Županija / OpćinaUkupnoKatoliciPravoslavciProtestantiOstali kršćaniMuslimaniIstočne religijeŽidoviOstaleAgnostici i skepticiNisu vjernici i ateistiNisu se izjasniliNepoznato
TotalCatholicsOrthodoxProtestantsOther ChristiansMuslimsEastern religionsJewsOtherAgnostics and skepticsNonbelievers and atheistsNot statedUnknown

Hrvatska

4284889

3697143

190143

14653

12961

62977

2550

536

2555

32518

163375

93018

12460

Grad Zagreb

790017

656571

15960

2553

3070

18044

1084

327

1055

11800

49784

27290

2479

Brezovica12030112769121451154-164521618615
Črnomerec385463251351614021451064217763024431313105
Donja Dubrava36363324657631039810841111621085669462
Donji Grad37024273376131971915641309612011744453206089
Gornja Dubrava6184155725101816925711572882634817021204199
Gornji Grad-Medveščak309622328941715515149568676684134481763202
Maksimir489024030866516216768260268490836671919254
Novi Zagreb-istok590554666619741762351047941779112550802457105
Novi Zagreb-zapad58103491791272160197130070175764831401762301
Pešćenica-Žitnjak56487436092033173222425577167071932571954102
Podsljeme191651745111744621201631622363744036
Podsused-Vrapče45759400716041641865696514748819461290328
Sesvete7000964667871141149157137-502621142953166
Stenjevec513904334593119322311858564267327921764151
Trešnjevka-jug66674529671720200269113212067812935839296981
Trešnjevka-sjever5542544334110120424012549220124111343732426144
Trnje422823136912541511641004632287110047932136139

Bjelovarsko-bilogorska

119764

104134

8070

465

457

335

43

8

83

519

3282

2001

367

Grad Bjelovar40276349002329508687242602841449757248
Grad Čazma807775521212512232-1191831363
Grad Daruvar11633878211901457271851110678044419
Grad Garešnica10472867911042847381--4629020534
Grad Grubišno Polje647854765702074401-42116010012
Berek1443130182-116---121192
Dežanovac2715224532447352---431207
Đulovac324527454264271--113082
Hercegovac2383230622442---319221
Ivanska29112638202455---418314
Kapela29842798123-1411--224192
Končanica23602077179620---2627394
Nova Rača343332957011012--1123173
Rovišće48224629118413-1-134265
Šandrovac17761579163-131--1577-
Severin877757691-----13415-
Sirač2218176429483481-1217431
Štefanje20301777172783---226323
Velika Pisanica178114782452412---12091
Velika Trnovitica1370128959-5-----116-
Veliki Grđevac28492558168101318--14353111
Veliko Trojstvo27412624402325--541154
Zrinski Topolovac890885--2-----2-1

Brodsko-posavska

158575

146093

5673

166

393

1535

21

5

24

441

2272

1715

237

Grad Nova Gradiška142291256267215115932-27440725928
Grad Slavonski Brod5914152402227012315211731551829315391006145
Bebrina3252314366-213---18172
Brodski Stupnik30362869109-107---31424-
Bukovlje310828981361635---58181
Cernik36403521581121---419177
Davor301530007--1----412
Donji Andrijevci370935311024522---317241
Dragalić13611057257-93---22013-
Garčin48064315355718101-1132606
Gornja Vrba25122468194-5----79-
Gornji Bogićevci19751733183-1312---118141
Gundinci20272015--54-----12
Klakar2319229813--3--1-2-2
Nova Kapela422741592712121--21265
Okučani3447262772825201--415414
Oprisavci2508246227-13---2382
Oriovac582455001821225--11540562
Podcrkavlje25532500131-13---51011-
Rešetari47534641412206---221137
Sibinj6895672750-228---1033414
Sikirevci247624646-------15-
Slavonski Šamac2169213818--4---1332
Stara Gradiška13631088224--24---31095
Staro Petrovo Selo5186503678291--1919301
Velika Kopanica3308327691-21---2161
Vrbje2215219312-51-----31
Vrpolje35213470111-14---18106

Dubrovačko-neretvanska

122568

110256

2509

162

189

2927

45

16

44

761

3143

2210

306

Grad Dubrovnik4261535940148184692240241218360131399579
Grad Korčula5663494975151432-144534816119
Grad Metković1678816055367-4566-7551208236
Grad Opuzen3254310424113--22257382
Grad Ploče1013590391181519893-38150424024
Blato359333432612169---14906914
Dubrovačko primorje2170212871-3--1-16410
Janjina55150083-71--71573
Konavle8577823077913661122667796
Kula Norinska174817272--3---2383
Lastovo7927099--111--32435-
Lumbarda12131105512111-184336-
Mljet108810218-3----619265
Orebić412237386969705-128898522
Pojezerje9919841-------222
Slivno19991771100-219---664361
Smokvica916849-------739201
Ston240723528258---71483
Trpanj721641103-12--2418292
Vela Luka4137359220322161--4322017941
Zažablje757754----1-----2
Župa dubrovačka833177259471027212337787131

Istarska

208055

156206

7220

572

686

9965

181

15

169

2235

19774

10018

1014

Grad Buje51823972180517207--33647027616
Grad Buzet6133513546311240--32244421613
Grad Labin116427835330155112434-4147127667958
Grad Novigrad43453516120108814-2333522145
Grad Pazin86387548742128110-159147829433
Grad Poreč166961289857650417108611172135680662
Grad Pula5746037038315225934032758838293382843559447
Grad Rovinj1429410161559884650710513174175988785
Grad Umag13467990162037256696-4219128465151
Grad Vodnjan611942373691922858416382942638
Bale1127963112-411--1656343
Barban272125381112662-15103343
Brtonigla162613934211503--165646
Cerovlje167716041--31--616424
Fažana363525452431311474-2364022339
Funtana907732261153---1255243
Gračišće141913743-15---46224
Grožnjan736637131172--12648-
Kanfanar1543136916-3341-31255491
Karojba143814074--4---3128-
Kaštelir - Labinci1463129627538---560563
Kršan2951253245-1235--1583418
Lanišće32930541-11--296-
Ližnjan396530321348813813-63144414110
Lupoglav9248791-15---117155
Marčana4253378052516971-2111809811
Medulin6481449920216302035-210597542420
Motovun1004794531101--10533889
Oprtalj8507758--1--1-26381
Pićan1827173416-213---126305
Raša3183212560311569---62371684
Sveta Nedelja2987238829412236-1311971043
Sveti Lovreč1015911151-19---130353
Sveti Petar u Šumi10651045---4----1051
Svetvinčenat220220461123361-21248347
Tar - Vabriga199016668021301-114125673
Tinjan168415818-17---355254
Višnjan2274204730-2232--872855
Vižinada1158108011346---127188
Vrsar21621587751580--41624613711
Žminj3483330111-9362--1161502

Karlovačka

128899

106572

12528

281

236

2163

84

1

49

630

3786

1964

605

Grad Duga Resa111801061418049133413--321391006
Grad Karlovac557054587638661771587055013648828061244298
Grad Ogulin1391510859236292354--14434220516
Grad Ozalj68176559366719---8677540
Grad Slunj507644085064639---549545
Barilović2990257736112123--22471
Bosiljevo1284125531132--3772
Cetingrad20271467103-2418---121141
Draganić27412590101-422-36321144
Generalski Stol2642258917161--121276
Josipdol37733355324869---326402
Kamanje8918649--3--12642
Krnjak19855621314-323---564104
Lasinja162413891792-31-282515-
Netretić286228126331---414163
Plaški20901048926166153-132349-
Rakovica2387222172--362--826193
Ribnik4754651------243-
Saborsko6324821372--8---21-
Tounj1150110923--2---1132-
Vojnić4764162020871-742--427363172
Žakanje188918516--2---11118-

Koprivničko-križevačka

115584

107725

2484

210

394

280

41

5

18

428

2406

1391

202

Grad Đurđevac8264797122120221--191177417
Grad Koprivnica30854276395119613210720210269135665656
Grad Križevci211221949350551215818138246733534
Đelekovec153314986-1----1252-
Drnje186317788-1215---32522-
Ferdinandovac175017384--1----331
Gola243124174-------226
Gornja Rijeka17791761311-----1012
Hlebine130412795--1----694
Kalinovac159715671-24----1310-
Kalnik135113323--1---1842
Kloštar Podravski330632407-612-1-1213132
Koprivnički Bregi2381229035-33---216248
Koprivnički Ivanec212120782273---214103
Legrad22412082169232---325171
Molve218921632-5-----1081
Novigrad Podravski287226291293111---6463215
Novo Virje12161204--1---3-611
Peteranec2704264410510---1712114
Podravske Sesvete163016183--1---1151
Rasinja32672547580-25---7703521
Sokolovac34172701553-2331-136963-
Sveti Ivan Žabno52225042542191411-4521815
Sveti Petar Orehovec458345395255---411111
Virje458744751611022---229257

Krapinsko-zagorska

132892

128508

280

89

175

200

27

-

18

272

1455

1518

350

Grad Donja Stubica568052381321521---126827140
Grad Klanjec291528535-31---631124
Grad Krapina1248012025372112172--1919312727
Grad Oroslavje6138583619917191--19918443
Grad Pregrada65946464112612---1738368
Grad Zabok8994844630118393-33526114711
Grad Zlatar609659501321121-112613211
Bedekovčina8041779113123225-116926611
Budinščina250324101------2132255
Desinić293326322-141---11925212
Đurmanec423541855--4---315176
Gornja Stubica528452204423---2192010
Hrašćina161715841-11---19128
Hum na Sutli506049338155--1751445
Jesenje156015382-3----3266
Konjščina37903616133242-11688423
Kraljevec na Sutli172717021112----5123
Krapinske Toplice53675195124632--2666458
Kumrovec15881508152181-1830104
Lobor31883145141411--3748
Mače253424853531--381817
Marija Bistrica597658461164101-2647376
Mihovljan19381931-211----21-
Novi Golubovec9969892--1------4
Petrovsko265626295-2----3584
Radoboj3387332731-1---1181323
Stubičke Toplice28052635741412--1869523
Sveti Križ Začretje61656039123142-11242436
Tuhelj210420535143--1411166
Veliko Trgovišće4945483871116-21045286
Zagorska Sela996976-11----1782
Zlatar-Bistrica2600248961101---113250-

Ličko-senjska

50927

42208

6786

19

65

411

2

1

11

81

710

567

66

Grad Gospić1274511687590-341171-63613712017
Grad Novalja36633450314467--2747474
Grad Otočac97788781698113281--78315610
Grad Senj71826821622145-12131536715
Brinje32563000212--7--1-13203
Donji Lapac21133921674--4---23182
Karlobag91785693-27----1831
Lovinac1007828163214---144-
Perušić26382357217--18---520183
Plitvička Jezera4373301111134353---5122593
Udbina18748259103737---449345
Vrhovine13812001107-24---133313

Međimurska

113804

107057

339

616

214

248

36

12

27

411

2632

1906

306

Grad Čakovec27104237591352485911220715226158085093
Grad Mursko Središće63075871174413125114315313512
Grad Prelog781575282042192-2141039922
Belica31763076631520---219161
Dekanovec774768--------51-
Domašinec225122091211----10243
Donja Dubrava192018758--2---71972
Donji Kraljevec465944847-351-16615932
Donji Vidovec13991363351-----1710-
Goričan2823278171111--17176
Gornji Mihaljevec1917187432-6---310163
Kotoriba322431087-64---147438
Mala Subotica545252501019365---444759
Nedelišće11975113654113319204462917514633
Orehovica268526157263---172321
Podturen387338088644---214243
Pribislavec313629641238-81--855473
Selnica299129203-12---237188
Šenkovec287926725222----1885741
Strahoninec268224899112871-11954621
Štrigova276626604663---1291938
Sveta Marija231722672427----827-
Sveti Juraj na Bregu5090484612341231--1278866
Sveti Martin na Muri260525456234--1713231
Vratišinec19841960624----525-

Osječko-baranjska

305032

258956

24974

4226

1511

1625

95

31

116

1244

7021

4559

674

Grad Beli Manastir10068618927681621291017-104036127526
Grad Belišće1082599542306170257--302871547
Grad Đakovo27745268062332421972-45623822539
Grad Donji Miholjac94918821196471988418171559738
Grad Našice16224149155608574644--5426418321
Grad Osijek10804891175687797039984455296686243922198181
Grad Valpovo11563107801466240212--4622614496
Antunovac37033524891758---1226202
Bilje56423812246120853172-1311381268
Bizovac45074345691176---123369
Čeminac2909262217824139---22041-
Čepin11599106335769618401--24107959
Darda6908415121307211555--32018416612
Donja Motičina1652162117-8----123-
Draž2767248893276611--18253810
Drenje27002591803-6----3125
Đurđenovac6750622714116215103-1779474
Erdut730830183995213324-1-7791291
Ernestinovo218915561613975134--323261
Feričanci213420463351271---16122
Gorjani15911555242----1-45-
Jagodnjak20234801448479---412563
Kneževi Vinogradi4614277085766645191-1110812818
Koška3980356430525324--10-17266
Levanjska Varoš11948691623241--2108133
Magadenovac19361658189-1340---310221
Marijanci2405233832-513---1664
Petlovac24052134130163612--6132344
Petrijevci28702748355813--1734136
Podgorač2877227547410297--2-15632
Podravska Moslavina1202114644-6-----141
Popovac2084155139782121---236444
Punitovci18031752141912----582
Satnica Đakovačka212321027-7-----25-
Semeljci4362428333244----11169
Šodolovci16532441345522---129241
Strizivojna2525248311-6-----3211
Trnava160014231452-1----3251
Viljevo20651697342262----1123
Viškovci1906188412------1342
Vladislavci1882156012414986--1-18142
Vuka1200116626---1---34-

Požeško-slavonska

78034

70064

4852

264

213

266

10

1

8

277

1083

882

114

Grad Kutjevo6247594018766215--2311174
Grad Lipik61704947858355120---209612122
Grad Pakrac8460659712975840381135522312819
Grad Pleternica11323109232221914311--15434312
Grad Požega2624823575121573761266-316158640324
Brestovac37263336314-52---531294
Čaglin272322813134410---523758
Jakšić40583770216723---318318
Kaptol3472342111-412----4182
Velika5607527421921592--10481711

Primorsko-goranska

296195

231405

16046

650

1011

10667

278

29

240

3875

20647

10455

892

Grad Bakar827969362908253142186439821518
Grad Čabar37703539523824---1082493
Grad Cres287923849643911-5431299528
Grad Crikvenica1112291263293040490831115362229119
Grad Delnice59525211193133104--218270120-
Grad Kastav10440810953042363277321857794128
Grad Kraljevica46183841176413101-125522716236
Grad Krk628154131386191773-45328914534
Grad Mali Lošinj8116650740817143163-29349624020
Grad Novi Vinodolski51134251172712906115332515441
Grad Opatija1165990253263836154202162621147460173
Grad Rab80657371851526107---652491389
Grad Rijeka1286249255989393415365820168121582146118905786269
Grad Vrbovsko507628941794201060--1111621168
Baška167414872683391--1655345
Brod Moravice866823161-----21761
Čavle7220589135716114857-24125112534
Dobrinj20781804345-1181-11358413
Fužine159213676313281-11984214
Jelenje53444796917281712-1101099336
Klana1975180030-6211--1161441
Kostrena4180347772871211611492681546
Lokve1049914291126----323313
Lopar126311791513111-1221254
Lovran41013242141469911-703531777
Malinska-Dubašnica3134272577791232-1161094817
Matulji11246962428523581447-414957535918
Mošćenička Draga153513331151311--2388411
Mrkopalj12141166192------16101
Omišalj2983233291331619-4402051314
Punat19731659522186--11886626
Ravna Gora2430230127--26--11248123
Skrad106298910-12---434211
Vinodolska općina357730929531847--2231921023
Viškovo14445110569711737713104814291052255
Vrbnik126011826-440---410113

Šibensko-kninska

109375

91343

11476

190

226

458

40

12

44

625

3132

1561

268

Grad Drniš749868355374710---1360302
Grad Knin15407114403478122247--2351921718
Grad Šibenik4633240840142489129243311123411208497275
Grad Skradin382529557161528---3332262
Grad Vodice887579482505030581-25733512816
Bilice230721734421116---933154
Biskupija16992311438-152---1714
Civljane23946191------1--1
Ervenik1105251065-------123-
Kijevo417417-----------
Kistanje348112762165-2---1319510
Murter-Kornati204419489416---1545133
Pirovac193017162444821116671671
Primošten282826518297--31163731
Promina1136107938132----526
Rogoznica23452198238-51-61246433
Ružić15911571131-----1311
Tisno3094289828112172-62269381
Tribunj1536142025--51--164227-
Unešić16861676-1-1----71-

Sisačko-moslavačka

172439

136699

21087

419

397

4140

30

9

50

736

5232

3322

318

Grad Glina928363402489172874-321115413728
Grad Hrvatska Kostajnica27561796701621142--573561
Grad Kutina2276019507155578821424-614377343436
Grad Novska1351812159712528256--61816515019
Grad Petrinja24671198262570142576074-613471656940
Grad Sisak4776837319327914411024421662234626571305122
Donji Kukuruzari16341043562-23--1-1571
Dvor5570137439321622---311510611
Gvozd29709301929-28--166133-
Hrvatska Dubica20891533463-434---12133-
Jasenovac19971767156-1017---22619-
Lekenik6032570578--604--7641059
Lipovljani34553312456115--1432345
Majur1185809331-24--2215173
Martinska Ves34883391231620---714188
Popovača119051138481152766--13815911618
Sunja57484158130631577---6691113
Topusko29851792865-6175--21775611
Velika Ludina2625255410194---226163

Splitsko-dalmatinska

454798

413158

4638

652

1073

2282

237

32

256

4308

18307

8649

1206

Grad Hvar4251352951151264-61692912094
Grad Imotski107641035230011251-24282723
Grad Kaštela3866736201454361042197-8242773489134
Grad Komiža152613449-1241-31588401
Grad Makarska13834116771212143115325192117342062
Grad Omiš1493614286471123662-27224716416
Grad Sinj24826239111681010215-47538021824
Grad Solin2392622636146524110611-1515546127429
Grad Split1781021534342104356644959174221642874116755102594
Grad Stari Grad2781246221612171--32160682
Grad Supetar4074358244114481-639241962
Grad Trilj91098981341-6---6273123
Grad Trogir13192120798414491174-78945021980
Grad Vis193415171361202-2192091432
Grad Vrgorac657263482616201-528115193
Grad Vrlika21772010118-111--67312
Baška Voda277525261825271-42196687
Bol163014411735302-31561521
Brela17031609104-6--1115111-
Cista Provo23352333--------11-
Dicmo28022724611-1----771
Dugi Rat70926844274835--123676122
Dugopolje3469343922-4---1966
Gradac326127585421657--239244809
Hrvace3617349567--1--3627153
Jelsa358232612382582-123114855
Klis4801454047152832--11578810
Lećevica58353241-3-----331
Lokvičići8078061----------
Lovreć1699168431-1----118
Marina4595439139614232--1854417
Milna1034955121-6---73815-
Muć3882378411711---318750
Nerežišća86281413-1--131821-
Okrug33493038281144511-261226013
Otok547454369-----1112213
Podbablje46804490170-31----187
Podgora251820722952393--32256791
Podstrana9129873047123312-8581329412
Postira1559148032121--934261
Prgomet673667-------123-
Primorski Dolac7707661-------12-
Proložac3802373047-3----4963
Pučišća217120692-113---246353
Runovići241624053---1---223
Seget4854458433415195--21119513
Selca18041710102281--539252
Šestanovac195819481--1----413
Šolta1700150179210-12189357-
Sućuraj4634009-24--153291
Sutivan822710163-10--1134326-
Tučepi1931167984111--315162471
Zadvarje2892782--2----232
Zagvozd118811801--1----312
Zmijavci2048200038--3----2-5

Varaždinska

175951

165535

742

284

536

349

67

7

71

790

3865

2694

1011

Grad Ivanec137581333517221714---1817111945
Grad Lepoglava82837903804855113201197415
Grad Ludbreg8478769514147131-55530222728
Grad Novi Marof13246129532231630--821849415
Grad Varaždin46946409003241722561555054355325691651268
Grad Varaždinske Toplice6364611216112131-827956019
Bednja3992394111------120154
Beretinec2176211752311----2162
Breznica220021485-272----3132
Breznički Hum135613351-1---14815
Cestica580656117-305--13293585
Donja Voća244323993-2----6111012
Gornji Kneginec5349504430209201-127106838
Jalžabet36153195725102--4208362
Klenovnik202220003--1---1395
Ljubešćica185818312-3----1777
Mali Bukovec22122185611--1-279-
Martijanec3843376952121---427158
Maruševec63816178109682---942549
Petrijanec481247376-51---7161822
Sračinec484247199194---10234522
Sveti Đurđ3804368451282---225507
Sveti Ilija35113451474----420174
Trnovec Bartolovečki6884671413-1098-13803511
Veliki Bukovec143813772--4----28423
Vidovec54255344312253--516269
Vinica338933435-32---311814
Visoko15181515--------21-

Virovitičko-podravska

84836

75548

5167

147

489

295

27

3

7

251

1506

1241

155

Grad Orahovica530443404675717551--352021237
Grad Slatina136861164412481998402-25329722756
Grad Virovitica21291191586444115559203412265940026
Čačinci28022456235716131--63038-
Čađavica200918021661510---3715-
Crnac145613231112-6----761
Gradina3850342731611410---232408
Lukač363433312013163---1333016
Mikleuš1464133498-21---1721-
Nova Bukovica17711477258-92---112111
Pitomača10059978872213462-16664617
Sopje232021411455-4----4165
Špišić Bukovica42214062274672---1031144
Suhopolje66835470803-66291--10862108
Voćin23822122216-36---114182
Zdenci19041673160589----19264

Vukovarsko-srijemska

179521

142066

27870

1917

560

2619

22

2

35

308

1933

1905

284

Grad Ilok6767531739480128132-1116911714
Grad Otok63436286126615---1476
Grad Vinkovci3531231743183315916133813-310750439754
Grad Vukovar276831595995041541241543-1412387573340
Grad Županja12090114721021611164--8261259769
Andrijaševci407539702544410---16132
Babina Greda3572351971112--1314104
Bogdanovci196016912042191--142117-
Borovo505632945682125201-3241442
Bošnjaci39013837122-251--36123
Cerna45954427175920122-121441-
Drenovci517445361723-376---4303122
Gradište2773270083210---519224
Gunja37322196162211295-1-223437
Ivankovo80067918920106---120202
Jarmina2458242612--4----88-
Lovas1214110961-112----1417-
Markušica255519222941043---19393
Negoslavci1463281428--4----12-
Nijemci4705407750085320--3-151910
Nuštar5793554812231117---1194212
Privlaka29542920161-3---2552
Stari Jankovci440533829423239---319195
Stari Mikanovci295629213-77---2736
Štitar212921135211----421
Tompojevci15651388162162-----6-
Tordinci2032143075485204---1791
Tovarnik277525091718328---114365
Trpinja55724145007141819-1-123705
Vođinci19661958111-----212
Vrbanja394037514260-45---115233

Zadarska

170017

151862

8236

212

390

1207

57

8

73

902

3915

2246

909

Grad Benkovac11026928415825420--113406413
Grad Biograd na Moru5569504010149541-2462198211
Grad Nin2744259156--55---22812-
Grad Obrovac432327971352111429---14326311
Grad Pag384635632454973--1474575
Grad Zadar750626647420931382865374686471929381509250
Bibinje3985391213-216---11130-
Galovac123412253--2----31-
Gračac469024882075-3161-1667303
Jasenice13981333441-5----951
Kali163815842--21--63364
Kolan79176531-7---1743
Kukljica71467041418----962
Lišane Ostrovičke69860888--1-----1-
Novigrad237523365--2---12092
Pakoštane41234006326323---330164
Pašman208220029339---719246
Polača14681283159--9----953
Poličnik44694392301-11--1-2482
Posedarje36073544161112---88161
Povljana7597352--3---4942
Preko38053231112721---127238411
Privlaka2253213312648---6213132
Ražanac2940288110237---32185
Sali169816171734151--224141
Škabrnja177617711------11-2
Stankovci2003192348-1111--199-
Starigrad18761787472-71--315113
Sukošan458344622015161-19292514
Sveti Filip i Jakov4606440321279--112132109
Tkon76368241-22---610371
Vir3000265244912143--21162632
Vrsi2053184014064121--229163
Zemunik Donji206018481681-18----12103

Zagrebačka

317606

295177

3206

559

676

2961

123

12

157

1624

7490

4924

697

Grad Dugo Selo174661630421336281177-138043521518
Grad Ivanić-Grad14548132471381232935-1014153632311
Grad Jastrebarsko1586615214113915765-35119413452
Grad Samobor3763334453243978824726332307138872128
Grad Sveta Nedelja180591681413260251805-79945825425
Grad Sveti Ivan Zelina1595915342691638943-32915718127
Grad Velika Gorica6351757871103711913996739336434181296298
Grad Vrbovec147971403012517201051-44024816047
Grad Zaprešić25223226402938365289842518893667022
Bedenica143214241--1---1-32
Bistra663262552383228--2248752121
Brckovljani68376263685625---19843625
Brdovec111341024471403815111-34628623014
Dubrava524549161253620---7826917
Dubravica143714016-16--13910-
Farkaševac1937177485-43----82538
Gradec3681354058-612--1626266
Jakovlje3930382392413---743245
Klinča Sela5231502716712164-15494648
Kloštar Ivanić609158104517763--11979464
Krašić2640260210226---4761
Kravarsko19871911113-1131-10298-
Križ6963651250140332-3191941027
Luka135113103--16----4153
Marija Gorica2233207913-312--21860433
Orle19751840261746---226819
Pisarovina3689358713-35-111539196
Pokupsko222421826--82--7136-
Preseka144814147411---11082
Pušća2700250917310441-1135349-
Rakovec1252120228452---1523
Rugvica787173121068151641-8117811652
Stupnik3735346540224104---16462513
Žumberak8838606--3---194-

© Tim Bespyatov, 2008-2015