2000-03-312011-12-312021-12-31

Eesti

1370052

1294455

1331824

Harju maakond

525682

552927

Tallinn400378393222437817
- Haabersti linnaosa373944169446750
- Kesklinna linnaosa450094649464551
- Kristiine linnaosa304072922832705
- Lasnamäe linnaosa115243108042115038
- Mustamäe linnaosa678426225566333
- Nõmme linnaosa372033546334680
- Pirita linnaosa99621616517354
- Põhja-Tallinna linnaosa568095388160406
- linnaosa teadmata509xx
Kehra linn322428892759
Keila linn9388976310499
Loksa linn349427592615
Maardu linn167381752416170
Paldiski linn424840853719
Saue linn495855145826
Aegviidu vald952761
Aegviidu alev952761674
Anija vald31612842
Aavere küla211213
Alavere küla432339347
Anija küla12511792
Arava küla504838
Härmakosu küla745846
Kaunissaare küla767983
Kehra küla354229
Kihmla küla343128
Kuusemäe küla322826
Lehtmetsa küla799719707
Lilli küla1369782
Linnakse küla657358
Looküla küla594346
Lükati küla686553
Mustjõe küla162830
Paasiku küla403338
Parila küla565176
Partsaare küla182417
Pikva küla10493101
Pillapalu küla1098293
Rasivere küla594045
Raudoja küla406259
Rooküla küla779375
Salumetsa küla272735
Salumäe küla615259
Soodla küla748777
Uuearu küla474738
Vetla küla514555
Vikipalu küla5361101
Voose küla796467
Ülejõe küla243202212
- Anija valla asula teadmata1xx
Harku vald661714181
Harku alevik791868720
Tabasalu alevik219335273938
Adra küla45112107
Harkujärve küla459899787
Humala küla294133
Ilmandu küla150505401
Kumna küla319327278
Kütke küla716768
Laabi küla1073521
Liikva küla102413548
Meriküla külaxx134<= Ilmandu / Muraste / Suurupi
Muraste küla34116981964
Naage küla62186179
Rannamõisa küla248700847
Suurupi küla25710091222
Sõrve küla83238207
Tiskre küla998681615
Tutermaa küla274304242
Türisalu küla273606715
Vahi küla73100176
Vaila küla388280
Viti küla141446643
Vääna küla233231255
Vääna-Jõesuu küla2279191200
- Harku valla asula teadmata2xx
Jõelähtme vald52176462
Kostivere alevik800753765
Loo alevik220220932295
Aruaru küla946764
Haapse küla387478
Haljava küla147153163
Ihasalu küla2444100
Iru küla280450474
Jõelähtme küla9012099
Jõesuu küla497176
Jägala küla145100107
Jägala-Joa küla224517
Kaberneeme küla100137131
Kallavere küla137123118
Koila küla61418
Koipsi küla---
Koogi küla77131137
Kostiranna küla213434
Kullamäe küla7147
Liivamäe küla43292385
Loo küla133528
Maardu küla110159159
Manniva küla2966111
Neeme küla132279324
Nehatu küla201834
Parasmäe küla495464
Rammu küla--3
Rebala küla47171158
Rohusi küla---
Ruu küla8389121
Saha küla110150143
Sambu küla233525
Saviranna külax82102
Uusküla küla179466460
Vandjala küla463956
Võerdla küla102011
Ülgase küla8384105
- Jõelähtme valla asula teadmata1xx
Keila vald38475318
Karjaküla alevik367345314
Keila-Joa alevik383389398
Klooga alevik99512031024
Illurma küla237492
Keelva küla294541
Kersalu küla207354
Kloogaranna küla106213259
Kulna küla71351282
Käesalu küla2383109
Laoküla küla403335
Laulasmaa küla280627789
Lehola küla537445405
Lohusalu küla219193213
Maeru küla8710390
Meremõisa küla83176163
Merenuka külaxx7<= Keila-Joa
Nahkjala küla574749
Niitvälja küla90143108
Ohtu küla152167156
Põllküla küla374048
Tuulna küla125355416
Tõmmiku küla657553
Valkse küla54138142
- Keila valla asula teadmata4xx
Kernu vald16882404
Allika küla385249
Haiba küla400362358
Hingu küla453019
Kaasiku küla215487532
Kabila küla256062
Kernu küla569376
Kibuna küla70156187
Kirikla küla191725
Kohatu küla21718797
Kustja küla243622
Laitse küla244412432
Metsanurga küla253238
Muusika küla86131121
Mõnuste küla547463
Pohla küla141740
Ruila küla115161159
Vansi küla3997117
- Kernu valla asula teadmata2xx
Kiili vald23755155
Kiili alev95414971841
Kangru alevik41801759
Luige alevik56912801337
Arusta küla173951
Kurevere küla192833
Lähtse küla75365514
Metsanurga küla233743
Mõisaküla küla94191207
Nabala küla148104117
Paekna küla135174175
Piissoo küla294748
Sausti küla93161183
Sookaera küla272937
Sõgula küla263230
Sõmeru küla376673
Vaela küla88304717
- Kiili valla asula teadmata-xx
Kose vald58295673
Kose alevik226020972229
Kose-Uuemõisa alevik992874929
Ravila alevik382381262
Ahisilla küla463941
Kanavere küla9295105
Karla küla135172183
Kata küla567172
Kolu küla679797
Krei küla95138171
Kuivajõe küla1319287
Liiva küla668266
Nõmbra küla191931
Nõrava küla767482
Oru küla399441486
Palvere küla166146120
Raveliku küla574340
Saula küla104151114
Sõmeru küla435451
Tade küla5788132
Tammiku küla544948
Tuhala küla71105137
Vardja küla257202205
Vilama küla281613
Viskla küla827577
Võlle küla937274
- Kose valla asula teadmata1xx
Kuusalu vald46834768
Kiiu alevik844794795
Kolga alevik527454450
Kuusalu alevik125411961176
Allika küla534643
Andineeme küla142435
Aru küla242828
Haavakannu küla41016
Hirvli küla838383
Ilmastalu küla343730
Kaberla küla599081
Kahala küla113113100
Kodasoo küla566966
Koitjärve küla---
Kolgu küla---
Kosu küla579
Kupu küla332442
Kursi küla454452
Kuusalu küla192259254
Külmaallika küla644
Liiapeksi küla23159
Mustametsa küla565048
Muuksi küla224140
Mäepea küla55115144
Pala küla2--
Pudisoo küla214545
Põhja küla241935
Rehatse küla43
Rummu küla716363
Salmistu küla21106161
Saunja küla99115109
Sigula küla384666
Soorinna küla92531
Suru küla239
Sõitme küla6093133
Tsitre küla162317
Tõreska küla48
Uuri küla114138155
Vahastu küla234651
Valkla küla671532263
- Kuusalu valla asula teadmata2xx
Kõue vald17161624
Ardu alevik566544506
Habaja alevik349311314
Aela küla597
Alansi küla152425
Harmi küla594752
Kadja küla71011
Kantküla küla312219
Katsina küla213
Kirivalla küla182322
Kiruvere küla332036
Kukepala küla-33
Kõrvenurga küla6712
Kõue küla252822
Laane küla424
Leistu küla6118
Lutsu küla687
Lööra küla181424
Marguse küla131314
Nutu küla287
Nõmmeri küla332830
Ojasoo küla1046285
Pala küla34
Paunaste küla384
Paunküla küla12312185
Puusepa küla172517
Rava küla273438
Riidamäe küla52
Rõõsa küla423847
Saarnakõrve küla12927
Sae küla171720
Silmsi küla343934
Sääsküla küla-99
Triigi küla606344
Uueveski küla16129
Vahetüki küla315
Vanamõisa küla523
Virla küla152024
Äksi küla322523
- Kõue valla asula teadmata-xx
Loksa vald18311644
Hara küla1038782
Joaveski küla603322
Juminda küla302730
Kalme külax3022
Kasispea küla10187102
Kemba küla524738
Kiiu-Aabla küla263032
Kolga-Aabla küla1029494
Kolgaküla küla166176176
Kotka küla74147
Kõnnu küla1008989
Leesi küla382919
Loksa külax5349
Murksi küla365
Nõmmeveski külax1310
Parksi küla182524
Pedaspea küla233124
Pärispea küla1079394
Suurpea küla176107117
Tammispea küla465061
Tammistu küla91429
Tapurla küla242828
Turbuneeme küla686843
Valgejõe küla393331
Vanaküla küla484352
Vihasoo küla238211208
Viinistu küla17111997
Virve küla8712
- Loksa valla asula teadmata1xx
Nissi vald33522902
Riisipere alevik1071885868
Turba alevik1110927997
Aude küla151720
Ellamaa küla219172167
Jaanika küla474537
Kivitammi küla625950
Kuke külaxx18<= Rehemäe
Lehetu küla210181180
Lepaste küla403434
Madila küla234039
Munalaskme küla12998107
Mustu küla322821
Nurme küla537474
Odulemma küla626173
Rehemäe küla384738
Siimika küla292321
Tabara küla435237
Vilumäe küla584643
Viruküla küla212721
Ürjaste küla898686
- Nissi valla asula teadmata1xx
Padise vald17751528
Alliklepa küla191511
Altküla küla533847
Audevälja küla637257
Harju-Risti küla392317334
Hatu küla704362
Karilepa küla373334
Kasepere küla1068677
Keibu küla484242
Kobru küla81118
Kurkse küla212134
Kõmmaste küla596063
Laane küla291514
Langa küla101832
Madise küla777279
Metslõugu küla322526
Määra küla615451
Padise küla397322302
Pae küla10510578
Pedase küla211726
Suurküla küla523632
Vihterpalu küla352950
Vilivalla küla334748
Vintse küla192234
Änglema küla272829
- Padise valla asula teadmata1xx
Raasiku vald44294579
Aruküla alevik185219652198
Raasiku alevik133412101399
Härma küla135122108
Igavere küla91145148
Järsi küla147178222
Kalesi küla178189214
Kiviloo küla636557
Kulli küla79126146
Kurgla küla6890119
Mallavere küla556570
Peningi küla197180180
Perila küla116102100
Pikavere küla506158
Rätla küla203845
Tõhelgi küla444351
- Raasiku valla asula teadmata-xx
Rae vald797915721
Assaku alevik407460481
Jüri alevik261436393719
Lagedi alevik9519531027
Peetri alevik83444356352
Vaida alevik1029946911
Aaviku küla96197237
Aruvalla küla96126144
Järveküla küla1929862880
Kadaka küla355745
Karla küla102544886
Kautjala küla51017
Kopli küla60344462
Kurna küla828182
Lehmja küla385034
Limu küla2254154
Pajupea küla112121132
Patika küla174408506
Pildiküla küla7581101
Rae küla1728991496
Salu küla806960
Seli küla122433
Soodevahe küla3118739
Suuresta küla524956
Suursoo küla588581
Tuulevälja küla275552
Urvaste küla365461
Uuesalu külaxx1001<= Järveküla / Kurna
Vaidasoo küla109114107
Vaskjala küla329610733
Veneküla küla224642
Veskitaguse küla447290
Ülejõe küla82134179
- Rae valla asula teadmata1xx
Saku vald73089618
Kiisa alevik558713676
Saku alevik460545494706
Juuliku küla44340428
Jälgimäe küla200289310
Kajamaa küla296174
Saue (Kanama) küla80114163
Kasemetsa küla52307536
Kirdalu küla678692
Kurtna küla335311314
Lokuti küla1098088
Metsanurme küla110523782
Männiku küla246281302
Rahula küla94143144
Roobuka küla138407541
Saustinõmme küla32148256
Sookaera-Metsanurga külax2021
Tagadi küla190220193
Tammejärve küla218x=> Männiku / Kangru / Luige
Tammemäe küla223538
Tõdva küla152107153
Tänassilma küla77362446
Üksnurme küla165504738
- Saku valla asula teadmata1xx
Saue vald734210759
Laagri alevik418751656117
Aila küla115178207
Alliku küla22315752096
Hüüru küla353511446
Jõgisoo küla226266258
Kiia küla170234215
Koidu külaxx416<= Alliku / Vanamõisa
Koppelmaa küla65119137
Maidla küla131216302
Pällu küla807995
Pärinurme küla323433
Püha küla86121114
Tagametsa küla11410291
Tuula küla217227198
Valingu küla203299264
Vanamõisa küla357551801
Vatsla küla135371413
Ääsmäe küla646711809
- Saue valla asula teadmata2xx
Vasalemma vald51752699
Rummu alevik35321088932
Vasalemma alevik867879788
Ämari alevik586542556
Lemmaru küla698663
Veskiküla küla121104112
- Vasalemma valla asula teadmata-xx
Viimsi vald797818533
Haabneeme alevik210356347265
Viimsi alevik176223412703
Idaotsa küla574145
Kelnase küla322364
Kelvingi küla223518473
Laiaküla küla43740706
Leppneeme küla172464587
Lubja küla114472830
Lõunaküla [Storbyn] külaxx7<= Naissaare
Lääneotsa küla242951
Metsakasti küla196772764
Miiduranna küla404358310
Muuga küla204581593
Naissaare küla53x=> Lõunaküla / Tagaküla / Väikeheinamaa
Pringi küla6119841098
Pärnamäe küla7515561987
Püünsi küla73812561290
Randvere küla51916901918
Rohuneeme küla320440422
Tagaküla [Bakbyn] külaxx3<= Naissaare
Tammneeme küla254463528
Väikeheinamaa [Lillängin] külaxx-<= Naissaare
Äigrumäe küla120168116
- Viimsi valla asula teadmata2xx

Hiiu maakond

10440

8482

Kärdla linn377330503046
Emmaste vald13201102
Emmaste küla281217206
Haldi küla292718
Haldreka küla22-
Harju küla717359
Hindu küla726875
Härma küla9812
Jausa küla1289290
Kabuna küla873
Kaderna küla22
Kitsa küla9511
Emmaste-Kurisu (Kurisu) küla191814
Kuusiku küla91213
Kõmmusselja küla13710
Külaküla küla283121
Külama küla122217
Laartsa küla191010
Lassi küla444027
Leisu küla221618
Lepiku küla282617
Metsalauka küla141010
Metsapere küla688
Muda küla402724
Mänspe küla291925
Nurste küla344247
Ole küla324
Prassi küla897
Prähnu küla556
Pärna küla231525
Rannaküla küla333324
Reheselja küla503624
Riidaküla küla181311
Emmaste-Selja (Selja) küla23
Sepaste küla336
Sinima küla171114
Sõru küla171012
Tilga küla353427
Tohvri küla1--
Tärkma küla292122
Ulja küla161211
Valgu küla574242
Vanamõisa küla1399
Viiri küla302520
Õngu küla313033
- Emmaste valla asula teadmata1xx
Kõrgessaare vald13481062
Kõrgessaare alevik517364345
Heigi küla221310
Heiste küla141110
Heistesoo küla--6
Hirmuste küla51215
Hüti küla1-4
Isabella küla393237
Jõeranna küla452433
Jõesuu küla33
Kalana küla141130
Kaleste küla658
Kanapeeksi küla333
Kauste küla139
Kidaste küla192231
Kiduspe küla151223
Kiivera küla53-
Kodeste küla8817
Koidma küla11510
Kopa küla14109
Kurisu küla252328
Kõpu küla503534
Laasi küla657
Lauka küla176153111
Lehtma küla2-3
Leigri küla21
Lilbi küla954
Luidja küla373451
Malvaste küla136
Mangu küla644
Mardihansu küla-1
Meelste küla324
Metsaküla küla633
Mudaste küla51011
Mägipe küla161114
Napi küla1184
Reigi-Nõmme (Nõmme) küla223
Ogandi küla11
Ojaküla küla12107
Otste küla362222
Palli küla---
Paope küla484153
Pihla küla181419
Poama küla987
Puski küla5110
Reigi küla413834
Risti küla969
Rootsi küla201620
Sigala küla-133
Suurepsi küla346
Suureranna küla181423
Sülluste küla---
Tahkuna küla226
Tammistu küla223
Tiharu küla--
Viita küla24-
Viitasoo küla2-
Vilima küla--4
Villamaa küla162013
Ülendi küla4517
- Kõrgessaare valla asula teadmata1xx
Käina vald22281835
Käina alevik868690667
Aadma küla302919
Allika küla292624
Esiküla küla887983
Jõeküla küla211916
Kaasiku küla1567
Kaigutsi küla534138
Kassari küla908177
Kleemu küla141112
Kogri küla212627
Kolga küla271728
Kuriste küla121315
Laheküla küla14105
Lelu küla504730
Ligema küla1495
Luguse küla684949
Moka küla252332
Mäeküla küla297
Mäeltse küla231118
Männamaa küla174107102
Nasva küla293537
Niidiküla küla181316
Nõmme küla776261
Nõmmerga küla---
Orjaku küla697475
Putkaste küla122108105
Pärnselja küla724
Ristivälja küla433855
Selja küla446660
Taguküla küla332835
Taterma küla222116
Utu küla18813
Vaemla küla442435
Villemi küla322925
Ühtri küla322427
- Käina valla asula teadmata-xx
Pühalepa vald17711433
Ala küla292621
Aruküla küla251922
Hagaste küla201013
Pühalepa-Harju (Harju) küla91010
Hausma küla344957
Hellamaa küla756566
Heltermaa küla434029
Hiiessaare küla241326
Hilleste küla171415
Kalgi küla13715
Kerema küla81619
Kukka küla251120
Kuri küla533938
Kõlunõmme küla253333
Leerimetsa küla---
Linnumäe küla472928
Loja küla7512
Lõbembe küla1283
Lõpe küla169129144
Määvli küla---
Nõmba küla505044
Kärdla-Nõmme (Nõmme) küla623535
Palade küla292726
Paluküla küla787868
Partsi küla533442
Pilpaküla küla493934
Prählamäe küla9912
Puliste küla121313
Pühalepa küla21146
Reikama küla212517
Sakla küla433230
Salinõmme küla332920
Sarve küla362928
Soonlepa küla202332
Suuremõisa küla321187208
Suuresadama küla10810
Sääre küla263532
Tammela küla479
Tareste küla192312
Tempa küla151917
Tubala küla777961
Undama küla191511
Vahtrepa küla413440
Valipe küla14310
Viilupi küla394131
Vilivalla küla191219
Värssu küla161016
- Pühalepa valla asula teadmata-xx

Ida-Viru maakond

179702

149172

Jõhvi linn121121077510482
Kiviõli linn740556344854
Kohtla-Järve linn476793720133499
- Ahtme linnaosax1725215602
- Järve linnaosax1705415656
- Kukruse linnaosax572467
- Oru linnaosax1266996
- Sompa linnaosax958754
- Viivikonna linnaosax99x
Viivikonna külaxx55<= Kohtla-Järve linn, Viivikonna linnaosa
Sirgala külaxx30<= Kohtla-Järve linn, Viivikonna linnaosa
Narva linn686805866353955
Narva-Jõesuu linn298326322536
Püssi linn18721083868
Sillamäe linn171991425212439
Alajõe vald417320
Alajõe küla141117101
Karjamaa küla323132
Katase küla514954
Remniku küla504449
Smolnitsa küla11312
Uusküla küla633634
Vasknarva küla694050
- Alajõe valla asula teadmata-xx
Aseri vald23491807
Aseri alevik189614391142
Aseriaru küla252713
Kalvi küla423336
Kestla küla453121
Koogu küla283819
Kõrkküla küla273625
Kõrtsialuse küla263936
Oru küla291816
Rannu küla231146135
- Aseri valla asula teadmata-xx
Avinurme vald16211305
Avinurme alevik807690623
Adraku küla908060
Alekere küla212227
Kaevussaare küla272612
Kiissa küla518
Kõrve küla141111
Kõrvemetsa küla432319
Kõveriku küla585029
Laekannu küla844944
Lepiksaare küla241917
Maetsma küla704649
Paadenurme küla17711
Sälliksaare küla262213
Tammessaare küla51818
Ulvi küla234174125
Vadi küla695438
Änniksaare küla26137
- Avinurme valla asula teadmata1xx
Iisaku vald15151182
Iisaku alevik949761707
Alliku küla423429
Imatu küla92
Jõuga küla584937
Kasevälja küla443432
Kauksi küla624247
Koldamäe küla5515
Kuru küla584255
Lipniku küla91211
Lõpe küla964
Pootsiku küla26148
Sõrumäe küla271214
Sälliku küla352429
Taga-Roostoja küla4713
Tammetaguse küla252314
Tärivere küla544254
Vaikla küla594940
Varesmetsa küla402428
- Iisaku valla asula teadmata-xx
Illuka vald1108868
Agusalu küla19129
Edivere küla262823
Illuka küla717962
Jaama küla613057
Kaatermu küla-47
Kaidma küla302020
Kamarna küla445
Karoli küla15314
Kivinõmme küla10127
Konsu küla302425
Kuningaküla küla312226
Kuremäe küla382273248
Kurtna küla206163137
Ohakvere küla221917
Ongassaare küla1664
Permisküla küla211533
Puhatu küla231616
Rausvere küla423645
Vasavere küla9810290
- Illuka valla asula teadmata1xx
Jõhvi vald17701964
Tammiku alevik389291314
Edise küla205165187
Jõhvi küla517426376
Kahula küla105113150
Kose küla19913896
Kotinuka küla414061
Linna küla342833
Pajualuse küla445039
Pargitaguse küla64903
Pauliku küla617090
Puru küla637159
Sompa küla1068260
- Jõhvi valla asula teadmata-xx
Kohtla vald15231399
Amula küla323224
Järve küla706573523
Kaasikaia küla383324
Kaasikvälja küla342620
Kabelimetsa küla516688
Kohtla küla637864
Kukruse küla565248
Mõisamaa küla54
Ontika küla788170
Paate küla352328
Peeri küla788589
Roodu küla374740
Saka küla130116106
Servaääre küla161412
Täkumetsa küla272621
Valaste küla89105106
Vitsiku küla483839
Kohtla-Nõmme vald11741032
Kohtla-Nõmme alev11741032886
Lohusuu vald879687
Lohusuu alevik408317282
Jõemetsa küla28138
Kalmaküla küla625847
Kärasi küla484541
Ninasi küla522523
Piilsi küla614239
Raadna küla131511
Separa küla232216
Tammispää küla907672
Vilusi küla947470
- Lohusuu valla asula teadmata-xx
Lüganuse vald13281363
Lüganuse alevik470439406
Aa küla190289174
Irvala küla292621
Jabara küla272938
Kopli küla101316
Liimala küla435754
Lohkuse küla557
Matka küla212546
Moldova küla203026
Mustmätta küla232617
Purtse küla309264231
Varja küla12510984
Voorepera küla565134
- Lüganuse valla asula teadmata-xx
Maidla vald797702
Aidu küla---
Aidu-Liiva küla86
Aidu-Nõmme küla54
Aidu-Sooküla küla12169
Aruküla küla7410
Arupäälse küla553
Aruvälja küla172216
Hirmuse küla251716
Koolma küla---
Kulja küla201614
Lipu küla4--
Lümatu küla243
Maidla küla13211196
Mehide küla161513
Oandu küla24189
Ojamaa küla983
Piilse küla201917
Rebu küla71419
Rääsa küla343039
Salaküla küla271917
Savala küla218175134
Sirtsi küla71417
Soonurme küla928385
Tarumaa küla823
Uniküla küla858584
Veneoja küla91210
Virunurme küla434
- Maidla valla asula teadmata-xx
Mäetaguse vald15921452
Mäetaguse alevik561555544
Apandiku küla252524
Aruküla küla171924
Arvila küla281621
Atsalama küla867992
Ereda küla754556
Jõetaguse küla262719
Kalina küla696758
Kiikla küla231239218
Liivakünka küla141522
Metsküla küla141314
Mäetaguse küla404139
Pagari küla153113122
Rajaküla küla443931
Ratva küla411917
Tarakuse küla181116
Uhe küla233229
Võhma küla929
Võide küla1947
Võrnu küla585460
Väike-Pungerja küla413733
- Mäetaguse valla asula teadmata-xx
Sonda vald1102784
Erra alevik245130135
Sonda alevik615425386
Erra-Liiva küla666056
Ilmaste küla773
Koljala küla394144
Nüri küla392825
Satsu küla11126
Uljaste küla1-
Vainu küla141517
Vana-Sonda külax1514
Varinurme küla655139
- Sonda valla asula teadmata-xx
Toila vald23272176
Toila alevik777780803
Voka alevik1083823754
Altküla küla457374
Konju küla129158141
Martsa küla212743
Metsamägara küla1129
Päite küla332216
Pühajõe küla104161186
Uikala küla141-
Vaivina küla262327
Voka küla8410693
Tudulinna vald658462
Tudulinna küla306220193
Kellassaare küla271712
Lemmaku küla342835
Oonurme küla927046
Peressaare küla1533
Pikati küla432821
Rannapungerja küla372944
Roostoja küla433224
Sahargu küla47239
Tagajõe küla14129
Vaivara vald16121429
Olgina alevik522459473
Sinimäe alevik365319389
Arumäe küla372724
Auvere küla261327
Hiiemetsa küla171412
Hundinurga küla122321
Kudruküla küla697989
Laagna küla422739
Meriküla küla71214
Mustanina küla292536
Peeterristi küla504149
Perjatsi küla404636
Pimestiku küla1163
Puhkova küla383537
Soldina küla1007371
Sõtke küla324235
Tõrvajõe küla413938
Udria küla272312
Vaivara küla130108128
Vodava küla171821
- Vaivara valla asula teadmata-xx

Jõgeva maakond

38297

31376

Jõgeva linn642055015222
Mustvee linn175313581159
Põltsamaa linn484941884150
Jõgeva vald53994315
Jõgeva alevik561508481
Kuremaa alevik606296261
Laiuse alevik470371340
Siimusti alevik813696652
Alavere küla503947
Ellakvere küla937485
Endla küla633933
Kaera küla856557
Kassinurme küla155127133
Kaude küla294953
Kivijärve küla574650
Kurista küla266228219
Kõola küla895339
Kärde küla1379787
Laiusevälja küla12310477
Lemuvere küla413326
Liivoja küla948185
Lõpe külax1914
Mooritsa küla21612
Mõisamaa küla433622
Paduvere küla322923
Painküla küla204179163
Pakaste küla736248
Palupere küla493242
Patjala küla484156
Pedja küla715045
Raaduvere küla622424
Rohe küla25138
Selli küla475421
Soomevere küla212315
Teilma küla565853
Tooma küla191711
Vaimastvere küla353254244
Vana-Jõgeva küla3087106
Vilina küla525439
Viruvere küla402222
Võduvere küla96103115
Võikvere küla836262
Vägeva küla653837
Väljaotsa külax1611
Õuna küla176130104
- Jõgeva valla asula teadmata1xx
Kasepää vald14181161
Kaasiku küla373431
Kasepää küla164141141
Kükita küla238188178
Metsaküla küla1298883
Nõmme küla686864
Omedu küla1117754
Raja küla478395315
Tiheda küla193170140
- Kasepää valla asula teadmata-xx
Pajusi vald15311152
Aidu küla897882
Arisvere küla613832
Kaave küla271824
Kalana küla1329799
Kauru küla171610
Kose küla412318
Kõpu küla493629
Kõrkküla küla16148
Lahavere küla1106365
Loopre küla322919
Luige küla332123
Mõisaküla küla212216
Mõrtsi küla131310
Nurga küla421826
Pajusi küla1267174
Pisisaare küla306277288
Sopimetsa küla231113
Tapiku küla311816
Tõivere küla281812
Uuevälja küla482721
Vorsti küla362221
Vägari küla223198185
Väljataguse küla272421
- Pajusi valla asula teadmata-xx
Pala vald14001072
Assikvere küla754542
Haavakivi küla896755
Kadrina küla533742
Kirtsi küla20147
Kodavere küla715430
Kokanurga küla514641
Lümati küla836653
Metsanurga küla856736
Moku küla443944
Nõva küla1017573
Pala küla247211206
Perametsa küla12103
Piibumäe küla523723
Piirivarbe küla503030
Punikvere küla372020
Raatvere küla302014
Ranna küla624938
Sassukvere küla513131
Sõõru küla111313
Sääritsa küla302630
Tagumaa küla666154
Vea küla443126
Äteniidi küla362321
- Pala valla asula teadmata-xx
Palamuse vald25302079
Palamuse alevik552472441
Eerikvere küla685956
Ehavere küla443221
Imukvere küla476154
Järvepera küla252719
Kaarepere küla341263277
Kaiavere küla373648
Kassivere küla32
Kivimäe küla201522
Kudina küla147118120
Luua küla441298280
Mullavere küla655552
Nava küla585154
Pikkjärve küla14712096
Praaklima küla15146
Raadivere küla564553
Rahivere küla493438
Ronivere küla14109
Sudiste küla141112
Süvalepa küla272716
Toovere küla554227
Vaidavere küla633939
Vanavälja küla81013
Varbevere küla696947
Visusti küla1089891
Änkküla küla557154
- Palamuse valla asula teadmata2xx
Puurmani vald19051442
Puurmani alevik659514503
Altnurga küla796851
Härjanurme küla1167275
Jõune küla805642
Jüriküla küla756459
Kirikuvalla küla373021
Kursi küla444645
Laasme küla666556
Pikknurme küla219150146
Pööra küla1049690
Saduküla küla246160126
Tammiku küla906149
Tõrve küla896067
- Puurmani valla asula teadmata1xx
Põltsamaa vald47383871
Adavere alevik659567507
Kamari alevik199164160
Alastvere küla624241
Annikvere küla877979
Esku küla421316345
Kaavere küla715742
Kablaküla küla473744
Kaliküla küla645553
Kalme küla1018789
Kuningamäe küla756066
Lebavere küla425132
Lustivere küla487444420
Mõhküla küla998896
Mällikvere küla134129133
Neanurme küla13010591
Nõmavere küla9310478
Pauastvere küla144137127
Pilu küla613629
Pudivere küla484843
Puduküla küla545351
Puiatu küla647173
Rõstla küla755444
Räsna küla1153
Sulustvere küla926376
Tõrenurme küla614040
Umbusi küla1017174
Vitsjärve küla613632
Võhmanõmme küla169151151
Võisiku küla526476257
Väike-Kamari küla499245179
- Põltsamaa valla asula teadmata1xx
Saare vald14531190
Halliku küla544836
Jaama küla926043
Kallivere küla302521
Kiisli küla251720
Koseveski küla423327
Levala küla393543
Maardla küla352527
Nautrasi küla161315
Odivere küla636529
Pedassaare küla201511
Putu küla483428
Pällu küla565238
Ruskavere küla644748
Kääpa (Saare) küla263250239
Saarjärve küla372618
Sirguvere küla423214
Tarakvere küla22137
Tuulavere küla281613
Vanassaare küla513839
Vassevere küla493632
Veia küla502922
Voore küla327281257
- Saare valla asula teadmata-xx
Tabivere vald25072179
Tabivere alevik1083971872
Elistvere küla433337
Juula küla555763
Kaiavere küla564145
Kaitsemõisa küla171613
Kassema küla392629
Koogi küla847862
Kõduküla küla371629
Kõnnujõe küla151523
Kõrenduse küla211321
Kärksi küla303539
Lilu küla423040
Maarja-Magdaleena (Maarja) küla269220243
Otslava küla473635
Pataste küla126119112
Raigastvere küla393728
Reinu küla373846
Sepa küla615044
Sortsi küla211318
Tormi küla201522
Uhmardu küla653040
Vahi küla121915
Valgma küla979599
Voldi küla153134146
Õvanurme küla344242
- Tabivere valla asula teadmata4xx
Torma vald23941868
Sadala alevik312293256
Torma alevik544396395
Iravere küla272022
Kantküla küla806554
Kodismaa küla473227
Koimula küla463834
Kõnnu küla1238159
Leedi küla1056464
Liikatku küla302721
Lilastvere küla433026
Näduvere küla473126
Ookatku küla543541
Oti küla81612
Rassiku küla142120
Reastvere küla633937
Rääbise küla1116559
Sätsuvere küla262022
Tealama küla17159
Tuimõisa küla374250
Tõikvere küla132121127
Tähkvere küla1165951
Vaiatu küla193175147
Vanamõisa küla786843
Võidivere küla312328
Võtikvere küla1089269
- Torma valla asula teadmata2xx

Järva maakond

38781

31784

Paide linn964282287926
Türi linn632454105129
Albu vald14121140
Ageri küla523632
Ahula küla335294275
Albu küla355277241
Järva-Madise küla747573
Kaalepi küla226163156
Lehtmetsa küla453923
Mõnuvere küla995
Mägede küla61720
Neitla küla1286
Orgmetsa küla665552
Peedu küla725243
Pullevere küla383530
Seidla küla453033
Soosalu küla251917
Sugalepa küla443
Vetepere küla452719
- Albu valla asula teadmata3xx
Ambla vald23861935
Ambla alevik358299292
Aravete alevik971769743
Käravete alevik300234202
Jõgisoo küla1299181
Kukevere küla546043
Kurisoo küla928662
Mägise küla313221
Märjandi küla786854
Raka küla784933
Rava küla412326
Reinevere küla746453
Roosna küla1288984
Sääsküla küla517174
- Ambla valla asula teadmata1xx
Imavere vald1036849
Eistvere küla524532
Hermani külaxx19<= Käsukonna
Imavere küla494447415
Jalametsa küla422217
Järavere küla181913
Kiigevere küla181717
Käsukonna küla14411082
Laimetsa küla705147
Puiatu küla352923
Pällastvere küla14611
Taadikvere küla936676
Tammeküla küla442329
Võrevere küla121411
Järva-Jaani vald18441488
Järva-Jaani alev1069999983
Jalalõpe küla332427
Jalgsema küla786241
Kagavere küla382628
Karinu küla248181172
Kuksema küla1748358
Metsla küla564348
Metstaguse küla903958
Ramma küla342122
Seliküla küla231012
- Järva-Jaani valla asula teadmata1xx
Kabala vald1067759
Arkma küla875147
Kabala küla372279245
Kahala küla186122123
Kurla küla693334
Meossaare küla474938
Ollepa küla898374
Pibari küla16105
Rassi küla423032
Sagevere küla231214
Villevere küla1359056
- Kabala valla asula teadmata1xx
Kareda vald880631
Peetri alevik312213241
Ammuta küla402016
Ataste küla372318
Esna küla746648
Kareda küla625454
Köisi küla584040
Küti küla1367
Müüsleri küla1308376
Vodja küla362730
Õle küla111512
Ämbra küla222522
Öötla küla855959
- Kareda valla asula teadmata-xx
Koeru vald25462203
Koeru alevik132211781121
Abaja küla604847
Aruküla küla465543
Ervita küla247207200
Jõeküla küla1-
Kalitsa küla654743
Kapu küla393943
Koidu-Ellavere küla251412
Kuusna küla565228
Laaneotsa küla191113
Liusvere küla16169
Merja küla634
Norra küla3-12
Preedi küla191318
Puhmu küla24829
Rõhu küla292925
Salutaguse küla151721
Santovi küla293541
Tammiku küla161213
Tudre küla201719
Udeva küla472925
Vahuküla küla1068463
Valila küla8111
Vao küla227228207
Visusti küla281723
Vuti küla1066
Väinjärve küla633753
- Koeru valla asula teadmata-xx
Koigi vald1164908
Huuksi küla667061
Kahala küla232118
Keri küla73-
Koigi küla455376370
Lähevere küla186
Prandi küla533939
Päinurme küla255152132
Pätsavere külaxx3<= Huuksi / Lähevere
Rutikvere küla302718
Silmsi küla192829
Sõrandu küla888987
Tamsi küla472818
Vaali küla322124
Väike-Kareda küla614140
Ülejõe küla1074
- Koigi valla asula teadmata-xx
Lehtse vald16581247
Lehtse alevik501383376
Jootme küla1227573
Jäneda küla455353312
Kuru küla301720
Kõrveküla küla211012
Linnape küla645839
Läpi küla394542
Läste küla564137
Patika küla453635
Pruuna küla513821
Rabasaare küla212-
Raudla küla413525
Rägavere küla837168
Räsna küla543633
Tõõrakõrve küla744772
- Lehtse valla asula teadmata1xx
Oisu vald1349974
Oisu alevik425319283
Kärevere küla1265453
Metsaküla külax4429
Mäeküla küla594647
Raukla küla675868
Retla küla170132107
Rikassaare küla71113
Saareotsa küla442628
Taikse küla211152139
Tännassilma küla694548
Väljaotsa küla603832
Äiamaa küla1104947
- Oisu valla asula teadmata1xx
Paide vald18141507
Anna küla1227072
Eivere küla555236
Kirila küla122021
Korba küla463331
Kriilevälja küla787390
Mustla küla472534
Mustla-Nõmme küla262923
Mäeküla küla272720
Mäo küla797578
Mündi küla787061
Nurme küla142415
Nurmsi küla847178
Ojaküla küla241615
Otiku küla362130
Pikaküla küla766849
Prääma küla352419
Puiatu küla442423
Purdi küla413843
Sargvere küla242191169
Seinapalu küla222514
Sillaotsa küla646052
Suurpalu küla797674
Sõmeru küla301521
Tarbja küla361227295
Valgma küla404242
Veskiaru küla10108
Viraksaare küla309194
Võõbu küla121013
- Paide valla asula teadmata-xx
Roosna-Alliku vald1265973
Roosna-Alliku alevik496427429
Allikjärve küla605355
Esna küla14119
Kaaruka küla815652
Kihme küla16129
Kirisaare küla614842
Kodasema küla393226
Koordi küla212338
Oeti küla573640
Tännapere küla6911
Valasti küla885766
Vedruka küla392015
Viisu küla287189199
- Roosna-Alliku valla asula teadmata-xx
Türi vald29162276
Särevere alevik1052675618
Jändja küla625042
Karjaküla küla765956
Kirna küla182144129
Kolu küla132118129
Laupa küla221187166
Lokuta küla18817865
Näsuvere küla---
Pala küla878586
Poaka küla76127127
Põikva küla13988105
Tori küla423037
Türi-Alliku küla515431426
Vilita küla282322
Änari küla1158164
- Türi valla asula teadmata1xx
Väätsa vald14781256
Väätsa alevik690558610
Aasuvälja küla907986
Lõõla küla157123108
Piiumetsa küla654757
Reopalu küla13311796
Roovere küla242123
Röa küla137155143
Saueaugu küla291720
Vissuvere küla362318
Väljataguse küla253830
Ülejõe küla927848
- Väätsa valla asula teadmata-xx

Lääne maakond

28644

24140

Haapsalu linn12054102519595
Hanila vald17861371
Virtsu alevik750539481
Esivere küla212224
Hanila küla414127
Karuse küla292023
Kaseküla küla292725
Kause küla222618
Kinksi küla313134
Kiska küla785
Kokuta küla843
Kuke küla1479
Kõera küla11103
Kõmsi küla159135148
Linnuse küla222619
Lõo küla393225
Massu küla483537
Mõisaküla küla142312
Mäense küla201215
Nehatu küla462828
Nurmsi küla523230
Pajumaa küla18119
Pivarootsi küla151311
Rame küla262017
Rooglaiu (Rannaküla) küla171216
Ridase küla262418
Salevere küla462842
Ullaste küla1186
Vatla küla218158162
Voose küla282019
Äila küla181921
- Hanila valla asula teadmata-xx
Kullamaa vald14771127
Jõgisoo küla734540
Kalju küla453825
Kastja küla6518
Koluvere küla507340238
Kullamaa küla341283242
Kullametsa küla544139
Leila küla475457
Lemmikküla küla993
Liivi küla171123122
Mõrdu küla241417
Päri küla393923
Silla küla382622
Ubasalu küla322517
Üdruma küla918573
- Kullamaa valla asula teadmata-xx
Lihula vald28632310
Lihula vallasisene linn149713381239
Alaküla küla757061
Hälvati küla372222
Jõeääre külaxx5<= <= Rumba
Järise küla221719
Keemu külaxx5<= Matsalu
Kelu küla11916
Kirbla küla257152162
Kirikuküla küla232423
Kloostri küla272120
Kunila küla568
Laulepa külaxx-<= Meelva
Lautna küla302713
Liustemäe külaxx6<= Metsküla
Matsalu küla614435
Meelva küla262019
Metsküla küla695131
Mõisimaa külaxx-<= Võhma
Nurme külaxx33<= Tuudi
Pagasi küla302217
Parivere küla816831
Peanse külaxx9<= Petaaluse
Penijõe küla102
Petaaluse küla493819
Poanse küla302423
Rannu külaxx8<= Kirbla
Rootsi külaxx8<= Seira
Rootsi-Aruküla külaxx5<= Seira
Rumba küla945
Saastna küla321918
Seira küla885911
Seli külaxx3<= Pagasi
Soovälja külaxx9<= Parivere
Tuhu küla1096
Tuudi küla262180142
Uluste külaxx7<= Võhma
Vagivere küla282217
Valuste küla413929
Vanamõisa külaxx19<= Seira
Võhma küla512314
Võigaste külaxx-<= Metsküla
- Lihula valla asula teadmata2xx
Martna vald1058799
Allikotsa küla20148
Ehmja küla292029
Enivere küla413
Jõesse küla151215
Kaare küla436
Kaasiku küla453323
Kabeli küla171416
Kasari küla814935
Keravere küla3136
Keskküla küla191314
Keskvere küla422914
Kesu küla63
Kirna küla674423
Kokre küla15128
Kuluse külax1312
Kurevere küla101319
Laiküla küla402317
Liivaküla küla121411
Martna küla205155125
Männiku küla688
Niinja küla232120
Nõmme küla6610
Ohtla küla11118
Oonga küla251526
Putkaste küla413924
Rannajõe küla433123
Rõude küla1037570
Soo-otsa küla31
Suure-Lähtru küla603936
Tammiku küla161211
Tuka küla944
Uusküla küla171718
Vanaküla küla1886
Väike-Lähtru küla423426
- Martna valla asula teadmata1xx
Noarootsi vald760677
Aulepa [Dirslätt] küla201212
Dirhami [Derhamn] küla171415
Einbi [Enby] küla191920
Elbiku [Ölbäck] küla362929
Hara [Harga] küla233433
Hosby küla271523
Höbringi [Höbring] küla1175
Kudani [Gutanäs] küla141113
Osmussaare [Odensholm] küla-64
Paslepa [Pasklep] küla507974
Pürksi [Birkas] küla240183184
Riguldi [Rickul] küla20622
Rooslepa [Roslep] küla312524
Saare [Lyckholm] küla202419
Spithami [Spithamn] küla468
Sutlepa [Sutlep] küla113107114
Suur-Nõmmküla [Klottorp] küla13910
Tahu [Skåtanäs] küla152614
Telise [Tällnäs] külax411
Tuksi [Bergsby] küla201312
Vanaküla [Gambyn] küla16715
Väike-Nõmmküla [Persåker] küla271432
Österby küla242743
- Noarootsi valla asula teadmata-xx
Nõva vald501350
Hindaste küla321721
Nõmmemaa küla312220
Nõva küla153112105
Peraküla küla152015
Rannaküla küla1177656
Tusari küla191616
Vaisi küla373528
Variku küla975255
- Nõva valla asula teadmata-xx
Oru vald981825
Auaste küla181922
Ingküla küla331419
Jalukse küla764755
Keedika küla343430
Kärbla küla202035
Linnamäe küla472389393
Mõisaküla külax2521
Niibi külax619
Oru küla714743
Salajõe küla403029
Saunja küla7580107
Seljaküla küla303141
Soolu küla21717
Uugla küla354022
Vedra küla563653
Ridala vald30563109
Paralepa alevik239306334
Uuemõisa alevik109610251122
Aamse küla72
Allika küla789
Ammuta küla403125
Emmuvere küla554
Erja küla2712
Espre küla51919
Haeska küla808184
Herjava küla58203268
Hobulaiu küla--
Jõõdre küla274216228
Kabrametsa küla202818
Kadaka küla648
Kaevere küla251925
Kiideva küla393556
Kiltsi küla555248
Kiviküla küla271534
Koheri küla151611
Koidu küla141012
Kolila küla201212
Kolu küla41722
Käpla küla463335
Laheva küla333
Lannuste küla151312
Liivaküla küla1178
Litu küla144
Lõbe küla665
Metsaküla küla4119
Mäeküla küla71834
Mägari küla747489
Nõmme küla102636
Panga küla298237228
Parila küla766
Puiatu küla61623
Puise küla283646
Pusku küla71929
Põgari-Sassi küla141310
Rohense küla9-5
Rohuküla küla315156
Rummu küla171312
Saanika küla202119
Saardu küla234
Sepaküla küla81123
Sinalepa küla292020
Suure-Ahli küla473755
Tammiku küla42125
Tanska küla103570
Tuuru küla332928
Uneste küla7116
Uuemõisa küla243338
Valgevälja küla391410
Varni küla--4
Vilkla küla717375
Võnnu küla192320
Väike-Ahli küla353033
Vätse küla559
Üsse küla704656
- Ridala valla asula teadmata1xx
Risti vald930814
Risti alevik613532555
Jaakna küla222522
Kuijõe küla533148
Piirsalu küla189172155
Rõuma küla535450
- Risti valla asula teadmata-xx
Taebla vald29242276
Palivere alevik994654680
Taebla alevik1016840882
Allikmaa küla212522
Kadarpiku küla433747
Kedre küla91515
Kirimäe küla133117114
Koela küla474640
Leediküla küla403343
Luigu küla293632
Nigula küla231177200
Nihka küla131323
Pälli küla1233634
Tagavere küla353424
Turvalepa küla393740
Vidruka küla8410579
Võntküla küla625142
Väänla küla42019
- Taebla valla asula teadmata1xx
Vormsi vald254231
Borrby küla5414
Diby küla12816
Fällarna küla3108
Förby küla3512
Hosby küla--3
Hullo küla10799100
Kersleti küla5520
Norrby küla111114
Rumpo küla162327
Rälby küla211919
Saxby küla545
Suuremõisa küla321932
Sviby küla302229
Söderby küla223
- Vormsi valla asula teadmata2xx

Lääne-Viru maakond

67801

58595

Kunda linn389934222997
Rakvere linn170971526415141
Tamsalu linn261422362415
Sääse505408x=> Tamsalu
Tapa linn676558965383
Avanduse vald1009776
Simuna alevik484383401
Avanduse küla1159780
Hirla küla532537
Imukvere küla161515
Kurtna küla412721
Kärsa küla20812
Käru küla1348067
Määri küla545251
Nadalama küla272613
Orguse küla293226
Võivere küla363134
Haljala vald28612474
Haljala alevik125910841093
Aaspere küla322268264
Aasu küla192028
Aaviku küla16411
Auküla küla595959
Essu küla308229256
Idavere küla676060
Kandle küla222623
Kavastu küla665851
Kisuvere küla525639
Kõldu küla433735
Kärmu küla333627
Lihulõpe küla656359
Liiguste küla312925
Pehka küla412420
Põdruse küla154123104
Sauste küla887956
Tatruse küla323849
Vanamõisa küla485146
Varangu küla836867
Võle küla536267
- Haljala valla asula teadmata-xx
Kadrina vald51914688
Hulja alevik581477494
Kadrina alevik245622692208
Ama küla11411096
Arbavere küla423946
Hõbeda küla526159
Härjadi küla343025
Jõepere küla393543
Jõetaguse küla757486
Jürimõisa külaxx30<= Ama / Viitna
Kadapiku küla10092119
Kallukse küla1113
Kihlevere küla200165174
Kolu külaxx32<= Vaiatu
Kõrveküla küla492427
Lante küla281622
Leikude küla698265
Loobu küla514660
Läsna küla473434
Mõndavere küla91114
Mäo küla193028
Neeruti küla653942
Ohepalu küla181713
Orutaguse külax1913
Põima küla323340
Ridaküla küla140146149
Rõmeda küla122629
Saukse külax2329
Sootaguse külaxx31<= Leikude / Undla
Tirbiku küla788575
Tokolopi küla262535
Udriku küla16512622
Uku küla453747
Undla küla11411763
Vaiatu küla1045244
Vandu küla492225
Viitna küla957962
Vohnja küla164134115
Võduvere küla445850
Võipere küla645465
- Kadrina valla asula teadmata-xx
Laekvere vald19011480
Laekvere alevik482444401
Alekvere küla292431
Arukse küla351416
Ilistvere küla1433
Kaasiksaare küla533840
Kellavere küla6135
Luusika küla5--
Moora küla1348967
Muuga küla268243206
Paasvere küla211155152
Padu küla553623
Rahkla küla185118122
Rajaküla küla865238
Rohu küla695456
Salutaguse küla281718
Sirevere küla242921
Sootaguse küla113
Vassivere küla432419
Venevere küla173126103
- Laekvere valla asula teadmata-xx
Rakke vald20371596
Rakke alevik1067927884
Ao küla594929
Edru küla481921
Emumäe küla582924
Jäätma küla32
Kaavere küla537
Kadiküla küla--
Kamariku küla526
Kellamäe küla633
Kitsemetsa küla32-
Koila küla181916
Koluvere küla2278
Kõpsta küla15186
Lahu küla1567
Lammasküla küla332721
Lasinurme küla584843
Liigvalla küla1086775
Mõisamaa küla221517
Mäiste küla21147
Nõmmküla küla353324
Olju küla325
Padaküla küla---
Piibe küla695753
Räitsvere küla322418
Salla küla1418776
Sootaguse küla969
Suure-Rakke küla494439
Tammiku küla946053
Villakvere küla---
Väike-Rakke küla16117
Väike-Tammiku küla23157
- Rakke valla asula teadmata-xx
Rakvere vald23032147
Lepna alevik512415402
Arkna küla207190133
Eesküla küla625451
Järni küla484552
Karitsa küla11810498
Karivärava küla334758
Karunga küla274234
Kloodi küla252637
Kullaaru küla131521
Kõrgemäe küla232026
Lasila küla155138131
Levala küla12110883
Mädapea küla646884
Paatna küla382735
Päide küla67129160
Taaravainu küla128141126
Tobia küla495449
Tõrma küla136146192
Tõrremäe küla176165156
Veltsi küla299213221
- Rakvere valla asula teadmata2xx
Rägavere vald1029891
Aarla külaxx7<= Viru-Kabala
Aasuvälja küla232520
Kantküla küla595554
Kõrma küla23158
Lavi küla364231
Miila küla514636
Mõedaka küla615248
Männikvälja küla271717
Nurkse küla595549
Nõmmise küla372831
Põlula küla886350
Sae külax1523
Uljaste küla785344
Ulvi küla296293266
Viru-Kabala küla190132103
- Rägavere valla asula teadmata1xx
Saksi vald12121032
Imastu küla198188180
Karkuse küla765926
Kiku küla1069299
Loksu küla303240
Lokuta küla122019
Moe küla268206229
Nõmmküla küla352923
Näo küla867264
Pariisi küla322423
Piilu küla16620
Saiakopli küla686068
Saksi küla634950
Salda küla11098102
Vahakulmu küla1129783
Sõmeru vald39283778
Näpi alevik412344328
Sõmeru alevik137812081199
Uhtna alevik362360342
Aluvere küla242319
Andja küla221312
Aresi küla403443
Jäätma küla82321
Kaarli küla475240
Katela küla322620
Katku küla162324
Kohala küla149143137
Kohala-Eesküla küla372930
Koovälja küla667874
Muru küla494125
Nurme küla101412
Papiaru küla323523
Rahkla küla384040
Raudlepa küla323439
Raudvere küla201716
Roodevälja küla161159112
Rägavere küla493835
Sooaluse küla131215
Sämi küla555756
Sämi-Tagaküla küla201730
Toomla küla12119
Ubja küla318269261
Ussimäe küla221485419
Vaeküla küla238140158
Varudi-Altküla küla1966
Varudi-Vanaküla küla414040
Võhma küla7711
- Sõmeru valla asula teadmata-xx
Tamsalu vald15701167
Aavere küla161017
Alupere küla12104
Araski küla31
Assamalla küla13993113
Järsi küla8--
Järvajõe küla342320
Kadapiku küla101114
Kaeva küla13158
Kerguta küla191110
Koiduküla küla314
Koplitaguse küla101711
Kuie küla322016
Kullenga küla252931
Kursi küla593739
Lemmküla küla--6
Loksa küla434342
Metskaevu küla131415
Naistevälja küla443124
Piisupi küla413639
Porkuni küla215148145
Põdrangu küla1157460
Sauvälja küla182422
Savalduma küla332032
Türje küla21149
Uudeküla küla1018192
Vadiküla küla1199
Vajangu küla409312273
Vistla küla272526
Võhmetu küla271319
Võhmuta küla694534
Vihula vald21141603
Võsu alevik491334377
Aasumetsa küla523
Adaka küla191414
Altja küla232429
Andi küla10-
Annikvere küla897361
Eisma küla332842
Eru küla261918
Haili küla884
Ilumäe küla321911
Joandu küla131713
Kakuvälja küla14615
Karepa küla362727
Karula küla826250
Kiva küla131515
Koljaku küla504030
Koolimäe küla263
Korjuse küla12107
Kosta küla-45
Käsmu küla114105129
Lahe küla231919
Lauli küla1269
Lobi küla221512
Metsanurga küla262114
Metsiku küla131413
Muike küla281919
Mustoja küla14717
Natturi küla824
Noonu küla2395
Oandu küla1599
Paasi küla251622
Pajuveski küla171714
Palmse küla666150
Pedassaare küla16126
Pihlaspea küla15108
Rutja küla332536
Sagadi küla844662
Sakussaare küla202129
Salatse küla201611
Tepelvälja küla20109
Tidriku küla-4
Tiigi küla333423
Toolse küla321729
Tõugu küla1756
Uusküla küla111612
Vainupea küla182028
Vatku küla171912
Vergi küla1046370
Vihula küla1118972
Vila küla679
Villandi küla12813
Võhma küla403629
Võsupere küla141117124
- Vihula valla asula teadmata-xx
Vinni vald57434867
Pajusti alevik772658640
Roela alevik608484470
Tudu alevik450302235
Vinni alevik1054927882
Viru-Jaagupi alevik384404356
Alavere küla121128
Allika küla332617
Anguse küla161919
Aravuse küla14813
Aruküla küla924979
Aruvälja küla312623
Inju küla1639585
Kadila küla14693102
Kakumäe küla967864
Kannastiku küla232620
Karkuse küla243431
Kaukvere küla1-
Kehala küla564849
Koeravere küla866648
Kulina küla554242
Küti küla1098788
Lepiku küla623652
Lähtse küla252415
Mõdriku küla10110995
Mäetaguse küla395145
Nurmetu küla433224
Obja küla725551
Palasi küla483129
Piira küla379445395
Puka küla223632
Rasivere küla461713
Ristiküla küla463539
Rünga küla242220
Saara küla453637
Soonuka küla1045
Suigu küla1123
Tammiku küla293133
Vana-Vinni küla8710882
Veadla küla876453
Vetiku küla194144144
Voore küla634657
Võhu küla855655
- Vinni valla asula teadmata-xx
Viru-Nigula vald14131193
Viru-Nigula alevik372319289
Aasukalda küla282318
Iila küla121111
Kabeli küla282417
Kaliküla küla122039
Kanguristi küla444045
Kiviküla küla8710
Koila küla584148
Kunda küla172023
Kurna küla171521
Villavere külaxx18<= Kutsala
Kutsala küla352813
Kuura küla879
Letipea küla191717
Linnuse küla443445
Mahu küla292542
Malla küla838461
Marinu küla855
Metsavälja küla191817
Nugeri küla10145
Ojaküla küla877079
Paasküla küla151422
Pada küla543858
Pada-Aruküla küla251514
Pikaristi küla282017
Pärna küla854
Samma küla363537
Selja küla794538
Siberi küla222222
Simunamäe küla231917
Toomika küla858
Tüükri küla324027
Unukse küla502936
Varudi küla221818
Vasta küla443635
Võrkla küla293022
Väike-Maarja vald46103677
Kiltsi alevik281231175
Väike-Maarja alevik220017751604
Aavere küla432518
Aburi küla716069
Avispea küla1349897
Ebavere küla159128120
Eipri küla1316982
Koonu küla755570
Kännuküla küla384949
Liivaküla küla677486
Müüriku küla735346
Nõmme küla221512
Pandivere küla11588103
Pikevere küla1127771
Pudivere küla463524
Raeküla küla423124
Raigu küla403518
Rastla küla342934
Sandimetsa külaxx9<= Äntu / Ebavere
Triigi küla297258251
Uuemõisa küla211718
Vao küla440333333
Varangu küla302620
Vorsti küla21516
Äntu küla505442
Ärina küla685749
- Väike-Maarja valla asula teadmata-xx

Põlva maakond

32695

27448

Põlva linn646757675454
Räpina linn296724552213
Ahja vald1193974
Ahja alevik635507467
Akste küla846774
Ibaste küla274136
Kosova küla917865
Kärsa küla12111099
Loko küla393030
Mustakurmu küla583748
Mõtsküla küla766653
Vanamõisa küla593849
- Ahja valla asula teadmata3xx
Kanepi vald27402277
Kanepi alevik657564516
Erastvere küla320286336
Heisri küla323128
Hino küla463837
Hurmi küla797274
Jõgehara küla594742
Jõksi küla543643
Kaagna küla475245
Kaagvere küla816066
Karste küla1427677
Koigera küla854657
Kooraste küla854661
Lauri küla322930
Magari küla735765
Närapää küla425445
Peetrimõisa küla565338
Piigandi küla1058087
Põlgaste küla383374343
Rebaste küla594042
Soodoma küla184150x=> Erastvere
Sõreste küla765658
Varbuse küla433033
- Kanepi valla asula teadmata-xx
Kõlleste vald10891004
Häätaru küla231523
Ihamaru küla173135131
Karaski küla273161
Karilatsi küla556156
Krootuse küla430369424
Palutaja küla312928
Piigaste küla658785
Prangli küla103108115
Tuulemäe küla443941
Tõdu küla363330
Veski küla715764
Voorepalu küla314038
- Kõlleste valla asula teadmata-xx
Laheda vald14111202
Himma küla10411698
Joosu küla919079
Lahe küla787159
Mustajõe küla754952
Naruski küla504534
Pragi küla836785
Roosi küla776239
Suurküla küla1089367
Tilsi küla443394391
Vana-Koiola küla10884110
Vardja küla193131105
- Laheda valla asula teadmata1xx
Mikitamäe vald1198897
Audjassaare küla19810
Beresje küla623826
Igrise küla271616
Järvepää küla171314
Kahkva küla704934
Karisilla küla716249
Käre külaxx8<= Toomasmäe
Laossina küla262927
Lüübnitsa küla725850
Mikitamäe küla355267263
Niitsiku küla322229
Puugnitsa küla2459
Rõsna küla645147
Rääsolaane küla201214
Selise küla755738
Toomasmäe küla926357
Usinitsa küla334939
Varesmäe küla221313
Võõpsu küla1158556
- Mikitamäe valla asula teadmata2xx
Mooste vald16421323
Mooste alevik464399448
Jaanimõisa küla1259781
Kaaru küla624652
Kadaja küla665846
Kanassaare küla816357
Kastmekoja küla252527
Kauksi küla327278243
Laho küla283737
Rasina küla156101110
Savimäe küla312426
Suurmetsa küla776042
Säkna küla301612
Säässaare küla694547
Terepi küla523931
Viisli küla493558
- Mooste valla asula teadmata-xx
Orava vald914689
Hanikase küla937461
Jantra küla383320
Kahkva küla201622
Kakusuu küla182015
Kamnitsa küla12811
Kliima küla191014
Korgõmõisa küla211417
Kõivsaare küla1369
Kõliküla küla878
Kõvera küla677
Lepassaare küla793929
Liinamäe küla733
Luuska küla426
Madi küla27146
Marga küla151110
Orava küla309240207
Oro küla241726
Piusa küla753
Praakmani küla42
Päka küla384
Pääväkese küla-5
Rebasmäe küla17128
Riihora küla763
Rõssa küla683323
Soe küla16107
Soena küla81111
Suuremetsa küla311911
Tamme küla162312
Tuderna küla6104
Vivva küla172415
- Orava valla asula teadmata1xx
Põlva vald40193615
Aarna küla255205204
Adiste küla9383101
Andre küla545854
Eoste küla715762
Himmaste küla562496443
Holvandi küla10010433
Kiisa külaxx63<= Holvandi / Vanaküla
Kiuma küla898468
Kähri küla928284
Lutsu küla515564
Mammaste küla635587542
Meemaste küla615635
Metste küla1087673
Miiaste küla656244
Nooritsmetsa küla775245
Orajõe küla656249
Partsi küla1279181
Peri küla373307324
Puskaru küla686152
Puuri küla133162171
Rosma küla388372370
Soesaare küla546847
Taevaskoja küla978994
Tromsi küla524955
Tännassilma küla213182183
Uibujärve küla453839
Valgesoo küla333441
Vanaküla küla574358
- Põlva valla asula teadmata1xx
Räpina vald28652341
Võõpsu alevik235195145
Jaanikeste küla534950
Kassilaane küla655761
Kõnnu küla463030
Köstrimäe küla168130112
Leevaku küla196155132
Linte küla295199202
Meelva küla776260
Mägiotsa küla714544
Naha küla128108101
Nulga küla686574
Pindi küla191511
Pääsna küla272230
Raadama küla1049589
Rahumäe küla1048879
Raigla küla16512188
Ristipalo küla277268287
Ruusa küla224229236
Saareküla küla331927
Sillapää küla14712195
Suure-Veerksu küla291618
Sülgoja küla714127
Toolamaa küla634848
Tooste küla806666
Tsirksi küla131514
Võiardi küla382819
Võuküla küla685451
- Räpina valla asula teadmata1xx
Valgjärve vald16671371
Abissaare küla646447
Aiaste küla936561
Hauka küla512721
Kooli küla474735
Krüüdneri küla332931
Maaritsa küla198178152
Mügra küla867056
Pikajärve küla615442
Pikareinu küla485141
Puugi küla605142
Saverna küla410338340
Sirvaste küla817067
Sulaoja küla483842
Tiido küla776366
Valgjärve küla242165171
Vissi küla686146
- Valgjärve valla asula teadmata-xx
Vastse-Kuuste vald12831135
Vastse-Kuuste alevik525396412
Karilatsi küla143113102
Kiidjärve küla131168179
Koorvere küla334138
Leevijõe küla1018469
Logina küla494640
Lootvina küla134129119
Padari küla443019
Valgemetsa küla474968
Vooreküla küla757959
- Vastse-Kuuste valla asula teadmata1xx
Veriora vald17251319
Veriora alevik566409407
Haavapää küla171210
Himmiste küla261916
Jõevaara küla989
Jõeveere küla282023
Kikka küla342216
Kirmsi küla291617
Koolma küla553
Koolmajärve küla953
Kullamäe küla121013
Kunksilla küla9712
Laho küla182115
Leevi küla258212220
Lihtensteini küla201210
Mõtsavaara küla62
Männisalu küla303219
Nohipalo küla231215
Pahtpää küla1018475
Sarvemäe küla171415
Soohara küla453639
Süvahavva küla362918
Timo küla6135
Vareste küla252214
Verioramõisa küla896472
Viira küla411915
Viluste küla128114103
Vinso küla18107
Võika küla282017
Väike-Veerksu küla563729
Vändra küla353320
- Veriora valla asula teadmata1xx
Värska vald15151079
Värska alevik580443414
Koidula küla9-
Kolodavitsa küla362631
Kolossova küla866
Korela küla993
Kostkova küla23139
Kremessova küla1997
Kundruse küla10510
Litvina küla20913
Lobotka küla626449
Lutepää küla1066
Matsuri küla442442
Määsovitsa küla15138
Nedsaja küla432031
Pattina küla17127
Perdaku küla23819
Podmotsa küla222112
Popovitsa küla8417
Rääptsova küla5--
Saabolda küla341817
Saatse küla847196
Samarina küla1158
Sesniki küla271811
Säpina küla221418
Tonja küla22715
Treski küla957064
Ulitina küla241713
Vaartsi küla843
Vedernika küla1859
Velna küla361922
Verhulitsa küla311818
Voropi küla5104
Võpolsova küla16511
Väike-Rõsna küla110101100
Õrsava küla956
- Värska valla asula teadmata-xx

Pärnu maakond

91212

82598

Kilingi-Nõmme linn222317631623
Pärnu linn455003972840228
Sindi linn417940763750
Are vald13491177
Are alevik417406419
Eavere küla402933
Elbu küla576477
Kurena küla574448
Lepplaane küla494756
Murru küla886656
Niidu küla147118116
Parisselja küla382938
Pärivere küla483832
Suigu küla301241239
Tabria küla422729
Võlla küla656857
- Are valla asula teadmata-xx
Audru vald48975100
Audru alevik146014921480
Ahaste küla224179191
Aruvälja küla604931
Eassalu küla382138
Jõõpre küla457422401
Kabriste küla947069
Kihlepa küla172143150
Kõima küla196196216
Kärbu küla544949
Lemmetsa küla233193234
Liiva küla545761
Lindi küla270278275
Liu küla12077104
Malda küla11886114
Marksa küla816879
Oara küla1149691
Papsaare küla50710281260
Põhara küla959682
Põldeotsa küla169167182
Ridalepa küla116100117
Saari küla362422
Saulepa küla465558
Soeva küla957357
Soomra küla474459
Tuuraste küla311922
Valgeranna küla101823
- Audru valla asula teadmata-xx
Halinga vald35562935
Pärnu-Jaagupi alev136011951140
Aasa küla635258
Altküla küla613
Anelema küla543733
Arase küla514633
Eametsa küla201320
Eense küla172212
Eerma küla293127
Enge küla858186
Ertsma küla725965
Halinga küla979185
Helenurme küla272116
Kablima küla15813
Kaelase küla1099
Kangru küla181325
Kodesmaa küla334143
Kuninga küla589
Langerma küla1045854
Lehtmetsa küla161213
Lehu küla262319
Libatse küla498388358
Loomse küla192020
Maima küla402726
Mõisaküla küla1077767
Mäeküla küla241620
Naartse küla231515
Oese küla282111
Pallika küla16137
Pereküla küla68-
Pitsalu küla191411
Pööravere küla221723
Roodi küla544238
Rukkiküla küla161219
Salu küla433532
Sepaküla küla1764
Soosalu küla141711
Sõõrike küla281318
Tarva küla634960
Tõrdu küla927273
Tühjasma küla162113
Vahenurme küla221164162
Vakalepa küla231417
Valistre küla182626
Vee küla392718
- Halinga valla asula teadmata2xx
Häädemeeste vald32232473
Häädemeeste alevik869692589
Arumetsa küla1128779
Ikla küla175149122
Jaagupi küla847457
Kabli küla373268242
Krundiküla küla1528890
Majaka küla494135
Massiaru küla15410070
Metsapoole küla15310884
Nepste küla193727
Orajõe küla452835
Papisilla küla594949
Penu küla966262
Pulgoja küla715961
Rannametsa küla121128129
Sooküla küla605037
Soometsa küla12810583
Treimani küla282191151
Urissaare küla896867
Uuemaa küla332015
Võidu küla976975
- Häädemeeste valla asula teadmata2xx
Kaisma vald580474
Kaisma küla158116106
Kergu küla239189149
Kõnnu küla716976
Metsaküla küla14145
Metsavere küla364228
Rahkama küla--6
Sohlu küla624438
- Kaisma valla asula teadmata-xx
Kihnu vald510487
Lemsi küla145153165
Linaküla küla122120133
Rootsiküla küla1068899
Sääre küla137126154
- Kihnu valla asula teadmata-xx
Koonga vald13571001
Emmu küla371925
Hõbeda küla63
Irta küla533951
Iska küla53
Joonuse küla1--
Jänistvere küla293230
Järve küla11114
Kalli küla514037
Karinõmme küla11811
Karuba küla161916
Kibura küla625
Kiisamaa küla121816
Koonga küla309227202
Kuhu küla2--
Kurese küla---
Kõima küla442624
Lõpe küla190115120
Maikse küla427
Mihkli küla382717
Naissoo küla114
Nedrema küla362531
Nätsi küla1256
Oidrema küla143114126
Paimvere küla272919
Palatu küla853
Parasmaa küla---
Peantse küla403122
Piisu küla61
Pikavere küla323531
Rabavere küla736152
Salavere (Salevere) küla1354
Sookatse küla---
Tamme küla32
Tarva küla311922
Tõitse küla8104
Ura küla332517
Urita küla444
Vastaba küla669
Veltsa küla241513
Võitra küla241511
Võrungi küla42
Õepa küla---
- Koonga valla asula teadmata4xx
Lavassaare vald554460
Lavassaare alev554460445
Paikuse vald28623579
Paikuse alev203823752917
Põlendmaa küla383329
Seljametsa küla325273273
Silla küla258711428
Tammuru küla133118100
Vaskrääma küla686967
- Paikuse valla asula teadmata2xx
Saarde vald23881553
Tihemetsa alevik913532406
Allikukivi külaxx122<= Tihemetsa
Jäärja küla986159
Kalita küla1228557
Kamali küla604227
Kanaküla küla1314641
Kärsu küla362525
Leipste küla1578670
Lodja küla176110111
Marana küla292113
Mustla küla271812
Oissaare külax1618
Reinse külaxx12<= Kanaküla
Saarde küla378318250
Sigaste küla906853
Tõlla küla1098267
Väljaküla küla604350
- Saarde valla asula teadmata2xx
Sauga vald25354474
Sauga alevik108413321318
Eametsa küla178453619
Kiisa küla878470
Kilksama küla199384421
Nurme küla121171165
Pulli küla155153160
Räägu küla504542
Rütavere küla555253
Tammiste küla36115621724
Urge küla184158129
Vainu küla608072
- Sauga valla asula teadmata1xx
Surju vald1040945
Ilvese küla1068682
Jaamaküla küla179121125
Kalda küla826558
Kikepera küla323522
Kõveri küla5510
Lähkma küla342820
Metsaääre küla98142120
Rabaküla küla6196103
Ristiküla küla947569
Saunametsa küla222111
Surju küla327271286
- Surju valla asula teadmata-xx
Tahkuranna vald20182357
Võiste alevik531462396
Laadi küla209414467
Leina küla324761
Lepaküla küla889590
Mereküla külaxx76<= Reiu
Metsaküla küla757055
Piirumi küla445656
Reiu küla384599534
Tahkuranna küla120136198
Uulu küla535478524
- Tahkuranna valla asula teadmata-xx
Tali vald774529
Laiksaare küla757179
Lanksaare küla35116
Marina küla702113
Pihke küla925
Reinu küla361915
Tali küla352256200
Tuuliku küla85-
Veelikse küla1449167
Viisireiu küla455342
- Tali valla asula teadmata-xx
Tootsi vald1059744
Tootsi alev1059744774
Tori vald26062249
Tori alevik537457440
Aesoo küla562022
Elbi küla624
Jõesuu küla401344316
Kildemaa küla474632
Kuiaru küla716362
Kõrsa küla776672
Levi küla294138
Mannare küla563937
Muraka küla968393
Muti küla646650
Oore küla878986
Piistaoja küla113101101
Randivälja küla485254
Riisa küla222615
Rätsepa küla282629
Selja küla414295291
Taali küla252227210
Tohera küla807560
Urumarja küla618587
Võlli küla604639
- Tori valla asula teadmata1xx
Tõstamaa vald16641254
Tõstamaa alevik652483482
Alu küla361919
Ermistu küla635346
Kastna küla714437
Kavaru küla614047
Kiraste küla151519
Kõpu küla24913
Lao küla412928
Lõuka küla534344
Manija küla363135
Männikuste küla969082
Peerni küla182422
Pootsi küla1117582
Päraküla küla151218
Rammuka küla302113
Ranniku küla342434
Seliste küla147143128
Tõhela küla693235
Tõlli küla434546
Värati küla482215
- Tõstamaa valla asula teadmata1xx
Varbla vald1067815
Allika küla23238
Aruküla küla815847
Haapsi küla73-
Helmküla küla444745
Hõbesalu küla171410
Kadaka küla813
Kanamardi küla673
Kidise küla1244
Kilgi küla11109
Koeri küla---
Korju küla425
Kulli küla564846
Käru küla2397
Maade küla8711
Matsi küla181217
Mereäärse küla171211
Muriste küla947
Mõtsu küla413724
Mäliküla küla191512
Nõmme küla926
Paadrema küla342215
Paatsalu küla666559
Piha küla271817
Raespa küla11207
Raheste küla523540
Rannaküla küla91113
Rauksi küla10511
Rädi küla1699
Saare küla15816
Saulepi küla1273
Selja küla987
Sookalda küla17910
Tamba küla71010
Tiilima küla723
Tõusi küla1329083
Täpsi küla325
Vaiste küla373721
Varbla küla15110791
Õhu küla282323
Ännikse küla10128
- Varbla valla asula teadmata1xx
Vändra vald26092070
Allikõnnu küla616654
Aluste küla1007663
Kaansoo küla153108111
Kadjaste küla19013097
Kalmaru küla815849
Kirikumõisa küla625355
Kobra küla524539
Kose küla293224
Kullimaa küla252327
Kurgja küla342910
Leetva küla131115
Luuri küla503431
Lüüste küla212015
Massu küla644141
Mustaru küla433128
Mädara küla443726
Oriküla küla311620
Pärnjõe küla210231212
Rae küla301917
Rahnoja küla261710
Reinumurru küla353036
Rõusa küla706556
Rätsepa küla1136873
Samliku küla272325
Sikana küla311921
Suurejõe küla255221192
Säästla küla472537
Tagassaare küla242220
Vaki küla13711498
Venekuusiku küla232837
Veskisoo küla84
Vihtra küla315242242
Viluvere küla855239
Võidula küla804859
Võiera küla201815
Ünnaste küla191420
- Vändra valla asula teadmata1xx
Vändra alevi vald26622355
Vändra alev266223552148

Rapla maakond

37593

34914

Rapla linn575852025254
Juuru vald15971511
Juuru alevik579509545
Atla küla818164
Helda külax5143
Hõreda küla732917
Härgla küla876144
Jaluse küla362332
Järlepa küla241184193
Kalda külax1313
Lõiuse küla87114105
Mahtra küla889473
Maidla küla12211393
Orguse küla485242
Pirgu küla130156148
Sadala külax811
Vankse küla242324
- Juuru valla asula teadmata1xx
Järvakandi vald15321273
Järvakandi alev153212731201
Kaiu vald16951307
Kaiu alevik603434404
Karitsa küla576759
Kasvandu küla785449
Kuimetsa küla390324307
Oblu küla231815
Põlliku küla373024
Suurekivi küla624128
Tamsi küla363328
Tolla küla797469
Toomja küla604446
Vahastu küla1146667
Vana-Kaiu küla997489
Vaopere küla564860
- Kaiu valla asula teadmata1xx
Kehtna vald52264394
Eidapere alevik329241235
Kaerepere alevik551447474
Keava alevik298270261
Kehtna alevik160011421173
Lelle alevik437339297
Ahekõnnu küla575747
Ellamaa küla-177
Haakla küla171816
Hertu küla1016565
Hiie küla222119
Ingliste küla239218182
Kaerepere küla386055
Kalbu küla12114691
Kastna küla283023
Kehtna-Nurme küla151712
Kenni küla341813
Koogimäe küla494853
Koogiste küla141515
Kumma küla909771
Kõrbja küla1997
Käbiküla küla606577
Kärpla küla333128
Laeste küla171515
Lalli küla302627
Lau küla696255
Lellapere küla484140
Lellapere-Nurme küla4514
Linnaaluste küla92105109
Lokuta küla137140106
Metsaääre küla273230
Mukri küla65
Nadalama küla382721
Nõlva küla3711
Ohekatku küla597387
Pae küla1029683
Palasi küla127
Paluküla küla433123
Põllu küla714453
Põrsaku küla333636
Reonda küla484232
Rõue küla383923
Saarepõllu küla322737
Saksa küla494953
Saunaküla küla413846
Selja küla151215
Sooaluste küla151519
Valtu-Nurme küla353625
Vastja küla191816
- Kehtna valla asula teadmata2xx
Kohila vald25703985
Aespa alevik19210041494
Hageri alevik177212202
Prillimäe alevik411366331
Aandu küla575853
Adila küla363348
Angerja küla766147
Hageri küla117128136
Kadaka küla252425
Lohu küla1966953
Loone küla575972
Lümandu küla202420
Masti küla9711686
Mälivere küla567572
Pahkla küla125157171
Pihali küla103116106
Pukamäe külax118154
Põikma küla171923
Rabivere küla135132116
Rootsi küla263039
Salutaguse küla183195204
Sutlema küla193181166
Urge küla62179232
Vana-Aespa külaxx48<= Aespa
Vilivere küla209629332
- Kohila valla asula teadmata-xx
Kohila alevi vald34073346
Kohila alev340733463295
Käru vald756632
Käru alevik466397431
Jõeküla küla444231
Kullimaa küla21179
Kõdu küla776
Kädva küla726459
Kändliku küla423531
Lauri küla131614
Lungu küla593526
Sonni küla321917
- Käru valla asula teadmata-xx
Loodna vald1115906
Kohatu küla203140
Laukna küla227180166
Leevre küla181817
Loodna küla745143
Luiste küla473836
Maidla küla1109590
Mõraste küla453224
Männiku küla171318
Sipa küla342293252
Sooniste küla352816
Soosalu küla171113
Teenuse küla1189464
Urevere küla331413
Vilta küla1287
- Loodna valla asula teadmata-xx
Märjamaa vald33712876
Alaküla küla10109
Altküla küla101920
Aravere küla738
Aruküla küla7713
Haimre küla1036450
Hiietse küla563
Inda küla10622
Jaaniveski küla201816
Jõeääre küla171418
Kaguvere küla773
Kangru küla342022
Kasti küla247179176
Keskküla küla13410
Kiilaspere küla17108
Kilgi küla966
Kirna küla272836
Kohtru küla953
Koluta küla---
Konuvere küla564840
Kunsu küla161311
Kõrtsuotsa küla161519
Käbiküla küla464339
Käriselja küla181617
Lestima küla241626
Lokuta küla231312
Lümandu küla232625
Metsaääre küla121720
Metsküla küla161913
Moka küla647153
Mõisamaa küla14512251
Mäliste küla839
Naistevalla küla222224
Napanurga küla1073
Nurme küla553042
Nurtu-Nõlva küla272219
Nõmmeotsa küla303535
Nääri küla18915
Ohukotsu küla434533
Ojaäärse küla302412
Orgita küla547494471
Paaduotsa küla12717
Paeküla küla645052
Paisumaa küla11916
Pajaka küla655648
Purga küla202420
Põlli küla415549
Päädeva küla172222
Rangu küla10910188
Rassiotsa küla6913
Ringuta küla252119
Risu-Suurküla küla847
Russalu küla383226
Sulu küla282130
Suurküla küla11116
Sõmeru küla131111
Sõtke küla12593123
Tolli küla467547
Vaimõisa küla8291102
Valgu küla283240229
Vana-Nurtu küla594239
Valgu-Vanamõisa (Vanamõisa) küla524448
Varbola küla327249226
Velise küla252125
Velisemõisa küla473028
Velise-Nõlva küla101013
Veski küla322034
Võeva küla7912
Ülejõe küla735
- Märjamaa valla asula teadmata-xx
Märjamaa alevi vald30882821
Märjamaa alev308828212617
Raikküla vald18031588
Jalase küla464839
Kaigepere küla603742
Keo küla526757
Koikse küla635845
Kõrvetaguse küla323023
Lipa küla1219594
Lipametsa küla272321
Loe küla152513
Lõpemetsa küla747264
Metsküla küla141611
Nõmmemetsa küla443432
Nõmmküla küla162221
Purku küla219162177
Põlma küla513942
Pühatu küla302925
Raela küla849669
Raikküla küla305256241
Riidaku küla312825
Kabala (Tamme) küla354309276
Ummaru küla515150
Vahakõnnu küla474037
Valli küla655144
- Raikküla valla asula teadmata2xx
Rapla vald38423849
Alu alevik932807815
Hagudi alevik331311278
Kuusiku alevik213171181
Alu-Metsküla küla333640
Aranküla küla302823
Hagudi küla979587
Iira küla140126112
Juula küla514960
Kalevi küla636975
Kelba küla242420
Kodila küla340268257
Kodila-Metsküla küla192013
Koigi küla343746
Kuku küla7292102
Kuusiku-Nõmme küla232929
Kõrgu küla161719
Lipstu küla61914
Mahlamäe küla267584
Mõisaaseme küla151815
Mällu küla101320
Nõmme küla221823
Oela küla434037
Ohulepa küla221915
Oola küla312619
Palamulla küla293033
Purila küla178150109
Raka küla866351
Ridaküla küla292732
Röa küla253932
Seli küla584340
Seli-Nurme küla101116
Sikeldi küla495461
Sulupere küla63154225
Tapupere küla111210
Tuti küla456283
Tõrma küla202127
Uusküla küla256372413
Valtu küla219218196
Väljataguse küla6384105
Äherdi küla132112
Ülejõe küla948177
- Rapla valla asula teadmata1xx
Vigala vald18331224
Araste küla241814
Avaste küla1066
Jädivere küla502932
Kausi küla232820
Kesu küla25114
Kivi-Vigala küla297218230
Kojastu küla222317
Konnapere küla2099
Kurevere küla433827
Leibre küla493634
Läti küla603742
Manni küla191819
Naravere küla1018083
Oese küla362420
Ojapere küla141113
Palase küla121713
Paljasmaa küla201416
Pallika küla141817
Päärdu küla1016953
Rääski küla20228
Sääla küla714626
Tiduvere küla543637
Tõnumaa küla264027
Vaguja küla301511
Vana-Vigala küla580288280
Vigala-Vanamõisa (Vanamõisa) küla533932
Vängla küla573423
- Vigala valla asula teadmata2xx

Saare maakond

35951

31317

Kuressaare linn149251316613034
Kaarma vald39484368
Aste alevik556401404
Kudjape alevik459574653
Nasva alevik336340342
Abruka küla251634
Anijala küla252119
Ansi küla332537
Aste küla173190175
Asuküla küla664849
Aula-Vintri küla141921
Eikla küla10910290
Endla küla272730
Haamse küla137-
Hakjala küla534747
Hübja küla1288
Irase küla515444
Jootme küla11313
Kaarma-Jõe (Jõe) küla474527
Kaarma küla779172
Kaarmise küla221916
Kaisvere küla292018
Kasti küla213446
Kaubi küla586270
Kellamäe küla222525
Keskranna küla152934
Keskvere küla999
Kiratsi küla664952
Kaarma-Kirikuküla (Kirikuküla) küla301824
Koidu küla2221x=> Randvere
Koidula küla915544
Kuke küla251717
Kaarma-Kungla (Kungla) küla282524
Käku küla283631
Kärdu küla222124
Laadjala küla415371
Laheküla küla103210261
Laoküla küla283233
Lilbi küla325557
Lussu külaxx3<= Tõrise
Maleva küla272116
Meedla küla253425
Kõruse-Metsaküla (Metsaküla) küla43-
Mullutu küla282422
Muratsi küla50201249
Mõisaküla küla6959x=> Tahula
Mändjala küla88161178
Liivanõmme (Nõmme) küla181315
Paimala küla5911
Parila küla151920
Piila küla403629
Praakli küla2582114
Põlluküla küla7266x=> Randvere
Pähkla küla170162134
Pärni küla101517
Suur-Randvere (Randvere) küla1211196
Saia küla424238
Sepa küla251634
Sikassaare küla295055
Tahula küla646186
Tamsalu küla3124x=> Randvere
Tõlli küla313727
Tõrise küla292119
Tõru küla334
Uduvere küla203433
Unimäe küla61211
Upa küla94122186
Vaivere küla59102127
Vantri küla192214
Vatsküla küla91620
Vestla küla10815
Viira küla4761x=> Randvere
Õha küla234
- Kaarma valla asula teadmata1xx
Kihelkonna vald969647
Kihelkonna alevik485340344
Abaja küla613
Abula küla764
Kallaste küla9510
Kalmu küla1084
Karujärve küla1--
Kehila küla668
Kiirassaare küla2--
Kotsma küla353
Kuralase küla21
Kuremetsa küla3-
Kurevere küla9511
Kuumi küla1588
Pidula-Kuusiku (Kuusiku) küla533
Kõruse küla191212
Kõõru küla1778
Kihelkonna-Liiva (Liiva) küla9615
Loona küla1395
Lätiniidi küla1153
Läägi küla343
Kõruse-Metsaküla (Metsaküla) küla-1-
Viidu-Mäebe (Mäebe) küla-2-
Neeme küla3-16
Odalätsi küla433
Oju küla1489
Pajumõisa küla242631
Pidula küla212021
Vaigu-Rannaküla (Rannaküla) küla115
Rootsiküla küla573230
Sepise küla21
Tagamõisa küla1034
Tammese küla63
Tohku küla413
Undva küla7711
Vaigu küla-1
Varkja küla2-3
Vedruka küla241111
Veeremäe (Veere) küla412021
Viki küla654148
Vilsandi küla20618
Virita küla192027
Üru küla9917
- Kihelkonna valla asula teadmata1xx
Kärla vald18441644
Kärla alevik1007908537
Anepesa küla1937
Arandi küla1208832
Hirmuste küla151011
Jõempa küla203527
Kandla küla171521
Karida küla92229
Kärla-Kirikuküla (Kirikuküla) küla514344
Kogula küla161918
Kärla-Kulli (Kulli) küla53
Kuuse küla222115
Kõrkküla küla106102113
Käesla küla303138
Mõnnuste küla735246
Mätasselja küla414436
Nõmpa küla292121
Paevere küla604747
Paiküla küla182822
Sauvere küla685255
Sõmera küla303333
Ulje küla553835
Vendise küla242327
Vennati küla767
- Kärla valla asula teadmata2xx
Laimjala vald810607
Aaviku küla433229
Asva küla131215
Audla küla533937
Jõe küla473420
Kahtla küla333537
Kapra küla301915
Kingli küla322519
Kõiguste küla231050
Käo küla1068271
Allikalahe (Laheküla) küla1076
Laimjala küla12910889
Mustla küla171310
Mägi-Kurdla küla282216
Nõmjala (Nõmme) küla41423
Pahavalla küla262216
Paju-Kurdla küla261213
Randvere küla312230
Rannaküla küla2-x=> Saareküla
Ridala küla422826
Ruhve küla10914
Saareküla küla281427
Saaremetsa küla543436
Viltina küla13117
Üüvere küla1037
- Laimjala valla asula teadmata-xx
Leisi vald21911782
Leisi alevik335264271
Angla küla242218
Aru küla252122
Aruste küla161310
Asuka küla553836
Hiievälja küla5910
Jõiste küla112924
Kaisa küla--3
Karja küla233187161
Koiduvälja küla131210
Koikla küla785554
Kopli küla8108
Külma küla16116
Laugu küla675572
Laugu-Liiva (Liiva) küla---
Linnaka küla251816
Linnuse küla1589
Luulupe küla462228
Lõpi küla251812
Meiuste küla262525
Metsaääre küla231413
Metsküla küla126105101
Moosi küla---
Mujaste küla292413
Murika küla323649
Mätja küla281927
Nava küla214
Nihatu küla413739
Nurme küla161616
Nõmme küla312621
Oitme küla211729
Paaste küla1258
Pamma küla683742
Pammana küla312418
Parasmetsa küla574749
Peederga küla9111
Poka küla11911
Purtsa küla6612
Pärsama küla242252230
Pöitse küla14612
Ratla küla755456
Roobaka küla574450
Räägi küla322722
Selja küla11915
Soela küla241934
Tareste küla15149
Tiitsuotsa küla524
Triigi küla372839
Tutku küla554
Tõre küla---
Täätsi küla---
Veske küla493944
Viira küla402622
Õeste küla17165
- Leisi valla asula teadmata2xx
Lümanda vald876744
Atla küla91031
Austla küla753
Eeriksaare küla---
Himmiste küla866
Jõgela küla151820
Karala küla797270
Kipi küla403525
Koimla küla1099178
Koki küla342622
Koovi küla1186
Kotlandi küla716358
Lümanda-Kulli (Kulli) küla111011
Kuusnõmme küla1199
Kärdu küla44x=> Lümanda
Leedri küla564245
Lümanda küla203154169
Metsapere küla953
Mõisaküla küla343442
Põlluküla küla2619x=> Lümanda
Riksu küla332825
Taritu küla363223
Vahva küla468
Vana-Lahetaguse küla---
Varpe küla393328
Viidu küla273427
- Lümanda valla asula teadmata-xx
Muhu vald19051483
Aljava küla9714
Hellamaa küla160115114
Igaküla küla14117
Kallaste küla716579
Kantsi küla201531
Kapi küla282017
Kesse küla279
Koguva küla292628
Kuivastu küla664850
Külasema küla453327
Laheküla küla151718
Lalli küla1068
Leeskopa küla231513
Lehtmetsa küla222432
Lepiku küla131620
Levalõpme küla283325
Liiva küla230178204
Linnuse küla797381
Lõetsa küla755660
Mõega küla332318
Mõisaküla küla12919
Mäla küla382242
Nautse küla332317
Nurme küla161618
Nõmmküla küla1086972
Oina küla1310
Paenase küla261934
Pallasmaa küla201420
Piiri küla694039
Põitse küla342929
Pädaste küla413158
Päelda küla191216
Pärase küla404116
Raegma küla3-3
Rannaküla küla16712
Raugi küla131211
Rebaski küla1293
Ridasi küla352332
Rinsi küla202022
Rootsivere küla233334
Rässa küla14117
Simiste (Simisti) küla402645
Soonda küla312324
Suuremõisa küla291645
Tamse küla251819
Tupenurme küla321820
Tusti küla694
Vahtraste küla382016
Vanamõisa küla343623
Viira küla505047
Võiküla küla7510
Võlla küla473124
- Muhu valla asula teadmata1xx
Mustjala vald779612
Jauni küla10109
Järise küla131318
Kiruma küla-23
Kugalepa küla563
Küdema küla844043
Liiküla küla12915
Liivaranna (Liiva) küla211414
Merise küla--4
Mustjala küla301267223
Ninase küla101020
Ohtja küla123
Paatsa küla1787
Pahapilli küla261624
Panga küla422428
Rahtla küla11712
Selgase küla11912
Silla küla363928
Tagaranna küla7811
Tuiu küla43-
Vanakubja küla373526
Võhma küla1309095
- Mustjala valla asula teadmata1xx
Orissaare vald21081666
Orissaare alevik1085841784
Ariste küla262738
Arju küla1133
Haapsu küla979
Hindu küla141415
Imavere küla1186
Jaani küla18157
Järveküla küla1677
Kalma küla121113
Kareda küla282014
Kavandi küla251520
Kuninguste küla191928
Kõinastu küla-46
Laheküla küla2921x=> Maasi
Liigalaskma küla201723
Liiva küla402433
Maasi küla363242
Mehama küla192431
Mäeküla küla484233
Orinõmme küla493836
Pulli küla221915
Põripõllu küla322019
Randküla küla131823
Kirderanna (Rannaküla) küla627
Raugu küla1297
Saikla küla433825
Salu küla312424
Suur-Pahila küla272312
Suur-Rahula küla806759
Taaliku küla282023
Tagavere küla14011696
Tumala küla383124
Väike-Võhma (Võhma) küla18913
Väike-Pahila küla312921
Väike-Rahula küla494032
Koigi-Väljaküla (Väljaküla) küla833
Ööriku küla1594
- Orissaare valla asula teadmata-xx
Pihtla vald14701305
Eiste küla182526
Ennu küla101119
Haeska küla948486
Hämmelepa küla378
Iilaste küla11815
Ilpla küla746174
Kaali küla493526
Kailuka küla746458
Kangrusselja küla524026
Kiritu küla121411
Kuusiku küla181632
Kõljala küla212214219
Püha-Kõnnu (Kõnnu) küla231723
Tirbi (Laheküla) küla51530
Leina küla-26
Kaali-Liiva (Liiva) küla141515
Liiva-Putla küla161513
Masa küla1799
Matsiranna küla41
Metsaküla küla-15
Saue-Mustla (Mustla) küla12913
Nässuma küla282337
Pihtla küla10783118
Püha küla906768
Rahniku küla141619
Rannaküla küla658
Reeküla küla292529
Reo küla192315
Räimaste küla--6
Sagariste küla5115
Salavere küla12614
Sandla küla11581109
Sauaru küla7117
Saue-Putla küla493133
Sepa küla1814x=> Salavere
Sutu küla365872
Suure-Rootsi küla776458
Tõlluste küla714839
Vanamõisa küla516775
Väike-Rootsi küla-2
Väljamõisa (Väljaküla) küla18179
- Pihtla valla asula teadmata-xx
Pöide vald1005794
Ardla küla484645
Are küla42-
Iruste küla10810
Kahutsi küla312927
Kakuna küla251911
Kanissaare küla362120
Pöide-Keskvere (Keskvere) küla1183
Koigi küla303844
Kõrkvere küla995754
Kärneri küla907173
Kübassaare küla32-
Leisi küla1166
Levala küla291711
Metsara küla467
Mui küla394128
Muraja küla1378
Neemi küla312122
Nenu küla201415
Oti küla736874
Puka küla322722
Pöide küla272621
Reina küla543839
Sundimetsa küla241918
Talila küla833
Tornimäe küla996960
Ula küla1299
Unguma küla121712
Uuemõisa küla394036
Veere küla422429
Välta küla494148
- Pöide valla asula teadmata-xx
Ruhnu vald6755
Ruhnu küla675589
Salme vald12021018
Salme alevik587469421
Anseküla küla533962
Easte küla437
Sõrve-Hindu (Hindu) küla---
Imara küla313030
Järve küla161919
Kaimri küla477
Kaugatoma küla7610
Lahetaguse küla292134
Lassi küla202022
Lõmala küla453933
Lõu küla-46
Länga küla251612
Läätsa küla1119593
Metsalõuka küla984
Mõisaküla küla105x=> Kaugatoma
Möldri küla8157
Rahuste küla533737
Suurna küla352730
Tehumardi küla647781
Tiirimetsa küla585048
Toomalõuka küla14714
Väike-Ula (Ula) küla3211
Vintri küla91821
Üüdibe küla745
- Salme valla asula teadmata-xx
Torgu vald397250
Hänga küla201117
Iide küla624241
Jämaja küla311917
Kaavi küla261815
Kargi küla251717
Karuste küla5--
Kaunispe küla302220
Laadla küla322520
Lindmetsa küla18613
Lõupõllu küla32-
Läbara küla387
Lülle küla201619
Maantee küla-1
Torgu-Mõisaküla (Mõisaküla) küla1367
Mõntu küla3--
Mäebe küla412624
Mässa küla231112
Ohessaare küla16822
Soodevahe küla---
Sääre küla11--
Tammuna küla1157
Türju küla479
Valjala vald14551176
Valjala alevik513410414
Valjala-Ariste (Ariste) küla181723
Jursi küla111620
Jõelepa küla423947
Jööri küla382827
Kalju küla382722
Kallemäe küla663944
Kalli küla232425
Valjala-Kogula (Kogula) küla1089
Koksi küla271920
Kuiste küla141713
Kungla küla393932
Kõnnu küla434136
Kõriska küla202119
Lööne küla282832
Männiku küla979
Valjala-Nurme (Nurme) küla11116
Oessaare küla14158
Põlluküla küla182122
Rahu küla40238
Laevaranna (Rannaküla) küla954
Röösa küla191215
Sakla küla1078889
Siiksaare küla252620
Turja küla495065
Tõnija küla724346
Undimäe küla201417
Vanalõve küla14933
Veeriku küla604141
Vilidu küla993
Võrsna küla864
Väkra küla2--
Väljaküla küla392326
- Valjala valla asula teadmata-xx

Tartu maakond

149602

150528

Elva linn602056075645
Kallaste linn1211852680
Tartu linn1011699760095190
Alatskivi vald15041274
Alatskivi alevik433456450
Alasoo küla977885
Haapsipea küla546364
Kesklahe küla281813
Kokora küla1017770
Kuningvere küla252624
Kõdesi küla281516
Lahe küla513
Lahepera küla292530
Linaleo küla1498
Naelavere küla585134
Nina küla13110589
Orgemäe küla543
Padakõrve küla536
Passi küla1154
Peatskivi küla432739
Pusi küla432017
Päiksi küla332519
Tedreküla (Pärsikivi + Kodavere (osa)) küla6712
Riidma küla1374
Ronisoo küla252529
Rootsiküla küla403136
Rupsi küla18107
Saburi küla191418
Savastvere küla351621
Savimetsa küla362925
Sudemäe küla161110
Torila küla684541
Toruküla küla202015
Tõruvere küla251316
Virtsu küla1697
Väljaküla küla232918
- Alatskivi valla asula teadmata1xx
Haaslava vald17332013
Roiu alevik489434437
Aadami küla284452
Aardla küla139151126
Aardlapalu küla5010075
Alaküla küla5710
Haaslava küla96212725
Igevere küla617060
Ignase küla10711198
Kitseküla küla443437
Koke küla737053
Kriimani küla9277105
Kurepalu küla94199201
Kõivuküla küla243138
Lange küla807862
Metsanurga küla343440
Mõra küla47104126
Paluküla küla111211
Päkste küla798364
Tõõraste küla606854
Uniküla küla11794115
- Haaslava valla asula teadmata3xx
Kambja vald24842621
Kambja alevik727689580
Aakaru küla518596
Ivaste küla465146
Kaatsi küla695981
Kammeri küla925771
Kavandu küla374961
Kodijärve küla766694
Kullaga küla344047
Kõrkküla küla242012
Lalli küla115140103
Madise küla263142
Mäeküla küla536056
Oomiste küla243037
Paali küla584841
Palumäe küla363439
Pangodi küla7599103
Pulli küla394961
Pühi küla777757
Raanitsa küla525375
Rebase küla118104109
Reolasoo küla103236
Riiviku küla131713
Sipe küla516554
Sirvaku küla457678
Sulu küla355850
Suure-Kambja küla798291
Talvikese küla272222
Tatra küla323035
Vana-Kuuste küla263272253
Virulase küla7699101
Visnapuu küla212726
- Kambja valla asula teadmata3xx
Konguta vald14031314
Annikoru küla331294295
Kapsta küla574836
Karijärve küla545664
Kobilu küla603645
Konguta küla163135189
Kurelaane küla687459
Külaaseme küla353448
Lembevere küla574641
Majala küla717172
Metsalaane küla137162125
Mäeotsa küla675448
Mälgi küla737278
Poole küla414048
Pööritsa küla959485
Vahessaare küla585242
Vellavere küla354650
- Konguta valla asula teadmata1xx
Laeva vald877797
Kämara küla574634
Kärevere küla154154131
Laeva küla471413416
Siniküla küla1049192
Valmaotsa küla484938
Väänikvere küla424445
- Laeva valla asula teadmata1xx
Luunja vald25494207
Luunja alevik583518582
Kabina küla58240342
Kakumetsa küla43202246
Kavastu küla286252226
Kikaste küla584436
Kõivu küla323232
Lohkva küla78212881821
Muri küla585448
Pajukurmu küla282121
Pilka küla144157165
Poksi küla142121
Põvvatu küla7090195
Rõõmu küla43120127
Sava küla275055
Savikoja küla315146
Sirgu küla97105111
Sirgumetsa küla614574
Sääsekõrva küla292826
Sääsküla küla273539
Veibri küla558241136
Viira küla213029
- Luunja valla asula teadmata2xx
Meeksi vald820526
Mehikoorma alevik257186205
Aravu küla1457366
Haavametsa küla1989
Jõepera küla866161
Järvselja küla514025
Meeksi küla1308272
Meerapalu küla754726
Pedaspää külaxx10<= Meerapalu
Parapalu küla1173
Rõka küla1667
Sikakurmu küla301615
Mäksa vald17471656
Aruaia küla444548
Kaagvere küla287272237
Kaarlimõisa küla576159
Kastre küla786977
Melliste küla488395434
Mäksa küla103120108
Mäletjärve küla464139
Poka küla1039384
Sarakuste küla565592
Sudaste küla9310195
Tammevaldma küla516256
Tigase küla496863
Vana-Kastre küla686265
Veskimäe küla454649
Võruküla küla464349
Võõpste küla132123119
- Mäksa valla asula teadmata1xx
Nõo vald37123972
Nõo alevik148714921652
Tõravere alevik313282324
Aiamaa küla787982
Altmäe küla282930
Enno küla161711
Etsaste küla524846
Illi küla138172183
Järiste küla465547
Keeri küla354255
Ketneri küla1669
Kolga küla546872
Kääni küla263030
Laguja küla344233
Luke küla337345376
Meeri küla251311308
Nõgiaru küla266259245
Sassi küla473525
Tamsa küla776565
Unipiha küla577294
Uuta küla657164
Vissi küla144249288
Voika küla145203226
- Nõo valla asula teadmata-xx
Peipsiääre vald992698
Kasepää alevik273194143
Kolkja alevik400277231
Varnja alevik262171138
Savka küla12119
Sipelga küla444531
- Peipsiääre valla asula teadmata1xx
Piirissaare vald10453
Piiri küla573132
Saare küla341125
Tooni küla13118
Puhja vald24132192
Puhja alevik1080923848
Ulila alevik352266313
Härjanurme küla152418
Järvaküla küla806867
Kaimi küla8111182
Lilleküla (Kureküla) küla313733
Mõisanurme küla158186166
Mäeselja küla595072
Nasja küla263537
Palupõhja küla5-4
Poriküla küla262229
Ridaküla küla466777
Rämsi küla248218228
Saare küla54
Teilma küla423540
Tännassilma küla454766
Vihavu küla301926
Võllinge küla161929
Võsivere küla666158
- Puhja valla asula teadmata2xx
Rannu vald17501505
Kureküla alevik15511398
Rannu alevik442374409
Ervu küla140130136
Järveküla küla565873
Kaarlijärve küla171140122
Kipastu küla282315
Koopsi küla243327
Kulli küla777076
Neemisküla küla947494
Noorma küla585762
Paju küla435039
Sangla küla332529
Suure-Rakke küla715949
Tamme küla302321
Utukolga küla241415
Vallapalu küla485157
Vehendi küla837176
Verevi küla554133
Väike-Rakke küla1159988
- Rannu valla asula teadmata3xx
Rõngu vald30262885
Käärdi alevik577551518
Rõngu alevik743799712
Kalme küla96102131
Kirepi küla141129123
Koruste küla15211099
Kõduküla küla106115105
Käo küla564746
Lapetukme küla153123114
Lossimäe küla119116139
Piigandi küla404530
Raigaste küla1077076
Rannaküla küla524568
Tammiste küla128114137
Teedla küla147139130
Tilga küla9810692
Uderna küla115125117
Valguta küla192149167
- Rõngu valla asula teadmata4xx
Tartu vald51216991
Kõrveküla alevik575733899
Lähte alevik491492517
Vahi alevik28816201738
Vasula alevik283273286
Äksi alevik456437421
Aovere küla4896100
Arupää küla392825
Erala küla198225234
Haava küla487276
Igavere küla827186
Jõusa küla322231
Kastli küla595959
Kikivere küla302532
Kobratu küla546880
Kukulinna küla764838
Kärkna küla204250249
Kükitaja küla554144
Lammiku küla514650
Lombi küla91133178
Maramaa küla97242198
Metsanuka küla333840
Möllatsi küla709692
Nigula küla646255
Nõela küla273333
Puhtaleiva küla587273
Pupastvere küla475254
Saadjärve küla118108130
Salu küla617144
Soeküla küla493728
Soitsjärve küla304044
Sojamaa küla120116107
Sootaga küla858767
Taabri küla533239
Tammistu küla241216206
Tila küla601841652
Toolamaa küla252615
Vedu küla279276254
Vesneri küla134147139
Viidike küla445447
Vilussaare küla192123
Võibla küla125123158
Väägvere küla477055
Õvi küla614946
- Tartu valla asula teadmata14xx
Tähtvere vald29493005
Ilmatsalu alevik516392385
Märja alevik658691689
Haage küla373353369
Ilmatsalu küla235949
Kandiküla küla136112126
Kardla küla717195
Pihva küla607560
Rahinge küla349387465
Rõhu küla188169177
Tähtvere küla169178166
Tüki küla176260252
Vorbuse küla223258273
- Tähtvere valla asula teadmata7xx
Vara vald19751868
Alajõe küla486359
Kargaja küla211513
Kauda küla232921
Keressaare küla142018
Koosa küla552474470
Koosalaane küla374553
Kusma küla444330
Kuusiku küla373728
Matjama küla435541
Meoma küla493432
Metsakivi küla12611199
Mustametsa küla586257
Papiaru küla323128
Pilpaküla küla394346
Praaga küla---
Põdra küla282319
Põldmaa küla242211
Põrgu küla9712
Rehemetsa küla16156
Selgise küla191012
Sookalduse küla413548
Särgla küla553434
Tähemaa küla617460
Undi küla354030
Vanaussaia küla766047
Vara küla409392373
Välgi küla374135
Ätte küla415330
- Vara valla asula teadmata1xx
Võnnu vald12631141
Võnnu alevik635552581
Agali küla251715
Ahunapalu küla262318
Hammaste küla565867
Imste küla211010
Issaku küla553754
Kannu küla263444
Kurista küla130132131
Kõnnu küla383047
Liispõllu küla111311
Lääniste küla126143121
Rookse küla655750
Terikeste küla483558
- Võnnu valla asula teadmata1xx
Ülenurme vald47807751
Külitse alevik364827798
Räni alevik5027581122
Tõrvandi alevik160418192188
Ülenurme alevik105520432917
Laane küla57155235
Lemmatsi küla131250310
Lepiku küla88114103
Läti küla122626
Reola küla197174168
Soinaste küla3388701430
Soosilla küla424657
Täsvere küla183231
Uhti küla329324335
Õssu küla39313562
- Ülenurme valla asula teadmata4xx

Valga maakond

35796

30123

Tõrva linn320127292701
Valga linn143231226112010
Helme vald25641901
Helme alevik419167217
Ala küla284238213
Holdre küla695437
Jõgeveste küla157142127
Kalme küla14210294
Karjatnurme küla1349280
Kirikuküla küla83115107
Koorküla küla854260
Kähu küla453641
Linna küla469402365
Möldre küla1208572
Patküla küla250196172
Pilpa küla815258
Roobe küla677081
Taagepera küla15410891
- Helme valla asula teadmata5xx
Hummuli vald1058823
Hummuli alevik416310291
Aitsra küla281413
Alamõisa küla867670
Jeti küla15412298
Kulli küla676242
Piiri küla1209253
Puide küla846258
Ransi küla433130
Soe küla605446
- Hummuli valla asula teadmata-xx
Karula vald1145902
Kaagjärve küla326246223
Karula küla1055356
Kirbu küla1597
Koobassaare küla281826
Käärikmäe küla362641
Londi küla312335
Lusti küla231320
Lüllemäe küla298253247
Pikkjärve küla291514
Pugritsa küla444825
Raavitsa küla4479102
Rebasemõisa küla414861
Valtina küla422820
Väheru küla824336
- Karula valla asula teadmata1xx
Otepää vald42103727
Otepää vallasisene linn221919532134
Arula küla656364
Ilmjärve küla363026
Kassiratta küla301729
Kastolatsi küla614656
Kaurutootsi küla342622
Koigu küla232110
Kääriku küla554544
Mägestiku küla453230
Mäha küla192928
Märdi küla534427
Nüpli küla127112123
Otepää küla36129115
Pedajamäe küla437790
Pilkuse küla142125134
Pühajärve küla190165152
Raudsepa küla413832
Sihva küla372317329
Truuta küla181129
Tõutsi küla497360
Vana-Otepää küla148135120
Vidrike küla757788
- Otepää valla asula teadmata4xx
Palupera vald12231373
Astuvere küla232221
Atra küla494741
Hellenurme küla204456375
Lutike küla722820
Makita külax2127
Miti küla182319
Mäelooga küla495143
Neeruti küla876365
Nõuni küla270213205
Palupera küla192203178
Pastaku küla434236
Päidla küla11110386
Räbi küla645953
Urmi küla414239
- Palupera valla asula teadmata-xx
Puka vald19701527
Puka alevik770580553
Aakre küla304289280
Kibena küla443018
Kolli küla535041
Komsi küla897086
Kuigatsi küla904843
Kähri küla323228
Meegaste küla574439
Palamuste küla413633
Pedaste küla443229
Plika küla482725
Prange küla171423
Purtsi küla583425
Põru küla262716
Pühaste küla705152
Rebaste küla896267
Ruuna küla453431
Soontaga küla534332
Vaardi küla382420
- Puka valla asula teadmata2xx
Põdrala vald957750
Karu küla976
Kaubi küla1794
Kungi küla484235
Leebiku küla1389960
Liva küla161916
Lõve küla695547
Pikasilla küla1049973
Pori küla665542
Reti küla875448
Riidaja küla249194180
Rulli küla473627
Uralaane küla372525
Vanamõisa küla382630
Voorbahi küla323030
- Põdrala valla asula teadmata-xx
Sangaste vald15221286
Sangaste alevik250245266
Keeni küla361285278
Kurevere küla737151
Lauküla küla1389989
Lossiküla küla1047955
Mäeküla küla595536
Mägiste küla342424
Pringi küla503729
Restu küla1026378
Risttee küla363638
Sarapuu küla694534
Tiidu küla129137130
Vaalu küla443622
Ädu küla727467
- Sangaste valla asula teadmata1xx
Taheva vald1023771
Hargla küla246169168
Kalliküla küla514632
Koikküla küla239165111
Koiva küla141112
Korkuna küla2137
Laanemetsa küla976577
Lepa küla262731
Lutsu küla242216
Ringiste küla665036
Sooblase küla542844
Taheva küla1087358
Tsirgumäe küla77112124
Tõrvase küla---
- Taheva valla asula teadmata-xx
Tõlliste vald20011625
Laatre alevik275189172
Tsirguliina alevik530434393
Iigaste küla725641
Jaanikese küla426498
Korijärve küla665249
Muhkva küla2396
Paju küla123134132
Rampe küla614662
Sooru küla302254211
Supa küla414438
Tagula küla224163129
Tinu küla1546
Tõlliste küla1219772
Vilaski küla332123
Väljaküla küla715848
- Tõlliste valla asula teadmata2xx
Õru vald599448
Õru alevik207178199
Killinge küla20105
Kiviküla küla221415
Lota küla413836
Mustumetsa küla313
Priipalu küla704238
Uniküla küla492830
Õlatu küla634328
Õruste küla1239465
- Õru valla asula teadmata1xx

Viljandi maakond

57974

47599

Mõisaküla linn1165825698
Suure-Jaani linn132410391184
Viljandi linn207561747317245
Võhma linn159613141295
Abja vald28882105
Abja-Paluoja vallasisene linn141710841026
Abjaku küla763851
Abja-Vanamõisa küla1168353
Atika küla727568
Kamara küla280191163
Laatre küla684139
Lasari küla613224
Penuja küla915842
Põlde küla231178149
Raamatu küla301819
Räägu küla745342
Saate küla301114
Sarja küla522723
Umbsoo küla422226
Veelikse küla1339788
Veskimäe küla1149776
- Abja valla asula teadmata1xx
Halliste vald19261374
Halliste alevik371329316
Õisu alevik360196191
Ereste küla582436
Hõbemäe küla392925
Kaarli küla949483
Kalvre küla353832
Kulla küla996494
Maru küla7-3
Mulgi küla744752
Mõõnaste küla592727
Naistevalla küla121013
Niguli küla23169
Pornuse küla462219
Päidre küla625282
Päigiste küla826959
Raja küla322827
Rimmu küla483220
Saksaküla küla412521
Sammaste küla444027
Tilla küla461729
Toosi küla392220
Uue-Kariste küla595032
Vabamatsi küla252338
Vana-Kariste küla957462
Ülemõisa küla724648
- Halliste valla asula teadmata4xx
Karksi vald41983212
Karksi-Nuia vallasisene linn199715731457
Ainja küla595365
Allaste küla674245
Hirmuküla küla502825
Karksi küla542440479
Kõvaküla küla765749
Leeli küla514225
Lilli küla13711693
Metsaküla küla876248
Morna küla684230
Muri küla201618
Mäeküla küla383134
Oti küla552122
Polli küla275201206
Pärsi küla836864
Pöögle küla755155
Sudiste küla144113101
Suuga küla201111
Tuhalaane küla136106107
Univere küla594149
Äriküla küla1569877
- Karksi valla asula teadmata3xx
Kolga-Jaani vald18051309
Kolga-Jaani alevik431393395
Eesnurga küla522318
Järtsaare küla875152
Kaavere küla13110397
Lalsi küla1429477
Leie küla291173176
Lätkalu küla595051
Meleski küla1377054
Odiste küla976258
Oiu küla925444
Oorgu küla524936
Otiküla küla26149
Parika küla352826
Taganurga küla585769
Vaibla küla424037
Vissuvere küla734853
- Kolga-Jaani valla asula teadmata-xx
Kõo vald12541014
Arjassaare küla333019
Arussaare küla595148
Kangrussaare küla513426
Kirivere küla645550
Koksvere küla231180151
Kõo küla326296259
Loopre küla614637
Maalasti küla898
Paaksima küla372330
Paenasti küla373122
Pilistvere küla1269085
Saviaugu küla311721
Soomevere küla1199997
Unakvere küla14910
Venevere küla574447
Kõpu vald841704
Kõpu alevik372333293
Iia küla202319
Kuninga küla101114
Laane küla262421
Punaküla küla826138
Seruküla küla777246
Supsi küla1378676
Tipu küla332820
Uia küla484434
Vanaveski küla342222
- Kõpu valla asula teadmata2xx
Olustvere vald16271260
Olustvere alevik664469451
Aimla küla938181
Jaska küla1048481
Kuhjavere küla616251
Kuiavere küla272614
Kurnuvere küla242323
Kärevere küla444134
Mudiste küla514636
Mäeküla küla523136
Riiassaare küla312425
Tääksi küla12599101
Võivaku küla10610282
Ülde küla242172173
- Olustvere valla asula teadmata3xx
Paistu vald16441399
Aidu küla11811578
Hendrikumõisa küla746057
Holstre küla219193193
Intsu küla137128102
Kassi küla392729
Lolu küla644931
Loodi küla157126109
Luiga küla443427
Mustapali küla444161
Paistu küla355327302
Pirmastu küla703644
Pulleritsu küla655345
Rebase külax1818
Sultsi küla146116110
Tömbi küla513228
Viisuküla küla614445
- Paistu valla asula teadmata-xx
Pärsti vald39083593
Ramsi alevik751633570
Alustre küla514725
Heimtali küla199202176
Jämejala küla302457371
Kiini küla152119
Kiisa küla483118
Kingu küla311618
Kookla küla694429
Laanekuru küla242217
Leemeti küla594745
Marna küla474246
Matapera küla129134100
Mustivere küla246185176
Pinska küla213172168
Puiatu küla299220170
Päri küla487450513
Pärsti küla175145120
Raudna küla192422
Rihkama küla392826
Savikoti küla190130131
Sinialliku küla112151189
Tohvri küla1077270
Turva küla382819
Tõrreküla küla221628
Vanamõisa küla483030
Vardi küla148210187
Väike-Kõpu küla383634
- Pärsti valla asula teadmata2xx
Saarepeedi vald13471288
Aindu küla494630
Auksi küla766241
Karula küla257217219
Kokaviidika küla251614
Moori küla544052
Peetrimõisa küla192288259
Saarepeedi küla339295294
Taari küla314026
Tobraselja küla707952
Tõnissaare küla552120
Võistre küla917256
Välgita küla10811280
- Saarepeedi valla asula teadmata-xx
Suure-Jaani vald23201937
Arjadi küla483536
Epra küla826956
Jälevere küla282319
Kabila küla776946
Karjasoo küla435
Kerita küla783643
Kibaru küla1263
Kootsi küla545852
Kõidama küla196191162
Lahmuse küla766054
Lõhavere küla190217165
Munsi küla573221
Navesti küla1239083
Nuutre küla866235
Põhjaka küla825251
Päraküla küla1118922
Reegoldi küla235194183
Rääka küla17118
Sürgavere küla434346349
Taevere küla222537
Tällevere küla485661
Vihi küla724425
Võhmassaare küla333234
Võlli küla585740
Ängi küla978099
- Suure-Jaani valla asula teadmata-xx
Tarvastu vald44003326
Mustla alevik950818770
Anikatsi küla15110282
Jakobimõisa küla855851
Järveküla küla795338
Kalbuse küla591828
Kannuküla küla614250
Kivilõppe küla393553
Koidu küla916670
Kuressaare küla856764
Kärstna küla308234212
Maltsa küla443629
Marjamäe küla291621
Metsla küla553840
Muksi küla201510
Mõnnaste küla1276973
Pahuvere küla1348875
Pikru küla614246
Porsa küla736371
Põrga küla675240
Raassilla küla493234
Riuma küla583833
Roosilla küla483626
Soe küla315261239
Sooviku küla693430
Suislepa küla313231211
Tagamõisa küla372720
Tarvastu küla919579
Tinnikuru küla1268963
Unametsa küla765641
Vanausse küla713948
Veisjärve küla663134
Vilimeeste küla535143
Villa küla161148134
Vooru küla1016539
Väluste küla1097065
Ämmuste küla221518
Ülensi küla1169686
- Tarvastu valla asula teadmata1xx
Vastemõisa vald1145966
Ilbaku küla513748
Ivaski küla796562
Kildu küla948764
Kobruvere küla183139147
Lemmakõnnu küla434031
Metsküla küla189182146
Paelama küla181519
Sandra küla242023
Vastemõisa küla462381346
- Vastemõisa valla asula teadmata2xx
Viiratsi vald38303461
Viiratsi alevik137313321300
Jõeküla küla684839
Kibeküla küla392926
Kuudeküla küla353834
Loime küla272613
Mäeltküla küla1108682
Mähma küla51105150
Rebaste küla161012
Ridaküla küla443335
Ruudiküla küla564430
Saareküla küla435536
Surva küla533340
Tusti küla151120126
Tõnuküla küla675758
Tänassilma küla171146163
Uusna küla378336302
Valma küla154119106
Vana-Võidu küla531418388
Vanavälja küla656357
Vardja küla181211197
Vasara küla895458
Verilaske küla1269898
- Viiratsi valla asula teadmata2xx

Võru maakond

39882

33452

Võru linn148791266711865
Antsla vald44493330
Antsla vallasisene linn154714021249
Kobela alevik482313353
Vana-Antsla alevik323181178
Anne küla472617
Antsu küla614750
Haabsaare küla431917
Jõepera küla383529
Kaika küla503942
Kikkaoja küla572626
Kollino küla3108470
Kraavi küla234185166
Litsmetsa küla412314
Luhametsa küla363628
Lusti küla221180178
Madise küla162115
Mähkli küla131832
Oe küla737365
Piisi küla3123
Rimmi küla1118076
Roosiku küla524639
Savilöövi küla734351
Soome küla173115
Säre küla918072
Taberlaane küla996360
Tsooru küla323218192
Viirapalu küla232921
Ähijärve küla373033
- Antsla valla asula teadmata-xx
Haanja vald1280982
Ala-Palo küla1273
Ala-Suhka küla62
Ala-Tilga küla264
Andsumäe küla---
Haanja küla184162161
Haavistu küla443
Hanija küla886
Holdi küla563
Horoski küla3813
Hulaku küla101111
Laitsna-Hurda (Hurda) küla42-
Hämkoti küla874
Ihatsi küla262315
Jaanimäe küla1074
Kaaratautsa küla267
Kaldemäe küla281824
Kaloga küla17138
Kergatsi küla227
Kilomani küla1785
Kirbu küla414
Kotka küla---
Kriguli küla32
Kuiandi küla13
Kuklase küla1597
Kuura küla843
Kõomäe küla1197
Käänu küla41
Kääraku küla1096
Külma küla894
Leoski küla953
Lillimõisa küla896
Loogamäe küla343
Luutsniku küla563039
Mäe-Lüütsepä (Lüütsepä) küla1489
Mahtja küla---
Mallika küla776
Meelaku küla1284
Miilimäe küla32-
Rogosi-Mikita (Mikita) küla437
Murati küla241717
Mustahamba küla459
Mäe-Palo küla1156
Mäe-Suhka küla16107
Mäe-Tilga küla11
Märdimiku küla1279
Naapka küla1--
Palanumäe küla62
Palli küla18118
Palujüri küla776
Pausakunnu küla334
Peedo küla423
Piipsemäe küla231713
Pillardi küla618
Plaani küla11127
Plaksi küla181820
Posti küla3--
Preeksa küla101212
Pressi küla241214
Pundi küla4--
Purka küla10511
Puspuri küla527
Raagi küla121615
Resto küla95
Rusa küla323
Ruusmäe küla203166148
Saagri küla325
Saika küla1286
Saluora küla---
Sarise küla799
Simula küla16188
Soodi küla20911
Sormuli küla1277
Söödi küla111113
Trolla küla352321
Tsiamäe küla171722
Tsiiruli küla223
Tsilgutaja küla425
Tsolli küla567
Tummelka küla181110
Tuuka küla224
Tõnkova küla255
Uue-Saaluse küla403140
Vaalimäe küla755
Vaarkali küla1--
Vakari küla633
Vastsekivi küla51
Vihkla küla15108
Villa küla21144
Vodi (Kallaste) küla211410
Vorstimäe küla--
Vungi küla536
Vänni küla15813
- Haanja valla asula teadmata2xx
Lasva vald17991567
Andsumäe küla7410
Hellekunnu küla162116
Husari küla161414
Kaku küla945
Kannu küla281918
Kõrgessaare küla312428
Kääpa küla315309263
Kühmamäe küla293824
Lasva küla319275300
Lauga küla7717
Lehemetsa küla212227
Listaku küla492619
Madala küla353228
Mõrgi küla202022
Mäessaare küla645
Noodasküla küla181929
Nõnova küla313021
Oleski küla21148
Otsa küla149115136
Paidra küla463453
Peraküla küla242829
Pikakannu küla171211
Pikasilla küla281418
Pille külax6153
Pindi küla535044
Puusepa küla878580
Pässä küla716638
Rusima küla13711
Saaremaa küla131210
Sooküla küla474248
Tammsaare küla182122
Tiri küla1859
Tohkri küla141117
Tsolgo küla1486847
Tüütsmäe küla181321
Villa küla291817
Voki-Tamme küla282328
- Lasva valla asula teadmata-xx
Meremäe vald1296888
Ala-Tsumba küla42-
Antkruva küla854
Ermakova küla11914
Helbi küla422226
Hilana küla5610
Hilläkeste küla1359
Holdi küla62
Härmä küla966
Ignasõ küla263
Jaanimäe küla171916
Juusa küla-55
Jõksi küla44-
Kalatsova küla16107
Kangavitsa küla1064
Karamsina küla22
Kasakova küla43
Kastamara küla31
Keerba küla171112
Kiiova küla41
Kiislova küla363
Kiksova küla1588
Kitsõ küla1433
Klistina küla11
Korski küla623
Kuigõ küla63
Kuksina küla1285
Kusnetsova küla833
Kõõru küla1393
Küllätüvä küla262824
Lepä küla11109
Lindsi küla863
Lutja küla---
Maaslova küla235
Marinova küla533
Martsina küla643
Masluva küla21
Melso küla59
Merekülä küla181414
Meremäe küla152146152
Miikse küla543436
Miku küla1169
Navikõ küla1063
Obinitsa küla240135147
Olehkova küla1598
Ostrova küla513
Paklova küla--
Palandõ küla1056
Palo küla---
Paloveere küla55
Pelsi küla10710
Pliia küla191310
Poksa küla1259
Polovina küla17136
Puista küla67
Raotu küla42
Rokina küla221415
Ruutsi küla10106
Seretsüvä küla43
Serga küla261416
Sirgova küla1045
Sulbi küla11-
Talka küla19127
Tedre küla313
Tepia küla54
Tessova küla22
Teterüvä küla335
Tiirhanna küla121317
Tiklasõ küla833
Tobrova küla9146
Treiali küla124
Triginä küla4--
Tsergondõ küla1166
Tsirgu küla20116
Tsumba küla753
Tuplova küla1494
Tuulova küla3--
Tääglova küla251012
Ulaskova küla331818
Uusvada küla312319
Vaaksaarõ küla56
Vasla küla1478
Veretinä küla534
Vinski küla121415
Viro küla43
Võmmorski küla431622
Väiko-Härmä küla-38
Väiko-Serga küla19149
- Meremäe valla asula teadmata3xx
Misso vald898576
Misso alevik334205190
Hindsa küla19812
Hino küla1594
Horosuu küla5--
Häärmäni küla2--
Hürsi küla1178
Kaubi küla201512
Kimalasõ küla7109
Kiviora küla21147
Koorla küla63
Korgõssaarõ küla313
Kossa küla3--
Kriiva küla1464
Kundsa küla31
Kurõ küla954
Käbli küla1286
Kärinä küla312519
Laisi küla---
Leimani küla1077
Lütä küla657
Mauri küla793
Missokülä küla483021
Mokra küla1777
Muraski küla---
Määsi küla453424
Möldre küla1074
Napi küla1475
Parmu küla11-
Pedejä küla344
Pruntova küla11119
Põdramõtsa (Pulli) küla613
Pupli küla845
Põnni küla211215
Põrstõ küla1697
Pältre küla727
Rammuka küla1699
Rebäse küla75x=> Häärmäni
Ritsiko küla734
Saagri küla10911
Saagrimäe küla11-
Misso-Saika (Saika) küla953
Sakudi küla33
Sandi küla434
Sapi küla11
Savimäe küla814
Savioja küla555
Siksälä küla575
Suurõsuu küla648
Tiastõ küla673
Tiilige küla1486
Tika küla63
Toodsi küla113
Tserebi küla1146
Tsiistre küla252720
Väiko-Tiilige küla73
- Misso valla asula teadmata1xx
Mõniste vald1081838
Hürova küla201822
Hüti küla282720
Kallaste küla282934
Karisöödi küla514123
Koemetsa küla251311
Kuutsi küla1037863
Mõniste küla236213229
Parmupalu küla312619
Peebu küla1986
Sakurgi küla15109
Saru küla308244203
Singa küla1687
Tiitsa küla482227
Tundu küla552219
Tursa küla312017
Vastse-Roosa küla373937
Villike küla302026
- Mõniste valla asula teadmata-xx
Rõuge vald21741913
Rõuge alevik456444435
Aabra küla2--
Ahitsa küla--
Augli küla151115
Haabsilla küla1185
Haki küla117
Hallimäe küla854
Handimiku küla554832
Hansi küla1769
Hapsu küla135
Heedu küla192020
Heibri küla391415
Hinu küla66
Horsa küla77
Hotõmäe küla22
Hurda küla402822
Härämäe küla5511
Jaanipeebu küla212116
Jugu küla543
Järvekülä küla111010
Järvepalu küla273016
Kadõni küla51
Kahru küla523
Kaku küla--4
Kaluka küla5-3
Karaski küla1066
Karba küla32
Kaugu küla91614
Kavõldi küla15105
Kellämäe küla888
Kiidi küla5518
Kogrõ küla-33
Kokõ küla124
Kokõjüri küla578
Kokõmäe küla161711
Kolga küla756
Kuklasõ küla18168
Kurgjärve küla933
Kurvitsa küla1375
Kuuda küla334
Kähri küla135
Kängsepä küla1263
Laossaarõ küla18-
Lauri küla403432
Liivakupalu küla236
Listaku küla222314
Lutika küla134
Lükkä küla111012
Rõuge-Matsi (Matsi) küla291913
Mikita küla10114
Muduri küla787
Muhkamõtsa küla181817
Muna küla2--
Murdõmäe küla--
Kahrila-Mustahamba (Mustahamba) küla271817
Mõõlu küla1247
Märdi küla182227
Möldri küla222218
Nilbõ küla393123
Nogu küla211827
Nursi küla149111140
Ortumäe küla313
Paaburissa küla1376
Paeboja küla53
Petrakuudi küla---
Pugõstu küla12
Pulli küla231315
Põdra küla131210
Põru küla557
Pärlijõe küla16139
Püssä küla181918
Rasva küla141916
Raudsepä küla356
Rebäse küla322014
Rebäsemõisa küla1477
Riitsilla küla211624
Ristemäe küla1474
Roobi küla22713
Ruuksu küla232327
Saarlasõ küla343530
Sadramõtsa küla372729
Saki küla156
Sandisuu küla121315
Savioru küla15713
Sika küla9107
Sikalaanõ küla537
Simmuli küla14117
Soekõrdsi küla342939
Soemõisa küla4-
Soomõoru küla191714
Suurõ-Ruuga küla221514
Sänna (Sännä) küla715548
Tallima küla785
Taudsa küla191414
Tialasõ küla11129
Tiidu küla943
Tilgu küla121410
Tindi küla173328
Toodsi küla91213
Tsirgupalu küla10107
Tsutsu küla887
Tüütsi küla94
Udsali küla216
Utessuu küla41615
Vadsa küla456
Vanamõisa küla141520
Viitina küla157154142
Viliksaarõ küla444
Väiku-Ruuga küla303540
- Rõuge valla asula teadmata2xx
Sõmerpalu vald19741753
Sõmerpalu alevik426332305
Alakülä küla425245
Alapõdra küla121312
Haamaste küla252130
Haava küla201214
Haidaku küla242512
Hargi küla152323
Heeska küla1067
Horma küla1154
Hutita küla192219
Hänike küla664744
Järvere küla218220202
Kahro küla202016
Keema küla322022
Kurenurme küla504047
Kärgula küla454462
Lakovitsa küla1583
Leiso küla986
Liiva küla544430
Lilli-Anne küla584639
Linnamäe küla838275
Majala küla12711
Mustassaare küla242119
Mustja küla353836
Mäekülä küla403533
Osula küla345335304
Pritsi küla171912
Pulli küla64
Punakülä küla171411
Rauskapalu küla81713
Rummi küla211815
Sulbi küla1088270
Sõmerpalu küla373221
Udsali küla181112
Varese küla303019
- Sõmerpalu valla asula teadmata2xx
Urvaste vald15011161
Kassi küla585548
Kirikuküla küla422927
Koigu küla513528
Kuldre küla204196160
Kõlbi küla897863
Lümatu küla745680
Pihleni küla775561
Ruhingu küla725160
Toku küla342523
Uhtjärve küla786871
Urvaste küla1409081
Uue-Antsla küla251188201
Vaabina küla231182166
Visela küla985363
- Urvaste valla asula teadmata2xx
Varstu vald13551008
Varstu alevik450330328
Harjuküla külax1215
Hintsiko küla423723
Kangsti küla906153
Krabi küla1619782
Kõrgepalu küla948767
Laurimäe küla513
Liguri küla31815
Lüütsepa küla311815
Matsi küla866359
Metstaga küla172414
Mutemetsa küla221714
Paganamaa küla444339
Punsa küla341514
Pähni küla111419
Raudsepa küla232116
Soolätte küla432630
Tagakolga küla302516
Vana-Roosa küla1118668
Viru küla282321
- Varstu valla asula teadmata2xx
Vastseliina vald22811828
Vastseliina alevik797620663
Haava-Tsäpsi (Haava) küla13710
Halla küla12411
Heinasoo küla302924
Hinniala küla1265
Hinsa küla384746
Holsta küla231612
Illi küla502920
Indra küla231210
Jeedasküla küla484333
Juraski küla493633
Kaagu küla222822
Kapera küla474152
Kerepäälse küla191222
Kirikumäe küla888
Kornitsa küla41-
Kõo küla231320
Kõrve küla211714
Käpa küla11-
Külaoru küla12510876
Kündja küla343125
Lindora küla162015
Loosi küla726473
Luhte küla14119
Mutsu küla769
Mäe-Kõoküla küla1679
Möldri küla392028
Ortuma küla423435
Paloveere küla311317
Pari küla965
Perametsa küla201410
Plessi küla131916
Puutli küla15219
Raadi küla253
Saarde küla272419
Savioja küla1037
Sutte küla332223
Tabina küla332119
Tallikeste küla152516
Tellaste küla1-3
Tsolli küla271822
Vaarkali küla10710
Vana-Saaluse küla382533
Vana-Vastseliina küla168147136
Vatsa küla121921
Viitka küla148100100
Voki küla626872
- Vastseliina valla asula teadmata2xx
Võru vald49154941
Kose alevik566565595
Parksepa alevik760694649
Väimela alevik824734621
Hannuste küla262623
Juba küla455153
Kanariku külaxx26<= Raiste
Kasaritsa küla504055
Kirumpää küla142169164
Kolepi küla657398
Koloreino küla222545
Kusma küla11913
Kärnamäe küla122015
Käätso küla646249
Lapi küla442518
Lompka küla312646
Loosu küla162165150
Meegomäe küla258373432
Meeliku küla645858
Mõisamäe küla132417
Mõksi küla403329
Navi küla223221216
Nooska küla303828
Palometsa küla755247
Puiga küla342297235
Raiste küla10610962
Raudsepa küla91715
Roosisaare küla363742
Räpo küla373639
Sika küla686682
Tagaküla küla9710383
Tootsi küla393032
Umbsaare küla322529
Vagula küla151130110
Vana-Nursi küla211313
Verijärve küla158192198
Võlsi küla92118129
Võrumõisa küla151242282
Võrusoo küla119-
Väiso küla353431
- Võru valla asula teadmata3xx

Note: 1) In order to protect confidential data distortion has been used for 2021 census data. For that reason the total values for the former communes (reorganized in 2017) can't be calculated exactly and are not shown in the table.
© Tim Bespyatov, 2008-2022