

Kecskeméti kistérség

167450

159510

1052

598

215

80

117

129

98

56

46

13

22

14

20

41

14

8

1

Kecskemét107749102314899472171728495795642921121835148-
Lajosmizse110341045541172018104-21-------
Tiszakécske11771110226020101436---1-25--1
Ágasegyháza19161886114-33-2----------
Ballószög26722619151-21---1-------
Felsőlajos935926-42--1-----------
Fülöpháza926909-10---------------
Helvécia38863713253-321----------
Jakabszállás2619258942-----------1---
Kerekegyháza59955788261212381--1-------
Kunbaracs6785931----32--1-------
Ladánybene17161694485---3-1--------
Lakitelek44534284415---1-----2-----
Nyárlőrinc239223121----1--1--------
Orgovány35023424-62112-----------
Szentkirály20321998----7------------
Tiszaug90379652--1------------
Városföld2271218836--12-----------

Kiskőrösi kistérség

58956

56149

570

902

539

9

42

33

23

6

9

26

4

-

1

1

-

1

-

Izsák609757242742-36---1-------
Kecel916284191862331812-2--------
Kiskőrös153521471121010748021317154419--11---
Soltvadkert76797522565063735-323----1-
Akasztó351933142411-43-1---------
Bócsa18541831-3-11------------
Császártöltés27002599-69611-----2-------
Csengőd231022504463-11----1------
Fülöpszállás245524152--12----1-------
Imrehegy860826-11--------------
Kaskantyú10801065364-2-1----------
Páhi12871269-3--11-1-1-------
Soltszentimre13921129-232--------------
Tabdi119511603-1--1-----------
Tázlár2014191515-5--------------

Kiskunfélegyházai kistérség

52042

49995

214

97

44

6

17

27

17

5

12

11

-

3

3

4

3

2

-

Kiskunfélegyháza3263231174181513831014112115-32231-
Bugac3118293131011-512-1-------
Bugacpusztaháza3553481---1------------
Fülöpjakab11421127-9-1-1-----------
Gátér1062105111---------------
Jászszentlászló26232571182-2------------
Kunszállás16941658-4--2----1-------
Móricgát593590-1---2------12---
Pálmonostora20682015451--14-11-------
Petőfiszállás170716313211-1---2-----1-
Tiszaalpár504848992061-2311-1-------

Kiskunhalasi kistérség

47488

44985

1250

164

159

42

32

27

93

6

17

18

10

5

7

6

1

-

-

Kiskunhalas29954284301178129150201725464151725751--
Balotaszállás16541629364111------------
Harkakötöny1018883-21--121-----1---
Kelebia29992780-7-3417-1--------
Kisszállás28752700215--4-2----------
Kunfehértó2288220615122---1--------
Pirtó1011982311-2------------
Tompa4828454511111152-351-18------
Zsana861830--41--1----------

Kiskunmajsai kistérség

17261

16402

714

40

26

4

12

9

4

1

9

1

-

-

-

1

-

-

-

Kiskunmajsa120421130869936103129319----1---
Csólyospálos190718974115---1----------
Kömpöc824789-1---------------
Szank2488240811211-----1-------

Kunszentmiklósi kistérség

32295

30877

503

54

393

2

16

24

5

6

7

14

2

1

1

3

-

-

-

Kunszentmiklós91038592302113-171---2------
Szabadszállás6827650885145126-421-------
Apostag21072092-----------------
Dunaegyháza1483134434375-1-1--8-------
Dunavecse418740908093-9821-4-1-3---
Kunadacs17571689-2--111-1--------
Kunpeszér693655-3---------------
Szalkszentmárton29972906165---1--3--------
Tass295528191767111-111--1----
Újsolt186182----1------------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Baranya megye

407448

375611

10623

22720

150

7294

341

218

703

220

237

123

63

85

86

47

23

35

9

Komlói kistérség

41913

38955

1028

1165

15

73

51

14

21

13

17

9

2

2

3

2

2

2

-

Komló2708125281532518125830111312128221221-
Bodolyabér307294473---------------
Egyházaskozár8998601107-19----1-------
Hegyhátmaróc218217-29------1--------
Hosszúhetény333830891071202-112-2---2----
Kárász396374129-21------------
Köblény28827889---------------
Liget461395343---------------
Magyaregregy862706362-1-------------
Magyarhertelend6705171912---------------
Magyarszék11261071745-3--2----------
Mánfa9368669619-34-211------1-
Máza140611905819-111--1--------
Mecsekpölöske442439-1---------------
Szalatnak43139715102---------------
Szárász9784-----------------
Szászvár265826014615714512----------
Tófű143143-10---------------
Vékény15415310----------------

Mohácsi kistérség

53364

49555

1525

10641

18

1605

45

18

180

13

24

20

3

4

4

2

2

10

1

Bóly3911344241131241153181-----1-
Mohács192231788745418397901124114634232112-
Babarc79171530321316--3-1--------
Bár6066012190-8-133------1--
Belvárdgyula424399144-5-------------
Bezedek283264251-4--5----------
Borjád4504361279-12-11---------
Dunaszekcső2224214371137-61-5--2---1---
Erdősmárok10395-7-4-------------
Erzsébet3433351923-1-------------
Feked246176-116-----1---------
Geresdlak95784213457-73-1--2-1-----
Görcsönydoboka443391-267---12--------1-
Hásságy290285-157-2-------------
Himesháza12201085-706-61------------
Homorúd731702-15-4--1----------
Ivándárda26624624---------------
Kátoly346340-4611461-3----------
Kékesd2182091--1-------------
Kisbudmér1341342314--4------------
Kisnyárád2322312118---1-1---------
Kölked1123105518014-21-4----------
Lánycsók26942634845502553-1-1------1-
Lippó55954110104132215----------
Liptód2402171116--11--1------1-
Majs1106105824101-6-12----------
Maráza218158-16-1-------------
Máriakéménd548536249-2----1--------
Monyoród192189133-12--1--1-------
Nagybudmér255252617-2-------------
Nagynyárád87178720438-1----11-----2-
Olasz6095617145-742-3----------
Palotabozsok1085101410468-5112-12-----1-
Pócsa186169-35-11------------
Sárok16516441----1----------
Sátorhely697664-20-4-------------
Somberek160114387678-15111-32-------
Szajk7977495290-21-----3-------
Szebény5054502521-31-2-1--------
Szederkény1869181646621721-4-111-1---1
Székelyszabar6575591159-21------------
Szellő178178-2--2------------
Szűr3183041138-21---1--------
Töttös6395706159172-2----------
Udvar196178-105-15-------------
Véménd17021538196550-7-----1-----1-
Versend91381828288-140--1-1---1----

Pécsi kistérség

207442

191753

3026

6427

101

3146

171

142

382

178

152

72

55

76

59

31

17

18

8

Pécs16249815041718695061861702125124292155125665171533115148
Szentlőrinc72026642109106-483154--12-----
Abaliget6586123815------1--------
Aranyosgadány3672701411-41--1-------1-
Áta231200-3-171-1----------
Bakonya41640374------1--------
Baksa761583105-132------------
Berkesd843820472026-------------
Bicsérd983958176-5------1------
Birján44043921411516--1--------
Boda41641212----1----------
Bogád715686-12-21------------
Bosta146121151-1--1--1-------
Bükkösd128912377527-561-1-------1-
Cserdi352215923---------------
Cserkút4103951212-----1---------
Csonkamindszent166151---1-------------
Dinnyeberki11210617--1-------------
Egerág1010935825-11--2----------
Ellend22921916-4--1----------
Gerde558550383-222-----------
Görcsöny16231578132619--2--2-------
Gyód584500228-12-1----------
Gyöngyfa138125-----------------
Helesfa548327163--------1------
Hetvehely5325245984----1----------
Husztót676521---------------
Kacsóta28728041-2-------------
Keszü771739521-9----5--------
Királyegyháza103496872-54-------1----
Kisdér13813411---------------
Kisherend20820741-2--1----------
Kiskassa298298324-1--1----------
Kistótfalu335330-5---------------
Kökény5475271102166--315--------
Kovácsszénája696310----------------
Kővágószőlős1330121713019-5-1--1--1-----
Kővágótőttős289285182-4---1---------
Kozármisleny4090370525184178113211----11-
Lothárd26524221-15--1----------
Magyarsarlós342332-11-25-------------
Nagykozár1306919481-785-23111------
Ócsárd42838471-1-------------
Okorvölgy979764----1----------
Orfű69869414363214-22---------
Pécsbagota106106-----------------
Pécsdevecser115108-38-------1-------
Pécsudvard620539222-169-121---------
Pellérd190718191735-21-13-3--------
Pereked18918021---------------
Peterd205193-2---------------
Pogány1023966911411191-9-3--------
Regenye1741743----------------
Romonya421404-11---1-----------
Siklósbodony1508142---------------
Sumony495410291---------------
Szabadszentkirály806751267-7--1----------
Szalánta11511037301923711-2423--14----
Szemely433396523-168-11941--------
Szentkatalin13713632-2--1----------
Szilvás17815817-3-------------
Szőke15915835--3-------11----
Szőkéd399390305125--1-------1--
Tengeri6161-1---------------
Téseny321316362---------------
Újpetre1153110319155-11-------------
Velény177175422---------------
Vokány952897289417121-1------1-
Zók284284-2---------------

Pécsváradi kistérség

11126

9750

160

2496

4

24

6

3

12

1

6

4

-

-

1

-

-

4

-

Pécsvárad4147391082618-16217122--1----
Apátvarasd13312916--1------------
Erdősmecske425139-93-------1-----1-
Fazekasboda214127145---------------
Hidas2312218468166-3213----------
Lovászhetény3291-----------------
Martonfa202201-5-1--2----------
Mecseknádasd16641454-989321---1------1-
Nagypall4434265123-1----1------1-
Óbánya147105-73---------------
Ófalu367351-333---1--1------1-
Szilágy328320111---------------
Zengővárkony41540323411----11-------

Sásdi kistérség

15583

14867

1071

668

2

18

8

2

4

1

6

2

-

-

3

1

1

-

-

Sásd35583328103141-7-1--------1--
Ág197192151---------------
Alsómocsolád323320-3---------------
Bakóca337297274---------------
Baranyajenő52847044--------1-------
Baranyaszentgyörgy208193113---------------
Bikal885786198--2--1-1-------
Felsőegerszeg15315314----------------
Gerényes26626674----------------
Gödre9778986612---------------
Kisbeszterce9393---1-------------
Kishajmás219219142---------------
Kisvaszar33731785--1-------------
Mágocs2696261613927013-11-1--------
Mekényes330321330--2---1--------
Meződ16615952-1--1----------
Mindszentgodisa1023100812422-3-------------
Nagyhajmás4384332526-11-------1----
Oroszló329322313-----------1---
Palé117116-4---------------
Szágy194191138----1-----2----
Tarrós11911911---------------
Tékes275271593------1--------
Tormás36135747101-1------------
Varga141137391-1-------------
Vásárosdombó115811431509--1------------
Vázsnok15514295--1-1-3--------

Sellyei kistérség

13579

11873

835

69

-

1643

15

8

6

4

9

5

-

-

3

3

-

-

-

Sellye321329784523-27272--1---11---
Besence143135272-1-------------
Bogádmindszent42627826--2-------------
Bogdása35234123--1-------------
Csányoszró722694201-63-1-----1----
Drávafok5125012015-48-31--1-------
Drávaiványi2422425--6-------------
Drávakeresztúr16112610--111---13--------
Drávasztára47735724-308-----3-------
Felsőszentmárton105039753-842--2-5--------
Gilvánfa375356267--11------------
Hegyszentmárton477439327-2-------------
Hirics23523251---1------------
Kákics23322424--3-------------
Kemse6662---1-------------
Kisasszonyfa23018422--1-------------
Lúzsok22021751--3------------
Magyarmecske336275291-1-1-------2---
Magyartelek23520719--1-1-----------
Markóc685910--5-------------
Marócsa117117------------1----
Nagycsány1671629----------------
Okorág187183251-2--1----------
Ózdfalu17314112----------------
Páprád20019222-1-------------
Piskó2842761121-3-------------
Sósvertike2191414--7-------------
Vajszló19441865276-16-113-1-------
Vejti20920122-1-------------
Zaláta306291---1-------------

Siklósi kistérség

36321

33319

1874

1044

6

639

27

20

89

8

16

9

3

1

4

6

1

1

-

Harkány330531487942872219-51--1-1--
Siklós10338944616822233111673064-31-3---
Villány275325756355-141-6-11-------
Adorjás18317737-----2----------
Alsószentmárton10925108482-62-1-----3----
Babarcszőlős15614421--------2-------
Baranyahidvég2342317----------------
Beremend283325362353136--7-31-------
Bisse2421886----------------
Csarnóta1571561--1-------------
Cún258255321-1-------------
Diósviszló706699336-2--4----------
Drávacsehi250249261---------------
Drávacsepely2442414----------------
Drávapalkonya277274331-3-------------
Drávapiski95778----1---2-------
Drávaszabolcs74464714--12-------------
Drávaszerdahely2112041--12-1----------
Egyházasharaszti336309124-3-------------
Garé34233796---------------
Gordisa2942924311-2311----------
Illocska269262181----1----------
Ipacsfa21020811-1-------------
Ivánbattyán16916335---------------
Kásád37734841-127--1----------
Kémes54653343---1-----------
Kisharsány57053873-2--1-11-------
Kisjakabfalva169133-3---------------
Kislippó3192751----------------
Kisszentmárton30130077--11----1-------
Kistapolca21420151-3-2-----------
Kórós24724415--1-1-----------
Kovácshida2952934----------------
Lapáncsa20820762---1-------1---
Magyarbóly11041066-39-3-114----------
Márfa24123824-2-1-----------
Márok550532-102-3-1-22--------
Matty37537411---------------
Nagyharsány170316377012-2-----------1-
Nagytótfalu3683564--1-------------
Old414392792-2-------------
Palkonya303298-43-3-------------
Rádfalva225220174-----------2---
Sámod22622437----------------
Siklósnagyfalu428198157--2-------------
Szaporca26724613----1-----------
Szava356355-4---------------
Tésenfa2212217----------------
Túrony25124725-7-------------
Villánykövesd345315152----1----------

Szigetvári kistérség

28120

25539

1104

210

4

146

18

11

9

2

7

2

-

2

9

2

-

-

-

Szigetvár113531059123282177114421---82---
Almamellék50047159--21-----------
Almáskeresztúr9898-----------------
Bánfa214211---2-------------
Basal1891576----------------
Boldogasszonyfa5464923925-4-1-----------
Botykapeterd396356241-1-------------
Bürüs1029471-2-------------
Csebény10256-1---------------
Csertő45143312--12-1-4--------
Dencsháza61753572--3-------------
Endrőc4162979--4-------------
Gyöngyösmellék32427883----------------
Hobol1046999213----------1----
Horváthertelend103726----------------
Ibafa248227-----------------
Katádfa16511612----1---1-------
Kétújfalu710428178-111------------
Kisdobsza274272124-10--1----------
Kistamási14414333--1-------------
Magyarlukafa10910411-----1----------
Merenye3383157----------------
Molvány22014214---11----------
Mozsgó1106949298-3-------------
Nagydobsza687675775-1-------------
Nagypeterd675651123-1--1----------
Nagyváty362354117--1------------
Nemeske29028812----------------
Nyugotszenterzsébet22621724----------------
Patapoklosi39736236--1-2-----------
Pettend15814859----------------
Rózsafa405386435111------------
Somogyapáti567512352-4----1--------
Somogyhárságy5344992713-------1-2-----
Somogyhatvan4122797--1-------------
Somogyviszló262262-----------------
Szentdénes350346721-----1--------
Szentegát45141018414-------------
Szentlászló890854219---------------
Szörény808041-3-------------
Szulimán28722151---------------
Teklafalu374330151-4-1-----------
Tótszentgyörgy1931583----------------
Várad1321168----------------
Vásárosbéc23619319----------------
Zádor381362421-7-------------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Békés megye

397791

377243

5578

2205

10259

70

5325

229

582

127

89

262

29

82

46

41

12

25

18

Békéscsabai kistérség

169192

159808

1902

1560

5625

51

2842

121

190

93

50

172

23

63

26

23

9

19

18

Békéscsaba67968637822874254078452937914056341161346181171216
Békés21663207536293535124103322-1021---
Elek5480507919925425-423----1---1-1-
Gyula330413112512953211357501930321198646252
Mezőberény1138910920414227285-104--17-------
Bélmegyer117411571-1-1----1-------
Csabaszabadi391381-788---1--7-------
Csárdaszállás528448-1---------------
Kamut11611159-----1--1--------
Kétegyháza435438941504010-1301-71-4--14-1-
Kétsoprony15591475110507-115--5-------
Kondoros5921553117235---1-172------
Köröstarcsa28092725874-2-------1----
Murony14491396-12--1-1---1-----
Szabadkígyós295128703728-1531--6-------
Telekgerendás16471562--196-41---4-------
Újkígyós5707555180718-1822--3-------

Mezőkovácsházai kistérség

48156

45755

597

324

398

5

543

29

362

5

5

14

-

9

1

1

-

-

-

Battonya68066384116201552543344213-------
Mezőhegyes6399619331736-1625113-------
Mezőkovácsháza70066689542118-1334111-------
Almáskamarás97997112224-41------1----
Dombegyház23962249838-1314----------
Dombiratos753674-1--5------------
Kaszaper21102043576-4--11--2-----
Kevermes243323001095--14------------
Kisdombegyház5995991---1------------
Kunágota298329045231-542----------
Lőkösháza2040182841-2-23------------
Magyarbánhegyes27832643275--91-----------
Magyardombegyház294289-----------------
Medgyesbodzás12471203--4-6----1-------
Medgyesegyháza409839152813109-3381-12-7-1---
Nagybánhegyes14901371--183-5-2--4-------
Nagykamarás168616303953-31------------
Pusztaottlaka4374142-6-96------------
Végegyháza1617145611123-116-----------

Orosházai kistérség

63874

60571

501

155

2016

6

75

30

16

13

15

40

4

4

11

5

3

-

-

Orosháza317643011329486925171179112241031--
Tótkomlós6547592010528175112956-125--1-1--
Békéssámson263725889158-11--14-------
Csanádapáca28792790147-41-----------
Csorvás576155538522-733-13-------
Gádoros4074383839-3-1-----1------
Gerendás1565152535100-74---6-------
Kardoskút9769331-4--1-------1---
Nagyszénás5704550051025-22-4--1--11--
Pusztaföldvár196718113624-72--1--------

Sarkadi kistérség

26289

24942

1241

27

23

-

1804

7

3

2

3

2

1

1

-

5

-

4

-

Sarkad10818103085551212-47111---1-2---
Biharugra11151105----13-----------
Doboz4547440124053-1-2-11---1---
Geszt877876182---4-----1------
Körösnagyharsány67065250-1-4------------
Kötegyán1578155764-1-11---2--------
Méhkerék231517934742-17133-1-1---2-2-
Mezőgyán1315126568-1-5------------
Sarkadkeresztúr1844179915--9------------
Tarhos1079106634-3--------------
Újszalonta131120-1--9----------2-

Szarvasi kistérség

42195

40083

497

98

2176

3

43

19

11

11

14

32

-

1

8

6

-

2

-

Gyomaendrőd1538114539128481931053-21-11--1-
Szarvas1849717592366431457-276410725--76-1-
Békésszentandrás410740442616-241152-------
Csabacsűd207718831195-3-1--1-------
Hunya814774--3--2-----------
Kardos793769--389---2--3-------
Örménykút526482--197-12-----------

Szeghalomi kistérség

48085

46084

840

41

21

5

18

23

-

3

2

2

1

4

-

1

-

-

-

Dévaványa8888841135122235-1--1------
Füzesgyarmat6428627159451-2---1-------
Szeghalom10198979019577239-----4-----
Bucsa25182449641--------------
Ecsegfalva142913282------1---------
Kertészsziget457438-----------------
Körösladány512950208951-11--21---1---
Körösújfalu71868421------1---------
Okány296926813311--4-----------
Vésztő7571731838183-9------------
Zsadány1780169419-1-22-----------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

744404

718911

46635

2198

2250

41

271

423

45

296

312

131

14

103

93

311

29

15

13

Edelényi kistérség

36584

35716

6553

37

34

1

3

22

-

1

49

9

-

13

7

6

-

-

-

Edelény1108410796914918-311-134--12---
Szendrő4253420194193--3------11---
Abod276275283---------------
Balajt42733722----------------
Becskeháza5353--1--------------
Bódvalenke17815162----------------
Bódvarákó1441335-1--------------
Bódvaszilas1256121267-3--2--1--1-----
Boldva242224015996---------------
Borsodszirák11851184322----1-----------
Damak276274-----------------
Debréte3030-----------------
Égerszög87871----------------
Galvács110110-1---------------
Hangács69867049-1--------------
Hegymeg1351202------------1---
Hidvégardó694690691---------------
Irota117116--1--------------
Jósvafő338312-1---------------
Komjáti34534414----------------
Ládbesenyő33832517-11----40--------
Lak607599296----1-----------
Martonyi533520208-1-----2---5----
Meszes221212-1---------------
Nyomár334332-----------------
Perkupa927922165-------1--------
Rakaca890868533-1--1---1-------
Rakacaszend416400102----1-----------
Szakácsi14114159----------------
Szalonna106396518812------1-------
Szendrőlád170016981076--------1-8-----
Szin760755325--------1-------
Szinpetri24923284---------------
Szögliget76376215-1-----1--------
Szőlősardó139138-----------------
Szuhogy12251206-1---1--1--4-1---
Teresztenye2626-----------------
Tomor2772779------------1---
Tornabarakony2828-----------------
Tornakápolna1212-----------------
Tornanádaska656656415----------------
Tornaszentandrás2962958----1---1-------
Tornaszentjakab27227214----------------
Varbóc6764-----------------
Viszló96954----------------
Ziliz44042016----------------

Encsi kistérség

35163

34554

5589

35

65

2

7

24

1

2

1

4

-

1

3

6

1

-

-

Encs68706786884322136-----------
Abaújalpár10397-----------------
Abaújkér72271811----------1-----
Abaújvár32332365----------------
Alsógagy10410413----------------
Arka11711714----------------
Baktakék740736181-1--------------
Beret253253144----------------
Boldogkőújfalu5815402121---------------
Boldogkőváralja11851171190-12--------------
Büttös256256----1------------
Csenyéte396396370----------------
Detek30429944----------------
Fáj2892899----------------
Fancsal349345-----2-----------
Felsőgagy16116161----------------
Fony41540670----------------
Forró2355227772365--4-------4---
Fulókércs380379111--------------
Gagyapáti1515-----------------
Garadna4894836--1-11----------
Gönc2252222314251-1---------1--
Göncruszka7136896-2-1------------
Hejce278276-1---------------
Hernádbűd167167-25--------------
Hernádcéce24323215----------------
Hernádpetri277277154----------------
Hernádszentandrás3883879722------1-------
Hernádszurdok23023012------1---------
Hernádvécse9008925041---1------2----
Hidasnémeti1208120530-2--------------
Ináncs11941176866---1-----------
Kány8678-------1---------
Kéked2442443511--1------11---
Keresztéte28283----------------
Korlát32431638----------------
Krasznokvajda509501146----------------
Litka737116----------------
Méra176017543522--3---1-------
Mogyoróska7575-----------------
Novajidrány1453140134113------1-------
Pamlény54549----------------
Pányok103103-----------------
Pere40435319-------1----1---
Perecse2929-----------------
Pusztaradvány19917696----------------
Regéc105105-----------------
Szalaszend10921080132-1--1-----------
Szászfa17617624-1--------------
Szemere393389164----1---1-------
Telkibánya687652-----------------
Tornyosnémeti60459813----------------
Vilmány1399136827432-13-----------
Vizsoly914910179-2--------------
Zsujta19518821----------------

Kazincbarcikai kistérség

65231

62977

1821

75

104

-

25

37

-

18

29

10

1

1

2

20

1

-

1

Kazincbarcika32356312023864673-1922-161051-291-1
Aggtelek647645--2--2-------1---
Alsószuha536533752--1------------
Alsótelekes1611243----------------
Bánhorváti1592155833-1-----31-------
Berente107710475212--1-1-1-------
Dédestapolcsány163916191----1--1--------
Dövény31430540----------------
Felsőkelecsény403403312-----14--------
Felsőnyárád105710491-1--1-----------
Felsőtelekes8207541521--------------
Imola127127-----------------
Izsófalva1899188412631--------1-----
Jákfalva48247610-1----1---------
Kánó2072014----------------
Kurityán18441791116-10--------------
Mályinka574566-----------------
Múcsony34953419391--22--1----10---
Nagybarca1066906111-1------------
Ormosbánya178316813821-1------------
Ragály68566430--------1-------
Rudabánya2916282883-1--1-----------
Rudolftelep78278019---4-----------
Sajógalgóc367339-2---------------
Sajóivánka60057221----------------
Sajókaza3403323353141-11---2-------
Szuhafő2082088----------------
Szuhakálló1026101417-1--1-----------
Tardona116411121-1--1-----------
Trizs2802809----------------
Vadna5955332712--------------
Zádorfalva533532144----------------
Zubogy5935926-2--------------

Mezőkövesdi kistérség

46514

45328

1674

98

35

3

7

24

3

6

11

4

-

-

1

5

-

2

-

Mezőkövesd178361720351533914101551---1---
Bogács20622011234302---2-1----1---
Borsodgeszt312312-1---------------
Borsodivánka757731--1--1-----------
Bükkábrány18011713--2---------1--1-
Bükkzsérc11201115-15--1--3--------
Cserépfalu11081104--311---1--------
Cserépváralja562562-----------------
Csincse626584-13--2-------1---
Egerlövő605605-----------------
Kács644636-----------------
Mezőkeresztes41294077129721-1---3-------
Mezőnagymihály1191118922---1--1--------
Mezőnyárád17131691--1--2-1---------
Négyes331326-52-1------------
Sály201319985378---------------
Szentistván267226056113-1------------
Szomolya181417361943-----------2---
Tard14641452-1---3-----------
Tibolddaróc154015311----------------
Tiszabábolna4964941-1--------------
Tiszadorogma466458-4---------------
Tiszavalk334313-----------------
Vatta918882-11--3---------1-

Miskolci kistérség

282754

271504

10983

586

1194

24

122

138

29

227

158

57

13

73

73

51

19

10

6

Miskolc184125176281413547447224931202421311434116956341986
Felsőzsolca7027682261683-32--52--8----
Sajószentpéter13157127701018194-34-272113----
Alacska883874--1--------------
Alsózsolca6044585392183--4---1--2----
Arnót255724953181-11-2----11---
Berzék10291025132---5----1-------
Bőcs26732637227---1--1-1-------
Bükkaranyos13931332124-1-3--------3---
Bükkszentkereszt1274120011358---1--7-------
Emőd54145185100134-611126----1---
Gesztely290124861491-------1-------
Girincs887883361---------------
Harsány206319922651--1-3----1----
Hernádkak143113781863--1------1-----
Hernádnémeti36863674517-----------1----
Kisgyőr1609153212512----1-1-------
Kistokaj18681802-76----21--1-3---
Kondó645643-1---------------
Köröm12451242643----------------
Mályi4152385354102---1221--15---
Muhi540522-2--1---1--------
Nyékládháza49064656137--31-----1-1---
Onga4761468281325-----1--------
Ónod2463240390----------------
Parasznya128711573421--------------
Radostyán658647-----------------
Répáshuta5515281-315------4-------
Sajóbábony3137304417534-1-----1------
Sajóecseg10651051--1--------------
Sajóhidvég109410341591---------------
Sajókápolna4384356----------------
Sajókeresztúr1513145144----------------
Sajólád2962283827813--1-----------
Sajólászlófalva473462311--------------
Sajópálfala786779421---2------1-2-
Sajópetri14861477273-1--1-------1---
Sajósenye4334314----------------
Sajóvámos223521872011-1------------
Szirmabesenyő472946362423--1---1---1---
Varbó1174112512---1--11-------

Ózdi kistérség

75720

72352

6761

78

102

2

19

30

1

12

11

14

-

9

2

16

1

-

6

Ózd38405365762558578221315-11810-61121-6
Putnok7515708165081-21-111-111---
Arló41233925121816--1-----------
Bánréve1449134615-1--------------
Borsodbóta93485593-6--------------
Borsodnádasd3592356226532-14-----------
Borsodszentgyörgy1365133271----1---1-------
Bükkmogyorósd192183-----------------
Csernely9989711011---3-----------
Csokvaomány101410036----------1-----
Domaháza1027980223----1-----------
Dubicsány337316-----------------
Farkaslyuk2035191544741--21--1-1-----
Gömörszőlős9589-----------------
Hangony178117602261-------1-------
Hét5714521----------------
Járdánháza19331907359-1-----1----3---
Kelemér54340081-1--------------
Királd945912--------1--------
Kissikátor368361----1------------
Lénárddaróc400397211---------------
Nekézseny91991651---------------
Sajómercse2602601-1--------------
Sajónémeti604577169---21-----------
Sajópüspöki583572171---------------
Sajóvelezd902899167----------------
Sáta1402139149----------------
Serényfalva1023101514----1-----------
Uppony4053994----------------

Sárospataki kistérség

27931

27388

1677

498

58

-

4

18

1

3

7

3

-

3

-

171

3

-

-

Sárospatak146941436540610821-313-342-3-33--
Bodrogolaszi952945--3------1---3---
Erdőhorváti657654341---1--2----1---
Györgytarló60560440----------------
Háromhuta165165--3--------------
Hercegkút733731-388---------------
Kenézlő13951360126---11-----------
Komlóska330324--22--11------127---
Makkoshotyka989965488----------------
Olaszliszka18161811343------------2---
Sárazsadány2792785-3--1-----------
Tolcsva19551868161-6-----1----29---
Vajdácska139413744----1-------1---
Vámosújfalu91690119------------5---
Viss743742511---------------
Zalkod308301-----------------

Sátoraljaújhelyi kistérség

43953

42638

3683

191

570

2

26

52

5

10

19

16

-

-

1

25

1

-

-

Sátoraljaújhely182821758611651762221223136911--1241--
Alsóberecki80179026-1----1---------
Alsóregmec2222191126------1-------
Bodroghalom1401137269----2-1---------
Bózsva223216--1--------------
Cigánd3193312857914-1------------
Dámóc43843661----1-----------
Felsőberecki3263261----------------
Felsőregmec20416671-1--------------
Filkeháza12012014----------------
Füzér57957890-82--1--91-------
Füzérkajata165165-1---------------
Füzérkomlós39538110-2--1-----------
Füzérradvány38638547----------------
Hollóháza1018973-2781-1-111-------
Karcsa198019551421---1-----------
Karos47747518-2--------------
Kishuta351346--70--------------
Kisrozvágy2122113----------------
Kovácsvágás626573125-1--------------
Lácacséke4314081081---------------
Mikóháza565565-211--1-----------
Nagyhuta8686--6--------------
Nagyrozvágy7387365------------1---
Nyíri45145021-2--------------
Pácin1486144790-3--1-----------
Pálháza11041088-215------1-------
Pusztafalu2702691----------------
Révleányvár636635-1---2-----------
Ricse1874180327733--311-1-------
Semjén43642192-1--4-----------
Tiszacsermely608601132----2-----------
Tiszakarád25402402486---21-----------
Vágáshuta8484--37-1------------
Vilyvitány31931817-2--------------
Zemplénagárd92692432-----1----------

Szerencsi kistérség

63920

62227

3665

503

41

3

18

34

1

8

11

5

-

2

-

5

2

2

-

Szerencs100199792167259257-48----1-1-
Tokaj4988475767511--6-1-----1---
Abaújszántó35453500995--21-----1-----
Alsódobsza41241227----------------
Baskó2342293----------------
Bekecs2503244230131--2-------1---
Bodrogkeresztúr1286124142---2-----------
Bodrogkisfalud986977-1--1------------
Csobaj81280814-1--1--------1--
Erdőbénye1352134226-3--1-----------
Golop678668-1---1-----------
Legyesbénye1646155814----1-----------
Mád2627261052-------1--------
Megyaszó30292997582----1---1-------
Mezőzombor25452297324-1--------------
Monok1809179612621--1-------1---
Prügy25262506879--------2-------
Rátka10891070-444-111-21------1-
Sima1919-----------------
Sóstófalva275268-----------------
Szegi317317-----------------
Szegilong242239-----------------
Taktabáj59959273----------------
Taktaharkány40743968279----1-1---------
Taktakenéz12091158101-4------1-------
Taktaszada20461998379----1-----------
Tállya224022332811-2--------1---
Tarcal3329310178---34--------1--
Tiszaladány72071957-3-1------------
Tiszalúc5614553224422-331----1-----
Tiszatardos2752661212-----1--------
Újcsanálos875815-12------1-------

Szikszói kistérség

20081

19526

2662

9

9

-

7

12

-

-

1

4

-

-

3

1

1

-

-

Szikszó6007582718134-47--11--111--
Abaújlak9898-----------------
Abaújszolnok151151-----------------
Alsóvadász15321450383----------------
Aszaló20081961412---1-------1----
Csobád705693162-1--1-----------
Felsődobsza939919166----------------
Felsővadász530520164---12-----------
Gadna24317245--------1-------
Gagybátor28328298-1--------------
Gagyvendégi24024017----------------
Halmaj189218541551-------2--1----
Hernádkércs34734020----------------
Homrogd1002980192---11-----------
Kázsmárk10021002387-3--------------
Kiskinizs35435284---------------
Kupa18318216----------------
Léh51150678----------------
Monaj295295-----------------
Nagykinizs350348-----------------
Nyésta7038-----------------
Rásonysápberencs56355024----------------
Selyeb479469140----1-----------
Szentistvánbaksa297297141---------------

Tiszaújvárosi kistérség

46553

44701

1567

88

38

4

33

32

4

9

15

5

-

1

1

5

-

1

-

Mezőcsát65376207343110--3-111-------
Tiszaújváros17207165955262193122247143-1-2---
Ároktő1251122114731-1--1---------
Gelej7016591-1--------------
Hejőbába1934191977---4------------
Hejőkeresztúr112211151072---------------
Hejőkürt3213203---1------------
Hejőpapi12371200803--2------------
Hejőszalonta798662392-1-------------
Igrici1260124774----1-------1---
Kesznyéten18541494138----------------
Kiscsécs21021043----------------
Nagycsécs89787877----------------
Nemesbikk10351011583--62-----------
Oszlár429424282---------------
Sajóörös11381134271--21-------1---
Sajószöged2322227443--2------------
Szakáld563551-2---1-----------
Tiszakeszi270126775011-22---1-----1-
Tiszapalkonya155314385831----------1---
Tiszatarján14831465161-5-1-------1----
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Csongrád megye

433344

407251

3149

1502

819

262

891

260

1177

215

166

76

77

141

73

59

47

32

10

Csongrádi kistérség

25225

23810

125

45

9

-

31

13

5

2

6

2

-

-

4

-

-

-

-

Csongrád1878717533101426-1995261--2----
Csanytelek300829602432-93---1--1----
Felgyő14821433--1-3------------
Tömörkény19481884-----1------1----

Hódmezővásárhelyi kistérség

60669

57008

440

135

50

14

37

29

40

20

20

8

1

2

16

7

1

5

-

Hódmezővásárhely49382463533401224714362537181781114712-
Mindszent731767769993-12323--12--3-
Mártély13391317-----2-----------
Székkutas2631256214---------------

Kisteleki kistérség

19467

18240

340

17

3

2

25

9

12

1

4

1

-

4

-

-

-

-

-

Kistelek74917006771011526-1--------
Baks23662183246--11-2--1-------
Balástya3663358735--125412--4-----
Csengele20371878-1---------------
Ópusztaszer229020731312-7---1--------
Pusztaszer162015131----2-----------

Makói kistérség

50209

47691

579

136

305

2

387

15

72

9

8

14

1

1

7

2

1

-

1

Makó258022463321774401844234341-311-1
Ambrózfalva525481--68-51---1---1---
Apátfalva3287313915723-161-----------
Csanádalberti4754658127---1--3-------
Csanádpalota323531081186-721--4-------
Ferencszállás6596141041---1----1-----
Földeák33273187-5---1151---3----
Királyhegyes734728-3--3------------
Kiszombor417240691691-201-----------
Klárafalva485470--1-1------------
Kövegy467441------1-1--------
Magyarcsanád16461550152791233542--2--1----
Maroslele21821916-41--------------
Nagyér621536-23-1------------
Nagylak597475-34-8---1--------
Óföldeák495484328-3-1-1--------
Pitvaros15001395512133-6-1-1--------

Mórahalomi kistérség

17603

16644

18

20

2

3

11

6

16

3

1

-

-

-

-

-

-

-

-

Mórahalom54725123-71154621--------
Ásotthalom4379397485-21-31---------
Öttömös803788-3---------------
Pusztamérges1352129911---11----------
Ruzsa279627329---215----------
Zákányszék28012728-41-3-1----------

Szegedi kistérség

214321

200752

1442

1084

419

230

375

154

1014

161

118

46

75

125

43

48

44

26

9

Szeged16827315730112569863942063221427581541134174115434541268
Algyő58625329111225115-72---3-11-1
Bordány31453036551-2312-1-------
Deszk32382991101674111159111---1---
Dóc8237891211-1------------
Domaszék4166382579167-7-11----1--
Forráskút22952222-1-12-2----------
Kübekháza1535140132--1----1-------
Röszke3166301222--5161--1------
Sándorfalva780375335104623101-1---1---
Szatymaz42763889211-1325-3--1--1--
Tiszasziget170016322211--4----------
Újszentiván165015971663-1-48----6-----
Üllés31563123111143-5----------
Zsombó32333072-101--22----------

Szentesi kistérség

45850

43106

205

65

31

11

25

34

18

19

9

5

-

9

3

2

1

1

-

Szentes3163829969183562792032161164-9121--
Árpádhalom6095958-------1--------
Derekegyház17911563-1---------------
Eperjes665567-21-1------------
Fábiánsebestyén22782100--1--------------
Nagymágocs3435324113322122--------1-
Nagytőke5215141-----------1----
Szegvár49134557-3--3--821--1----
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Fejér megye

434317

408781

4317

5103

278

157

350

301

156

477

220

76

51

61

39

62

31

37

5

Bicskei kistérség

36917

34252

509

1318

13

11

28

24

19

17

7

1

8

20

5

2

1

5

1

Bicske11673104803748745126146--61951-31
Alcsútdoboz15221431174--12-----1-----
Bodmér253249114-1-------------
Csabdi1164113314--2---4--------
Csákvár52015028-56-1-231---------
Etyek35463380181432-5311--2----1-
Felcsút1671158813--17-11----1---
Gánt857719-1931--1-2---------
Mány2250211329110211------------
Óbarok7917612431--1--------1--
Szár16891540-3732-1--2-------1-
Tabajd9409141912-111-1---------
Újbarok341332-77--11--1--------
Vál2348224124--2------------
Vértesacsa17441451223812--1--1-------
Vértesboglár9278921197--1--31--------

Dunaújvárosi kistérség

112086

103644

1358

635

60

64

113

85

70

359

86

19

7

20

9

15

10

13

2

Dunaújváros553095116734332744376665305054123115117131
Ercsi8445779250420214101122-5213---1
Adony37613381-124--11-47----3---
Baracs32152972310-1-1223--------
Beloiannisz118596411--4--2772---1----
Besnyő1853165733-21--7-----1---
Előszállás379734352731-43-31--------
Iváncsa2788245937-48--33--6-----
Kisapostag119910879321--22---------
Kulcs17871715-1321-11-1--------
Mezőfalva4951467654461-1112---------
Nagykarácsony1507141721---1--5--------
Nagyvenyim481444671922611373-7-2---2--
Perkáta41053900519--4-1-1--------
Pusztaszabolcs6295604150155152131-----1--
Rácalmás3872350335222-3-14-11-1-----
Ráckeresztúr32033011815-23234-1-1-----

Enyingi kistérség

24409

22657

278

42

1

2

15

12

-

-

2

4

-

1

-

3

-

-

-

Enying7126615513613--82---1-1-2---
Dég23222265-4--2------------
Káloz25382480783--1----1-------
Kisláng2645245511-------1-------
Lajoskomárom2361226023--11--1--------
Lepsény3227307012911----11-------
Mátyásdomb809790-2---1-----------
Mezőkomárom1071101415-112-------1---
Mezőszentgyörgy13281243341--2------------
Szabadhidvég982925141---6-----------

Gárdonyi kistérség

36611

34684

285

215

24

15

23

26

12

12

13

14

8

2

5

2

7

-

1

Gárdony8540780126441186971668-1----
Baracska391637192053441622112--212-1
Gyúró12091202-6--14---1-------
Kajászó986957-5----1-11-------
Kápolnásnyék3180305736-11--11--------
Martonvásár51664794222412411-2---14--
Nadap433401524---1-2---1-----
Pákozd26722587122411--1-1-------
Pázmánd1989196415----1--1--------
Sukoró838824-15-1----3--------
Tordas17321718-61----1------1--
Velence497947772831-25513-1-12----
Zichyújfalu971883----1--1---------

Móri kistérség

28379

26449

151

1626

59

3

48

7

2

6

6

4

4

-

3

2

-

2

-

Mór1472813595132115511211212234--1-1-
Bakonycsernye31892864121040-91--21-----1-
Balinka947908194----2---------
Bodajk404738503194121-11--------
Csákberény12251219-4---------------
Csókakő10451039-17---2------2----
Nagyveleg699687-4---------------
Pusztavám249922873408--261111---11---

Sárbogárdi kistérség

30199

28921

775

66

5

4

7

18

3

2

7

2

-

-

1

8

1

-

-

Sárbogárd1353212993953512292161---51--
Alap213120677112-1-------1---
Alsószentiván684679411--------------
Cece28132737852--121------2---
Hantos994988-----------------
Igar1095106921---1---1-------
Mezőszilas222221371212--11-----------
Nagylók1124883-3---------------
Sáregres827789-42-1------------
Sárkeresztúr245723264524--22-1----1----
Sárszentágota13831374-----1--1--------
Vajta9378791183---1-----------

Székesfehérvári kistérség

165716

158174

961

1201

116

58

116

129

50

81

99

32

24

18

16

30

12

17

1

Székesfehérvár106346101826538841101477398426284232417112611161
Polgárdi636861452692-36-----------
Aba450639714122141-------1---
Bakonykúti112112-401-11-21------1-
Csór1659144866------2-----1--
Csősz10361016-1--1------------
Fehérvárcsurgó18861778134--11-----------
Füle864750-3---------------
Iszkaszentgyörgy1723164213--321-3--------
Isztimér978965-157--2--21--------
Jenő12411201-----1---2-------
Kincsesbánya1569154025-----11--------
Kőszárhegy12411204921312131--------
Lovasberény27152589-11-121-12--------
Magyaralmás15371533-42--------------
Moha401375-31--1-1---------
Nádasdladány185318171211-1------------
Pátka167316611136---1-----------
Sárkeresztes15131490261----2---------
Sárkeszi541531-1------1--------
Sárosd3445311619912--61---1--1----
Sárszentmihály280326638221-105--11---2---
Seregélyes459244501171512-2-2-------
Soponya1927169823--1--------1---
Söréd432409-3--11-----------
Szabadbattyán4502436413141-131123-1-----
Szabadegyháza2220210824--1------------
Tác14661376-2-----2----3----
Úrhida1596156575--3-52---------
Vereb772680-1---------------
Zámoly219921513311-2------1----
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Győr-Moson-Sopron megye

434706

415611

1669

5519

195

3481

253

190

79

122

164

123

28

42

25

34

19

17

8

Csornai kistérség

36445

35381

165

61

9

23

15

16

1

2

5

3

1

1

1

1

2

-

-

Csorna1070410401962821648--1111-12--
Acsalag512504-----------------
Bágyogszovát13761362------1----------
Barbacs760725-1--1------------
Bezi434434-1---2-----------
Bodonhely332330--------1--------
Bogyoszló661661-1-3-2-----------
Bősárkány2221220312--1--1---------
Cakóháza6661-----------------
Dör56856012------2--------
Egyed595588--------1--------
Farád19541876-5-1-----1--1----
Fehértó493489-----------------
Győrsövényház830806-1---------------
Jobaháza559547-----------------
Kisbabot243241-----------------
Kóny262025651-11-1-----------
Maglóca101941----------------
Magyarkeresztúr4934781----------------
Markotabödöge5024761----------------
Páli3983961----------------
Pásztori407304-----------------
Potyond104104-1---------------
Rábacsanak575569-3---------------
Rábapordány11361121221--------------
Rábasebes113108-----------------
Rábaszentandrás5295282-1--------------
Rábatamási1000973--1-4------------
Rábcakapi178159-1---------------
Sobor334333-----------------
Sopronnémeti276274-----------------
Szany2334232015411-1-1-1-------
Szil13841308346-1-------------
Szilsárkány72155511--5------------
Tárnokréti217216321--2-----------
Vág5615605-1--------------
Zsebeháza154152-----------------

Győri kistérség

175076

167684

763

1133

92

336

98

83

38

67

87

29

20

21

13

19

9

11

3

Győr12941212324173199582313826731667323201811178103
Abda2939289312121213-11-------
Bőny2208216941---------------
Börcs1006986-2---------------
Dunaszeg16291600-2-311---1-------
Dunaszentpál589581-2-1-------1-----
Enese17551688-5----1----------
Gönyű2929287925-31---7-----1--
Győrladamér121812142101--------------
Győrújbarát44094198115-2-4--2---2----
Győrújfalu109710963616-------------
Győrzámoly15611550-5------1--1-----
Ikrény15521497417-1----2--------
Kisbajcs753740-4-----1-------1-
Koroncó18821792-11-21-----------
Kunsziget11831170-1-2-------1-----
Mérges8080-----------------
Nagybajcs888874-13--6----1---1---
Nagyszentjános18651780-----13--1-------
Nyúl377136852104312---1-------
Öttevény27852728-51--------------
Pér23882364-2---6--1----1---
Rábacsécsény60157111---------------
Rábapatona2479238082-12------------
Rábaszentmihály521516-----------------
Rétalap541538-1-------1-------
Töltéstava1805172244--1------------
Vámosszabadi1067989-3---------------
Vének163163-----------------

Kapuvári kistérség

25617

24599

108

59

-

20

5

3

1

1

9

2

-

-

-

-

1

-

2

Kapuvár10659103597919-93--13-------2
Agyagosszergény925878-9-1-------------
Babót11991147-2---------------
Beled29442849915---2--5--------
Cirák660597---1-------------
Dénesfa5044171----------------
Edve149149-----------------
Gyóró40238832---------------
Himod726723-----------------
Hövej310306-----------------
Kisfalud834820---1----------1--
Mihályi11441076-3-1-11-1--------
Osli945944-2-3-------------
Rábakecöl819619-----------------
Szárföld865843-2---------------
Vadosfa8888-1---------------
Vásárosfalu143143---1-------------
Veszkény892872-1--1------------
Vitnyéd14091381163-31----2-------

Mosonmagyaróvári kistérség

72525

69553

115

1289

44

1016

57

35

15

8

19

49

5

7

3

10

2

1

-

Mosonmagyaróvár3043228867983871699231710193652151--
Ásványráró194118793--1-1--3----3---
Bezenye16951604-16-332---111-------
Darnózseli15801576-1-1-------------
Dunakiliti17711748-793713---------1-
Dunaremete241214-----------------
Dunasziget14371409-21121-----------
Feketeerdő398393-1-1-------------
Halászi2879283816-4-1-----------
Hédervár11111094-7-4---1---------
Hegyeshalom354933931532133-1--7-------
Jánossomorja5975580047864103-211-------
Kimle28422570148015116-4-11-321---
Kisbodak382357--1--------------
Lébény31643063-9-32--1-1-------
Levél17101653439272----1-1-----
Lipót665664-6-12------------
Máriakálnok144513322271922---1-------
Mecsér619606-21-21-----------
Mosonszentmiklós25072453-324-1-----------
Mosonszolnok15701488-18-211-1---1-----
Püski656653-1------2--------
Rajka2625261316761112-12----11--
Újrónafő830795-31--------------
Várbalog501491-411-2-----------

Soproni kistérség

93780

88250

379

2893

41

2062

65

40

22

44

38

39

1

12

6

4

5

5

3

Sopron56175521521841963352934226193319221113453-
Fertőd34163342539-252111-3--1--1-
Ágfalva20311675-247-2-4---1-------
Csáfordjánosfa259202-----------------
Csapod581579-10---------------
Csér39383----------------
Ebergőc134134-1--1--1---------
Egyházasfalu906880-7-1-------------
Fertőboz273265-22-1-------------
Fertőendréd628614-1-1-------------
Fertőhomok483479-81218-------------
Fertőrákos2205199245178162---3--------
Fertőszentmiklós38723808133025131----------
Fertőszéplak1173116413-5-------------
Gyalóka757584-1-------------
Harka15301448613-1---73--------
Hegykő12691251-14-2-2-----------
Hidegség304301-24-94----1------1-
Iván13651345731-5-1------2----
Kópháza188218591211-114431113-------2
Lövő14241393---5-------------
Nagycenk18291784-9-1621--27-1-----
Nagylózs91090432-2-------------
Nemeskér236235----4------------
Pereszteg14021379110-81------------
Petőháza1010973-10-11------------
Pinnye349348---22------------
Pusztacsalád294293-1-1-------------
Répceszemere350312-----------------
Répcevis400400---111------------
Röjtökmuzsaj479445-7---------------
Sarród11191092-4011-1---1-------
Sopronhorpács880871111111----2--------
Sopronkövesd12481187-10-121---1-------1
Szakony52149429--31------------
Újkér1108108614-1-------------
Und362198-1-167----35-------
Völcsej410408-8-11------------
Zsira84984554-16---11--------

Téti kistérség

31263

30144

139

84

9

24

13

13

2

-

6

1

1

1

2

-

-

-

-

Pannonhalma39073526232948432-211------
Árpás282277-3---1-----------
Bakonypéterd272272-----------------
Csikvánd528517-111-------------
Écs174417221412-------------
Felpéc818801-3--1---2--------
Gyarmat13061306-1--1------------
Gyömöre1367128451---------------
Győrasszonyfa503499-----------------
Győrság1459142931---------------
Győrszemere29862922349-321------2----
Kajárpéc1382137351-1-1-----------
Lázi634598241111-----------
Mezőörs948937-----------------
Mórichida865865-3---------------
Nyalka421415-42-2---1--------
Pázmándfalu90389233----------------
Rábaszentmiklós146146-3-1-------------
Ravazd1178107416-1-------------
Sokorópátka10511029-----------------
Szerecseny93692313--311-----1-----
Táp709699-2---------------
Tápszentmiklós948945-----1-----------
Tarjánpuszta379363-----------------
Tényő14281398-4---4--1--------
Tét41633932195-31------------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Hajdú-Bihar megye

552998

527291

11742

902

129

36

977

321

47

154

169

51

36

101

83

58

42

40

12

Balmazújvárosi kistérség

30256

28461

1031

27

2

-

10

6

1

1

9

1

-

3

-

-

1

1

-

Balmazújváros1797417047756171-52115--1---1-
Tiszacsege497545491672---3---1-------
Egyek553551141074--51-----1-----
Hortobágy17721751141-----4--1--1--

Berettyóújfalui kistérség

66087

63192

2213

56

4

2

638

14

7

9

9

2

2

5

3

11

1

-

-

Berettyóújfalu1611615325276192-243485115141--
Biharkeresztes423040371736--113-------1---
Derecske9136857318241-14--2---2----
Ártánd5505375----------------
Bakonszeg12401079-1--5-----1------
Bedő31730664--189--------2---
Berekböszörmény18491816198---1------------
Bojt590506616---------------
Csökmő21712072771---2-----------
Darvas6506277---2------------
Esztár13671364----1------------
Furta118211271---1------------
Gáborján92890419----------------
Hencida13181263881--1------------
Kismarja14001368211---------------
Komádi6015587432821-3-11---------
Konyár226321231141---1-----------
Körösszakál911852942--165------------
Körösszegapáti9849712--1150-1------2---
Magyarhomorog9178811---1------------
Mezőpeterd58654815----------------
Mezősas68066631----------------
Nagykereki1361131449---4------------
Pocsaj273326773695-140--------2---
Szentpéterszeg1252122432--2-1----------
Tépe1175117214-------2--------
Told35333451---4------------
Újiráz596596-1---------------
Váncsod134813234---11---1-------
Vekerd1671567---25------------
Zsáka1702157717---7------------

Debreceni kistérség

296541

281197

5463

612

97

31

268

230

37

123

117

39

24

88

75

38

39

32

10

Debrecen21103419979411085778928213186351211113323877036393210
Hajdúhadház127091226713362--13--1-1-4----
Létavértes70456609367---7------------
Nyíradony7701741251831-29-----------
Téglás621359357211---1---------
Álmosd16941556232--2------------
Bagamér241823372241-11---11-------
Bocskaikert24102343692-32--1----1---
Fülöp1895187021--11-----------
Hajdúbagos1972181845-1-41-1---------
Hajdúsámson10677102813259-119--1--------
Hosszúpályi5471458593111-1-1--3-11----
Kokad70157122----------------
Mikepércs34653294301--11-----------
Monostorpályi219121704-1--8---1---1---
Nyírábrány395238371341--233--2--------
Nyíracsád39823879155----------------
Nyírmártonfalva21652108111----1----------
Sáránd23102217301--3------------
Újléta1071105644---1------------
Vámospércs5465525814111-47---1-------

Hajdúböszörményi kistérség

59511

57148

651

45

6

1

18

40

-

12

3

5

4

5

-

3

-

3

1

Hajdúböszörmény319933061738924511211-101445---11
Hajdúdorog946391581868--312--11-----1-
Hajdúnánás180551737376131-317-21----3-1-

Hajdúszoboszlói kistérség

33719

32950

109

98

11

1

20

15

2

7

24

1

6

-

5

3

1

3

-

Hajdúszoboszló234252282838881111214262416-5313-
Ebes44804400-9--31-----------
Hajdúszovát3149310567---2------------
Nagyhegyes2665261741--3--1---------

Polgári kistérség

14805

14171

652

32

5

-

5

3

-

-

1

-

-

-

-

1

-

-

-

Polgár8373791952593-32-------1---
Folyás430430481---------------
Görbeháza26412506222-21-----------
Tiszagyulaháza828824815------1--------
Újszentmargita16021574651---------------
Újtikos93191844---------------

Püspökladányi kistérség

52079

50172

1623

32

4

1

18

13

-

2

6

3

-

-

-

2

-

1

1

Nádudvar9074874320641-14--11-------
Püspökladány159461519842962-75-151-------
Báránd26922636142-----1---------
Bihardancsháza218214-----------------
Biharnagybajom29362763116---61---------1-
Bihartorda988979432-------1-------
Földes43384266243---1-----------
Kaba636962371778--12-------2--1
Nagyrábé23672295192----------------
Sáp105110391142--1------------
Sárrétudvari300929701454---------------
Szerep1628138711311--------------
Tetétlen1463144550--12------------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Heves megye

325727

312521

12629

658

720

24

244

171

30

85

106

34

5

21

17

42

13

9

1

Egri kistérség

95596

92750

2436

280

230

9

134

54

11

40

55

14

1

6

9

16

7

2

-

Eger583315672977722210893642103141141581661-
Andornaktálya266126093232--2--1--------
Bélapátfalva3466332225695-1------1-----
Bodony85083735---1------------
Demjén67663322--------------1-
Egerbakta1550147834541--------------
Egerszalók1975189016482-21-18--------
Egerszólát1122111471--1---------1--
Felsőtárkány3209316088314-22-12---1----
Kerecsend21982176301538-1------------
Maklár23592323352---3-1---------
Nagytálya836818712--11----------
Nagyvisnyó11291124-4---------------
Noszvaj167016513811-1---1--------
Novaj14161331122-31-----------
Ostoros23992296113--1-41--------
Parád21722074100211-2--2---------
Parádsasvár586512-26-73------------
Recsk3023293614472-8---1--------
Sirok2076192310122-1------------
Szilvásvárad189218141121-21-----------

Füzesabonyi kistérség

37722

36052

1927

44

39

2

27

18

3

3

7

2

1

4

-

4

2

-

-

Füzesabony830078681671214-34--211--2---
Aldebrő793777-31--------------
Besenyőtelek2953291398-21111----------
Dormánd100496341----------------
Egerfarmos688680-1------------2--
Feldebrő11321121183---11----2-----
Kál3664328224853-22--3----1---
Kápolna1598156119812--1---1-------
Kompolt2154208516326-6------------
Mezőszemere126612317411--------------
Mezőtárkány1673153591----2-----------
Nagyút744702-12----------1---
Poroszló3059298411271-111--1--------
Sarud132912601572---------------
Szihalom2098200324411221-1--2-----
Tarnaszentmária290286-11----2---------
Tófalu649643-----------------
Újlőrincfalva3123021-1--------------
Verpelét4016385653514-24-1---------

Gyöngyösi kistérség

76528

73228

2273

194

335

5

37

38

12

25

24

11

3

9

4

15

-

4

-

Gyöngyös3354831871765111554121681416738311-1-
Abasár32183158-73-111-31------1-
Adács294028758752-4---1--------
Atkár17241681431-1------------
Detk12411178-1---2-----------
Domoszló214821212665-11-----------
Gyöngyöshalász25912539133-12-4-----3---
Gyöngyösoroszi16031447361----2-----------
Gyöngyöspata27612700324112-3-11---------
Gyöngyössolymos31532967-92--1---------2-
Gyöngyöstarján247924391452--1124----1---
Halmajugra12781066453---1---1--------
Karácsond3154309079-3--2-----------
Kisnána112299446-92--1---1-------
Ludas839821424-11-1-1--------
Markaz19041845124--------1-----
Mátraszentimre557517-4155--4-1-2-------
Nagyfüged183218134141--1-----------
Nagyréde33523132-17-------1--1----
Vámosgyörk20712053-12---1----------
Vécs73468219-1-1------------
Visonta104010181-2-12-----------
Visznek1239122191---2-----------

Hatvani kistérség

56422

53740

917

70

34

8

24

32

4

14

11

6

-

2

3

3

1

2

1

Hatvan229062164327433132118-855-112111
Lőrinci6206592415635123-24--11----
Apc277624598362-3111-----1---
Boldog3166311218623--------------
Csány2293219915731-11------1----
Ecséd35293475392-2-123-------1-
Heréd20522006--3--------------
Hort38703740471--3-----------
Nagykökényes62161411---------------
Petőfibánya312129356831531----------
Rózsaszentmárton207119366311-6--11-------
Szűcsi1687163641-114-----------
Zagyvaszántó21242061112-12--1--------

Hevesi kistérség

36817

34636

3284

50

71

-

15

18

-

2

8

-

-

-

1

3

1

1

-

Heves11294105333661266--6-15---11---
Átány157615465186--12-----------
Boconád13381310151-13-----------
Erdőtelek3545331335012-11--1------1-
Erk831816266-1-----------1--
Hevesvezekény714634-----------------
Kisköre3094258711910-----------1---
Kömlő186616843187--9------------
Pély153415161693---2--2--------
Tarnabod692646235----------------
Tarnaméra1754166121---------------
Tarnaörs183818072912---------------
Tarnaszentmiklós103710245311----1-----1---
Tarnazsadány13551330385----1-----------
Tenk12071168-----2-----------
Tiszanána265725792102--3------------
Zaránk4854821----1-----------

Pétervásárai kistérség

22642

22115

1792

20

11

-

7

11

-

1

1

1

-

-

-

1

2

-

-

Pétervására2539242419331--------------
Balaton124312151221---------------
Bátor437434-----------------
Bekölce808792-1---------------
Bükkszék839811--1--------------
Bükkszenterzsébet11971184111----------------
Bükkszentmárton37536772----------------
Egerbocs6426092----------------
Egercsehi159015394463-21---1----2--
Erdőkövesd69768162---------------
Fedémes396396-2--1------------
Hevesaranyos726718246-1--------------
Istenmezeje1817177419----------------
Ivád44844423----1-----------
Kisfüzes169168-----------------
Mátraballa857856521-----1----1---
Mátraderecske22662206129-1--1-----------
Mikófalva83182114------1---------
Mónosbél4234231---2------------
Szajla66464136---11-----------
Szentdomonkos57452872-1-1------------
Szúcs43943650----------------
Tarnalelesz1831182351732--5-----------
Terpes22722370----1-----------
Váraszó60760260----1-----------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Jász-Nagykun-Szolnok megye

415917

394635

12305

631

135

30

225

221

42

104

83

47

29

31

35

46

19

8

1

Jászberényi kistérség

88775

84832

3851

103

22

3

34

48

5

10

15

11

5

4

-

4

2

2

-

Jászapáti9672917695611214511-----11--
Jászárokszállás822079081219-168---1-------
Jászberény28203268252165312-816354114-112-
Jászfényszaru583355633514--47-----------
Alattyán206019962741--6---15-------
Jánoshida268024392733--21-1--1------
Jászágó72671433---------------
Jászalsószentgyörgy38363669133141------2------
Jászboldogháza18261779-------21--------
Jászdózsa221921506-------4--------
Jászfelsőszentgyörgy18031792174----1--2--------
Jászivány433415-----------------
Jászjákóhalma315031007712-12-------1---
Jászkisér577854393645---1---1-------
Jászladány619459326753--1-1-33---1---
Jászszentandrás26832535-91-21-1--1------
Jásztelek17751726220----6-----------
Pusztamonostor168416748-1--------------

Karcagi kistérség

76799

72032

2664

78

14

3

26

30

2

3

5

5

3

5

11

2

3

1

-

Karcag22574213831501202-1111--1-2-113--
Kisújszállás127261202116462-76--1----1---
Mezőtúr19329180883202981792322-57----
Túrkeve10047924824181112--111-3--1-
Berekfürdő858848-4---1-----------
Kenderes546252891517---1---1-------
Kunmadaras58035155287411-----1-------

Kunszentmártoni kistérség

40520

38043

762

38

8

2

32

22

2

2

1

2

-

1

4

-

-

1

-

Kunszentmárton970789888831-472-1--1-----
Tiszaföldvár1197511417143104-87---------1-
Cibakháza45083954666-221---2-------
Csépa190218101452--8-------2----
Cserkeszőlő21902128142-43-----------
Mesterszállás796789-----------------
Mezőhék396393-----1-----------
Nagyrév824758-1--21-----------
Öcsöd374734782991---1-1----2----
Szelevény1202117851---------------
Tiszainoka44243076--31-----------
Tiszakürt16041525611-1--1---------
Tiszasas1227119523---------------

Szolnoki kistérség

122129

116020

1734

281

64

19

102

75

27

71

48

18

17

20

19

31

13

4

1

Szolnok7763173685957211511480582467381717181325831
Martfű72616992-188365233---12---
Újszász68246532259181152--1---5----
Besenyszög348931775-1-1--------1---
Csataszög330324-----------------
Hunyadfalva232225162-------1-------
Kőtelek181717661434--21-----------
Nagykörű17351508974-1--1----------
Rákóczifalva55745461285--33--1--2-3---
Rákócziújfalu2036184641---1--5--------
Szászberek961910-----------------
Tiszajenő16961613-2---------------
Tiszasüly1777173182------1---------
Tiszavárkony17291640112-3------------
Tószeg468444321621-25---------1-
Vezseny634622234---------------
Zagyvarékas371935561039------------5--

Tiszafüredi kistérség

40754

39159

1572

84

12

-

22

18

-

9

8

3

2

1

1

7

-

-

-

Kunhegyes8520836313441-66-2-----1---
Tiszafüred1374713140197556-137-771--15---
Abádszalók4598446611214---1---1-------
Nagyiván12301171521--------1------
Tiszabura274925717671-------1-1-----
Tiszaderzs135713147431-2-----1------
Tiszagyenda1077105941---------------
Tiszaigar92187849---1--------1---
Tiszaörs150714602711--1-----------
Tiszaroff1933179214633-----1--------
Tiszaszentimre23562200101---3-----------
Tomajmonostora759745-----------------

Törökszentmiklósi kistérség

46940

44549

1722

47

15

3

9

28

6

9

6

8

2

-

-

2

1

-

-

Törökszentmiklós2288321954550297151627442--11--
Fegyvernek694965483261232123111-------
Kengyel43624015602--12--11-------
Kétpó815773----1----1-------
Kuncsorba750733-1---------------
Örményes1185113911---------------
Szajol40213871823-14---1-------
Tiszabő20321810635----1-1---------
Tiszapüspöki21061916141----3-------1---
Tiszatenyő183717901-2---1----------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Komárom-Esztergom megye

316590

297964

2670

9336

5100

76

284

203

79

181

200

133

26

47

58

50

22

29

5

Dorogi kistérség

40408

37857

257

2764

2900

4

43

23

9

18

15

42

2

7

15

6

2

14

-

Dorog126091201911352479191531184231216-
Annavölgy995921533-21-----------
Bajna203618967384-12-----------
Csolnok340629021140017----135-----4-
Dág991937-21146-4-11-1-------
Epöl638581-53-1------------
Kesztölc25562376122757-1----3--42---
Leányvár16711580-2851111---11-----2-
Máriahalom703639-1331-3------------
Nagysáp151014233272-2------------
Piliscsév231422342191270112-41116-4821--
Sárisáp291827773113695-3-11110-------
Tokod4344407611165--4-1-1--1----
Tokodaltáró307128811193131--11--1--2-
Úny646615594-1--2---------

Esztergomi kistérség

55594

52245

964

1072

694

11

57

32

9

31

57

15

5

4

20

11

4

2

1

Esztergom2945227371695425391836253143591117422-
Nyergesújfalu77527440332003611051571-212--1
Bajót151815061342--1-12-----3---
Dömös1101106913185-1--17--------
Lábatlan53974951464416-41173-11121--
Mogyorósbánya8827701167821---14-------
Pilismarót19501921246152---------1----
Süttő20341933141026-2-31113------
Tát55085284425910-21-13-----1--

Kisbéri kistérség

21412

20501

47

58

19

2

9

10

3

6

1

3

1

4

1

1

1

-

-

Kisbér748370962222815232-1-41----
Ácsteszér73272921---------------
Aka271267-3---------------
Bakonybánk526503--1--------------
Bakonysárkány960903216---2---11------
Bakonyszombathely15411474-1---------------
Bársonyos855833-11--------------
Császár19041839----11-1---------
Csatka31730822---------------
Csép364364-----------------
Ete600588-31----1---------
Kerékteleki724703311--------------
Réde15701510161112-21--------
Súr136012956-5-1----1-------
Tárkány159314876-1--------------
Vérteskethely61260232--13-------11--

Komáromi kistérség

41346

40261

149

116

53

11

17

37

9

8

16

9

1

1

3

5

2

1

1

Komárom1961618956827038614236783112321-
Ács7196704944544-1--52---2---
Almásfüzitő24172355151541----11------1
Bábolna39333856861-241-12-------
Bana17331715--3--------------
Csém465450-1---------------
Kisigmánd526526---------1-------
Mocsa22742259-32--3-11---1----
Nagyigmánd31863095-161-162----------

Oroszlányi kistérség

28220

26356

400

633

204

10

66

10

11

11

33

18

-

1

1

5

2

3

1

Oroszlány202801897139330220196581073015-115231
Bokod22482178517-1---111-------
Dad1083106911---------------
Kecskéd19191810-3062----312-------
Kömlőd1151803-2---21----------
Szákszend15391525151-1---1--------

Tatabányai kistérség

89826

83229

686

3368

673

29

77

60

26

98

63

40

7

27

13

15

8

6

2

Tatabánya7247067287667135941824665623945227724711732
Gyermely12901206915--1--1---------
Héreg1042977-51--------------
Környe4336404722241524--22--------
Szárliget214318405211-31--2--------
Szomor10891044-543---1--1-------
Tarján2812240227671112----1--51-1-
Várgesztes487466-26811-----1-3-----
Vértessomló12981287-6121-----11----12-
Vértesszőlős285926731432221132169--13---

Tatai kistérség

39784

37515

167

1325

557

9

15

31

12

9

15

6

10

3

5

7

3

3

-

Tata24598229441503964347211171031035412-
Baj276126053446114-11-------21-
Dunaalmás151614782611-------------
Dunaszentmiklós411359-168------1--------
Kocs26512576-8--11-----------
Naszály2239218227--12--1----3---
Neszmély14441355-711-23---1-------
Szomód200319295506-41-12--------
Tardos16291585153483--1-112-------
Vértestolna53250241842--1-----------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Nógrád megye

220261

211517

9950

1200

3485

17

115

123

13

38

59

74

15

17

21

22

18

7

-

Balassagyarmati kistérség

43424

42051

1334

105

599

12

13

28

5

6

5

6

3

4

7

3

3

2

-

Balassagyarmat1847417683322775976164552342321-
Becske623584831---------------
Bercel20572007125271-------------
Cserháthaláp416409-----------------
Cserhátsurány98696653-5--------------
Csesztve332332-----------------
Csitár46145921----------------
Debercsény102102-----------------
Dejtár1499147235-2--2-----------
Drégelypalánk1658165214521-2------------
Érsekvadkert378937178025122---------1-
Galgaguta73873493296------2-------
Herencsény71371020-2--------------
Hont5955714213-------------
Hugyag904880181-6---------3----
Iliny199190-----------------
Ipolyvece8538335-1--------------
Magyarnándor12271190101--1-1----------
Mohora980959903----------1----
Nógrádkövesd69767412-1-----------1--
Nógrádmarcal5435325----1-----------
Őrhalom106410299----------------
Patak1019956--6--------------
Patvarc6506325-7--------------
Szanda730707222--1------------
Szécsénke270266-----------------
Szügy14171386937109-15-1-2--1----
Terény4284195391--2-----------

Bátonyterenyei kistérség

27540

26806

1843

44

417

-

11

13

2

2

5

16

3

2

1

3

-

-

-

Bátonyterenye15043146998762717-91112323213---
Dorogháza129312322292-1------------
Kisbárkány2552537-1--------------
Lucfalva61555967-206------4-------
Márkháza25725357----------------
Mátramindszent949909442------1--------
Mátranovák202619632321--1--1--------
Mátraterenye2024197911431-1------------
Mátraverebély22202217449-2--------------
Nagybárkány689655140-3------1-------
Nagykeresztúr29427918-6--------------
Nemti8228114-3--------------
Sámsonháza308297221153---1--9-------
Szuha745700--22--1-----------

Pásztói kistérség

34058

33157

2021

69

813

2

19

16

1

4

11

17

-

5

2

6

2

1

-

Pásztó10296990821228521571381-41-1--
Alsótold2702668-2--------------
Bér43643466-75------2-------
Bokor132132--9------1-------
Buják237423063093---1---1-------
Csécse100597810-1-----1--------
Cserhátszentiván168168-----------------
Ecseg12821238602--81---1-----1-
Egyházasdengeleg52651821-47------2-------
Erdőkürt611610-1248------6-------
Erdőtarcsa61160992-1--------------
Felsőtold185182132---------------
Garáb7976-----------------
Héhalom1048102465----------------
Jobbágyi2306224914751--1-----------
Kálló14771443339-3----------3---
Kisbágyon485483--1--------------
Kozárd189189-----------------
Kutasó114113-11--------------
Mátraszőlős171516429642--------------
Palotás17161699132-11-----------
Szarvasgede454425-----------------
Szirák1199116638144-14--1---12---
Szurdokpüspöki1981197010211----1-1-1-1---
Tar201519969879-2---1--------
Vanyarc13841333937344121---2----1--

Rétsági kistérség

25929

25148

622

821

1470

-

20

10

3

5

17

23

4

1

1

-

1

1

-

Rétság30152924571114--1-3413------
Alsópetény770768716340-112-14-------
Bánk678649-2229-1-1--3-------
Berkenye583560-2301--------------
Borsosberény1043103794----1--1--------
Diósjenő278227262353-23-1----1-1--
Felsőpetény76674971313-5----3-------
Horpács191191-----------------
Keszeg720710-142--------------
Kétbodony529513-----------------
Kisecset21420110----------------
Legénd58555742-69-2----1-------
Nagyoroszi2512243770128-3--16-1------
Nézsa11661098--234-21--13-------
Nógrád156115316318-1------------
Nógrádsáp895880-127------2-1-----
Nőtincs12131168755-----1--------
Ősagárd3533443-150------2-------
Pusztaberki121118--2--------------
Romhány239623824211-32---1-----1-
Szátok526462106-1--1---3-------
Szendehely146113433254212-----3--------
Szente3723661----------------
Tereske7167135011--------------
Tolmács7617211----------------

Salgótarjáni kistérség

68833

64961

2829

128

160

3

40

43

2

14

19

7

3

5

9

3

7

3

-

Salgótarján4496442193112410710332828212157355252-
Bárna1151113425----------------
Cered12481210793---------------
Egyházasgerge83673634-------------11-
Etes1435142371--31-----------
Ipolytarnóc53151246----------------
Karancsalja1602152616-3--1--1--------
Karancsberény991963-1---------------
Karancskeszi193818647187-82-12----1---
Karancslapujtő2878281317014--2------1----
Karancsság11681164267-------1--------
Kazár2067181323-37--1-1---------
Kishartyán630586111----------1----
Litke912895145----------------
Mátraszele10329415211--------------
Mihálygerge695670261---------------
Ságújfalu10048481181---------------
Sóshartyán9179134202---5------2----
Szalmatercs50149226----------------
Szilaspogony38237384---11-----------
Vizslás139113404815--2--------1--
Zabar56055237----------------

Szécsényi kistérség

20477

19394

1301

33

26

-

12

13

-

7

2

5

2

-

1

7

5

-

-

Szécsény66346381921611-56-5212-135--
Endrefalva123497411041--------------
Hollókő375351-13--1-----------
Ludányhalászi16051455431---1-------1---
Magyargéc855847106----------------
Nagylóc1761166323963-61---1-------
Nógrádmegyer17631592213----------------
Nógrádsipek758754-1---2-----------
Nógrádszakál645589115-1--1-------1---
Piliny64864846------2-----2---
Rimóc1923187625245-1------------
Szécsényfelfalu50249519----------------
Varsány1774176966-2--1---3-------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Pest megye

1083877

1013153

12465

18041

8331

721

1165

827

1306

615

586

379

79

144

322

230

128

111

23

Aszódi kistérség

38428

36673

1148

356

91

2

26

15

-

4

11

8

-

2

3

8

1

2

-

Aszód64285967212419136-112--23-1-
Bag3969367626192-62-33---1-1--
Domony19581929434-1------------
Galgahévíz2527250715131-4---31-1-1---
Galgamácsa19831877-84-32---1-------
Hévízgyörk29752921-91--------1-----
Iklad213521011227921--1--2------1-
Kartal5711558433310-52--11-------
Tura80437583594154142--12-------
Vácegres8267676726--------------
Váckisújfalu445435-119------1---4---
Verseg142813265----------------

Budaörsi kistérség

125909

117123

726

1556

594

90

238

107

169

147

93

39

29

50

32

46

17

26

3

Budaörs24282225065266510216431710492858291126411-
Érd56567528215733341034310344382731221512910711-
Százhalombatta16602155701565148214422100381012331---
Diósd57855253125940268513111-274111
Pusztazámor956927-64-21-1113---1--
Sóskút2843268551747-672122--1----
Tárnok7596712545401211772917-21----
Törökbálint1127810236243702972711299-12-5432

Ceglédi kistérség

120650

113893

1114

614

224

3

85

122

17

23

37

24

-

6

11

8

1

1

-

Abony156791474121411716212-1---1---
Cegléd380553530924010155238807111310-6231--
Nagykőrös25543243593325891-211072103--42---
Albertirsa11280108041013231-861345--2----
Ceglédbercel45834325237512-271251-----1-
Csemő418640693193--2---1-------
Dánszentmiklós27282638-15-33---1-------
Jászkarajenő2992281313612--2--3---12---
Kocsér19901903253-----1--------
Kőröstetétlen909828--2--------------
Mikebuda797752121--2------1----
Nyársapát17551752227--3-----------
Tápiószőlős3013275518--21-212--1----
Törtel452443325013-14-1---------
Újszilvás26162513282-4------------

Dabasi kistérség

42042

40496

1085

1191

1006

9

27

46

15

3

8

36

4

-

1

10

1

10

-

Dabas15841151881573097181228102228---213-
Hernád3544345450103-25---5-------
Inárcs404238192069--21-43-------
Kakucs259225009622--1-------1---
Örkény4950483053326-34-1----11---
Pusztavacs15211467-3----1--------1-
Táborfalva329231685434-432---4--1---
Tatárszentgyörgy1813174217321--------------
Újhartyán276526601112910-211-2----2-5-
Újlengyel1682166814-142-------3-1-

Dunakeszi kistérség

61788

57045

403

274

287

8

74

40

27

37

43

18

4

10

9

12

5

5

1

Dunakeszi294532714718714885731161429298142433-
Göd1522413721477850-20910673--27---
Csomád835794--116-71--14-------
Fót162761538316948361161432633651221

Gödöllői kistérség

116302

109107

1976

455

479

43

98

91

31

70

61

34

13

22

27

36

22

13

9

Gödöllő3110529355374192121172445152725371211161357
Pécel12696117992193626113851531121-1-
Veresegyház102569675733379956711--38--1
Csömör72667012337101162-873--1143-
Dány4219408047662-12----1--1----
Erdőkertes5543514093166-87-5322--1-1-
Isaszeg1025696282711811-46-1-8-2--1-1
Kerepes826970743619726533419--13-3-
Kistarcsa9198845757354125319111243-3--
Mogyoród4755461146214-671771--1-1--
Nagytarcsa27882668-677-2----2---5---
Szada31743007730671--1--131----
Vácszentlászló198119422413--3------11---
Valkó2424238121431--2--1---2----
Zsámbok237222788321-3------------

Gyáli kistérség

97660

90929

703

1050

616

23

98

50

15

61

29

20

-

4

11

17

4

4

1

Gyál21196195712654965719712254-12512-
Alsónémedi482946661398-5--3----3--1-
Bugyi5152481841011-35------1----
Ecser325030011621927311134---1---
Felsőpakony29382709812642--11--------
Gyömrő1335712475583442217914-3-1111-1
Maglód974388284124132212-6433--11---
Ócsa869983141101421138-112--16---
Üllő982592556324661351611-2--1--
Vecsés1867117292140868464271359153--2311-

Monori kistérség

40233

38667

698

122

293

5

51

23

13

11

13

20

4

4

10

2

1

-

-

Monor2056019636489631033321878684210-1--
Csévharaszt1845178876--2-3----------
Nyáregyháza36043535235212------------
Péteri18781795196135--21--10-------
Pilis10689103261602152-931272-1-2---
Vasad16571587-21116-11---1-----

Nagykátai kistérség

78142

74378

1011

141

97

5

63

42

8

7

16

16

-

7

6

2

6

1

2

Nagykáta12574118043041633-139--22-32-1-1
Bénye11701163316--------------
Farmos3630345833--3-1-------2--
Gomba270026352372-12--1--1-----
Káva674656--1--------------
Kóka417240655441-11411-4-------
Mende4145401093713-3--2-4-------
Pánd1914188614381-----11-------
Sülysáp7674746776159-71-352--1----
Szentlőrinckáta1924185614---1------------
Szentmártonkáta4659428123671224-3--------
Tápióbicske331132392812--11--2--1-1---
Tápiógyörgye3656347941101-1-------2----
Tápióság265325369-6-41---1-------
Tápiószecső637060125182-137-1---1---1-
Tápiószele582255352121162142--1----1--
Tápiószentmárton52875112812-13--2--------
Tóalmás3198261410-62-3------1-2-1
Úri26092570-21-15---1-1-1---

Pilisvörösvári kistérség

85856

79051

407

6797

479

40

84

88

30

82

79

38

4

8

20

23

31

25

1

Budakeszi1281812065204294891232381463115137-
Pilisvörösvár125141108712729619661075910101--112-
Biatorbágy829377873248125622723--172--
Budajenő12911175-5541-11-71-------
Herceghalom13721321-131-1-2-1---3----
Nagykovácsi52444746281733841263--2191-
Páty526449072273101111148---4----
Perbál2029192277015-1-------11-1-
Pilisborosjenő30772899213219-693312-1363--
Piliscsaba642558481743691682612511105-1-1-6-
Pilisjászfalu993923-22--2-----------
Pilisszentiván40143414276935-51255--24----
Solymár891283753115424633-1167-31--3-
Telki189216271484214-22-----33-
Tinnye12881220351--2-31--------
Tök1370134313323--1-----------
Üröm45234154-1371711131231-----2-
Zsámbék45374238282191348-153----1--1

Ráckevei kistérség

118219

108209

1344

2767

279

400

83

76

450

81

58

21

7

19

152

16

9

8

2

Dunaharaszti16561149581315121411151481346-2174-22
Ráckeve86748138284472964625471213----
Szigetszentmiklós23359213241281431291117242019143234543--
Apaj127412183-1--1-3---------
Áporka114310891415-1---2--------
Délegyháza2412235731121---25-2----1--
Dömsöd56245382191118-22---2-11----
Dunavarsány5721511942134527--221--3----
Halásztelek706166532844236353682--622-1-
Kiskunlacháza859082501182514-1123412421---
Lórév30723742-3--203-----10----
Majosháza121111002351-11---1--1----
Makád12621167-61---3-11-------
Szigetbecse12831201192911-5-33--------
Szigetcsép231718826966333103111--2-2--
Szigethalom1214510581683541249637-1-11-3-
Szigetszentmárton179617083272211-752----1---
Szigetújfalu205118684279212--41--22----
Taksony5869548420943122162261--411-2-
Tököl9559849324016811341636641--2223--

Szentendrei kistérség

69609

63931

581

1836

2877

83

126

58

506

62

88

60

5

5

33

31

21

13

-

Pomáz14404130892562548292981869179424663-
Szentendre227472100111422612951462910022351011111179-
Visegrád1657155511495--3138--------
Budakalász947684821722363811715710101--12-3--
Csobánka2840250817085367-248311-11-1--
Dunabogdány29342730-7118-43532--------
Kisoroszi749680-42-3--1---------
Leányfalu241221752386251-22---332--
Pilisszántó2120200235472215-4-520--1--1-
Pilisszentkereszt217019823251518-13222510-1-6---
Pilisszentlászló95889715291-211315---1---
Pócsmegyer1113107226-----2-----1---
Szigetmonostor15671492-1163211-------2--
Tahitótfalu44624266124592611224--13---

Szobi kistérség

13632

12679

229

337

92

2

28

5

9

2

13

4

-

1

-

1

2

2

1

Szob29652724-17122-112--------
Bernecebaráti944854---------------1-
Ipolydamásd377366213--------------
Ipolytölgyes444443--1------1-------
Kemence11031090-14--------------
Kóspallag7937466115---1--1-------
Letkés11961171103--12---1-------
Márianosztra16101236741556-21-6161-1-1211
Nagybörzsöny8658207669--12-----------
Perőcsény393378--1--------------
Tésa105105--1-----3--------
Vámosmikola16581618612--2---2--------
Zebegény11791128-22810-111----------

Váci kistérség

75407

70972

1040

545

917

8

84

64

16

25

37

41

9

6

7

18

7

1

3

Nagymaros4385402663161111332321---1---
Vác3495133179464182189449421017181155513613
Acsa15011467941108-11--26--11---
Csővár6895872422------3-------
Galgagyörk1062967996243-3---15-------
Kismaros17991712-9910-1---21-------
Kisnémedi65864311--1---2--------
Kosd2240218929516-41-----------
Őrbottyán5323485011911-42---2-------
Penc13731362--3--------------
Püspökhatvan158715361261130-1-1--7---1---
Püspökszilágy721718--1--1-----------
Rád1616155725-1-12--1--------
Sződ43304083321192-541134---2---
Sződliget42303882122181421241411----
Szokolya1730164040139-3412------1--
Vácduka993974-1-1-2-----------
Váchartyán17161532521-1------------
Vácrátót1686162320214--------------
Verőce2817244517381813---2--------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Somogy megye

335237

317957

10360

2112

74

1504

191

160

104

82

124

72

13

33

38

41

7

31

7

Barcsi kistérség

26824

25415

1544

247

7

833

8

16

32

5

5

4

3

-

11

1

-

2

-

Barcs1231611752406109425239295343-61-2-
Babócsa18831803205-23-1------1----
Bélavár4633969----------------
Bolhó838809771-1-------------
Csokonyavisonta17601732321-15-1-----------
Darány1024861414-13-------------
Drávagárdony16516113-----1----------
Drávatamási39939621-4-------------
Heresznye29028964----------------
Homokszentgyörgy12491198204-7-------------
Istvándi6434833081-31-1-----3----
Kálmáncsa70668630-----------1----
Kastélyosdombó320319191-6-------------
Komlósd21021021---------------
Lad6926641421--2-----------
Lakócsa5805721304-17612--2--------
Patosfa313311-----------------
Péterhida203203-1---------------
Potony28927924--115-------------
Rinyaújlak34834524----------------
Rinyaújnép706721---------------
Somogyaracs24423868--41------------
Szentborbás13512625--83-------------
Szulok73764915115-3-------------
Tótújfalu265264-1-1472------------
Vízvár68260214--1-11----------

Csurgói kistérség

18957

18285

798

35

5

42

13

4

6

1

4

3

-

-

1

-

-

-

-

Csurgó594657835019314634141-------
Berzence272926831052-4--1----------
Csurgónagymarton2092088-11-------------
Gyékényes10751021305-1-----1-------
Iharos51150143--1-------------
Iharosberény136412342522-1-1-----------
Inke1356125555-14-------------
Őrtilos682668321-11-1----------
Pogányszentpéter513490371-1-------------
Porrog2432426---4------------
Porrogszentkirály3643628-----------1----
Porrogszentpál10399-----------------
Somogybükkösd1141132----------------
Somogycsicsó22822710----------------
Somogyudvarhely115911452--3-------------
Szenta4664661101-4-------------
Zákány18951788484-72----1-------

Fonyódi kistérség

27493

26381

255

257

9

54

9

9

3

2

11

3

-

1

1

8

1

1

-

Balatonboglár5928568922234121-2--1-1-1-
Balatonlelle493547861671215-21-41---5---
Fonyód50554846-62218221252--1-1--
Balatonberény116910842112-3---------1---
Balatonfenyves18061708623-6-1-----------
Balatonkeresztúr1556145311311-------------
Balatonmáriafürdő505483-5-21------------
Balatonszentgyörgy165515636113-342-----------
Balatonújlak630622262---------------
Gamás875854371---------------
Látrány1394136970711---------1---
Ordacsehi823792108-1-------------
Somogybabod527504114--1------------
Somogytúr41841832---------------
Visz21721012---------------

Kaposvári kistérség

124653

117577

3309

744

19

300

75

65

36

50

64

23

7

23

13

21

5

22

3

Kaposvár68697650321178515131703242224048176239162212
Alsóbogát2842846----------------
Bárdudvarnok1206111925121-11--1--------
Baté830817182-12------------
Bodrog51042471------------3--
Bőszénfa599594246---------------
Büssü475474179-1---------2----
Cserénfa24424331---------------
Csököly11111007112--1--11----1----
Csoma48247323---------------
Csombárd31929882---2-----------
Ecseny312197-8---------------
Edde24724646---1------------
Felsőmocsolád5194591----------------
Fonó374368241-1-------------
Gadács13112222---------------
Gálosfa30330011---------------
Gige356340631---------------
Gölle117711441282--51-----------
Hajmás2602601--2-------------
Hedrehely531497531-1--1----------
Hencse409404252-141-----------
Hetes114211176213---1-----1---
Igal13361119149--1----1-------
Jákó717645191-2-2-----------
Juta13421309155-1-4212-1------
Kadarkút273225708910-4-1-132-------
Kaposfő180217202418-1-31--------1-
Kaposgyarmat1241162----------------
Kaposhomok41538596---------------
Kaposkeresztúr37134337---1-2----------
Kaposmérő25262444818185--11--------
Kaposszerdahely96488740--1-------------
Kaposújlak661623-1-1-------------
Kazsok362313843--1----1-------
Kercseliget463384286--3------------
Kisasszond164163-----------------
Kisgyalán2512516----------------
Kiskorpád945928227-1-------------
Kőkút56254421--2-------------
Magyaratád100593213---------------
Magyaregres597483182------2--------
Mernye15721526165---------------
Mezőcsokonya12031097246-16------------
Mike7026256410-31------------
Mosdós1096108521--21---1----2---
Nagybajom356432501521-315-2---------
Nagyberki154615074318-32------------
Orci517514--------1--------
Osztopán854828684-31------------
Pálmajor32019320----------------
Patalom378360--1----1---------
Patca7272-----------------
Polány232227-13---------------
Ráksi508434-5---------------
Rinyakovácsi17917432--3-------------
Sántos593572171-28-------------
Simonfa3953522--3--1----------
Somodor4554076----------------
Somogyaszaló798767103-------1-------
Somogygeszti564519642---------------
Somogyjád16331560442-6-1-----------
Somogysárd13791358211-1111-----------
Somogyszil837834633---------------
Szabadi33432847----1----------
Szenna717692645----------1----
Szentbalázs3463405----------------
Szentgáloskér61258561--1-11---------
Szilvásszentmárton2291935----------------
Taszár23062212116-213--111---2--1
Újvárfalva40227439--1-------------
Várda551531-----------------
Visnye2322141341111-----------
Zimány64258963---------------
Zselickisfalud276266621--1---4--------
Zselickislak3503325--6-------------
Zselicszentpál402382-2-4--4----------

Lengyeltóti kistérség

11975

11289

509

52

5

5

11

7

1

-

2

2

-

-

-

-

-

-

-

Lengyeltóti34613301206192123-----------
Buzsák14981437812---2-----------
Gyugy27324311---------------
Hács416407-3-2-------------
Kisberény21121047---1------------
Öreglak177717553351-32-----------
Pamuk275250291------1--------
Somogyvámos826760855-14-1-12-------
Somogyvár20351729922-1-------------
Szőlősgyörök12031197842-1------------

Marcali kistérség

32330

30473

1905

145

2

84

19

14

13

5

3

3

1

1

3

1

-

-

2

Marcali125331217833364256104232--1----1
Böhönye24822403334---1-1----1----
Csákány314256789---------------
Csömend343342136--5------------
Főnyed9088----1------------
Gadány360317425---------------
Hollád327311503---------------
Hosszúvíz6559-3-1-------------
Kelevíz33631732--2-------------
Kéthely24402199662-3-------------
Libickozma47471----------------
Mesztegnyő14171379618-2------1--1---
Nagyszakácsi511482362---1--1--------
Nemesdéd77170814----------------
Nemeskisfalud58588----------------
Nemesvid856778302---------------
Nikla736701117----1-----------
Pusztakovácsi891859802-2-------------
Sávoly555525423-2-------------
Somogyfajsz507503191--1----2-------
Somogysámson7995212906-1-------------
Somogysimonyi8379-----------------
Somogyszentpál8126741214-4-------------
Somogyzsitfa9118681078--1----1--1----
Szegerdő25123949----3-----------
Szenyér317291792---------------
Szőkedencs34634012-----------1----
Tapsony885829304---------------
Táska50347162----------------
Tikos13211543----------------
Varászló18618612-----1---------
Vése974864431-111411---------1
Vörs492486134---------------

Nagyatádi kistérség

28571

27073

1308

108

2

109

17

17

2

7

5

19

-

3

6

1

-

-

2

Nagyatád120431150366821558131532-3-1--2
Bakháza24621733-1-------------
Beleg66265438--6-------------
Bolhás489478432-1-1-----------
Görgeteg119811511047-24-1--15--2----
Háromfa860800101-1-1-----------
Kaszó138130-2-1-------------
Kisbajom44239479------1---------
Kutas159714981732---------------
Lábod22232090115--1-------------
Nagykorpád623572571-17-------------
Ötvöskónyi9768901401-2--------1----
Rinyabesenyő25520279----------------
Rinyaszentkirály429423381---------------
Segesd26842503104-1175------------
Somogyszob17711692101-4-------------
Szabás656626621------1---3----
Tarany127912501874-1-2-112-------

Siófoki kistérség

47888

45736

540

409

22

71

25

26

6

11

29

15

2

5

2

9

1

5

-

Balatonföldvár209420141361----122-------
Siófok226842172044320713451317681892425-4-
Ádánd23182253222212---1--------
Balatonendréd13861327-8121------------
Balatonőszöd573561161-----2--------
Balatonszabadi28882813914---1---2-1-----
Balatonszárszó19731896-111--1--2----1---
Balatonszemes16941649-12114-2-------1---
Bálványos563557-4---------------
Kereki561546611--------------
Kőröshegy1694157326--1--12--------
Kötcse53550712----------------
Nagyberény14561423125---4-----------
Nagycsepely422417106---------------
Nyim297260-6---------------
Pusztaszemes414407---1-------------
Ságvár17631716913-2-1-------2---
Siójut538504-1-1----1--------
Som71065361-12------------
Szántód322303-81-----12----1--
Szólád600319-5--5------------
Teleki20319361---------------
Zamárdi22002125156-41--1-------1-

Tabi kistérség

16546

15728

192

115

3

6

14

2

5

1

1

-

-

-

1

-

-

1

-

Tab499648421828-252--1--------
Andocs11751019124---------------
Bábonymegyer93792694---------------
Bedegkér547476182--3-3----------
Bonnya315304514--3------------
Fiad1901597----------------
Kánya4694594--1-------------
Kapoly757706141----------1----
Kára6262-----------------
Karád17161646401-2-------------
Kisbárapáti5525452-----1----------
Lulla24124121---------------
Miklósi259246-44---------------
Nágocs70666083---------------
Sérsekszőlős168168-----------------
Somogyacsa23323212-1-1--1---------
Somogydöröcske184167-51--------------
Somogyegres22922982--1------------
Somogymeggyes6045194--1-------------
Szorosad119119-----------------
Tengőd58055416---1-1----------
Törökkoppány46746222-------------1-
Torvaj32629724---------------
Zala283283--1--------------
Zics4314079----------------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

582256

560976

26628

1049

336

16

237

726

23

65

67

62

43

26

43

72

12

30

3

Baktalórántházai kistérség

24517

23748

1010

4

5

-

4

28

-

3

-

-

-

-

-

3

-

-

-

Baktalórántháza41363751280---212-------3---
Besenyőd6996546-1--1-----------
Gyulaháza2043203136----1-3---------
Laskod10681049-----------------
Levelek2861281171--14-----------
Magy988953371---------------
Nyíribrony1123111073----------------
Nyírjákó9308773----4-----------
Nyírkarász2407236320-2--3-----------
Nyírkércs828823-----------------
Ófehértó26802634110-2-1------------
Petneháza1949192423----------------
Ramocsaháza149914951472---1-----------
Rohod13061273268----2-----------

Csengeri kistérség

14504

14159

783

5

6

-

14

7

-

-

-

2

-

-

-

-

-

-

1

Csenger5231502519021-56----------1
Csengersima70768121----------------
Csengerújfalu88688218-2------1-------
Komlódtótfalu98944----------------
Pátyod653649--1--------------
Porcsalma2753270826611-6------------
Szamosangyalos59156887-1------1-------
Szamosbecs37537511---------------
Szamostatárfalva350340971--2------------
Tyukod2130211697----1-----------
Ura7307212---1------------

Fehérgyarmati kistérség

39347

38175

2227

28

24

-

14

83

-

1

1

-

-

-

3

3

2

-

-

Fehérgyarmat878583023494-132--1---211--
Botpalád583571781---2-----------
Cégénydányád698642-----2-----------
Csaholc522502144---2------------
Császló383341-21--------------
Csegöld6846607411-1------------
Darnó15615618----------------
Fülesd47045025-1--------------
Gacsály83281860----1-----------
Garbolc14314231-1--2-----------
Gyügye255254-----------------
Hermánszeg287285211-1------------
Jánkmajtis1702167321615--2-----------
Kérsemjén32132122----------------
Kisar104610444----1-----------
Kishódos74749----------------
Kisnamény35834421---1------------
Kispalád53353142----------------
Kisszekeres57155953-1--1-----------
Kölcse138613521911--2-----------
Kömörő60059537----1-----------
Magosliget24524539-1--2-----------
Mánd27527210----------------
Méhtelek7316646112-11-------1---
Milota85580073----------------
Nábrád967957-----3-----------
Nagyar71971511----1-----------
Nagyhódos141141-----------------
Nagyszekeres53752319----------------
Nemesborzova9996-----1-1---------
Panyola6506504----------------
Penyige77777114----1-----------
Rozsály766761191--12-----------
Sonkád68567084----5-----------
Szamossályi76375932-2--2-----------
Szamosújlak429403-1---------------
Szatmárcseke15251521431---7-----------
Tiszabecs10491039113-1--------------
Tiszacsécse2782376-----------1----
Tiszakóród82479168----1-------1---
Tisztaberek640632240---22-----------
Tivadar233233-----------------
Tunyogmatolcs2567251692-1--2-----------
Túristvándi77276634-------------1--
Túrricse686677145-1-31-----------
Uszka30530569----3-----------
Vámosoroszi53652658----------------
Zajta447437228--12-----------
Zsarolyán45745282----1-----------

Kisvárdai kistérség

69685

67092

3354

34

47

1

16

112

1

4

5

9

1

-

-

11

3

4

-

Dombrád41554077341-8-51611---------
Kisvárda17877170772322017-743-2411--713-
Záhony47024462625--10-111---2---
Ajak393438977123--7-------1---
Anarcs1989190430--------2-------
Benk492491-----------------
Döge2178208581-1--------------
Eperjeske1230122916----------------
Fényeslitke2396236421--13----------1-
Győröcske130116-----------------
Jéke723721-----------------
Kékcse16461618210----5--------1--
Komoró1423134991---2-----------
Lövőpetri505503-----1-----------
Mándok44264268185----2---1-------
Mezőladány10401003182----1-----------
Nyírlövő736735-----------------
Pap17701720-----1-----------
Rétközberencs1185111936----1-----------
Szabolcsbáka12531238-1---1-----------
Szabolcsveresmart1717168314---11-----------
Tiszabezdéd19961953587-1--3-----------
Tiszakanyár16671477169510--2--------1--
Tiszamogyorós735710-----5-----------
Tiszaszentmárton12721052106--------1-------
Tornyospálca2698257917622--3---3-------
Tuzsér329931978241---5-------1---
Újdombrád686642-----------------
Újkenéz1052105150----2-----------
Zsurk7737728----1-----------

Mátészalkai kistérség

67675

65061

4971

596

23

-

45

69

2

10

8

8

6

1

3

8

1

1

-

Mátészalka185531806656510310-1132284351-31--
Nagyecsed6797656910862--45------1----
Fábiánháza1858177274-5--4---1--1----
Fülpösdaróc3253164----1-----------
Géberjén57353514----------------
Győrtelek16971605209---2--------1---
Hodász3503299253321-13------1----
Jármi13221309611-52--11-------
Kántorjánosi22301971246---12-----------
Kocsord30082939143-1-4--1--1------
Mérk2268221413290--24-----------
Nagydobos23152307358---11-------1---
Nyírcsaholy21982152312---1----1-------
Nyírkáta1729160516721-1--------1-1-
Nyírmeggyes270926771-1--3-----------
Nyírparasznya953914-----------------
Ököritófülpös2041197915411--------------
Ópályi298328695163--42-1-1-------
Őr1374136322-1-1------------
Papos84782767----1-----------
Rápolt158156392---------------
Szamoskér466466-----------------
Szamosszeg20431967185-1--4-------1---
Tiborszállás1073969-1--13-------1---
Vaja365036161333--41---1-------
Vállaj10029065386--21--3--------

Nagykállói kistérség

32526

31225

712

15

10

-

4

37

-

-

1

2

-

1

2

-

-

-

-

Nagykálló10588980533895-127--1--12----
Balkány674265629362--6-----------
Biri13981377----2------------
Bököny32833245155----1---2-------
Érpatak1768171586----------------
Geszteréd18401834--1--1-----------
Kállósemjén4030397324-1-12-----------
Szakoly2877271416-1--------------

Nyírbátori kistérség

45207

43155

4054

30

16

2

26

25

1

1

1

5

-

-

4

6

-

-

-

Máriapócs21532115852---3-----------
Nyírbátor13433130271794148-8101111---4---
Bátorliget788596-----------------
Encsencs205320422861---------------
Kisléta1903158573----------------
Nyírbéltek29672796372-3--------------
Nyírbogát3284315136---12-----------
Nyírcsászári1218117517---3------------
Nyírderzs664660-----------------
Nyírgelse11581127-31-11-----------
Nyírgyulaj2073202057---3----1---1---
Nyírlugos30062981205-3221---1-------
Nyírmihálydi197918466153---1---2--1----
Nyírpilis685682156---11-----------
Nyírvasvári196018691224--31------1----
Ömböly45645023-1-33-----------
Penészlek10681036182---------------
Piricse183516581011--11-----------
Pócspetri1826165393----1------2----
Terem6986861------------1---

Nyíregyházai kistérség

221927

213928

4364

303

177

13

96

265

18

43

46

29

36

22

27

37

6

25

2

Nyíregyháza1187951143141133252134126220817394021362019325252
Ibrány6787671121315-116------12---
Nagyhalász5865548762139--21111--4----
Rakamaz5126495826012--2-1---------
Újfehértó13526132443975-54--2--------
Apagy2328232626-1--------------
Balsa92988423----------------
Berkesz93393045----------------
Beszterec1129103628--------1-------
Buj2479239159----------------
Demecser44874116361---23---1-------
Gávavencsellő3934377913231-12-2---------
Gégény20361967111-2--------1---
Kálmánháza20972036-----------------
Kék19971917154-2--1-----------
Kemecse494448779632--11--11-------
Kótaj4474407876-4-11--1---1----
Nagycserkesz1882180534311------2-------
Napkor3700361532---11------1----
Nyírbogdány2974293016062-34------11---
Nyírpazony31482989-3--21-----2--1--
Nyírtass213321211311-1------------
Nyírtelek709768497945-78--11---1---
Nyírtét11301122-----------------
Nyírtura17531735--2--1-----------
Paszab12971206971---------------
Pátroha29312888187----4---1-------
Sényő13951360-----1-----------
Szabolcs4013834----------------
Székely1087107324-1--------------
Timár14101282381--11-----------
Tiszabercel2136202324-3-72-----------
Tiszanagyfalu19591951111--1-----------
Tiszarád52651258----------------
Tiszatelek14921470-----1-----------
Vasmegyer1610156337----------------

Tiszavasvári kistérség

29002

27811

2065

15

14

-

12

31

1

3

-

3

-

1

3

2

-

-

-

Tiszalök6095591614146--1-1-----2---
Tiszavasvári1437313572128066-621-2-3-------
Tiszadada2432239230722-23------2----
Tiszadob33093239234---241-----1----
Tiszaeszlár279326921033--22-----1-----

Vásárosnaményi kistérség

37866

36622

3088

19

14

-

6

69

-

-

5

4

-

1

1

2

-

-

-

Vásárosnamény9075879934176-231--1--1-----
Aranyosapáti20781889511----4-----------
Barabás8288195-4--1-----------
Beregdaróc845840144----------------
Beregsurány5635551----------------
Csaroda655655--1--2-----------
Gelénes60860581----------------
Gemzse85685537----------------
Gulács95194498----3-----------
Gyüre12631251165---12---2-------
Hetefejércse31831828----------------
Ilk117111041581----------1----
Jánd106510401912---------------
Kisvarsány981981161--13-----------
Lónya8398249----3-----------
Márokpapi4554555----1-----------
Mátyus35534635----------------
Nagyvarsány14801479-----------------
Nyírmada4615413039023--10--31-------
Olcsva709702152---23-----------
Olcsvaapáti336329431-------1-------
Pusztadobos128412531021---3--1--------
Tákos44544551------------2---
Tarpa237123112161---1-----------
Tiszaadony738737943---------------
Tiszakerecseny959951207----2-----------
Tiszaszalka931916-----------------
Tiszavid4794776----------------
Vámosatya6136122----------------
ÖsszesenMagyarCigány, Romani, BeásNémetSzlovákHorvátRománUkránSzerbGörögLengyelSzlovén, VendKínaiArabBolgárRuszinModern héber, zsidóÖrményAfrikai

Tolna megye

249683

239631

5440

11552

143

170

253

144

164

98

77

64

22

24

22

15

11

23

3

Bonyhádi kistérség

30566

29362

511

3669

20

25

35

21

13

6

9

5

2

2

3

6

1

-

1

Bonyhád1437513782203183211152015327222251--
Aparhant1174115532911-----1--------
Bátaapáti428428316-1-------------
Bonyhádvarasd491476-39---------------
Cikó983975463--1------------
Grábóc215209106--3------------
Györe7677441021-4-------------
Izmény533529616---------------
Kakasd174317121132--11---1--1----
Kisdorog88887811791-2------------
Kismányok392371-55---------------
Kisvejke4604267211--1------------
Lengyel754736348311-41----------
Mőcsény40540019